Results
 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΡΑΤΕ ΕΓΧΡΩΜΩΝ & ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ KARATE OPEN SERIES ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ 2022 - Results  print this site
 Search:
Kata ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories Rank Name   Club Country    
Kata ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kata ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  GREECE
        Kata ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        Kata ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΥΛΛ. ΤΖΟYN. ΚΑΡ. ΑΘΗΝΩΝ  GREECE
        Kata ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
KATA ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU
1
ΜΠΕΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        KATA ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU
2
ΜΠΟΤΕΤΖΑΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories Rank Name   Club Country    
Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kata ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΣΑΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΠΡΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories Rank Name   Club Country    
Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΜΕΡΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        Kata ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
5
ΜΑΛΟΛΑΡΙ ΣΤΙΛΖΑΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU
1
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU
2
ΛΕΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU
3
ΜΑΝΔΡΟΧΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU
3
ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU
5
ΛΟΙΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
        KATA ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU
5
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΓΛΑΖΚΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΚΟΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΣΚΟΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΜΠΑΤΑΝΑΡΑ ΑΝΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΣΙΓΚΑ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΡΑΙΝΟΒΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΤΣΙΤΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΚΑΠΟΥΡΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΓΙΟΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΜΕΜΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΠΕΤΡΙΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΔΙΒΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΔΕΛΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ AMT ΑΜΥΝΤΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΤΣΙΑΚΑΛΙΔΗ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΧΑΡΕΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΠΑΤΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΝΤΟΥΜΙΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΝΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΠΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΙΛΙΑΣΑ ΜΠΙΑΝΚΑ-ΕΛΕΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΚΑΡΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΣΙΩΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΛΑΤΕΟΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΕΛΕΝH ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΝΟΥΛΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΒΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΜΠΟΥΣΜΑΛΗ ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΜΠΑΝΤΕ ΘΕΑΝΩ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΓΡΗΓΟΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΡΑΛΛΟΥ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΔΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΚΟΥΒΑΚΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΣΙΑΓΚΑ ΠΑΓΩΝΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΤΖΗΤΗΡΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΑΝΩΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΦΙΓΚΟΥ ΑΝΤΕΛΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΜΠΟΥΣΜΑΛΗ ΚΛΕΙΩ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΖΚΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΛΕΒΗ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΦΑΡΦΟΥΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΓΟΥΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ-ΕΥΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΝΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΕΙΕΡ ΑΝΔΡΕΑΝΑ AMT ΑΜΥΝΤΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗ ΔΑΝΑΗ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΨΑΛΛΙΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΛΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΑΔΑΜΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΚΕΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ AMT ΑΜΥΝΤΑΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΚΕΦΑΛΑ ΧΑΡΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΠΑΝΩΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΔΙΒΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΧΟΪΛΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΔΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΜΟΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΤΖΙΚΑΚΟΛΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΠΡΟΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΤΣΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΓΛΥΚΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΚΙΤΣΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΤΣΙΑΣΟΥΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
1
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
2
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
3
ΓΛΑΖΚΟ ΑΘΗΝΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
3
ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G1
5
ΖΗΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
1
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
2
ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
3
ΑΛΜΑΛΙΩΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
3
ΛΕΦΑ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
5
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ G2
5
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΗ ΛΥΔΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΑΝΘΙΜΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU
5
ΖΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΚΩΣΤΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories Rank Name   Club Country    
Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        Kata ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΓΚΑΛΑΒΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΤΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΛΑΤΕΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΠΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΜΠΑΝΤΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΣΙΓΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΜΗΝΑΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΤΖΙΤΖΙΜΠΑΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΠΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΠΑΝΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΔΗΜΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΒΑΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΜΗΤΡΑΙΝΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
5
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΑΣ ΚΑΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 & 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
5
ΚΟΛΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΜΗΤΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΑΛΑΜΠΟΥΡΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΣΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΗΛΙΑΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΚΡΥΕΖΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
3
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
1
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
2
ΡΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU
3
ΜΑΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 & 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 & 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΖΗΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 & 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 & 7 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΚΙΡΤΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΛΑΤΕΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΔΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΒΑΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΦΟΥΡΟΥΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΖΚΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΒΑΣΒΑΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΖΑΧΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
SPHPATA ARMELUO ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 6 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΤΣΙΠΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΤΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΛΑΤΕΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΜΠΟΝΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΑΥΓΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΑΤΙΓΙΑ ΤΖΟΝ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΔΡΙΣΤΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΜΠΑΝΤΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 7 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
1
ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
2
ΤΥΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΜΗΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU
3
ΣΚΟΡΑΣ ΘΩΜΑΣ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΝΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΑΓΓΕΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΧΑΤΖΗΚΟΝΤΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ AMT ΑΜΥΝΤΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΡΟΥΝΤΑΣΙΔΗΣ ΓΕΝΝΑΔΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΜΥΡΙΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΤΣΙΑΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΓΚΙΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ AMT ΑΜΥΝΤΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΧΛΕΠΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
1
ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
2
ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
3
ΣΤΡΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G5
3
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G6
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G6
1
ΣΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G6
2
ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G6
3
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AMT ΑΜΥΝΤΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ
2
ΣΠΑΝΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
1
ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
2
ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΘΕΩΝΑΣ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΓΟΥΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G1
3
ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
1
ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
2
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ AMT ΑΜΥΝΤΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU G2
3
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
1
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
2
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΛΑΤΕΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΜΠΑΝΤΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G1
3
ΚΑΝΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
1
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
2
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΣΤΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G2
3
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
1
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
2
ΧΑΚΤΣΑΝΙ ΑΛΜΠΙΑΝ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G3
3
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
Categories Rank Name   Club Country    
KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
1
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
2
ΜΠΑΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KATA ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU G4
3
ΒΑΡΥΤΙΜΙΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΠΛΑΤΕΟΣ  GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -84 & +84KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -84 & +84KG
1
ΚΟΥΛΟΥΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -67KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -67KG
1
ΣΟΤΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -75KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -75KG
1
ΑΓΑΘΟΥΛΕΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -75KG
2
ΜΥΤΙΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -84 & +84KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -84 & +84KG
1
ΤΣΙΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -84 & +84KG
2
ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΥΜ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΩΝ  GREECE
        KUMITE ΑΝΔΡΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -84 & +84KG
3
ΜΠΟΤΕΤΖΑΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
1
ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
2
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
3
ΔΕΡΗ ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -61KG
3
ΜΙΛΙΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -68KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -68KG
1
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
1
ΑΥΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
2
ΝΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
3
ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
3
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
5
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +70KG
5
ΚΑΠΟΥΡΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
1
ΤΑΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
2
ΤΑΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -52KG
3
ΚΟΥΣΤΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -57KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -57KG
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -57KG
2
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -57KG
3
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
1
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
2
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
3
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -63KG
3
ΤΟΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
1
ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -70KG
2
ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU +70KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU +70KG
1
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU +70KG
2
ΛΟΙΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU +70KG
3
ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU +70KG
3
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU -63KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU -63KG
1
ΣΕΛΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU -63KG
2
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU -70KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU -70KG
1
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 6-5-4 KYU -70KG
2
ΜΑΝΔΡΟΧΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 -57KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 -57KG
1
ΝΤΙΣΑ ΕΡΙΜΟΝΤ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 -57KG
2
ΔΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 -57KG
3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 -57KG
3
ΛΕΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ +40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ +40KG
1
ΜΠΑΣΔΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ +40KG
2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ +40KG
3
ΚΟΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 -30 & -34KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 -30 & -34KG
1
ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 -30 & -34KG
2
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 -37 & -40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 -37 & -40KG
1
ΣΚΟΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 -37 & -40KG
2
ΓΛΑΖΚΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G1
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G1
1
ΤΑΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G1
2
ΡΑΙΝΟΒΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G1
3
ΜΕΜΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G2
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G2
