| |||||
---|---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | Tatami 5 | |
08:55 | Opening Ceremony 08:55 - 09:00 (00:05) |
Opening Ceremony 08:55 - 09:00 (00:05) |
Opening Ceremony 08:55 - 09:00 (00:05) |
Opening Ceremony 08:55 - 09:00 (00:05) |
Opening Ceremony 08:55 - 09:00 (00:05) |
08:56 | |||||
08:57 | |||||
08:58 | |||||
08:59 | |||||
09:00 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #1 FRATICELLI CARLO_EDOARDO (NEW BODY CENTER,CAM) vs SPINA NICO (JUDO SAN VITO B,PUG) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #30 TOMASELLI ALVISE (S.G. TRIESTINA,FRI) vs DANGELO BIAGIO (FIAMME ORO,LAZ) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #149 CASAGLIA LEONARDO (CARABINIERI,LAZ) vs BONFILI CHRISTIAN (CASTELVERDE RM,LAZ) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #186 VILLANELLO RENE (CRS AKIYAMA TO) vs BERTOLI RICCARDO (KSDK PARMA) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #279 STORTO CHRISTIAN (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs QUARANTA MATTIA (JUDO MILANO,LOM) 09:00 - 09:05 (00:05) |
09:01 | |||||
09:02 | |||||
09:03 | |||||
09:04 | |||||
09:05 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #2 MAGGIONI SIMONE (SHENTAO JUDO BG,LOM) vs WARID HOSAM (J.C. SEGRATE MI,LOM) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #31 LIONTI ANGELO (JUDO SALERNO,CAM) vs ORLANDO ANDREA (J.C. LEONE PA,SIC) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #150 CRESSI DIEGO (FIAMME AZZURRE,LAZ) vs SCIACOVELLI PASQUALE (KANKU DAI BA,PUG) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #187 FRADEANI ALESSIO (JUDO PRENESTE) vs GRECO GIOELE (ACCADEMIA TO) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #280 CIRILLO FASANO (KODOKAN BRIENZA,BAS) vs BOLLO ALESSIO (J.C. SAKURA IM,LIG) 09:05 - 09:10 (00:05) |
09:06 | |||||
09:07 | |||||
09:08 | |||||
09:09 | |||||
09:10 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #3 GUBIANI BORIS (JUDO KUROKI,FRI) vs DE_TULLIO GIUSEPPE (TEAM IACOVAZZI,PUG) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #32 BOTTONE ANTONIO (STAR JUDO CLUB,CAM) vs PORCEDDU FEDERICO (12RM3431,LAZ) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #151 BENASSI MATTEO (ACADEMY MODENA,EMI) vs REDAELLI MATTIA (ISAO OKANO CLUB,LOM) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #188 BUONCOMPAGNI ALESSANDRO (JUDO OK AREZZO) vs COPPARI RICCARDO (J. CHIARAVALLE) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #281 EDBALI ANOIR (J.C. PERGINE TN,TRE) vs PAPPALARDO DOMENICO (TITANIA CLUB CT,SIC) 09:10 - 09:15 (00:05) |
09:11 | |||||
09:12 | |||||
09:13 | |||||
09:14 | |||||
09:15 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #4 LAGHRARI OMAR (GEESINK DUE,EMI) vs CORSINI CRISTIAN (J.C. CAPELLETTI,LOM) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #33 MALARA NICOLO (ASD CENTRO TO,PIE) vs PANTANO ANGELO (AIRON JUDO 90,SIC) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #152 RUBECA LUCA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs SIDOLI PIETRO (VILLAGE RAVENNA,EMI) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #189 SERENELLI UMBERTO (LE SORGIVE MN) vs MASON ERIC (ASD J. SEN SHIN) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #282 CALDERONI GIACOMO (ROBUR ET FIDES,LOM) vs DEIANA GIAN_MARIO (C.S. OLBIA,SAR) 09:15 - 09:20 (00:05) |
09:16 | |||||
09:17 | |||||
09:18 | |||||
09:19 | |||||
09:20 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #5 MARTELLONI MATTIA (ACCADEMIA PRATO,TOS) vs RAFANIELLO LUCA (JUDOKWAIMESTRE,VEN) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #34 MASSARDO FRANCESCO (SEMMON GAKKO GE,LIG) vs GRECO GABRIELE (ACCADEMIA TO,PIE) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #153 BOCCOTTI FILIPPO (PRO RECCO JUDO,LIG) vs MARINI ALESSIO (ASD GIOVINAZZO,LAZ) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #190 ROSI MARCO (FORZA COSTANZA) vs PAMPENA RICCARDO (TALENTI 1987 RM) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #283 LAI FEDERICO_GIUSEPPE (KARALIS JUDO,SAR) vs PATRUNO ANTONIO (TEAM GUERRAZZI,PUG) 09:20 - 09:25 (00:05) |
09:21 | |||||
09:22 | |||||
09:23 | |||||
09:24 | |||||
09:25 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #6 DI_MUZIO ALESSANDRO (MESTRE 2001 VE,VEN) vs ZELLI CESARE (NUOVA FLORIDA,LAZ) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #35 CORSALE ANTONIO (JUDO GROSSETO,TOS) vs DAMIANO CRISTIAN (NIPPON CLUB NA,CAM) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #154 GRIMALDI FRANCESCO (ACCADEMIA TO,PIE) vs NASTI FRANCESCO (GYMNAGAR FUTURA,CAM) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #191 OSIMANI ALESSANDRO (J.C. CAMERANO) vs SMOLARS MANUEL (S.G. TRIESTINA) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #284 MORENO ANDRES_FELIPE (FIAMME GIALLE,LAZ) vs ROSSI LORENZO (J.C. SAKURA IM,LIG) 09:25 - 09:30 (00:05) |
09:26 | |||||
09:27 | |||||
09:28 | |||||
09:29 | |||||
09:30 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #7 DI_CAPUA DANIELE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs PROIETTI MATTIA (SAKURA OSIMO,MAR) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #36 REA DIEGO (NEW BODY CENTER,CAM) vs DANGELO BIAGIO (FIAMME ORO,LAZ) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #155 SERAFINI EMILIANO (GINN. PAULLESE,LOM) vs CAVALCA JACOPO (KSDK PARMA,EMI) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #192 FRASCA FLAVIO (OTTAVIA RM) vs CIARDULLO GIUSEPPE (CUS COSENZA) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #285 LA_GROIA ANTONIO (J.C. FENATI PN,FRI) vs LACORTE DANIELE (KSDK PARMA,EMI) 09:30 - 09:35 (00:05) |
09:31 | |||||
09:32 | |||||
09:33 | |||||
09:34 | |||||
09:35 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #8 MUNDULA MARCELLO (KARALIS JUDO,SAR) vs FRATICELLI CARLO_EDOARDO (NEW BODY CENTER,CAM) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #37 IMPERATO GUGLIELMO (GYMNAGAR FUTURA,CAM) vs DI_CLEMENTE ALESSIO (KODOKAN EMPOLI,TOS) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #156 RIPANDELLI DAVIDE (JUDO PRENESTE,LAZ) vs SPICUGLIA ANDREA (ACCADEMIA TO,PIE) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #193 DI_PIETRANTONIO EDOARDO_MARIA (YAMA ARASHI PE) vs BRUNO EMANUELE (FIAMME GIALLE) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #286 TKALEZ SIMONE (BUDOKAN TO,PIE) vs MALLIA OTIS (JUDO BERGAMO,LOM) 09:35 - 09:40 (00:05) |
09:36 | |||||
09:37 | |||||
09:38 | |||||
09:39 | |||||
09:40 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #9 MASSARDO ALESSANDRO (SEMMON GAKKO GE,LIG) vs LACALAPRICE ALESSANDRO (ACCADEMIA TO,PIE) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #38 FORTE LUCA (JUDO PRENESTE,LAZ) vs LIONTI ANGELO (JUDO SALERNO,CAM) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #157 BOCCATO ALBERTO (JUDO PONTEPIAVE,VEN) vs BOZZO MAXIMILIANO (SEMMON GAKKO GE,LIG) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #194 NUZZO DAVIDE_DOMENICO (BANZAI CORTINA) vs BELMONTE CRISTIAN (MUSOKAN CLUB NA) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #287 MEUTI STEFANO (TALENTI 1987 RM,LAZ) vs PRAGLIOLA FRANCESCO (PASSE PARTOUT,UMB) 09:40 - 09:45 (00:05) |
09:41 | |||||
09:42 | |||||
09:43 | |||||
09:44 | |||||
09:45 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #10 SUDANO MATTIA (MIFUNE JUDO RG,SIC) vs WARID HOSAM (J.C. SEGRATE MI,LOM) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #39 BOTTONE ANTONIO (STAR JUDO CLUB,CAM) vs ARAMU ALESSANDRO (KUMIAI TO,PIE) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #158 SCIRÈ MARCO (ACADEMY MODENA,EMI) vs STEFANEL GINO_GIANMARCO (JUDO KUROKI,FRI) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #195 CASTRO GABRIELE (JUDO ABBASANTA) vs MASSIGNAN CARLO (POL. LIBERTAS) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #288 MARIANI_DALTRI GIACOMO (SAKURA FORLÌ,EMI) vs NERUCCI MARCO (KDK S.ANGELO,TOS) 09:45 - 09:50 (00:05) |
09:46 | |||||
09:47 | |||||
09:48 | |||||
09:49 | |||||
09:50 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #11 DE_TULLIO GIUSEPPE (TEAM IACOVAZZI,PUG) vs PETROSINO MARIO (CARABINIERI,LAZ) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #40 CORSINI DAVIDE (J.C. CAPELLETTI,LOM) vs PANTANO ANGELO (AIRON JUDO 90,SIC) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #159 DE_LUCA GABRIEL (TEAM ROMAGNA,EMI) vs VIOLA DAVIDE (SINERGY LODI,LOM) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #196 ZANOTTI ALBERTO (ACADEMY MODENA) vs MAGNANI ALESSANDRO (KSDK PARMA) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #289 COMITANGELO ANDREA (KUMIAI TO) vs MAYHOB AHMED (J.C.S. DONATO) 09:50 - 09:55 (00:05) |
09:51 | |||||
09:52 | |||||
09:53 | |||||
09:54 | |||||
09:55 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #12 FERRETTI ANDREA (CUS SIENA,TOS) vs CORSINI CRISTIAN (J.C. CAPELLETTI,LOM) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #41 DEIANA FEDERICO (C.S. OLBIA,SAR) vs CASARETO SIMONE (PRO RECCO JUDO,LIG) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #160 ALIBERTI PAOLO (TORRE DEL GRECO,CAM) vs ANTONIONI ALESSANDRO (SSD JUDOANAUNIA,TRE) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #197 MELLA EDOARDO (CRS AKIYAMA TO) vs LA_SPADA GIUSEPPE (GINN. PAULLESE) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #290 SCIALLA ANTONIO (DOJO ITALIA) vs MOCELLIN LORIS (JUDO VALBRENTA) 09:55 - 10:00 (00:05) |
09:56 | |||||
09:57 | |||||
09:58 | |||||
09:59 | |||||
10:00 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #13 MARTELLONI MATTIA (ACCADEMIA PRATO,TOS) vs BOTTA MICHELE (KODOKAN BRIENZA,BAS) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #42 TICCA DAVIDE (CENTER SEDILO,SAR) vs GRECO GABRIELE (ACCADEMIA TO,PIE) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #161 LA_FAUCI ANGELO (TITANIA CLUB CT,SIC) vs ANDREOLI FABIO (YAMASHITA JUDO,UMB) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #198 SERETAN EUGENIU (MESTRE 2001 VE) vs FARALDO DAVIDE (FIAMME AZZURRE) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #291 BENCIVENGA FEDERICO (YAMA DOJO BO) vs TURINI LORENZO (KUMIAI TO) 10:00 - 10:05 (00:05) |
10:01 | |||||
10:02 | |||||
10:03 | |||||
10:04 | |||||
10:05 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #14 CANTILE VITTORIO (NEW CRAZY FITNE,CAM) vs ZELLI CESARE (NUOVA FLORIDA,LAZ) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #43 CORSALE ANTONIO (JUDO GROSSETO,TOS) vs CARLINO LUCA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #162 PANIZZA CLAUDIO (KDK CREMONA,LOM) vs FALCIONI AXEL (JUDO MONDOLFO,MAR) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #199 PLANTERA ALESSANDRO (PRO RECCO JUDO) vs MINGOIA SALVATORE (CARABINIERI) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #292 ARDIZIO LUCA (CARABINIERI,LAZ) vs STORTO CHRISTIAN (CRS AKIYAMA TO,PIE) 10:05 - 10:10 (00:05) |
