Results
Nederlands Kampioenschap ITF Taekwon-Do 2023 | Master Series Tournament ITF Netherlands - Results
Search:
CSV Export
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
1
VECHT SAM
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
2
KHOSROKHAVAR SORENA
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
3
POSTMA JORDY
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
4
VAN KRALINGEN LIAM
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
5
NIRHU DJAYDEN
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
5
ALMASRI MOHAMMED
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
5
HOLST VAN LEVI
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
5
MAIER LEVI-NOÉ
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
9
KOVAL VLADYSLAV
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
9
APAK ATA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
9
KHOSROKHAVAR SATIYAR
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12021 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
9
HUJAZY MOHAMED
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
1
MANDERS MEES
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
2
WOLVEN DYLAN
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
3
ENDE VAN T SAM
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
4
DINTHER VAN JOES
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
5
SLIJK JAYDEN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
5
HENGST DEN JASPER
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
5
MANUHUTU MANOAH
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
5
SCHOOK JIM
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
9
SILVA FLORIS
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
9
WOERKOM VAN THIJS
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
9
VELDWIJK FAYAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
9
VAN WIJK JAMES
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
9
TUNOVIC EDIN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
9
HOEGEN DIJKHOF LIAM
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
9
DOKTER GIJS
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12022 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
9
DE NIJS JACK
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
1
LIEVAART BAS
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
2
VERHEUL MILES
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
3
SEWKARANSING RYAN
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
4
WELTERS CHARLY
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
5
GARCIA Y DRAIJER JESPER
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
5
SWIBBEN SVEN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
5
VAN VELZEN AARON
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
5
OKKERSE TOBIAS
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
9
GASIM AHMED
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
9
DE BRUIN LEANDRO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
9
VAN INGEN NUNO
ITF ZWOLLE
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
9
RAGIMOW MIKAIL
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
9
KLUINHAAR GERT-JAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12023 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
9
BECKER SHAWN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12024 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12024 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
1
GEMMINK ANTHONY
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12024 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
2
V/D VELDEN NILS
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12024 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
3
VERBAKEL DENNIS
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
12024 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
4
NOREL VAN JULIAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12024 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
5
STEGEMAN BART
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12024 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
5
CHRISTOPOULOS LUCAS
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12024 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
5
OUKES THIJMEN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12024 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
5
MUTHIAH JULIAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12024 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
9
HERMUS DEAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12025 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 -170 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12025 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 -170 cm
1
OZUDOGUN CENK
TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN
NETHERLANDS
12025 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 -170 cm
2
MARTOWIRONO QUINTEN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12025 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 -170 cm
3
DE VRIES SEM
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
12025 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 -170 cm
4
WOERKOM VAN LUCAS
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12025 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 -170 cm
5
BERG VAN DEN SEPP
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12025 mannelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 -170 cm
5
CHRISTOPOULOS VICTOR
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12142 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup -140 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12142 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup -140 cm
1
HELDER KIARO
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12142 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup -140 cm
2
POGODIN ALEKSANDR
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12142 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup -140 cm
3
CHEUNG BRYAN
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
12143 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -150 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12143 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -150 cm
1
VAN STRATUM YONAH
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
12143 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -150 cm
2
YILDIRMAZ MERDAN
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
12143 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -150 cm
3
NAZARY DANTE
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
12143 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -150 cm
4
RITSEMA LECHARO
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12143 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -150 cm
5
BOOM RICK
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12143 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -150 cm
5
NOORI ZAVIER
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12144 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +150 -160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12144 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +150 -160 cm
1
VAN DEN BROEK LIAM
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
12144 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +150 -160 cm
2
VAN DEN ELSEN SEM
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
12144 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +150 -160 cm
3
HELDER TRIENKO
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12144 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +150 -160 cm
4
LINDERS BEN
TAEKWON-DO CENTER DEURNE
NETHERLANDS
12145 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +160 -170 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12145 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +160 -170 cm
1
VAN DER KLOCHT QUINTEN
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12145 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +160 -170 cm
2
LANGENHUIJSEN SVEN
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
12145 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +160 -170 cm
3
WILDEMAN DUUK
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12145 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +160 -170 cm
4
DE BRUIN BENICIO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12146 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +170 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12146 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +170 cm
1
DE BACKER SILVESTER
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
12146 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +170 cm
2
VAN OERS STANLEY
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
12146 mannelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +170 cm
3
VERHAGEN OWEN
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
1
