Results
 
Hessen Cup - Series #2 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country    
Basic eTramp Female 05-10 years 1gold Berg Emma MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 2silver Reithofer Leni MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 3bronze Reitsma Mare Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 05-10 years 4 Topmöller Anni  TSV Victoria Clarholz  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 5 Krabath Viktoria MTV Vorsfelde Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 6 Eyrich Caroline TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 7 Darr Emma MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 8 Horton Leonie TSG Mutterstadt  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 9 Griffioen Lily Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 05-10 years 10 Eyrich Johanna TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 11 Kappes Rosalie MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 12 Kappes Amelie MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 13 Schultheiß Sofia DTV Die Kängurus e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 14 Gräf-Nordmann Emilia DTV Die Kängurus e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 15 Dreisewerd Amelie Viktoria TSV Victoria Clarholz  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 16 Lohmann Jana MTV Vorsfelde Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 17 Schwitzgöbel Layla DTV Die Kängurus e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Female 05-10 years 18 Schubnell Ilenia Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
        Basic eTramp Female 05-10 years 19 Matthys Miqual Kwenante Gymnastics  SOUTH AFRICA
        Basic eTramp Female 05-10 years 20 Gloy Abigail Kwenante Gymnastics  SOUTH AFRICA
Basic eTramp Female 11/12 years 1gold Feldmann Neele TSG Mutterstadt  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 2silver Götzl Nele MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 3bronze Härtel Emma MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 4 Berger Gwenn Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 11/12 years 5 Sperling Lara TV Hechtsheim 1882 e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 6 Buscher Helena Turngemeinde Münster von 1862 e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 7 Siebert Maya MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 8 Bos Vesper Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 11/12 years 9 Eberwein Lara TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 10 de Ruiter Noa Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 11/12 years 11 Klipp Annemarie MTV Vorsfelde Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 12 Simon Sophie TG 1862 Rüsselsheim  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 13 Schierz Solea TV 1910 Schaafheim e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 14 Martens Hannah TSV Pfungstadt  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 15 Lang Ayleen TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 16 Lang Michelle TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 11/12 years 17 Uljee Oona Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
Basic eTramp Female 13/14 years 1gold Love Rebekah Bourne 2 Bounce  UNITED KINGDOM
        Basic eTramp Female 13/14 years 2silver Redecke Sophia MTV Vorsfelde Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 3bronze van der Kolk Nina Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 13/14 years 4 Reitsma Yara Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 13/14 years 5 Herter Mara TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 6 Väisänen Sanni Tampereen Voimistelijat  FINLAND
        Basic eTramp Female 13/14 years 7 Schubert Emma MTV Vorsfelde Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 8 Ståhl Silja Tampereen Voimistelijat  FINLAND
