Results
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΡΑΤΕ ΕΓΧΡΩΜΩΝ & ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ KARATE OPEN SERIES ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 2022 - Results
Search:
CSV Export
KATA ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΣΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΜΟΥΡΤΖΑΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories
Rank
Name
Club
Country
Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΓΕΩΡΓΟΠΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΒΡΑΧΩΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories
Rank
Name
Club
Country
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΛΑΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU
5
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΚΑΡΥΔΗ-ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΤΣΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΜΠΟΥΔΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΖΑΜΠΕΤΤΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΣΕΡΙΦΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΚΙΤΣΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΜΠΟΛΩΣΗ ΣΟΦΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΓΙΟΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΚΑΝΤΑΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΑΝΕΛΛΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΜΕΜΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΑΛΑΜΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΤΡΙΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΖΩΗ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΝΤΑΣΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΓΑΓΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10&11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10&11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΤΣΑΝΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10&11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΓΟΓΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΕΒΑΣΤΗ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10&11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10&11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΜΠΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΚΟΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΜΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΓΚΟΓΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΔΑΝΑΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΜΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
1
ΑΜΕΞΙΖΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
2
ΒΑΡΟΤΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
3
ΔΕΛΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
1
ΚΑΛΛΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
2
ΚΟΚΟΤΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ
ΑΣ ΠΤ ΟΙΝΕΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
3
ΤΣΑΝΗ ΜΟΝΙΚΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G3
1
ΒΑΡΟΤΣΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G3
2
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G3
3
ΤΡΥΦΩΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΑΡΩΝΙΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΔΕΡΒΙΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΤΖΙΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12&13 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12&13 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΠΕΤΡΙΝΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12&13 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΤΣΙΝΑ ΛΥΔΙΑ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12&13 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12&13 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΓΙΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
1
ΒΑΣΔΕΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
2
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
3
ΤΖΑΝΗ ΖΩΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΕΛΕΝH
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
2
ΚΟΜΙΝΗ ΗΛΙΑΝΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΜΠΑΝΤΕ ΘΕΑΝΩ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΜΙΧΑΙ ΣΟΦΙΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΑΥΡΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΔΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΛΑΓΚΑΔΑ ΗΛΕΚΤΡΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΤΣΑΤΣΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΚΑΚΙΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΛΥΔΙΑ
ΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΘΛΟΝ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΚΟΤΣΗ ΛΟΥΙΖΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΚΑΡΑΤΖΗΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΘΑΝΑΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΓΚΟΓΚΑ ΦΙΛΟΘΕΗ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΣΓΟΥΡΙΔΗ ΛΥΔΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΤΣΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΣ-ΧΟΠ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΔΑΛΙΕΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΤΡΙΑΝΤΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΝΤΑΣΙΟΥ ΔΑΦΝΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΙΝΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΛΕΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΚΟΥΓΚΕΛΗ ΑΘΗΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΖΑΡΙΦΕ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΚΑΛΕΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΤΣΑΠΟΓΑ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΠΑΠΠΑ ΒΑΛΕΡΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΤΣΕ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΣΙΩΧΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΜΕΣΣΗΝΗ ΕΡΙΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΑΛΙΚΗ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΜΠΟΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΜΑΝΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΚΑΤΣΙΚΑ ΓΑΛΑΤΕΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΤΣΙΩΛΗ ΣΟΦΙΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΚΗΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΓΚΙΩΝΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΜΠΟΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΠΑΓΩΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΤΑΣΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories
Rank
Name
Club
Country
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΒΑΡΟΤΣΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΛΙΩΛΗ ΕΛΕΝΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΓΟΓΟΛΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
WITTICH ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
9
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ-ΧΑΡΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
9
ΝΤΟΥΚΑ ΗΛΙΑΝΑ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
9
ΧΑΛΙΚΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
9
ΜΙΧΑΛΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
9
ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΑΝΘΙΜΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΘΩΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΣΤΥΛΙΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΚΑΤΕΧΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΓΚΟΛΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
9
ΑΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΠΑΡΑΔ ΚΑΡΑΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΔΕΣΥΛΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ---ΕΛΕΝΗ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΒΟΡΤΕΛΙΝΑ ΝΑΥΣΙΚΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΑΓΙΟΥΣ ΚΟΡΙΝΑ
ΚΚΣ ΑΡΕΝΑ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΜΟΥΡΤΖΑΠΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
STOICHEVA TATIANA
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΜΠΑΝΤΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΚΑΚΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
ΑΣ ΠΤ ΟΙΝΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΑΓΑΘΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΒΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
1
ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
2
ΠΑΛΟΥΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
3
ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
3
ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΟΜΕΡ ΣΕΡΓΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΜΑΡΑΓΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΜΠΙΤΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΠΑΣΧΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΠΑΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΖΑΜΠΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΝΤΑΦΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΠΤ ΟΙΝΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΡΩΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΑΡΚΟΥΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΑΓΑΘΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
1
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
2
ΚΟΣΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
3
ΜΠΟΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΑΛΑΖΖΑ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ---ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΒΕΛΛΙΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΤΖΟΥΒΕΛΗΣ ΡΑΦΑΕΛ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΠΑΡΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΑΒΑΖΙ ΣΕΛΙΝΤΙΟΝ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
1
ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
2
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
1
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
2
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
3
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G3
1
ΜΠΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G3
2
ΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΑΛΑΜΠΟΥΡΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΤΟΥΦΑΚΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΜΕΣΣΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ---ΑΝΕΣΤΗΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΠΤΙΣΤΗΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜ[ΠΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΤΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
5
ZOTAJ ELISION
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
1
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
2
ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
3
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΠΤ ΟΙΝΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
3
ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
1
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
2
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
3
ΜΙΚΑΛΕΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
3
ΠΕΡΔΙΚΟΜΑΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΜΠΕΛΕΡΙ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΜΗΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΓΙΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΜΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΚΑΡΑΤΣΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΜΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
5
ΠΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
5
ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΔΟΡΙΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΜΠΑΚΑΙ ΣΑΜΟΥΕΛ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΡΑΔΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΡΙΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΓΑΛΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΤΣΙΠΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΒΕΡΟΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΜΠΑΝΤΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΡΑΜΜΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΟΝΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΚΟΥΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΒΡΥΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΚΑΤΩΜΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΔΑΦΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
1
ΒΡΥΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
2
ΡΑΜΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
3
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
1
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
2
ΚΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
3
ΣΤΕΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
3
ΑΡΚΟΥΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
1
ΖΗΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
2
ΜΠΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
3
ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7&8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
3
ΤΣΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΧΛΕΠΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΚΟΝΤΑΛΙΠΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΜΑΝΤΑΖΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
YMERAJ POEL
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΠΕΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΧΗΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΔΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΔΟΝΑΤΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΛΙΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
1
ΤΣΙΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
2
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
3
ΠΟΚΟΥΣΑΕΒ ΝΤΜΙΤΡΙΪ
ΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΘΛΟΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΜΠΑΡΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΚΑΚΑΡΟΥΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΛΑΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΣΕΡΙΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
1
ΜΠΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
2
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
3
ΔΑΦΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G3
3
ΚΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G4
1
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΣΤΑΦΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G4
2
ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΚΟΣΜΑΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G4
3
ΓΟΥΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G4
3
ΕΛΕΖΙ ΑΛΕΑΝΤΡΟ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G5
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G5
1
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G5
2
ΙΣΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G5
3
ΤΡΑΝΑΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΜΠΑΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΤΑΣΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΜΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΑΝΘΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΜΠΑΝΤΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΜΥΡΙΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΜΙΧΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9&10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9&10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΨΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9&10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΑΣ ΠΤ ΟΙΝΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9&10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΣ ΠΤ ΟΙΝΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +84KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +84KG
1
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +84KG
2
ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΕΣ ΑΙΟΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +84KG
3
ΓΚΟΛΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -67&-75Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -67&-75Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -67&-75Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -84KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -84KG
1
ΣΙΑΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -84KG
2
ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -84KG
3
ΜΠΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -84KG
3
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -84KG
5
ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -84KG
5
ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu +84Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu +84Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu +84Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu +84Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu +84Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΜΟΥΡΤΖΑΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