GEMMINK ANTHONY
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
2
SILVA FLORIS
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
3
OKKERSE TOBIAS
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
4
VAN WIJK JAMES
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
5
MANDERS MEES
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
5
HERMUS DEAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
5
VAN BEEK MILAN
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
5
NOREL VAN JULIAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
DE NIJS JACK
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
VAN KRALINGEN LIAM
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
FLINSENBERG PEPIJN
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
DINTHER VAN JOES
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
WOLVEN DYLAN
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
WERUS JULIAN
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
BOTTENBERG EZRA
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
NIRHU DJAYDEN
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
ROWAAN MIKE
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
HOLST VAN LEVI
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
BAL TAIM
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
DE BRUIN LEANDRO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
VAN INGEN NUNO
ITF ZWOLLE
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
HENGST DEN JASPER
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
WOERKOM VAN LUCAS
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
HOEGEN DIJKHOF LIAM
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
WELTERS CHARLY
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
OUKES JURRE
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
GASIM AHMED
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
ENDE VAN T SAM
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
KHOSROKHAVAR SORENA
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
WOERKOM VAN THIJS
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
SCHOOK JIM
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
KLUINHAAR GERT-JAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
33
APAK ATA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
33
POSTMA JORDY
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
33
VELDWIJK FAYAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
33
VAN VELZEN AARON
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
33
LIM RYZ-MYK
OHDOKWAN
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
33
BOTTENBERG BOAZ
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
33
HUJAZY MOHAMED
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12210 mannelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
33
DOKTER GIJS
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
1
POGODIN ALEKSANDR
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
2
HELDER TRIENKO
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
3
RITSEMA LECHARO
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
4
VAN DER LEE MILAN
OHDOKWAN
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
5
NOORI ZAVIER
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
5
SEWKARANSING RYAN
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
5
VERHEUL MILES
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
5
VAN DER KLOCHT QUINTEN
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
SLIJK JAYDEN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
HELDER KIARO
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
BERG VAN DEN SEPP
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
OUKES THIJMEN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
HARTUNG DILAZ
ITF ZWOLLE
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
VAN DER LEE JAYCE
OHDOKWAN
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
TAN NAWFAL
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
CHRISTOPOULOS LUCAS
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
VERBAKEL DENNIS
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
VECHT SAM
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
SWIBBEN SVEN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
VAN OERS STANLEY
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
RAGIMOW MIKAIL
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
LIEVAART BAS
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
CHRISTOPOULOS VICTOR
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
DE VRIES SEM
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
ALMASRI MOHAMMED
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
MANUHUTU MANOAH
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
12230 mannelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
V/D VELDEN NILS
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
1
CHEUNG BRYAN
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
2
BOOM RICK
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
3
YILDIRMAZ MERDAN
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
4
VAN DEN ELSEN SEM
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
5
LANGENHUIJSEN SVEN
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
5
VERHAGEN OWEN
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
5
CAZEMIER XANDER
JUNGSHIN KWAN
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
5
VAN STRATUM YONAH
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
9
VAN DEN BROEK LIAM
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
9
LINDERS BEN
TAEKWON-DO CENTER DEURNE
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
9
WILDEMAN DUUK
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
9
DE BRUIN BENICIO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12240 mannelijk -13 jaar Tul 3e-1e Gup
9
NAZARY DANTE
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
12421 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12421 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
1
MANDERS MEES
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
12421 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
2
HENGST DEN JASPER
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12421 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
3
MANUHUTU MANOAH
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
12421 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
4
ENDE VAN T SAM
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12421 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
5
WOLVEN DYLAN
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
12421 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
6
DINTHER VAN JOES
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
12421 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
6
VECHT SAM
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12421 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
6
ALMASRI MOHAMMED
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12421 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
6
VAN WIJK JAMES
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
1
GEMMINK ANTHONY
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
2
STEGEMAN BART
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
3
LIEVAART BAS
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
4
V/D VELDEN NILS
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
4
SEWKARANSING RYAN
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
4
CHRISTOPOULOS LUCAS
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
7
NOREL VAN JULIAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
7
RAGIMOW MIKAIL
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
7
OUKES JURRE
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
7
HERMUS DEAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
7
VERBAKEL DENNIS
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
12
MUTHIAH JULIAN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
12
VAN DER LEE JAYCE
OHDOKWAN
NETHERLANDS
12422 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
12
VERHEUL MILES
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
12423 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12423 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
1
MARTOWIRONO QUINTEN
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12423 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
2
DE VRIES SEM
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
12423 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
3
CHRISTOPOULOS VICTOR
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12423 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
4
BERG VAN DEN SEPP
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
12423 mannelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
5
BOTTENBERG BOAZ
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
12441 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup -140 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12441 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup -140 cm
