ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ EΦΗΒΩΝ- ΝΕΑΝΙΔΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ U21
KATA ΕΦΗΒΩΝ

  
KATA ΕΦΗΒΩΝ Pool 1
1 ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ,GRE)099 Unsu
TEC6.47.45.86.86.8*0.714.00
ATH6.27.2677*0.36.06
20.06
2 ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC675.66.67.2*0.713.72
ATH5.87.266.87.2*0.36.00
19.72
3 ΤΣΑΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC6.87.26.26.46.6*0.713.86
ATH5.87.26.46.67*0.36.00
19.86
4 ΛΙΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE)009 Chibana No Kushanku
TEC7.67.866.46.8*0.714.56
ATH7.87.86.26.87.2*0.36.54
21.1
5 ΒΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ,GRE)019 Gojushiho
0.00.00.00.00.00.00.00.0
0
6 ΓΑΛΗΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ,GRE)011 Chinto
TEC5.86.25.45.66.4*0.712.32
ATH5.46.65.65.86.4*0.35.34
17.66
7 ΜΩΧΑΜΑΝΤ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ,GRE)
0.00.00.00.00.00.00.00.0
0
8 ΜΗΛΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣΜΤ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ,GRE)008 Chatanyara Kushanku
TEC5.25.45.85.86.2*0.711.90
ATH5.45.6666.2*0.35.28
17.18
9 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ,GRE)099 Unsu
TEC5.85.85.26.46.2*0.712.46
ATH5.2656.86.4*0.35.28
17.74
KATA ΕΦΗΒΩΝ Pool 2
1 ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΓΣ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC65.86.86.66.8*0.713.58
ATH6676.86.6*0.35.82
19.4
2 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΑΝΗΜΑΘΕΙΑΚΟΣ ΑΣ,GRE)
0.00.00.00.00.00.00.00.0
0
3 ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ,GRE)036 Jion
TEC5.65.26.876.4*0.713.16
ATH5.25.46.87.26.6*0.35.64
18.8
4 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC7.467.47.27.2*0.715.26
ATH7.467.27.47.4*0.36.60
21.86
5 ΣΑΝΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)064 Ohan Dai
TEC7.66.87.67.67.4*0.715.82
ATH7.66.67.67.87.6*0.36.84
22.66
6 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ,GRE)012 Enpi
TEC7.26.67.46.87.6*0.714.98
ATH7.26.67.477.8*0.36.48
21.46
7 ΒΕΡΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC7.878.27.48*0.716.24
ATH7.87.48.27.88.2*0.37.14
23.38
8 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC5.467.26.27.2*0.713.58
ATH5.46.26.86.87.4*0.35.94
19.52
9 ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC6.85.476.66.4*0.713.86
ATH75.66.66.66.6*0.35.94
19.8
KATA ΕΦΗΒΩΝ R2-G1
1 ΤΣΑΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE)041 Kanku Sho
TEC7.477.46.86.6*0.714.84
ATH7.46.67.66.86.8*0.36.30
21.14
2 ΛΙΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE)002 Anan Dai
TEC7.8877.47*0.715.54
ATH86.67.47.47.4*0.36.66
22.2
3 ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ,GRE)020 Gojushiho Dai
TEC7.26.87.676.6*0.714.70
ATH7.677.276.4*0.36.36
21.06
4 ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE)041 Kanku Sho
TEC7.66.87.677*0.715.12
ATH7.47.67.87.27.2*0.36.66
21.78
KATA ΕΦΗΒΩΝ R2-G2
1 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ,GRE)041 Kanku Sho
TEC6.86.67.477.4*0.714.84
ATH6.86.47.67.27.6*0.36.48
21.32
2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE)020 Gojushiho Dai
TEC6.46.87.87.47.6*0.715.26
ATH6.46.67.67.27.8*0.36.42
21.68
3 ΣΑΝΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)002 Anan Dai
TEC7.277.87.68*0.715.82
ATH7.46.87.87.68.2*0.36.84
22.66
4 ΒΕΡΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE)041 Kanku Sho
TEC7.67.68.47.88.2*0.716.52
ATH7.67.48.47.88.4*0.37.14
23.66
KATA ΕΦΗΒΩΝ R3 BRONZE MEDAL MATCH 1
1 ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE)099 Unsu
TEC7.277.877.2*0.714.98
ATH7.67.287.47.4*0.36.72
21.7
2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE)099 Unsu
TEC6.86.87.67.67.2*0.715.12
ATH6.46.47.87.87.2*0.36.42
21.54
KATA ΕΦΗΒΩΝ R3 BRONZE MEDAL MATCH 2
1 ΤΣΑΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE)099 Unsu
TEC6.86.476.47*0.714.14
ATH6.86.66.86.47.2*0.36.06
20.2
2 ΣΑΝΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)078 Sansai
TEC6.46.877.26.8*0.714.42
ATH6.4777.27*0.36.30
20.72
KATA ΕΦΗΒΩΝ R3 GOLD MEDAL MATCH
1 ΛΙΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE)008 Chatanyara Kushanku
TEC7.87.888.287.87.4*0.716.52
ATH887.88.48.27.87.6*0.37.14
23.66
2 ΒΕΡΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE)099 Unsu
TEC7.67.67.688.27.67.6*0.715.96
ATH7.67.47.888.47.67.8*0.36.96
22.92
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-10-06 06:06:06 CEST +02:00)