| ||||
---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | |
10:45 |
DUO CADETS BOYS U10 (2 ) #11 BEJTOVIČ, BENČINA (BEJTOVIČ, BENČINA) (SLO) vs BURGAS 1 (KIROV, RUSINOV) (BUL) 10:45 - 10:50 (00:05) |
JIUJITSU MEN U18 -66 KG (2 ) #29 BOTANOIU DORU (ROU) vs VUJČIČ JAKA (SLO) 10:45 - 10:52 (00:07) |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -27 (2 ) #67 VOJVODIĆ VELIMIR (MNE) vs PETKOV PAVEL (BUL) 10:45 - 10:49 (00:04) |
|
10:46 | ||||
10:47 | ||||
10:48 | ||||
10:49 |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -21 (2 ) #68 KIROV NIKOLAY (CPKJK) vs RUSINOV CHAVDAR (CPKJK) 10:49 - 10:53 (00:04) |
|||
10:50 |
DUO CADETS BOYS U10 (2 ) #12 HRASTAR - KOŽUH (HRASTAR, KOŽUH) (SLO) vs ADAMIČ - ČAMPELJ (ADAMIČ, ČAMPELJ) (SLO) 10:50 - 10:55 (00:05) |
|||
10:51 | ||||
10:52 |
JIUJITSU MEN U18 -66 KG (2 ) #30 NICOLAIE FLORIN_ALEXANDRU (ROU) vs LUNA GIORGIO (ITA) 10:52 - 10:59 (00:07) |
|||
10:53 |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -30 (2 ) #69 PEKOVŠEK ŽAK (JJZS) vs PINOZA ERIK (JJZS) 10:53 - 10:57 (00:04) |
|||
10:54 | ||||
10:55 |
DUO CADETS GIRLS U10 (2 ) #13 OFAK - IBRAHIMAGIČ (IBRAHIMAGIČ, OFAK) (JJZS) vs RUS - DOUTLIK (DOUTLIK, RUS) (JJZS) 10:55 - 11:00 (00:05) |
|||
10:56 | ||||
10:57 |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -38 (2 ) #70 VIDOVIĆ IVAN (JJK HEIAN DO) vs NADJ JOVAN (JJK HEIAN DO) 10:57 - 11:01 (00:04) |
|||
10:58 | ||||
10:59 |
JIUJITSU MEN U18 -60 KG (2 ) #31 TIFREA GHEORGHE_LAURENTIU (ROU) vs POP TEODOR_CRISTIAN (ROU) 10:59 - 11:06 (00:07) |
|||
11:00 |
DUO CADETS BOYS U10 (2 ) #14 BEJTOVIČ, BENČINA (BEJTOVIČ, BENČINA) (SLO) vs HOPFE/EISNER (EISNER, HOPFE) (AUT) 11:00 - 11:05 (00:05) |
|||
11:01 |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -27 (2 ) #71 VOJVODIĆ VELIMIR (MNE) vs POJE_MIHELIČ LUKA (SLO) 11:01 - 11:05 (00:04) |
|||
11:02 | ||||
11:03 | ||||
11:04 | ||||
11:05 |
DUO CADETS BOYS U10 (2 ) #15 HRASTAR - KOŽUH (HRASTAR, KOŽUH) (SLO) vs BURGAS 1 (KIROV, RUSINOV) (BUL) 11:05 - 11:10 (00:05) |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -21 (2 ) #72 KIROV NIKOLAY (CPKJK) vs RUSINOV CHAVDAR (CPKJK) 11:05 - 11:09 (00:04) |
||
11:06 |
JIUJITSU MEN U18 -60 KG (2 ) #32 GHEORGHE VLAD_GABRIEL (ROU) vs TUDOR OVIDIU (ROU) 11:06 - 11:13 (00:07) |
|||
11:07 | ||||
11:08 | ||||
11:09 |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -30 (2 ) #73 PEKOVŠEK ŽAK (JJZS) vs PINOZA ERIK (JJZS) 11:09 - 11:13 (00:04) |
|||
11:10 |
DUO CADETS GIRLS U10 (2 ) #16 OFAK - IBRAHIMAGIČ (IBRAHIMAGIČ, OFAK) (JJZS) vs RUS - DOUTLIK (DOUTLIK, RUS) (JJZS) 11:10 - 11:15 (00:05) |
|||
11:11 | ||||
11:12 | ||||
11:13 |
JIUJITSU MEN U18 -50 KG (2 ) #33 MIHAILA GABRIEL_NICOLAE (FRAM) vs GOLOB JURE (JJZS) 11:13 - 11:20 (00:07) |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -38 (2 ) #74 VIDOVIĆ IVAN (JJK HEIAN DO) vs NADJ JOVAN (JJK HEIAN DO) 11:13 - 11:17 (00:04) |
||
11:14 | ||||
11:15 |
DUO CADETS BOYS U10 (2 ) #17 BEJTOVIČ, BENČINA (BEJTOVIČ, BENČINA) (SLO) vs HRASTAR - KOŽUH (HRASTAR, KOŽUH) (SLO) 11:15 - 11:20 (00:05) |
|||
11:16 | ||||
11:17 |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -27 (2 ) #75 PETKOV PAVEL (BUL) vs POJE_MIHELIČ LUKA (SLO) 11:17 - 11:21 (00:04) |
|||
11:18 | ||||
11:19 | ||||
11:20 |
DUO CADETS BOYS U10 (2 ) #18 ADAMIČ - ČAMPELJ (ADAMIČ, ČAMPELJ) (SLO) vs HOPFE/EISNER (EISNER, HOPFE) (AUT) 11:20 - 11:25 (00:05) |
JIUJITSU MEN U18 -66 KG (2 ) #34 BOTANOIU DORU (ROU) vs FALCETTA ANDREA (ITA) 11:20 - 11:27 (00:07) |
||
11:21 |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -21 (2 ) #76 KIROV NIKOLAY (CPKJK) vs RUSINOV CHAVDAR (CPKJK) 11:21 - 11:25 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -27 Kg (2 ) #88 NECULCEA DRAGOS_CRISTIAN (FRAM) vs MIRT ŽIGA (JJZS) 11:21 - 11:25 (00:04) |
||
11:22 | ||||
11:23 | ||||
11:24 | ||||
11:25 |
DUO CADETS GIRLS U10 (2 ) #19 OFAK - IBRAHIMAGIČ (IBRAHIMAGIČ, OFAK) (JJZS) vs RUS - DOUTLIK (DOUTLIK, RUS) (JJZS) 11:25 - 11:30 (00:05) |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -30 (2 ) #77 PEKOVŠEK ŽAK (JJZS) vs PINOZA ERIK (JJZS) 11:25 - 11:29 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -62 KG (2 ) #132 ASANOVIC MARKO (MNE) vs ALON GABAY (ISR) 11:25 - 11:30 (00:05) |
|
11:26 | ||||
11:27 |
JIUJITSU MEN U18 -66 KG (2 ) #35 NICOLAIE FLORIN_ALEXANDRU (ROU) vs VUJČIČ JAKA (SLO) 11:27 - 11:34 (00:07) |
|||
11:28 | ||||
11:29 |
FIGHTING SYSTEM BOYS U10 -38 (2 ) #78 VIDOVIĆ IVAN (JJK HEIAN DO) vs NADJ JOVAN (JJK HEIAN DO) 11:29 - 11:33 (00:04) |
|||
11:30 |
DUO CADETS boys U12 (2 ) #20 LJUBAS, GOTOVAC (GOTOVAC, LJUBAS) (SLO) vs MEIR/PAKOSTA MÄNNLICH (MEIR, PAKOSTA) (AUT) 11:30 - 11:35 (00:05) |
Fighting System Boys U12 +50 Kg (2 ) #135 CESTNIK SVIT (SLO) vs PETROVIĆ KRISTIJAN (BIH) 11:30 - 11:34 (00:04) |
||
11:31 | ||||
11:32 | ||||
11:33 |
Fighting System Girls U12 -32 Kg (2 ) #152 MILOSAVLJEVIĆ IVA (BIH) vs ZOREC NEJA (SLO) 11:33 - 11:37 (00:04) |
|||
11:34 |
JIUJITSU MEN U18 -60 KG (2 ) #36 TIFREA GHEORGHE_LAURENTIU (ROU) vs GHEORGHE VLAD_GABRIEL (ROU) 11:34 - 11:41 (00:07) |
Fighting System Boys U12 +50 Kg (2 ) #136 STOJANOVSKI DARKO (MKD) vs LJEŠKOVIĆ SLOBODAN (MNE) 11:34 - 11:38 (00:04) |
||
11:35 |
DUO CADETS boys U12 (2 ) #21 KOTAR - KOTAR (KOTAR, KOTAR) (SLO) vs FRISCHAUF/LISIEWICZ (FRISCHAUF, LISIEWICZ) (AUT) 11:35 - 11:40 (00:05) |
|||
11:36 | ||||
11:37 |
Fighting System Girls U12 -32 Kg (2 ) #153 STOYANOVA VANESA (BUL) vs POJE_MIHELIČ LANA (SLO) 11:37 - 11:41 (00:04) |
|||
11:38 |
FIGHTING MEN U21 -62 KG (2 ) #137 ŠKRBA PAVLE (BIH) vs MAZAL_TRIM HAIM (ISR) 11:38 - 11:43 (00:05) |
|||
11:39 | ||||
11:40 |
DUO CADETS BOYS U10 (2 ) #22 BEJTOVIČ, BENČINA (BEJTOVIČ, BENČINA) (SLO) vs ADAMIČ - ČAMPELJ (ADAMIČ, ČAMPELJ) (SLO) 11:40 - 11:45 (00:05) |
|||
11:41 |
JIUJITSU MEN U18 -60 KG (2 ) #37 TUDOR OVIDIU (ROU) vs POP TEODOR_CRISTIAN (ROU) 11:41 - 11:48 (00:07) |
Fighting System Girls U12 -28 Kg (2 ) #154 ZABRET_FLORIJANČIČ INES (JJZS) vs ISHKIEVA ZHANET (CPKJK) 11:41 - 11:45 (00:04) |
||
11:42 | ||||
11:43 |
FIGHTING MEN U21 -62 KG (2 ) #138 ŠKRBA PAVLE (BIH) vs BOGLUT ADRIAN_LUCIAN (ROU) 11:43 - 11:48 (00:05) |
|||
11:44 | ||||
11:45 |
DUO CADETS BOYS U10 (2 ) #23 BURGAS 1 (KIROV, RUSINOV) (BUL) vs HOPFE/EISNER (EISNER, HOPFE) (AUT) 11:45 - 11:50 (00:05) |
Fighting System Girls U12 -25 Kg (2 ) #155 BRCE NASTJA (JJZS) vs STOICHKOVA TANYA (CPKJK) 11:45 - 11:49 (00:04) |
||
11:46 | ||||
11:47 | ||||
11:48 |
JIUJITSU MEN U18 -50 KG (2 ) #38 MIHAILA GABRIEL_NICOLAE (FRAM) vs GOLOB JURE (JJZS) 11:48 - 11:55 (00:07) |
FIGHTING MEN U21 -62 KG (2 ) #139 ASANOVIC MARKO (MNE) vs MAZAL_TRIM HAIM (ISR) 11:48 - 11:53 (00:05) |
||
11:49 |
Fighting System Girls U12 -32 Kg (2 ) #156 MILOSAVLJEVIĆ IVA (BIH) vs STRIZ-MIKES SOPHIE (AUT) 11:49 - 11:53 (00:04) |
|||
11:50 |
DUO CADETS BOYS U10 (2 ) #24 BEJTOVIČ, BENČINA (BEJTOVIČ, BENČINA) (SLO) vs ADAMIČ - ČAMPELJ (ADAMIČ, ČAMPELJ) (SLO) 11:50 - 11:55 (00:05) |
|||
11:51 | ||||
11:52 | ||||
11:53 |
Fighting System Girls U12 -32 Kg (2 ) #157 STOYANOVA VANESA (BUL) vs ZOREC NEJA (SLO) 11:53 - 11:57 (00:04) |
