ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ EΦΗΒΩΝ- ΝΕΑΝΙΔΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ U21
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ Pool 1
#
1
ΠΑΤΡΩΝΗ ΦΙΛΙΠΠΑ (ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE)
012 Enpi
TEC
7
7
7.2
7.4
6
*0.7
14.84
ATH
7.2
6.8
7
7.2
6.2
*0.3
6.30
21.14
2
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ (ΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ,GRE)
036 Jion
TEC
6.8
7
6.8
6.4
5.8
*0.7
14.00
ATH
7
7.2
6.6
6.2
6
*0.3
5.94
19.94
3
ΓΛΑΖΚΟ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,GRE)
020 Gojushiho Dai
TEC
7.4
7.4
7
6.6
6.2
*0.7
14.70
ATH
7.2
7.2
6.8
6.8
6.4
*0.3
6.24
20.94
4
ΣΙΜΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ,GRE)
008 Chatanyara Kushanku
TEC
7.6
7.4
7.2
5.8
5.8
*0.7
14.28
ATH
7.4
7.4
7.2
6.2
6.2
*0.3
6.24
20.52
5
ΛΑΪΟΥ ΟΛΓΑ (ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE)
001 Anan
TEC
7.2
7.2
6.6
6.2
6.4
*0.7
14.14
ATH
7
7
6.8
6.8
5.8
*0.3
6.18
20.32
6
ΛΕΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE)
021 Gojushiho Sho
TEC
6.2
7.4
6.4
7
6.6
*0.7
14.00
ATH
7
7.4
6.4
7.2
6.8
*0.3
6.30
20.3
7
ΣΥΚΑ ΑΡΕΤΗ (ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE)
021 Gojushiho Sho
TEC
7.4
7.2
6.2
6.4
6.4
*0.7
14.00
ATH
7.2
7
6
6.6
6
*0.3
5.88
19.88
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ Pool 2
#
1
ΑΝΘΙΜΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE)
006 Bassai Dai
TEC
5.8
5.6
5.4
6.6
5
*0.7
11.76
ATH
5.6
5.2
5.4
6.8
5.2
*0.3
4.86
16.62
2
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ,GRE)
021 Gojushiho Sho
TEC
6.4
6.2
6.8
6.6
6.2
*0.7
13.44
ATH
6.4
5.8
6.4
6.6
6
*0.3
5.64
19.08
3
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΑΣΜΤ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ,GRE)
008 Chatanyara Kushanku
TEC
6.2
6
6.2
5.4
5.2
*0.7
12.32
ATH
6.2
5.4
6.2
5.6
5
*0.3
5.16
17.48
4
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)
041 Kanku Sho
TEC
6.8
6.2
6.8
6
5.8
*0.7
13.30
ATH
6.8
6.6
6.8
6.2
5.4
*0.3
5.88
19.18
5
ΚΟΤΤΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE)
021 Gojushiho Sho
TEC
7
6.2
6.8
6.2
6
*0.7
13.44
ATH
7
6.8
7
6.2
6.2
*0.3
6.00
19.44
6
ΚΑΤΣΑΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)
002 Anan Dai
TEC
7.2
7
7.2
7
7
*0.7
14.84
ATH
7.4
6.6
7.4
6.8
6.8
*0.3
6.30
21.14
7
ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ,GRE)
011 Chinto
TEC
5.4
5.2
5
5.2
5.2
*0.7
10.92
ATH
5.6
5.4
5.2
5
5.4
*0.3
4.80
15.72
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ Pool 3
#
1
ΖΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ,GRE)
019 Gojushiho
TEC
6.8
7.2
6.6
5.6
6.2
*0.7
13.72
ATH
6.8
7.4
7
5.8
6.4
*0.3
6.06
19.78
2
ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE)
068 Papuren
TEC
7.2
7.8
7.8
8
7.2
*0.7
15.96
ATH
7
8
7.8
8
7.4
*0.3
6.96
22.92
3
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΑΣΜΤ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ,GRE)
008 Chatanyara Kushanku
TEC
6.4
6.8
5.8
6
7.4
*0.7
13.44
ATH
6.6
7
6.8
5.8
7.2
*0.3
6.12
19.56
4
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE)
068 Papuren
TEC
6.8
7.2
7
6.8
7.4
*0.7
14.70
ATH
7.4
7
7
6.8
7.4
*0.3
6.42
21.12
5
ΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ,GRE)
019 Gojushiho
TEC
6.4
6.6
6.4
5.4
7.4
*0.7
13.58
ATH
6.4
6.8
6.6
5.6
7
*0.3
5.94
19.52
6
ΣΥΚΑ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE)
021 Gojushiho Sho
TEC
7
7.2
6.8
6.4
6.6
*0.7
14.28
ATH
6.4
6.6
6.8
6.6
7
*0.3
6.00
20.28
7
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ,GRE)
036 Jion
TEC
6
6.2
5.6
5.4
6.6
*0.7
12.46
ATH
6
6
6
5.4
6.8
*0.3
5.40
17.86
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ Pool 4
#
1
ΧΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE)
001 Anan
TEC
6.2
6.8
6.4
6.2
5.4
*0.7
13.16
ATH
6.4
6.4
6.4
6
5.2
*0.3
5.64
18.8
2
ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE)
021 Gojushiho Sho
TEC
6.6
6.6
6.2
5.8
5.2
*0.7
13.02
ATH
6.6
6.4
6
6.4
5.4
*0.3
5.64
18.66
3
ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE)
046 Kousoukun Sho
TEC
6.4
7
7.2
5.6
6
*0.7
13.58
ATH
6.4
6.6
7.2
5.8
6.2
*0.3
5.76
19.34
4
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)
002 Anan Dai
TEC
6.8
7.4
6.6
6.8
6.6
*0.7
14.14
ATH
6.6
7
7
6.6
6.4
*0.3
6.06
20.2
5
ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΑΣ ΓΚΟΤΖΟΥ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑΣ,GRE)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
6
ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)
041 Kanku Sho
TEC
7
6.8
6.4
6
7
*0.7
14.14
ATH
7
7.4
6.6
5.8
6.8
*0.3
6.12
20.26
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R2-G1
#
1
ΚΟΤΤΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE)
041 Kanku Sho
TEC
7.4
7.6
7.2
7.6
6.8
*0.7
15.54
ATH
7.6
7.6
7.4
7.8
7
*0.3
6.78
22.32
2
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ,GRE)
020 Gojushiho Dai
TEC
6.2
7
7
7
6.6
*0.7
14.42
ATH
7
7
6.8
6.8
6.8
*0.3
6.18
20.6
3
ΛΑΪΟΥ ΟΛΓΑ (ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE)
045 Kousoukun Dai
TEC
6.6
7
6.2
7.4
6.4
*0.7
14.00
ATH
6.6
6.8
6.6
7.6
6.8
*0.3
6.06
20.06
4
ΚΑΤΣΑΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)
068 Papuren
TEC
7.6
7.6
7.4
7.6
7.6
*0.7
15.96
ATH
7.8
7.2
7.6
7.6
7.8
*0.3
6.90
22.86
5
ΣΙΜΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ,GRE)
019 Gojushiho
TEC
6.4
7.4
5.8
7.4
7
*0.7
14.56
ATH
6.8
7.4
6
7.8
6.8
*0.3
6.30
20.86
6
ΓΛΑΖΚΟ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,GRE)
099 Unsu
TEC
7
7.6
6.2
7.2
7.2
*0.7
14.98
ATH
6.6
6.8
6.2
7.6
6.6
*0.3
6.00
20.98
7
ΠΑΤΡΩΝΗ ΦΙΛΙΠΠΑ (ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE)
021 Gojushiho Sho
TEC
7.2
7
6.4
7
7.4
*0.7
14.84
ATH
7.4
7.4
6.4
6.8
7.4
*0.3
6.48
21.32
8
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)
099 Unsu
TEC
6.8
7.8
5.6
6.8
6.4
*0.7
14.00
ATH
7
7.8
5.8
6.8
6.6
*0.3
6.12
20.12
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R2-G2
#
1
ΖΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ,GRE)
061 Nipaipo
TEC
6.4
6.6
6.6
5.8
5
*0.7
13.16
ATH
6.2
6.2
6.4
6
5.2
*0.3
5.52
18.68
2
ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE)
001 Anan
TEC
7
7
7.2
7
6.8
*0.7
14.70
ATH
7
6.6
7.2
7.2
6.6
*0.3
6.24
20.94
3
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE)
008 Chatanyara Kushanku
TEC
6.4
6
6.4
6.8
5.2
*0.7
13.16
ATH
6.6
6.4
6.2
6.8
5
*0.3
5.76
18.92
4
ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE)
