Karate1 Series A - Athens 2024 - 2024-01-122024-01-12 / 2024-01-13 / 2024-01-14 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2024-01-13 19:26:47 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | Tatami 5 | Tatami 6 | |
09:00 |
Female Kata Pool 1/16 09:00 - 09:50 (00:50) 7 |
Female Kata Pool 3/16 09:00 - 09:50 (00:50) 7 |
Female Kata Pool 5/16 09:00 - 09:50 (00:50) 7 |
Female Kata Pool 7/16 09:00 - 09:40 (00:40) 6 |
Female Kata Pool 9/16 09:00 - 09:50 (00:50) 7 |
Female Kata Pool 11/16 09:00 - 09:40 (00:40) 6 |
09:05 | ||||||
09:10 | ||||||
09:15 | ||||||
09:20 | ||||||
09:25 | ||||||
09:30 | ||||||
09:35 | ||||||
09:40 |
Female Kata Pool 8/16 09:40 - 10:20 (00:40) 6 |
Female Kata Pool 12/16 09:40 - 10:20 (00:40) 6 |
||||
09:45 | ||||||
09:50 |
Female Kata Pool 2/16 09:50 - 10:30 (00:40) 6 |
Female Kata Pool 4/16 09:50 - 10:30 (00:40) 6 |
Female Kata Pool 6/16 09:50 - 10:30 (00:40) 6 |
Female Kata Pool 10/16 09:50 - 10:30 (00:40) 6 |
||
09:55 | ||||||
10:00 | ||||||
10:05 | ||||||
10:10 | ||||||
10:15 | ||||||
10:20 | ||||||
10:25 |
Female Kata Pool winner 4 10:25 - 10:35 (00:10) 2 |
Female Kata Pool winner 6 10:25 - 10:35 (00:10) 2 |
||||
10:30 | ||||||
10:35 |
Female Kata Pool winner 1 10:35 - 10:45 (00:10) 2 |
Female Kata Pool winner 2 10:35 - 10:45 (00:10) 2 |
Female Kata Pool winner 3 10:35 - 10:45 (00:10) 2 |
Female Kata Pool 16/16 10:35 - 11:15 (00:40) 6 |
Female Kata Pool winner 5 10:35 - 10:45 (00:10) 2 |
Male Team Kata Pool 2/2 10:35 - 11:40 (01:05) 9 |
10:40 | ||||||
10:45 |
Female Kata Pool 13/16 10:45 - 11:35 (00:50) 7 |
Female Kata Pool 14/16 10:45 - 11:25 (00:40) 6 |
Female Kata Pool 15/16 10:45 - 11:25 (00:40) 6 |
Male Team Kata Pool 1/2 10:45 - 11:50 (01:05) 9 |
||
10:50 | ||||||
10:55 | ||||||
11:00 | ||||||
11:05 | ||||||
11:10 | ||||||
11:15 |
Female Kata Pool winner 9 11:15 - 11:25 (00:10) 2 |
|||||
11:20 | ||||||
11:25 |
Female Kata Pool winner 11 11:25 - 11:35 (00:10) 2 |
Female Kata Pool winner 10 11:25 - 11:35 (00:10) 2 |
||||
11:30 |
Female Kata Pool winner 8 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
|||||
11:35 |
Female Kata Pool winner 13 11:35 - 11:45 (00:10) 2 |
|||||
11:40 |
Female Kata Pool winner 7 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
|||||
11:45 |
Male Team Kata Repechage 2 11:45 - 12:05 (00:20) 4 |
|||||
11:50 |
Female Kata Pool winner 12 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
Female Kata Repechage 1 11:50 - 12:30 (00:40) 6 |
||||
11:55 |
Male Team Kata Repechage 1 11:55 - 12:15 (00:20) 4 |
|||||
12:00 |
Female Kata Pool winner 14 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
|||||
12:05 | ||||||
12:10 |
Female Kata Repechage 2 12:10 - 12:45 (00:35) 6 |
|||||
12:15 | ||||||
12:20 | ||||||