Fighting System Boys U12 +50 Kg (2 ) #141 CESTNIK SVIT (SLO) vs STOJANOVSKI DARKO (MKD) 11:53 - 11:57 (00:04) |
||
11:54 | ||||
11:55 |
DUO CADETS boys U12 (2 ) #25 LJUBAS, GOTOVAC (GOTOVAC, LJUBAS) (SLO) vs KOTAR - KOTAR (KOTAR, KOTAR) (SLO) 11:55 - 12:00 (00:05) |
JIUJITSU MEN U18 -50 KG (2 ) #39 MIHAILA GABRIEL_NICOLAE (FRAM) vs GOLOB JURE (JJZS) 11:55 - 12:02 (00:07) |
||
11:56 | ||||
11:57 |
Fighting System Girls U12 -25 Kg (2 ) #158 BRCE NASTJA (JJZS) vs STOICHKOVA TANYA (CPKJK) 11:57 - 12:01 (00:04) |
Fighting System Boys U12 +50 Kg (2 ) #142 LJEŠKOVIĆ SLOBODAN (MNE) vs PETROVIĆ KRISTIJAN (BIH) 11:57 - 12:01 (00:04) |
||
11:58 | ||||
11:59 | ||||
12:00 |
DUO CADETS boys U12 (2 ) #26 FRISCHAUF/LISIEWICZ (FRISCHAUF, LISIEWICZ) (AUT) vs MEIR/PAKOSTA MÄNNLICH (MEIR, PAKOSTA) (AUT) 12:00 - 12:05 (00:05) |
|||
12:01 |
Fighting System Girls U12 -28 Kg (2 ) #159 ZABRET_FLORIJANČIČ INES (JJZS) vs ISHKIEVA ZHANET (CPKJK) 12:01 - 12:05 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -62 KG (2 ) #143 ŠKRBA PAVLE (BIH) vs ASANOVIC MARKO (MNE) 12:01 - 12:06 (00:05) |
||
12:02 |
JIUJITSU MEN U18 -66 KG (2 ) #40 BOTANOIU DORU (ROU) vs NICOLAIE FLORIN_ALEXANDRU (ROU) 12:02 - 12:09 (00:07) |
|||
12:03 | ||||
12:04 | ||||
12:05 |
DUO CADETS BOYS U10 (2 ) #27 BURGAS 1 (KIROV, RUSINOV) (BUL) vs ADAMIČ - ČAMPELJ (ADAMIČ, ČAMPELJ) (SLO) 12:05 - 12:10 (00:05) |
Fighting System Girls U12 -32 Kg (2 ) #160 MILOSAVLJEVIĆ IVA (BIH) vs STOYANOVA VANESA (BUL) 12:05 - 12:09 (00:04) |
||
12:06 |
FIGHTING MEN U21 -62 KG (2 ) #144 ALON GABAY (ISR) vs BOGLUT ADRIAN_LUCIAN (ROU) 12:06 - 12:11 (00:05) |
|||
12:07 | ||||
12:08 | ||||
12:09 |
JIUJITSU MEN U18 -66 KG (2 ) #41 LUNA GIORGIO (ITA) vs FALCETTA ANDREA (ITA) 12:09 - 12:16 (00:07) |
Fighting System Girls U12 -36 Kg (2 ) #161 PUNGARŠEK NIKA (SLO) vs MIHALJEVIĆ MILICA (MNE) 12:09 - 12:13 (00:04) |
||
12:10 |
DUO CADETS BOYS U10 (2 ) #28 HOPFE/EISNER (EISNER, HOPFE) (AUT) vs HRASTAR - KOŽUH (HRASTAR, KOŽUH) (SLO) 12:10 - 12:15 (00:05) |
|||
12:11 |
Fighting System Boys U12 +50 Kg (2 ) #145 CESTNIK SVIT (SLO) vs LJEŠKOVIĆ SLOBODAN (MNE) 12:11 - 12:15 (00:04) |
|||
12:12 | ||||
12:13 |
Fighting System Girls U12 -32 Kg (2 ) #162 POJE_MIHELIČ LANA (SLO) vs STRIZ-MIKES SOPHIE (AUT) 12:13 - 12:17 (00:04) |
|||
12:14 | ||||
12:15 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #103 PAKOSTA/EISNER (EISNER, PAKOSTA) (JJGP) vs BURGAS 2 (PETKOV, STOICHKOVA) (CPKJK) 12:15 - 12:20 (00:05) |
FIGHTING MEN U21 -62 KG (2 ) #146 ŠKRBA PAVLE (BIH) vs ALON GABAY (ISR) 12:15 - 12:20 (00:05) |
||
12:16 |
JIUJITSU MEN U18 -60 KG (2 ) #42 TIFREA GHEORGHE_LAURENTIU (ROU) vs TUDOR OVIDIU (ROU) 12:16 - 12:23 (00:07) |
|||
12:17 |
Fighting System Girls U12 -36 Kg (2 ) #163 GANC EVA (SLO) vs STOYANOVA VANESA (BUL) 12:17 - 12:21 (00:04) |
|||
12:18 | ||||
12:19 | ||||
12:20 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #104 ADAMIČ - TROHA (ADAMIČ, TROHA) (JJZS) vs ADAMIČ, ZBAŠNIK (ADAMIČ, ZBAŠNIK) (JJZS) 12:20 - 12:25 (00:05) |
FIGHTING MEN U21 -62 KG (2 ) #147 MAZAL_TRIM HAIM (ISR) vs BOGLUT ADRIAN_LUCIAN (ROU) 12:20 - 12:25 (00:05) |
||
12:21 |
Fighting System Girls U12 -25 Kg (2 ) #164 BRCE NASTJA (JJZS) vs STOICHKOVA TANYA (CPKJK) 12:21 - 12:25 (00:04) |
|||
12:22 | ||||
12:23 |
JIUJITSU MEN U18 -60 KG (2 ) #43 POP TEODOR_CRISTIAN (ROU) vs GHEORGHE VLAD_GABRIEL (ROU) 12:23 - 12:30 (00:07) |
|||
12:24 | ||||
12:25 |
DUO CADETS boys U12 (2 ) #105 LJUBAS, GOTOVAC (GOTOVAC, LJUBAS) (SLO) vs FRISCHAUF/LISIEWICZ (FRISCHAUF, LISIEWICZ) (AUT) 12:25 - 12:30 (00:05) |
Fighting System Girls U12 -28 Kg (2 ) #165 ZABRET_FLORIJANČIČ INES (JJZS) vs ISHKIEVA ZHANET (CPKJK) 12:25 - 12:29 (00:04) |
Fighting System Boys U12 +50 Kg (2 ) #148 CESTNIK SVIT (SLO) vs LJEŠKOVIĆ SLOBODAN (MNE) 12:25 - 12:29 (00:04) |
|
12:26 | ||||
12:27 | ||||
12:28 | ||||
12:29 |
Fighting System Girls U12 -32 Kg (2 ) #166 MILOSAVLJEVIĆ IVA (BIH) vs POJE_MIHELIČ LANA (SLO) 12:29 - 12:33 (00:04) |
Fighting System Boys U12 +50 Kg (2 ) #149 PETROVIĆ KRISTIJAN (BIH) vs STOJANOVSKI DARKO (MKD) 12:29 - 12:33 (00:04) |
||
12:30 |
DUO CADETS boys U12 (2 ) #106 MEIR/PAKOSTA MÄNNLICH (MEIR, PAKOSTA) (AUT) vs KOTAR - KOTAR (KOTAR, KOTAR) (SLO) 12:30 - 12:35 (00:05) |
JIUJITSU MEN U18 -50 KG (2 ) #44 MIHAILA GABRIEL_NICOLAE (FRAM) vs GOLOB JURE (JJZS) 12:30 - 12:37 (00:07) |
||
12:31 | ||||
12:32 | ||||
12:33 |
Fighting System Girls U12 -36 Kg (2 ) #167 PUNGARŠEK NIKA (SLO) vs GANC EVA (SLO) 12:33 - 12:37 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -62 KG (2 ) #150 MAZAL_TRIM HAIM (ISR) vs ALON GABAY (ISR) 12:33 - 12:38 (00:05) |
||
12:34 | ||||
12:35 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #107 PAKOSTA/EISNER (EISNER, PAKOSTA) (JJGP) vs PAVUNA - RUS (PAVUNA, RUS) (JJZS) 12:35 - 12:40 (00:05) |
|||
12:36 | ||||
12:37 |
JIUJITSU MEN U18 -50 KG (2 ) #45 MIHAILA GABRIEL_NICOLAE (FRAM) vs GOLOB JURE (JJZS) 12:37 - 12:44 (00:07) |
Fighting System Girls U12 -32 Kg (2 ) #168 ZOREC NEJA (SLO) vs STRIZ-MIKES SOPHIE (AUT) 12:37 - 12:40 (00:03) |
||
12:38 |
FIGHTING MEN U21 -62 KG (2 ) #151 BOGLUT ADRIAN_LUCIAN (ROU) vs ASANOVIC MARKO (MNE) 12:38 - 12:43 (00:05) |
|||
12:39 | ||||
12:40 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #108 IBRAHIMAGIČ - SKURJENI (IBRAHIMAGIČ, SKURJENI) (JJZS) vs KOŽUH - RUS (KOŽUH, RUS) (JJZS) 12:40 - 12:45 (00:05) |
|||
12:41 |
Fighting System Girls U12 -36 Kg (2 ) #169 STOYANOVA VANESA (BUL) vs MIHALJEVIĆ MILICA (MNE) 12:41 - 12:45 (00:04) |
|||
12:42 | ||||
12:43 |
Fighting System Boys U12 -30 Kg (2 ) #133 RAČIĆ ĐORĐE (JJSRS) vs STOICHKOV DIMO (CPKJK) 12:43 - 12:47 (00:04) |
|||
12:44 |
JIUJITSU MEN U18 -73 KG (2 ) #46 GOLL LARS_FABIAN (AUT) vs ROKAS ALEXANDER (AUT) 12:44 - 12:51 (00:07) |
|||
12:45 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #109 PAVLIČ - VIDMAR (PAVLIČ, VIDMAR) (JJZS) vs KRECI/HOLZER (HOLZER, KRECI) (JJGP) 12:45 - 12:50 (00:05) |
Fighting System Girls U12 -32 Kg (2 ) #170 ZOREC NEJA (SLO) vs POJE_MIHELIČ LANA (SLO) 12:45 - 12:49 (00:04) |
||
12:46 | ||||
12:47 |
Fighting System Boys U12 -30 Kg (2 ) #134 GOLOB PETER (JJZS) vs BAYER AKOSCH (KSC DRAGONFIGHTERS BRUCKNEUDORF) 12:47 - 12:51 (00:04) |
|||
12:48 | ||||
12:49 |
Fighting System Girls U12 -36 Kg (2 ) #171 PUNGARŠEK NIKA (SLO) vs STOYANOVA VANESA (BUL) 12:49 - 12:53 (00:04) |
|||
12:50 |
DUO CADETS girls U12 (2 ) #110 MEIR/PAKOSTA WEIBLICH (MEIR, PAKOSTA) (AUT) vs MAŠKOVIĆ - KULJAČA (KULJAČA, MAŠKOVIĆ) (MNE) 12:50 - 12:55 (00:05) |
|||
12:51 |
JIUJITSU MEN U18 -66 KG (2 ) #47 BOTANOIU DORU (ROU) vs LUNA GIORGIO (ITA) 12:51 - 12:58 (00:07) |
Fighting System Boys U12 -30 Kg (2 ) #140 ULAGA ANŽE (JJZS) vs BORBÁS PATRIK (HUNGARIAN SJJF) 12:51 - 12:55 (00:04) |
||
12:52 | ||||
12:53 |
Fighting System Girls U12 -32 Kg (2 ) #172 STRIZ-MIKES SOPHIE (AUT) vs STOYANOVA VANESA (BUL) 12:53 - 12:57 (00:04) |
|||
12:54 | ||||
12:55 |
DUO CADETS girls U12 (2 ) #111 MACHATE/MÖLTNER (MACHATE, MÖLTNER) (AUT) vs KOŽUH - RUS (KOŽUH, RUS) (SLO) 12:55 - 13:00 (00:05) |