10:06 | |||||
10:07 | |||||
10:08 | |||||
10:09 | |||||
10:10 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #15 DI_CAPUA DANIELE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs LANZAFAME ANGELO (TITANIA CLUB CT,SIC) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #44 DANGELO BIAGIO (FIAMME ORO,LAZ) vs IMPERATO GUGLIELMO (GYMNAGAR FUTURA,CAM) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #163 DI_CAPUA MARCO (NIPPON CLUB NA,CAM) vs GISMONDO ANDREA (FIAMME GIALLE,LAZ) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #200 LUSSIGNOLI ATHOS (ISAO OKANO CLUB) vs ASCHI EMANUELE (ASD GIOVINAZZO) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #293 CIRILLO FASANO (KODOKAN BRIENZA,BAS) vs PAPPALARDO DOMENICO (TITANIA CLUB CT,SIC) 10:10 - 10:15 (00:05) |
10:11 | |||||
10:12 | |||||
10:13 | |||||
10:14 | |||||
10:15 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #16 FRATICELLI CARLO_EDOARDO (NEW BODY CENTER,CAM) vs MASSARDO ALESSANDRO (SEMMON GAKKO GE,LIG) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #45 FORTE LUCA (JUDO PRENESTE,LAZ) vs ARAMU ALESSANDRO (KUMIAI TO,PIE) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #164 MELONI AUGUSTO (FIAMME ORO,LAZ) vs CASAGLIA LEONARDO (CARABINIERI,LAZ) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #201 TARANTINI JONATHAN (KDK S.ANGELO) vs MAZZI MATTEO (JUDO GROSSETO) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #294 PERINO LUCA (ASD CENTRO TO,PIE) vs CALDERONI GIACOMO (ROBUR ET FIDES,LOM) 10:15 - 10:20 (00:05) |
10:16 | |||||
10:17 | |||||
10:18 | |||||
10:19 | |||||
10:20 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #17 WARID HOSAM (J.C. SEGRATE MI,LOM) vs PETROSINO MARIO (CARABINIERI,LAZ) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #46 PANTANO ANGELO (AIRON JUDO 90,SIC) vs DEIANA FEDERICO (C.S. OLBIA,SAR) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #165 SCIACOVELLI PASQUALE (KANKU DAI BA,PUG) vs BENASSI MATTEO (ACADEMY MODENA,EMI) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #202 VILLANELLO RENE (CRS AKIYAMA TO) vs GRECO GIOELE (ACCADEMIA TO) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #295 PATRUNO ANTONIO (TEAM GUERRAZZI,PUG) vs LOPORCHIO GIULIANO (FIAMME GIALLE,LAZ) 10:20 - 10:25 (00:05) |
10:21 | |||||
10:22 | |||||
10:23 | |||||
10:24 | |||||
10:25 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #18 FERRETTI ANDREA (CUS SIENA,TOS) vs MARTELLONI MATTIA (ACCADEMIA PRATO,TOS) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #47 GRECO GABRIELE (ACCADEMIA TO,PIE) vs CARLINO LUCA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #166 RUBECA LUCA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs MARINI ALESSIO (ASD GIOVINAZZO,LAZ) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #203 BUONCOMPAGNI ALESSANDRO (JUDO OK AREZZO) vs MASON ERIC (ASD J. SEN SHIN) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #296 POZZI DAVIDE (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs MORENO ANDRES_FELIPE (FIAMME GIALLE,LAZ) 10:25 - 10:30 (00:05) |
10:26 | |||||
10:27 | |||||
10:28 | |||||
10:29 | |||||
10:30 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #19 CANTILE VITTORIO (NEW CRAZY FITNE,CAM) vs LANZAFAME ANGELO (TITANIA CLUB CT,SIC) 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #48 DANGELO BIAGIO (FIAMME ORO,LAZ) vs ARAMU ALESSANDRO (KUMIAI TO,PIE) 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #167 GRIMALDI FRANCESCO (ACCADEMIA TO,PIE) vs SERAFINI EMILIANO (GINN. PAULLESE,LOM) 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #204 ROSI MARCO (FORZA COSTANZA) vs SMOLARS MANUEL (S.G. TRIESTINA) 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #297 LACORTE DANIELE (KSDK PARMA,EMI) vs MALLIA OTIS (JUDO BERGAMO,LOM) 10:30 - 10:35 (00:05) |
10:31 | |||||
10:32 | |||||
10:33 | |||||
10:34 | |||||
10:35 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #20 FRATICELLI CARLO_EDOARDO (NEW BODY CENTER,CAM) vs WARID HOSAM (J.C. SEGRATE MI,LOM) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #49 PANTANO ANGELO (AIRON JUDO 90,SIC) vs GRECO GABRIELE (ACCADEMIA TO,PIE) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #168 SPICUGLIA ANDREA (ACCADEMIA TO,PIE) vs BOZZO MAXIMILIANO (SEMMON GAKKO GE,LIG) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #205 FRASCA FLAVIO (OTTAVIA RM) vs BRUNO EMANUELE (FIAMME GIALLE) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #298 VILLANOVA LUCA (DOJO EQUIPE BO,EMI) vs PRAGLIOLA FRANCESCO (PASSE PARTOUT,UMB) 10:35 - 10:40 (00:05) |
10:36 | |||||
10:37 | |||||
10:38 | |||||
10:39 | |||||
10:40 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #21 FERRETTI ANDREA (CUS SIENA,TOS) vs LANZAFAME ANGELO (TITANIA CLUB CT,SIC) 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #50 TOMASELLI ALVISE (S.G. TRIESTINA,FRI) vs REA DIEGO (NEW BODY CENTER,CAM) 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #169 SCIRÈ MARCO (ACADEMY MODENA,EMI) vs DE_LUCA GABRIEL (TEAM ROMAGNA,EMI) 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #206 NUZZO DAVIDE_DOMENICO (BANZAI CORTINA) vs CASTRO GABRIELE (JUDO ABBASANTA) 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #299 NERUCCI MARCO (KDK S.ANGELO,TOS) vs CAVANNA FEDERICO (SHODOKAN,LIG) 10:40 - 10:45 (00:05) |
10:41 | |||||
10:42 | |||||
10:43 | |||||
10:44 | |||||
10:45 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #22 SPINA NICO (JUDO SAN VITO B,PUG) vs MUNDULA MARCELLO (KARALIS JUDO,SAR) 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #51 MALARA NICOLO (ASD CENTRO TO,PIE) vs CORSINI DAVIDE (J.C. CAPELLETTI,LOM) 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #170 ALIBERTI PAOLO (TORRE DEL GRECO,CAM) vs ANDREOLI FABIO (YAMASHITA JUDO,UMB) 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #207 MAGNANI ALESSANDRO (KSDK PARMA) vs MELLA EDOARDO (CRS AKIYAMA TO) 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #300 DI_FEDERICO TIZIANO (J.C. TOR LUPARA) vs COMITANGELO ANDREA (KUMIAI TO) 10:45 - 10:50 (00:05) |
10:46 | |||||
10:47 | |||||
10:48 | |||||
10:49 | |||||
10:50 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #24 MUNDULA MARCELLO (KARALIS JUDO,SAR) vs MASSARDO ALESSANDRO (SEMMON GAKKO GE,LIG) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #52 REA DIEGO (NEW BODY CENTER,CAM) vs IMPERATO GUGLIELMO (GYMNAGAR FUTURA,CAM) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #171 FALCIONI AXEL (JUDO MONDOLFO,MAR) vs GISMONDO ANDREA (FIAMME GIALLE,LAZ) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #208 FARALDO DAVIDE (FIAMME AZZURRE) vs MINGOIA SALVATORE (CARABINIERI) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #301 PAZIENZA ARMANDO (SAMURAIS.SEVERO) vs PEPOLI CLAUDIO (JUDO PRENESTE) 10:50 - 10:55 (00:05) |
10:51 | |||||
10:52 | |||||
10:53 | |||||
10:54 | |||||
10:55 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #25 CORSINI CRISTIAN (J.C. CAPELLETTI,LOM) vs MARTELLONI MATTIA (ACCADEMIA PRATO,TOS) 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #53 MALARA NICOLO (ASD CENTRO TO,PIE) vs DEIANA FEDERICO (C.S. OLBIA,SAR) 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #172 CASAGLIA LEONARDO (CARABINIERI,LAZ) vs SCIACOVELLI PASQUALE (KANKU DAI BA,PUG) 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #209 ASCHI EMANUELE (ASD GIOVINAZZO) vs MAZZI MATTEO (JUDO GROSSETO) 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #302 MENALE VALERIO (NUOVA FLORIDA) vs GRASSO OLIVER (DYNAMIC GRAVINA) 10:55 - 11:00 (00:05) |
10:56 | |||||
10:57 | |||||
10:58 | |||||
10:59 | |||||
11:00 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #26 MUNDULA MARCELLO (KARALIS JUDO,SAR) vs WARID HOSAM (J.C. SEGRATE MI,LOM) 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #54 REA DIEGO (NEW BODY CENTER,CAM) vs ARAMU ALESSANDRO (KUMIAI TO,PIE) 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #173 RUBECA LUCA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs GRIMALDI FRANCESCO (ACCADEMIA TO,PIE) 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #210 VILLANELLO RENE (CRS AKIYAMA TO) vs MASON ERIC (ASD J. SEN SHIN) 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #303 DAPICE LUCA (J.C. SEGRATE MI) vs DELLA_TORRE SAMUELE (J.C. SAKURA IM) 11:00 - 11:05 (00:05) |
11:01 | |||||
11:02 | |||||
11:03 | |||||
11:04 | |||||
11:05 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #27 MARTELLONI MATTIA (ACCADEMIA PRATO,TOS) vs LANZAFAME ANGELO (TITANIA CLUB CT,SIC) 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #55 MALARA NICOLO (ASD CENTRO TO,PIE) vs GRECO GABRIELE (ACCADEMIA TO,PIE) 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #174 SPICUGLIA ANDREA (ACCADEMIA TO,PIE) vs DE_LUCA GABRIEL (TEAM ROMAGNA,EMI) 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #211 ROSI MARCO (FORZA COSTANZA) vs BRUNO EMANUELE (FIAMME GIALLE) 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #304 BECCHETTI NICOLA (KDK FRATTA PG) vs SCIALLA ANTONIO (DOJO ITALIA) 11:05 - 11:10 (00:05) |
11:06 | |||||
11:07 | |||||
11:08 | |||||
11:09 | |||||
11:10 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #28 FRATICELLI CARLO_EDOARDO (NEW BODY CENTER,CAM) vs FERRETTI ANDREA (CUS SIENA,TOS) 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #56 DANGELO BIAGIO (FIAMME ORO,LAZ) vs PANTANO ANGELO (AIRON JUDO 90,SIC) 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #175 ALIBERTI PAOLO (TORRE DEL GRECO,CAM) vs GISMONDO ANDREA (FIAMME GIALLE,LAZ) 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #212 NUZZO DAVIDE_DOMENICO (BANZAI CORTINA) vs MELLA EDOARDO (CRS AKIYAMA TO) 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #305 MONTORFANO MATTEO (CASTELLANZA VA) vs DARCO VINCENZO (FIAMME GIALLE) 11:10 - 11:15 (00:05) |
11:11 | |||||
11:12 | |||||
11:13 | |||||
11:14 | |||||
11:15 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #29 MUNDULA MARCELLO (KARALIS JUDO,SAR) vs LANZAFAME ANGELO (TITANIA CLUB CT,SIC) 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #57 ARAMU ALESSANDRO (KUMIAI TO,PIE) vs MALARA NICOLO (ASD CENTRO TO,PIE) 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #176 CASAGLIA LEONARDO (CARABINIERI,LAZ) vs RUBECA LUCA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #213 FARALDO DAVIDE (FIAMME AZZURRE) vs MAZZI MATTEO (JUDO GROSSETO) 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #306 AGRO SYLVAIN_LORENZO (KSDK PARMA) vs TODARO ALAN (J.C. PERGINE TN) 11:15 - 11:20 (00:05) |