12:25 | ||||||
12:30 | ||||||
12:35 | ||||||
12:40 | ||||||
12:45 | ||||||
12:50 |
Male Kumite -75 Kg Pool 1/4 12:50 - 15:10 (02:20) 21 |
Male Kumite -75 Kg Pool 2/4 12:50 - 15:05 (02:15) 20 |
Male Kumite -75 Kg Pool 3/4 12:50 - 15:05 (02:15) 20 |
Male Kumite -75 Kg Pool 4/4 12:50 - 15:05 (02:15) 20 |
Male Kumite 84+ Kg Pool 1/4 12:50 - 14:45 (01:55) 17 |
Male Kumite 84+ Kg Pool 2/4 12:50 - 14:35 (01:45) 16 |
12:55 | ||||||
13:00 | ||||||
13:05 | ||||||
13:10 | ||||||
13:15 | ||||||
13:20 | ||||||
13:25 | ||||||
13:30 | ||||||
13:35 | ||||||
13:40 | ||||||
13:45 | ||||||
13:50 | ||||||
13:55 | ||||||
14:00 | ||||||
14:05 | ||||||
14:10 | ||||||
14:15 | ||||||
14:20 | ||||||
14:25 | ||||||
14:30 | ||||||
14:35 | ||||||
14:40 |
Male Kumite 84+ Kg Pool 4/4 14:40 - 16:25 (01:45) 16 |
|||||
14:45 | ||||||
14:50 |
Male Kumite 84+ Kg Pool winner 1 14:50 - 15:00 (00:10) 2 |
|||||
14:55 | ||||||
15:00 |
Male Kumite 84+ Kg Pool 3/4 15:00 - 16:45 (01:45) 16 |
|||||
15:05 | ||||||
15:10 |
Male Kumite -84 Kg Pool 2/4 15:10 - 17:10 (02:00) 18 |
Male Kumite -75 Kg Pool winner 2 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
Male Kumite -84 Kg Pool 4/4 15:10 - 17:05 (01:55) 17 |
|||
15:15 |
Male Kumite -75 Kg Pool winner 1 15:15 - 15:25 (00:10) 2 |
|||||
15:20 |
Male Kumite -84 Kg Pool 3/4 15:20 - 17:20 (02:00) 18 |
|||||
15:25 |
Male Kumite -84 Kg Pool 1/4 15:25 - 17:25 (02:00) 18 |
|||||
15:30 | ||||||
15:35 | ||||||
15:40 | ||||||
15:45 | ||||||
15:50 | ||||||
15:55 | ||||||
16:00 | ||||||
16:05 | ||||||
16:10 | ||||||
16:15 | ||||||
16:20 | ||||||
16:25 |
Female Kumite -68 Kg Pool 2/4 16:25 - 17:30 (01:05) 10 |
|||||
16:30 | ||||||
16:35 | ||||||
16:40 | ||||||
16:45 | ||||||
16:50 |
Male Kumite 84+ Kg Pool winner 2 16:50 - 17:00 (00:10) 2 |
|||||
16:55 | ||||||
17:00 |
Female Kumite -68 Kg Pool 1/4 17:00 - 18:10 (01:10) 11 |
|||||
17:05 | ||||||
17:10 |
Female Kumite 68+ Kg Pool 4/4 17:10 - 18:20 (01:10) 11 |
|||||
17:15 |
Female Kumite 68+ Kg Pool 2/4 17:15 - 18:25 (01:10) 11 |
|||||
17:20 | ||||||
17:25 |
Male Kumite -84 Kg Pool winner 2 17:25 - 17:35 (00:10) 2 |
|||||
17:30 |
Male Kumite -84 Kg Pool winner 1 17:30 - 17:40 (00:10) 2 |
Female Kumite -68 Kg Pool 4/4 17:30 - 18:35 (01:05) 10 |
||||
17:35 |
Female Kumite 68+ Kg Pool 3/4 17:35 - 18:55 (01:20) 12 |
|||||
17:40 |
Female Kumite 68+ Kg Pool 1/4 17:40 - 19:00 (01:20) 12 |
|||||
17:45 | ||||||
17:50 | ||||||
17:55 | ||||||
18:00 | ||||||
18:05 | ||||||
18:10 |
Female Kumite -68 Kg Pool 3/4 18:10 - 19:20 (01:10) 11 |
|||||
18:15 | ||||||
18:20 |
Female Kumite -68 Kg Pool winner 1 18:20 - 18:30 (00:10) 2 |
|||||
18:25 |
Male Kumite -75 Kg Repechage 1 18:25 - 18:55 (00:30) 6 |
|||||
18:30 |
Male Kumite 84+ Kg Repechage 1 18:30 - 19:00 (00:30) 6 |