1
ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G2
2
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40KG G2
3
ΤΟΥΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -34KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -34KG
1
ΣΙΓΚΑ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -34KG
2
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -37KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -37KG
1
ΚΑΠΟΥΡΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -37KG
2
ΜΠΑΤΑΝΑΡΑ ΑΝΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -37KG
3
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -37KG
3
ΓΙΟΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -37KG
5
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
1
ΤΣΙΤΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
2
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44 & +44KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44 & +44KG
1
ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -44 & +44KG
2
ΒΕΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +44KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +44KG
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +44KG
2
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΠΕΤΡΙΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -44KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -44KG
1
ΤΣΙΑΚΑΛΙΔΗ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -44KG
2
ΔΕΛΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ AMT ΑΜΥΝΤΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -44KG
3
ΣΙΩΠΗ ΙΩΑΝΝΑ AMT ΑΜΥΝΤΑΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G1
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G1
1
ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G1
2
ΠΑΤΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G1
3
DOMAZETOVSKA LEONA ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G2
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G2
1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G2
2
ΤΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +44KG G2
3
ΧΑΡΕΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -36KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -36KG
1
ΝΤΟΥΜΙΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΝΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -36KG
2
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -44KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -44KG
1
ΒΑΙΡΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -44KG
2
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -44KG
3
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ OPEN
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ OPEN
1
ΑΜΕΞΙΖΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ OPEN
2
ΤΡΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50KG
1
ΙΛΙΑΣΑ ΜΠΙΑΝΚΑ-ΕΛΕΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50KG
2
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +50KG
3
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
1
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
2
ΑΣΑΝΑΚΗ ΔΑΦΝΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45 & -50KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45 & -50KG
1
ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΖΗΝΟΒΙΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45 & -50KG
2
ΠΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45 & -50KG
3
ΛΑΦΑΡΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU OPEN
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU OPEN
1
ΠΑΡΜΑΞΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU OPEN
2
ΚΑΡΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU OPEN
3
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG
1
ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG
2
ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG
3
ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG
3
ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG
5
ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑ ΠΑΥΛΙΝΑ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +54KG
5
ΝΟΥΛΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -49KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -49KG
1
ΠΑΓΩΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -49KG
2
ΒΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΕΛΕΝH ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -54KG
2
ΣΑΜΣΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
1
ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
2
ΧΑΡΜΠΗ ΕΒΙΤΑ-ΣΟΦΙΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
3
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
3
ΣΤΡΑΤΕΛΟΥ ΞΕΝΙΑ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -49KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -49KG
1
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΙΩΝΗ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -49KG
2
ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
1
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
3
ΥΦΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
3
ΜΠΟΥΣΜΑΛΗ ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
5
ΜΠΑΝΤΕ ΘΕΑΝΩ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -44 & -49 & -54KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -44 & -49 & -54KG
1
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -44 & -49 & -54KG
2
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -44 & -49 & -54KG
3
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -25 & -30KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -25 & -30KG
1
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -25 & -30KG
2
ΓΟΥΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G1
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G1
1
ΡΟΥΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G1
2
ΚΟΥΡΟΥΣ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G1
3
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G2
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G2
1
ΚΕΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G2
2
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +30KG G2
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ-ΕΥΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG
1
ΝΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -25KG
2
ΑΔΑΜΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
1
ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
2
ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
3
ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΛΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
5
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +35KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +35KG
1
ΚΕΦΑΛΑ ΧΑΡΑ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +35KG
2
ΧΟΪΛΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30 & -35KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30 & -35KG
1
ΜΑΙΜΟΥΤΖΗ ΒΑΙΑ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30 & -35KG
2
ΠΑΝΩΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30 & -35KG
3
ΦΩΤΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30 & -35KG
3
ΔΙΒΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
1
ΚΙΤΣΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
2
ΤΖΙΚΑΚΟΛΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
3
ΚΟΣΙΦΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G1
3
ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
1
ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
2
ΜΟΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
3
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G2
3
ΔΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G3
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G3
1
ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G3
2
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G3
3
ΜΠΡΟΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G3
3
ΑΗΡΟΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G4
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G4
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G4
2
ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G4
3
ΣΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +35KG G4
3
ΚΥΡΙΑΖΗ ΛΥΔΙΑ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
2
ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
3
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
1
ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
2
ΤΣΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