11:16 | |||||
11:17 | |||||
11:18 | |||||
11:19 | |||||
11:20 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #58 GUERRA DAVIDE (PANARO MODENA,EMI) vs RAFFI WILLIAM (POL. YUBIKAI RM,LAZ) 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #93 FALCONE TIZIANO (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs DAMBROSIO FABIO (JUDO TRANI,PUG) 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #177 SPICUGLIA ANDREA (ACCADEMIA TO,PIE) vs GISMONDO ANDREA (FIAMME GIALLE,LAZ) 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #214 VILLANELLO RENE (CRS AKIYAMA TO) vs BRUNO EMANUELE (FIAMME GIALLE) 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #307 BENCIVENGA FEDERICO (YAMA DOJO BO) vs FIORETTI FRANCESCO (J.C. CAMERANO) 11:20 - 11:25 (00:05) |
11:21 | |||||
11:22 | |||||
11:23 | |||||
11:24 | |||||
11:25 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #59 VECCHI FEDERICO_CARLO (JIGORO KANO MI,LOM) vs LORENZI GIORGIO (REN SHU KAN,TOS) 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #94 SALUCCI ALBERTO (ACCADEMIA TO,PIE) vs CAPRIATI VINCENZO (ANGIULLIBARI,PUG) 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #178 BONFILI CHRISTIAN (CASTELVERDE RM,LAZ) vs MELONI AUGUSTO (FIAMME ORO,LAZ) 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #215 NUZZO DAVIDE_DOMENICO (BANZAI CORTINA) vs FARALDO DAVIDE (FIAMME AZZURRE) 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #308 ARDIZIO LUCA (CARABINIERI,LAZ) vs PAPPALARDO DOMENICO (TITANIA CLUB CT,SIC) 11:25 - 11:30 (00:05) |
11:26 | |||||
11:27 | |||||
11:28 | |||||
11:29 | |||||
11:30 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #60 DI_CHIARA GIUSEPPE (FRANCO MONTALTO,SIC) vs GALBIATI LUCA (JITAKYOEI MI,LOM) 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #95 RUBINI RICCARDO (KSDK PARMA,EMI) vs DE_LUCA RICCARDO (VALPOLICELLA VR,VEN) 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #179 DI_CAPUA MARCO (NIPPON CLUB NA,CAM) vs FALCIONI AXEL (JUDO MONDOLFO,MAR) 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #216 BERTOLI RICCARDO (KSDK PARMA,EMI) vs GRECO GIOELE (ACCADEMIA TO,PIE) 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #309 PERINO LUCA (ASD CENTRO TO,PIE) vs LOPORCHIO GIULIANO (FIAMME GIALLE,LAZ) 11:30 - 11:35 (00:05) |
11:31 | |||||
11:32 | |||||
11:33 | |||||
11:34 | |||||
11:35 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #61 COMUNE NICOLA (JUDO SUCCIVO,CAM) vs RUSSO ADRIANO (JUDO KAIDEN,PUG) 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #96 SETTI PIERLUIGI (KSDK PARMA,EMI) vs GALLINA MATTIA (MIRIADE RM,LAZ) 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #180 BONFILI CHRISTIAN (CASTELVERDE RM,LAZ) vs SCIACOVELLI PASQUALE (KANKU DAI BA,PUG) 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #217 BELMONTE CRISTIAN (MUSOKAN CLUB NA,CAM) vs CASTRO GABRIELE (JUDO ABBASANTA,SAR) 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #310 MORENO ANDRES_FELIPE (FIAMME GIALLE,LAZ) vs MALLIA OTIS (JUDO BERGAMO,LOM) 11:35 - 11:40 (00:05) |
11:36 | |||||
11:37 | |||||
11:38 | |||||
11:39 | |||||
11:40 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #62 BERTOLDI MATTIA (ASD JUDO TEAMGC,TRE) vs PERNA KEVYN (MIRIADE RM,LAZ) 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #97 GASPARRINI LUCA (KDK SPELLO PG,UMB) vs RASTELLI DONNINO_UBALDO (ASD FIDENZA,EMI) 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #181 FALCIONI AXEL (JUDO MONDOLFO,MAR) vs ALIBERTI PAOLO (TORRE DEL GRECO,CAM) 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #218 GRECO GIOELE (ACCADEMIA TO,PIE) vs MASON ERIC (ASD J. SEN SHIN,LOM) 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #311 VILLANOVA LUCA (DOJO EQUIPE BO,EMI) vs CAVANNA FEDERICO (SHODOKAN,LIG) 11:40 - 11:45 (00:05) |
11:41 | |||||
11:42 | |||||
11:43 | |||||
11:44 | |||||
11:45 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #63 REGONESI ALESSANDRO (JITAKYOEI MI,LOM) vs CANTE DAVIDE (JUDO PAVONI,LAZ) 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #98 CHETRY LUIGI (KODOKAN TARANTO,PUG) vs PLACIDI NICOLA (J.C. ALGHERO SS,SAR) 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #182 SCIACOVELLI PASQUALE (KANKU DAI BA,PUG) vs RUBECA LUCA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #219 CASTRO GABRIELE (JUDO ABBASANTA,SAR) vs MELLA EDOARDO (CRS AKIYAMA TO,PIE) 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #312 DI_FEDERICO TIZIANO (J.C. TOR LUPARA) vs PEPOLI CLAUDIO (JUDO PRENESTE) 11:45 - 11:50 (00:05) |
11:46 | |||||
11:47 | |||||
11:48 | |||||
11:49 | |||||
11:50 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #64 TKALEZ DAVIDE (BUDOKAN TO,PIE) vs NASTI ALDO (GYMNAGAR FUTURA,CAM) 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #99 PIPPA LUIGI (NIPPON CLUB NA,CAM) vs BACCHETTA FILIPPO (JUDO INVORIO NO,PIE) 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #183 ALIBERTI PAOLO (TORRE DEL GRECO,CAM) vs SPICUGLIA ANDREA (ACCADEMIA TO,PIE) 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #220 GRECO GIOELE (ACCADEMIA TO,PIE) vs BRUNO EMANUELE (FIAMME GIALLE,LAZ) 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #313 MENALE VALERIO (NUOVA FLORIDA) vs DAPICE LUCA (J.C. SEGRATE MI) 11:50 - 11:55 (00:05) |
11:51 | |||||
11:52 | |||||
11:53 | |||||
11:54 | |||||
11:55 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #65 PIZZIMENTI IVAN (FORTITUDO 1903,CAL) vs VALERI MICHELE (DOJO EQUIPE BO,EMI) 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #100 CHERUBINI STEFANO (LE SORGIVE MN,LOM) vs BENDIF YAAKOUB (PRO PATRIA JUDO,LOM) 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #184 CASAGLIA LEONARDO (CARABINIERI,LAZ) vs GISMONDO ANDREA (FIAMME GIALLE,LAZ) 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #221 MELLA EDOARDO (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs FARALDO DAVIDE (FIAMME AZZURRE,LAZ) 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #314 BECCHETTI NICOLA (KDK FRATTA PG) vs DARCO VINCENZO (FIAMME GIALLE) 11:55 - 12:00 (00:05) |
11:56 | |||||
11:57 | |||||
11:58 | |||||
11:59 | |||||
12:00 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #66 IUDICELLI GIANLUCA (ACCADEMIA TO,PIE) vs COVIELLO GIUSEPPE (VALPOLICELLA VR,VEN) 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #101 BEDEL KENNY_KOMI (VILLANOVA PN,FRI) vs MAFFEO MARCO (BUDOKAN BO,EMI) 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #185 RUBECA LUCA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs SPICUGLIA ANDREA (ACCADEMIA TO,PIE) 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #222 VILLANELLO RENE (CRS AKIYAMA TO) vs NUZZO DAVIDE_DOMENICO (BANZAI CORTINA) 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #315 AGRO SYLVAIN_LORENZO (KSDK PARMA) vs BENCIVENGA FEDERICO (YAMA DOJO BO) 12:00 - 12:05 (00:05) |
12:01 | |||||
12:02 | |||||
12:03 | |||||
12:04 | |||||
12:05 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #67 ANANI SANSEI_KWADJO (LE SORGIVE MN,LOM) vs PERSOGLIA PAOLO (11SM0709,MAR) 12:05 - 12:10 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #102 ATZORI MATTIA (PRO RECCO JUDO,LIG) vs MARCIANTE EDOARDO (TALENTI 1987 RM,LAZ) 12:05 - 12:10 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #224 LUPO PASQUALE (KODOKAN BRIENZA,BAS) vs CICCIARELLA FILIPPO (KOIZUMI SCICLI,SIC) 12:05 - 12:10 (00:05) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #223 BRUNO EMANUELE (FIAMME GIALLE,LAZ) vs MELLA EDOARDO (CRS AKIYAMA TO,PIE) 12:05 - 12:10 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #318 ROSSI LORENZO (J.C. SAKURA IM,LIG) vs POZZI DAVIDE (CRS AKIYAMA TO,PIE) 12:05 - 12:10 (00:05) |
12:06 | |||||
12:07 | |||||
12:08 | |||||
12:09 | |||||
12:10 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #68 LERARIO PIETRO (ANGIULLIBARI,PUG) vs SILISTRINI PAOLO (FORZA COSTANZA,LOM) 12:10 - 12:15 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #103 LUCARINI SIMONE (REN SHU KAN,TOS) vs SPICUGLIA DAVIDE (ACCADEMIA TO,PIE) 12:10 - 12:15 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #225 MUZZI SIMONE (CUS SIENA,TOS) vs PETRELLA SIMONE (TISI TEAM,ABR) 12:10 - 12:15 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #251 ARMAO MATTEO (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs ALBARELLO SIMONE (PRO RECCO JUDO,LIG) 12:10 - 12:15 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #324 STORTO CHRISTIAN (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs PAPPALARDO DOMENICO (TITANIA CLUB CT,SIC) 12:10 - 12:15 (00:05) |
12:11 | |||||
12:12 | |||||
12:13 | |||||
12:14 | |||||
12:15 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #69 RIGANO LORENZO (AIRON JUDO 90,SIC) vs RAFFI WILLIAM (POL. YUBIKAI RM,LAZ) 12:15 - 12:20 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #104 CEGLIE FRANCESCO (ANGIULLIBARI,PUG) vs LIPPI_GIOSI FELIPE_ADRIANO (JUDO PRENESTE,LAZ) 12:15 - 12:20 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #226 SANTICCHI GABRIELE (J.C. SEGRATE MI,LOM) vs ROSATI ALESSANDRO (ASD JUDO TEAMGC,TRE) 12:15 - 12:20 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #252 LORITO SANDRO (SAKURA PESCARA,ABR) vs MELE DAVIDE (JUDOCERACCHINI,SAR) 12:15 - 12:20 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #325 PATRUNO ANTONIO (TEAM GUERRAZZI,PUG) vs PERINO LUCA (ASD CENTRO TO,PIE) 12:15 - 12:20 (00:05) |
12:16 | |||||
12:17 | |||||
12:18 | |||||
12:19 | |||||
12:20 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #70 LORENZI GIORGIO (REN SHU KAN,TOS) vs GALBIATI LUCA (JITAKYOEI MI,LOM) 12:20 - 12:25 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #105 DARCO SALVATORE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs FALCONE TIZIANO (NUOVA FLORIDA,LAZ) 12:20 - 12:25 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #227 GRIMALDI GABRIEL (ACCADEMIA TO,PIE) vs MURASECCO MATTEO (KDK SPELLO PG,UMB) 12:20 - 12:25 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #253 DEGORTES RAIMONDO (C.S. OLBIA,SAR) vs VALERIANI LEONARDO (CENTER PARMA,EMI) 12:20 - 12:25 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #326 POZZI DAVIDE (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs MALLIA OTIS (JUDO BERGAMO,LOM) 12:20 - 12:25 (00:05) |
12:21 | |||||
12:22 | |||||
12:23 | |||||
12:24 | |||||
