ДП КИКБОКС СТИЛ ЛОУКИК, СТАРА ЗАГОРА 08-10.03.2024 Г. - 2024-03-082024-03-08 / 2024-03-09 / 2024-03-10 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2024-03-09 20:35:45 | |||
---|---|---|---|
Ring 1 | Ring 2 | Ring 3 | |
15:00 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #1 NESHEV STELQN (BULTRAS) vs NAYDENOV PLAMEN (BEROE) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #30 HRISTINOV ANATONII (BHCHFA) vs CHELEBIEV DIMITAR (NESEBAR) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -33kg #59 PANAYOTOV ATANAS (RING) vs STOIANOV STILIAN (NFTHMK) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
15:05 | |||
15:10 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #2 MEHMED FIKRET (HARA) vs KOICHEV RADOMIR (PRDGLR) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #31 МЕЛИН ВАСИЛ (OPTIX) vs IVANOV KRISTIAN (BOEC) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -33kg #60 ANGELOV MARTIN (TERES) vs CHALAMOV VIKTOR (ARON) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
15:15 | |||
15:20 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #3 NIAGOLOV ROSEN (FGHTFCT) vs VELTCHEV DAVID (NSFGHTCL) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #32 PARAPANOV ANDREY (CSKA) vs ATANASOV ATANAS (SHUMKRP) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -33kg #61 NIKOLOV KRISTIYAN (BEROE) vs METODIEV MANOL (SHUMKRP) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
15:25 | |||
15:30 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #4 ANGELOV RADOSLAV (DREAM) vs ANDREEV EMIL (KATANA) 15:30 - 15:40 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #33 DIMOV ATANAS (SPARTAK) vs YAPADGIEV MIHAIL (NESEBAR) 15:30 - 15:40 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -33kg #62 BEKTESH BATUHAN (DESANT) vs JARAMOV ALEKSANDAR (NFTHMK) 15:30 - 15:40 (00:10) 2 |
15:35 | |||
15:40 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #5 ATANASOV GEORGI (SHUMKRP) vs ILIEV VIKTOR (VOKIL) 15:40 - 15:50 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #34 YARAKOV STOYAN (BEROE) vs GAIDADGIISKI DANIEL (NESEBAR) 15:40 - 15:50 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -42kg #63 DRAGOMIROV YASEN (BOEC) vs MILETIEV GALIN (VOYVODA) 15:40 - 15:50 (00:10) 2 |
15:45 | |||
15:50 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #6 MINEV HRISTO (NESEBAR) vs VELICHKOV KRIATIAN (BEROE) 15:50 - 16:00 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -57KG #35 MICOV BORISLAV (BOIL) vs SELYADCOU VLADIMIR (TERES) 15:50 - 16:00 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -42kg #64 KALOYANOV KONSTANTIN (UNDERDOGS) vs DIMITROV DIMITAR (FGHTFCT) 15:50 - 16:00 (00:10) 2 |
15:55 | |||
16:00 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #7 VELIKOV NIKOLAY (DESANT) vs MARINOV IVAILO (SENSEI FC) 16:00 - 16:10 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -57KG #36 DALOV DENIS (JET) vs NEDYALKOV VALERI (HARA) 16:00 - 16:10 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -42kg #65 YORDANOV SVETOSLAV (VOKIL) vs POPOV VASIL (BHCHFA) 16:00 - 16:10 (00:10) 2 |
16:05 | |||
16:10 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #8 ROMANOV KRISTIAN (MNTVR) vs ANDREEV MICHEL (SK ZEVS) 16:10 - 16:20 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -57KG #37 ЧЕРНЕВ ЖОРО (NSFGHTCL) vs DIMOV NIKOLAY (BEROE) 16:10 - 16:20 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -42kg #66 MIHALEV HRISTIAN (BOIL) vs ИВАНОВ ЛЪЧЕЗАР (DOMINATOR) 16:10 - 16:20 (00:10) 2 |
16:15 | |||
16:20 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #9 SLAVOV IVAN (BEROE) vs STANCHEV STEFAN (CSKA) 16:20 - 16:30 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -57KG #38 PISKULEV TOMA (NESEBAR) vs CHOBANOV PETAR (TERES) 16:20 - 16:30 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -51kg #67 PETKOV VIKTOR (PRDGLR) vs LUKOV DESISLAV (BEROE) 16:20 - 16:30 (00:10) 2 |
16:25 | |||
16:30 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #10 VIDEV GEORGI (NFTHMK) vs NIKOLOV MARTIN (BOIL) 16:30 - 16:40 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -54KG #39 ИВАНОВ ТЕОДОР (SCRPION) vs HRISTOV BORIS (BOIL) 16:30 - 16:40 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -51kg #68 KRASTEV BORIS (FCSVLVO) vs PETKOV KALOYAN (FAVORIT DIMITROVGRAD) 16:30 - 16:40 (00:10) 2 |
16:35 | |||
16:40 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #11 KEPEDJIEV BORIS (FAVORIT DIMITROVGRAD) vs MARINOV PRESIAN (KATANA) 16:40 - 16:50 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -54KG #40 MARGARYAN ARMAN (TPFIGHT) vs RADEV BOJIDAR (NFTHMK) 16:40 - 16:50 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -51kg #69 LAZAROV KALOYAN (DREAM) vs KUCHUKOV ALEX (BOIL) 16:40 - 16:50 (00:10) 2 |
16:45 | |||
16:50 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #12 GAVANAROV GABRIEL (BULTRAS) vs BIKOV DIMITAR (LEON) 16:50 - 17:00 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #41 ALEKSANDROV VALENTIN (TERES) vs STOYANOV EVGENII (HARA) 16:50 - 17:00 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -51kg #70 ZLATANOV ALEKSANDAR (SPARTAK) vs STAYKOV IVAN (BEROE) 16:50 - 17:00 (00:10) 2 |
16:55 | |||
17:00 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #13 SIMEONOV MIHAIL (KAELKCKB) vs PANKOVSKI VIHREN (SCRPION) 17:00 - 17:10 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #42 NURI DJAN (SHUMKRP) vs GORANOV GEORGI (BHCHFA) 17:00 - 17:10 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -67KG #71 PISKULEV KRASIMIR (NESEBAR) vs TAGAREV STANISLAV (PROFGHT) 17:00 - 17:10 (00:10) 2 |
17:05 | |||
17:10 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #14 SAIF RAMI (BEROE) vs STOEV IVAILO (NFTHMK) 17:10 - 17:20 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #43 ZAHARIEV ZAHARI (BOLG) vs YANEV ANGEL (FAVORIT DIMITROVGRAD) 17:10 - 17:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -67KG #72 DIMITROV ADRIAN (DREAM) vs ЗЛАТАНОВ ВАСИЛ (LEON) 17:10 - 17:20 (00:10) 2 |
17:15 | |||