Fighting System Boys U12 -34 Kg (2 ) #322 ŽNIDARŠIČ JAKOB (SLO) vs TAKÁCS GERGŐ_BOLDIZSÁR (HUN) 12:55 - 12:59 (00:04) |
||
12:56 | ||||
12:57 |
Fighting System Girls U12 -36 Kg (2 ) #173 MIHALJEVIĆ MILICA (MNE) vs GANC EVA (SLO) 12:57 - 13:01 (00:04) |
|||
12:58 |
JIUJITSU MEN U18 -66 KG (2 ) #48 VUJČIČ JAKA (SLO) vs FALCETTA ANDREA (ITA) 12:58 - 13:05 (00:07) |
|||
12:59 |
FIGHTING SYSTEM girls U10 -32 (2 ) #323 VOJVODIĆ TEODORA (MNE) vs DOLENC HANA (SLO) 12:59 - 13:03 (00:04) |
|||
13:00 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #112 PAKOSTA/EISNER (EISNER, PAKOSTA) (JJGP) vs ADAMIČ - TROHA (ADAMIČ, TROHA) (JJZS) 13:00 - 13:05 (00:05) |
|||
13:01 |
Fighting System Girls U12 -48 Kg (2 ) #174 PUNGARŠEK NINA (SLO) vs MIRT ŠPELA (SLO) 13:01 - 13:05 (00:04) |
|||
13:02 | ||||
13:03 |
Fighting System Boys U12 -27 Kg (2 ) #324 NECULCEA DRAGOS_CRISTIAN (FRAM) vs MIRT ŽIGA (JJZS) 13:03 - 13:07 (00:04) |
|||
13:04 | ||||
13:05 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #113 KOŽUH - RUS (KOŽUH, RUS) (JJZS) vs KRECI/HOLZER (HOLZER, KRECI) (JJGP) 13:05 - 13:10 (00:05) |
JIUJITSU MEN U18 -73 KG (2 ) #49 GOLL LARS_FABIAN (AUT) vs VALLARELLI CLAUDIO (ITA) 13:05 - 13:12 (00:07) |
fighting Cadets girls U16 -48 kg (2 ) #175 KARIŠIK TARA (MNE) vs KOSTANJŠEK ZALA (SLO) 13:05 - 13:09 (00:04) |
|
13:06 | ||||
13:07 |
Fighting System Boys U12 -34 Kg (2 ) #325 ŠPAN LAN (SLO) vs ŽNIDARŠIČ JAKOB (SLO) 13:07 - 13:11 (00:04) |
|||
13:08 | ||||
13:09 |
Fighting System Girls U12 +48 Kg (2 ) #176 MIKLAVC ZALA (SLO) vs LEVSTIK TJAŠA (SLO) 13:09 - 13:13 (00:04) |
|||
13:10 |
DUO CADETS girls U12 (2 ) #114 MEIR/PAKOSTA WEIBLICH (MEIR, PAKOSTA) (AUT) vs ZAJC - GORNIK (GORNIK, ZAJC) (SLO) 13:10 - 13:15 (00:05) |
|||
13:11 |
FIGHTING SYSTEM girls U10 -32 (2 ) #326 VOJVODIĆ TEODORA (MNE) vs VIDOVIĆ IVANA (SRB) 13:11 - 13:15 (00:04) |
|||
13:12 |
JIUJITSU MEN U18 -66 KG (2 ) #50 VUJČIČ JAKA (SLO) vs LUNA GIORGIO (ITA) 13:12 - 13:19 (00:07) |
|||
13:13 |
Fighting System Girls U12 -48 Kg (2 ) #177 PUNGARŠEK NINA (SLO) vs URH ANDREJA (SLO) 13:13 - 13:17 (00:04) |
|||
13:14 | ||||
13:15 |
DUO CADETS girls U12 (2 ) #115 MACHATE/MÖLTNER (MACHATE, MÖLTNER) (AUT) vs MAŠKOVIĆ - KULJAČA (KULJAČA, MAŠKOVIĆ) (MNE) 13:15 - 13:20 (00:05) |
Fighting System Boys U12 -34 Kg (2 ) #327 TAKÁCS GERGŐ_BOLDIZSÁR (HUN) vs TRNINIĆ MATEJA (MNE) 13:15 - 13:19 (00:04) |
||
13:16 | ||||
13:17 |
fighting Cadets girls U16 -48 kg (2 ) #178 KARIŠIK TARA (MNE) vs PANAITESCU RIA_ALEXIA (ROU) 13:17 - 13:21 (00:04) |
|||
13:18 | ||||
13:19 |
JIUJITSU MEN U18 -66 KG (2 ) #51 FALCETTA ANDREA (ITA) vs NICOLAIE FLORIN_ALEXANDRU (ROU) 13:19 - 13:26 (00:07) |
Fighting System Boys U12 -27 Kg (2 ) #328 NECULCEA DRAGOS_CRISTIAN (FRAM) vs MIRT ŽIGA (JJZS) 13:19 - 13:23 (00:04) |
||
13:20 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #116 PAVLIČ - VIDMAR (PAVLIČ, VIDMAR) (JJZS) vs BURGAS 2 (PETKOV, STOICHKOVA) (CPKJK) 13:20 - 13:25 (00:05) |
|||
13:21 |
Fighting System Girls U12 +48 Kg (2 ) #179 MIKLAVC ZALA (SLO) vs LEVSTIK TJAŠA (SLO) 13:21 - 13:25 (00:04) |
|||
13:22 | ||||
13:23 |
FIGHTING SYSTEM girls U10 -32 (2 ) #329 DOLENC HANA (SLO) vs VIDOVIĆ IVANA (SRB) 13:23 - 13:27 (00:04) |
|||
13:24 | ||||
13:25 |
DUO CADETS girls U12 (2 ) #117 MEIR/PAKOSTA WEIBLICH (MEIR, PAKOSTA) (AUT) vs MACHATE/MÖLTNER (MACHATE, MÖLTNER) (AUT) 13:25 - 13:30 (00:05) |
Fighting System Girls U12 -48 Kg (2 ) #180 MIRT ŠPELA (SLO) vs URH ANDREJA (SLO) 13:25 - 13:29 (00:04) |
||
13:26 |
JIUJITSU MEN U18 -81 KG (2 ) #52 PERKO RENE (SLO) vs STAN STEFAN_ALIN (ROU) 13:26 - 13:33 (00:07) |
|||
13:27 |
Fighting System Boys U12 -38 Kg (2 ) #330 WALECZKA LUCA (AUT) vs BREZAE DAVID_LUCIAN (ROU) 13:27 - 13:31 (00:04) |
|||
13:28 | ||||
13:29 |
fighting Cadets girls U16 -48 kg (2 ) #181 KOSTANJŠEK ZALA (SLO) vs PANAITESCU RIA_ALEXIA (ROU) 13:29 - 13:33 (00:04) |
|||
13:30 |
DUO CADETS girls U12 (2 ) #118 KOŽUH - RUS (KOŽUH, RUS) (SLO) vs ZAJC - GORNIK (GORNIK, ZAJC) (SLO) 13:30 - 13:35 (00:05) |
|||
13:31 |
Fighting System Boys U12 -42 Kg (2 ) #331 ZUPANC VASJA (SLO) vs DIVJAK JAN (SLO) 13:31 - 13:35 (00:04) |
|||
13:32 | ||||
13:33 |
JIUJITSU WOMEN U18 -52 KG (2 ) #53 MANTOVANI ILARIA (ITA) vs PAUNESCU CELESTINA_ELENA_IOANA (ROU) 13:33 - 13:37 (00:04) |
Fighting System Girls U12 +48 Kg (2 ) #182 MIKLAVC ZALA (SLO) vs LEVSTIK TJAŠA (SLO) 13:33 - 13:37 (00:04) |
||
13:34 | ||||
13:35 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #119 PAVUNA - RUS (PAVUNA, RUS) (JJZS) vs ADAMIČ, ZBAŠNIK (ADAMIČ, ZBAŠNIK) (JJZS) 13:35 - 13:40 (00:05) |
Fighting System Boys U12 -38 Kg (2 ) #332 ĐURIŠIĆ BALŠA (MNE) vs REŠL ANEJ (SLO) 13:35 - 13:39 (00:04) |
||
13:36 | ||||
13:37 |
JIUJITSU MEN U18 -81 KG (2 ) #54 MENCIGAR TILEN (SLO) vs BOJANOVIC MLADEN (MNE) 13:37 - 13:44 (00:07) |
fighting Cadets girls U16 -52 kg (2 ) #183 STOJANOVIĆ ELENA (MNE) vs FILIPOVSKI NUŠA (SLO) 13:37 - 13:41 (00:04) |
||
13:38 | ||||
13:39 |
Fighting System Boys U12 -34 Kg (2 ) #333 ŠPAN LAN (SLO) vs TAKÁCS GERGŐ_BOLDIZSÁR (HUN) 13:39 - 13:43 (00:04) |
|||
13:40 |
DUO CADETS girls U12 (2 ) #120 MEIR/PAKOSTA WEIBLICH (MEIR, PAKOSTA) (AUT) vs MACHATE/MÖLTNER (MACHATE, MÖLTNER) (AUT) 13:40 - 13:45 (00:05) |
|||
13:41 |
fighting Cadets girls U16 -52 kg (2 ) #184 MILEV MILANA (SRB) vs KOTAR NIKA (SLO) 13:41 - 13:45 (00:04) |
|||
13:42 | ||||
13:43 |
Fighting System Boys U12 -34 Kg (2 ) #334 TRNINIĆ MATEJA (MNE) vs ŽNIDARŠIČ JAKOB (SLO) 13:43 - 13:47 (00:04) |
|||
13:44 |
JIUJITSU MEN U18 -66 KG (2 ) #55 VUJČIČ JAKA (SLO) vs LUNA GIORGIO (ITA) 13:44 - 13:51 (00:07) |
|||
13:45 |
DUO CADETS girls U12 (2 ) #121 MEIR/PAKOSTA WEIBLICH (MEIR, PAKOSTA) (AUT) vs KOŽUH - RUS (KOŽUH, RUS) (SLO) 13:45 - 13:50 (00:05) |
|||
13:46 | ||||
13:47 |
Fighting System Boys U12 -38 Kg (2 ) #335 WALECZKA LUCA (AUT) vs ĐURIŠIĆ BALŠA (MNE) 13:47 - 13:51 (00:04) |
|||
13:48 | ||||
13:49 |
fighting Cadets girls U16 -57 kg (2 ) #186 ŽERADJANIN MILICA (SRB) vs FREDLMEIER MELINA (GER) 13:49 - 13:53 (00:04) |
|||
13:50 |
DUO CADETS girls U12 (2 ) #122 MAŠKOVIĆ - KULJAČA (KULJAČA, MAŠKOVIĆ) (MNE) vs ZAJC - GORNIK (GORNIK, ZAJC) (SLO) 13:50 - 13:55 (00:05) |
|||
13:51 |
JIUJITSU MEN U18 -73 KG (2 ) #56 ROKAS ALEXANDER (AUT) vs VALLARELLI CLAUDIO (ITA) 13:51 - 13:58 (00:07) |
Fighting System Boys U12 -38 Kg (2 ) #336 REŠL ANEJ (SLO) vs BREZAE DAVID_LUCIAN (ROU) 13:51 - 13:55 (00:04) |
||
13:52 | ||||
13:53 |
fighting Cadets girls U16 -63 kg (2 ) #187 SZÁLKAI KÍRA (HUN) vs BLAGOJEVIĆ ANASTASIJA (BIH) 13:53 - 13:57 (00:04) |
|||
13:54 | ||||
13:55 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #123 IBRAHIMAGIČ - SKURJENI (IBRAHIMAGIČ, SKURJENI) (JJZS) vs BURGAS 2 (PETKOV, STOICHKOVA) (CPKJK) 13:55 - 14:00 (00:05) |
Fighting System Boys U12 -42 Kg (2 ) #337 ZUPANC VASJA (SLO) vs GOLIĆ ANDRIJA (MNE) 13:55 - 13:59 (00:04) |
||
13:56 | ||||
13:57 | ||||
13:58 | ||||
13:59 | ||||
14:00 | OPENIING CEREMONY 14:00 - 14:25 (00:25) |
OPENIING CEREMONY 14:00 - 14:25 (00:25) |
OPENIING CEREMONY 14:00 - 14:25 (00:25) |
OPENIING CEREMONY 14:00 - 14:25 (00:25) |
