ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2022
Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ

  
Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΑΣΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΠΑΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΑΓΣ SHO TO KAN,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
    ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΑΓΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΜΕΓΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΚΑΣΚΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΑΣ SHOTOKAN ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    ΑΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΚΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
    ΑΓΣ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΘΕΟΔΟΣΑΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
    ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΣΙΠΤ ΣΑΜΟΥΡΑΙ SAMURAI,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΥΡΩΝ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΣΙΒΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΛΕΚΑΚΟΣ ΠΑΡΗΣ
    ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΛΑΒΙΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
    ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΑΓΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΣΟΡΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    ΑΣΚ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΣΙΖΑ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΜΑΝΣΟΥΡ ΧΑΛΙΛ
    ΑΓΣ ΠΤ ΑΜΙΛΛΑ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΠΑΡΗΣ
    ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΖΟΡΠΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
    ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΑΣΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΑΓΣ SHO TO KAN,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ,GRE
    006 Bassai Dai
    Country Score
    GRE 0
  • ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
    007 Bassai Sho
    Country Score
    GRE 3
  • ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    051 Matsukaze
    Country Score
    GRE 0
  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ,GRE
    008 Chatanyara Kushanku
    Country Score
    GRE 3
  • ΚΑΣΚΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΑΣ SHOTOKAN ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ,GRE
    012 Enpi
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
    ΑΓΣ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ,GRE
    036 Jion
    Country Score
    GRE 3
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
    ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
    070 Pinan Shodan
    Country Score
    GRE 0
  • ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΣΙΠΤ ΣΑΜΟΥΡΑΙ SAMURAI,GRE
    060 Nijushiho
    Country Score
    GRE 3
  • ΣΙΒΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
    061 Nipaipo
    Country Score
    GRE 0
  • ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ,GRE
    001 Anan
    Country Score
    GRE 3
  • ΣΟΡΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    ΑΣΚ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΣΙΖΑ,GRE
    036 Jion
    Country Score
    GRE 3
  • ΜΑΝΣΟΥΡ ΧΑΛΙΛ
    ΑΓΣ ΠΤ ΑΜΙΛΛΑ,GRE
    071 Pinan Nidan
    Country Score
    GRE 0
  • ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
    031 Ishimine Bassai
    Country Score
    GRE 2
  • ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE
    041 Kanku Sho
    Country Score
    GRE 1
  • ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΑΓΣ SHO TO KAN,GRE
    012 Enpi
    Country Score
    GRE 3
  • ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    035 Jiin
    Country Score
    GRE 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
    031 Ishimine Bassai
    Country Score
    GRE 1
  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ,GRE
    087 Shiho Kousoukun
    Country Score
    GRE 2
  • ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
    ΑΓΣ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ,GRE
    041 Kanku Sho
    Country Score
    GRE 2
  • ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΣΙΠΤ ΣΑΜΟΥΡΑΙ SAMURAI,GRE
    021 Gojushiho Sho
    Country Score
    GRE 1
  • ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ,GRE
    045 Kousoukun Dai
    Country Score
    GRE 3
  • ΣΟΡΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    ΑΣΚ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΣΙΖΑ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
    047 Kururunfa
    Country Score
    GRE 1
  • ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΑΓΣ SHO TO KAN,GRE
    029 Heian Godan
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
    ΑΓΣ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ,GRE
    021 Gojushiho Sho
    Country Score
    GRE 3
  • ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ,GRE
    082 Seienchin
    Country Score
    GRE 3
  • ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
    ΑΓΣ SHO TO KAN,GRE
    027 Heian Sandan
    Country Score
    GRE 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ΚΥΒΕΛΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
    ΑΓΣ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ,GRE
    015 Gankaku
    Country Score
    GRE 1
  • ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ,GRE
    008 Chatanyara Kushanku
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΟΝΙΚΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE
Kata ΠΑΙΔΩΝ 11 ΕΤΩΝ - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΚΣ,GRE
041 Kanku Sho
Country Score
GRE 3
ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΚΣ,GRE
021 Gojushiho Sho
Country Score
GRE 1
ΚΑΣΚΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ SHOTOKAN ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ,GRE
040 Kanku Dai
Country Score
GRE 0
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΙΠΤ ΣΑΜΟΥΡΑΙ SAMURAI,GRE
040 Kanku Dai
Country Score
GRE 3
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΙΠΤ ΣΑΜΟΥΡΑΙ SAMURAI,GRE
041 Kanku Sho
Country Score
GRE 2
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΙΠΤ ΣΑΜΟΥΡΑΙ SAMURAI,GRE
Country Score
GRE
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΘΑΚ ΚΑΡΑΤΕ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ,GRE
073 Pinan Yondan
Country Score
GRE 0
Repechage Pool 1
ΛΑΒΙΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ,GRE
051 Matsukaze
Country Score
GRE 0
ΣΙΒΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
031 Ishimine Bassai
Country Score
GRE 1
ΣΙΒΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
099 Unsu
Country Score
GRE 3
ΣΟΡΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΚ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΣΙΖΑ,GRE
012 Enpi
Country Score
GRE 3
ΣΟΡΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΚ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΣΙΖΑ,GRE
015 Gankaku
Country Score
GRE 2
ΣΟΡΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΚ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΣΙΖΑ,GRE
Country Score
GRE
ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΓΣ SHO TO KAN,GRE
093 Tekki Shodan
Country Score
GRE 0
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-09-25 06:31:56 CEST +02:00)