|||||
18:35 |
Male Kumite -84 Kg Repechage 2 18:35 - 19:05 (00:30) 6 |
|||||
18:40 | ||||||
18:45 | ||||||
18:50 | ||||||
18:55 |
Male Kumite -75 Kg Repechage 2 18:55 - 19:25 (00:30) 6 |
|||||
19:00 |
Female Kumite 68+ Kg Pool winner 1 19:00 - 19:10 (00:10) 2 |
Male Kumite 84+ Kg Repechage 2 19:00 - 19:30 (00:30) 6 |
||||
19:05 |
Female Kumite 68+ Kg Pool winner 2 19:05 - 19:15 (00:10) 2 |
Male Kumite -84 Kg Repechage 1 19:05 - 19:35 (00:30) 6 |
||||
19:10 |
Female Kumite 68+ Kg Repechage 2 19:10 - 19:40 (00:30) 5 |
|||||
19:15 |
Female Kumite 68+ Kg Repechage 1 19:15 - 19:40 (00:25) 5 |
|||||
19:20 | ||||||
19:25 |
Female Kumite -68 Kg Pool winner 2 19:25 - 19:35 (00:10) 2 |
|||||
19:30 |
Female Kumite -68 Kg Repechage 1 19:30 - 20:00 (00:30) 5 |
|||||
19:35 |
Female Kumite -68 Kg Repechage 2 19:35 - 20:05 (00:30) 5 |
|||||
19:40 | ||||||
19:45 | ||||||
19:50 | ||||||
19:55 | ||||||
20:00 |
Karate1 Series A - Athens 2024 - 2024-01-132024-01-12 / 2024-01-13 / 2024-01-14 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2024-01-13 19:26:47 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | Tatami 5 | Tatami 6 | |
09:00 |
Male Kata Pool 1/16 09:00 - 09:55 (00:55) 8 |
Male Kata Pool 3/16 09:00 - 09:55 (00:55) 8 |
Male Kata Pool 5/16 09:00 - 09:55 (00:55) 8 |
Male Kata Pool 7/16 09:00 - 09:55 (00:55) 8 |
Male Kata Pool 9/16 09:00 - 09:55 (00:55) 8 |
Male Kata Pool 11/16 09:00 - 09:55 (00:55) 8 |
09:05 | ||||||
09:10 | ||||||
09:15 | ||||||
09:20 | ||||||
09:25 | ||||||
09:30 | ||||||
09:35 | ||||||
09:40 | ||||||
09:45 | ||||||
09:50 | ||||||
09:55 |
Male Kata Pool 2/16 09:55 - 10:50 (00:55) 8 |
Male Kata Pool 4/16 09:55 - 10:45 (00:50) 7 |
Male Kata Pool 6/16 09:55 - 10:45 (00:50) 7 |
Male Kata Pool 8/16 09:55 - 10:45 (00:50) 7 |
Male Kata Pool 10/16 09:55 - 10:45 (00:50) 7 |
Male Kata Pool 12/16 09:55 - 10:45 (00:50) 7 |
10:00 | ||||||
10:05 | ||||||
10:10 | ||||||
10:15 | ||||||
10:20 | ||||||
10:25 | ||||||
10:30 | ||||||
10:35 | ||||||
10:40 | ||||||
10:45 | ||||||
10:50 |
Male Kata Pool winner 2 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
Male Kata Pool winner 3 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
Male Kata Pool winner 4 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
Male Kata Pool winner 5 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
Male Kata Pool winner 6 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
|
10:55 |
Male Kata Pool winner 1 10:55 - 11:05 (00:10) 2 |
|||||
11:00 |
Male Kata Pool 14/16 11:00 - 11:50 (00:50) 7 |
Male Kata Pool 15/16 11:00 - 11:55 (00:55) 8 |
Male Kata Pool 16/16 11:00 - 11:50 (00:50) 7 |
Female Team Kata Pool 1/2 11:00 - 11:40 (00:40) 6 |
Female Team Kata Pool 2/2 11:00 - 11:40 (00:40) 6 |