17:20 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #15 KOLEV CVETOMIR (BHCHFA) vs RACHEV RAYAN (HARA) 17:20 - 17:30 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #44 STOILOV ALEX (ARMEEC) vs ВЛАДИМИРОВИЧ КЕНЕДИ (NESEBAR) 17:20 - 17:30 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -67KG #73 KOSTADINOV DAVID (SCRPION) vs MEHMED ATILA (BOIL) 17:20 - 17:30 (00:10) 2 |
17:25 | |||
17:30 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #16 STEFANOV EMANUIL (OPTIX) vs DIMITROV NIKOLAY (VOKIL) 17:30 - 17:40 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #45 STOIANOV ALEKSANDAR (NFTHMK) vs BEHAR RONEL (SENSEI FC) 17:30 - 17:40 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -67KG #74 NEDELCHEV PETAR (TNGRA) vs KARDASHKOV GEORGI (PROFGHT) 17:30 - 17:40 (00:10) 2 |
17:35 | |||
17:40 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #17 MILENOV STEFAN (CSKA) vs DIMITROV ALEXANDER (JET) 17:40 - 17:50 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #46 VLADIMIROV VLADIMIR (DREAM) vs ATANASOV NIKOLAY (HARA) 17:40 - 17:50 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -67KG #75 GEORGIEV TSVETOMIR (SENSEI FC) vs RIBNIKOV ALEKSANDAR (SPARTAK) 17:40 - 17:50 (00:10) 2 |
17:45 | |||
17:50 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #18 ПЕТРОВ НИКОЛАЙ (SHUMKRP) vs PETROV STOYAN (SENSEI FC) 17:50 - 18:00 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -57KG #47 PETROV BOJIDAR (BOIL) vs YORDANOV BORISLAV (PATRIOT) 17:50 - 18:00 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -67KG #76 VALEV PETAR (FCSVLVO) vs BOTEV HRISTIYAN (PRDGLR) 17:50 - 18:00 (00:10) 2 |
17:55 | |||
18:00 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #19 SLAVOV KONSTANTIN (SPARTAK KYUSTENDIL) vs BOYADZHIEV STILIAN (STAR TEAM BG) 18:00 - 18:10 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -57KG #48 NACHEV SAMUIL (HARA) vs KOTSEV ANGEL (SPARTAK) 18:00 - 18:10 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -67KG #77 ENCHEV IVAN (GONG) vs GANTCHEV VICTOR (SHUMKRP) 18:00 - 18:10 (00:10) 2 |
18:05 | |||
18:10 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #20 PAVLOV DAVID (SCRPION) vs KIROV GEORGI (BHCHFA) 18:10 - 18:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -57KG #49 SAVOV GEORGI (TGRTM) vs KADIR EFE (BULTRAS) 18:10 - 18:20 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -67KG #78 DICHEV NIKOLAY (BEROE) vs MADZHOV DENIS (SPARTAK KYUSTENDIL) 18:10 - 18:20 (00:10) 2 |
18:15 | |||
18:20 |
LK 17-18 YEARS MEN -81KG #21 SALIM NAIM (CSKA) vs LATUNOV IVAN (HARA) 18:20 - 18:30 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -81KG #50 VASILEV BORISLAV (FRIENDS) vs MITEV MITKO (BEROE) 18:20 - 18:30 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -30kg #79 DIMITROV PETKO (TERES) vs ЛЕВЕНТОВ ЛЪЧЕЗАР (SHUMKRP) 18:20 - 18:30 (00:10) 2 |
18:25 | |||
18:30 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #22 NAYDENOV PLAMEN (BEROE) vs RIBNIKOV STILIAN (SPARTAK) 18:30 - 18:40 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -81KG #51 PAVLOV TIHOMIR (GONG) vs CVETANOV ANDRIQN (SK ZEVS) 18:30 - 18:40 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -30kg #80 STANEV RADOMIR (INTER92) vs MANOLOV VICTOR (DOMINATOR) 18:30 - 18:40 (00:10) 2 |
18:35 | |||
18:40 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #23 JELYAZKOV GEORGI (HARA) vs DERIVOLKOV ALEXANDAR (AVTHL) 18:40 - 18:50 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -81KG #52 HRISTOV JIVOMIR (TIM) vs STOYKOV KOSTADIN (BULTRAS) 18:40 - 18:50 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -30kg #81 GEORGIEV TEODOR (NESEBAR) vs DICHEV DEYAN (AJAX) 18:40 - 18:50 (00:10) 2 |
18:45 | |||
18:50 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #24 ATANASOV MIROSLAV (SHUMKRP) vs HRISTOV TEO (KAELKCKB) 18:50 - 19:00 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -63.5KG #53 TANEV KRISTIAN (BEROE) vs GROZDEV DANIEL (AJAX) 18:50 - 19:00 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -45kg #82 DZHELIL BERG (AVTHL) vs ILIEV NIKI (DESANT) 18:50 - 19:00 (00:10) 2 |
18:55 | |||
19:00 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #25 IVANOV MAXIMILIAN (RING) vs IVANOV RANDAM (BOEC) 19:00 - 19:10 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -63.5KG #54 LICHEV VIKTOR (DREAM) vs ALEKSANDROV KRISTIAN (VOYVODA) 19:00 - 19:10 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -45kg #83 SERBEZOV GEORGI (ARON) vs ZHEKOV ALEX (RESPECT) 19:00 - 19:10 (00:10) 2 |
19:05 | |||
19:10 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #26 TODOROV ILIAN (ARON) vs BIRSEN YASEN (VOKIL) 19:10 - 19:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -71KG #55 IVANOV DOBROMIR (BALKAN FIGHTERS) vs STEFANOV YOSIF (BEROE) 19:10 - 19:20 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -45kg #84 NIKOLOV OGNQN (BEROE) vs MARKOV STANISLAV (NFTHMK) 19:10 - 19:20 (00:10) 2 |
19:15 | |||
19:20 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #27 ANGELOV DENIZ (VOYVODA) vs NIKOLAEV ALEXANDAR (TIM) 19:20 - 19:30 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -71KG #56 OFILOV STANISLAV (NFTHMK) vs YANKOV ANTANI (SPARTAK) 19:20 - 19:30 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN +81KG #85 KOLCHAKOV KRASIMIR (ARON) vs DEMIRBAG ALIDZAN (MNTVR) 19:20 - 19:30 (00:10) 2 |
19:25 | |||
19:30 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #28 MIHOV EMIL (BEROE) vs ZAYKOV GEORGI (SPARTAK) 19:30 - 19:40 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -63.5KG #57 IVANOV MIHAIL (CSKA) vs DIMITROV ILIYAN (SPARTAK) 19:30 - 19:40 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN +81KG #86 ALZAYTON ZHAD_MEZHET (PROFGHT) vs MITEV LYUBOMIR (BEROE) 19:30 - 19:40 (00:10) 2 |
19:35 | |||
19:40 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #29 TODOROV NIKOLA (HARA) vs SHINDOV TEODOR (BULTRAS) 19:40 - 19:50 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -63.5KG #58 LUKOV KIRIL (OPTIX) vs OGNQNOV ROSEN (SCRPION) 19:40 - 19:50 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN +81KG #87 IVANOV MIHAEL (HARA) vs ИСМЕТ СЕРЧИН (AVTHL) 19:40 - 19:50 (00:10) 2 |