14:01 | ||||
14:02 | ||||
14:03 | ||||
14:04 | ||||
14:05 | ||||
14:06 | ||||
14:07 | ||||
14:08 | ||||
14:09 | ||||
14:10 | ||||
14:11 | ||||
14:12 | ||||
14:13 | ||||
14:14 | ||||
14:15 | ||||
14:16 | ||||
14:17 | ||||
14:18 | ||||
14:19 | ||||
14:20 | ||||
14:21 | ||||
14:22 | ||||
14:23 | ||||
14:24 | ||||
14:25 |
DUO CADETS girls U12 (2 ) #124 MAŠKOVIĆ - KULJAČA (KULJAČA, MAŠKOVIĆ) (MNE) vs KOŽUH - RUS (KOŽUH, RUS) (SLO) 14:25 - 14:30 (00:05) |
JIUJITSU WOMEN U18 -52 KG (2 ) #57 MANTOVANI ILARIA (ITA) vs PAUNESCU CELESTINA_ELENA_IOANA (ROU) 14:25 - 14:29 (00:04) |
fighting Cadets girls U16 -52 kg (2 ) #188 STOJANOVIĆ ELENA (MNE) vs ŽDRALE ANĐELA (BIH) 14:25 - 14:29 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -46 Kg (2 ) #338 ĐOKOVIĆ LAZAR (MNE) vs POKELŠEK ŽAN (SLO) 14:25 - 14:29 (00:04) |
14:26 | ||||
14:27 | ||||
14:28 | ||||
14:29 |
JIUJITSU MEN U18 -81 KG (2 ) #58 PERKO RENE (SLO) vs MENCIGAR TILEN (SLO) 14:29 - 14:36 (00:07) |
fighting Cadets girls U16 -52 kg (2 ) #189 MILEV MILANA (SRB) vs FILIPOVSKI NUŠA (SLO) 14:29 - 14:33 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -38 Kg (2 ) #339 WALECZKA LUCA (AUT) vs REŠL ANEJ (SLO) 14:29 - 14:33 (00:04) |
|
14:30 |
DUO CADETS girls U12 (2 ) #125 ZAJC - GORNIK (GORNIK, ZAJC) (SLO) vs MACHATE/MÖLTNER (MACHATE, MÖLTNER) (AUT) 14:30 - 14:35 (00:05) |
|||
14:31 | ||||
14:32 | ||||
14:33 |
fighting Cadets girls U16 -63 kg (2 ) #190 DIMITROVA EVA (MKD) vs SZÁLKAI KÍRA (HUN) 14:33 - 14:37 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -42 Kg (2 ) #340 DIVJAK JAN (SLO) vs GOLIĆ ANDRIJA (MNE) 14:33 - 14:37 (00:04) |
||
14:34 | ||||
14:35 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #126 PAVUNA - RUS (PAVUNA, RUS) (JJZS) vs KOŽUH - RUS (KOŽUH, RUS) (JJZS) 14:35 - 14:40 (00:05) |
|||
14:36 |
JIUJITSU MEN U18 -81 KG (2 ) #59 BOJANOVIC MLADEN (MNE) vs STAN STEFAN_ALIN (ROU) 14:36 - 14:43 (00:07) |
|||
14:37 |
fighting Cadets girls U16 -57 kg (2 ) #192 ŽERADJANIN MILICA (SRB) vs ČUFER LOTI (SLO) 14:37 - 14:41 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -38 Kg (2 ) #341 BREZAE DAVID_LUCIAN (ROU) vs ĐURIŠIĆ BALŠA (MNE) 14:37 - 14:41 (00:04) |
||
14:38 | ||||
14:39 | ||||
14:40 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #127 BURGAS 2 (PETKOV, STOICHKOVA) (CPKJK) vs ADAMIČ - TROHA (ADAMIČ, TROHA) (JJZS) 14:40 - 14:45 (00:05) |
|||
14:41 |
fighting Cadets girls U16 -52 kg (2 ) #193 STOJANOVIĆ ELENA (MNE) vs MILEV MILANA (SRB) 14:41 - 14:45 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -46 Kg (2 ) #342 ĐOKOVIĆ LAZAR (MNE) vs SIMONČIČ ALJAŽ (SLO) 14:41 - 14:45 (00:04) |
||
14:42 | ||||
14:43 |
JIUJITSU WOMEN U18 -52 KG (2 ) #60 MANTOVANI ILARIA (ITA) vs MIHAILA ADINA_IULIA (ROU) 14:43 - 14:47 (00:04) |
|||
14:44 | ||||
14:45 |
DUO CADETS mix U12 (2 ) #128 VOLF, KRIŽ (KRIŽ, VOLF) (SLO) vs ROTHENSTEINER/DUSCHER (DUSCHER, ROTHENSTEINER) (AUT) 14:45 - 14:50 (00:05) |
fighting Cadets girls U16 -52 kg (2 ) #194 KOTAR NIKA (SLO) vs ŽDRALE ANĐELA (BIH) 14:45 - 14:49 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -50 Kg (2 ) #343 STRITAR JAKOB (JJZS) vs KOCEV NIKOLA (JJZS) 14:45 - 14:49 (00:04) |
|
14:46 | ||||
14:47 |
JIUJITSU WOMEN U18 -63 KG (2 ) #61 FUHRMANN LISA (JJVÖ) vs BAIDAN MARIA_ALEXANDRA (FRAM) 14:47 - 14:51 (00:04) |
|||
14:48 | ||||
14:49 |
fighting Cadets girls U16 -57 kg (2 ) #196 FREDLMEIER MELINA (GER) vs ČUFER LOTI (SLO) 14:49 - 14:53 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -42 Kg (2 ) #344 DIVJAK JAN (SLO) vs GOLIĆ ANDRIJA (MNE) 14:49 - 14:53 (00:04) |
||
14:50 |
DUO CADETS mix U12 (2 ) #129 MEIR/MEIR (MEIR, MEIR) (AUT) vs KOTAR - KOŽUH (KOTAR, KOŽUH) (SLO) 14:50 - 14:55 (00:05) |
|||
14:51 |
JIUJITSU MEN U18 -81 KG (2 ) #62 PERKO RENE (SLO) vs BOJANOVIC MLADEN (MNE) 14:51 - 14:58 (00:07) |
|||
14:52 | ||||
14:53 |
fighting Cadets girls U16 -52 kg (2 ) #199 STOJANOVIĆ ELENA (MNE) vs KOTAR NIKA (SLO) 14:53 - 14:57 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -50 Kg (2 ) #345 STRITAR JAKOB (JJZS) vs KOCEV NIKOLA (JJZS) 14:53 - 14:57 (00:04) |
||
14:54 | ||||
14:55 |
DUO CADETS MIX U10 (2 ) #130 PAKOSTA/EISNER (EISNER, PAKOSTA) (JJGP) vs KRECI/HOLZER (HOLZER, KRECI) (JJGP) 14:55 - 15:00 (00:05) |
|||
14:56 | ||||
14:57 |
fighting Cadets girls U16 -52 kg (2 ) #200 FILIPOVSKI NUŠA (SLO) vs ŽDRALE ANĐELA (BIH) 14:57 - 15:01 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -34 Kg (2 ) #346 ŠPAN LAN (SLO) vs TRNINIĆ MATEJA (MNE) 14:57 - 15:01 (00:04) |
||
14:58 |
JIUJITSU WOMEN U18 -52 KG (2 ) #63 PAUNESCU CELESTINA_ELENA_IOANA (ROU) vs MIHAILA ADINA_IULIA (ROU) 14:58 - 15:02 (00:04) |
|||
14:59 | ||||
15:00 |
DUO CADETS mix U12 (2 ) #213 VOLF, KRIŽ (KRIŽ, VOLF) (SLO) vs PAKOSTA/PAKOSTA (PAKOSTA, PAKOSTA) (AUT) 15:00 - 15:05 (00:05) |
|||
15:01 |
fighting Cadets girls U16 -52 kg (2 ) #202 FILIPOVSKI NUŠA (SLO) vs KOTAR NIKA (SLO) 15:01 - 15:05 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -46 Kg (2 ) #347 POKELŠEK ŽAN (SLO) vs SIMONČIČ ALJAŽ (SLO) 15:01 - 15:05 (00:04) |
||
15:02 |
JIUJITSU WOMEN U18 -63 KG (2 ) #64 FUHRMANN LISA (JJVÖ) vs BAIDAN MARIA_ALEXANDRA (FRAM) 15:02 - 15:06 (00:04) |
|||
15:03 | ||||
15:04 | ||||
15:05 |
DUO CADETS mix U12 (2 ) #214 MEIR/MEIR (MEIR, MEIR) (AUT) vs BURGAS 4 (STOICHKOV, STOYANOVA) (BUL) 15:05 - 15:10 (00:05) |
fighting Cadets girls U16 -52 kg (2 ) #203 ŽDRALE ANĐELA (BIH) vs MILEV MILANA (SRB) 15:05 - 15:09 (00:04) |
Fighting System Boys U12 -50 Kg (2 ) #349 STRITAR JAKOB (JJZS) vs KOCEV NIKOLA (JJZS) 15:05 - 15:09 (00:04) |
|
15:06 |
JIUJITSU MEN U18 -81 KG (2 ) #65 STAN STEFAN_ALIN (ROU) vs MENCIGAR TILEN (SLO) 15:06 - 15:13 (00:07) |
|||
15:07 | ||||
15:08 | ||||
15:09 |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #545 FAINA MICHAEL (ITALIA FJJI) vs JOVANOVIĆ ALEKSANDAR (JJSRS) 15:09 - 15:13 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #350 ZUPANIC BLAŽ (JJZS) vs ZIMMERMANN EDWARD (JJVB) 15:09 - 15:14 (00:05) |
||
15:10 |
DUO cadets mix u14 (2 ) #215 DIVJAK - ZAJC (DIVJAK, ZAJC) (SLO) vs HOLZER/VOTAVA (HOLZER, VOTAVA) (AUT) 15:10 - 15:15 (00:05) |
|||
15:11 | ||||
15:12 | ||||
15:13 |
JIUJITSU WOMEN U18 -63 KG (2 ) #66 FUHRMANN LISA (JJVÖ) vs BAIDAN MARIA_ALEXANDRA (FRAM) 15:13 - 15:17 (00:04) |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #546 PETROVIC NIKOLA (JJJC N&F) vs POKRAJAC TIMOTEJ (JJZS) 15:13 - 15:17 (00:04) |
||
15:14 |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #351 JAKŠIČ MATIC (JJZS) vs BABOI TEODOR_BOGDAN (FRAM) 15:14 - 15:19 (00:05) |
|||
15:15 |
DUO CADETS mix U12 (2 ) #216 ROTHENSTEINER/DUSCHER (DUSCHER, ROTHENSTEINER) (AUT) vs PAKOSTA/PAKOSTA (PAKOSTA, PAKOSTA) (AUT) 15:15 - 15:20 (00:05) |
|||
15:16 | ||||
15:17 |
Jiu-Jitsu men Adults -85 KG (2 ) #243 GRBIĆ DRAGOLJUB (SRB) vs MURŠEC_PITAMIC TINE (SLO) 15:17 - 15:24 (00:07) |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #547 DIVJAK JAKA (JJZS) vs VIŠT STEFAN (JJSRS) 15:17 - 15:21 (00:04) |
||
15:18 | ||||
15:19 |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #352 KAČ MANUEL (JJZS) vs JOVANOVIĆ LUKA (JJK PANDA) 15:19 - 15:24 (00:05) |