|
11:05 |
Male Kata Pool 13/16 11:05 - 12:00 (00:55) 8 |
|||||
11:10 | ||||||
11:15 | ||||||
11:20 | ||||||
11:25 | ||||||
11:30 | ||||||
11:35 | ||||||
11:40 | ||||||
11:45 |
Female Team Kata Repechage 1 11:45 - 12:00 (00:15) 3 |
Female Team Kata Repechage 2 11:45 - 12:00 (00:15) 3 |
||||
11:50 |
Male Kata Pool winner 9 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
Male Kata Pool winner 10 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
||||
11:55 | ||||||
12:00 |
Male Kata Pool winner 11 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
Male Kata Pool winner 8 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
Male Kata Pool winner 13 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
|||
12:05 |
Male Kata Pool winner 7 12:05 - 12:15 (00:10) 2 |
|||||
12:10 | ||||||
12:15 |
Male Kata Pool winner 12 12:15 - 12:25 (00:10) 2 |
Male Kata Repechage 1 12:15 - 12:50 (00:35) 6 |
||||
12:20 | ||||||
12:25 |
Male Kata Pool winner 14 12:25 - 12:35 (00:10) 2 |
|||||
12:30 | ||||||
12:35 |
Male Kata Repechage 2 12:35 - 13:10 (00:35) 6 |
|||||
12:40 | ||||||
12:45 | ||||||
12:50 | ||||||
12:55 | ||||||
13:00 | ||||||
13:05 | ||||||
13:10 | ||||||
13:15 |
Male Kumite -60 Kg Pool 1/4 13:15 - 15:15 (02:00) 18 |
Male Kumite -60 Kg Pool 2/4 13:15 - 15:10 (01:55) 17 |
Male Kumite -60 Kg Pool 3/4 13:15 - 15:15 (02:00) 18 |
Male Kumite -60 Kg Pool 4/4 13:15 - 15:10 (01:55) 17 |
Female Kumite -61 Kg Pool 1/4 13:15 - 15:20 (02:05) 19 |
Female Kumite -61 Kg Pool 2/4 13:15 - 15:15 (02:00) 18 |
13:20 | ||||||
13:25 | ||||||
13:30 | ||||||
13:35 | ||||||
13:40 | ||||||
13:45 | ||||||
13:50 | ||||||
13:55 | ||||||
14:00 | ||||||
14:05 | ||||||
14:10 | ||||||
14:15 | ||||||
14:20 | ||||||
14:25 | ||||||
14:30 | ||||||
14:35 | ||||||
14:40 | ||||||
14:45 | ||||||
14:50 | ||||||
14:55 | ||||||
15:00 | ||||||
15:05 | ||||||
15:10 | ||||||
15:15 |
Male Kumite -67 Kg Pool 2/4 15:15 - 17:20 (02:05) 19 |
Male Kumite -67 Kg Pool 4/4 15:15 - 17:20 (02:05) 19 |
||||
15:20 |
Male Kumite -60 Kg Pool winner 1 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
Male Kumite -60 Kg Pool winner 2 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
Female Kumite -61 Kg Pool 4/4 15:20 - 17:20 (02:00) 18 |
|||
15:25 |
Female Kumite -61 Kg Pool winner 1 15:25 - 15:35 (00:10) 2 |
|||||
15:30 |
Male Kumite -67 Kg Pool 1/4 15:30 - 17:45 (02:15) 20 |
Male Kumite -67 Kg Pool 3/4 15:30 - 17:45 (02:15) 20 |
||||
15:35 |
Female Kumite -61 Kg Pool 3/4 15:35 - 17:35 (02:00) 18 |
|||||
15:40 | ||||||
15:45 | ||||||
15:50 | ||||||
15:55 | ||||||
16:00 | ||||||
16:05 | ||||||
16:10 | ||||||
16:15 | ||||||
16:20 | ||||||
16:25 | ||||||
16:30 | ||||||
16:35 | ||||||
16:40 | ||||||
16:45 | ||||||
16:50 | ||||||