        Basic eTramp Female 13/14 years 9 Hofmann Joula TuS Fellinghausen  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 10 Van Mullekom Laura Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 13/14 years 11 Busch Finja MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 12 Weidenaar Jente Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 13/14 years 13 Werner Johanneke Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 13/14 years 14 Hübner Lina MTV Vorsfelde Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 15 Neßelrath Momo Turngemeinde Münster von 1862 e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 16 Kurpanik Larissa DTV Die Kängurus e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 17 Renooij Lynn Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 13/14 years 18 Roe Amelie Bourne 2 Bounce  UNITED KINGDOM
        Basic eTramp Female 13/14 years 19 Eyrich Antonia TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 20 Chereji Antonia TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 21 Bruggesser Aylin Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
        Basic eTramp Female 13/14 years 22 Zwirs Noa Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 13/14 years 23 Neuvelt Sara Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
        Basic eTramp Female 13/14 years 24 Holtmann Viktoria DTV Die Kängurus e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 25 Ruppert Lilly TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 13/14 years 26 Niemand Leandre Kwenante Gymnastics  SOUTH AFRICA
Basic eTramp Female 15/16 years 1gold Sauermann Anna MTV Vorsfelde Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 15/16 years 2silver Langner Vanessa TSV Ganderkesee e.V. 1892  GERMANY
        Basic eTramp Female 15/16 years 3bronze Kaikkonen Oona Tampereen Voimistelijat  FINLAND
        Basic eTramp Female 15/16 years 4 de Groot Daphne Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 15/16 years 5 Schubert Leonie Eintracht Frankfurt - Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 15/16 years 6 Lechelt Fee TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 15/16 years 7 Bijl Alysha Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 15/16 years 8 Zogaj Donarta TSV Victoria Clarholz  GERMANY
        Basic eTramp Female 15/16 years 9 Ehrola Kiia Tampereen Voimistelijat  FINLAND
        Basic eTramp Female 15/16 years 10 Leuku Aleksandra Tampereen Voimistelijat  FINLAND
        Basic eTramp Female 15/16 years 11 Schläpfer Stefanie Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
        Basic eTramp Female 15/16 years 12 Hohls Karen Kwenante Gymnastics  SOUTH AFRICA
Basic eTramp Female 17/18 years 1gold Blaut Amelie MTV Vorsfelde Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 17/18 years 2silver Knisel Theresa TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Female 17/18 years 3bronze Horst Lara Eintracht Frankfurt - Trampolin  GERMANY
Basic eTramp Female 19+ 1gold Spiess Annabell TuS Fellinghausen  GERMANY
        Basic eTramp Female 19+ 2silver Kok Marlies Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 19+ 3bronze Jansen Danique Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Female 19+ 4 Poutsaari Anni Tampereen Voimistelijat  FINLAND
Basic eTramp Male 05-10 years 1gold Becker Tom DTV Die Kängurus e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Male 05-10 years 2silver Komaristych Alexander Turnzentrum Bergisch Gladbach  GERMANY
        Basic eTramp Male 05-10 years 3bronze Wolfensberger Lino Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
        Basic eTramp Male 05-10 years 4 Adam Samuel MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Basic eTramp Male 05-10 years 5 Zweier Nikanor Turnzentrum Bergisch Gladbach  GERMANY
        Basic eTramp Male 05-10 years 6 Hendriksma Jip Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Male 05-10 years 7 Heydenreich Bismarck Kwenante Gymnastics  SOUTH AFRICA
Basic eTramp Male 11/12 years 1gold Leitner Michael Turngemeinde Münster von 1862 e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Male 11/12 years 2silver Schwalm Mark Eintracht Frankfurt - Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Male 11/12 years 3bronze Beck Yannek Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