12:25 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #71 COMOTTI CHRISTIAN (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs COMUNE NICOLA (JUDO SUCCIVO,CAM) 12:25 - 12:30 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #106 MELLONE FRANCESCO (JUDO PRENESTE,LAZ) vs MORAS LUCA (JUDO AZZANESE,FRI) 12:25 - 12:30 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #228 DI_LORETO CARMINE_MARIA (FIAMME ORO,LAZ) vs RICCI DANIELE (DOJO EQUIPE BO,EMI) 12:25 - 12:30 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #254 BOSIS ALESSANDRO (POL. BESANESE,LOM) vs BAGNARA MATTEO (JIGORO KANO VI,VEN) 12:25 - 12:30 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #327 NERUCCI MARCO (KDK S.ANGELO,TOS) vs VILLANOVA LUCA (DOJO EQUIPE BO,EMI) 12:25 - 12:30 (00:05) |
12:26 | |||||
12:27 | |||||
12:28 | |||||
12:29 | |||||
12:30 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #72 BERTOLDI MATTIA (ASD JUDO TEAMGC,TRE) vs RAIA ALFREDO (NIPPON CLUB NA,CAM) 12:30 - 12:35 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #107 MICELI ALESSIO (DLF ALESSANDRIA,PIE) vs CAPRIATI VINCENZO (ANGIULLIBARI,PUG) 12:30 - 12:35 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #229 PIRAS MATTEO (CARABINIERI,LAZ) vs CICCIARELLA FILIPPO (KOIZUMI SCICLI,SIC) 12:30 - 12:35 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #255 ROSI LUCA (FORZA COSTANZA,LOM) vs ALIBERTI SALVATORE (TORRE DEL GRECO,CAM) 12:30 - 12:35 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #328 COMITANGELO ANDREA (KUMIAI TO,PIE) vs PEPOLI CLAUDIO (JUDO PRENESTE,LAZ) 12:30 - 12:35 (00:05) |
12:31 | |||||
12:32 | |||||
12:33 | |||||
12:34 | |||||
12:35 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #73 DALESSANDRO RAFFAELE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs REGONESI ALESSANDRO (JITAKYOEI MI,LOM) 12:35 - 12:40 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #108 DE_LUCA RICCARDO (VALPOLICELLA VR,VEN) vs ROVEGNO MATTEO (PRO RECCO JUDO,LIG) 12:35 - 12:40 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #230 CUNIBERTI FEDERICO (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs OTTATI MICHELANGELO (JUDOCLUB,BAS) 12:35 - 12:40 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #256 ALLIBRIO SIMONE (KOIZUMI SCICLI,SIC) vs STABILE DAVIDE (KODOKAN BRIENZA,BAS) 12:35 - 12:40 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #329 DELLA_TORRE SAMUELE (J.C. SAKURA IM,LIG) vs MENALE VALERIO (NUOVA FLORIDA,LAZ) 12:35 - 12:40 (00:05) |
12:36 | |||||
12:37 | |||||
12:38 | |||||
12:39 | |||||
12:40 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #74 NASTI ALDO (GYMNAGAR FUTURA,CAM) vs PIZZIMENTI IVAN (FORTITUDO 1903,CAL) 12:40 - 12:45 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #109 FERRARI STEFANO (PRO RECCO JUDO,LIG) vs GALLINA MATTIA (MIRIADE RM,LAZ) 12:40 - 12:45 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #231 ROMEO_GRIMALDI ALDO (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs PETRELLA SIMONE (TISI TEAM,ABR) 12:40 - 12:45 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #257 MICELI MATTIA (BANZAI CORTINA,LAZ) vs ALBARELLO SIMONE (PRO RECCO JUDO,LIG) 12:40 - 12:45 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #330 MONTORFANO MATTEO (CASTELLANZA VA,LOM) vs BECCHETTI NICOLA (KDK FRATTA PG,UMB) 12:40 - 12:45 (00:05) |
12:41 | |||||
12:42 | |||||
12:43 | |||||
12:44 | |||||
12:45 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #75 TANGANELLI LORENZO (JUDO GROSSETO,TOS) vs IUDICELLI GIANLUCA (ACCADEMIA TO,PIE) 12:45 - 12:50 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #110 FERRARA PIETRO (PIELLE CE,CAM) vs FERRAMOSCA ANTONIO (KODOKAN BRIENZA,BAS) 12:45 - 12:50 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #232 SANTICCHI GABRIELE (J.C. SEGRATE MI,LOM) vs LA_FAUCI LUCA (TITANIA CLUB CT,SIC) 12:45 - 12:50 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #258 BOI ALESSIO (POL. YUBIKAI RM,LAZ) vs CAZZANIGA MIRKO (JIGORO KANO MI,LOM) 12:45 - 12:50 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #331 TODARO ALAN (J.C. PERGINE TN,TRE) vs BENCIVENGA FEDERICO (YAMA DOJO BO,EMI) 12:45 - 12:50 (00:05) |
12:46 | |||||
12:47 | |||||
12:48 | |||||
12:49 | |||||
12:50 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #76 PERSOGLIA PAOLO (11SM0709,MAR) vs SILISTRINI PAOLO (FORZA COSTANZA,LOM) 12:50 - 12:55 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #111 MILILLI DANIELE (KOIZUMI SCICLI,SIC) vs RASTELLI DONNINO_UBALDO (ASD FIDENZA,EMI) 12:50 - 12:55 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #233 MANCIOPPI GABRIELE (PRO RECCO JUDO,LIG) vs GRIMALDI GABRIEL (ACCADEMIA TO,PIE) 12:50 - 12:55 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #259 SCARSELLI FILIPPO (ACCADEMIA PRATO,TOS) vs LORITO SANDRO (SAKURA PESCARA,ABR) 12:50 - 12:55 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #332 ARDIZIO LUCA (CARABINIERI,LAZ) vs LOPORCHIO GIULIANO (FIAMME GIALLE,LAZ) 12:50 - 12:55 (00:05) |
12:51 | |||||
12:52 | |||||
12:53 | |||||
12:54 | |||||
12:55 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #77 RIGANO LORENZO (AIRON JUDO 90,SIC) vs GALBIATI LUCA (JITAKYOEI MI,LOM) 12:55 - 13:00 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #112 CHETRY LUIGI (KODOKAN TARANTO,PUG) vs CAROLLO MASSIMILIANO (FIAMME AZZURRE,LAZ) 12:55 - 13:00 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #234 TOFFOLI DAVIDE (VILLANOVA PN,FRI) vs PALMERINI PATRICK (LE SORGIVE MN,LOM) 12:55 - 13:00 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #260 VALERIANI LEONARDO (CENTER PARMA,EMI) vs STEFANELLI BIAGIO (NIPPON CLUB NA,CAM) 12:55 - 13:00 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #333 MORENO ANDRES_FELIPE (FIAMME GIALLE,LAZ) vs CAVANNA FEDERICO (SHODOKAN,LIG) 12:55 - 13:00 (00:05) |
12:56 | |||||
12:57 | |||||
12:58 | |||||
12:59 | |||||
13:00 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #78 COMOTTI CHRISTIAN (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs RAIA ALFREDO (NIPPON CLUB NA,CAM) 13:00 - 13:05 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #121 FALCONE TIZIANO (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs MELLONE FRANCESCO (JUDO PRENESTE,LAZ) 13:00 - 13:05 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #235 TOMASINI CLAUDIO (KEN KYU KAI VA,LOM) vs PIROLI ANDREA (NUOVA FLORIDA,LAZ) 13:00 - 13:05 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #261 FASCINATO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs BOSIS ALESSANDRO (POL. BESANESE,LOM) 13:00 - 13:05 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #334 PAPPALARDO DOMENICO (TITANIA CLUB CT,SIC) vs PERINO LUCA (ASD CENTRO TO,PIE) 13:00 - 13:05 (00:05) |
13:01 | |||||
13:02 | |||||
13:03 | |||||
13:04 | |||||
13:05 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #79 DALESSANDRO RAFFAELE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs PIZZIMENTI IVAN (FORTITUDO 1903,CAL) 13:05 - 13:10 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #122 MICELI ALESSIO (DLF ALESSANDRIA,PIE) vs DE_LUCA RICCARDO (VALPOLICELLA VR,VEN) 13:05 - 13:10 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #236 DI_LORETO CARMINE_MARIA (FIAMME ORO,LAZ) vs BRUDETTI LUIGI (STAR JUDO CLUB,CAM) 13:05 - 13:10 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #262 MANZI NICOLA (JUDO TRANI,PUG) vs POSILLIPO MARCO (CRS AKIYAMA TO,PIE) 13:05 - 13:10 (00:05) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #335 MALLIA OTIS (JUDO BERGAMO,LOM) vs VILLANOVA LUCA (DOJO EQUIPE BO,EMI) 13:05 - 13:10 (00:05) |
13:06 | |||||
13:07 | |||||
13:08 | |||||
13:09 | |||||
13:10 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #80 IUDICELLI GIANLUCA (ACCADEMIA TO,PIE) vs PERSOGLIA PAOLO (11SM0709,MAR) 13:10 - 13:15 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #123 GALLINA MATTIA (MIRIADE RM,LAZ) vs FERRAMOSCA ANTONIO (KODOKAN BRIENZA,BAS) 13:10 - 13:15 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #237 PIRAS MATTEO (CARABINIERI,LAZ) vs CUNIBERTI FEDERICO (CRS AKIYAMA TO,PIE) 13:10 - 13:15 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #263 ROSSI ALESSANDRO (BANZAI CORTINA,LAZ) vs ROSI LUCA (FORZA COSTANZA,LOM) 13:10 - 13:15 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #336 DI_FEDERICO TIZIANO (J.C. TOR LUPARA) vs DAPICE LUCA (J.C. SEGRATE MI) 13:10 - 13:15 (00:05) |
13:11 | |||||
13:12 | |||||
13:13 | |||||
13:14 | |||||
13:15 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #84 COVIELLO GIUSEPPE (VALPOLICELLA VR,VEN) vs TANGANELLI LORENZO (JUDO GROSSETO,TOS) 13:15 - 13:20 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #124 RASTELLI DONNINO_UBALDO (ASD FIDENZA,EMI) vs CAROLLO MASSIMILIANO (FIAMME AZZURRE,LAZ) 13:15 - 13:20 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #238 ROMEO_GRIMALDI ALDO (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs LA_FAUCI LUCA (TITANIA CLUB CT,SIC) 13:15 - 13:20 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #264 ALLIBRIO SIMONE (KOIZUMI SCICLI,SIC) vs CAGGIANO LUCA (CARABINIERI,LAZ) 13:15 - 13:20 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #337 DARCO VINCENZO (FIAMME GIALLE) vs AGRO SYLVAIN_LORENZO (KSDK PARMA) 13:15 - 13:20 (00:05) |
13:16 | |||||
13:17 | |||||
13:18 | |||||
13:19 | |||||
13:20 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #85 RAFFI WILLIAM (POL. YUBIKAI RM,LAZ) vs GALBIATI LUCA (JITAKYOEI MI,LOM) 13:20 - 13:25 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #129 FALCONE TIZIANO (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs MICELI ALESSIO (DLF ALESSANDRIA,PIE) 13:20 - 13:25 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #239 MANCIOPPI GABRIELE (PRO RECCO JUDO,LIG) vs TOFFOLI DAVIDE (VILLANOVA PN,FRI) 13:20 - 13:25 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #265 MICELI MATTIA (BANZAI CORTINA,LAZ) vs CAZZANIGA MIRKO (JIGORO KANO MI,LOM) 13:20 - 13:25 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #338 PEPOLI CLAUDIO (JUDO PRENESTE,LAZ) vs MENALE VALERIO (NUOVA FLORIDA,LAZ) 13:20 - 13:25 (00:05) |
13:21 | |||||
13:22 | |||||
13:23 | |||||
13:24 | |||||
13:25 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #86 BERTOLDI MATTIA (ASD JUDO TEAMGC,TRE) vs COMOTTI CHRISTIAN (CRS AKIYAMA TO,PIE) 13:25 - 13:30 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #130 GALLINA MATTIA (MIRIADE RM,LAZ) vs CAROLLO MASSIMILIANO (FIAMME AZZURRE,LAZ) 13:25 - 13:30 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #240 TOMASINI CLAUDIO (KEN KYU KAI VA,LOM) vs DI_LORETO CARMINE_MARIA (FIAMME ORO,LAZ) 13:25 - 13:30 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #266 SCARSELLI FILIPPO (ACCADEMIA PRATO,TOS) vs STEFANELLI BIAGIO (NIPPON CLUB NA,CAM) 13:25 - 13:30 (00:05) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #339 BECCHETTI NICOLA (KDK FRATTA PG,UMB) vs BENCIVENGA FEDERICO (YAMA DOJO BO,EMI) 13:25 - 13:30 (00:05) |
13:26 | |||||
13:27 | |||||
13:28 | |||||
13:29 | |||||
