ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2022
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ +50KG

  
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ +50KG - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ΑΤΣΑΛΗ ΙΡΙΣ-ΓΑΒΡΙΕΛΑ
    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE
  • ΚΕΛΑΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE
  • ΔΟΥΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
    ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 8
  • ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ
    ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΑΛΚΥΟΝΗ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 10
  • ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
    ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 7
  • Country Score
  • Country Score
  • ΚΑΡΑΝΔΡΕΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
    ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
    ΑΓΣ SHO TO KAN,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ
    ΑΕΣ ΑΙΟΛΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗ ΙΣΙΔΑ
    ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 10
  • ΝΤΟΥΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 7
  • Country Score
  • Country Score
  • ΣΙΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΙΡΗΝΗ,GRE
    Country Score
    GRE 9
  • ΜΕΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
    ΕΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΟΝΑ
    ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 10
  • ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
    ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΤΡΑΙΦΟΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΤΡΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ
    ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ
    ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΔΟΥΚΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ-ΦΑΝΟΥΡΙΑ
    ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΜΥΡΣΑ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΔΙΒΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 7
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
    ΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ΑΤΣΑΛΗ ΙΡΙΣ-ΓΑΒΡΙΕΛΑ
    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΔΟΥΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
    ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 8
  • ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΑΛΚΥΟΝΗ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • ΚΑΡΑΝΔΡΕΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
    ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 6
  • ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗ ΙΣΙΔΑ
    ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 12
  • ΚΑΡΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
    ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • ΣΙΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΙΡΗΝΗ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΟΝΑ
    ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΤΡΑΙΦΟΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΙΛΙΑΣΑ ΜΠΙΑΝΚΑ-ΕΛΕΝΑ
    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ
    ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΜΥΡΣΑ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 6
  • ΔΙΒΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ΔΟΥΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
    ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 8
  • ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΑΛΚΥΟΝΗ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 6
  • ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗ ΙΣΙΔΑ
    ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • ΣΙΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΙΡΗΝΗ,GRE
    Country Score
    GRE 6
  • ΙΛΙΑΣΑ ΜΠΙΑΝΚΑ-ΕΛΕΝΑ
    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΜΥΡΣΑ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 10
  • ΔΙΒΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ΔΟΥΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
    ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 6
  • ΣΙΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΙΡΗΝΗ,GRE
    Country Score
    GRE 8
  • ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΜΥΡΣΑ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 4

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΣΙΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΙΡΗΝΗ,GRE
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12 ΕΤΩΝ +50KG - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ
ΑΕΣ ΑΙΟΛΟΣ,GRE
Country Score
GRE 1
ΚΑΡΑΝΔΡΕΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ,GRE
Country Score
GRE 3
ΚΑΡΑΝΔΡΕΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ,GRE
Country Score
GRE 9
ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗ ΙΣΙΔΑ
ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE
Country Score
GRE 4
ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗ ΙΣΙΔΑ
ΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ,GRE
Country Score
GRE 10
ΔΟΥΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ,GRE
Country Score
GRE
ΔΟΥΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ,GRE
Country Score
GRE 6
Repechage Pool 1
ΜΕΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΕΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ,GRE
Country Score
GRE
ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΟΝΑ
ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
Country Score
GRE 3
ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΟΝΑ
ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
Country Score
GRE 6
ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΟΝΑ
ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
Country Score
GRE 7
ΙΛΙΑΣΑ ΜΠΙΑΝΚΑ-ΕΛΕΝΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
Country Score
GRE 0
ΚΡΟΣΙ ΕΡΙΟΝΑ
ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
Country Score
GRE
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΜΥΡΣΑ
ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,GRE
Country Score
GRE 1
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-10-03 04:37:59 CEST +02:00)