ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2022
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ

  
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΑΓΣ ΠΤ ΑΜΙΛΛΑ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
    ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΠΕΡΓΑΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ
    ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • ΞΥΝΤΑΡΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
    ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE
  • ΜΩΧΑΜΑΝΤ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΛΥΔΙΑ
    ΑΣΑ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
    ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
    021 Gojushiho Sho
    Country Score
    GRE 1
  • ΠΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    021 Gojushiho Sho
    Country Score
    GRE 2
  • ΒΕΝΕΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ
    ΑΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΚΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ
    ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΓΛΑΖΚΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
    ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
    ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
    ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΜΩΧΑΜΑΝΤ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ,GRE
    037 Jitte
    Country Score
    GRE 1
  • ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
    ΑΣΣΚ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ,GRE
    036 Jion
    Country Score
    GRE 2
  • ΚΑΛΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΑΟ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΠΟΛΥΚΡΕΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
    ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΜΙΡΝΤΙΤΑ ΜΑΡΙΛΙΑ
    ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΖΩΡΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΚΑΜΙΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
    ΑΓΣ ΠΤ ΑΜΙΛΛΑ,GRE
    Country Score
    GRE 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ΠΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    036 Jion
    Country Score
    GRE 2
  • ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ
    ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE
    001 Anan
    Country Score
    GRE 1
  • ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΚΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
    ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
    ΑΣΣΚ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΠΟΛΥΚΡΕΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
    ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΜΙΡΝΤΙΤΑ ΜΑΡΙΛΙΑ
    ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΖΩΡΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ΠΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    041 Kanku Sho
    Country Score
    GRE 0
  • ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    002 Anan Dai
    Country Score
    GRE 3
  • ΠΟΛΥΚΡΕΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
    ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΖΩΡΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΖΩΡΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE
Kata ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 10 ΕΤΩΝ - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
ΠΕΡΓΑΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE
021 Gojushiho Sho
Country Score
GRE 3
ΠΕΡΓΑΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE
041 Kanku Sho
Country Score
GRE 0
ΓΛΑΖΚΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,GRE
021 Gojushiho Sho
Country Score
GRE 0
ΚΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
012 Enpi
Country Score
GRE 3
ΚΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
021 Gojushiho Sho
Country Score
GRE 3
ΚΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
Country Score
GRE
ΠΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
021 Gojushiho Sho
Country Score
GRE 0
Repechage Pool 1
ΜΙΡΝΤΙΤΑ ΜΑΡΙΛΙΑ
ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
029 Heian Godan
Country Score
GRE 1
ΠΟΛΥΚΡΕΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ,GRE
Country Score
GRE
ΠΟΛΥΚΡΕΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ,GRE
036 Jion
Country Score
GRE 2
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-10-03 04:16:55 CEST +02:00)