3
ΤΣΙΑΣΟΥΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G1
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G1
1
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G1
2
ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G1
3
ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G1
3
ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G1
5
ΛΕΦΑ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G1
5
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΡΑΝΙΑ-ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G2
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G2
1
ΖΑΜΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G2
2
ΑΛΑΜΠΟΥΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G2
3
ΓΛΑΖΚΟ ΑΘΗΝΑ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G2
3
ΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G2
5
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΖΩΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +54KG G2
5
ΚΟΚΡΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -47KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -47KG
1
ΜΠΙΤΖΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -47KG
2
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
1
ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
2
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
3
ΚΩΤΤΑ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
3
ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
5
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -54KG
5
ΤΣΑΡΤΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
1
ΖΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU +54KG
2
ΣΑΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU -47 & -54KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU -47 & -54KG
1
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU -47 & -54KG
2
ΓΚΕΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 6-5-4 KYU -47 & -54KG
3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU +54KG
2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -47KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -47KG
1
ΠΑΠΑΛΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -47KG
2
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -54KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -54KG
1
ΚΩΣΤΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-8-7 KYU -54KG
2
ΚΟΚΑΛΑ ΔΑΝΑΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55 & -61KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55 & -61KG
1
ΚΙΟΥΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55 & -61KG
2
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55 & -61KG
3
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -55 & -61KG
3
ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +76KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +76KG
1
ΜΠΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +76KG
2
ΣΤΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +76KG
3
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +76KG
3
ΓΙΜΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -76KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -76KG
1
ΓΕΩΡΓΩΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -76KG
3
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -68KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -68KG
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -68KG
2
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -68KG
3
ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -68KG
3
ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -68KG
5
ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU & 3-ΜΑΥΡΕΣ -68KG
5
ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU -76 & +76KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU -76 & +76KG
1
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 6-5-4 KYU -76 & +76KG
2
ΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +59KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +59KG
1
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +59KG
2
ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU +59KG
3
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -53KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -53KG
1
ΤΖΙΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -53KG
2
ΜΑΝΩΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -59KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -59KG
1
ΤΕΚΕΡΛΕΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -59KG
2
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ KYU -59KG
3
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -59KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -59KG
1
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -59KG
2
ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU -59KG
3
ΠΑΡΜΑΞΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
1
ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
2
ΜΑΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -45 & +45KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -45 & +45KG
1
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -45 & +45KG
2
ΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
1
ΠΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΚΑΘΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
2
ΜΑΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +45ΚG
3
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30 & -35KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30 & -35KG
1
ΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30 & -35KG
2
ΤΖΙΤΖΙΜΠΑΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -30 & -35KG
3
ΣΙΓΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΜΗΝΑΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
1
ΠΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
2
ΜΠΑΝΤΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45KG
1
ΓΚΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45KG
2
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +45ΚG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +45ΚG
1
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +45ΚG
2
ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
1
ΠΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG
2
ΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
1
ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
2
ΝΙΚΟΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40 & -45KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40 & -45KG
1
ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40 & -45KG
2
ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50 & +50KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50 & +50KG
1
ΛΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50 & +50KG
2
ΜΠΑΣΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50 & +50KG
3
ΚΕΡΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50 & +50KG
3
ΜΠΟΥΡΟΖΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -35 & -40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -35 & -40KG
1
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -35 & -40KG
2
ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -35 & -40KG
3
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ -35 & -40KG
3
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45KG
1
ΧΡΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45KG
2
ΜΟΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -45KG
3
ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50KG
1
ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50KG
2
ΜΗΤΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G1
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G1
1
ΓΙΔΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G1
2
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G1
3
ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G2
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G2
1
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G2
2
ΜΗΤΡΑΙΝΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +50ΚG G2
3
ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
1
ΚΟΛΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
2
ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G1
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G1
1
ΜΠΕΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G1
2
ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΥΠΑΤΙΟΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G1
3
ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G1
3
ΧΟΥΣΟΥΡΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G2
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G2
1
ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G2
2
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG G2
3
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -50KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -50KG
1
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -50KG
2
ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
1
ΣΙΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 11ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -45KG
2
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG
1
ΔΟΥΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG
2
ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG
3
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +52ΚG
3
ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42KG
1
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -42KG
2
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47KG
1
ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47KG
2
ΤΡΥΦΕΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47KG
3
ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -47KG
3
ΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -42 & -47KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -42 & -47KG
1
ΤΑΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -42 & -47KG
2
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -52KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -52KG
1
ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -52KG
2
ΣΤΡΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +52KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +52KG
1
ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΒΟΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +52KG
2
ΔΑΜΠΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +52KG
3
ΑΛΑΜΠΟΥΡΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +52KG
3
ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -47 & -52KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -47 & -52KG
1
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -47 & -52KG
2
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -47 & -52KG
3
ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG
1
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG
2
ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG
3
ΦΑΡΑΖΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ +55ΚG
3
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -40KG
2
ΚΑΣΤΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
1
ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΓΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
2
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΩΝ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
3
ΑΕΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 3-ΜΑΥΡΕΣ -50KG
3
ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +55ΚG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +55ΚG
1
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU +55ΚG
2
ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΤΡΑΠΟΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50 & -55KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50 & -55KG
1
ΚΡΥΕΜΑΔΗ ΑΡΜΙΤ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50 & -55KG
2
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -50 & -55KG
3
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +55ΚG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +55ΚG
1
ΦΙΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +55ΚG
2
ΡΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G1
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G1
1
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΤΣΕΤΣΕΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G1
2
ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G1
3
ΕΥΚΟΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G1
3
ΧΛΕΠΑΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G2
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G2
1
ΑΓΓΕΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G2
2
ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G2
3
ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G2
3
ΜΥΡΙΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G3
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G3
1
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G3
2
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΦΣ ΕΟΡΔ ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G3
3
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G3
3
ΣΚΟΡΑΣ ΘΩΜΑΣ AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G4
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G4
1
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G4
2
ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 & 6-5-4 KYU +35KG G4
3
ΔΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
1
ΡΕΠΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
2
ΤΑΝΟΥΣΙ ΕΡΣΙ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
3
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G1
3
ΤΣΙΑΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
1
ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
2
ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G2
3
ΤΕΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G3
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G3
1
ΒΑΝΑΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -30KG G3
2
ΚΑΙΜΑΚΗΣ ΑΝΤΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
1
ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
2
ΡΑΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΠΚ ΑΓΡΙΑΣ Ο ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
3
ΧΑΤΖΗΚΟΝΤΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
3
ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G1
5
ΝΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
1
ΣΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
2
ΤΣΟΥΡΑ ΕΡΙΝΤ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
3
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG G2
3
ΣΤΡΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΜΤ ΒΡΟΝΤΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 & 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 -25 & -30KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 & 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 -25 & -30KG
1
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΘΛ ΣΥΛ ΚΑΡ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 & 8 ΕΤΩΝ 9-8-7 -25 & -30KG
2
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ +40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ +40KG
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ +40KG
2
ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ +40KG
3
ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 & 3-ΜΑΥΡΕΣ +40KG
3
ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 -30 & -35KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 -30 & -35KG
1
ΠΙΝΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 -30 & -35KG
2
ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣΚ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΓΡΟΘΙΑΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
1
ΕΓΕΛΗ ΣΕΛΝΤΙ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
2
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ AMT ΑΜΥΝΤΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
3
ΟΥΓΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 6-5-4 KYU -40KG
3
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG
1
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG
2
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG
3
ΚΑΝΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU +40ΚG
3
ΣΙΝΑΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
1
ΧΑΚΤΣΑΝΙ ΑΛΜΠΙΑΝ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
2
ΜΟΣΧΟΛΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
3
ΜΠΑΝΤΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -35KG
3
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ  GREECE
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
Categories Rank Name   Club Country    
KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
1
ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
2
OYTYKU ANIOL ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
        KUMITE ΠΑΙΔΩΝ 9 ΕΤΩΝ 9-8-7 KYU -40KG
3
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ  GREECE
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-28 13:08:44 CEST +02:00)