Results
 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΡΑΤΕ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΚΑΙ ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ OPEN SERIES-BΕΡOIA 2021, 30&31 ΟΚΤ 2021 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 5 ΖΑΡΙΦΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 8-7 & 6-4 [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 8-7 & 6-4 [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΠΡΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 8-7 & 6-4 [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 8-7 & 6-4 [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 8-7 & 6-4 [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΠΑΦΙΩΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ  GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 1gold ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 2silver ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 3bronze ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 3bronze ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu
Kata ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 1gold ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 2silver ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 3bronze ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 3bronze ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 5 ΠΕΡΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 5 ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΠΕΤΡΙΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΤΣΙΑΚΑΛΙΔΗ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 & 11 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΚΟΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu 1gold ΠΕΤΣΙΝΙ ΑΛΕΣΙΑ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu 2silver ΣΙΓΚΑ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu 3bronze ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 1gold ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 2silver ΠΑΤΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 3bronze ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΕΛΕΝH ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΠΡΟΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΛΕΦΑ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΣΤΑΡΙΚΗ ΑΛΙΚΗ-ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΠΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu 1gold ΜΠΟΥΛΑΛΑ ΣΟΦΙΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu 2silver ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7 Kyu
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7 Kyu 1gold ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7 Kyu 2silver ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 & 9 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 & 9 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΓΛΑΖΚΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 & 9 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu 1gold ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu 2silver ΜΠΡΟΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu 3bronze ΜΟΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -I-
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -I- 1gold ΚΙΤΣΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -I- 2silver ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -I- 3bronze ΜΠΟΤΣΙΦΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -I- 3bronze ΠΑΝΩΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -II-
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -II- 1gold ΤΣΕΣΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΕΙΚΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΝΤΟ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -II- 2silver ΤΖΙΚΑΚΟΛΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -II- 3bronze ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -II- 3bronze ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -III-
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -III- 1gold ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -III- 2silver ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -III- 3bronze ΔΙΒΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -III- 3bronze ΤΣΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 1gold ΦΑΡΟΥΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 2silver ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 3bronze ΓΚΟΥΒΟΥΣΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 3bronze ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 5 ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 5 ΓΚΟΥΒΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 7 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-4 Kyu
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-4 Kyu 1gold ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΡΑΝΙΑ-ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-4 Kyu 2silver ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 8-7 Kyu
Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 8-7 Kyu 1gold ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kata ΝΕΑΝΙΔΩΝ 8-7 Kyu 2silver ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 1gold ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 2silver ΤΣΙΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Kata ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 1gold ΔΗΜΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 2silver ΓΚΑΛΑΒΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu
Kata ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu 1gold ΠΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu 2silver ΤΖΙΤΖΙΜΠΑΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu
Kata ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu 1gold ΣΙΓΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΜΗΝΑΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu 2silver ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu 3bronze ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu 3bronze ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu
Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu 1gold ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu 2silver ΜΗΤΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu
Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 1gold ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 2silver ΜΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 3bronze ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 6-4 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΙΣΙΤΣΚΟ ΑΛΕΞΕΙ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 8-7 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 8-7 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 8-7 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 & 13 ΕΤ 8-7 Kyu [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 1gold ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 2silver ΣΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΗΛΙΑΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 3bronze ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 3bronze ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 5 ΜΠΟΤΣΙΦΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Kata ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 1gold ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 2silver ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 6-4 Kyu
Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 6-4 Kyu 1gold ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 6-4 Kyu 2silver ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ I ]
Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ I ] 1gold ΧΛΕΠΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ I ] 2silver ΤΥΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ I ] 3bronze ΧΑΤΖΗΚΟΝΤΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ I ] 3bronze ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ II ]
Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ II ] 1gold ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ II ] 2silver ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ II ] 3bronze ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΝΑΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ II ] 3bronze ΝΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ III ]
Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ III ] 1gold ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ III ] 2silver ΣΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ III ] 3bronze ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu [ III ] 3bronze ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kata ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΒΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΩΝ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 5 ΣΠΑΝΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu
Kata ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 1gold ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 2silver ΣΤΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 3bronze ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kata ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 3bronze ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -67&-75κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΑΝΔΡΩΝ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -67&-75κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΣΟΤΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -67&-75κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΣΙΑΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -67&-75κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -67&-75κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ  GREECE
Kumite ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ OPEN [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ OPEN [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΜΠΙΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ OPEN [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΜΠΕΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kumite ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΖΩΝΕΣ OPEN [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΤΣΙΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -61κλ
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -61κλ 1gold ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -61κλ 2silver ΛΙΑΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ  GREECE
        Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -61κλ 3bronze ΔΕΡΗ ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -68κλ
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -68κλ 1gold ΔΕΜΠΕΡΔΕΜΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -68κλ 2silver ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -50&-55κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -50&-55κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΖΑΡΙΦΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        Kumite ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -50&-55κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΠΑΦΙΩΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -52κλ
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -52κλ 1gold ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -52κλ 2silver ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -57κλ
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -57κλ 1gold ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -57κλ 2silver ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -57κλ 3bronze ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -57κλ 3bronze ΠΕΤΣΙΝΙ ΡΑΦΑΕΛ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -63κλ
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -63κλ 1gold ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -63κλ 2silver ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -63κλ 3bronze ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -63κλ 3bronze ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -63κλ 5 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -63κλ 5 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -70+κλ
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -70+κλ 1gold ΑΥΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -70+κλ 2silver ΝΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -70+κλ 3bronze ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -70+κλ 3bronze ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -70+κλ 5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -70κλ
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -70κλ 1gold ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -70κλ 2silver ΡΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -70κλ 3bronze ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu -52 & -57κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu -52 & -57κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΤΑΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu -63κλ
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu -63κλ 1gold ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu -63κλ 2silver ΣΕΛΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu -70κλ
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu -70κλ 1gold ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu -70κλ 2silver ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 70+2κλ
Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 70+2κλ 1gold ΠΕΡΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣΚ ΜΑΧΗΤΕΣ ΗΛΕΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 70+2κλ 2silver ΠΑΡΜΑΚΤΣΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 70+2κλ 3bronze ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 70+2κλ 3bronze ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 70+2κλ 5 ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΕΦΗΒΩΝ 6-4 Kyu 70+2κλ 5 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ -30 -34&-37κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ -30 -34&-37κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΤΟΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ -30 -34&-37κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ -30 -34&-37κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ -30 -34&-37κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ 40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ 40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΚΟΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ 40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΤΣΙΑΚΑΛΙΔΗ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ 40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -30&-34κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -30&-34κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΠΕΤΣΙΝΙ ΑΛΕΣΙΑ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -30&-34κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΠΟΥΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -30&-34κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΣΙΓΚΑ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -40&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -40&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -40&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -40&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΤΟΥΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40 -44&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40 -44&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΒΑΡΔΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40 -44&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40 -44&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -44&44+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -44&44+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΠΡΙΤΚΟΦ ΕΛΕΝΗ-ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -44&44+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΠΕΤΣΙΝΙ ΕΛΙΝΑ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -44&44+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΖΗΝΟΒΙΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -44&44+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΠΕΤΡΙΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu -40&-44κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu -40&-44κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΒΑΙΡΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 44+κλ
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 44+κλ 1gold ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 44+κλ 2silver ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 44+κλ 3bronze ΠΑΤΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 44+κλ 3bronze ΠΕΡΚΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 50+κλ
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 50+κλ 1gold ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 50+κλ 2silver ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 50+κλ 3bronze ΣΑΝΤΙΚΟΥ ΖΩΗ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4 Kyu 50+κλ
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4 Kyu 50+κλ 1gold ΤΡΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4 Kyu 50+κλ 2silver ΣΤΑΡΙΚΗ ΑΛΙΚΗ-ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4 Kyu 50+κλ 3bronze ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ -45 -40&-50κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ -45 -40&-50κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΠΑΓΩΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ -45 -40&-50κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΑΜΕΞΙΖΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ -45 -40&-50κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΠΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -45κλ
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -45κλ 1gold ΜΠΟΥΛΑΛΑ ΣΟΦΙΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -45κλ 2silver ΠΑΡΜΑΞΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -50κλ
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -50κλ 1gold ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -50κλ 2silver ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44&-49κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44&-49κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΕΛΕΝH ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44&-49κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44&-49κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΤΣΑΡΤΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44&-49κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54κλ