|||
15:20 |
DUO CADETS mix U12 (2 ) #217 KOTAR - KOŽUH (KOTAR, KOŽUH) (SLO) vs BURGAS 4 (STOICHKOV, STOYANOVA) (BUL) 15:20 - 15:25 (00:05) |
|||
15:21 |
fighting Cadets boys U16 -66 kg (2 ) #548 KAJTNA KLEMEN (SLO) vs MAČKIĆ ALEKSA (BIH) 15:21 - 15:25 (00:04) |
|||
15:22 | ||||
15:23 | ||||
15:24 |
Jiu-Jitsu men Adults -85 KG (2 ) #244 MINUTO CRISTIAN (ITA) vs VUJČIČ ANŽE (SLO) 15:24 - 15:31 (00:07) |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #353 ČUBRILO STEFAN (JJSS) vs GROSEK MARTIN (JJZS) 15:24 - 15:29 (00:05) |
||
15:25 |
DUO cadets mix u14 (2 ) #218 DIVJAK - ZAJC (DIVJAK, ZAJC) (SLO) vs HOLZER/VOTAVA (HOLZER, VOTAVA) (AUT) 15:25 - 15:30 (00:05) |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #549 JOVANOVIĆ ALEKSANDAR (JJSRS) vs MUMM ROBERT (JJSK) 15:25 - 15:29 (00:04) |
||
15:26 | ||||
15:27 | ||||
15:28 | ||||
15:29 |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #550 MILOVANOVIC MLADEN (JJJC N&F) vs ALEXANDRU CATALIN_GABRIEL (FRAM) 15:29 - 15:33 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #354 KAMENŠEK GAL (JJZS) vs KOSTADINOV RADOSTIN (CPKJK) 15:29 - 15:34 (00:05) |
||
15:30 |
DUO CADETS mix U12 (2 ) #219 ROTHENSTEINER/DUSCHER (DUSCHER, ROTHENSTEINER) (JJGP) vs BURGAS 4 (STOICHKOV, STOYANOVA) (CPKJK) 15:30 - 15:35 (00:05) |
|||
15:31 |
Jiu-Jitsu men Adults -94 KG (2 ) #245 BULATOVIĆ SLOBODAN (JJSRS) vs TRNINIC DRASKO (JJK FENIX) 15:31 - 15:38 (00:07) |
|||
15:32 | ||||
15:33 |
fighting Cadets boys U16 -66 kg (2 ) #551 KAJTNA KLEMEN (SLO) vs MAČKIĆ ALEKSA (BIH) 15:33 - 15:37 (00:04) |
|||
15:34 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #355 WEISZ MATTHIAS (JJVÖ) vs VACARIU ANDREI_CRISTIAN (FRAM) 15:34 - 15:39 (00:05) |
|||
15:35 |
DUO CADETS mix U12 (2 ) #220 MEIR/MEIR (MEIR, MEIR) (JJGP) vs PAKOSTA/PAKOSTA (PAKOSTA, PAKOSTA) (JJGP) 15:35 - 15:40 (00:05) |
|||
15:36 | ||||
15:37 |
fighting Cadets boys U16 -66 kg (2 ) #552 ČUČKO ČRT (SLO) vs CURTOV-STANCESCU STEFAN_ALEXANDRU (ROU) 15:37 - 15:41 (00:04) |
|||
15:38 |
Jiu-Jitsu men Adults -85 KG (2 ) #246 GRBIĆ DRAGOLJUB (SRB) vs MURŠEC_PITAMIC TINE (SLO) 15:38 - 15:45 (00:07) |
|||
15:39 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #356 BALABAN DAVID (JJSRS) vs TRIVUNOVIĆ FILIP (JJSS) 15:39 - 15:44 (00:05) |
|||
15:40 |
DUO cadets mix u14 (2 ) #221 DIVJAK - ZAJC (DIVJAK, ZAJC) (SLO) vs HOLZER/VOTAVA (HOLZER, VOTAVA) (AUT) 15:40 - 15:45 (00:05) |
|||
15:41 |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #553 JOVANOVIĆ ALEKSANDAR (JJSRS) vs PETROVIC NIKOLA (JJJC N&F) 15:41 - 15:45 (00:04) |
|||
15:42 | ||||
15:43 | ||||
15:44 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #357 AČIMOVIĆ FEODOR (JJK HEIAN DO) vs DUMITRESCU SILVIAN_MARIUS (FRAM) 15:44 - 15:49 (00:05) |
|||
15:45 |
DUO cadets mix u14 (2 ) #223 DIVJAK - ZAJC (DIVJAK, ZAJC) (SLO) vs HOLZER/VOTAVA (HOLZER, VOTAVA) (AUT) 15:45 - 15:50 (00:05) |
Jiu-Jitsu men Adults -94 KG (2 ) #247 BULATOVIĆ SLOBODAN (JJSRS) vs TRNINIC DRASKO (JJK FENIX) 15:45 - 15:52 (00:07) |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #554 VIŠT STEFAN (JJSRS) vs ALEXANDRU CATALIN_GABRIEL (FRAM) 15:45 - 15:49 (00:04) |
|
15:46 | ||||
15:47 | ||||
15:48 | ||||
15:49 |
fighting Cadets boys U16 -66 kg (2 ) #555 KAJTNA KLEMEN (SLO) vs ČUČKO ČRT (SLO) 15:49 - 15:53 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #358 WEISZ MATTHIAS (JJVÖ) vs VACARIU ANDREI_CRISTIAN (FRAM) 15:49 - 15:54 (00:05) |
||
15:50 |
DUO CADETS mix U12 (2 ) #222 ROTHENSTEINER/DUSCHER (DUSCHER, ROTHENSTEINER) (JJGP) vs PAKOSTA/PAKOSTA (PAKOSTA, PAKOSTA) (JJGP) 15:50 - 15:55 (00:05) |
|||
15:51 | ||||
15:52 |
Jiu-Jitsu men Adults -85 KG (2 ) #248 GRBIĆ DRAGOLJUB (SRB) vs SOFRAN IVAN (MNE) 15:52 - 15:59 (00:07) |
|||
15:53 |
fighting Cadets boys U16 -66 kg (2 ) #556 CURTOV-STANCESCU STEFAN_ALEXANDRU (ROU) vs MAČKIĆ ALEKSA (BIH) 15:53 - 15:57 (00:04) |
|||
15:54 |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #359 ZIMMERMANN EDWARD (JJVB) vs BABOI TEODOR_BOGDAN (FRAM) 15:54 - 15:59 (00:05) |
|||
15:55 |
DUO cadets girls u14 (2 ) #1 ROTHENSTEINER/ROTHENSTEINER (ROTHENSTEINER, ROTHENSTEINER) (JJGP) vs GOLJA - KLJUN (GOLJA, KLJUN) (JJZS) 15:55 - 16:00 (00:05) |
|||
15:56 | ||||
15:57 |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #557 MILOVANOVIC MLADEN (JJJC N&F) vs FAINA MICHAEL (ITALIA FJJI) 15:57 - 16:01 (00:04) |
|||
15:58 | ||||
15:59 |
Jiu-Jitsu men Adults -85 KG (2 ) #249 MINUTO CRISTIAN (ITA) vs MURŠEC_PITAMIC TINE (SLO) 15:59 - 16:06 (00:07) |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #360 KAČ MANUEL (JJZS) vs SCHMIDT ADRIAN (JJVÖ) 15:59 - 16:04 (00:05) |
||
16:00 |
DUO cadets boys u14 (2 ) #225 LEITMANN/VOTAVA (LEITMANN, VOTAVA) (AUT) vs OFAK, RESMAN (OFAK, RESMAN) (SLO) 16:00 - 16:05 (00:05) |
|||
16:01 |
fighting Cadets boys U16 -66 kg (2 ) #558 KAJTNA KLEMEN (SLO) vs CURTOV-STANCESCU STEFAN_ALEXANDRU (ROU) 16:01 - 16:05 (00:04) |
|||
16:02 | ||||
16:03 | ||||
16:04 |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #361 GROSEK MARTIN (JJZS) vs MAZZONI MATTEO (ITALIA FJJI) 16:04 - 16:09 (00:05) |
|||
16:05 |
DUO cadets boys u14 (2 ) #226 BURGAS 3 (GAYDAROV, STOICHKOV) (BUL) vs DROFENIK - KOLŠEK (DROFENIK, KOLŠEK) (SLO) 16:05 - 16:10 (00:05) |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #559 MUMM ROBERT (JJSK) vs POKRAJAC TIMOTEJ (JJZS) 16:05 - 16:09 (00:04) |
||
16:06 |
Jiu-Jitsu men Adults +94 KG (2 ) #251 TRNINIC DRASKO (MNE) vs BLAGOJEVIC SVETLAN (BIH) 16:06 - 16:13 (00:07) |
|||
16:07 | ||||
16:08 | ||||
16:09 |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #560 DIVJAK JAKA (JJZS) vs FAINA MICHAEL (ITALIA FJJI) 16:09 - 16:13 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #362 KOSTADINOV RADOSTIN (CPKJK) vs ESCALONA BRANDON (JJVÖ) 16:09 - 16:14 (00:05) |
||
16:10 |
DUO cadets girls u14 (2 ) #227 ROTHENSTEINER/ROTHENSTEINER (ROTHENSTEINER, ROTHENSTEINER) (JJGP) vs GOLJA - KLJUN (GOLJA, KLJUN) (JJZS) 16:10 - 16:15 (00:05) |
|||
16:11 | ||||
16:12 | ||||
16:13 |
Jiu-Jitsu men Adults -85 KG (2 ) #252 GRBIĆ DRAGOLJUB (SRB) vs MINUTO CRISTIAN (ITA) 16:13 - 16:20 (00:07) |
fighting Cadets boys U16 -66 kg (2 ) #561 MAČKIĆ ALEKSA (BIH) vs ČUČKO ČRT (SLO) 16:13 - 16:17 (00:04) |
||
16:14 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #363 WEISZ MATTHIAS (JJVÖ) vs MILJKOVIC MILOS (JJJC N&F) 16:14 - 16:19 (00:05) |
|||
16:15 |
DUO cadets boys u14 (2 ) #228 LEITMANN/VOTAVA (LEITMANN, VOTAVA) (AUT) vs SAVIĆEVIĆ - KULJAČA (KULJAČA, SAVIĆEVIĆ) (MNE) 16:15 - 16:20 (00:05) |
|||
16:16 | ||||
16:17 |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #562 POKRAJAC TIMOTEJ (JJZS) vs VIŠT STEFAN (JJSRS) 16:17 - 16:21 (00:04) |
|||
16:18 | ||||
16:19 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #364 BALABAN DAVID (JJSRS) vs RADULOVIC KRSTO (JJK FENIX) 16:19 - 16:24 (00:05) |
|||
16:20 |
DUO cadets boys u14 (2 ) #229 BURGAS 3 (GAYDAROV, STOICHKOV) (BUL) vs OFAK, RESMAN (OFAK, RESMAN) (SLO) 16:20 - 16:25 (00:05) |
