Results
KARATE OPEN SERIES ΤΡΙΚΑΛΑ 2023 - Results
Search:
CSV Export
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΤΖΙΜΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΣ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΑΜΠΟΥ-ΑΧΜΑΛΕΧ ΤΑΡΙΚ
ΣΦΙ ΚΑΡΑΤΕ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
5
ΜΕΡΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
5
ΜΑΛΟΛΑΡΙ ΣΤΙΛΖΑΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
5
ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
5
ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΣΚ Ο ΑΝΑΤΕΛΛΩΝ ΗΛΙΟΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
9
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
9
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
9
ΓΕΤΕΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
9
ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
9
ΓΚΙΑΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΕΡΑΣΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΖΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ
GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΦΡΥΓΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΒΕΛΛΙΑΡΗ ΟΛΓΑ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
5
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
5
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΩΗ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories
Rank
Name
Club
Country
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΛΑΜΠΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΛΙΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΛΑΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΑΓΚΑΛΛΙΟΥ ΕΝΙ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΓΚΙΑΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
9
ΠΑΡΑΓΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
9
ΤΟΜΑΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΡΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΜΟΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΚΥΡΙΑΖΗ ΛΥΔΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΔΙΠΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΤΑΣΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΓΑΤΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΦΑΙΑ ΧΡΥΣΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΠΡΟΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΒΟΣΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΧΑΤΖΗ ΕΛΛΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΣΑΚΚΑΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΧΑΤΖΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΤΣΙΤΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΓΙΟΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΣΤΑΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΓΚΟΥΣΔΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΜΕΜΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΚΑΡΑΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΜΠΑΛΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΝΤΟΥΜΙΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΝΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
1
ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΔΑΝΑΗ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
3
ΒΛΑΧΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
3
ΑΞΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
1
ΛΑΜΠΑΔΑ ΔΑΝΑΗ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
2
ΤΣΙΜΠΛΑΚΗ ΜΑΡΟΥΔΙΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
3
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
3
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΑΘΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΓΕΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΤΖΙΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΙΑΤΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΓΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΚΟΝΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΦΙΛΙΠΠΙΑ-ΑΝΝΑ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΣΚΡΙΜΠΩΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΟΡΦΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΗΡΩ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΜΕΛΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΤΣΑΤΣΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΜΕΛΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΧΥΤΑ ΗΛΙΑΝΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΒΑΛΕΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΤΖΗΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΜΠΙΡΜΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΜΙΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΔΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΓΑΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΜΠΙΡΜΠΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΠΑΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑ-ΘΕΚΛΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΠΑΝΤΕΛΗ ΠΗΓΗ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΣΚΟΠΙΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΖΩΗ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΜΥΡΙΣΑ ΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΦΙΓΚΟΥ ΑΝΤΕΛΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΒΕΡΒΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΒΑΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΔΑΦΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΣΙΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΧΥΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΒΑΣΤΑΡΔΗ ΑΜΑΛΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΝΤΕΝΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΚΕΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΑΓΓΕΛΙΤΣΗ ΠΑΥΛΙΝΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΜΑΤΣΑΓΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΓΣ KANKU OYAMA KYOKUSHIN
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΠΑΣΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΜΠΑΚΛΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΑΔΑΜΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΨΑΛΛΙΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
STERMUGU ORNELA
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗ ΡΕΑ-ΑΓΟΡΑΣΤΗ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΑΔΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΓΑΠΗ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΚΑΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories
Rank
Name
Club
Country
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΧΑΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΝΙΚΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑ ΠΑΥΛΙΝΑ
Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΑΝΘΙΜΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΖΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
5
ΜΠΑΜΠΟΥΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΠΑΤΟΥΛΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
3
PASHALLARI IZAURA
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
5
ΤΣΙΛΙΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
5
ΤΣΙΟΥΦΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories
Rank
Name
Club
Country
Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΖΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ
GREECE
Kata ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΓΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΚΙΤΣΙΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΝΑΣΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΤΣΙΤΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΤΣΙΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΠΡΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΜΠΙΛΙΣΤΙ ΑΛΕΣΙΟ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΜΥΡΙΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΑΓΓΕΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΤΣΙΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΒΙΒΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