1
HELDER KIARO
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12442 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +140 -160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12442 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +140 -160 cm
1
VAN DEN ELSEN SEM
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
12442 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +140 -160 cm
2
VAN STRATUM YONAH
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
12442 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +140 -160 cm
3
VAN DEN BROEK LIAM
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
12442 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +140 -160 cm
4
HELDER TRIENKO
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12442 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +140 -160 cm
5
RITSEMA LECHARO
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
12442 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +140 -160 cm
5
CAZEMIER XANDER
JUNGSHIN KWAN
NETHERLANDS
12443 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
12443 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +160 cm
1
LANGENHUIJSEN SVEN
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
12443 mannelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +160 cm
2
VAN DER KLOCHT QUINTEN
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
14022 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup -55 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14022 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup -55 kg
1
SJOERS EDZE
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
14022 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup -55 kg
2
WATANYAR NOOR
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
14022 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup -55 kg
3
HAVE TEN SIEBE
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
14024 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +55 -65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14024 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +55 -65 kg
1
LICHERI MAURIZIO
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
14024 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +55 -65 kg
2
VAN ZUTPHEN ROBBIE
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
14024 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +55 -65 kg
3
KLOP DEAN
OHDOKWAN
NETHERLANDS
14025 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +65 -70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14025 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +65 -70 kg
1
VERHAGEN TOM
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
14025 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +65 -70 kg
2
VAN DE MORTEL DAAN
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
14025 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +65 -70 kg
3
VAN DER VALK LUKE
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
14027 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14027 mannelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +75 kg
1
DOLATA MATEUSZ
TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN
NETHERLANDS
14142 mannelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup -55 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14142 mannelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup -55 kg
1
LINDERS THIJS
TAEKWON-DO CENTER DEURNE
NETHERLANDS
14142 mannelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup -55 kg
2
MUTHIAH ANTHONY
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
14144 mannelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +55 -65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14144 mannelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +55 -65 kg
1
LEE LUCAS
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
14144 mannelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +55 -65 kg
2
VAN LENT ROALD
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
14146 mannelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +65 -75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14146 mannelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +65 -75 kg
1
DEGUELLE SAM
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
14146 mannelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +65 -75 kg
2
HOGEN ESCH QUINN
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
14146 mannelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +65 -75 kg
3
KIEVIT BRANDON
KOGURYO
NETHERLANDS
14146 mannelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +65 -75 kg
4
VALKS JULIAN
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
14171 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan -50 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14171 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan -50 kg
1
ROURS LOUIS
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
14171 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan -50 kg
2
LISSENBURG DAMIAN
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
14172 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +50 -55 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14172 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +50 -55 kg
1
MANNI MILAN
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
14173 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +55 -60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14173 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +55 -60 kg
1
BOOM TIM
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
14174 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +60 -65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14174 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +60 -65 kg
1
KÖKSAL ARDA
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
14174 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +60 -65 kg
2
DE KOK LUCA
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
14175 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +65 -70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14175 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +65 -70 kg
1
VOGLER GIDEON
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
14176 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +70 -75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14176 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +70 -75 kg
1
BOONSTRA MICHA
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
14176 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +70 -75 kg
2
KARS LANGERHORST GABRIEL
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
14177 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14177 mannelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +75 kg
1
LINGERS KAYDEN
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
14210 mannelijk 14-17 jaar Tul 10e-7e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
14210 mannelijk 14-17 jaar Tul 10e-7e Gup
1
VAN ZUTPHEN ROBBIE
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
14210 mannelijk 14-17 jaar Tul 10e-7e Gup
2
HAVE TEN SIEBE
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
14230 mannelijk 14-17 jaar Tul 6e-4e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
14230 mannelijk 14-17 jaar Tul 6e-4e Gup
1
LICHERI MAURIZIO
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
14230 mannelijk 14-17 jaar Tul 6e-4e Gup
2
SJOERS EDZE
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
14230 mannelijk 14-17 jaar Tul 6e-4e Gup
3
KIEVIT BRANDON
KOGURYO
NETHERLANDS
14230 mannelijk 14-17 jaar Tul 6e-4e Gup
4
DOLATA MATEUSZ
TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN
NETHERLANDS
14240 mannelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
14240 mannelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
1
VERSANTVOORT TIJN
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
14240 mannelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
2
LINDERS THIJS
TAEKWON-DO CENTER DEURNE
NETHERLANDS
14240 mannelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
3
DEGUELLE SAM
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
14240 mannelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
4
VAN LENT ROALD
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
14240 mannelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
5
VALKS JULIAN
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
14240 mannelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
5
MUTHIAH ANTHONY
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
14240 mannelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
5
HOGEN ESCH QUINN
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
14250 mannelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
14250 mannelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
1
MARTOWIRONO RAÚL
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