19:45 | |||
19:50 |
LK 15-16 YEARS MEN -51KG #88 BOEV MIHAIL (DESANT) vs ZHEKOV NIKOLA (BEROE) 19:50 - 20:00 (00:10) 2 |
||
19:55 | |||
20:00 |
LK 15-16 YEARS MEN -51KG #89 IORDANOV DJULIANO (HARA) vs ПАВЛИНОВ ПЕТЪР (AVTHL) 20:00 - 20:10 (00:10) 2 |
||
20:05 | |||
20:10 |
LK 15-16 YEARS MEN -51KG #90 TSANKOV TONISLAV (BALKAN FIGHTERS) vs GEORGIEV DENISLAV (PRDGLR) 20:10 - 20:20 (00:10) 2 |
||
20:15 | |||
20:20 |
LK 15-16 YEARS MEN -60KG #91 ASENOV VIKTOR (TGRTM) vs PARICHKOV DIMITAR (HARA) 20:20 - 20:30 (00:10) 2 |
||
20:25 | |||
20:30 |
LK 15-16 YEARS MEN -60KG #92 GENOV MIHAIL (BHCHFA) vs VASILEV VIKTOR (KATANA) 20:30 - 20:40 (00:10) 2 |
||
20:35 | |||
20:40 |
LK 15-16 YEARS MEN -60KG #93 GANTCHEV NIKOLA (CSKA) vs CHERGANSKI GABRIEL (SHUMKRP) 20:40 - 20:50 (00:10) 2 |
||
20:45 | |||
20:50 |
LK 19-41 YEARS MEN -63.5KG #94 GEORGIEV MIHAIL (ARMEEC) vs KIRILOV IVAN (TGRTM) 20:50 - 21:00 (00:10) 2 |
||
20:55 | |||
21:00 |
LK 19-41 YEARS MEN -63.5KG #95 MATEEV PETUR (GONG) vs KASAMARKOV STRAHIL (NESEBAR) 21:00 - 21:10 (00:10) 2 |
||
21:05 | |||
21:10 |
LK 19-41 YEARS MEN -63.5KG #96 MINCHEV STANIMIR (BULTRAS) vs ANGELOV PETAR (SENSEI FC) 21:10 - 21:20 (00:10) 2 |
||
21:15 |
ДП КИКБОКС СТИЛ ЛОУКИК, СТАРА ЗАГОРА 08-10.03.2024 Г. - 2024-03-092024-03-08 / 2024-03-09 / 2024-03-10 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2024-03-09 20:35:45 | |||
---|---|---|---|
Ring 1 | Ring 2 | Ring 3 | |
10:00 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #97 RIBNIKOV STILIAN (SPARTAK) vs DERIVOLKOV ALEXANDAR (AVTHL) 10:00 - 10:10 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -54KG #151 HRISTOV BORIS (BOIL) vs GEORGIEV PRESLAV (VOKIL) 10:00 - 10:10 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -63.5KG #214 GROZDEV DANIEL (AJAX) vs DELOV VASIL (OPTIX) 10:00 - 10:10 (00:10) 2 |
10:05 | |||
10:10 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #98 ATANASOV MIROSLAV (SHUMKRP) vs IVANOV RANDAM (BOEC) 10:10 - 10:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -54KG #152 SUZAN DZHIHAN (SHUMKRP) vs KOLEV NIKOLAY (TIM) 10:10 - 10:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -63.5KG #215 IVANOV ALEXANDER (HARA) vs PETKOV DANIEL (TNGRA) 10:10 - 10:20 (00:10) 2 |
10:15 | |||
10:20 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #99 BIRSEN YASEN (VOKIL) vs NIKOLAEV ALEXANDAR (TIM) 10:20 - 10:30 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -54KG #153 MARGARYAN ARMAN (TPFIGHT) vs CHERNEV YAVOR (TERES) 10:20 - 10:30 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -63.5KG #216 LICHEV VIKTOR (DREAM) vs POPOV MARTIN (NFTHMK) 10:20 - 10:30 (00:10) 2 |
10:25 | |||
10:30 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #100 ZAYKOV GEORGI (SPARTAK) vs SHINDOV TEODOR (BULTRAS) 10:30 - 10:40 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -54KG #154 RADEV SIMEON (BOIL) vs ДИРИН ИВАН (SCRPION) 10:30 - 10:40 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -63.5KG #217 MIHAYLOV BORIS (GONG) vs KIROV RADOSLAV (AJAX) 10:30 - 10:40 (00:10) 2 |
10:35 | |||
10:40 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #101 KOICHEV RADOMIR (PRDGLR) vs NIAGOLOV ROSEN (FGHTFCT) 10:40 - 10:50 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -33kg #155 HRISTOV KRISTIAN (BOIL) vs IVANOV EMIL (DOMINATOR) 10:40 - 10:50 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -71KG #218 STEFANOV YOSIF (BEROE) vs BURNASKI ANTON (BOYNI LUVOVE) 10:40 - 10:50 (00:10) 2 |
10:45 | |||
10:50 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #102 ANGELOV RADOSLAV (DREAM) vs ATANASOV GEORGI (SHUMKRP) 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -33kg #156 PENCHEV DIMITAR (SHUMKRP) vs ZLATINOV DANIEL (FAVORIT DOLNI CHIFLI) 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -71KG #219 ATANASOV DIMITAR (BOIL) vs YORDANOV PRESLAV (KATANA) 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
10:55 | |||
11:00 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #103 VELICHKOV KRIATIAN (BEROE) vs VELIKOV NIKOLAY (DESANT) 11:00 - 11:10 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -36kg #157 PENCHEV IVAN (SHUMKRP) vs DINOLOV DIAN (FGHTFCT) 11:00 - 11:10 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -71KG #220 OFILOV STANISLAV (NFTHMK) vs KUBATOV ALEKSANDER (TPFIGHT) 11:00 - 11:10 (00:10) 2 |
11:05 | |||
11:10 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #104 ROMANOV KRISTIAN (MNTVR) vs KASABOV STILIAN (HARA) 11:10 - 11:20 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -36kg #158 HRISTOV NIKOLAY (INTER92) vs DARAKCHIEV HRISTO (TERES) 11:10 - 11:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -71KG #221 ILIEV ROSEN (VOKIL) vs DELCHEV TEODOR (BEROE) 11:10 - 11:20 (00:10) 2 |
11:15 | |||
11:20 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #105 ALEKSANDROV VALENTIN (TERES) vs GORANOV GEORGI (BHCHFA) 11:20 - 11:30 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -27kg #159 SIMEONOV PRESLAV (DESANT) vs PETMEZOV NIKOLA (NESEBAR) 11:20 - 11:30 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -63.5KG #222 DIMITROV ILIYAN (SPARTAK) vs HRISTOV KRISTIYAN (FAVORIT DIMITROVGRAD) 11:20 - 11:30 (00:10) 2 |
11:25 | |||
11:30 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #106 ZAHARIEV ZAHARI (BOLG) vs PACHOV MARTIN (TNGRA) 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -27kg #160 STANKOV DIMITAR (ARON) vs YANTCHEV DANIEL (VOKIL) 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -63.5KG #223 STEFANOV MARTIN (ARMEEC) vs SAMUILOV VICTOR (BEROE) 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
11:35 | |||
11:40 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #107 STOILOV ALEX (ARMEEC) vs STOIANOV ALEKSANDAR (NFTHMK) 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -42kg #161 MARINKOV MARTIN (SPARTAK) vs IVANOV LEON (BOYNI LUVOVE) 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -63.5KG #224 OGNQNOV ROSEN (SCRPION) vs MLADENOV SIMEON (BOEC) 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
11:45 | |||