1
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
2
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
3
ΒΑΓΙΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
1
ΚΑΤΕΧΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
2
ΠΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΛΑΤΕΟΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
3
ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΤΣΙΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΚΟΥΡΤΙ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΛΑΤΕΟΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΑΓΓΕΛΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΑΔΑΜΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
1
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
2
ΚΕΛΑΪΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΣ KANKU OYAMA KYOKUSHIN
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
3
ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
1
ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
2
ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΜΗΤΡΑΙΝΑΣ ΟΡΦΕΑΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΑΔΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΒΩΠΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΦΙ ΚΑΡΑΤΕ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΣΙΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΛΥΜΠΙΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΣΑΦΑΡΙΔΗΣ ΓΚΕΟΡΓΚΙ
ΣΦΙ ΚΑΡΑΤΕ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΖΑΧΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΒΑΣΒΑΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΔΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΜΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΑΝΤΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΤΣΙΠΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΑΘΑΝΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΝΤΟΥΜΙΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΓΑΚΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
1
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
2
ΚΑΜΗΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G6
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G6
1
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G6
2
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G7
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G7
1
ΔΕΛΗΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G7
2
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G7
3
ΚΑΡΑΚΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΚΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΑΥΓΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΠΑΣΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΛΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΞΙΜΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΚΑΤΩΓΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΤΣΙΓΓΙΝΕΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΝΤΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΚΑΡΑΚΑΣΙΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
1
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
2
ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
3
ΓΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΧΛΕΠΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΖΗΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΔΕΛΗΠΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΛΑΤΕΟΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΚΟΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΔΕΛΗΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΒΛΑΧΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΖΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΔΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΜΠΥΡΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΣΠΡΙΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΡΑΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΚΩΣΤΗΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -67KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -67KG
1
ΓΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -67KG
2
ΑΜΠΟΥ-ΑΧΜΑΛΕΧ ΤΑΡΙΚ
ΣΦΙ ΚΑΡΑΤΕ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -84 & +84KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -84 & +84KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -84 & +84KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -75KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -75KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΜΟΥΤΣΑ ΜΟΥΡΓΚΑΝ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -75KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -75KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -75KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΑΓΑΘΟΥΛΕΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -50 & -61KGKG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -50 & -61KGKG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΞΥΔΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -50 & -61KGKG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΤΡΑΜΠΑΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -50 & -61KGKG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΚΟΤΑΡΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -50 & -61KGKG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΦΡΥΓΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
1
ΜΩΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
2
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
3
ΚΟΥΣΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΥΦΡΑΙΜ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
3
ΡΟΥΝΤΑΣ ΖΗΣΗΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
5
ΛΙΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
5
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
5
ΖΑΞΕ ΡΑΦΑΗΛ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
5
ΤΟΜΑΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
1
ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
2
ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
3
ΛΑΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
3
ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -57KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -57KG
1
ΠΑΡΑΓΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -57KG
2
ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΣΠΤ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
1
ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
2
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
3
ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
3
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
5
ΚΑΛΟΓΕΡΕΑΣ ΕΚΤΩΡΑΣ
ΑΣΠΤ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
5
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
5
ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
1
ΚΕΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
2
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
3
ΣΕΪΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 KYU -70KG & 6-5-4 KYU +70KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 KYU -70KG & 6-5-4 KYU +70KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΦΙΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 KYU -70KG & 6-5-4 KYU +70KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 KYU -70KG & 6-5-4 KYU +70KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40KG G1
1
ΚΟΣΙΦΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40KG G1
2
ΤΣΕ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40KG G1
3
ΠΡΟΣΜΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40KG G2
1
ΚΥΡΙΑΖΗ ΛΥΔΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40KG G2
2
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30KG