Jiu-Jitsu men Adults -77 KG (2 ) #254 KNEBL ANDREAS (GER) vs TRIPKOVIČ MATIJA (SLO) 16:20 - 16:27 (00:07) |
||
16:21 |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #563 FAINA MICHAEL (ITALIA FJJI) vs JOVANOVIĆ ALEKSANDAR (JJSRS) 16:21 - 16:25 (00:04) |
|||
16:22 | ||||
16:23 | ||||
16:24 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #365 DUMITRESCU SILVIAN_MARIUS (FRAM) vs RADULOVIĆ ALEKSA (JJK PANDA) 16:24 - 16:29 (00:05) |
|||
16:25 |
fighting Cadets boys U16 -60 kg (2 ) #564 PETROVIC NIKOLA (JJJC N&F) vs ALEXANDRU CATALIN_GABRIEL (FRAM) 16:25 - 16:29 (00:04) |
|||
16:26 | ||||
16:27 |
Jiu-Jitsu men Adults -85 KG (2 ) #255 VUJČIČ ANŽE (SLO) vs SOFRAN IVAN (MNE) 16:27 - 16:34 (00:07) |
|||
16:28 | ||||
16:29 |
fighting Cadets boys U16 +73 kg (2 ) #565 CIZEJ TADEJ (SLO) vs JAZBEC URBAN (SLO) 16:29 - 16:33 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #366 PIRNAT BENJAMIN (JJZS) vs KUZMANOVIĆ MILOŠ (JJSRS) 16:29 - 16:34 (00:05) |
||
16:30 |
DUO cadets boys u14 (2 ) #231 LEITMANN/VOTAVA (LEITMANN, VOTAVA) (AUT) vs BURGAS 3 (GAYDAROV, STOICHKOV) (BUL) 16:30 - 16:35 (00:05) |
|||
16:31 | ||||
16:32 | ||||
16:33 |
fighting Cadets boys U16 -73 kg (2 ) #566 DEZSŐ DÁNIEL_RÓBERT (HUN) vs ROKAS KONSTANTIN (AUT) 16:33 - 16:37 (00:04) |
|||
16:34 |
Jiu-Jitsu men Adults -94 KG (2 ) #256 BULATOVIĆ SLOBODAN (JJSRS) vs TRNINIC DRASKO (JJK FENIX) 16:34 - 16:41 (00:07) |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #367 WEISZ MATTHIAS (JJVÖ) vs MILJKOVIC MILOS (JJJC N&F) 16:34 - 16:39 (00:05) |
||
16:35 |
DUO cadets boys u14 (2 ) #232 DROFENIK - KOLŠEK (DROFENIK, KOLŠEK) (SLO) vs SAVIĆEVIĆ - KULJAČA (KULJAČA, SAVIĆEVIĆ) (MNE) 16:35 - 16:40 (00:05) |
|||
16:36 | ||||
16:37 |
fighting Cadets boys U16 +73 kg (2 ) #567 CIZEJ TADEJ (SLO) vs ZAKONJŠEK JULIJAN (SLO) 16:37 - 16:41 (00:04) |
|||
16:38 | ||||
16:39 |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #368 ZIMMERMANN EDWARD (JJVB) vs SCHMIDT ADRIAN (JJVÖ) 16:39 - 16:44 (00:05) |
|||
16:40 |
DUO cadets mix u16 (2 ) #233 NISIPEANU-ALI (ALI, NISIPEANU) (ROU) vs DUSCHER/MEIR (IRINA, MEIR) (AUT) 16:40 - 16:46 (00:06) |
|||
16:41 |
Jiu-Jitsu men Adults -85 KG (2 ) #257 GRBIĆ DRAGOLJUB (SRB) vs VUJČIČ ANŽE (SLO) 16:41 - 16:48 (00:07) |
fighting Cadets boys U16 -73 kg (2 ) #568 DEZSŐ DÁNIEL_RÓBERT (HUN) vs CVEK LAN (SLO) 16:41 - 16:45 (00:04) |
||
16:42 | ||||
16:43 | ||||
16:44 |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #369 MAZZONI MATTEO (ITALIA FJJI) vs KOSTADINOV RADOSTIN (CPKJK) 16:44 - 16:49 (00:05) |
|||
16:45 |
fighting Cadets boys U16 +73 kg (2 ) #569 JAZBEC URBAN (SLO) vs ZAKONJŠEK JULIJAN (SLO) 16:45 - 16:49 (00:04) |
|||
16:46 |
DUO cadets mix u16 (2 ) #234 BANATEANU-CURTOV (BANATEANU, CURTOV-STANCESCU) (ROU) vs KALJEVIĆ - NIKČEVIĆ (KALJEVIĆ, NIKČEVIĆ) (MNE) 16:46 - 16:52 (00:06) |
|||
16:47 | ||||
16:48 |
Jiu-Jitsu men Adults -85 KG (2 ) #258 MURŠEC_PITAMIC TINE (SLO) vs SOFRAN IVAN (MNE) 16:48 - 16:55 (00:07) |
|||
16:49 |
fighting Cadets boys U16 -73 kg (2 ) #570 ROKAS KONSTANTIN (AUT) vs CVEK LAN (SLO) 16:49 - 16:53 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #370 WEISZ MATTHIAS (JJVÖ) vs BALABAN DAVID (JJSRS) 16:49 - 16:54 (00:05) |
||
16:50 | ||||
16:51 | ||||
16:52 |
DUO cadets boys u14 (2 ) #235 LEITMANN/VOTAVA (LEITMANN, VOTAVA) (AUT) vs DROFENIK - KOLŠEK (DROFENIK, KOLŠEK) (SLO) 16:52 - 16:57 (00:05) |
|||
16:53 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #571 BALABAN DAVID (JJSRS) vs PIRNAT BENJAMIN (JJZS) 16:53 - 16:58 (00:05) |
|||
16:54 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #371 DUMITRESCU SILVIAN_MARIUS (FRAM) vs PIRNAT BENJAMIN (JJZS) 16:54 - 16:59 (00:05) |
|||
16:55 |
Jiu-Jitsu men Adults +94 KG (2 ) #259 TRNINIC DRASKO (MNE) vs KLAC DJORDJE (MNE) 16:55 - 17:02 (00:07) |
|||
16:56 | ||||
16:57 |
DUO cadets mix u16 (2 ) #236 NISIPEANU-ALI (ALI, NISIPEANU) (ROU) vs BANATEANU-CURTOV (BANATEANU, CURTOV-STANCESCU) (ROU) 16:57 - 17:03 (00:06) |
|||
16:58 |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #573 SCHMIDT ADRIAN (JJVÖ) vs MAZZONI MATTEO (ITALIA FJJI) 16:58 - 17:03 (00:05) |
|||
16:59 |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #372 JAKŠIČ MATIC (JJZS) vs ZUPANIC BLAŽ (JJZS) 16:59 - 17:04 (00:05) |
|||
17:00 | ||||
17:01 | ||||
17:02 |
Jiu-Jitsu men Adults -77 KG (2 ) #260 KNEBL ANDREAS (GER) vs MERDOVIC BOJAN (MNE) 17:02 - 17:09 (00:07) |
|||
17:03 |
DUO cadets boys u14 (2 ) #237 OFAK, RESMAN (OFAK, RESMAN) (SLO) vs SAVIĆEVIĆ - KULJAČA (KULJAČA, SAVIĆEVIĆ) (MNE) 17:03 - 17:08 (00:05) |
|||
17:04 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #373 RADULOVIC KRSTO (JJK FENIX) vs AČIMOVIĆ FEODOR (JJK HEIAN DO) 17:04 - 17:09 (00:05) |
|||
17:05 | ||||
17:06 | ||||
17:07 | ||||
17:08 |
DUO cadets mix u16 (2 ) #238 KALJEVIĆ - NIKČEVIĆ (KALJEVIĆ, NIKČEVIĆ) (MNE) vs DUSCHER/MEIR (IRINA, MEIR) (AUT) 17:08 - 17:14 (00:06) |
|||
17:09 |
Jiu-Jitsu men Adults -94 KG (2 ) #261 BULATOVIĆ SLOBODAN (JJSRS) vs TRNINIC DRASKO (JJK FENIX) 17:09 - 17:16 (00:07) |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #374 BABOI TEODOR_BOGDAN (FRAM) vs KAMENŠEK GAL (JJZS) 17:09 - 17:14 (00:05) |
||
17:10 | ||||
17:11 | ||||
17:12 | ||||
17:13 | ||||
17:14 |
DUO cadets boys u14 (2 ) #239 OFAK, RESMAN (OFAK, RESMAN) (SLO) vs DROFENIK - KOLŠEK (DROFENIK, KOLŠEK) (SLO) 17:14 - 17:19 (00:05) |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #375 KAČ MANUEL (JJZS) vs ČUBRILO STEFAN (JJSS) 17:14 - 17:19 (00:05) |
||
17:15 | ||||
17:16 |
Jiu-Jitsu men Adults +94 KG (2 ) #262 BLAGOJEVIC SVETLAN (BIH) vs KLAC DJORDJE (MNE) 17:16 - 17:23 (00:07) |
|||
17:17 | ||||
17:18 | ||||
17:19 |
DUO cadets mix u16 (2 ) #240 NISIPEANU-ALI (ALI, NISIPEANU) (ROU) vs KALJEVIĆ - NIKČEVIĆ (KALJEVIĆ, NIKČEVIĆ) (MNE) 17:19 - 17:25 (00:06) |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #376 GROSEK MARTIN (JJZS) vs JOVANOVIĆ LUKA (JJK PANDA) 17:19 - 17:24 (00:05) |
||
17:20 | ||||
17:21 | ||||
17:22 | ||||
17:23 |
Jiu-Jitsu men Adults -85 KG (2 ) #263 MURŠEC_PITAMIC TINE (SLO) vs VUJČIČ ANŽE (SLO) 17:23 - 17:30 (00:07) |
|||
17:24 |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #377 ESCALONA BRANDON (JJVÖ) vs JAKŠIČ MATIC (JJZS) 17:24 - 17:29 (00:05) |
|||
17:25 |
DUO cadets boys u14 (2 ) #241 SAVIĆEVIĆ - KULJAČA (KULJAČA, SAVIĆEVIĆ) (MNE) vs BURGAS 3 (GAYDAROV, STOICHKOV) (BUL) 17:25 - 17:30 (00:05) |
|||
17:26 | ||||
17:27 | ||||
17:28 | ||||
17:29 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #378 RADULOVIC KRSTO (JJK FENIX) vs AČIMOVIĆ FEODOR (JJK HEIAN DO) 17:29 - 17:34 (00:05) |
|||
17:30 |
DUO cadets mix u16 (2 ) #242 DUSCHER/MEIR (IRINA, MEIR) (AUT) vs BANATEANU-CURTOV (BANATEANU, CURTOV-STANCESCU) (ROU) 17:30 - 17:36 (00:06) |
Jiu-Jitsu men Adults -77 KG (2 ) #264 TRIPKOVIČ MATIJA (SLO) vs MERDOVIC BOJAN (MNE) 17:30 - 17:37 (00:07) |
||
17:31 | ||||
17:32 | ||||
17:33 | ||||
17:34 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #379 RADULOVIĆ ALEKSA (JJK PANDA) vs TRIVUNOVIĆ FILIP (JJSS) 17:34 - 17:39 (00:05) |
|||
17:35 | ||||
17:36 |