11:50 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #108 VLADIMIROV VLADIMIR (DREAM) vs SELYADCOU KONSTANTIN (TERES) 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
LK 11-12 years girls -33kg #162 EFREMOVA VANESA (KAELKCKB) vs YORDANOVA EMA (BOEC) 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -63.5KG #225 NENKOV VICTOR (VOKIL) vs ILIEV ALEX (TNGRA) 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
11:55 | |||
12:00 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #109 SLAVOV IVAN (BEROE) vs VIDEV GEORGI (NFTHMK) 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -39kg #163 HALILOV ISUS (TNGRA) vs DIMOV GEORGI (VOKIL) 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -81KG #226 SALIM NAIM (CSKA) vs IVANOV DOBRI (BALKAN FIGHTERS) 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
12:05 | |||
12:10 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #110 MARINOV PRESIAN (KATANA) vs VLAEV DANIEL (PRDGLR) 12:10 - 12:20 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -48kg #164 MIHAILOV GEORGE (SCRPION) vs MINCHEV YORDAN (BEROE) 12:10 - 12:20 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -81KG #227 IVANOV ZLATIN (BULTRAS) vs KOSTADINOV PETAR (TANRASPORT) 12:10 - 12:20 (00:10) 2 |
12:15 | |||
12:20 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #111 BIKOV DIMITAR (LEON) vs SIMEONOV MIHAIL (KAELKCKB) 12:20 - 12:30 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -54kg #165 VLADIMIROV GABRIEL (PATRIOT) vs DONCHEV TRAIAN (BOIL) 12:20 - 12:30 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -81KG #228 ETOV YOAN-TEODOR (ARON) vs ANDREEV STOYAN (FAVORIT DOLNI CHIFLI) 12:20 - 12:30 (00:10) 2 |
12:25 | |||
12:30 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #112 SAIF RAMI (BEROE) vs OBRESHKOV DANIEL (CSKA) 12:30 - 12:40 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS GIRLS -52KG #166 HRISTOVA HRISTIANA (SEZAN) vs SHMILEVA GERGANA (HARA) 12:30 - 12:40 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -81KG #229 OGNYANOV EMANUEL (FCSVLVO) vs NISHANOV NIKI (HARA) 12:30 - 12:40 (00:10) 2 |
12:35 | |||
12:40 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #113 RACHEV RAYAN (HARA) vs DIMITROV NIKOLAY (VOKIL) 12:40 - 12:50 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS GIRLS -56KG #167 DEMIROVA ESIL (RING) vs GANCHEVA IVANINA (LEGIA) 12:40 - 12:50 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -63.5kg #230 VASILEV MARTIN (BALKAN FIGHTERS) vs KOLEV KALOYAN (JET) 12:40 - 12:50 (00:10) 2 |
12:45 | |||
12:50 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #114 MILENOV STEFAN (CSKA) vs KOLEV MAKSIMILIYAN (BEROE) 12:50 - 13:00 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -30kg #168 PETROV MAXIM (BOIL) vs ANGELOV BOZHIDAR (VALHALA) 12:50 - 13:00 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -63.5kg #231 ATANASOV SVETOSLAV (SPARTAK) vs DOBRINOV IVAYLO (PATRIOT) 12:50 - 13:00 (00:10) 2 |
12:55 | |||
13:00 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #115 PETROV STOYAN (SENSEI FC) vs BOYADZHIEV STILIAN (STAR TEAM BG) 13:00 - 13:10 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -30kg #169 HRISTOV NIKOLA (BOIL) vs DIMITROV HRISTIQN (FAVORIT DOLNI CHIFLI) 13:00 - 13:10 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN +91KG #232 TONOV STANIMIR (SPARTAK) vs ИВАНОВ ИВАН (NFTHMK) 13:00 - 13:10 (00:10) 2 |
13:05 | |||
13:10 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #116 KIROV GEORGI (BHCHFA) vs NIKOLOV IVAILO (HARA) 13:10 - 13:20 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -39kg #170 SIMEONOV EMIL (SPARTAK) vs TSVETANOV KALOYAN (UNDERDOGS) 13:10 - 13:20 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN +91KG #233 VASILEV MONI (PATRIOT) vs VALKANOV NIKOLAI (HARA) 13:10 - 13:20 (00:10) 2 |
13:15 | |||
13:20 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #117 CHELEBIEV DIMITAR (NESEBAR) vs IVANOV KRISTIAN (BOEC) 13:20 - 13:30 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -39kg #171 KRUSHEV IVAN (SPARTAK) vs STEFANOV DANIEL (SHUMKRP) 13:20 - 13:30 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -60KG #234 ARZHANOV MARIO (VALHALA) vs KOLEV DANIEL (TIM) 13:20 - 13:30 (00:10) 2 |
13:25 | |||
13:30 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #118 ATANASOV ATANAS (SHUMKRP) vs KIRIMOV ANTONIO (LEON) 13:30 - 13:40 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -45kg #172 IBRAHIMOV VOLKAN (FCSVLVO) vs NIKOLAEV RADOSLAV (TIGRITE BOTEVGRAD) 13:30 - 13:40 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -60KG #235 VALCHANOV DIMITAR (NFTHMK) vs ZLATANOV DEYAN (KAELKCKB) 13:30 - 13:40 (00:10) 2 |
13:35 | |||
13:40 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #119 DIMOV ATANAS (SPARTAK) vs BORISOV KRISTIYAN (TGRTM) 13:40 - 13:50 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -57kg #173 TONEV DIMITAR (BULTRAS) vs ADAMOV KRISTIAN (BOIL) 13:40 - 13:50 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -54KG #236 БЮРХАНОВ ФЕРАД (AVTHL) vs GEORGIEV MIHAIL (PRDGLR) 13:40 - 13:50 (00:10) 2 |
13:45 | |||
13:50 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #120 GAIDADGIISKI DANIEL (NESEBAR) vs KRASHEVSKI VICTOR (BHCHFA) 13:50 - 14:00 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -60kg #174 GEORGIEV MILEN (VOKIL) vs KIRIMOV ATANASIO (LEON) 13:50 - 14:00 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -86KG #237 VASILEV KRISTIYAN (HARA) vs DIMITROV MARTI (STAR TEAM BG) 13:50 - 14:00 (00:10) 2 |
13:55 | |||
14:00 |
LK 17-18 YEARS MEN -57KG #121 MICOV BORISLAV (BOIL) vs KARADZOV PRESIAN (ARMEEC) 14:00 - 14:10 (00:10) 2 |
LK 13-14 years girls -39kg #175 STOYANOVA VICTORIA (BEROE) vs DIMITROVA ELENA (RING) 14:00 - 14:10 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -67KG #238 PISKULEV KRASIMIR (NESEBAR) vs ЗЛАТАНОВ ВАСИЛ (LEON) 14:00 - 14:10 (00:10) 2 |
14:05 | |||
14:10 |
LK 17-18 YEARS MEN -57KG #122 DALOV DENIS (JET) vs БАКАЛОВ АНТОНИО (SCRPION) 14:10 - 14:20 (00:10) 2 |