        Basic eTramp Male 11/12 years 4 Gauf Aron Turnzentrum Bergisch Gladbach  GERMANY
        Basic eTramp Male 11/12 years 5 Dahinden Maurice Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
        Basic eTramp Male 11/12 years 6 Lüber Mike Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
        Basic eTramp Male 11/12 years 7 Zuurbier Jordy Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
Basic eTramp Male 13/14 years 1gold Keller Cyrille NKL Liestal  SWITZERLAND
        Basic eTramp Male 13/14 years 2silver Bächi Gian Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
        Basic eTramp Male 13/14 years 3bronze Nordmann Gian-Luca DTV Die Kängurus e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Male 13/14 years 4 Muller Jandre Kwenante Gymnastics  SOUTH AFRICA
Basic eTramp Male 15/16 years 1gold Dannenberg Jan Eintracht Frankfurt - Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Male 15/16 years 2silver Fenneker Lennart Turngemeinde Münster von 1862 e.V.  GERMANY
        Basic eTramp Male 15/16 years 3bronze Eyrich Benjamin TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Male 15/16 years 4 Brink Wessel Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Basic eTramp Male 15/16 years 5 Lang Leon TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Male 15/16 years 6 Bär Matteo Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
        Basic eTramp Male 15/16 years 7 Maier Jan Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
Basic eTramp Male 19+ 1gold Mücke Moritz TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        Basic eTramp Male 19+ 2silver Markgraf Noah TV Weingarten Trampolin  GERMANY
Elite eTramp Female 05-10 years 1gold Welling Mila Turnzentrum Bergisch Gladbach  GERMANY
        Elite eTramp Female 05-10 years 2silver Croker Lucy Ultima Trampoline Club  UNITED KINGDOM
        Elite eTramp Female 05-10 years 3bronze Steinbrenner Frieda Frankfurt FLYERS 2003 e.V.  GERMANY
        Elite eTramp Female 05-10 years 4 Busch Jara MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Elite eTramp Female 05-10 years 5 Spielmann Timea Stadtturnverein Winterthur  SWITZERLAND
        Elite eTramp Female 05-10 years 6 Schneider Ellen Turnzentrum Bergisch Gladbach  GERMANY
        Elite eTramp Female 05-10 years 7 Döbbemann Mia Trampolinturnen Niedernhausen e. V.  GERMANY
        Elite eTramp Female 05-10 years 8 Sersniova Diana Frankfurt FLYERS 2003 e.V.  GERMANY
        Elite eTramp Female 05-10 years 9 Borst Jule DTV Die Kängurus e.V.  GERMANY
Elite eTramp Female 11/12 years 1gold Bachmann Rieke TSV Ganderkesee e.V. 1892  GERMANY
        Elite eTramp Female 11/12 years 2silver Melnichuk Alexandra TGJ Salzgitter  GERMANY
        Elite eTramp Female 11/12 years 3bronze Steinbrenner Greta Frankfurt FLYERS 2003 e.V.  GERMANY
        Elite eTramp Female 11/12 years 4 Widmer Livia NKL Liestal  SWITZERLAND
        Elite eTramp Female 11/12 years 5 Siegel Carla Frankfurt FLYERS 2003 e.V.  GERMANY
        Elite eTramp Female 11/12 years 6 Hohmann Thea Xing Trampolinturnen Niedernhausen e. V.  GERMANY
        Elite eTramp Female 11/12 years 7 Postiglione Eunike TG 1862 Rüsselsheim  GERMANY
        Elite eTramp Female 11/12 years 8 Mangold Mia NKL Liestal  SWITZERLAND
        Elite eTramp Female 11/12 years 9 Girod Liv  TSV Victoria Clarholz  GERMANY
        Elite eTramp Female 11/12 years 10 Schwantzer Neele Eintracht Frankfurt - Trampolin  GERMANY
        Elite eTramp Female 11/12 years 11 Knöner Tira  TSV Victoria Clarholz  GERMANY
        Elite eTramp Female 11/12 years 12 Graeser Lara Frankfurt FLYERS 2003 e.V.  GERMANY
        Elite eTramp Female 11/12 years 13 Riekert Yara-Lee Kwenante Gymnastics  SOUTH AFRICA
        Elite eTramp Female 11/12 years 14 Benthami Chirine Frankfurt FLYERS 2003 e.V.  GERMANY
Elite eTramp Female 13/14 years 1gold Wijkstra Thalissa Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Elite eTramp Female 13/14 years 2silver Volska Nikola TGJ Salzgitter  GERMANY