1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30KG
2
ΤΑΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G1
1
ΒΟΣΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G1
2
ΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G1
3
ΓΑΤΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G2
1
ΔΙΠΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G2
2
ΜΠΡΟΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
1
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
2
ΤΑΣΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -37KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -37KG
1
ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -37KG
2
ΜΥΛΩΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -37KG
3
ΦΑΙΑ ΧΡΥΣΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -34KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -34KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -34KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΜΟΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -34KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +44KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +44KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
1
ΜΠΑΣΔΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +44KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
2
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +44KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
3
ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +44KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +44KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
1
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +44KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
2
ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +44KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
3
ΜΠΟΛΩΣΗ ΣΟΦΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -44KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -44KG
1
ΠΑΧΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΦΙ ΚΑΡΑΤΕ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -44KG
2
ΤΣΙΤΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G1
1
ΜΕΜΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G1
2
ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G1
3
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G1
3
ΣΤΑΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G2
1
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G2
2
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G2
3
ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -36KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -36KG
1
ΓΚΟΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -36KG
2
ΓΙΟΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
1
ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
2
ΓΚΟΥΣΔΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
3
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50KG
1
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50KG
2
ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50KG
3
ΝΑΟΥΜ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΣΦΙ ΚΑΡΑΤΕ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50KG
3
ΣΑΚΚΑΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -35KG & 6-5-4 KYU -40KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -35KG & 6-5-4 KYU -40KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΓΚΟΓΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΔΑΝΑΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -35KG & 6-5-4 KYU -40KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΜΠΑΛΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
1
ΧΑΤΖΗ ΕΛΛΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
2
ΒΕΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50KG
1
ΔΑΛΑΚΛΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50KG
2
ΤΣΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50KG
3
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50KG
3
ΠΡΟΣΜΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50KG
1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50KG
2
ΚΑΡΑΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50KG
1
ΚΑΡΑΛΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50KG
2
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
1
ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Α.Σ.Π.Τ. ΚΑΡΑΤΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
2
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Α.Σ.Π.Τ. ΚΑΡΑΤΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
1
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΓΣ KANKU OYAMA KYOKUSHIN
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
2
ΓΚΟΥΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
3
ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
3
ΝΤΟΥΜΙΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΝΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -50KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -50KG
1
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -50KG
2
ΚΟΛΙΑΜΗΤΡΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ
Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -50KG
3
ΤΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG G1
1
ΙΛΙΑΣΑ ΜΠΙΑΝΚΑ-ΕΛΕΝΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG G1
2
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΑΘΗ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG G1
3
ΤΡΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG G2
1
ΚΑΡΑΝΔΡΕΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44 & -49KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44 & -49KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΑΞΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44 & -49KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΠΕΛΕΙΑ
ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
1
ΛΑΜΠΑΔΑ ΔΑΝΑΗ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
2
ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΖΗΝΟΒΙΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
3
ΤΣΙΜΠΛΑΚΗ ΜΑΡΟΥΔΙΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
3
ΤΣΑΝΗ ΜΟΝΙΚΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
1
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΓΣ KANKU OYAMA KYOKUSHIN
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
2
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
3
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
3
ΕΙΡΗΝΗ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣΠΤ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -39 & -49KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -39 & -49KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΓΕΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -39 & -49KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΤΖΙΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -39 & -49KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΓΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -54 & +54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -54 & +54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΤΣΙΡΟΝΙΚΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣΠΤ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -54 & +54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +30KG
1
ΜΠΙΡΜΠΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +30KG
2
ΣΓΟΥΡΙΔΗ ΛΥΔΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +30KG
3
ΚΑΚΙΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -25KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -25KG
1
ΤΣΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΣ-ΧΟΠ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -25KG
2
ΠΑΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑ-ΘΕΚΛΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -25KG
3
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30KG
1
ΜΠΙΡΜΠΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30KG
2
ΓΚΟΓΚΑ ΦΙΛΟΘΕΗ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30KG
3
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G1
1
ΜΙΧΑΗΛ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G1
2
ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ
ΣΦΙ ΚΑΡΑΤΕ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G1
3
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G2
1
ΚΟΚΟΒΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΑΣ ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΙΣΟΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G2
2
ΤΖΙΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G2
3
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G3
1
ΚΑΡΑΣΑΝΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G3
2
ΧΥΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G3
3
ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG G1
1
ΒΑΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΔΑΦΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG G1
2
ΓΡΙΤΖΑΛΙΩΤΗ ΔΑΦΝΗ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG G1
3
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG G1
3
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG G2
1
ΒΕΡΒΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG G2
2
ΠΑΝΤΕΛΗ ΠΗΓΗ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG G2
3
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
1
ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
2
ΒΑΣΤΑΡΔΗ ΑΜΑΛΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
3
ΦΙΓΚΟΥ ΑΝΤΕΛΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
3
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
1
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
2
ΣΚΟΠΙΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΖΩΗ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
3
ΣΙΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΚΕΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΜΠΑΛΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30KG
1
ΜΑΤΣΑΓΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΓΣ KANKU OYAMA KYOKUSHIN
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30KG
2
ΑΓΓΕΛΙΤΣΗ ΠΑΥΛΙΝΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
1
ΠΑΣΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
2
ΠΑΥΛΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΙΣΟΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
3
ΚΑΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
1
ΤΣΙΓΓΛΙΦΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
2
ΧΟΝΤΟΥ ΙΛΑΕΙΡΑ
Α.Σ.Π.Τ. ΚΑΡΑΤΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
3
ΑΔΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΓΑΠΗ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G3
1
ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G3
2
STERMUGU ORNELA
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G3
3
ΨΑΛΛΙΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
1
ΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣΚ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
2
ΑΔΑΜΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
3
ΚΕΡΑΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
1
ΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
2
ΜΠΑΚΛΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
3
ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗ ΡΕΑ-ΑΓΟΡΑΣΤΗ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
1
ΣΟΥΜΠΑΣΙ ΣΑΜΠΙΡΕ
ΑΣΠΤ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
2
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ
Α.Σ.Π.Τ. ΚΑΡΑΤΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
3
ΔΕΤΣΗ ΛΟΥΚΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
3
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
1
ΖΑΜΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
2
ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑ ΠΑΥΛΙΝΑ
Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
3
ΤΕΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
3
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΙΩΝΗ
ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU 61+KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU 61+KG
1
ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU 61+KG
2
ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU 61+KG
3
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU 61+KG
3
ΠΟΛΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΦΙ ΚΑΡΑΤΕ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΤΖΑΝΗ ΖΩΗ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΧΑΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΠΑΓΩΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
5
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
5
ΝΙΚΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
5
ΤΣΑΡΤΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ
ΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
5
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu -61Kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu -61Kg
1
ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu -61Kg
2
ΚΑΡΑΣΑΝΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu -61Kg
3
ΡΟΥΜΠΙΕ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu 61+Kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu 61+Kg
1
ΣΑΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu 61+Kg
2
ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 Kyu 61+Kg
3
ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΑΜΠΡΙΝΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -54KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -54KG
1
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -54KG
2
ΜΠΟΥΤΙΟΥΚ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΓΣ KANKU OYAMA KYOKUSHIN
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -54KG
3
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΛΟΥΔΑ
Α.Σ.Π.Τ. ΚΑΡΑΤΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -54KG
3
PASHALLARI IZAURA
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -54KG
5
ΤΣΙΟΥΦΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 Kyu -61Kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 Kyu -61Kg
1
ΠΑΤΟΥΛΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 Kyu -61Kg
2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 Kyu 61+Kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 Kyu 61+Kg
1
ΜΠΕΓΓΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 Kyu 61+Kg
2
ΣΙΜΑ ΔΑΦΝΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ
ΑΣΠΤ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 Kyu 61+Kg
3
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΑΣ ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΙΣΟΝΑΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 Kyu 61+Kg
3
ΤΣΙΛΙΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 Kyu 61+Kg
5
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -47KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -47KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΚΟΜΙΝΗ ΗΛΙΑΝΑ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -47KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΜΠΟΥΛΑΛΑ ΣΟΦΙΑ
ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ
GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ -47KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΡΩΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΣ ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΙΣΟΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61 & -68KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61 & -68KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61 & -68KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΦΟΥΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61 & -68KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61 & -68KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +76KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +76KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -76KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -76KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΝΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -76KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -76KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΤΟΛΙΑΣ ΜΑΡΓΙΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -76KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 KYU -61KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 KYU -61KG