13:30 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #87 REGONESI ALESSANDRO (JITAKYOEI MI,LOM) vs PIZZIMENTI IVAN (FORTITUDO 1903,CAL) 13:30 - 13:35 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #133 DAMBROSIO FABIO (JUDO TRANI,PUG) vs DARCO SALVATORE (NIPPON CLUB NA,CAM) 13:30 - 13:35 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #241 PIRAS MATTEO (CARABINIERI,LAZ) vs LA_FAUCI LUCA (TITANIA CLUB CT,SIC) 13:30 - 13:35 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #267 FASCINATO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs POSILLIPO MARCO (CRS AKIYAMA TO,PIE) 13:30 - 13:35 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #113 GUARINO LUCA (OLIMPIA CLUB RM,LAZ) vs BACCHETTA FILIPPO (JUDO INVORIO NO,PIE) 13:30 - 13:35 (00:05) |
13:31 | |||||
13:32 | |||||
13:33 | |||||
13:34 | |||||
13:35 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #88 COVIELLO GIUSEPPE (VALPOLICELLA VR,VEN) vs PERSOGLIA PAOLO (11SM0709,MAR) 13:35 - 13:40 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #137 DARCO SALVATORE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs MELLONE FRANCESCO (JUDO PRENESTE,LAZ) 13:35 - 13:40 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #242 MANCIOPPI GABRIELE (PRO RECCO JUDO,LIG) vs DI_LORETO CARMINE_MARIA (FIAMME ORO,LAZ) 13:35 - 13:40 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #268 ROSSI ALESSANDRO (BANZAI CORTINA,LAZ) vs CAGGIANO LUCA (CARABINIERI,LAZ) 13:35 - 13:40 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #114 LAZIOSI JACOPO (ASD CENTRO TO,PIE) vs BINUCCI ALESSANDRO (CRS AKIYAMA TO,PIE) 13:35 - 13:40 (00:05) |
13:36 | |||||
13:37 | |||||
13:38 | |||||
13:39 | |||||
13:40 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #89 RIGANO LORENZO (AIRON JUDO 90,SIC) vs RAIA ALFREDO (NIPPON CLUB NA,CAM) 13:40 - 13:45 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #138 CHETRY LUIGI (KODOKAN TARANTO,PUG) vs RASTELLI DONNINO_UBALDO (ASD FIDENZA,EMI) 13:40 - 13:45 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #245 CICCIARELLA FILIPPO (KOIZUMI SCICLI,SIC) vs CUNIBERTI FEDERICO (CRS AKIYAMA TO,PIE) 13:40 - 13:45 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #269 MICELI MATTIA (BANZAI CORTINA,LAZ) vs STEFANELLI BIAGIO (NIPPON CLUB NA,CAM) 13:40 - 13:45 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #115 PARODI LORENZO (PRO RECCO JUDO,LIG) vs BENDIF YAAKOUB (PRO PATRIA JUDO,LOM) 13:40 - 13:45 (00:05) |
13:41 | |||||
13:42 | |||||
13:43 | |||||
13:44 | |||||
13:45 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #90 DALESSANDRO RAFFAELE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs IUDICELLI GIANLUCA (ACCADEMIA TO,PIE) 13:45 - 13:50 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #141 DARCO SALVATORE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs MICELI ALESSIO (DLF ALESSANDRIA,PIE) 13:45 - 13:50 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #246 RICCI DANIELE (DOJO EQUIPE BO,EMI) vs TOMASINI CLAUDIO (KEN KYU KAI VA,LOM) 13:45 - 13:50 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #270 FASCINATO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs CAGGIANO LUCA (CARABINIERI,LAZ) 13:45 - 13:50 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #116 BEDEL KENNY_KOMI (VILLANOVA PN,FRI) vs PALUMBO GAETANO (STAR JUDO CLUB,CAM) 13:45 - 13:50 (00:05) |
13:46 | |||||
13:47 | |||||
13:48 | |||||
13:49 | |||||
13:50 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #91 RAFFI WILLIAM (POL. YUBIKAI RM,LAZ) vs COMOTTI CHRISTIAN (CRS AKIYAMA TO,PIE) 13:50 - 13:55 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #142 CHETRY LUIGI (KODOKAN TARANTO,PUG) vs GALLINA MATTIA (MIRIADE RM,LAZ) 13:50 - 13:55 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #247 CUNIBERTI FEDERICO (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs LA_FAUCI LUCA (TITANIA CLUB CT,SIC) 13:50 - 13:55 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #273 VALERIANI LEONARDO (CENTER PARMA,EMI) vs SCARSELLI FILIPPO (ACCADEMIA PRATO,TOS) 13:50 - 13:55 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #117 TOSOLINI ERMES (ESERCITO,LAZ) vs MARCIANTE EDOARDO (TALENTI 1987 RM,LAZ) 13:50 - 13:55 (00:05) |
13:51 | |||||
13:52 | |||||
13:53 | |||||
13:54 | |||||
13:55 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #92 PIZZIMENTI IVAN (FORTITUDO 1903,CAL) vs PERSOGLIA PAOLO (11SM0709,MAR) 13:55 - 14:00 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #145 FALCONE TIZIANO (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs CAROLLO MASSIMILIANO (FIAMME AZZURRE,LAZ) 13:55 - 14:00 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #248 RICCI DANIELE (DOJO EQUIPE BO,EMI) vs MANCIOPPI GABRIELE (PRO RECCO JUDO,LIG) 13:55 - 14:00 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #274 BOSIS ALESSANDRO (POL. BESANESE,LOM) vs POSILLIPO MARCO (CRS AKIYAMA TO,PIE) 13:55 - 14:00 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #118 STRAPPA MICHELE (SEF STAMURA AN,MAR) vs MAZZOTTI ALESSANDRO (KSDK PARMA,EMI) 13:55 - 14:00 (00:05) |
13:56 | |||||
13:57 | |||||
13:58 | |||||
13:59 | |||||
14:00 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #147 DARCO SALVATORE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs GALLINA MATTIA (MIRIADE RM,LAZ) 14:00 - 14:05 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #249 PIRAS MATTEO (CARABINIERI,LAZ) vs DI_LORETO CARMINE_MARIA (FIAMME ORO,LAZ) 14:00 - 14:05 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #275 VALERIANI LEONARDO (CENTER PARMA,EMI) vs MICELI MATTIA (BANZAI CORTINA,LAZ) 14:00 - 14:05 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #119 PERFETTI EDOARDO (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs LUCARINI SIMONE (REN SHU KAN,TOS) 14:00 - 14:05 (00:05) |
|
14:01 | |||||
14:02 | |||||
14:03 | |||||
14:04 | |||||
14:05 |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #250 CUNIBERTI FEDERICO (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs MANCIOPPI GABRIELE (PRO RECCO JUDO,LIG) 14:05 - 14:10 (00:05) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #276 BOSIS ALESSANDRO (POL. BESANESE,LOM) vs CAGGIANO LUCA (CARABINIERI,LAZ) 14:05 - 14:10 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #120 LIPPI_GIOSI FELIPE_ADRIANO (JUDO PRENESTE,LAZ) vs REGIS ANDREA (ESERCITO,LAZ) 14:05 - 14:10 (00:05) |
||
14:06 | |||||
14:07 | |||||
14:08 | |||||
14:09 | |||||
14:10 |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #277 STEFANELLI BIAGIO (NIPPON CLUB NA,CAM) vs FASCINATO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB,LOM) 14:10 - 14:15 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #125 GUARINO LUCA (OLIMPIA CLUB RM,LAZ) vs LAZIOSI JACOPO (ASD CENTRO TO,PIE) 14:10 - 14:15 (00:05) |
|||
14:11 | |||||
14:12 | |||||
14:13 | |||||
14:14 | |||||
14:15 |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #278 VALERIANI LEONARDO (CENTER PARMA,EMI) vs CAGGIANO LUCA (CARABINIERI,LAZ) 14:15 - 14:20 (00:05) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #126 PARODI LORENZO (PRO RECCO JUDO,LIG) vs PALUMBO GAETANO (STAR JUDO CLUB,CAM) 14:15 - 14:20 (00:05) |
|||
14:16 | |||||
14:17 | |||||
14:18 | |||||
14:19 | |||||
14:20 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #127 TOSOLINI ERMES (ESERCITO,LAZ) vs STRAPPA MICHELE (SEF STAMURA AN,MAR) 14:20 - 14:25 (00:05) |
||||
14:21 | |||||
14:22 | |||||
14:23 | |||||
14:24 | |||||
14:25 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #128 PERFETTI EDOARDO (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs REGIS ANDREA (ESERCITO,LAZ) 14:25 - 14:30 (00:05) |
||||
14:26 | |||||
14:27 | |||||
14:28 | |||||
14:29 | |||||
14:30 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #131 GUARINO LUCA (OLIMPIA CLUB RM,LAZ) vs PALUMBO GAETANO (STAR JUDO CLUB,CAM) 14:30 - 14:35 (00:05) |
||||
14:31 | |||||
14:32 | |||||
14:33 | |||||
14:34 | |||||
14:35 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #132 TOSOLINI ERMES (ESERCITO,LAZ) vs REGIS ANDREA (ESERCITO,LAZ) 14:35 - 14:40 (00:05) |
||||
14:36 | |||||
14:37 | |||||
14:38 | |||||
14:39 | |||||
14:40 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #139 BEDEL KENNY_KOMI (VILLANOVA PN,FRI) vs PARODI LORENZO (PRO RECCO JUDO,LIG) 14:40 - 14:45 (00:05) |
||||
14:41 | |||||
14:42 | |||||
14:43 | |||||
14:44 | |||||
14:45 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #140 LIPPI_GIOSI FELIPE_ADRIANO (JUDO PRENESTE,LAZ) vs PERFETTI EDOARDO (NUOVA FLORIDA,LAZ) 14:45 - 14:50 (00:05) |
||||
14:46 | |||||
14:47 | |||||
14:48 | |||||
14:49 | |||||
14:50 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #143 BEDEL KENNY_KOMI (VILLANOVA PN,FRI) vs GUARINO LUCA (OLIMPIA CLUB RM,LAZ) 14:50 - 14:55 (00:05) |
||||
14:51 | |||||
14:52 | |||||
14:53 | |||||
14:54 | |||||
14:55 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #144 PERFETTI EDOARDO (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs TOSOLINI ERMES (ESERCITO,LAZ) 14:55 - 15:00 (00:05) |
||||
14:56 | |||||
14:57 | |||||
14:58 | |||||
14:59 | |||||
15:00 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #146 PALUMBO GAETANO (STAR JUDO CLUB,CAM) vs REGIS ANDREA (ESERCITO,LAZ) 15:00 - 15:05 (00:05) |
||||
15:01 | |||||
15:02 | |||||
15:03 | |||||
15:04 | |||||
15:05 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #148 BEDEL KENNY_KOMI (VILLANOVA PN,FRI) vs TOSOLINI ERMES (ESERCITO,LAZ) 15:05 - 15:10 (00:05) |
||||
15:06 | |||||
15:07 | |||||
15:08 | |||||
15:09 | |||||
15:10 | |||||
15:11 | |||||
15:12 | |||||
15:13 | |||||
15:14 | |||||
15:15 | |||||
15:16 | |||||
15:17 | |||||
15:18 | |||||
15:19 | |||||
15:20 | |||||
15:21 | |||||
15:22 | |||||
15:23 | |||||
15:24 | |||||
15:25 | |||||
15:26 | |||||
15:27 | |||||
15:28 | |||||
15:29 | |||||
15:30 | |||||
15:31 | |||||
15:32 | |||||
15:33 | |||||
15:34 | |||||
15:35 | |||||
15:36 | |||||
15:37 | |||||
15:38 | |||||
15:39 | |||||
15:40 | |||||
15:41 | |||||
15:42 | |||||
15:43 | |||||
15:44 | |||||
15:45 | Bronze Medal Final Block 15:45 - 15:55 (00:10) |
Bronze Medal Final Block 15:45 - 15:55 (00:10) |
Bronze Medal Final Block 15:45 - 15:55 (00:10) |
Bronze Medal Final Block 15:45 - 15:55 (00:10) |
|
15:46 | |||||
15:47 | |||||
15:48 | |||||
15:49 | |||||
15:50 | |||||
15:51 | |||||
15:52 | |||||
15:53 | |||||
15:54 | |||||
