ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΑΤΕ EΦΗΒΩΝ- ΝΕΑΝΙΔΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ U21
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ +59KG

  
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ +59KG - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ΙΩΣΗΦ ΕΥΑ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • ΝΕΟΧΩΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • ΡΑΠΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΤΣΕΚΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
    ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ΠΑΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
    ΑΣΚ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΡΕΤΗ
    ΓΑΜΑ ΧΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ
    ΑΣΧ ΕΡΥΞΙΑΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΑΙΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΡΟΒΙΘΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
    ΑΚΑΔ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • Country Score
  • Country Score
  • ΜΟΡΦΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
    ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΚΟΝΔΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
    ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
    ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
    ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ,GRE
    Country Score
    GRE 6
  • ΜΑΡΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
    ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
    Country Score
    GRE 5
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ΙΩΣΗΦ ΕΥΑ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 8
  • ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
    Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΡΑΠΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 8
  • ΒΕΡΟΥΣΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΜΕΛΙΝΑ
    AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΠΑΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
    ΑΣΚ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
    ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 6
  • ΡΟΒΙΘΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
    ΑΚΑΔ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 8
  • ΚΟΝΔΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
    ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ,GRE
    Country Score
    GRE 7
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
    ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
    ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΣΟΥΚΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
    ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
    AMT ΑΜΥΝΤΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
    ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
    Country Score
    GRE 9
  • ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
    Α.Σ.ΚΑΡΑΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ΙΩΣΗΦ ΕΥΑ
    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΡΑΠΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
    ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 11
  • ΚΟΝΔΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
    ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
    AMT ΑΜΥΝΤΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
    ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
    Country Score
    GRE 4

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ΡΑΠΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • ΚΟΝΔΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
    ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ,GRE
    Country Score
    GRE 4
  • ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
    ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
    Country Score
    GRE 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
    ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • ΚΟΝΔΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
    ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ,GRE
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • ΚΟΝΔΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
    ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ,GRE
    Country Score
    GRE
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ +59KG - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
ΡΟΒΙΘΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΚΑΔ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ,GRE
Country Score
GRE 0
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,GRE
Country Score
GRE 7
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,GRE
Country Score
GRE 3
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΛΠΙ ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ,GRE
Country Score
GRE
ΡΑΠΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ,GRE
Country Score
GRE 1
Repechage Pool 1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
Country Score
GRE 3
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
Country Score
GRE 2
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ ΣΚΑΛΑΣ,GRE
Country Score
GRE 0
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ,GRE
Country Score
GRE
ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ,GRE
Country Score
GRE 1
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-10-06 05:32:01 CEST +02:00)