ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ EΦΗΒΩΝ- ΝΕΑΝΙΔΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ U21
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ

  
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ Pool 1
1 ΠΑΤΡΩΝΗ ΦΙΛΙΠΠΑ (ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE)012 Enpi
TEC777.27.46*0.714.84
ATH7.26.877.26.2*0.36.30
21.14
2 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ (ΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ,GRE)036 Jion
TEC6.876.86.45.8*0.714.00
ATH77.26.66.26*0.35.94
19.94
3 ΓΛΑΖΚΟ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,GRE)020 Gojushiho Dai
TEC7.47.476.66.2*0.714.70
ATH7.27.26.86.86.4*0.36.24
20.94
4 ΣΙΜΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ,GRE)008 Chatanyara Kushanku
TEC7.67.47.25.85.8*0.714.28
ATH7.47.47.26.26.2*0.36.24
20.52
5 ΛΑΪΟΥ ΟΛΓΑ (ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE)001 Anan
TEC7.27.26.66.26.4*0.714.14
ATH776.86.85.8*0.36.18
20.32
6 ΛΕΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC6.27.46.476.6*0.714.00
ATH77.46.47.26.8*0.36.30
20.3
7 ΣΥΚΑ ΑΡΕΤΗ (ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC7.47.26.26.46.4*0.714.00
ATH7.2766.66*0.35.88
19.88
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ Pool 2
1 ΑΝΘΙΜΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE)006 Bassai Dai
TEC5.85.65.46.65*0.711.76
ATH5.65.25.46.85.2*0.34.86
16.62
2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC6.46.26.86.66.2*0.713.44
ATH6.45.86.46.66*0.35.64
19.08
3 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΑΣΜΤ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ,GRE)008 Chatanyara Kushanku
TEC6.266.25.45.2*0.712.32
ATH6.25.46.25.65*0.35.16
17.48
4 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)041 Kanku Sho
TEC6.86.26.865.8*0.713.30
ATH6.86.66.86.25.4*0.35.88
19.18
5 ΚΟΤΤΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC76.26.86.26*0.713.44
ATH76.876.26.2*0.36.00
19.44
6 ΚΑΤΣΑΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)002 Anan Dai
TEC7.277.277*0.714.84
ATH7.46.67.46.86.8*0.36.30
21.14
7 ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ,GRE)011 Chinto
TEC5.45.255.25.2*0.710.92
ATH5.65.45.255.4*0.34.80
15.72
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ Pool 3
1 ΖΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ,GRE)019 Gojushiho
TEC6.87.26.65.66.2*0.713.72
ATH6.87.475.86.4*0.36.06
19.78
2 ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE)068 Papuren
TEC7.27.87.887.2*0.715.96
ATH787.887.4*0.36.96
22.92
3 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΑΣΜΤ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ,GRE)008 Chatanyara Kushanku
TEC6.46.85.867.4*0.713.44
ATH6.676.85.87.2*0.36.12
19.56
4 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE)068 Papuren
TEC6.87.276.87.4*0.714.70
ATH7.4776.87.4*0.36.42
21.12
5 ΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ,GRE)019 Gojushiho
TEC6.46.66.45.47.4*0.713.58
ATH6.46.86.65.67*0.35.94
19.52
6 ΣΥΚΑ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC77.26.86.46.6*0.714.28
ATH6.46.66.86.67*0.36.00
20.28
7 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΓΑΣ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Η ΦΛΟΓΑ,GRE)036 Jion
TEC66.25.65.46.6*0.712.46
ATH6665.46.8*0.35.40
17.86
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ Pool 4
1 ΧΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE)001 Anan
TEC6.26.86.46.25.4*0.713.16
ATH6.46.46.465.2*0.35.64
18.8
2 ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC6.66.66.25.85.2*0.713.02
ATH6.66.466.45.4*0.35.64
18.66
3 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE)046 Kousoukun Sho
TEC6.477.25.66*0.713.58
ATH6.46.67.25.86.2*0.35.76
19.34
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)002 Anan Dai
TEC6.87.46.66.86.6*0.714.14
ATH6.6776.66.4*0.36.06
20.2
5 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΑΣ ΓΚΟΤΖΟΥ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑΣ,GRE)
0.00.00.00.00.00.00.00.0
0
6 ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)041 Kanku Sho
TEC76.86.467*0.714.14
ATH77.46.65.86.8*0.36.12
20.26
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R2-G1
1 ΚΟΤΤΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE)041 Kanku Sho
TEC7.47.67.27.66.8*0.715.54
ATH7.67.67.47.87*0.36.78