15:55 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #340 LANZAFAME ANGELO (TITANIA CLUB CT,SIC) vs DANGELO BIAGIO (FIAMME ORO,LAZ) 15:55 - 16:01 (00:06) |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #341 ARAMU ALESSANDRO (KUMIAI TO,PIE) vs FRATICELLI CARLO_EDOARDO (NEW BODY CENTER,CAM) 15:55 - 16:01 (00:06) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #348 RUBECA LUCA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs NUZZO DAVIDE_DOMENICO (BANZAI CORTINA,LAZ) 15:55 - 16:01 (00:06) |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #349 MELLA EDOARDO (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs CASAGLIA LEONARDO (CARABINIERI,LAZ) 15:55 - 16:01 (00:06) |
|
15:56 | |||||
15:57 | |||||
15:58 | |||||
15:59 | |||||
16:00 | |||||
16:01 |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #342 PERINO LUCA (ASD CENTRO TO,PIE) vs CAVANNA FEDERICO (SHODOKAN,LIG) 16:01 - 16:07 (00:06) |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #343 VILLANOVA LUCA (DOJO EQUIPE BO,EMI) vs LOPORCHIO GIULIANO (FIAMME GIALLE,LAZ) 16:01 - 16:07 (00:06) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #350 PEPOLI CLAUDIO (JUDO PRENESTE,LAZ) vs AGRO SYLVAIN_LORENZO (KSDK PARMA,EMI) 16:01 - 16:07 (00:06) |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #351 BECCHETTI NICOLA (KDK FRATTA PG,UMB) vs DAPICE LUCA (J.C. SEGRATE MI,LOM) 16:01 - 16:07 (00:06) |
|
16:02 | |||||
16:03 | |||||
16:04 | |||||
16:05 | |||||
16:06 | |||||
16:07 |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #344 CUNIBERTI FEDERICO (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs STEFANELLI BIAGIO (NIPPON CLUB NA,CAM) 16:07 - 16:13 (00:06) |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #345 VALERIANI LEONARDO (CENTER PARMA,EMI) vs DI_LORETO CARMINE_MARIA (FIAMME ORO,LAZ) 16:07 - 16:13 (00:06) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #352 DARCO SALVATORE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs PALUMBO GAETANO (STAR JUDO CLUB,CAM) 16:07 - 16:13 (00:06) |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #353 BEDEL KENNY_KOMI (VILLANOVA PN,FRI) vs FALCONE TIZIANO (NUOVA FLORIDA,LAZ) 16:07 - 16:13 (00:06) |
|
16:08 | |||||
16:09 | |||||
16:10 | |||||
16:11 | |||||
16:12 | |||||
16:13 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #346 RAFFI WILLIAM (POL. YUBIKAI RM,LAZ) vs DALESSANDRO RAFFAELE (NIPPON CLUB NA,CAM) 16:13 - 16:19 (00:06) |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #347 PERSOGLIA PAOLO (11SM0709,MAR) vs RAIA ALFREDO (NIPPON CLUB NA,CAM) 16:13 - 16:19 (00:06) |
|||
16:14 | |||||
16:15 | |||||
16:16 | |||||
16:17 | |||||
16:18 | |||||
16:19 | |||||
16:20 | |||||
16:21 | |||||
16:22 | |||||
16:23 | |||||
16:24 | |||||
16:25 | |||||
16:26 | |||||
16:27 | |||||
16:28 | |||||
16:29 | |||||
16:30 | |||||
16:31 | |||||
16:32 | |||||
16:33 | |||||
16:34 | |||||
16:35 | |||||
16:36 | |||||
16:37 | |||||
16:38 | |||||
16:39 | |||||
16:40 | |||||
16:41 | |||||
16:42 | |||||
16:43 | |||||
16:44 | |||||
16:45 | Gold Medal Final Block 16:45 - 17:00 (00:15) |
||||
16:46 | |||||
16:47 | |||||
16:48 | |||||
16:49 | |||||
16:50 | |||||
16:51 | |||||
16:52 | |||||
16:53 | |||||
16:54 | |||||
16:55 | |||||
16:56 | |||||
16:57 | |||||
16:58 | |||||
16:59 | |||||
17:00 |
U21+U36 M -60 KG (2 ) #354 FERRETTI ANDREA (CUS SIENA,TOS) vs PANTANO ANGELO (AIRON JUDO 90,SIC) 17:00 - 17:06 (00:06) |
||||
17:01 | |||||
17:02 | |||||
17:03 | |||||
17:04 | |||||
17:05 | |||||
17:06 |
U21+U36 M -66 KG (2 ) #355 PIRAS MATTEO (CARABINIERI) vs FASCINATO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB) 17:06 - 17:12 (00:06) |
||||
17:07 | |||||
17:08 | |||||
17:09 | |||||
17:10 | |||||
17:11 | |||||
17:12 |
U21+U36 M -73 KG (2 ) #356 GISMONDO ANDREA (FIAMME GIALLE,LAZ) vs VILLANELLO RENE (CRS AKIYAMA TO,PIE) 17:12 - 17:18 (00:06) |
||||
17:13 | |||||
17:14 | |||||
17:15 | |||||
17:16 | |||||
17:17 | |||||
17:18 |
U21+U36 M -81 KG (2 ) #357 CAROLLO MASSIMILIANO (FIAMME AZZURRE,LAZ) vs REGIS ANDREA (ESERCITO,LAZ) 17:18 - 17:24 (00:06) |
||||
17:19 | |||||
17:20 | |||||
17:21 | |||||
17:22 | |||||
17:23 | |||||
17:24 |
U21+U36 M -90 KG (2 ) #358 RIGANO LORENZO (AIRON JUDO 90,SIC) vs IUDICELLI GIANLUCA (ACCADEMIA TO,PIE) 17:24 - 17:30 (00:06) |
||||
17:25 | |||||
17:26 | |||||
17:27 | |||||
17:28 | |||||
17:29 | |||||
17:30 |
U21+U36 M -100 KG (2 ) #359 ARDIZIO LUCA (CARABINIERI,LAZ) vs MORENO ANDRES_FELIPE (FIAMME GIALLE,LAZ) 17:30 - 17:36 (00:06) |
||||
17:31 | |||||
17:32 | |||||
17:33 | |||||
17:34 | |||||
17:35 | |||||
17:36 |
U21+U36 M +100 KG (2 ) #360 DI_FEDERICO TIZIANO (J.C. TOR LUPARA) vs DARCO VINCENZO (FIAMME GIALLE) 17:36 - 17:42 (00:06) |
||||
17:37 | |||||
17:38 | |||||
17:39 | |||||
17:40 | |||||
17:41 |
| |||||
---|---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | Tatami 5 | |
08:55 | Opening Ceremony 08:55 - 09:00 (00:05) |
Opening Ceremony 08:55 - 09:00 (00:05) |
Opening Ceremony 08:55 - 09:00 (00:05) |
Opening Ceremony 08:55 - 09:00 (00:05) |
Opening Ceremony 08:55 - 09:00 (00:05) |
08:56 | |||||
08:57 | |||||
08:58 | |||||
08:59 | |||||
09:00 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #361 ARFAOUI NADIA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs RIPANDELLI FRANCESCA (JUDO PRENESTE,LAZ) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #398 MONACO YLENIA (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs BOCCOLA ROSSELLA (DOJO EQUIPE BO,EMI) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #448 SILVERI FEDERICA (BANZAI CORTINA,LAZ) vs GIARDINO GIADA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #496 BERTOLDO VALENTINA (JUDO ALANO BL,VEN) vs DE_SANTIS COSTANZA (CLUB ALBINIA GR,TOS) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #542 UGHETTI RITA_ALDA (JUDO SAKURA,PIE) vs FORTUNIO ANNA (FORTITUDO 1903,CAL) 09:00 - 09:05 (00:05) |
09:01 | |||||
09:02 | |||||
09:03 | |||||
09:04 | |||||
09:05 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #362 GENTILE ALESSANDRA (CUS COSENZA,CAL) vs GIARDINO ARIANNA (IL CENTRO JUDO,PIE) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #399 ROSA ARIANNA (GEESINK DUE,EMI) vs VIEL FABRIZIA (RONIN MONZA,LOM) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #449 GROSU CRISTINA (JUDO EQUIPE MC,MAR) vs BARISIO GRETA (JUDOSARTIRANA,LOM) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #497 PALANCA CHIARA (ACCADEMIA TO,PIE) vs CRESCINI ELEONORA (KSDK PARMA,EMI) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #543 SALA DEBORA (CUS COSENZA,CAL) vs FERRARA ROSA (J.C.S. DONATO,LOM) 09:05 - 09:10 (00:05) |
09:06 | |||||
09:07 | |||||
09:08 | |||||
09:09 | |||||
09:10 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #363 DI_PAOLO MARTINA (KIMURA GENOVA,LIG) vs MARCUZZO ILARIA (ACCADEMIA TO,PIE) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #400 GIACONELLA NATASCIA (ATHLON JUDO,PUG) vs CAGGIANO GIULIA (FIAMME ORO,LAZ) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #450 FINOTTO CARLOTTA (DOJO JUDO UD,FRI) vs DORAZIO FRANCESCA (PRO PATRIA JUDO,LOM) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #498 SCUTTO ASSUNTA (C.S. MADDALONI,CAM) vs CONTI GRETA (MON CLUB CO,LOM) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #544 GHETTI ELEONORA (MESTRE 2001 VE,VEN) vs CALAGRETI ANNALISA (FIAMME GIALLE,LAZ) 09:10 - 09:15 (00:05) |
09:11 | |||||
09:12 | |||||
09:13 | |||||
09:14 | |||||
09:15 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #364 SCANO LAURA (YAMA ARASHI UD,FRI) vs TRESPINE ALESSIA (SHARIN JUDO SV,LIG) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #401 MARCHISIO FRANCESCA (ACCADEMIA TO,PIE) vs PIAGGIO MICHELA (PRO RECCO JUDO,LIG) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #451 CAMPESE ANNARITA (TORRE DEL GRECO,CAM) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #499 FRATTI FLAVIA (NIPPON CLUB,LAZ) vs TOLU FEDERICA (J.C. TORRES,SAR) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #545 PINNELLI FEDERICA (TEAM GUERRAZZI,PUG) vs SIMONETTI ERICA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 09:15 - 09:20 (00:05) |
09:16 | |||||
09:17 | |||||
09:18 | |||||
09:19 | |||||
09:20 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #365 VARO FRANCESCA (JIGORO KANO VI,VEN) vs NINFO CAMILLA (J.C. ROZZANO MI,LOM) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #402 PORRO VERONICA (POL. BESANESE,LOM) vs CITTARO ELISA (YAMA ARASHI UD,FRI) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #452 EPIFANI MARIELLA (A.S.D.JUDO KYAI,PUG) vs CRESCINI ISABELLA (KSDK PARMA,EMI) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #500 CHIARILLI MATILDE (C.S. BUDOKAI AQ,ABR) vs ALIA ALESSIA (JUDO AZZURRO TO,PIE) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #546 COSTA CAROLINA (JUDO COSTA,SIC) vs ZANNONI JESSICA (11SM0709,MAR) 09:20 - 09:25 (00:05) |
09:21 | |||||
09:22 | |||||
09:23 | |||||
09:24 | |||||
09:25 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #366 TATEO ELISABETTA (CUS PARMA,EMI) vs PETTERLE MICHELA (ASD JIGORO KANO,VEN) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #403 MUCCIO SARA (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs BINCI PRISCILLA (J.C. CAMERANO,MAR) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #453 PIERUCCI GIULIA (FIAMME GIALLE,LAZ) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #501 DE_LUCA GIULIA_ITALIA (S.G. TRIESTINA,FRI) vs GIULIANI MARIANTONIETTA_GERARDA (TEAM GUERRAZZI,PUG) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #547 MIELE VALENTINA (BANZAI CORTINA,LAZ) vs CHIOSO GIADA (ISAO OKANO CLUB,LOM) 09:25 - 09:30 (00:05) |
09:26 | |||||
09:27 | |||||
09:28 | |||||
09:29 | |||||
09:30 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #367 DISANTO NICOLLE (C.S. POMILIA,CAM) vs MOMENTÈ MARIASOLE (DOJO EQUIPE BO,EMI) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #404 LO_GIUDICE MARTINA (FIAMME GIALLE,LAZ) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #454 TOSORATTI JESSICA (YAMA ARASHI UD,FRI) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #502 POLLERA SIMONA (BANZAI CORTINA,LAZ) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #548 STANGHERLIN GIORGIA (CARABINIERI,LAZ) 09:30 - 09:35 (00:05) |
09:31 | |||||
09:32 | |||||
09:33 | |||||
09:34 | |||||
09:35 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #368 CAPPONI BENEDETTA (ACCADEMIA PRATO,TOS) vs PALUMBO MARIANNA (STAR JUDO CLUB,CAM) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #405 BARILE PAOLA (KUMIAI TO,PIE) vs PATRI TEA (PRO RECCO JUDO,LIG) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #455 BONFANTE CINZIA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs CALLEGARI SERENA (YAMA ARASHI UD,FRI) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #503 PERNA KENYA (MIRIADE RM,LAZ) vs CASTAGNOLA MARTINA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #549 CALEO IRENE (JUDO CARRARA,TOS) vs VUK BETTY (J.C. TOLMEZZO,FRI) 09:35 - 09:40 (00:05) |
09:36 | |||||