LK 13-14 years girls -45kg #176 MARTINOVA NIKOL (SHUMKRP) vs PENCHEVA KRISTIANA (BOLG) 14:10 - 14:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -67KG #239 KOSTADINOV DAVID (SCRPION) vs NEDELCHEV PETAR (TNGRA) 14:10 - 14:20 (00:10) 2 |
14:15 | |||
14:20 |
LK 17-18 YEARS MEN -57KG #123 ЧЕРНЕВ ЖОРО (NSFGHTCL) vs CHETOV NIKOLAY (TIM) 14:20 - 14:30 (00:10) 2 |
LK 13-14 years girls -48kg #177 STANCHEVA EMILIQ (FAVORIT DOLNI CHIFLI) vs ANDREEVA ANISLAVA (DOMINATOR) 14:20 - 14:30 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -67KG #240 RIBNIKOV ALEKSANDAR (SPARTAK) vs BOTEV HRISTIYAN (PRDGLR) 14:20 - 14:30 (00:10) 2 |
14:25 | |||
14:30 |
LK 17-18 YEARS MEN -57KG #124 PISKULEV TOMA (NESEBAR) vs DIMITROV KRISTIAN (BOIL) 14:30 - 14:40 (00:10) 2 |
LK 13-14 years girls -57kg #178 OGNYANOVA MICHELLE (BOEC) vs IVANOVA DARIA (BEROE) 14:30 - 14:40 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -67KG #241 GANTCHEV VICTOR (SHUMKRP) vs DICHEV NIKOLAY (BEROE) 14:30 - 14:40 (00:10) 2 |
14:35 | |||
14:40 |
LK 15-16 YEARS MEN -57KG #125 YORDANOV BORISLAV (PATRIOT) vs GEORGIEV KALOYAN (ARMEEC) 14:40 - 14:50 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -48KG #179 ATANASOV TODOR (BULTRAS) vs MILENOV MILEN (BOIL) 14:40 - 14:50 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN +81KG #242 DEMIRBAG ALIDZAN (MNTVR) vs ALZAYTON ZHAD_MEZHET (PROFGHT) 14:40 - 14:50 (00:10) 2 |
14:45 | |||
14:50 |
LK 15-16 YEARS MEN -57KG #126 KOTSEV ANGEL (SPARTAK) vs MITEV VALENTIN (BOLG) 14:50 - 15:00 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -42kg #180 DRAGOMIROV YASEN (BOEC) vs DIMITROV DIMITAR (FGHTFCT) 14:50 - 15:00 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN +81KG #243 ИСМЕТ СЕРЧИН (AVTHL) vs PEEV VALENTIN (ARON) 14:50 - 15:00 (00:10) 2 |
14:55 | |||
15:00 |
LK 15-16 YEARS MEN -57KG #127 SAVOV GEORGI (TGRTM) vs STRAHILOV SASHO (DREAM) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -42kg #181 YORDANOV SVETOSLAV (VOKIL) vs MIHALEV HRISTIAN (BOIL) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -60KG #244 PARICHKOV DIMITAR (HARA) vs VASILEV VIKTOR (KATANA) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
15:05 | |||
15:10 |
LK 15-16 YEARS MEN -57KG #128 VESELINOV ALEXANDAR (CSKA) vs SUSANIN ALEXANDAR (PATRIOT) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -51kg #182 LUKOV DESISLAV (BEROE) vs PETKOV KALOYAN (FAVORIT DIMITROVGRAD) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -60KG #245 CHERGANSKI GABRIEL (SHUMKRP) vs NIKOLOV MARTIN (TGRTM) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
15:15 | |||
15:20 |
LK 19-41 YEARS MEN -81KG #129 MITEV MITKO (BEROE) vs TSVETKOV FILIP (VOYVODA) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -51kg #183 LAZAROV KALOYAN (DREAM) vs ZLATANOV ALEKSANDAR (SPARTAK) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -63.5KG #246 GEORGIEV MIHAIL (ARMEEC) vs MATEEV PETUR (GONG) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
15:25 | |||
15:30 |
LK 19-41 YEARS MEN -81KG #130 PAVLOV TIHOMIR (GONG) vs YANAKIEV MARIO (BOIL) 15:30 - 15:40 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -33kg #184 PANAYOTOV ATANAS (RING) vs ANGELOV MARTIN (TERES) 15:30 - 15:40 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -63.5KG #247 ANGELOV PETAR (SENSEI FC) vs DIMOV HRSITO (ARMEEC) 15:30 - 15:40 (00:10) 2 |
15:35 | |||
15:40 |
LK 19-41 YEARS MEN -81KG #131 STOYKOV KOSTADIN (BULTRAS) vs YORGANDJIEV DIMITAR (BEROE) 15:40 - 15:50 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -33kg #185 METODIEV MANOL (SHUMKRP) vs BEKTESH BATUHAN (DESANT) 15:40 - 15:50 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS GIRLS +60KG #248 HRISTOVA ZLATINA (MNTVR) vs VLAEVA MARAYA (PRDGLR) 15:40 - 15:50 (00:10) 2 |
15:45 | |||
15:50 |
LK 19-41 YEARS MEN -81KG #132 KOCHEV YOAN (SPARTAK KYUSTENDIL) vs STEFANOV TEODOR (BEROE) 15:50 - 16:00 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -45kg #186 DZHELIL BERG (AVTHL) vs ZHEKOV ALEX (RESPECT) 15:50 - 16:00 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS GIRLS +60KG #249 EVSTATIEVA SVETOSLAVA (KAELKCKB) vs NEDELCHEVA SIMONA (SEZAN) 15:50 - 16:00 (00:10) 2 |
15:55 | |||
16:00 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #133 DERIVOLKOV ALEXANDAR (AVTHL) vs ATANASOV MIROSLAV (SHUMKRP) 16:00 - 16:10 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -45kg #187 MARKOV STANISLAV (NFTHMK) vs MILEV HRISTIYAN (SENSEI FC) 16:00 - 16:10 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -45KG #250 DIMITROV IVAYLO (TERES) vs DIMITROV SIMEON (BEROE) 16:00 - 16:10 (00:10) 2 |
16:05 | |||
16:10 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #134 NIKOLAEV ALEXANDAR (TIM) vs SHINDOV TEODOR (BULTRAS) 16:10 - 16:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -51KG #188 BOEV MIHAIL (DESANT) vs ПАВЛИНОВ ПЕТЪР (AVTHL) 16:10 - 16:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -45KG #251 DENEV ALEKSANDAR (FAVORIT DOLNI CHIFLI) vs GORCHEV ALEXANDAR (SPARTAK) 16:10 - 16:20 (00:10) 2 |
16:15 | |||
16:20 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #135 NIAGOLOV ROSEN (FGHTFCT) vs ATANASOV GEORGI (SHUMKRP) 16:20 - 16:30 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -51KG #189 GEORGIEV DENISLAV (PRDGLR) vs VULKOV STANESLAV (DESANT) 16:20 - 16:30 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN +91KG #252 SHERIF ARIF (TANRASPORT) vs MARINOV JULIEN (SEZAN) 16:20 - 16:30 (00:10) 2 |
16:25 | |||
16:30 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #136 VELIKOV NIKOLAY (DESANT) vs KASABOV STILIAN (HARA) 16:30 - 16:40 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -30kg #190 ЛЕВЕНТОВ ЛЪЧЕЗАР (SHUMKRP) vs STANEV RADOMIR (INTER92) 16:30 - 16:40 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN +91KG #253 KALCHEV DIMITAR (PRDGLR) vs BONCHEV HRISTO (BEROE) 16:30 - 16:40 (00:10) 2 |
16:35 | |||
16:40 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #137 ALEKSANDROV VALENTIN (TERES) vs PACHOV MARTIN (TNGRA) 16:40 - 16:50 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -30kg #191 DICHEV DEYAN (AJAX) vs NIKOLOV PETAR (DESANT) 16:40 - 16:50 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -86KG #254 RACHKOV ROSEN (BOEC) vs DIKANSKI TANYO (FRIENDS) 16:40 - 16:50 (00:10) 2 |