14250 mannelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
2
LINGERS KAYDEN
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
14250 mannelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
3
KRANZ TIJMEN
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
14250 mannelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
4
KARS LANGERHORST GABRIEL
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
14250 mannelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
5
LISSENBURG DAMIAN
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
14250 mannelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
5
BOOM TIM
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
14250 mannelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
5
ROURS LOUIS
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
14250 mannelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
5
MANNI MILAN
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
14260 mannelijk 14-17 jaar Tul 2e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
14260 mannelijk 14-17 jaar Tul 2e Dan
1
BOONSTRA MICHA
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
14340 mannelijk 14-17 jaar Power Test 6e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
14340 mannelijk 14-17 jaar Power Test 6e-1e Gup
1
VERHAGEN TOM
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
14340 mannelijk 14-17 jaar Power Test 6e-1e Gup
2
VALKS JULIAN
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
14370 mannelijk 14-17 jaar Power Test 1e-3e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
14370 mannelijk 14-17 jaar Power Test 1e-3e Dan
1
MARTOWIRONO RAÚL
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
14370 mannelijk 14-17 jaar Power Test 1e-3e Dan
2
LINGERS KAYDEN
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
14420 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 10e-5e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
14420 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 10e-5e Gup
1
VAN DE MORTEL DAAN
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
14420 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 10e-5e Gup
2
KLOP DEAN
OHDOKWAN
NETHERLANDS
14420 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 10e-5e Gup
3
SJOERS EDZE
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
14420 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 10e-5e Gup
4
HAVE TEN SIEBE
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
14420 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 10e-5e Gup
4
VAN ZUTPHEN ROBBIE
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
14440 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
14440 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
1
VAN SOMEREN JORDY
OHDOKWAN
NETHERLANDS
14440 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
2
HOGEN ESCH QUINN
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
14440 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
3
MUTHIAH ANTHONY
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
14440 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
4
LINDERS THIJS
TAEKWON-DO CENTER DEURNE
NETHERLANDS
14440 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
5
DEGUELLE SAM
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
14440 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
6
VAN LENT ROALD
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
14470 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 1e-3e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
14470 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 1e-3e Dan
1
LINGERS KAYDEN
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
14470 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 1e-3e Dan
2
KÖKSAL ARDA
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
14470 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 1e-3e Dan
3
DE KOK LUCA
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
14470 mannelijk 14-17 jaar Special Technique 1e-3e Dan
4
BOOM TIM
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
15024 mannelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +57 -75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15024 mannelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +57 -75 kg
1
VAN ANRAAD TWAN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
15024 mannelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +57 -75 kg
2
WONG JOEY
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
15024 mannelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +57 -75 kg
3
MOMAND MOJTABA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
15024 mannelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +57 -75 kg
4
VAN DIJK RINALDO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
15024 mannelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +57 -75 kg
5
DAKHEEL SEZAR
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
15024 mannelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +57 -75 kg
5
VAN DER CHIJS DANIËL
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
15026 mannelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +81 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15026 mannelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +81 kg
1
DENZ KEVIN
CB19NL/TSAMSTERDAM
NETHERLANDS
15026 mannelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +81 kg
2
BIERMA JOHAN
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
15026 mannelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +81 kg
3
VAN HOLSTEIJN JAYMIE
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
15144 mannelijk 18+ jaar Sparring 4e-1e Gup +69 -75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15144 mannelijk 18+ jaar Sparring 4e-1e Gup +69 -75 kg
1
ELSENDOORN MILO
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
15144 mannelijk 18+ jaar Sparring 4e-1e Gup +69 -75 kg
2
DORRESTEIN TIM
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
15147 mannelijk 18+ jaar Sparring 4e-1e Gup +87 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15147 mannelijk 18+ jaar Sparring 4e-1e Gup +87 kg
1
WEENING JUSTIN
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
15147 mannelijk 18+ jaar Sparring 4e-1e Gup +87 kg
2
BOOM REMCO
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
15182 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +57 -63 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15182 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +57 -63 kg
1
ORANJE CODY
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
15183 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +63 -69 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15183 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +63 -69 kg
1
GAURI COLIN
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
15184 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +69 -75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15184 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +69 -75 kg
1
VAN DE VEERDONK CHRIS
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
15184 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +69 -75 kg
2
KROES RAMON
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
15184 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +69 -75 kg
3
MAASSEN JOB
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
15185 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +75 -81 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15185 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +75 -81 kg
1
LOUWS DAMIAN
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
15185 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +75 -81 kg
2
STOFBERGEN BEN
OHDOKWAN
NETHERLANDS
15185 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +75 -81 kg
3
STOUT MARK
JUNGSHIN KWAN
NETHERLANDS
15187 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +87 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15187 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +87 kg
1
GUBBELS JORG
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
15187 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +87 kg
2
DEN HOLLANDER ROY
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
15187 mannelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +87 kg
3
BOUMAN ZENO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
15210 mannelijk 18+ jaar Tul 10e-7e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
15210 mannelijk 18+ jaar Tul 10e-7e Gup
1
MOMAND MOJTABA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
15210 mannelijk 18+ jaar Tul 10e-7e Gup
2
VAN DIJK RINALDO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
15210 mannelijk 18+ jaar Tul 10e-7e Gup
3
VAN DER SLUIS RICHARD
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
15210 mannelijk 18+ jaar Tul 10e-7e Gup
4
VAN DER VEN RICHARD
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
15210 mannelijk 18+ jaar Tul 10e-7e Gup
5