22.32
2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ,GRE)020 Gojushiho Dai
TEC6.27776.6*0.714.42
ATH776.86.86.8*0.36.18
20.6
3 ΛΑΪΟΥ ΟΛΓΑ (ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE)045 Kousoukun Dai
TEC6.676.27.46.4*0.714.00
ATH6.66.86.67.66.8*0.36.06
20.06
4 ΚΑΤΣΑΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)068 Papuren
TEC7.67.67.47.67.6*0.715.96
ATH7.87.27.67.67.8*0.36.90
22.86
5 ΣΙΜΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΑΣKX ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ,GRE)019 Gojushiho
TEC6.47.45.87.47*0.714.56
ATH6.87.467.86.8*0.36.30
20.86
6 ΓΛΑΖΚΟ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,GRE)099 Unsu
TEC77.66.27.27.2*0.714.98
ATH6.66.86.27.66.6*0.36.00
20.98
7 ΠΑΤΡΩΝΗ ΦΙΛΙΠΠΑ (ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC7.276.477.4*0.714.84
ATH7.47.46.46.87.4*0.36.48
21.32
8 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)099 Unsu
TEC6.87.85.66.86.4*0.714.00
ATH77.85.86.86.6*0.36.12
20.12
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R2-G2
1 ΖΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ,GRE)061 Nipaipo
TEC6.46.66.65.85*0.713.16
ATH6.26.26.465.2*0.35.52
18.68
2 ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE)001 Anan
TEC777.276.8*0.714.70
ATH76.67.27.26.6*0.36.24
20.94
3 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE)008 Chatanyara Kushanku
TEC6.466.46.85.2*0.713.16
ATH6.66.46.26.85*0.35.76
18.92
4 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE)041 Kanku Sho
TEC6.26.86.865.6*0.713.30
ATH6.26.46.86.25.8*0.35.64
18.94
5 ΣΥΚΑ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE)041 Kanku Sho
TEC6.66.26.26.65.2*0.713.30
ATH6.66.666.45.4*0.35.70
19.0
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)068 Papuren
TEC7.26.66.87.26.4*0.714.42
ATH7.27.276.86.8*0.36.30
20.72
7 ΧΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE)045 Kousoukun Dai
TEC66.46.265.6*0.712.74
ATH666.665.4*0.35.40
18.14
8 ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)015 Gankaku
TEC7776.87*0.714.70
ATH7.27.4776.8*0.36.36
21.06
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R3-G1
1 ΚΟΤΤΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE)099 Unsu
TEC6.67.67.47.87.8*0.715.96
ATH6.47.47.67.87.6*0.36.78
22.74
2 ΠΑΤΡΩΝΗ ΦΙΛΙΠΠΑ (ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE)041 Kanku Sho
TEC6.67777.2*0.714.70
ATH6.67.26.87.27*0.36.30
21.0
3 ΚΑΤΣΑΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)078 Sansai
TEC7.47.87.87.67.4*0.715.96
ATH7.87.67.47.87.6*0.36.90
22.86
4 ΓΛΑΖΚΟ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC67.26.87.47.4*0.714.98
ATH67.26.47.27.4*0.36.24
21.22
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R3-G2
1 ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE)092 Suparinpei
TEC7.67.47.27.47.4*0.715.54
ATH7.677.27.47.2*0.36.54
22.08
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)078 Sansai
TEC7.46.66.677.2*0.714.56
ATH7.46.46.87.26.8*0.36.24
20.8
3 ΣΥΚΑ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE)015 Gankaku
TEC76.86.66.87*0.714.42
ATH6.86.26.46.66.8*0.35.94
20.36
4 ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)099 Unsu
TEC7.26.66.46.67.6*0.714.28
ATH7.45.8777*0.36.30
20.58
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R4 BRONZE MEDAL MATCH 1
1 ΚΟΤΤΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE)015 Gankaku
TEC7.67.67.47.67.2*0.715.82
ATH7.47.47.67.47.2*0.36.66
22.48
2 ΖΟΥΜΠΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΔΕΣΣΑΣ,GRE)021 Gojushiho Sho
TEC7.87.87.67.26.8*0.715.82
ATH7.87.87.87.46.8*0.36.90
22.72
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R4 BRONZE MEDAL MATCH 2
1 ΓΛΑΖΚΟ ΑΘΗΝΑ (ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,GRE)041 Kanku Sho
TEC7.27.26.86.86.6*0.714.56
ATH7.26.66.676.4*0.36.06
20.62
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)092 Suparinpei
TEC7.46.86.67.27.4*0.714.98
ATH7.46.46.87.26.6*0.36.18
21.16
KATA ΝΕΑΝΙΔΩΝ R4 GOLD MEDAL MATCH
1 ΚΑΤΣΑΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE)092 Suparinpei
TEC777.4888.28.4*0.716.38
ATH6.877.68.28.288.6*0.37.14
23.52
2 ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE)064 Ohan Dai
TEC8887.88.28.48.6*0.716.94
ATH8.28.287.68.28.28.4*0.37.38
24.32
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-09-25 10:42:50 CEST +02:00)