09:37 | |||||
09:38 | |||||
09:39 | |||||
09:40 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #369 MAZZOTTI CATERINA (KSDK PARMA,EMI) vs TONIOLO ELISA (S.G. TRIESTINA,FRI) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #406 MARTINASSO DILETTA (ACCADEMIA PRATO,TOS) vs PELLITTERI SILVIA (ACCADEMIA TO,PIE) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #456 AMENDOLA VINCENZA (KODOKAN BRIENZA,BAS) vs MARIOTTO SABRINA (POL. ASTIGIANA,PIE) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #504 TOMASELLI VALENTINA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs BARBONI SOFIA (BANZAI CORTINA,LAZ) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #550 TANGORRE LUCIA (FIAMME ORO,LAZ) vs COCCO MARTINA (ACCADEMIA PRATO,TOS) 09:40 - 09:45 (00:05) |
09:41 | |||||
09:42 | |||||
09:43 | |||||
09:44 | |||||
09:45 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #370 DELLAI CLAUDIA (LAIVES-LEIFERS,TRE) vs MEDVES GIADA (YAMA ARASHI UD,FRI) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #407 LISCIANI SARA (BANZAI CORTINA,LAZ) vs RAIMONDI VALERIA (ISAO OKANO CLUB,LOM) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #457 BETEMPS CECILIA (ASD CENTRO TO,PIE) vs PERIN ALICE (ACCADEMIA TO,PIE) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #505 SCISCIOLA MARTINA (TORRE DEL GRECO,CAM) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #551 CEOLDO ALICE (NUOVA OPIDE PD,VEN) vs GAGGERO VALENTINA (SEMMON GAKKO GE,LIG) 09:45 - 09:50 (00:05) |
09:46 | |||||
09:47 | |||||
09:48 | |||||
09:49 | |||||
09:50 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #371 KAMANO MICHELLE (YAMA ARASHI UD,FRI) vs AIRAGHI ELENA (GINN. PAULLESE,LOM) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #408 LUCIANO FEDERICA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #458 BONFANTI ALICE (ACCADEMIA TO,PIE) vs MENICONI STEFANIA (KDK SPELLO PG,UMB) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #506 MALAGODI BEATRICE (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs BRACHELENTE STELLA (KDK FRATTA PG,UMB) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #552 ROSETTA MELORA (ESERCITO,LAZ) vs MENGUCCI CAROLINA (BANZAI CORTINA,LAZ) 09:50 - 09:55 (00:05) |
09:51 | |||||
09:52 | |||||
09:53 | |||||
09:54 | |||||
09:55 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #372 FAVORINI FLAVIA (JUDO FRASCATI,LAZ) vs GIANNUZZI ALICE (J.C. KEN OTANI,LOM) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #409 TOMELLINI VALENTINA (J.C. PARABIAGO,LOM) vs FINOTTO ELISA (DOJO JUDO UD,FRI) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #459 MAESTRINI GIULIA (POETI DEL JUDO,UMB) vs ANTONELLI MARIA_CHIARA (BANZAI CORTINA,LAZ) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #507 PAGANONE SARA_NIEVES (ASD JUDO KDK PT,TOS) vs BELLANTE MICAELA (NOVASCONI SP,LIG) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #553 CREMA IRENE (CUS PARMA,EMI) vs TURLA VALENTINA (J.C. SEGRATE MI,LOM) 09:55 - 10:00 (00:05) |
09:56 | |||||
09:57 | |||||
09:58 | |||||
09:59 | |||||
10:00 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #373 PICCIN CRISTINA (ACCADEMIA TO,PIE) vs DALLA_CORTE GIORGIA (DOJO EQUIPE BO,EMI) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #410 GENTILE ROSSANA (JUDO PRENESTE,LAZ) vs ROMA FABIOLA (ESERCITO,LAZ) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #460 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #508 BARONI BENEDETTA (ACCADEMIA TO,PIE) vs DRAGO SILVIA_GIUSEPPA (TITANIA CLUB CT,SIC) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #554 POLITI LINDA (CARABINIERI,LAZ) vs NOVERO GIORGIA (ASD CENTRO TO,PIE) 10:00 - 10:05 (00:05) |
10:01 | |||||
10:02 | |||||
10:03 | |||||
10:04 | |||||
10:05 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #374 CACCHIONE CHIARA (BANZAI CORTINA,LAZ) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #411 RANZATO BEATRICE (MESTRE 2001 VE,VEN) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #461 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #509 GIORDANO ONDA_INDIA (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs SCARPACI MARA (ENERGY MEDIGLIA,LOM) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #555 ANDREOLI ELENA (PRO RECCO JUDO,LIG) vs SFORZA BENEDETTA (KDK CREMONA,LOM) 10:05 - 10:10 (00:05) |
10:06 | |||||
10:07 | |||||
10:08 | |||||
10:09 | |||||
10:10 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #375 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #412 CANTINI ANITA (ACCADEMIA PRATO,TOS) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #462 REZZANO CARLOTTA (PRO RECCO JUDO,LIG) vs CACCAMO ARIANNA (J.C. LEONE PA,SIC) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #510 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #556 GERI ELEONORA (CARABINIERI,LAZ) 10:10 - 10:15 (00:05) |
10:11 | |||||
10:12 | |||||
10:13 | |||||
10:14 | |||||
10:15 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #376 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #413 DI_CATALDO ELEONORA (AMG MURANO VE,VEN) vs POSOCCO FRANCESCA (KDK VIT. VENETO,VEN) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #463 PAGLIUGHI ELEONORA (KSDK PARMA,EMI) vs CIGNA SILVIA (DOJO JUDO,TOS) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #511 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #557 10:15 - 10:20 (00:05) |
10:16 | |||||
10:17 | |||||
10:18 | |||||
10:19 | |||||
10:20 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #377 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #414 LUCENTE ERIKA (JIGOROKANO ISIL,SAR) vs BIGONI BARBARA (JUDO CLUSONE,LOM) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #464 PEDROTTI IRENE (DOJO EQUIPE BO,EMI) vs ESPOSITO MARTINA (STAR JUDO CLUB,CAM) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #512 RITIENI ALESSIA (NUOVA FLORIDA,LAZ) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #558 ROITERO FRANCESCA (SKORPION PN,FRI) 10:20 - 10:25 (00:05) |
10:21 | |||||
10:22 | |||||
10:23 | |||||
10:24 | |||||
10:25 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #378 PALOMBINI MARTA (JUDO PRENESTE,LAZ) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #415 RASORI CAMILLA (KSDK PARMA,EMI) vs QUATTRINI PRISCILLA (SAKURA OSIMO,MAR) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #465 SARLI MANUELA (PRO RECCO JUDO,LIG) vs FIORINI MARTA (ASD AKIYAMA TO,PIE) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #513 SANTINI GIULIA (NUOVA FLORIDA,LAZ) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #559 MARCHIÒ ELISA (ESERCITO,LAZ) 10:25 - 10:30 (00:05) |
10:26 | |||||
10:27 | |||||
10:28 | |||||
10:29 | |||||
10:30 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #379 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #416 FIANDINO SAMANTA (DOJO EQUIPE BO,EMI) 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #466 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #514 PETITTO SOFIA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #560 10:30 - 10:35 (00:05) |
10:31 | |||||
10:32 | |||||
10:33 | |||||
10:34 | |||||
10:35 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #380 RIGHETTI ANNA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #417 BERGAMELLI FABIANA (JUDO BERGAMO,LOM) vs BRIENZA BEATRICE (ACCADEMIA TO,PIE) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #467 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #515 GUISO ELISA (KARALIS JUDO,SAR) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #561 10:35 - 10:40 (00:05) |
10:36 | |||||
10:37 | |||||
10:38 | |||||
10:39 | |||||
10:40 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #381 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #418 BOCCIA IRENE (KUMIAI TO,PIE) vs GUALTIERI GIORGIA (ISAO OKANO CLUB,LOM) 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #468 PAISSONI CAROLA (ESERCITO,LAZ) 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #516 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #562 10:40 - 10:45 (00:05) |
10:41 | |||||
10:42 | |||||
10:43 | |||||
10:44 | |||||
10:45 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #382 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #419 BOCCOTTI SIMONA (PRO RECCO JUDO,LIG) 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #469 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #517 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #563 10:45 - 10:50 (00:05) |
10:46 | |||||
10:47 | |||||
10:48 | |||||
10:49 | |||||
10:50 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #383 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #420 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #470 QUALIZZA ILARIA (KUMIAI TO,PIE) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #518 GIORDA FRANCESCA (FIAMME GIALLE,LAZ) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #564 10:50 - 10:55 (00:05) |
10:51 | |||||
10:52 | |||||
10:53 | |||||
10:54 | |||||
10:55 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #384 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #421 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #471 CAMPANELLA EMANUELA (PRO RECCO JUDO,LIG) 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #519 FIORINI MICHELA (ASD AKIYAMA TO,PIE) 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #565 10:55 - 11:00 (00:05) |
10:56 | |||||
10:57 | |||||
10:58 | |||||
10:59 | |||||
11:00 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #385 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #422 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #472 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #520 ADRASTI ELISA (AMICI SPORT TO,PIE) 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #566 11:00 - 11:05 (00:05) |
11:01 | |||||
11:02 | |||||
11:03 | |||||
11:04 | |||||
11:05 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #386 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #423 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #473 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #521 MARIANI MARTINA (J.C. SAMURAI LC,LOM) 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #567 11:05 - 11:10 (00:05) |
11:06 | |||||
11:07 | |||||
11:08 | |||||
11:09 | |||||
11:10 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #387 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #424 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #474 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #522 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #568 11:10 - 11:15 (00:05) |
11:11 | |||||
11:12 | |||||
11:13 | |||||
11:14 | |||||