16:45 | |||
16:50 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #138 STOIANOV ALEKSANDAR (NFTHMK) vs VLADIMIROV VLADIMIR (DREAM) 16:50 - 17:00 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -33kg #192 HRISTOV KRISTIAN (BOIL) vs GEORGIEV TEODOR (VOKIL) 16:50 - 17:00 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -86KG #255 PETKOV MARIYAN (SHUMKRP) vs MITEV TODOR (BEROE) 16:50 - 17:00 (00:10) 2 |
16:55 | |||
17:00 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #139 VIDEV GEORGI (NFTHMK) vs MARINOV PRESIAN (KATANA) 17:00 - 17:10 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -33kg #193 PENCHEV DIMITAR (SHUMKRP) vs KALIEV ARTEM (BOIL) 17:00 - 17:10 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -91KG #256 MARINOV NIKOLA (SK ZEVS) vs KARDZHALIYSKI KOSTADIN (FRIENDS) 17:00 - 17:10 (00:10) 2 |
17:05 | |||
17:10 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #140 SIMEONOV MIHAIL (KAELKCKB) vs SAIF RAMI (BEROE) 17:10 - 17:20 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -36kg #194 PENCHEV IVAN (SHUMKRP) vs IVANOV KALOYAN (MNTVR) 17:10 - 17:20 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -91KG #257 GEORGIEV TODOR (TPFIGHT) vs SIMEONOV KONSTANTIN (KAELKCKB) 17:10 - 17:20 (00:10) 2 |
17:15 | |||
17:20 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #141 DIMITROV NIKOLAY (VOKIL) vs KOLEV MAKSIMILIYAN (BEROE) 17:20 - 17:30 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -36kg #195 DARAKCHIEV HRISTO (TERES) vs RAFIEV RAFI (RING) 17:20 - 17:30 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -75KG #258 ANGELOV KALOQN (BEROE) vs STOEV HRISTIYAN (HARA) 17:20 - 17:30 (00:10) 2 |
17:25 | |||
17:30 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #142 PETROV STOYAN (SENSEI FC) vs NIKOLOV IVAILO (HARA) 17:30 - 17:40 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -27kg #196 PETMEZOV NIKOLA (NESEBAR) vs ЙОРДАНОВ ИВАЙЛО (BOEC) 17:30 - 17:40 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -81KG #259 KRUSTEV HRISTO (DOMINATOR) vs IVANOV IVAYLOV (TANRASPORT) 17:30 - 17:40 (00:10) 2 |
17:35 | |||
17:40 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #143 IVANOV KRISTIAN (BOEC) vs ATANASOV ATANAS (SHUMKRP) 17:40 - 17:50 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -27kg #197 YANTCHEV DANIEL (VOKIL) vs KOSTADINOV KIRIL (DESANT) 17:40 - 17:50 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS WOMEN -52KG #260 BULGARANOVA IRENA (BOLG) vs TARACHOROVA STEFANI (NFTHMK) 17:40 - 17:50 (00:10) 2 |
17:45 | |||
17:50 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #144 DIMOV ATANAS (SPARTAK) vs KRASHEVSKI VICTOR (BHCHFA) 17:50 - 18:00 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -42kg #198 IVANOV LEON (BOYNI LUVOVE) vs DIMITROV RADOSLAV (HARA) 17:50 - 18:00 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS WOMEN -65KG #261 PAVLOVA DENITSA (DREAM) vs YORDANOVA YOANA (BOIL) 17:50 - 18:00 (00:10) 2 |
17:55 | |||
18:00 |
LK 17-18 YEARS MEN -57KG #145 KARADZOV PRESIAN (ARMEEC) vs DALOV DENIS (JET) 18:00 - 18:10 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -42kg #199 PETKOV ALEKSANDAR (RING) vs TODOROV ALEXANDAR (ARON) 18:00 - 18:10 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -63.5KG #262 GROZDEV DANIEL (AJAX) vs PETKOV DANIEL (TNGRA) 18:00 - 18:10 (00:10) 2 |
18:05 | |||
18:10 |
LK 17-18 YEARS MEN -57KG #146 ЧЕРНЕВ ЖОРО (NSFGHTCL) vs PISKULEV TOMA (NESEBAR) 18:10 - 18:20 (00:10) 2 |
LK 11-12 years girls -33kg #200 YORDANOVA EMA (BOEC) vs YORDANOVA TEYA (BOLG) 18:10 - 18:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -63.5KG #263 LICHEV VIKTOR (DREAM) vs MIHAYLOV BORIS (GONG) 18:10 - 18:20 (00:10) 2 |
18:15 | |||
18:20 |
LK 15-16 YEARS MEN -57KG #147 YORDANOV BORISLAV (PATRIOT) vs MITEV VALENTIN (BOLG) 18:20 - 18:30 (00:10) 2 |
LK 11-12 years girls -33kg #201 KIRCHEVA LILIQ (DOMINATOR) vs RADEVA KATERINA (BOEC) 18:20 - 18:30 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -71KG #264 STEFANOV YOSIF (BEROE) vs ATANASOV DIMITAR (BOIL) 18:20 - 18:30 (00:10) 2 |
18:25 | |||
18:30 |
LK 15-16 YEARS MEN -57KG #148 SAVOV GEORGI (TGRTM) vs VESELINOV ALEXANDAR (CSKA) 18:30 - 18:40 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -39kg #202 DIMOV GEORGI (VOKIL) vs STOYANOV ATANAS (SPARTAK) 18:30 - 18:40 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -71KG #265 OFILOV STANISLAV (NFTHMK) vs DELCHEV TEODOR (BEROE) 18:30 - 18:40 (00:10) 2 |
18:35 | |||
18:40 |
LK 19-41 YEARS MEN -81KG #149 MITEV MITKO (BEROE) vs PAVLOV TIHOMIR (GONG) 18:40 - 18:50 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -39kg #203 ATANASOV ATANAS (SCRPION) vs DOCHEV NIKOLA (VOYVODA) 18:40 - 18:50 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -63.5KG #266 HRISTOV KRISTIYAN (FAVORIT DIMITROVGRAD) vs STEFANOV MARTIN (ARMEEC) 18:40 - 18:50 (00:10) 2 |
18:45 | |||
18:50 |
LK 19-41 YEARS MEN -81KG #150 STOYKOV KOSTADIN (BULTRAS) vs STEFANOV TEODOR (BEROE) 18:50 - 19:00 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -48kg #204 MIHAILOV GEORGE (SCRPION) vs TENEV ATANAS (SPARTAK) 18:50 - 19:00 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -63.5KG #267 OGNQNOV ROSEN (SCRPION) vs NENKOV VICTOR (VOKIL) 18:50 - 19:00 (00:10) 2 |
18:55 | |||
19:00 |
LK 13-14 Years Boys -48kg #205 STATULOV ILIA (NESEBAR) vs ATANASOV PLAMEN (BEROE) 19:00 - 19:10 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -81KG #268 SALIM NAIM (CSKA) vs IVANOV ZLATIN (BULTRAS) 19:00 - 19:10 (00:10) 2 |
|
19:05 | |||
19:10 |
LK 13-14 Years Boys -54kg #206 VLADIMIROV GABRIEL (PATRIOT) vs SIROMAHOV IVAN (NFTHMK) 19:10 - 19:20 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -81KG #269 ANDREEV STOYAN (FAVORIT DOLNI CHIFLI) vs OGNYANOV EMANUEL (FCSVLVO) 19:10 - 19:20 (00:10) 2 |
|
19:15 | |||
19:20 |
LK 13-14 Years Boys -54kg #207 MARINKOV DANIEL (SPARTAK) vs KERANOV GOSPODIN (BEROE) 19:20 - 19:30 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -63.5kg #270 KOLEV KALOYAN (JET) vs ЯМЕН ДЖИХАН (AVTHL) 19:20 - 19:30 (00:10) 2 |