041 Kanku Sho
TEC
6.2
6.8
6.8
6
5.6
*0.7
13.30
ATH
6.2
6.4
6.8
6.2
5.8
*0.3
5.64
18.94
5
ΣΥΚΑ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE)
041 Kanku Sho
TEC
6.6
6.2
6.2
6.6
5.2
*0.7
13.30
ATH
6.6
6.6
6
6.4
5.4
*0.3
5.70
19.0
6
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)
068 Papuren
TEC
7.2
6.6
6.8
7.2
6.4
*0.7
14.42
ATH
7.2
7.2
7
6.8
6.8
*0.3
6.30
20.72
7
ΧΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE)
045 Kousoukun Dai
TEC
6
6.4
6.2
6
5.6
*0.7
12.74
ATH
6
6
6.6
6
5.4
*0.3
5.40
18.14
8
ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)
015 Gankaku
TEC
7
7
7
6.8
7
*0.7
14.70
ATH
7.2
7.4
7
7
6.8
*0.3
6.36
21.06
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R3-G1
#
1
ΚΟΤΤΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE)
099 Unsu
TEC
6.6
7.6
7.4
7.8
7.8
*0.7
15.96
ATH
6.4
7.4
7.6
7.8
7.6
*0.3
6.78
22.74
2
ΠΑΤΡΩΝΗ ΦΙΛΙΠΠΑ (ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE)
041 Kanku Sho
TEC
6.6
7
7
7
7.2
*0.7
14.70
ATH
6.6
7.2
6.8
7.2
7
*0.3
6.30
21.0
3
ΚΑΤΣΑΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)
078 Sansai
TEC
7.4
7.8
7.8
7.6
7.4
*0.7
15.96
ATH
7.8
7.6
7.4
7.8
7.6
*0.3
6.90
22.86
4
ΓΛΑΖΚΟ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,GRE)
021 Gojushiho Sho
TEC
6
7.2
6.8
7.4
7.4
*0.7
14.98
ATH
6
7.2
6.4
7.2
7.4
*0.3
6.24
21.22
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R3-G2
#
1
ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE)
092 Suparinpei
TEC
7.6
7.4
7.2
7.4
7.4
*0.7
15.54
ATH
7.6
7
7.2
7.4
7.2
*0.3
6.54
22.08
2
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)
078 Sansai
TEC
7.4
6.6
6.6
7
7.2
*0.7
14.56
ATH
7.4
6.4
6.8
7.2
6.8
*0.3
6.24
20.8
3
ΣΥΚΑ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE)
015 Gankaku
TEC
7
6.8
6.6
6.8
7
*0.7
14.42
ATH
6.8
6.2
6.4
6.6
6.8
*0.3
5.94
20.36
4
ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)
099 Unsu
TEC
7.2
6.6
6.4
6.6
7.6
*0.7
14.28
ATH
7.4
5.8
7
7
7
*0.3
6.30
20.58
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R4 BRONZE MEDAL MATCH 1
#
1
ΚΟΤΤΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE)
015 Gankaku
TEC
7.6
7.6
7.4
7.6
7.2
*0.7
15.82
ATH
7.4
7.4
7.6
7.4
7.2
*0.3
6.66
22.48
2
ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)
021 Gojushiho Sho
TEC
7.8
7.8
7.6
7.2
6.8
*0.7
15.82
ATH
7.8
7.8
7.8
7.4
6.8
*0.3
6.90
22.72
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R4 BRONZE MEDAL MATCH 2
#
1
ΓΛΑΖΚΟ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,GRE)
041 Kanku Sho
TEC
7.2
7.2
6.8
6.8
6.6
*0.7
14.56
ATH
7.2
6.6
6.6
7
6.4
*0.3
6.06
20.62
2
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)
092 Suparinpei
TEC
7.4
6.8
6.6
7.2
7.4
*0.7
14.98
ATH
7.4
6.4
6.8
7.2
6.6
*0.3
6.18
21.16
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R4 GOLD MEDAL MATCH
#
1
ΚΑΤΣΑΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)
092 Suparinpei
TEC
7
7
7.4
8
8
8.2
8.4
*0.7
16.38
ATH
6.8
7
7.6
8.2
8.2
8
8.6
*0.3
7.14
23.52
2
ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE)
064 Ohan Dai
TEC
8
8
8
7.8
8.2
8.4
8.6
*0.7
16.94
ATH
8.2
8.2
8
7.6
8.2
8.2
8.4
*0.3
7.38
24.32
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-04-23 09:06:09 CEST +02:00)