DAKHEEL SEZAR
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
15230 mannelijk 18+ jaar Tul 6e-4e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
15230 mannelijk 18+ jaar Tul 6e-4e Gup
1
DENZ KEVIN
CB19NL/TSAMSTERDAM
NETHERLANDS
15230 mannelijk 18+ jaar Tul 6e-4e Gup
2
VAN ANRAAD TWAN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
15230 mannelijk 18+ jaar Tul 6e-4e Gup
3
BOOM REMCO
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
15230 mannelijk 18+ jaar Tul 6e-4e Gup
4
BIERMA JOHAN
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
15240 mannelijk 18+ jaar Tul 3e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
15240 mannelijk 18+ jaar Tul 3e-1e Gup
1
WEENING JUSTIN
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
15240 mannelijk 18+ jaar Tul 3e-1e Gup
2
ELSENDOORN MILO
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
15240 mannelijk 18+ jaar Tul 3e-1e Gup
3
DORRESTEIN TIM
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
15250 mannelijk 18+ jaar Tul 1e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
15250 mannelijk 18+ jaar Tul 1e Dan
1
VERMEULEN JASPER
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
15250 mannelijk 18+ jaar Tul 1e Dan
2
NIEUWENHUIS TIM
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
15250 mannelijk 18+ jaar Tul 1e Dan
3
BOUMAN ZENO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
15250 mannelijk 18+ jaar Tul 1e Dan
4
GAURI COLIN
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
15260 mannelijk 18+ jaar Tul 2e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
15260 mannelijk 18+ jaar Tul 2e Dan
1
MAASSEN JOB
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
15260 mannelijk 18+ jaar Tul 2e Dan
2
VAN DAM JEROEN
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
15270 mannelijk 18+ jaar Tul 3e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
15270 mannelijk 18+ jaar Tul 3e Dan
1
VAN DE VEERDONK CHRIS
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
15340 mannelijk 18+ jaar Power Test 6e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
15340 mannelijk 18+ jaar Power Test 6e-1e Gup
1
DENZ KEVIN
CB19NL/TSAMSTERDAM
NETHERLANDS
15380 mannelijk 18+ jaar Power Test 1e-6e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
15380 mannelijk 18+ jaar Power Test 1e-6e Dan
1
JANSEN KEVIN
OHDOKWAN
NETHERLANDS
15380 mannelijk 18+ jaar Power Test 1e-6e Dan
2
BOUMAN ZENO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
15380 mannelijk 18+ jaar Power Test 1e-6e Dan
3
VERMEULEN JASPER
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
15380 mannelijk 18+ jaar Power Test 1e-6e Dan
4
VAN DAM JEROEN
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
15420 mannelijk 18+ jaar Special Technique 10e-5e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
15420 mannelijk 18+ jaar Special Technique 10e-5e Gup
1
DENZ KEVIN
CB19NL/TSAMSTERDAM
NETHERLANDS
15420 mannelijk 18+ jaar Special Technique 10e-5e Gup
2
MOMAND MOJTABA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
15420 mannelijk 18+ jaar Special Technique 10e-5e Gup
3
DAKHEEL SEZAR
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
15440 mannelijk 18+ jaar Special Technique 4e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
15440 mannelijk 18+ jaar Special Technique 4e-1e Gup
1
ELSENDOORN MILO
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
15440 mannelijk 18+ jaar Special Technique 4e-1e Gup
2
DORRESTEIN TIM
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
15480 mannelijk 18+ jaar Special Technique 1e-6e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
15480 mannelijk 18+ jaar Special Technique 1e-6e Dan
1
NOOMEN DAAN
OHDOKWAN
NETHERLANDS
15480 mannelijk 18+ jaar Special Technique 1e-6e Dan
2
MAASSEN JOB
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
15480 mannelijk 18+ jaar Special Technique 1e-6e Dan
3
STOFBERGEN BEN
OHDOKWAN
NETHERLANDS
15480 mannelijk 18+ jaar Special Technique 1e-6e Dan
4
BOUMAN ZENO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22021 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22021 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
1
CHRAFIH ELLAE NOOR
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22021 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
2
OP DE HOEK CLAAR
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
22021 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
3
SCHAAPHOK DJAIDY
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22021 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup -130 cm
4
GASIM TAYLA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22022 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22022 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
1
VAN STRATUM NOA
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
22022 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
2
POSTMA AMBER
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22022 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
3
HENGST DEN MARIT
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22022 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
4
ZIJLSTRA REBECCA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22022 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
5
VAN DAM MILOU
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
22022 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
5
EGGING MILEY
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22022 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
5
JANSSEN EVI
TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN
NETHERLANDS
22022 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
9
LANGENHUIJSEN KARLIJN
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22022 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +130 -140 cm
9
STOKHOF ROBINE
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
1
DOBBE LAUREN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
2
CHRAFIH LAYANE
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
3
SANIE SANAH
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
4
VAN DEN ELSEN ISA
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
5
BELT VAN DE NEVIA
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
5
VAN DER VEN NOA
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
5
JEBARA LANA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
5
DOLATA AGATHA
TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
9
HUJAZY RIMAS
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
9
DA SILVA ALESSANDRA
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
9
VAN BUEL MILOE
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
9
VAN MALKENHORST BIBI
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22023 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +140 -150 cm
9
DINTHER VAN ESMEÉ
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
1
HERMANUS GRACIELLA
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
2
PETERS LYNN
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
3
HUJAZY RITAJ
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
4
FRANSOO ANNIKA
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
5
DE RIDDER LIZE
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
5
CEYHAN MELINAY
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
5
JANSSEN YELINA
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
5
MAHMOUD AMANI
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
9
SIKKELERUS, VAN ELISA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
9
KOMUR CEYLIN
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
9
DINGEMANSE SACHA
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
9
PELT ESMEE
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
9
RIDDER VAN DE LANA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
9
SILVA JASMIJN
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
22024 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +150 -160 cm
9
KEIJSER JULIA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22025 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22025 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 cm
1
BRITO DE CARVALHO ISABELLA
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
22025 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 cm
2
WAL VAN DER TIRSA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22025 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 cm
3
JONG DE TESSA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22025 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 cm
4
HARDHOLT SANNE
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
22025 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 cm
5
SYBESMA FENNE
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22025 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 cm
5
VAN LEEUWEN LARA
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22025 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 cm
5
BULUT ASLINUR