|
19:25 | |||
19:30 |
LK 15-16 YEARS GIRLS -52KG #208 HRISTOVA HRISTIANA (SEZAN) vs PARPULOVA MARGARITA (BOIL) 19:30 - 19:40 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -63.5kg #271 DOBRINOV IVAYLO (PATRIOT) vs HUBENOV BOJIDAR (HARA) 19:30 - 19:40 (00:10) 2 |
|
19:35 | |||
19:40 |
LK 15-16 YEARS GIRLS -52KG #209 HASAN HELIN (SHUMKRP) vs GEORGIEVA IVANA (SPARTAK) 19:40 - 19:50 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN +91KG #272 TONOV STANIMIR (SPARTAK) vs СЛАВОВ БОЖИДАР (SCRPION) 19:40 - 19:50 (00:10) 2 |
|
19:45 | |||
19:50 |
LK 15-16 YEARS GIRLS -56KG #210 DEMIROVA ESIL (RING) vs VASILEVA GABRIELA (SHUMKRP) 19:50 - 20:00 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN +91KG #273 VASILEV MONI (PATRIOT) vs GEORGIEV METODI (VOKIL) 19:50 - 20:00 (00:10) 2 |
|
19:55 | |||
20:00 |
LK 15-16 YEARS GIRLS -56KG #211 VALCHANOVA MIRA (NFTHMK) vs VELKOVA SIYANA (SEZAN) 20:00 - 20:10 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -60KG #274 ARZHANOV MARIO (VALHALA) vs BOLEN MARTIN (BULTRAS) 20:00 - 20:10 (00:10) 2 |
|
20:05 | |||
20:10 |
LK 15-16 YEARS MEN -54KG #212 GEORGIEV PRESLAV (VOKIL) vs KOLEV NIKOLAY (TIM) 20:10 - 20:20 (00:10) 2 |
LK 19-41 YEARS MEN -60KG #275 VALCHANOV DIMITAR (NFTHMK) vs KAZAKOV DIMITAR (SEZAN) 20:10 - 20:20 (00:10) 2 |
|
20:15 | |||
20:20 |
LK 15-16 YEARS MEN -54KG #213 CHERNEV YAVOR (TERES) vs RADEV SIMEON (BOIL) 20:20 - 20:30 (00:10) 2 |
LK 17-18 YEARS MEN -54KG #276 БЮРХАНОВ ФЕРАД (AVTHL) vs SPASOV SPAS (VALHALA) 20:20 - 20:30 (00:10) 2 |
|
20:25 | |||
20:30 |
LK 17-18 YEARS MEN -54KG #277 MILADINOV MARTIN (PATRIOT) vs STANCHEV KALOYAN (MNTVR) 20:30 - 20:40 (00:10) 2 |
||
20:35 | |||
20:40 |
LK 17-18 YEARS MEN -86KG #278 DIMITROV MARTI (STAR TEAM BG) vs GEORGOV ASEN (TERES) 20:40 - 20:50 (00:10) 2 |
||
20:45 | |||
20:50 |
LK 17-18 YEARS MEN -86KG #279 PETKOV GEORGI (ARON) vs TODOROV GEORGI (KATANA) 20:50 - 21:00 (00:10) 2 |
||
20:55 |
ДП КИКБОКС СТИЛ ЛОУКИК, СТАРА ЗАГОРА 08-10.03.2024 Г. - 2024-03-102024-03-08 / 2024-03-09 / 2024-03-10 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2024-03-09 20:35:45 | ||
---|---|---|
Ring 1 | Ring 2 | |
10:00 |
LK 15-16 YEARS MEN -39KG #347 TODOROV SILVESTAR (RING) vs SHEEV ROSEN (BOIL) 10:00 - 10:10 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -24kg #312 ЙОРДАНОВ ДАНИИЛ (BOEC) vs IVANOV TOMISLAV (TERES) 10:00 - 10:10 (00:10) 2 |
10:05 | ||
10:10 |
LK 15-16 YEARS MEN -45KG #348 DIMITROV SIMEON (BEROE) vs DENEV ALEKSANDAR (FAVORIT DOLNI CHIFLI) 10:10 - 10:20 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -27kg #313 PETMEZOV NIKOLA (NESEBAR) vs YANTCHEV DANIEL (VOKIL) 10:10 - 10:20 (00:10) 2 |
10:15 | ||
10:20 |
LK 15-16 YEARS MEN -48KG #349 MILENOV MILEN (BOIL) vs IVAILOV IVAILO (TGRTM) 10:20 - 10:30 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -30kg #314 STANEV RADOMIR (INTER92) vs DICHEV DEYAN (AJAX) 10:20 - 10:30 (00:10) 2 |
10:25 | ||
10:30 |
LK 15-16 YEARS MEN -51KG #350 BOEV MIHAIL (DESANT) vs VULKOV STANESLAV (DESANT) 10:30 - 10:40 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -33kg #315 PANAYOTOV ATANAS (RING) vs METODIEV MANOL (SHUMKRP) 10:30 - 10:40 (00:10) 2 |
10:35 | ||
10:40 |
LK 15-16 YEARS MEN -54KG #351 KOLEV NIKOLAY (TIM) vs RADEV SIMEON (BOIL) 10:40 - 10:50 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -36kg #316 TASINOV TIMUR (SHUMKRP) vs NYAGOLOV TEODOR (AJAX) 10:40 - 10:50 (00:10) 2 |
10:45 | ||
10:50 |
LK 15-16 YEARS MEN -57KG #352 MITEV VALENTIN (BOLG) vs SAVOV GEORGI (TGRTM) 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
LK 9-10 years boys -39kg #317 TSVETANOV KALOYAN (UNDERDOGS) vs KRUSHEV IVAN (SPARTAK) 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
10:55 | ||
11:00 |
LK 15-16 YEARS MEN -60KG #353 VASILEV VIKTOR (KATANA) vs CHERGANSKI GABRIEL (SHUMKRP) 11:00 - 11:10 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -30kg #318 PETROV MAXIM (BOIL) vs HRISTOV NIKOLA (BOIL) 11:00 - 11:10 (00:10) 2 |
11:05 | ||
11:10 |
LK 15-16 YEARS MEN -63.5KG #354 GROZDEV DANIEL (AJAX) vs LICHEV VIKTOR (DREAM) 11:10 - 11:20 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -33kg #319 GEORGIEV TEODOR (VOKIL) vs KALIEV ARTEM (BOIL) 11:10 - 11:20 (00:10) 2 |
11:15 | ||
11:20 |
LK 17-18 YEARS MEN -51KG #285 IVANOV DAVID (BEROE) vs TRIFONOV TRIFON (SEZAN) 11:20 - 11:30 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -36kg #320 IVANOV KALOYAN (MNTVR) vs DARAKCHIEV HRISTO (TERES) 11:20 - 11:30 (00:10) 2 |
11:25 | ||
11:30 |
LK 17-18 YEARS MEN -54KG #286 SPASOV SPAS (VALHALA) vs MILADINOV MARTIN (PATRIOT) 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -39kg #321 POPOV NIKOLAI (BHCHFA) vs FIKRET GIURAL (VOKIL) 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
11:35 | ||
11:40 |
LK 17-18 YEARS MEN -57KG #287 DALOV DENIS (JET) vs PISKULEV TOMA (NESEBAR) 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -42kg #322 IVANOV LEON (BOYNI LUVOVE) vs PETKOV ALEKSANDAR (RING) 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
11:45 | ||
11:50 |
LK 17-18 YEARS MEN -60KG #288 PACHOV MARTIN (TNGRA) vs STOIANOV ALEKSANDAR (NFTHMK) 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -45kg #323 NIKOLAEV RADOSLAV (TIGRITE BOTEVGRAD) vs SHABAN DENNIS (BOYNI LUVOVE) 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
11:55 | ||
12:00 |
LK 17-18 YEARS MEN -63.5KG #289 STEFANOV MARTIN (ARMEEC) vs NENKOV VICTOR (VOKIL) 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
LK 11-12 years boys -54kg #324 HRISTEV TEODOR (SENSEI FC) vs ANDONOV ALEX (DOMINATOR) 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
12:05 | ||
12:10 |
LK 17-18 YEARS MEN -67KG #290 DERIVOLKOV ALEXANDAR (AVTHL) vs SHINDOV TEODOR (BULTRAS) 12:10 - 12:20 (00:10) 2 |
LK 11-12 years girls -33kg #325 YORDANOVA EMA (BOEC) vs KIRCHEVA LILIQ (DOMINATOR) 12:10 - 12:20 (00:10) 2 |
12:15 | ||
12:20 |
