ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2022
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ

  
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
    ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΛΚΙΝΟΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • Country Score
  • Country Score
  • ΝΤΕΝΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE
    Country Score
    GRE
  • ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE
  • Country Score
  • Country Score
  • ΤΣΕΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
    ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • ΚΩΛΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
    ΑΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΚΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΥ ΟΛΓΑ
    ΑΓΣ SHO KU KAN,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΣΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΛΚΙΝΟΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    021 Gojushiho Sho
    Country Score
    GRE 3
  • ΚΑΡΕΛΛΗ ΕΥΑ
    ΑΓΣ ΠΤ ΑΜΙΛΛΑ,GRE
    071 Pinan Nidan
    Country Score
    GRE 0
  • ΝΤΕΝΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΣΥΚΑ ΣΟΦΙΑ
    ΑΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΚΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΤΣΕΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
    ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
    040 Kanku Dai
    Country Score
    GRE 1
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
    ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΚΟΥΡΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΚΑΡΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
    ΑΓΣ ΠΤ ΑΜΙΛΛΑ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΥ ΟΛΓΑ
    ΑΓΣ SHO KU KAN,GRE
    026 Heian Nidan
    Country Score
    GRE 3
  • ΝΤΕΚΑΝΟΊΑ ΣΟΦΙΑ
    ΑΓΣ ΠΤ ΑΜΙΛΛΑ,GRE
    070 Pinan Shodan
    Country Score
    GRE 0
  • ΠΑΠΤΣΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
    ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
    ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΛΕΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
    ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
    ΑΓΣ ΠΤ ΑΜΙΛΛΑ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
    ΑΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΚΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΛΚΙΝΟΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    036 Jion
    Country Score
    GRE 3
  • ΝΤΕΝΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE
    035 Jiin
    Country Score
    GRE 0
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
    ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΚΟΥΡΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΥ ΟΛΓΑ
    ΑΓΣ SHO KU KAN,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
    ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
    ΑΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΚΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΛΚΙΝΟΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    021 Gojushiho Sho
    Country Score
    GRE 3
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
    ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
    072 Pinan Sandan
    Country Score
    GRE 0
  • ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
    ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΛΚΙΝΟΗ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
    ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΛΚΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE
KATA ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 8 ΕΤΩΝ - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ,GRE
028 Heian Yondan
Country Score
GRE 2
ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΠΑΤΡΩΝ,GRE
027 Heian Sandan
Country Score
GRE 0
ΚΑΡΕΛΛΗ ΕΥΑ
ΑΓΣ ΠΤ ΑΜΙΛΛΑ,GRE
070 Pinan Shodan
Country Score
GRE 1
ΝΤΕΝΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE
071 Pinan Nidan
Country Score
GRE 3
ΝΤΕΝΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE
051 Matsukaze
Country Score
GRE 3
ΝΤΕΝΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΠ,GRE
Country Score
GRE
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΔΙΑΛΛΟΣ,GRE
070 Pinan Shodan
Country Score
GRE 0
Repechage Pool 1
ΣΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
002 Anan Dai
Country Score
GRE 3
ΣΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
061 Nipaipo
Country Score
GRE 3
ΛΕΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΓΑΣ,GRE
Country Score
GRE 0
ΣΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
002 Anan Dai
Country Score
GRE 0
ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΚΣ,GRE
027 Heian Sandan
Country Score
GRE 0
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
Country Score
GRE
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ,GRE
040 Kanku Dai
Country Score
GRE 3
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-09-25 06:02:03 CEST +02:00)