ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2022
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +54KG

  
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +54KG - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
    ΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΚΑΤΡΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ΤΣΑΤΣΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
    ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
    ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • ΜΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
    ΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
    ΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
    ΕΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • ΤΣΑΤΣΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
    ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΠΑΠΑΣΥΦΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
    ΑΓΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΝΤΡΙΖΑΡΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ
    ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΡΑΠΤΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ
    ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΛΑΨΑΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
    ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ
    ΕΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΑΓΓΑΘΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
    ΕΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • ΤΣΑΤΣΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
    ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 6
  • ΝΤΡΙΖΑΡΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 6
  • ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
    ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • ΤΣΑΤΣΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
    ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 7
  • ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE
KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13 ΕΤΩΝ +54KG - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
Country Score
GRE 1
ΓΑΛΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
Country Score
GRE 3
ΜΠΕΛΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
ΕΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ,GRE
Country Score
GRE 0
ΤΣΑΤΣΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ,GRE
Country Score
GRE
ΤΣΑΤΣΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ,GRE
Country Score
GRE 4
Repechage Pool 1
ΜΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ,GRE
Country Score
GRE 2
ΜΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ,GRE
Country Score
GRE 3
ΡΑΠΤΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ
ΚΚ ΣΟΤΟΚΑΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ,GRE
Country Score
GRE 1
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ,GRE
Country Score
GRE 0
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ,GRE
Country Score
GRE 4
ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
Country Score
GRE
ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
Country Score
GRE 5
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-09-25 08:05:09 CEST +02:00)