1
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-MAYΡΕΣ -59 & -66KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-MAYΡΕΣ -59 & -66KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-MAYΡΕΣ -59 & -66KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΑ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-MAYΡΕΣ -59 & -66KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΒΕΛΛΙΑΡΗ ΟΛΓΑ
ΣΟΤΟΚΑΝ Κ Ν ΦΛΩΡΙΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-MAYΡΕΣ -59 & -66KG (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΕΡΑΣΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -53Kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -53Kg
1
ΓΟΓΟΛΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -53Kg
2
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7KYU OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7KYU OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Α.Σ.Π.Τ. ΚΑΡΑΤΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7KYU OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7KYU OPEN (ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΖΕΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΝΑΣΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU 3-ΜΑΥΡΕΣ -45KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU 3-ΜΑΥΡΕΣ -45KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU 3-ΜΑΥΡΕΣ -45KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU 3-ΜΑΥΡΕΣ -45KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΚΟΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU 3-ΜΑΥΡΕΣ -45KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΤΣΙΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -30 & -35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -30 & -35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -30 & -35KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΛΑΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
1
ΣΙΝΑΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
2
ΤΣΙΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
3
ΚΑΡΑΤΟΣΙΔΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35ΚG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35ΚG G1
1
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35ΚG G1
2
TORRA MARKELIAN
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35ΚG G1
3
ΤΣΙΤΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35ΚG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35ΚG G2
1
ΜΟΣΧΟΛΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35ΚG G2
2
ΜΑΡΑΓΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +45ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +45ΚG
1
ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +45ΚG
2
ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +45ΚG
3
ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +45ΚG
3
ΜΠΙΛΙΣΤΙ ΑΛΕΣΙΟ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
1
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
2
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G1
1
ΜΥΡΙΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G1
2
ΒΙΒΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G1
3
ΦΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G2
1
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G2
2
ΔΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G2
3
ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
1
ΠΡΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
2
ΑΓΓΕΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
3
ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50ΚG
1
ΠΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΛΑΤΕΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +50ΚG
2
ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -35KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -35KG
1
ΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -35KG
2
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
1
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
2
ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΒΑΓΙΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΑΓΓΕΛΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50ΚG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50ΚG G1
1
ΤΣΙΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50ΚG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50ΚG G2
1
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50ΚG G2
2
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G1
1
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G1
2
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G2
1
ΑΔΑΜΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G2
2
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G2
3
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42 & -47KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42 & -47KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΧΡΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42 & -47KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42 & -47KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42 & -47KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΠΑΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΔΕΛΑΝΔΡΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΚΕΡΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -52KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -52KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΜΠΑΣΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -52KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΑΡΕΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -52KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
3
ΝΤΟΥΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -42ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -42ΚG
1
ΚΟΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -42ΚG
2
ΤΖΑΝΙΑ ΜΙΧΑΗΛ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -42ΚG
3
ΖΕΜΠΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +52ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +52ΚG
1
TORRA ORESTI
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +52ΚG
2
ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +52ΚG
3
ΜΗΤΡΑΙΝΑΣ ΟΡΦΕΑΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +52ΚG
3
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -52KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -52KG
1
ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -52KG
2
ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -47KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -47KG
1
ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -47KG
2
ΣΙΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG
1
ΜΟΥΤΣΑ ΑΡΜΑΝΤΟ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG
2
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG
3
ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
1
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
2
ΑΓΚΑΛΛΙΟΥ ΑΛΙ
ΑΣΜΤ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
3
ΚΕΛΑΪΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΣ KANKU OYAMA KYOKUSHIN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -45 & -50KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -45 & -50KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -45 & -50KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55KG