LK 17-18 YEARS MEN -71KG #291 ATANASOV ATANAS (SHUMKRP) vs KRASHEVSKI VICTOR (BHCHFA) 12:20 - 12:30 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -33kg #330 ILIGNOSHEV VIKTOR (NFTHMK) vs YANEV CHRISTIAN (RING) 12:20 - 12:30 (00:10) 2 |
12:25 | ||
12:30 |
LK 17-18 YEARS MEN -75KG #292 MARINOV PRESIAN (KATANA) vs SIMEONOV MIHAIL (KAELKCKB) 12:30 - 12:40 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -36kg #331 GEORGIEV STOYAN (NFTHMK) vs PANEV ALEXANDAR (DOMINATOR) 12:30 - 12:40 (00:10) 2 |
12:35 | ||
12:40 |
LK 17-18 YEARS MEN -81KG #293 SALIM NAIM (CSKA) vs OGNYANOV EMANUEL (FCSVLVO) 12:40 - 12:50 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -39kg #332 DIMOV GEORGI (VOKIL) vs ATANASOV ATANAS (SCRPION) 12:40 - 12:50 (00:10) 2 |
12:45 | ||
12:50 |
LK 17-18 YEARS MEN -86KG #294 DIMITROV MARTI (STAR TEAM BG) vs TODOROV GEORGI (KATANA) 12:50 - 13:00 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -42kg #333 DRAGOMIROV YASEN (BOEC) vs YORDANOV SVETOSLAV (VOKIL) 12:50 - 13:00 (00:10) 2 |
12:55 | ||
13:00 |
LK 17-18 YEARS MEN +91KG #295 СЛАВОВ БОЖИДАР (SCRPION) vs VASILEV MONI (PATRIOT) 13:00 - 13:10 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -45kg #334 ZHEKOV ALEX (RESPECT) vs MARKOV STANISLAV (NFTHMK) 13:00 - 13:10 (00:10) 2 |
13:05 | ||
13:10 |
LK 17-18 YEARS WOMEN -52KG #296 TARACHOROVA STEFANI (NFTHMK) vs DANOVA EMI (BHCHFA) 13:10 - 13:20 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -48kg #335 TENEV ATANAS (SPARTAK) vs STATULOV ILIA (NESEBAR) 13:10 - 13:20 (00:10) 2 |
13:15 | ||
13:20 |
LK 17-18 YEARS WOMEN -60KG #297 SUSANINA ALISIA (PATRIOT) vs MANOLOVA DEMETRA (MNTVR) 13:20 - 13:30 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -51kg #336 PETKOV KALOYAN (FAVORIT DIMITROVGRAD) vs ZLATANOV ALEKSANDAR (SPARTAK) 13:20 - 13:30 (00:10) 2 |
13:25 | ||
13:30 |
LK 17-18 YEARS WOMEN -65KG #298 YORDANOVA YOANA (BOIL) vs DIMITROVA YOLINA (SHUMKRP) 13:30 - 13:40 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -54kg #337 VLADIMIROV GABRIEL (PATRIOT) vs MARINKOV DANIEL (SPARTAK) 13:30 - 13:40 (00:10) 2 |
13:35 | ||
13:40 |
LK 17-18 YEARS WOMEN -70KG #299 EMILOVA EMILIA (BOEC) vs DISHLQNOVA MAGDALENA (BULTRAS) 13:40 - 13:50 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -57kg #338 ADAMOV KRISTIAN (BOIL) vs IVANOV EMANOYL (BULTRAS) 13:40 - 13:50 (00:10) 2 |
13:45 | ||
13:50 |
LK 19-41 YEARS MEN -54KG #300 KOSTOV HRISTIYAN (TIM) vs PAVLOV PLAMEN (BHCHFA) 13:50 - 14:00 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -60kg #339 GEORGIEV MILEN (VOKIL) vs BATCHEV ANTOAN (BOYNI LUVOVE) 13:50 - 14:00 (00:10) 2 |
13:55 | ||
14:00 |
LK 19-41 YEARS MEN -57KG #301 KIROV ALEKSANDAR (TGRTM) vs STANKOV VENILIN (BULTRAS) 14:00 - 14:10 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -63.5kg #340 KOLEV KALOYAN (JET) vs DOBRINOV IVAYLO (PATRIOT) 14:00 - 14:10 (00:10) 2 |
14:05 | ||
14:10 |
LK 19-41 YEARS MEN -60KG #302 ARZHANOV MARIO (VALHALA) vs VALCHANOV DIMITAR (NFTHMK) 14:10 - 14:20 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys -75kg #341 PLAMENOV EMIL (TGRTM) vs DIMITROV NIKOLAY (UNDERDOGS) 14:10 - 14:20 (00:10) 2 |
14:15 | ||
14:20 |
LK 19-41 YEARS MEN -63.5KG #303 GEORGIEV MIHAIL (ARMEEC) vs DIMOV HRSITO (ARMEEC) 14:20 - 14:30 (00:10) 2 |
LK 13-14 years girls -39kg #342 DIMITROVA ELENA (RING) vs TRANDZHIEVA MARAYA (ARON) 14:20 - 14:30 (00:10) 2 |
14:25 | ||
14:30 |
LK 19-41 YEARS MEN -67KG #304 RIBNIKOV ALEKSANDAR (SPARTAK) vs GANTCHEV VICTOR (SHUMKRP) 14:30 - 14:40 (00:10) 2 |
LK 13-14 years girls -45kg #343 MARTINOVA NIKOL (SHUMKRP) vs PETROVA ZORNICA (LEGIA) 14:30 - 14:40 (00:10) 2 |
14:35 | ||
14:40 |
LK 19-41 YEARS MEN -71KG #305 ATANASOV GEORGI (SHUMKRP) vs VELIKOV NIKOLAY (DESANT) 14:40 - 14:50 (00:10) 2 |
LK 13-14 years girls -48kg #344 ANDREEVA ANISLAVA (DOMINATOR) vs GEORGIEVA GABRIELA (RING) 14:40 - 14:50 (00:10) 2 |
14:45 | ||
14:50 |
LK 19-41 YEARS MEN -75KG #306 DIMITROV NIKOLAY (VOKIL) vs PETROV STOYAN (SENSEI FC) 14:50 - 15:00 (00:10) 2 |
LK 13-14 years girls -57kg #345 IVANOVA DARIA (BEROE) vs ATANASOVA LIDIYA (SEZAN) 14:50 - 15:00 (00:10) 2 |
14:55 | ||
15:00 |
LK 19-41 YEARS MEN -81KG #307 MITEV MITKO (BEROE) vs STOYKOV KOSTADIN (BULTRAS) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
LK 13-14 Years Boys +75kg #346 KRASTANOV IVO (ARON) vs LYUBENOV ALEXANDAR (PATRIOT) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
15:05 | ||
15:10 |
LK 19-41 YEARS MEN -86KG #308 DIKANSKI TANYO (FRIENDS) vs PETKOV MARIYAN (SHUMKRP) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -67KG #355 PISKULEV KRASIMIR (NESEBAR) vs NEDELCHEV PETAR (TNGRA) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
15:15 | ||
15:20 |
LK 19-41 YEARS MEN -91KG #309 KARDZHALIYSKI KOSTADIN (FRIENDS) vs GEORGIEV TODOR (TPFIGHT) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -71KG #356 STEFANOV YOSIF (BEROE) vs OFILOV STANISLAV (NFTHMK) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
15:25 | ||
15:30 |
LK 19-41 YEARS WOMEN +70KG #310 TODOROVA TEODORA (VOKIL) vs GEMKOVA KATRIN (STAR TEAM BG) 15:30 - 15:40 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -75KG #357 STOEV HRISTIYAN (HARA) vs GEORGIEV PRESIQN (BOIL) 15:30 - 15:40 (00:10) 2 |
15:35 | ||
15:40 |
LK 19-41 YEARS MEN +91KG #311 MARINOV JULIEN (SEZAN) vs KALCHEV DIMITAR (PRDGLR) 15:40 - 15:50 (00:10) 2 |
LK 15-16 YEARS MEN -81KG #358 IVANOV IVAYLOV (TANRASPORT) vs BENEV ALEKSANDER (TERES) 15:40 - 15:50 (00:10) 2 |
15:45 | ||
15:50 |
LK 15-16 YEARS MEN +81KG #359 DEMIRBAG ALIDZAN (MNTVR) vs ИСМЕТ СЕРЧИН (AVTHL) 15:50 - 16:00 (00:10) 2 |
|
15:55 | ||
16:00 |
LK 15-16 YEARS GIRLS -48KG #326 HADZHIEVA TEODORA (VALHALA) vs КОТИРКОВА МАРИЯ (STAR TEAM BG) 16:00 - 16:10 (00:10) 2 |
|
16:05 | ||
16:10 |
LK 15-16 YEARS GIRLS -52KG #327 PARPULOVA MARGARITA (BOIL) vs HASAN HELIN (SHUMKRP) 16:10 - 16:20 (00:10) 2 |
|
16:15 | ||
16:20 |
LK 15-16 YEARS GIRLS -56KG #328 DEMIROVA ESIL (RING) vs VALCHANOVA MIRA (NFTHMK) 16:20 - 16:30 (00:10) 2 |
|
16:25 | ||
16:30 |
LK 15-16 YEARS GIRLS +60KG #329 HRISTOVA ZLATINA (MNTVR) vs EVSTATIEVA SVETOSLAVA (KAELKCKB) 16:30 - 16:40 (00:10) 2 |
|
16:35 |