DUO CLASSIC MEN adults (2 ) 31 PODLOGAR - ČIROVIČ (PODLOGAR, ČIROVIČ) (SLO) vs DIVJAK - JAKŠIČ (DIVJAK, JAKŠIČ) (SLO) 17:36 - 17:42 (00:06) |
|||
17:37 |
Jiu-Jitsu men Adults -85 KG (2 ) #265 SOFRAN IVAN (MNE) vs MINUTO CRISTIAN (ITA) 17:37 - 17:44 (00:07) |
|||
17:38 | ||||
17:39 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #380 KUZMANOVIĆ MILOŠ (JJSRS) vs VACARIU ANDREI_CRISTIAN (FRAM) 17:39 - 17:44 (00:05) |
|||
17:40 | ||||
17:41 | ||||
17:42 |
Duo Classic men U21 (2 ) #441 ANSLINGER/HOFMANN (ANSLINGER, HOFMANN) (GER) vs SCHOPPER/UETZ (SCHOPPER, UETZ) (AUT) 17:42 - 17:48 (00:06) |
|||
17:43 | ||||
17:44 |
fighting Cadets girls U16 +63 kg (2 ) #473 REPAC NINA (SLO) vs ACEVSKA KATERINA (MKD) 17:44 - 17:48 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #381 BABOI TEODOR_BOGDAN (FRAM) vs ČUBRILO STEFAN (JJSS) 17:44 - 17:49 (00:05) |
||
17:45 | ||||
17:46 | ||||
17:47 | ||||
17:48 |
DUO cadets boys u16 (2 ) #419 SONNBERGER/WALTER (SONNBERGER, WALTER) (AUT) vs GOLEŽ - ŽAGAR (GOLEŽ, ŽAGAR) (SLO) 17:48 - 17:53 (00:05) |
fighting Cadets girls U16 +63 kg (2 ) #474 ZIOBER WIKTORIA (POL) vs FRITSCHE VIOLA (GER) 17:48 - 17:52 (00:04) |
||
17:49 |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #382 JOVANOVIĆ LUKA (JJK PANDA) vs ESCALONA BRANDON (JJVÖ) 17:49 - 17:54 (00:05) |
|||
17:50 | ||||
17:51 | ||||
17:52 |
fighting Cadets girls U16 +63 kg (2 ) #475 REPAC NINA (SLO) vs ACEVSKA KATERINA (MKD) 17:52 - 17:56 (00:04) |
|||
17:53 |
Duo Classic men U21 (2 ) #420 PODLOGAR - ČIROVIČ (PODLOGAR, ČIROVIČ) (SLO) vs ANSLINGER/HOFMANN (ANSLINGER, HOFMANN) (GER) 17:53 - 17:59 (00:06) |
|||
17:54 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #383 MILJKOVIC MILOS (JJJC N&F) vs RADULOVIC KRSTO (JJK FENIX) 17:54 - 17:59 (00:05) |
|||
17:55 | ||||
17:56 |
fighting Cadets girls U16 -63 kg (2 ) #476 BLAGOJEVIĆ ANASTASIJA (BIH) vs JERINIĆ SVETLANA (SRB) 17:56 - 18:00 (00:04) |
|||
17:57 | ||||
17:58 | ||||
17:59 |
DUO cadets boys u16 (2 ) #421 KOKOULJIN - KALJEVIĆ (KALJEVIĆ, KOKOULJIN) (MNE) vs PEČAK, PRIMOŽIČ (PEČAK, PRIMOŽIČ) (SLO) 17:59 - 18:04 (00:05) |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #384 TRIVUNOVIĆ FILIP (JJSS) vs VACARIU ANDREI_CRISTIAN (FRAM) 17:59 - 18:04 (00:05) |
||
18:00 |
fighting Cadets girls U16 +63 kg (2 ) #477 REPAC NINA (SLO) vs ZIOBER WIKTORIA (POL) 18:00 - 18:04 (00:04) |
|||
18:01 | ||||
18:02 | ||||
18:03 | ||||
18:04 |
Duo Classic men U21 (2 ) #422 DIVJAK - JAKŠIČ (DIVJAK, JAKŠIČ) (SLO) vs ŽLINDRA - KOŠIR (KOŠIR, ŽLINDRA) (SLO) 18:04 - 18:10 (00:06) |
fighting Cadets girls U16 +63 kg (2 ) #478 FRITSCHE VIOLA (GER) vs ACEVSKA KATERINA (MKD) 18:04 - 18:08 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #385 ČUBRILO STEFAN (JJSS) vs KOSTADINOV RADOSTIN (CPKJK) 18:04 - 18:09 (00:05) |
|
18:05 | ||||
18:06 | ||||
18:07 | ||||
18:08 |
fighting Cadets girls U16 -63 kg (2 ) #479 DIMITROVA EVA (MKD) vs BLAGOJEVIĆ ANASTASIJA (BIH) 18:08 - 18:12 (00:04) |
|||
18:09 |
FIGHTING MEN U21 -69 KG (2 ) #386 JOVANOVIĆ LUKA (JJK PANDA) vs ZIMMERMANN EDWARD (JJVB) 18:09 - 18:14 (00:05) |
|||
18:10 |
DUO cadets girls u16 (2 ) #423 DOUTLIK - ANTONČIČ (ANTONČIČ, DOUTLIK) (SLO) vs DIVJAK - LEVSTIK (DIVJAK, LEVSTIK) (SLO) 18:10 - 18:15 (00:05) |
|||
18:11 | ||||
18:12 |
fighting Cadets girls U16 +63 kg (2 ) #480 REPAC NINA (SLO) vs FRITSCHE VIOLA (GER) 18:12 - 18:16 (00:04) |
|||
18:13 | ||||
18:14 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #387 RADULOVIC KRSTO (JJK FENIX) vs DUMITRESCU SILVIAN_MARIUS (FRAM) 18:14 - 18:19 (00:05) |
|||
18:15 |
DUO cadets boys u16 (2 ) #424 SONNBERGER/WALTER (SONNBERGER, WALTER) (AUT) vs CATARAMA-CURTOV (CATARAMA, CURTOV-STANCESCU) (ROU) 18:15 - 18:20 (00:05) |
|||
18:16 |
fighting Cadets girls U16 +63 kg (2 ) #481 ACEVSKA KATERINA (MKD) vs ZIOBER WIKTORIA (POL) 18:16 - 18:20 (00:04) |
|||
18:17 | ||||
18:18 | ||||
18:19 |
FIGHTING MEN U21 -77 KG (2 ) #388 VACARIU ANDREI_CRISTIAN (FRAM) vs WEISZ MATTHIAS (JJVÖ) 18:19 - 18:24 (00:05) |
|||
18:20 |
Duo Classic men U21 (2 ) #425 PODLOGAR - ČIROVIČ (PODLOGAR, ČIROVIČ) (SLO) vs SCHOPPER/UETZ (SCHOPPER, UETZ) (AUT) 18:20 - 18:26 (00:06) |
fighting Cadets girls U16 -63 kg (2 ) #482 JERINIĆ SVETLANA (SRB) vs SZÁLKAI KÍRA (HUN) 18:20 - 18:24 (00:04) |
||
18:21 | ||||
18:22 | ||||
18:23 | ||||
18:24 |
fighting Cadets boys U16 -50 kg (2 ) #483 MIHAILA VLAD_ALEXANDRU (ROU) vs LEVSTIK PRIMOŽ (SLO) 18:24 - 18:28 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -85 KG (2 ) #389 MURŠEC_PITAMIC TINE (SLO) vs VASOVIĆ NIKOLA (MNE) 18:24 - 18:29 (00:05) |
||
18:25 | ||||
18:26 |
DUO cadets boys u16 (2 ) #426 KOKOULJIN - KALJEVIĆ (KALJEVIĆ, KOKOULJIN) (MNE) vs GOLEŽ - ŽAGAR (GOLEŽ, ŽAGAR) (SLO) 18:26 - 18:31 (00:05) |
|||
18:27 | ||||
18:28 |
fighting Cadets boys U16 -50 kg (2 ) #484 MARINI GIULIO (ITA) vs ZAVRŠKI TIM (SLO) 18:28 - 18:32 (00:04) |
|||
18:29 |
FIGHTING MEN U21 -85 KG (2 ) #390 GOLIJAN DEJAN (BIH) vs ZUPAN TIM (SLO) 18:29 - 18:34 (00:05) |
|||
18:30 | ||||
18:31 |
Duo Classic men U21 (2 ) #427 DIVJAK - JAKŠIČ (DIVJAK, JAKŠIČ) (SLO) vs ANSLINGER/HOFMANN (ANSLINGER, HOFMANN) (GER) 18:31 - 18:37 (00:06) |
|||
18:32 |
fighting Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #485 STANOJEVIĆ LUKA (SRB) vs GÖTZ SEBASTIAN (AUT) 18:32 - 18:36 (00:04) |
|||
18:33 | ||||
18:34 |
fighting Cadets girls U16 -63 kg (2 ) #393 DIMITROVA EVA (MKD) vs JERINIĆ SVETLANA (SRB) 18:34 - 18:38 (00:04) |
|||
18:35 | ||||
18:36 |
fighting Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #486 CRETU MARIUS_DANIEL (ROU) vs KALJEVIĆ ANDREJ (MNE) 18:36 - 18:40 (00:04) |
|||
18:37 |
DUO cadets girls u16 (2 ) #428 DOUTLIK - ANTONČIČ (ANTONČIČ, DOUTLIK) (SLO) vs DIVJAK - LEVSTIK (DIVJAK, LEVSTIK) (SLO) 18:37 - 18:42 (00:05) |
|||
18:38 |
FIGHTING MEN U21 +94 KG (2 ) #391 CZERWIŃSKI KAROL (POL) vs BOGDANOVIC DJORDJE (MNE) 18:38 - 18:43 (00:05) |
|||
18:39 | ||||
18:40 |
fighting Cadets boys U16 -50 kg (2 ) #487 MIHAILA VLAD_ALEXANDRU (ROU) vs KOVAČEVIĆ PAVLE (BIH) 18:40 - 18:44 (00:04) |
|||
18:41 | ||||
18:42 |
DUO CLASSIC MEN adults (2 ) #429 PEŠIĆ - VUKOTIĆ (PEŠIĆ, VUKOTIĆ) (MNE) vs MITTERER-TREMETZBERGER (MITTERER, TREMETZBERGER) (AUT) 18:42 - 18:48 (00:06) |
|||
18:43 |
FIGHTING MEN U21 -94 KG (2 ) #392 DROBNE DEJAN (SLO) vs TRAJKOVIC FILIP (SRB) 18:43 - 18:48 (00:05) |
|||
18:44 |
fighting Cadets boys U16 -50 kg (2 ) #488 MARINI GIULIO (ITA) vs LEVSTIK PRIMOŽ (SLO) 18:44 - 18:48 (00:04) |
|||
18:45 | ||||
18:46 | ||||
18:47 | ||||
18:48 |
DUO cadets boys u16 (2 ) #430 SONNBERGER/WALTER (SONNBERGER, WALTER) (AUT) vs KOKOULJIN - KALJEVIĆ (KALJEVIĆ, KOKOULJIN) (MNE) 18:48 - 18:53 (00:05) |
fighting Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #489 STANOJEVIĆ LUKA (SRB) vs GRPOV STANISLAV (MKD) 18:48 - 18:52 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 -85 KG (2 ) #394 MURŠEC_PITAMIC TINE (SLO) vs BELIČ VID (SLO) 18:48 - 18:53 (00:05) |
|
18:49 | ||||
18:50 | ||||
18:51 | ||||
18:52 |
fighting Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #490 CRETU MARIUS_DANIEL (ROU) vs POPENGOV VLADAN (SRB) 18:52 - 18:56 (00:04) |