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22025 vrouwelijk -13 jaar Sparring 10e-5e Gup +160 cm
5
BALEK LARA
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
22144 vrouwelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22144 vrouwelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -160 cm
1
CAO MAILINH
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
22144 vrouwelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -160 cm
2
BOLHUIS FELICE
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22144 vrouwelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -160 cm
3
VAN ESCH OONA
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22144 vrouwelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -160 cm
4
CHEUNG EMILY
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
22144 vrouwelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -160 cm
5
LEVENS JANNOUK
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22144 vrouwelijk -13 jaar Sparring 4e-1e Gup +140 -160 cm
5
GORDIJN AMY
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22175 vrouwelijk -13 jaar Sparring 4e Gup - 1e Dan +160 -170 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22175 vrouwelijk -13 jaar Sparring 4e Gup - 1e Dan +160 -170 cm
1
TER BURG JERSEY
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22175 vrouwelijk -13 jaar Sparring 4e Gup - 1e Dan +160 -170 cm
3
DECKER DEN CHEYENNE
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
22175 vrouwelijk -13 jaar Sparring 4e Gup - 1e Dan +160 -170 cm
3
VD DONK MERLE
TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
1
WAL VAN DER TIRSA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
2
DA SILVA ALESSANDRA
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
3
BELT VAN DE NEVIA
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
4
STOKHOF ROBINE
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
5
EGGING MILEY
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
5
JANSSEN EVI
TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
5
HERMANUS GRACIELLA
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
5
BALEK LARA
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
VAN DER VEN FAYEN
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
SILVA JASMIJN
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
JANSSEN YELINA
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
OP DE HOEK CLAAR
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
VAN DER LEE FAYAH
OHDOKWAN
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
CZUPRYN AMELIA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
LANGENHUIJSEN KARLIJN
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
9
V/D SLUIS SAAR
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
SCHAAPHOK DJAIDY
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
HUJAZY RITAJ
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
ZIJLSTRA REBECCA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
FRANSOO ANNIKA
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
GASIM TAYLA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
STOKHOF TARA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
JEBARA LANA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
DINTHER VAN ESMEÉ
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
FLINSENBERG ROZEMARIJN
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
SYBESMA FENNE
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
KOMUR CEYLIN
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
DOLATA AGATHA
TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
17
SIKKELERUS, VAN ELISA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
33
VAN MALKENHORST BIBI
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22210 vrouwelijk -13 jaar Tul 10e-7e Gup
33
HUJAZY RIMAS
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
1
CAO MAILINH
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
2
VAN DEN ELSEN ISA
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
3
LIM RHIZTHEL
OHDOKWAN
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
4
CHRAFIH ELLAE NOOR
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
5
VAN DER VEN NOA
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
5
CHRAFIH LAYANE
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
5
VAN LEEUWEN LARA
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
5
VAN DAM MILOU
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
VAN BUEL MILOE
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
MAHMOUD AMANI
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
JONG DE TESSA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
PETERS LYNN
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
VAN OERS ANOUK
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
MENNEN DUNJA
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
DE RIDDER LIZE
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
9
HARDHOLT SANNE
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
BOLHUIS FELICE
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
RIET,VAN ANOUK
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
DINGEMANSE SACHA
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
PLEIJERS ANOUK
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
SORBAN GYOPARKA
OHDOKWAN
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
HENGST DEN MARIT
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
PELT ESMEE
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
VAN ESCH OONA
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
BULUT ASLINUR
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22230 vrouwelijk -13 jaar Tul 6e-4e Gup
17
WOERDE EMMA
ITF ZWOLLE
NETHERLANDS
22240 vrouwelijk -13 jaar Tul 3e Gup - 1e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
22240 vrouwelijk -13 jaar Tul 3e Gup - 1e Dan
1
CHEUNG EMILY
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
22240 vrouwelijk -13 jaar Tul 3e Gup - 1e Dan
2
TER BURG JERSEY
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22240 vrouwelijk -13 jaar Tul 3e Gup - 1e Dan
3
V/D SLUIS EVIE
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22240 vrouwelijk -13 jaar Tul 3e Gup - 1e Dan
4
VAN HOLSTEYN AMBER
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
22240 vrouwelijk -13 jaar Tul 3e Gup - 1e Dan
5
LEVENS JANNOUK
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22240 vrouwelijk -13 jaar Tul 3e Gup - 1e Dan
5
SCHERPEN SARAH
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
22240 vrouwelijk -13 jaar Tul 3e Gup - 1e Dan
5
GORDIJN AMY
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22240 vrouwelijk -13 jaar Tul 3e Gup - 1e Dan
5
DECKER DEN CHEYENNE
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
22240 vrouwelijk -13 jaar Tul 3e Gup - 1e Dan
9
VAN DORST JIZZ
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22421 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22421 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
1
JANSSEN EVI
TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN
NETHERLANDS
22421 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
2
VAN OERS ANOUK
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
22421 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
3
CZUPRYN AMELIA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22421 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
4
VAN DER LEE FAYAH
OHDOKWAN
NETHERLANDS
22421 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
4
SCHAAPHOK DJAIDY
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22421 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
6
EGGING MILEY
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22421 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
6
POSTMA AMBER
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22421 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
6
HENGST DEN MARIT
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22421 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
6
LANGENHUIJSEN KARLIJN
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22421 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup -140 cm
6
CHRAFIH ELLAE NOOR
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
1
HELLWIG JADE
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
2
BRUIJN DE MARIEKE
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
3
MAHMOUD AMANI
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
4
VAN DEN ELSEN ISA
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
5
HUJAZY RIMAS
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
6
PELT ESMEE
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
7
HUJAZY RITAJ
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
8
DOBBE LAUREN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
8
HERMANUS GRACIELLA
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
8
CHRAFIH LAYANE
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
8
MENNEN DUNJA
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
12