1
ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
2
ΔΗΜΕΓΓΕΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
3
ΧΥΤΗΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
3
ΔΕΡΗ ΑΝΝΑ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -68&68+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -68&68+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΒΡΑΧΩΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -68&68+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΑΣΤΛΙ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΑΣ KYOKUSHIN ΚΠΤ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 Kyu&3-ΜΑΥΡΕΣ -55Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 Kyu&3-ΜΑΥΡΕΣ -55Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΑΓΙΟΥΣ ΚΟΡΙΝΑ
ΚΚΣ ΑΡΕΝΑ
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 Kyu&3-ΜΑΥΡΕΣ -55Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΓΕΩΡΓΟΠΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
1
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
2
ΑΥΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
1
ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
2
ΜΠΟΤΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
3
ΤΑΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
3
ΜΟΣΚΑΤ ΑΝΔΡΕΑΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
5
ΛΑΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -57&-63Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -57&-63Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -57&-63Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -57&-63Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΤΑΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -57&-63Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -57&-63Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
1
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
2
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
3
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
3
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU -70KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU -70KG
1
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU -70KG
2
ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu +70Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu +70Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu +70Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu +70Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu +70Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu -52&-57Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu -52&-57Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7&6-5-4 Kyu -52&-57Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -34&-37Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -34&-37Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΚΑΡΥΔΗ-ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -34&-37Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΜΠΟΥΔΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΖΑΜΠΕΤΤΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -34&-37Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΟΒΗ ΣΠΥΡΙΔΕΝΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΠΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΤΣΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -34&-37Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -34&-37Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -34&-37Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -34&-37Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΓΙΟΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -34&-37Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
1
ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
2
ΜΠΟΛΩΣΗ ΣΟΦΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
3
ΜΑΛΑΜΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
3
ΜΕΜΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
1
ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
2
ΚΙΤΣΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
3
ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΖΩΗ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&40+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
3
ΤΟΥΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -36&-40Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -36&-40Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -36&-40Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΓΟΓΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΕΒΑΣΤΗ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44&44+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44&44+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44&44+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG
1
ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG
2
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG
3
ΤΣΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG
3
ΜΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -36&-40Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -36&-40Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -36&-40Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΓΚΟΓΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΔΑΝΑΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -36&-40Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -36&-40Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΜΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50KG
1
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΠΕΤΡΙΝΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50KG
2
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50KG
3
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΑΘΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50KG
3
ΤΡΥΦΩΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50KG
5
ΔΕΛΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -45KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -45KG
1
ΑΜΕΞΙΖΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -45KG
2
ΤΣΑΝΗ ΜΟΝΙΚΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
1
ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΖΗΝΟΒΙΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
2
ΒΑΡΟΤΣΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΑΣΑΝΑΚΗ ΔΑΦΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΤΣΙΝΑ ΛΥΔΙΑ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
1
ΑΡΩΝΙΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
2
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΒΑΙΡΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΤΖΙΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΝΤΟΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΝΤΟΡΙΣ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-39Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-39Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΚΟΜΙΝΗ ΗΛΙΑΝΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12-13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-39Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΚΑΛΛΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG
1
ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG
2
ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG
3
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -49KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -49KG
1
ΤΖΑΝΗ ΖΩΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -49KG
2
ΒΑΣΔΕΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
1
ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
2
ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΕΛΕΝH
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
3
ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
2
ΠΕΡΔΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
1
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
2
ΜΠΑΝΤΕ ΘΕΑΝΩ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
3
ΜΑΥΡΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -49&-54Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -49&-54Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -49&-54Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -49&-54Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΜΙΧΑΙ ΣΟΦΙΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -49&-54Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +30KG
1
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +30KG
2
ΔΑΛΙΕΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG
1
ΤΡΙΑΝΤΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG
2
ΛΕΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG
3
ΤΣΑΠΟΓΑ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG
1
ΤΣΙΜΚΠΟΥΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΘΛΟΝ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG
2
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
1
ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
2
ΠΑΠΠΑ ΒΑΛΕΡΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
3
ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
1
ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
2
ΣΙΩΧΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G1
3
ΤΣΕ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
1
ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΑΛΙΚΗ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
2
ΜΠΟΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] G2
3
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
2
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
3
ΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
3
ΠΑΓΩΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
1
ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
2
ΤΣΙΩΛΗ ΣΟΦΙΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
3
ΧΟΪΛΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
3
ΚΗΤΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
2
ΤΑΣΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
3
ΓΚΙΩΝΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
3
ΜΑΝΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
1
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
2
ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +35&+40Kgr
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +35&+40Kgr
1
ΜΠΑΣΔΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +35&+40Kgr
2
ΤΣΑΝΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9-10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +35&+40Kgr
3
ΜΟΥΡΑΤΗ ΗΛΙΑΝΑ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
1
ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΦΑΝΗ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
2
ΖΑΜΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
3
ΚΟΚΡΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
3
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΖΩΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
5
ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
5
ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
5
ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
5
ΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
9
ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
9
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΟΛΥΜΑΧΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
9
ΜΙΧΑΛΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
9
ΜΠΛΙΩΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG
9
ΒΑΡΟΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -47KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -47KG
1
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -47KG
2
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ-ΧΑΡΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
1
ΛΙΩΛΗ ΕΛΕΝΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
2
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
3
ΓΟΓΟΛΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
5
ΝΤΟΥΚΑ ΗΛΙΑΝΑ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
5
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
5
ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
5
WITTICH ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
9
ΒΑΡΟΤΣΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu -54&54+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu -54&54+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu -54&54+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu -54&54+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΧΑΡΜΠΗ ΕΒΙΤΑ-ΣΟΦΙΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu -54&54+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +76KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +76KG
1
ΠΕΡΔΙΚΟΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +76KG
2
ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +76KG
3
ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -61&-68Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -61&-68Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -61&-68Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΜΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -61&-68Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΓΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -61&-68Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -61&-68Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -61&-68Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -76KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -76KG
1
ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -76KG
2
ΚΑΤΕΧΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 Kyu -76&76+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 Kyu -76&76+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΣΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 Kyu -76&76+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΠΕΡΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 Kyu -76&76+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +59KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +59KG
1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +59KG
2
ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -53&-59Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -53&-59Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ Kyu -53&-59Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΚΑΛΟΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU +59KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU +59KG
1
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU +59KG
2
ΜΟΥΡΤΖΑΠΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -30KG
1
ΒΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -30KG
2
ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΣ ΠΤ ΟΙΝΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
1
ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
2
ΨΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
1
ΚΑΚΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
ΑΣ ΠΤ ΟΙΝΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
2
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
3
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -30&-35Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -30&-35Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -30&-35Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΕΓΕΛΗ ΣΕΛΝΤΙ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΠΑΛΟΥΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΑΓΑΘΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -30&-35Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -30&-35Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΜΑΡΑΓΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -30&-35Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -30&-35Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΟΜΕΡ ΣΕΡΓΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
1
ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
2
ΜΠΑΝΤΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
1
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
2
ΠΑΣΧΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
3
ΜΠΙΤΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50ΚG
1
ΠΑΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50ΚG
2
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50ΚG
3
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50ΚG
3
ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΧΡΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
1
ΛΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
2
ΜΠΑΣΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
1
ΡΩΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
2
ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
3
ΚΟΣΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40ΚG
1
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40ΚG
2
ΑΡΚΟΥΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40ΚG
3
ΑΓΑΘΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45KG
1
ΜΟΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45KG
2
ΝΤΑΦΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΠΤ ΟΙΝΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -50&50+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΜΠΟΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG
1
ΜΟΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG
2
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΠΑΡΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -35&-40Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -35&-40Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΑΒΑΖΙ ΣΕΛΙΝΤΙΟΝ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -35&-40Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -45&-50Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -45&-50Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΤΖΟΥΒΕΛΗΣ ΡΑΦΑΕΛ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -45&-50Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -45&-50Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΑΛΑΖΖΑ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG
1
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG
2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG
3
ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG
3
ΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42KG
1
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42KG
2
ΜΠΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42KG
3
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47&-52Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47&-52Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47&-52Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΒΡΥΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47&-52Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47&-52Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΑΡΕΤΟΦΙΛΟΣ-ΜΑΡΚΟΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47&-52Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +52ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +52ΚG
1
ΤΟΥΦΑΚΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +52ΚG
2
ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΠΤΙΣΤΗΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +52ΚG
3
ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +52ΚG
3
ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -47KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -47KG
1
ΤΑΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -47KG
2
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -52KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -52KG
1
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -52KG
2
ΜΕΣΣΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ---ΑΝΕΣΤΗΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +52ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +52ΚG
1
ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +52ΚG
2
ΑΛΑΜΠΟΥΡΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -37&-42Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -37&-42Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΤΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -37&-42Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ZOTAJ ELISION
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -47&-52Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -47&-52Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -47&-52Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -47&-52Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜ[ΠΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG G1
1
ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG G1
2
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG G2
1
ΠΕΡΔΙΚΟΜΑΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG G2
2
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG G2
3
ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΓΟΓΓΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΣΕΝΤΕΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΚΑΣΤΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50&-55Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50&-55Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50&-55Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50&-55Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -55&55+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -55&55+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΓΙΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -55&55+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΜΠΕΛΕΡΙ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -40&-45Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΜΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -55&55+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -55&55+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΜΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -55&55+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΠΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΚ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΡΕΠΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΣΤΕΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΖΗΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu -35&35+Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΑΡΚΟΥΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG
1
ΧΛΕΠΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG
2
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG
3
YMERAJ POEL
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG
3
ΠΟΚΟΥΣΑΕΒ ΝΤΜΙΤΡΙΪ
ΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΘΛΟΝ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG
1
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG
2
ΔΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΛ ΟΜ ΚΑΡ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
1
ΦΑΚΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΑΘΛΟΝ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
2
ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
3
ΚΟΝΤΑΛΙΠΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
3
ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΔΟΝΑΤΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
5
ΧΗΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
1
ΒΑΝ-ΧΑΜ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
2
ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
3
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
3
ΛΙΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G1
1
ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G1
2
ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G1
3
ΤΡΑΝΑΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G2
1
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G2
2
ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G2
3
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
1
ΙΣΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
2
ΚΑΚΑΡΟΥΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
3
ΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
3
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΣΤΑΦΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
1
ΚΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
2
ΓΟΥΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu&3-ΜΑΥΡΕΣ -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu&3-ΜΑΥΡΕΣ -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu&3-ΜΑΥΡΕΣ -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΛΑΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu&3-ΜΑΥΡΕΣ -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΜΠΑΡΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu&3-ΜΑΥΡΕΣ -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
3
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΑΣ ΠΤ ΟΙΝΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 Kyu&3-ΜΑΥΡΕΣ -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
5
ΕΛΕΖΙ ΑΛΕΑΝΤΡΟ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG
1
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG
2
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
1
ΓΑΡΝΑΒΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
AΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 Kyu -25&-30Kgr [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
2
ΜΙΤΣΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
1
ΜΠΑΝΤΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
2
ΜΙΧΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
3
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
1
ΤΑΣΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
2
ΜΥΡΙΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
3
ΑΝΘΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-29 14:42:33 CET +01:00)