11:15 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #388 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #425 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #475 PICCOLI AGNESE (YAMA ARASHI UD,FRI) 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #523 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #569 11:15 - 11:20 (00:05) |
11:16 | |||||
11:17 | |||||
11:18 | |||||
11:19 | |||||
11:20 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #389 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #426 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #476 CERUTTI CLAUDIA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #524 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #570 11:20 - 11:25 (00:05) |
11:21 | |||||
11:22 | |||||
11:23 | |||||
11:24 | |||||
11:25 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #390 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #427 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #477 MANZONI ARIANNA (J.C. CAMERANO,MAR) 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #525 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #571 11:25 - 11:30 (00:05) |
11:26 | |||||
11:27 | |||||
11:28 | |||||
11:29 | |||||
11:30 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #391 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #428 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #478 ARAGOZZINI GIULIA (ACCADEMIA TO,PIE) 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #526 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #572 11:30 - 11:35 (00:05) |
11:31 | |||||
11:32 | |||||
11:33 | |||||
11:34 | |||||
11:35 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #392 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #429 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #479 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #527 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #573 11:35 - 11:40 (00:05) |
11:36 | |||||
11:37 | |||||
11:38 | |||||
11:39 | |||||
11:40 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #393 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #430 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #480 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #528 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #574 11:40 - 11:45 (00:05) |
11:41 | |||||
11:42 | |||||
11:43 | |||||
11:44 | |||||
11:45 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #394 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #431 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #481 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #529 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #575 11:45 - 11:50 (00:05) |
11:46 | |||||
11:47 | |||||
11:48 | |||||
11:49 | |||||
11:50 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #395 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #432 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #482 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #530 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #576 11:50 - 11:55 (00:05) |
11:51 | |||||
11:52 | |||||
11:53 | |||||
11:54 | |||||
11:55 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #396 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #433 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #483 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #531 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #577 11:55 - 12:00 (00:05) |
11:56 | |||||
11:57 | |||||
11:58 | |||||
11:59 | |||||
12:00 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #397 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #434 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #484 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #532 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #578 12:00 - 12:05 (00:05) |
12:01 | |||||
12:02 | |||||
12:03 | |||||
12:04 | |||||
12:05 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #435 12:05 - 12:10 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #485 12:05 - 12:10 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #533 12:05 - 12:10 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #579 12:05 - 12:10 (00:05) |
|
12:06 | |||||
12:07 | |||||
12:08 | |||||
12:09 | |||||
12:10 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #436 12:10 - 12:15 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #486 12:10 - 12:15 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #534 12:10 - 12:15 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #580 12:10 - 12:15 (00:05) |
|
12:11 | |||||
12:12 | |||||
12:13 | |||||
12:14 | |||||
12:15 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #437 12:15 - 12:20 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #487 12:15 - 12:20 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #535 12:15 - 12:20 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #581 12:15 - 12:20 (00:05) |
|
12:16 | |||||
12:17 | |||||
12:18 | |||||
12:19 | |||||
12:20 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #438 12:20 - 12:25 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #488 12:20 - 12:25 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #536 12:20 - 12:25 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #582 12:20 - 12:25 (00:05) |
|
12:21 | |||||
12:22 | |||||
12:23 | |||||
12:24 | |||||
12:25 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #439 12:25 - 12:30 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #489 12:25 - 12:30 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #537 12:25 - 12:30 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #583 12:25 - 12:30 (00:05) |
|
12:26 | |||||
12:27 | |||||
12:28 | |||||
12:29 | |||||
12:30 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #440 12:30 - 12:35 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #490 12:30 - 12:35 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #538 12:30 - 12:35 (00:05) |
||
12:31 | |||||
12:32 | |||||
12:33 | |||||
12:34 | |||||
12:35 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #441 12:35 - 12:40 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #491 12:35 - 12:40 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #539 12:35 - 12:40 (00:05) |
||
12:36 | |||||
12:37 | |||||
12:38 | |||||
12:39 | |||||
12:40 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #442 12:40 - 12:45 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #492 12:40 - 12:45 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #540 12:40 - 12:45 (00:05) |
||
12:41 | |||||
12:42 | |||||
12:43 | |||||
12:44 | |||||
12:45 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #443 12:45 - 12:50 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #493 12:45 - 12:50 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #541 12:45 - 12:50 (00:05) |
||
12:46 | |||||
12:47 | |||||
12:48 | |||||
12:49 | |||||
12:50 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #444 12:50 - 12:55 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #494 12:50 - 12:55 (00:05) |
|||
12:51 | |||||
12:52 | |||||
12:53 | |||||
12:54 | |||||
12:55 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #445 12:55 - 13:00 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #495 12:55 - 13:00 (00:05) |
|||
12:56 | |||||
12:57 | |||||
12:58 | |||||
12:59 | |||||
13:00 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #446 13:00 - 13:05 (00:05) |
||||
13:01 | |||||
13:02 | |||||
13:03 | |||||
13:04 | |||||
13:05 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #447 13:05 - 13:10 (00:05) |
||||
13:06 | |||||
13:07 | |||||
13:08 | |||||
13:09 | |||||
13:10 | |||||
13:11 | |||||
13:12 | |||||
13:13 | |||||
13:14 | |||||
13:15 | |||||
13:16 | |||||
13:17 | |||||
13:18 | |||||
13:19 | |||||
13:20 | Bronze Medals Final Block 13:20 - 13:30 (00:10) |
Bronze Medals Final Block 13:20 - 13:30 (00:10) |
Bronze Medals Final Block 13:20 - 13:30 (00:10) |
Bronze Medals Final Block 13:20 - 13:30 (00:10) |
|
13:21 | |||||
13:22 | |||||
13:23 | |||||
13:24 | |||||
13:25 | |||||
13:26 | |||||
13:27 | |||||
13:28 | |||||
13:29 | |||||
13:30 |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #584 13:30 - 13:35 (00:05) |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #585 13:30 - 13:35 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #586 13:30 - 13:35 (00:05) |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #587 13:30 - 13:35 (00:05) |
|
13:31 | |||||
13:32 | |||||
13:33 | |||||
13:34 | |||||
13:35 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #588 13:35 - 13:40 (00:05) |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #589 13:35 - 13:40 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #590 13:35 - 13:40 (00:05) |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #591 13:35 - 13:40 (00:05) |
|
13:36 | |||||
13:37 | |||||
13:38 | |||||
13:39 | |||||
13:40 |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #592 13:40 - 13:45 (00:05) |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #593 13:40 - 13:45 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #594 13:40 - 13:45 (00:05) |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #595 13:40 - 13:45 (00:05) |
|
13:41 | |||||
13:42 | |||||
13:43 | |||||
13:44 | |||||
13:45 |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #596 13:45 - 13:50 (00:05) |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #597 13:45 - 13:50 (00:05) |
|||
13:46 | |||||
13:47 | |||||
13:48 | |||||
13:49 | |||||
13:50 | |||||
13:51 | |||||
13:52 | |||||
13:53 | |||||
13:54 | |||||
13:55 | |||||
13:56 | |||||
13:57 | |||||
13:58 | |||||
13:59 | |||||
14:00 | Gold Medals Final Block 14:00 - 14:10 (00:10) |
||||
14:01 | |||||
14:02 | |||||
14:03 | |||||
14:04 | |||||
14:05 | |||||
14:06 | |||||
14:07 | |||||
14:08 | |||||
14:09 | |||||
14:10 |
U21+U36 F -48 KG (2 ) #598 14:10 - 14:15 (00:05) |
||||
14:11 | |||||
14:12 | |||||
14:13 | |||||
14:14 | |||||
14:15 |
U21+U36 F -52 KG (2 ) #599 14:15 - 14:20 (00:05) |
||||
14:16 | |||||
14:17 | |||||
14:18 | |||||
14:19 | |||||
14:20 |
U21+U36 F -57 KG (2 ) #600 14:20 - 14:25 (00:05) |
||||
14:21 | |||||
14:22 | |||||
14:23 | |||||
14:24 | |||||
14:25 |
U21+U36 F -63 KG (2 ) #601 14:25 - 14:30 (00:05) |
||||
14:26 | |||||
14:27 | |||||
14:28 | |||||
14:29 | |||||
14:30 |
U21+U36 F -70 KG (2 ) #602 14:30 - 14:35 (00:05) |
||||
14:31 | |||||
14:32 | |||||
14:33 | |||||
14:34 | |||||
14:35 |
U21+U36 F -78 KG (2 ) #603 14:35 - 14:40 (00:05) |
||||
14:36 | |||||
14:37 | |||||
14:38 | |||||
14:39 | |||||
14:40 |
U21+U36 F +78 KG (2 ) #604 14:40 - 14:45 (00:05) |
||||
14:41 | |||||
14:42 | |||||
14:43 | |||||
14:44 |