KEIJSER JULIA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
13
VAN DER VEN NOA
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22422 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +140 -160 cm
13
V/D SLUIS SAAR
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22423 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22423 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
1
WAL VAN DER TIRSA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22423 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
2
JONG DE TESSA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22423 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
3
BALEK LARA
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
22423 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
4
RIET,VAN ANOUK
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
22423 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
5
BULUT ASLINUR
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22423 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
6
SYBESMA FENNE
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
22423 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
6
VAN LEEUWEN LARA
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
22423 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 10e-5e Gup +160 cm
8
JANSSEN YELINA
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
22442 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +140 -160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22442 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +140 -160 cm
1
CAO MAILINH
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
22442 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +140 -160 cm
2
BOLHUIS FELICE
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
22442 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +140 -160 cm
3
LEVENS JANNOUK
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22443 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22443 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 4e-1e Gup +160 cm
1
V/D SLUIS EVIE
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
22473 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 1e-3e Dan +160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
22473 vrouwelijk -13 jaar Special Technique 1e-3e Dan +160 cm
1
TER BURG JERSEY
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
24024 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +45 -57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24024 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +45 -57 kg
1
DIDDERIENS VERA
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
24024 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +45 -57 kg
2
MULDER SELINA
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
24024 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +45 -57 kg
3
DAUD RAMLA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
24025 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24025 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +57 kg
1
FELEY DOUNYA
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
24025 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +57 kg
2
SPROCK CASANDRA
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
24025 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 10e-5e Gup +57 kg
3
DE LEEUW YASMEEN
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
24142 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +45 -49 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24142 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +45 -49 kg
1
DRENTH JADE
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
24142 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +45 -49 kg
2
BOSMA STACY
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
24142 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +45 -49 kg
3
REID JESSIKA
TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN
NETHERLANDS
24142 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +45 -49 kg
4
NOORI ARIANA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
24143 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +49 -53 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24143 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +49 -53 kg
1
RIJKSEN AFANAISHA
ITF ZWOLLE
NETHERLANDS
24143 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +49 -53 kg
2
NOORI ENISA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
24143 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +49 -53 kg
3
VAN HOEK NORAH
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
24145 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +53 -61 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24145 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +53 -61 kg
1
VAN GERVEN EMY
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
24145 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +53 -61 kg
2
WEERT ENOLA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
24145 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +53 -61 kg
3
HAMBARTSUMIAN ELENA
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
24145 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +53 -61 kg
4
VERVEER DANIEK
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
24145 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +53 -61 kg
5
VISSER KIRA
JUNGSHIN KWAN
NETHERLANDS
24146 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +61 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24146 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +61 kg
1
POST NOOR
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
24146 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +61 kg
2
MULDER PUK
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
24146 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 4e-1e Gup +61 kg
3
VAN DER KLOCHT ROSANNA
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
24174 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +53 -57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24174 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +53 -57 kg
1
HEUS SILKE
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
24174 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +53 -57 kg
2
FELEY DEENA
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
24174 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +53 -57 kg
3
LISSENBURG LYNN
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
24175 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan+ 57 -61 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24175 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan+ 57 -61 kg
1
TUPAMAHU MELLUA
KOGURYO
NETHERLANDS
24177 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24177 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +65 kg
1
DIEFENBACH FENNE
KOGURYO
NETHERLANDS
24177 vrouwelijk 14-17 jaar Sparring 1e-3e Dan +65 kg
2
LINGERS KENYA
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
24230 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 10e-4e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
24230 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 10e-4e Gup
1
VAN DER KLOCHT ROSANNA
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
24230 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 10e-4e Gup
2
WEERT ENOLA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
24230 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 10e-4e Gup
3
MULDER SELINA
TAPILATU SPORTCENTER
NETHERLANDS
24230 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 10e-4e Gup
4
SPROCK CASANDRA
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
24230 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 10e-4e Gup
5
DE LEEUW YASMEEN
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
24230 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 10e-4e Gup
5
DAUD RAMLA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
24230 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 10e-4e Gup
5
DIDDERIENS VERA
TAEKWON-DO ACADEMY CHON-JI
NETHERLANDS
24230 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 10e-4e Gup
5
NOORI ARIANA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
24230 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 10e-4e Gup
9
VERWEIJ WENCKE
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
1
DRENTH JADE
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
2
VAN HOEK NORAH
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
3
MULDER PUK
TKD GRONINGEN
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
4
VISSER KIRA
JUNGSHIN KWAN
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
5
DORREMAN ELODY
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
5
BOSMA STACY
TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
5
HAMBARTSUMIAN ELENA
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
5
VERVEER DANIEK
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
9
JANSSEN AVA