        Elite eTramp Female 13/14 years 3bronze Uljee Lina Joy Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Elite eTramp Female 13/14 years 4 Hirsch Liska TGJ Salzgitter  GERMANY
        Elite eTramp Female 13/14 years 5 Rüfenacht Sina NKL Liestal  SWITZERLAND
        Elite eTramp Female 13/14 years 6 Roos Magdalena TB Ruit  GERMANY
        Elite eTramp Female 13/14 years 7 Schwalm Mira Eintracht Frankfurt - Trampolin  GERMANY
        Elite eTramp Female 13/14 years 8 Lindenthal Lara MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Elite eTramp Female 13/14 years 9 Groha Muriel SV Weiskirchen 1893 e.V.  GERMANY
        Elite eTramp Female 13/14 years 10 Wilken Joy-Cheyenne LZ Trampolinturnen HB BHV  GERMANY
        Elite eTramp Female 13/14 years 11 Kößler Alicia  TSV Victoria Clarholz  GERMANY
        Elite eTramp Female 13/14 years 12 Maxwell Clarine Kwenante Gymnastics  SOUTH AFRICA
Elite eTramp Female 15/16 years 1gold Ramacher Marrit MTV Vorsfelde Trampolin  GERMANY
        Elite eTramp Female 15/16 years 2silver Ronsiek-Niederbröker Hannah SC Melle 03  GERMANY
        Elite eTramp Female 15/16 years 3bronze Radfelder-Henning Mirja Carina LZ Trampolinturnen HB BHV  GERMANY
        Elite eTramp Female 15/16 years 4 Hofmann Jonna TuS Fellinghausen  GERMANY
        Elite eTramp Female 15/16 years 5 Quiel Nele TSV Victoria Clarholz  GERMANY
        Elite eTramp Female 15/16 years 6 Nobre Matilde Centro Cultural e Recreativo do Alto do Moinho  PORTUGAL
        Elite eTramp Female 15/16 years 7 Tuttas Sarah Frankfurt FLYERS 2003 e.V.  GERMANY
        Elite eTramp Female 15/16 years 8 Runge Maite TSV Ganderkesee e.V. 1892  GERMANY
        Elite eTramp Female 15/16 years 9 Heikkinen Ada Tampereen Voimistelijat  FINLAND
        Elite eTramp Female 15/16 years 10 Visser Jorja Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Elite eTramp Female 15/16 years 11 Jääskeläinen Julia Tampereen Voimistelijat  FINLAND
        Elite eTramp Female 15/16 years 12 Van Biljon Robyn Kwenante Gymnastics  SOUTH AFRICA
Elite eTramp Female 17/18 years 1gold Schneider Fiona Turnzentrum Bergisch Gladbach  GERMANY
        Elite eTramp Female 17/18 years 2silver Zbinden Anja NKL Liestal  SWITZERLAND
        Elite eTramp Female 17/18 years 3bronze Pape Nina MTV Vorsfelde Trampolin  GERMANY
        Elite eTramp Female 17/18 years 4 Langner Sabrina TSV Ganderkesee e.V. 1892  GERMANY
        Elite eTramp Female 17/18 years 5 Nobre Alice Centro Cultural e Recreativo do Alto do Moinho  PORTUGAL
        Elite eTramp Female 17/18 years 6 Klenen Insa TV Schledehausen 1924 e.V  GERMANY
        Elite eTramp Female 17/18 years 7 Katzenberger Kiana MTV Vorsfelde Trampolin  GERMANY
        Elite eTramp Female 17/18 years 8 Zbinden Leonie NKL Liestal  SWITZERLAND
        Elite eTramp Female 17/18 years 9 Mansfeld Wiebke VfL Pinneberg  GERMANY
        Elite eTramp Female 17/18 years 10 Luley Sofia MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Elite eTramp Female 17/18 years 11 Wijkstra Madelief Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Elite eTramp Female 17/18 years 12 Lourinho Sofia Centro Cultural e Recreativo do Alto do Moinho  PORTUGAL
        Elite eTramp Female 17/18 years 13 Köcher Maya Eintracht Frankfurt - Trampolin  GERMANY
        Elite eTramp Female 17/18 years 14 Pegacha Madalena Centro Cultural e Recreativo do Alto do Moinho  PORTUGAL
Elite eTramp Female 19+ 1gold Schuring Romana Flik-Flak  NETHERLANDS
        Elite eTramp Female 19+ 2silver Slattery Niamh Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Elite eTramp Female 19+ 3bronze Staiber Selina MTV Stuttgart  GERMANY
        Elite eTramp Female 19+ 4 Lionahr Jackie Flik-Flak  NETHERLANDS
        Elite eTramp Female 19+ 5 Geleijn Bente Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Elite eTramp Female 19+ 6 Lizeka Fotini TSV Ganderkesee e.V. 1892  GERMANY
        Elite eTramp Female 19+ 7 van Beek Sophie Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Elite eTramp Female 19+ 8 de Vos Maura Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Elite eTramp Female 19+ 9 Ribeiro Sara Centro Cultural e Recreativo do Alto do Moinho  PORTUGAL