16:55 | ||||||
17:00 | ||||||
17:05 | ||||||
17:10 | ||||||
17:15 | ||||||
17:20 | ||||||
17:25 |
Female Kumite -50 Kg Pool 2/4 17:25 - 18:50 (01:25) 13 |
Female Kumite -50 Kg Pool 4/4 17:25 - 18:50 (01:25) 13 |
Female Kumite -55 Kg Pool 2/4 17:25 - 18:45 (01:20) 12 |
|||
17:30 | ||||||
17:35 | ||||||
17:40 |
Female Kumite -61 Kg Pool winner 2 17:40 - 17:50 (00:10) 2 |
|||||
17:45 | ||||||
17:50 |
Male Kumite -67 Kg Pool winner 1 17:50 - 18:00 (00:10) 2 |
Male Kumite -67 Kg Pool winner 2 17:50 - 18:00 (00:10) 2 |
Female Kumite -55 Kg Pool 1/4 17:50 - 19:15 (01:25) 13 |
|||
17:55 | ||||||
18:00 |
Female Kumite -50 Kg Pool 1/4 18:00 - 19:25 (01:25) 13 |
Female Kumite -50 Kg Pool 3/4 18:00 - 19:25 (01:25) 13 |
||||
18:05 | ||||||
18:10 | ||||||
18:15 | ||||||
18:20 | ||||||
18:25 | ||||||
18:30 | ||||||
18:35 | ||||||
18:40 | ||||||
18:45 |
Female Kumite -55 Kg Pool 4/4 18:45 - 20:05 (01:20) 12 |
|||||
18:50 |
Male Kumite -60 Kg Repechage 1 18:50 - 19:20 (00:30) 6 |
Female Kumite -55 Kg Pool 3/4 18:50 - 20:15 (01:25) 13 |
||||
18:55 | ||||||
19:00 | ||||||
19:05 | ||||||
19:10 | ||||||
19:15 | ||||||
19:20 |
Male Kumite -60 Kg Repechage 2 19:20 - 19:50 (00:30) 6 |
Female Kumite -55 Kg Pool winner 1 19:20 - 19:30 (00:10) 2 |
||||
19:25 | ||||||
19:30 |
Female Kumite -50 Kg Pool winner 1 19:30 - 19:40 (00:10) 2 |
Female Kumite -50 Kg Pool winner 2 19:30 - 19:40 (00:10) 2 |
Female Kumite -55 Kg Repechage 1 19:30 - 20:05 (00:35) 6 |
|||
19:35 | ||||||
19:40 |
Female Kumite -50 Kg Repechage 1 19:40 - 20:10 (00:30) 5 |
Female Kumite -50 Kg Repechage 2 19:40 - 20:10 (00:30) 5 |
||||
19:45 | ||||||
19:50 |
Male Kumite -67 Kg Repechage 1 19:50 - 20:20 (00:30) 6 |
|||||
19:55 | ||||||
20:00 | ||||||
20:05 |
Female Kumite -61 Kg Repechage 2 20:05 - 20:35 (00:30) 6 |
Female Kumite -61 Kg Repechage 1 20:05 - 20:35 (00:30) 6 |
||||
20:10 | ||||||
20:15 |
Female Kumite -55 Kg Pool winner 2 20:15 - 20:25 (00:10) 2 |
|||||
20:20 |
Male Kumite -67 Kg Repechage 2 20:20 - 20:50 (00:30) 6 |
|||||
20:25 |
Female Kumite -55 Kg Repechage 2 20:25 - 21:00 (00:35) 6 |
|||||
20:30 | ||||||
20:35 | ||||||
20:40 | ||||||
20:45 | ||||||
20:50 | ||||||
20:55 |
Karate1 Series A - Athens 2024 - 2024-01-142024-01-12 / 2024-01-13 / 2024-01-14 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2024-01-13 19:26:47 | |||
---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | |
09:55 | Bronze Medal Matches |
Bronze Medal Matches |
|
10:00 |
Female Kata #1 ALCARAZ_CARRION IRENE_YAO (ESP) vs ROY_RUBIO RAQUEL. (ESP) 10:00 - 10:10 (00:10) 2 |
Female Kata #2 AMATO CAROLINA (ITA) vs MORALES_OZUNA GEMA_ (ESP) 10:00 - 10:10 (00:10) 2 |
|
10:05 | |||
10:10 |
Male Kata #3 VU ANTHONY (SWE) vs CASANOVA_GUERRERO CLEIVER (VEN) 10:10 - 10:20 (00:10) 2 |
Male Kata #4 CARBONELL_LOPEZ JOSE_MANUEL (ESP) vs IODICE ALESSANDRO (ITA) 10:10 - 10:20 (00:10) 2 |
|
10:15 | |||
10:20 |
Male Kumite 84+ Kg #5 SAGILYAN EDUARD (USA) vs ZOUAOUI AMIR (FRA) 10:20 - 10:30 (00:10) 2 |
Male Kumite 84+ Kg #6 ASHOURI_GARMJANI MAHDI (IRI) vs BOUSSAG FAADEL (FRA) 10:20 - 10:30 (00:10) 2 |
|
10:25 | |||
10:30 |
Female Kumite 68+ Kg #7 EWING NEVE (SCO) vs KREŠIĆ STEFANI (BIH) 10:30 - 10:40 (00:10) 2 |
Female Kumite 68+ Kg #8 CORANSON_BEAUDU EMMA (FRA) vs PEA CLÉMENCE (FRA) 10:30 - 10:40 (00:10) 2 |
|
10:35 | |||
10:40 |
Male Kumite -84 Kg #9 DIOP SALLY (FRA) vs HAUBOLD JANNE (GER) 10:40 - 10:50 (00:10) 2 |
Male Kumite -84 Kg #10 GASHI MELOS (ALB) vs FREITAS GONÇALO (POR) 10:40 - 10:50 (00:10) 2 |
|
10:45 | |||
10:50 |
Female Kumite -68 Kg #11 PEPPA KONSTANTINA-EVANGELIA (GRE) vs EZZAR WISSAL (TUN) 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
Female Kumite -68 Kg #12 VUKOJA LEA (CRO) vs FONSECA_ROMERO JANESSA_MICHELLE (PUR) 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
|
10:55 | |||
11:00 |
Male Kumite -75 Kg #13 SEREMETAKIS EVANGELOS (GRE) vs ZABORSKI PETAR (MKD) 11:00 - 11:10 (00:10) 2 |
Male Kumite -75 Kg #14 DRIVAS NIKOLAOS (GRE) vs RAHOZENKO ERIK (UKR) 11:00 - 11:10 (00:10) 2 |
|
11:05 | |||
11:10 |
Female Kumite -61 Kg #15 SOMBE TRICYA (FRA) vs ARABLI RENATA (AZE) 11:10 - 11:20 (00:10) 2 |
Female Kumite -61 Kg #16 KOSTOVSKA VERONIKA (MKD) vs CACKO MIA (CRO) 11:10 - 11:20 (00:10) 2 |
|
11:15 | |||
11:20 |
Male Kumite -67 Kg #17 INGENITO ANGELO (ITA) vs HOMOLA MATEJ (SVK) 11:20 - 11:30 (00:10) 2 |
Male Kumite -67 Kg #18 OZER OMER_ABDURRAHIM (TUR) vs HELASSA ANIS_AYOUB (ALG) 11:20 - 11:30 (00:10) 2 |
|
11:25 | |||
11:30 |
Female Kumite -55 Kg #19 HASANI ALESSANDRA (CRO) vs IM ZUMRA_REZZAN (TUR) 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
Female Kumite -55 Kg #20 NEGOVANOVIC BRANKICA (SRB) vs ROSENLIND MATILDA (SWE) 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
|
11:35 | |||
11:40 |
Male Kumite -60 Kg #21 NASCIMENTO RAFAEL (BRA) vs LEGER TITOUAN (FRA) 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
Male Kumite -60 Kg #22 YATOJI YOSHIHITO (JPN) vs SINDHIYA GAURAV (IND) 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
|
11:45 | |||
11:50 |
Female Kumite -50 Kg #23 VARGOVÁ NATÁLIA (SVK) vs JOVIC ANJA (MNE) 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
Female Kumite -50 Kg #24 BUGUR SEDEN (GER) vs TZILIA STYLIANI-ELENI (GRE) 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
|
11:55 | |||
12:00 |
Male Team Kata #25 MONTENEGRO (KOČAN, MIJAČ, NIKOČEVIĆ) (MNE) vs ITALY3 (PETRONI, PETRILLO, SACRISTANI) (ITA) 12:00 - 12:15 (00:15) 2 |
