ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2023
Kata ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ
Kata ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ Pool 1
#
1
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ,GRE)
040 Kanku Dai
5.5
5.8
6.2
5.9
5.9
17.60
17.6
2
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE)
067 Paiku
7
7
6.6
6.3
6.9
20.50
20.5
3
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ (ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ,GRE)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
4
ΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE)
098 Unshu
5.3
5.7
6
6.1
6.8
17.80
17.8
5
ΓΕΩΡΓΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE)
041 Kanku Sho
5.2
5.9
5.6
5.7
5.7
17.00
17.0
6
ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ,GRE)
051 Matsukaze
5.8
6
5.9
5.8
6.1
17.70
17.7
7
ΨΑΡΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΑΤΟΡΙ ΣΟΤΟΚΑΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,GRE)
012 Enpi
5.6
6.1
6.1
6.3
5.5
17.80
17.8
8
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ,GRE)
048 Kusanku
6
5.6
5.5
5.6
5.3
16.70
16.7
Kata ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ Pool 2
#
1
ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΑΣΣΚ Ο ΑΝΑΤΕΛΛΩΝ ΗΛΙΟΣ,GRE)
021 Gojushiho Sho
5.8
6.2
5.8
6.4
5.9
17.90
17.9
2
ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΑΣΚ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΣΙΖΑ,GRE)
012 Enpi
6.7
6.1
6.4
6
6
18.50
18.5
3
ΛΕΜΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE)
041 Kanku Sho
7
6.4
6.8
6.2
6.1
19.40
19.4
4
ΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΣ SHO TO KAN,GRE)
041 Kanku Sho
5.2
5.6
5.4
5.8
5.6
16.60
16.6
5
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ,GRE)
036 Jion
5.5
5.2
5.6
5.9
5.5
16.60
16.6
6
ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΦΙΛΟΧΡΙΣΤΟΣ (ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ,GRE)
006 Bassai Dai
5.3
5.5
5.7
5.5
5.3
16.30
16.3
7
ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΑΓΙΑΛΕΣ,GRE)
011 Chinto
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
8
ΚΙΤΣΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ-ΤΖΟΥΝΤΟ ΣΔ Ο ΦΑΕΘΩΝ,GRE)
071 Pinan Nidan
5.1
5.1
5.3
5.1
5.1
15.30
15.3
Kata ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ Pool 3
#
1
ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΣΑΤΟΡΙ ΣΟΤΟΚΑΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,GRE)
012 Enpi
6.1
5.4
5.4
5.5
5.4
16.30
16.3
2
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ,GRE)
021 Gojushiho Sho
5.6
5.9
5.8
5.7
6.4
17.40
17.4
3
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ,GRE)
048 Kusanku
5.9
6.1
5.6
5.6
6.2
17.60
17.6
4
ΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE)
002 Anan Dai
6.3
5.7
6.2
5.8
7.3
18.30
18.3
5
ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE)
098 Unshu
5.8
5.6
5.4
5.3
6.2
16.80
16.8
6
ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ,GRE)
021 Gojushiho Sho
6
6
5.6
5.9
6.3
17.90
17.9
7
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΑΣΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ,GRE)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
8
ΚΥΡΙΑΚΩΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE)
041 Kanku Sho
5.7
5.8
5.8
5.2
5.5
17.00
17.0
Kata ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ Pool 4
#
1
ΓΚΟΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE)
012 Enpi
7.2
7.1
6.2
6.8
5.9
20.10
20.1
2
ΖΩΡΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE)
012 Enpi
7.4
7.6
6.6
7.2
6
21.20
21.2
3
ΦΩΤΕΙΝΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ,GRE)
036 Jion
6.7
5.5
5.4
5.6
5.5
16.60
16.6
4
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
5
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΣΑΤΟΡΙ ΣΟΤΟΚΑΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,GRE)
012 Enpi
5.2
5.3
5
5.1
5
15.30
15.3
6
ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ,GRE)
082 Seienchin
5.8
6.5
5.6
6.9
5.1
17.90
17.9
7
ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΑΠΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΑΓΙΑΛΕΣ,GRE)
051 Matsukaze
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
8
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΓΣ SHO TO KAN,GRE)
036 Jion
5.4
6
5.7
5.7
5.3
16.80
16.8
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ R2-G1
#
1
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
2
ΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
3
ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ,GRE)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
4
ΨΑΡΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΑΤΟΡΙ ΣΟΤΟΚΑΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,GRE)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-16 19:07:19 CEST +02:00)