Elite eTramp Male 05-10 years 1gold Scherenberg Noah TGJ Salzgitter  GERMANY
        Elite eTramp Male 05-10 years 2silver Schönauer Linus Frankfurt FLYERS 2003 e.V.  GERMANY
        Elite eTramp Male 05-10 years 3bronze Morgenstern Götz Turnzentrum Bergisch Gladbach  GERMANY
        Elite eTramp Male 05-10 years 4 Brix Felix DTV Die Kängurus e.V.  GERMANY
        Elite eTramp Male 05-10 years 5 Maxwell Adrian Kwenante Gymnastics  SOUTH AFRICA
        Elite eTramp Male 05-10 years 6 Hudson Erwee Kwenante Gymnastics  SOUTH AFRICA
Elite eTramp Male 11/12 years 1gold Scheibler Jannick TB Ruit  GERMANY
        Elite eTramp Male 11/12 years 2silver Nilsen Liam NKL Liestal  SWITZERLAND
        Elite eTramp Male 11/12 years 3bronze Nothof Philipp MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Elite eTramp Male 11/12 years 4 Leitner Tobias Turngemeinde Münster von 1862 e.V.  GERMANY
        Elite eTramp Male 11/12 years 5 Klug Max Eintracht Frankfurt - Trampolin  GERMANY
Elite eTramp Male 13/14 years 1gold Braun Janis-Luca TV Nellingen  GERMANY
        Elite eTramp Male 13/14 years 2silver Braaf Henry Turnzentrum Bergisch Gladbach  GERMANY
        Elite eTramp Male 13/14 years 3bronze Striese Hendrik TGJ Salzgitter  GERMANY
        Elite eTramp Male 13/14 years 4 Turrabassi Dylan Flik-Flak  NETHERLANDS
        Elite eTramp Male 13/14 years 5 Kern Pascal SKV 1879 e.V. Mörfelden  GERMANY
        Elite eTramp Male 13/14 years 6 Villafuerte Rick Flik-Flak  NETHERLANDS
        Elite eTramp Male 13/14 years 7 Eschke Ryan TB Ruit  GERMANY
        Elite eTramp Male 13/14 years 8 Kelterer Anton VfL Pinneberg  GERMANY
Elite eTramp Male 15/16 years 1gold Gladjuk Michael TV Nellingen  GERMANY
        Elite eTramp Male 15/16 years 2silver Weper Tom Leon TSG Münchhausenstadt Bodenwerder  GERMANY
        Elite eTramp Male 15/16 years 3bronze Maalderink Maik Flik-Flak  NETHERLANDS
        Elite eTramp Male 15/16 years 4 vd Besslaar Guus Flik-Flak  NETHERLANDS
        Elite eTramp Male 15/16 years 5 Kelterer Mats VfL Pinneberg  GERMANY
        Elite eTramp Male 15/16 years 6 Dousa Paul DTV Die Kängurus e.V.  GERMANY
Elite eTramp Male 17/18 years 1gold Tieleman Nard Flik-Flak  NETHERLANDS
        Elite eTramp Male 17/18 years 2silver Julkunen Jasper Tampereen Voimistelijat  FINLAND
        Elite eTramp Male 17/18 years 2silver Bakker Julian Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Elite eTramp Male 17/18 years 4 Kitz Jonathan Eintracht Frankfurt - Trampolin  GERMANY
        Elite eTramp Male 17/18 years 5 Palma Diogo Centro Cultural e Recreativo do Alto do Moinho  PORTUGAL
Elite eTramp Male 19+ 1gold Abrahams Milco Flik-Flak  NETHERLANDS
        Elite eTramp Male 19+ 2silver Andrade Rafael MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Elite eTramp Male 19+ 3bronze Mol Jordy Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
        Elite eTramp Male 19+ 4 Swinkels Luuk Flik-Flak  NETHERLANDS
        Elite eTramp Male 19+ 5 Horna Jan-Eike MTV 1877 Bad Kreuznach/TTS/LLZ/BSP  GERMANY
        Elite eTramp Male 19+ 6 Waldner Luc NKL Liestal  SWITZERLAND
        Elite eTramp Male 19+ 7 Schmidt Daniel Bramfelder SV  GERMANY
        Elite eTramp Male 19+ 8 vd Wetering Joep Flik-Flak  NETHERLANDS
        Elite eTramp Male 19+ 9 Sörman Emre Flik-Flak  NETHERLANDS
        Elite eTramp Male 19+ 10 Ottenbros Mads Triffis Alkmaar  NETHERLANDS
eTramp Masters Female 30+ 1gold Marks Christine Eintracht Frankfurt - Trampolin  GERMANY
        eTramp Masters Female 30+ 2silver Kuschke-Weiss Verena TSV Victoria Clarholz  GERMANY
eTramp Masters Female 40+ 1gold Dannenberg Anke Eintracht Frankfurt - Trampolin  GERMANY
        eTramp Masters Female 40+ 2silver Vidakovic Tanja TV Weingarten Trampolin  GERMANY
        eTramp Masters Female 40+ 3bronze Eyrich Cornelia TV Weingarten Trampolin  GERMANY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

Gymnastics © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-10-19 13:07:24 CEST +02:00)