Male Team Kata #26 FRANCE2 (HOFFMANN, STASSIAUX, TRAN) (FRA) vs SPAIN3 (CARBONELL_LOPEZ, GODA_LÓPEZ, RUBIO_PÉREZ, TARDÍO_ROYO) (ESP) 12:00 - 12:15 (00:15) 2 |
|
12:05 | |||
12:10 | |||
12:15 |
Female Team Kata #27 CZECH REPUBLIC (KIRSCHNEROVA, MALAFOVA, SABOVA) (CZE) vs SPAIN4 (ALCARAZ_CARRION, RIESTRA_CALOMARDE, SÁNCHEZ_GONZÁLEZ) (ESP) 12:15 - 12:25 (00:10) 2 |
Female Team Kata #28 SPAIN2 (HUERTA_HERNÁNDEZ, RUBIO_PÉREZ, SAN_FRANCISCO_JEREZ) (ESP) vs SPAIN5 (BREDOUX_SANCHEZ, SANCHEZ_GARCIA, SAVOY_MEDERO) (ESP) 12:15 - 12:25 (00:10) 2 |
|
12:20 | |||
12:25 | |||
12:30 | |||
12:35 | |||
12:40 | |||
12:45 | |||
12:50 | |||
12:55 | Gold Medal Matches |
||
13:00 |
Female Kata #29 KIRI MISHIMA (JPN) vs KITAGUCHI KAO (JPN) 13:00 - 13:10 (00:10) 2 |
||
13:05 | |||
13:10 |
Male Kata #30 IKEDA RYUSEI (JPN) vs MACHIDA YASUHIRO (JPN) 13:10 - 13:20 (00:10) 2 |
||
13:15 | |||
13:20 | Medal Ceremony 13:20 - 13:30 (00:10) |
||
13:25 | |||
13:30 |
Male Kumite 84+ Kg #31 ABAZARI SALEH (IRI) vs GUNDOG UMUT_EREN (TUR) 13:30 - 13:40 (00:10) 2 |
||
13:35 | |||
13:40 |
Female Kumite 68+ Kg #32 KAUFMANN FABIENNE (SUI) vs BONJOUR PAULINE (SUI) 13:40 - 13:50 (00:10) 2 |
||
13:45 | |||
13:50 |
Male Kumite -84 Kg #33 ARSLAN HASAN (TUR) vs DEGHALI WALID (BEL) 13:50 - 14:00 (00:10) 2 |
||
13:55 | |||
14:00 | Medal Ceremony 14:00 - 14:10 (00:10) |
||
14:05 | |||
14:10 |
Female Kumite -68 Kg #34 SOMBE THALYA (FRA) vs AKSOY SUDENUR (TUR) 14:10 - 14:20 (00:10) 2 |
||
14:15 | |||
14:20 |
Male Kumite -75 Kg #35 ABUDABOUS MOHAMED_ (LBA) vs PITSUL HEORHII (UKR) 14:20 - 14:30 (00:10) 2 |
||
14:25 | |||
14:30 |
Female Kumite -61 Kg #36 AJARAY MARYAM (BEL) vs AVAZERI LEA (FRA) 14:30 - 14:40 (00:10) 2 |
||
14:35 | |||
14:40 | Medal Ceremony 14:40 - 14:50 (00:10) |
||
14:45 | |||
14:50 |
Male Kumite -67 Kg #37 RIBEIRO DIOGO_MIGUEL_NUNES (POR) vs STEPANOV ARTUR (LAT) 14:50 - 15:00 (00:10) 2 |
||
14:55 | |||
15:00 |
Female Kumite -55 Kg #38 WARLING JENNIFER (LUX) vs STOLI MARIA (GRE) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
||
15:05 | |||
15:10 |
Male Kumite -60 Kg #39 HALICI MERT (TUR) vs KARALIS GEORGIOS_ (GRE) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
||
15:15 | |||
15:20 |
Female Kumite -50 Kg #40 BREUZARD CHLOE (FRA) vs MOHSENIAN MASOUMEH (IRI) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
||
15:25 | |||
15:30 | Medal Ceremony 15:30 - 15:40 (00:10) |
||
15:35 | |||
15:40 |
Female Team Kata #41 TURKIYE1 (KAYA, PELİT, TÜREMEN) (TUR) vs PORTUGAL (CARIDADE, CRUZ, FERNANDES) (POR) 15:40 - 15:55 (00:15) 2 |
||
15:45 | |||
15:50 | |||
15:55 |
Male Team Kata #42 ITALY5 (MOSCATELLI, PAPPALARDO, POLSINELLI) (ITA) vs ITALY4 (ARNONE, BINOTTO, VILLANO) (ITA) 15:55 - 16:10 (00:15) 2 |
||
16:00 | |||
16:05 | |||
16:10 | Medal Ceremony 16:10 - 16:20 (00:10) |
||
16:15 |