1
ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55KG
2
ΤΑΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55KG
3
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +55ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +55ΚG
1
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +55ΚG
2
ΚΟΥΣΕ ΡΕΝΙΣ
ΣΦΠΤ & ΑΥΤΟΑΜ ΑΛΜΥΡΟΥ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +55ΚG
3
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Α.Σ.Π.Τ. ΚΑΡΑΤΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50 & -55KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50 & -55KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΜΠΟΥΤΙΟΥΚ ΑΝΤΡΕΙ-ΠΕΤΡΟΥ
ΓΣ KANKU OYAMA KYOKUSHIN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50 & -55KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΣΟΥΜΠΑΣΙ ΓΙΟΝΟΥΣ
ΑΣΠΤ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +55ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +55ΚG
1
ΠΑΛΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +55ΚG
2
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +55ΚG
3
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΙΣΟΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +55ΚG
3
ΑΔΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
1
ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
2
ΚΟΥΤΣΙΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -50KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -50KG
1
ΒΟΥΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΣ KANKU OYAMA KYOKUSHIN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -50KG
2
ΚΑΛΑΝΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +35ΚG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +35ΚG
1
ΖΕΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +35ΚG
2
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -25 & -30KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -25 & -30KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΚΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -25 & -30KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΤΣΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
1
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
2
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
3
ΑΥΓΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG G1
1
ΧΥΣΕΝΛΛΑΡΙ ΓΙΟΕΛ
ΑΣΠΤ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG G1
2
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG G1
3
ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG G1
3
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG G2
1
ΚΑΡΑΚΑΣΙΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35ΚG G2
2
ΤΣΙΓΓΙΝΕΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -20 & -25KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -20 & -25KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
1
ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -20 & -25KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
2
ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -20 & -25KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
3
ΛΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -20 & -25KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -20 & -25KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
1
ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -20 & -25KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
2
ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΞΙΜΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
1
ΑΡΓΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΙΣΟΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
2
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
3
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
1
ΓΩΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
2
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΙΣΟΝΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
3
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
3
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΘΕΣΣΑΛΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G3
1
ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G3
2
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G3
3
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
1
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
2
ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
3
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
1
ΚΑΤΩΓΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
2
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
3
ΝΤΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 & 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30ΚG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 & 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30ΚG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
1
ΠΙΝΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 & 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30ΚG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ)
2
ΔΕΛΗΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
1
ΚΟΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
2
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
ΓΣ KANKU OYAMA KYOKUSHIN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G1
3
ΖΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
1
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG ( ΣΥΝΕΝΩΣΗ) G2
2
ΒΛΑΧΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G1
1
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G1
2
ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G1
3
ΔΕΛΗΠΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΛΑΤΕΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G2
1
ΧΛΕΠΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +40ΚG G2
2
ΖΗΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
1
ΒΑΝΑΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -35KG
2
ΡΕΠΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG G1
1
ΒΑΝ-ΧΑΜ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG G1
2
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG G1
3
ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΣΦΙ ΚΑΡΑΤΕ ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG G1
3
ΕΥΚΟΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG G2
1
ΒΟΣΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG G2
2
ΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG G2
3
ΣΠΡΙΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Ο ΘΗΣΕΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
1
ΚΩΣΤΗΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
AΣΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
2
ΑΡΕΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
1
ΒΩΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
2
ΖΗΝΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
3
ΔΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΜΠΥΡΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G3
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G3
1
ΡΑΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G3
2
ΚΟΥΓΙΟΥΝΤΖΙΤΣ ΜΑΡΚΟ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G3
3
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
1
ΖΙΓΓΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΦΠΤ & ΑΥΤΟΑΜ ΑΛΜΥΡΟΥ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
1
ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
2
ΒΕΛΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΣ KANKU OYAMA KYOKUSHIN
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
Categories
Rank
Name
Club
Country
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
1
ΚΑΤΑΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Α.Σ.Π.Τ. ΚΑΡΑΤΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
2
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
GREECE
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-11 14:27:10 CEST +02:00)