TAEKWON-DO CENTER DEURNE
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
9
VAN GERVEN EMY
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
9
BUSSCHER SIËNNA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
9
NOORI ENISA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
9
WERVEN VAN ANNA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
24240 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 3e-1e Gup
9
POST NOOR
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
24250 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
24250 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
1
FELEY DEENA
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
24250 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
2
VAN DER WEIDE JAZZLYNN
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
24250 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
3
DUROU MUTILOA LEIRE
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
24250 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
4
LINGERS KENYA
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
24250 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
5
LISSENBURG LYNN
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
24250 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
5
HEUS SILKE
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
24250 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 1e Dan
5
VAN DORST JOÉ
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
24260 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 2e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
24260 vrouwelijk 14-17 jaar Tul 2e Dan
1
TER BURG SYDNEY
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
24340 vrouwelijk 14-17 jaar Power Test 6e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
24340 vrouwelijk 14-17 jaar Power Test 6e-1e Gup
1
HAMBARTSUMIAN ELENA
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
24370 vrouwelijk 14-17 jaar Power Test 1e-3e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
24370 vrouwelijk 14-17 jaar Power Test 1e-3e Dan
1
TER BURG SYDNEY
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
24440 vrouwelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
24440 vrouwelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
1
RIJKSEN AFANAISHA
ITF ZWOLLE
NETHERLANDS
24440 vrouwelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
2
POST NOOR
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
24440 vrouwelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
3
HAMBARTSUMIAN ELENA
CHONG DO KWAN
NETHERLANDS
24440 vrouwelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
4
WEERT ENOLA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
24440 vrouwelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
4
BUSSCHER SIËNNA
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
24440 vrouwelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
6
VISSER KIRA
JUNGSHIN KWAN
NETHERLANDS
24440 vrouwelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
6
VAN GERVEN EMY
CHONG DO KWAN S&B
NETHERLANDS
24440 vrouwelijk 14-17 jaar Special Technique 4e-1e Gup
6
NOORI ENISA
TAEKWONDO CLUB NOORD
NETHERLANDS
24470 vrouwelijk 14-17 jaar Special Technique 1e-3e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
24470 vrouwelijk 14-17 jaar Special Technique 1e-3e Dan
1
TER BURG SYDNEY
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
25026 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +55 -75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
25026 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +55 -75 kg
1
DEURLOO HANNEKE
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
25026 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +55 -75 kg
2
OUKES ELLEN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
25026 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 10e-5e Gup +55 -75 kg
3
DE LEEUW NURRAHMAH
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
25182 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +50 -55 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
25182 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +50 -55 kg
1
ROOK BO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
25183 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +55 -60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
25183 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +55 -60 kg
1
DELROCK SAM
KOGURYO
NETHERLANDS
25184 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +60 -65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
25184 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +60 -65 kg
1
FAASEN FLEUR
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
25185 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +65 -70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
25185 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +65 -70 kg
1
GUBBELS MAARTJE
DIFESA SPORTS
NETHERLANDS
25185 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +65 -70 kg
2
VAN VEEN HELENA
BOOZ ITF TAEKWON-DO
NETHERLANDS
25185 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +65 -70 kg
3
BULSING FEMKE
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
25187 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
25187 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +75 kg
1
MEPPELDER NINA
TAEKWONDO MIDDELBURG
NETHERLANDS
25187 vrouwelijk 18+ jaar Sparring 1e-6e Dan +75 kg
2
VAN DER VEER MYRTHE
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
25210 vrouwelijk 18+ jaar Tul 10e-7e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
25210 vrouwelijk 18+ jaar Tul 10e-7e Gup
1
BAL TAMARA
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
25210 vrouwelijk 18+ jaar Tul 10e-7e Gup
2
PLEIJERS LOUISE
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
25210 vrouwelijk 18+ jaar Tul 10e-7e Gup
3
DE LEEUW NURRAHMAH
CB19NL/TAEKWON-DO NIEUWEGEIN
NETHERLANDS
25240 vrouwelijk 18+ jaar Tul 6e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
25240 vrouwelijk 18+ jaar Tul 6e-1e Gup
1
ANKER DAPHNE
TWIMYO
NETHERLANDS
25240 vrouwelijk 18+ jaar Tul 6e-1e Gup
2
OUKES ELLEN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
25240 vrouwelijk 18+ jaar Tul 6e-1e Gup
3
SWIETY SANDRA
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
25240 vrouwelijk 18+ jaar Tul 6e-1e Gup
4
LEVENS JUSTICE
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
25240 vrouwelijk 18+ jaar Tul 6e-1e Gup
5
DEURLOO HANNEKE
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
25240 vrouwelijk 18+ jaar Tul 6e-1e Gup
5
VAN VUGT JULIA
OHDOKWAN
NETHERLANDS
25240 vrouwelijk 18+ jaar Tul 6e-1e Gup
5
SLIJK LINDA
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
25240 vrouwelijk 18+ jaar Tul 6e-1e Gup
5
MITGENBERG MARIAN
CB19NL/TA NIMJAE
NETHERLANDS
25250 vrouwelijk 18+ jaar Tul 1e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
25250 vrouwelijk 18+ jaar Tul 1e Dan
1
SCHOOTS TESSA
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
25250 vrouwelijk 18+ jaar Tul 1e Dan
2
VAN DER VEER MYRTHE
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
25250 vrouwelijk 18+ jaar Tul 1e Dan
3
FAASEN FLEUR
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
25250 vrouwelijk 18+ jaar Tul 1e Dan
4
WESTERINK DANI
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
25250 vrouwelijk 18+ jaar Tul 1e Dan
5
BULSING FEMKE
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
25270 vrouwelijk 18+ jaar Tul 3e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
25270 vrouwelijk 18+ jaar Tul 3e Dan
1
ROOK BO
SPORTSCHOOL TIM KOOL
NETHERLANDS
25340 vrouwelijk 18+ jaar Power Test 6e-1e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
25340 vrouwelijk 18+ jaar Power Test 6e-1e Gup
1
OUKES ELLEN
TAEKWON-DO ACADEMY GRAZIELLA IDILI
NETHERLANDS
25340 vrouwelijk 18+ jaar Power Test 6e-1e Gup
2
DEURLOO HANNEKE
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
25340 vrouwelijk 18+ jaar Power Test 6e-1e Gup
3
ANKER DAPHNE
TWIMYO
NETHERLANDS
25380 vrouwelijk 18+ jaar Power Test 1e-6e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
25380 vrouwelijk 18+ jaar Power Test 1e-6e Dan
1
VAN DER VEER MYRTHE
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
25380 vrouwelijk 18+ jaar Power Test 1e-6e Dan
2
VD COOLWIJK DEMI
TAEKWON-DO TEAM VRIJSEN
NETHERLANDS
25420 vrouwelijk 18+ jaar Special Technique 10e-5e Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
25420 vrouwelijk 18+ jaar Special Technique 10e-5e Gup
1
DEURLOO HANNEKE
TV HWA RANGDO
NETHERLANDS
25480 vrouwelijk 18+ jaar Special Technique 1e-6e Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
25480 vrouwelijk 18+ jaar Special Technique 1e-6e Dan
1
VAN DER VEER MYRTHE
TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN
NETHERLANDS
25480 vrouwelijk 18+ jaar Special Technique 1e-6e Dan
2
WESTERINK DANI
TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO
NETHERLANDS
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-23 18:30:53 CEST +02:00)