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54κλ 1gold ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54κλ 2silver ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54κλ 3bronze ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54κλ 3bronze ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ 1gold ΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ 2silver ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ 3bronze ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu -44&-49κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu -44&-49κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΙΩΝΗ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu -44&-49κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu 54+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu 54+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΛΕΦΑ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu 54+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑ ΠΑΥΛΙΝΑ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu 54+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu 54+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -30κλ
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -30κλ 1gold ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -30κλ 2silver ΜΟΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu 30+κλ
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu 30+κλ 1gold ΡΟΥΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu -25κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu -25κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu -25κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu -25κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΑΔΑΜΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7&6-4 Kyu -25κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΝΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 Kyu -30&-35κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 Kyu -30&-35κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΓΛΑΖΚΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 Kyu -30&-35κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΦΩΤΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ 35+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ 35+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΜΠΑΣΔΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ 35+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΧΛΙΑΠΑ ΒΑΙΑ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4&3-ΜΑΥΡΕΣ 35+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΚΕΦΑΛΑ ΧΑΡΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -30κλ
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -30κλ 1gold ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -30κλ 2silver ΜΠΟΤΣΙΦΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -30κλ 3bronze ΠΑΝΩΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ I ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ I ] 1gold ΚΙΤΣΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ I ] 2silver ΤΣΕΣΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΕΙΚΟ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΝΤΟ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ I ] 3bronze ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ II ]
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ II ] 1gold ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ II ] 2silver ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ II ] 3bronze ΤΣΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 35+κλ
Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 35+κλ 1gold ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 35+κλ 2silver ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 35+κλ 3bronze ΤΖΙΚΑΚΟΛΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47κλ
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47κλ 1gold ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47κλ 2silver ΜΠΙΤΖΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54κλ
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54κλ 1gold ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54κλ 2silver ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54κλ 3bronze ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54κλ 3bronze ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ 1gold ΖΑΜΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ 2silver ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ ΟΛΓΑ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ 3bronze ΓΚΟΥΒΟΥΣΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ 3bronze ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ 5 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΖΩΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ 5 ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ 7 ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 54+κλ 7 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-4 Kyu -54&54+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-4 Kyu -54&54+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-4 Kyu -54&54+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΜΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-4 Kyu -54&54+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΡΑΝΙΑ-ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 8-7 Kyu 54+κλ
Kumite ΝΕΑΝΙΔΩΝ 8-7 Kyu 54+κλ 1gold ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55&-61κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55&-61κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΤΖΙΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55&-61κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΚΙΟΥΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55&-61κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -68κλ
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -68κλ 1gold ΜΥΤΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -68κλ 2silver ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -68κλ 3bronze ΤΣΙΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -68κλ 3bronze ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -76κλ
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -76κλ 1gold ΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -76κλ 2silver ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -76κλ 3bronze ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 76+κλ
Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 76+κλ 1gold ΜΠΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 76+κλ 2silver ΑΓΑΘΟΥΛΕΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -53κλ
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -53κλ 1gold ΤΖΙΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -53κλ 2silver ΜΑΝΩΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -59κλ
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -59κλ 1gold ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -59κλ 2silver ΜΙΛΙΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -59κλ 3bronze ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -59κλ 5 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 59+κλ
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 59+κλ 1gold ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 59+κλ 2silver ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ 59+κλ 3bronze ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ AMT ΑΜΥΝΤΑΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-4Kyu -53&-59κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-4Kyu -53&-59κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-4Kyu -53&-59κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 8-7Kyu -59κλ
Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 8-7Kyu -59κλ 1gold ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 8-7Kyu -59κλ 2silver ΠΑΡΜΑΞΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ OPEN [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ OPEN [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΜΠΑΣΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ OPEN [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu -35κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu -35κλ 1gold ΠΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu -35κλ 2silver ΤΖΙΤΖΙΜΠΑΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu -45κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu -45κλ 1gold ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu -45κλ 2silver ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu -45κλ 3bronze ΓΚΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu 45+κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu 45+κλ 1gold ΜΑΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 6-4 Kyu 45+κλ 2silver ΛΟΥΒΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -30&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -30&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -30&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΣΙΓΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΜΗΝΑΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -30&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -45κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -45κλ 1gold ΧΡΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu -45κλ 2silver ΜΟΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu 45+κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu 45+κλ 1gold ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤ 8-7 Kyu 45+κλ 2silver ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50κλ 1gold ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50κλ 2silver ΜΠΟΥΡΟΖΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΤΡΥΦΕΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΒΡΥΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -35&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -35&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -35&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΜΠΕΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -35&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -50&50+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -50&50+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -50&50+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΜΗΤΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 6-4 Kyu -50&50+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu -35&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu -35&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu -35&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu -45&-50κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu -45&-50κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΤΑΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu -45&-50κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΜΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 50+κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 50+κλ 1gold ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤ 8-7 Kyu 50+κλ 2silver ΚΕΡΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42κλ 1gold ΜΠΟΤΣΙΦΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42κλ 2silver ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47κλ 1gold ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47κλ 2silver ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47κλ 3bronze ΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47κλ 3bronze ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -52κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -52κλ 1gold ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -52κλ 2silver ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΩΝ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 52+κλ [ I ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 52+κλ [ I ] 1gold ΔΟΥΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 52+κλ [ I ] 2silver ΜΗΤΣΙΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 52+κλ [ I ] 3bronze ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 52+κλ [ I ] 3bronze ΛΙΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 52+κλ [ II ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 52+κλ [ II ] 1gold ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 52+κλ [ II ] 2silver ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 52+κλ [ II ] 3bronze ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4 Kyu -42&-47κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4 Kyu -42&-47κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4 Kyu -42&-47κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΙΣΙΤΣΚΟ ΑΛΕΞΕΙ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4 Kyu 52+κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4 Kyu 52+κλ 1gold ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 6-4 Kyu 52+κλ 2silver ΔΑΜΠΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -42&-47κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -42&-47κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -42&-47κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -52&52+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -52&52+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤ 8-7 Kyu -52&52+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΠΟΥΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 55+κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 55+κλ 1gold ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 55+κλ 2silver ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 55+κλ 3bronze ΚΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ 55+κλ 3bronze ΣΩΤΗΡΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΜΠΟΤΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50&-55κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50&-55κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50&-55κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΚΟΥΣΤΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 6-4 Kyu 55+κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 6-4 Kyu 55+κλ 1gold ΦΑΡΑΖΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 6-4 Kyu 55+κλ 2silver ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7 Kyu -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7 Kyu -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7 Kyu -40&-45κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7 Kyu -50&-55κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7 Kyu -50&-55κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΚΡΥΕΜΑΔΗ ΑΡΜΙΤ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7 Kyu -50&-55κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΜΙΡΛΙΑΟΥΝΤΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤ 8-7 Kyu -50&-55κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΣΟΥΙΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 6-4 Kyu -25&-35κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 6-4 Kyu -25&-35κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 6-4 Kyu -25&-35κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 6-4 Kyu 35+κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 6-4 Kyu 35+κλ 1gold ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 6-4 Kyu 35+κλ 2silver ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -25&-30κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -25&-30κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΤΣΟΥΡΑ ΕΡΙΝΤ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -25&-30κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -25&-30κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΒΑΝΑΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -25&-30κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΡΕΠΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -25&-30κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 5 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ I ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ I ] 1gold ΣΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ I ] 2silver ΧΑΤΖΗΚΟΝΤΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ I ] 3bronze ΝΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ II ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ II ] 1gold ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ II ] 2silver ΤΕΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ [ II ] 3bronze ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu 35+κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu 35+κλ 1gold ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu 35+κλ 2silver ΧΛΕΠΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤ 8-7 Kyu 35+κλ 3bronze ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40&40+κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 -30&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ]
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 -30&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 1gold ΟΥΓΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 -30&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 2silver ΒΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 -30&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΠΙΝΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 -30&-40κλ [ΣΥΝΕΝΩΣΗ] 3bronze ΠΡΙΤΚΟΦ ΣΥΜΕΩΝ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 Kyu 40+κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 Kyu 40+κλ 1gold ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 Kyu 40+κλ 2silver ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΩΝ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 Kyu 40+κλ 3bronze ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 6-4 Kyu 40+κλ 5 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ 1gold ΕΓΕΛΗ ΣΕΛΝΤΙ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ 2silver ΜΟΣΧΟΛΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -35κλ 3bronze ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -40κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -40κλ 1gold ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu -40κλ 2silver ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  GREECE
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 40+κλ
Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 40+κλ 1gold ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 40+κλ 2silver ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        Kumite ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤ 8-7 Kyu 40+κλ 3bronze ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-08-09 19:38:34 CEST +02:00)