|||
18:53 |
DUO cadets boys u16 (2 ) #432 PEČAK, PRIMOŽIČ (PEČAK, PRIMOŽIČ) (SLO) vs CATARAMA-CURTOV (CATARAMA, CURTOV-STANCESCU) (ROU) 18:53 - 18:58 (00:05) |
FIGHTING MEN U21 -85 KG (2 ) #395 GOLIJAN DEJAN (BIH) vs JOVANOV HRISTIJAN (MKD) 18:53 - 18:58 (00:05) |
||
18:54 | ||||
18:55 | ||||
18:56 |
fighting Cadets boys U16 -50 kg (2 ) #491 MIHAILA VLAD_ALEXANDRU (ROU) vs MARINI GIULIO (ITA) 18:56 - 19:00 (00:04) |
|||
18:57 | ||||
18:58 |
Duo Classic men U21 (2 ) #433 ŽLINDRA - KOŠIR (KOŠIR, ŽLINDRA) (SLO) vs SCHOPPER/UETZ (SCHOPPER, UETZ) (AUT) 18:58 - 19:04 (00:06) |
FIGHTING MEN U21 -85 KG (2 ) #396 VASOVIĆ NIKOLA (MNE) vs BELIČ VID (SLO) 18:58 - 19:03 (00:05) |
||
18:59 | ||||
19:00 |
fighting Cadets boys U16 -50 kg (2 ) #492 ZAVRŠKI TIM (SLO) vs KOVAČEVIĆ PAVLE (BIH) 19:00 - 19:04 (00:04) |
|||
19:01 | ||||
19:02 | ||||
19:03 |
FIGHTING MEN U21 -85 KG (2 ) #397 ZUPAN TIM (SLO) vs JOVANOV HRISTIJAN (MKD) 19:03 - 19:08 (00:05) |
|||
19:04 |
DUO cadets girls u16 (2 ) #434 DOUTLIK - ANTONČIČ (ANTONČIČ, DOUTLIK) (SLO) vs ŽABERL, ILIČ (ILIĆ, ŽABERL) (SLO) 19:04 - 19:09 (00:05) |
fighting Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #493 GÖTZ SEBASTIAN (AUT) vs GRPOV STANISLAV (MKD) 19:04 - 19:08 (00:04) |
||
19:05 | ||||
19:06 | ||||
19:07 | ||||
19:08 |
fighting Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #494 KALJEVIĆ ANDREJ (MNE) vs POPENGOV VLADAN (SRB) 19:08 - 19:12 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 +94 KG (2 ) #398 CZERWIŃSKI KAROL (POL) vs BAKOVIC VLADISLAV (MNE) 19:08 - 19:13 (00:05) |
||
19:09 |
Duo Classic women U21 (2 ) #435 REHBERGER/VEKSZLER (REHBERGER, VEKSZLER) (AUT) vs AMBROŽIČ - MIHELIČ (AMBROŽIČ, MIHELIČ) (SLO) 19:09 - 19:15 (00:06) |
|||
19:10 | ||||
19:11 | ||||
19:12 |
fighting Cadets boys U16 -50 kg (2 ) #495 MIHAILA VLAD_ALEXANDRU (ROU) vs ZAVRŠKI TIM (SLO) 19:12 - 19:16 (00:04) |
|||
19:13 |
FIGHTING MEN U21 -94 KG (2 ) #399 DROBNE DEJAN (SLO) vs DIVJAK LOVRO (SLO) 19:13 - 19:18 (00:05) |
|||
19:14 | ||||
19:15 |
DUO CLASSIC MEN adults (2 ) #436 PEŠIĆ - VUKOTIĆ (PEŠIĆ, VUKOTIĆ) (MNE) vs HORAK/KÄFER (HORAK, KÄFER) (AUT) 19:15 - 19:21 (00:06) |
|||
19:16 |
fighting Cadets boys U16 -50 kg (2 ) #496 LEVSTIK PRIMOŽ (SLO) vs KOVAČEVIĆ PAVLE (BIH) 19:16 - 19:20 (00:04) |
|||
19:17 | ||||
19:18 |
FIGHTING MEN U21 -85 KG (2 ) #400 BELIČ VID (JJZS) vs JOVANOV HRISTIJAN (FEDERATION) 19:18 - 19:23 (00:05) |
|||
19:19 | ||||
19:20 |
fighting Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #497 GÖTZ SEBASTIAN (AUT) vs POPENGOV VLADAN (SRB) 19:20 - 19:24 (00:04) |
|||
19:21 |
DUO cadets boys u16 (2 ) #437 SONNBERGER/WALTER (SONNBERGER, WALTER) (AUT) vs PEČAK, PRIMOŽIČ (PEČAK, PRIMOŽIČ) (SLO) 19:21 - 19:26 (00:05) |
|||
19:22 | ||||
19:23 |
FIGHTING MEN U21 -85 KG (2 ) #401 GOLIJAN DEJAN (JJSRS) vs VASOVIĆ NIKOLA (JJK PANDA) 19:23 - 19:28 (00:05) |
|||
19:24 |
fighting Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #498 CRETU MARIUS_DANIEL (ROU) vs GRPOV STANISLAV (MKD) 19:24 - 19:28 (00:04) |
|||
19:25 | ||||
19:26 |
Duo Classic women U21 (2 ) #438 REHBERGER/VEKSZLER (REHBERGER, VEKSZLER) (AUT) vs BERGEN-BRAUNEIS (BERGEN, BRAUNEIS) (AUT) 19:26 - 19:32 (00:06) |
|||
19:27 | ||||
19:28 |
fighting Cadets boys U16 -50 kg (2 ) #499 LEVSTIK PRIMOŽ (SLO) vs ZAVRŠKI TIM (SLO) 19:28 - 19:32 (00:04) |
FIGHTING MEN U21 +94 KG (2 ) #402 BOGDANOVIC DJORDJE (MNE) vs BAKOVIC VLADISLAV (MNE) 19:28 - 19:33 (00:05) |
||
19:29 | ||||
19:30 | ||||
19:31 | ||||
19:32 |
Duo Classic men U21 (2 ) #439 PODLOGAR - ČIROVIČ (PODLOGAR, ČIROVIČ) (SLO) vs ŽLINDRA - KOŠIR (KOŠIR, ŽLINDRA) (SLO) 19:32 - 19:38 (00:06) |
fighting Cadets boys U16 -50 kg (2 ) #500 KOVAČEVIĆ PAVLE (BIH) vs MARINI GIULIO (ITA) 19:32 - 19:36 (00:04) |
||
19:33 |
FIGHTING MEN U21 -94 KG (2 ) #403 TRAJKOVIC FILIP (SRB) vs DIVJAK LOVRO (SLO) 19:33 - 19:38 (00:05) |
|||
19:34 | ||||
19:35 | ||||
19:36 |
fighting Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #501 POPENGOV VLADAN (SRB) vs CRETU MARIUS_DANIEL (ROU) 19:36 - 19:40 (00:04) |
|||
19:37 | ||||
19:38 |
DUO cadets boys u16 (2 ) #440 GOLEŽ - ŽAGAR (GOLEŽ, ŽAGAR) (SLO) vs CATARAMA-CURTOV (CATARAMA, CURTOV-STANCESCU) (ROU) 19:38 - 19:43 (00:05) |
FIGHTING MEN U21 -85 KG (2 ) #581 BELIČ VID (JJZS) vs GOLIJAN DEJAN (JJSRS) 19:38 - 19:43 (00:05) |
||
19:39 | ||||
19:40 |
fighting Cadets boys U16 -55 kg (2 ) #502 KOKOULJIN SERGEJ (MNE) vs CATARAMA DAVID (ROU) 19:40 - 19:44 (00:04) |
|||
19:41 | ||||
19:42 | ||||
19:43 |
Duo Classic women U21 (2 ) #442 AMBROŽIČ - MIHELIČ (AMBROŽIČ, MIHELIČ) (SLO) vs BERGEN-BRAUNEIS (BERGEN, BRAUNEIS) (AUT) 19:43 - 19:49 (00:06) |
|||
19:44 |
fighting Cadets boys U16 -55 kg (2 ) #503 TRNINIĆ LUKA (MNE) vs SIRŠE LUKA (SLO) 19:44 - 19:48 (00:04) |
|||
19:45 | ||||
19:46 | ||||
19:47 | ||||
19:48 |
fighting Cadets boys U16 -55 kg (2 ) #504 KOKOULJIN SERGEJ (MNE) vs TRNINIĆ LUKA (MNE) 19:48 - 19:52 (00:04) |
|||
19:49 |
DUO cadets girls u16 (2 ) #443 DIVJAK - LEVSTIK (DIVJAK, LEVSTIK) (SLO) vs ŽABERL, ILIČ (ILIĆ, ŽABERL) (SLO) 19:49 - 19:54 (00:05) |
|||
19:50 | ||||
19:51 | ||||
19:52 |
fighting Cadets boys U16 -55 kg (2 ) #505 SIRŠE LUKA (SLO) vs CATARAMA DAVID (ROU) 19:52 - 19:56 (00:04) |
|||
19:53 | ||||
19:54 |
Duo Classic men U21 (2 ) #444 ANSLINGER/HOFMANN (ANSLINGER, HOFMANN) (GER) vs ŽLINDRA - KOŠIR (KOŠIR, ŽLINDRA) (SLO) 19:54 - 20:00 (00:06) |
|||
19:55 | ||||
19:56 |
fighting Cadets boys U16 -38 kg (2 ) #506 GAYDAROV VLADIMIR (CPKJK) vs EMBER SAMUEL (JJVÖ) 19:56 - 20:00 (00:04) |
|||
19:57 | ||||
19:58 | ||||
19:59 | ||||
20:00 |
DUO CLASSIC MEN adults (2 ) #445 MITTERER-TREMETZBERGER (MITTERER, TREMETZBERGER) (AUT) vs HORAK/KÄFER (HORAK, KÄFER) (AUT) 20:00 - 20:06 (00:06) |
fighting Cadets boys U16 -55 kg (2 ) #507 KOKOULJIN SERGEJ (MNE) vs SIRŠE LUKA (SLO) 20:00 - 20:04 (00:04) |
||
20:01 | ||||
20:02 | ||||
20:03 | ||||
20:04 |
fighting Cadets boys U16 -55 kg (2 ) #508 CATARAMA DAVID (ROU) vs TRNINIĆ LUKA (MNE) 20:04 - 20:08 (00:04) |
|||
20:05 | ||||
20:06 |
Duo Classic men U21 (2 ) #446 SCHOPPER/UETZ (SCHOPPER, UETZ) (AUT) vs DIVJAK - JAKŠIČ (DIVJAK, JAKŠIČ) (SLO) 20:06 - 20:12 (00:06) |
|||
20:07 | ||||
20:08 |
fighting Cadets boys U16 -38 kg (2 ) #509 GAYDAROV VLADIMIR (CPKJK) vs EMBER SAMUEL (JJVÖ) 20:08 - 20:12 (00:04) |
|||
20:09 | ||||
20:10 | ||||
20:11 | ||||
20:12 |
Duo Classic men U21 (2 ) #447 ANSLINGER/HOFMANN (ANSLINGER, HOFMANN) (GER) vs ŽLINDRA - KOŠIR (KOŠIR, ŽLINDRA) (SLO) 20:12 - 20:18 (00:06) |
FIGHTING WOMEN U21 -63 KG (2 ) #536 SIMČIČ NASTJA (SLO) vs FUHRMANN LISA (AUT) 20:12 - 20:17 (00:05) |
||
20:13 | ||||
20:14 | ||||
20:15 | ||||
20:16 | ||||
20:17 |
FIGHTING WOMEN U21 -63 KG (2 ) #537 KOSTANJSEK LENA (SLO) vs TASKOVA NINA (MKD) 20:17 - 20:22 (00:05) |
|||
20:18 |
DUO cadets boys u16 (2 ) #448 GOLEŽ - ŽAGAR (GOLEŽ, ŽAGAR) (SLO) vs PEČAK, PRIMOŽIČ (PEČAK, PRIMOŽIČ) (SLO) 20:18 - 20:23 (00:05) |
|||
20:19 | ||||
20:20 | ||||
20:21 | ||||
20:22 |
FIGHTING WOMEN U21 -57 KG (2 ) #538 SIMČIČ IVA (SLO) vs PURPURA NADIA (ITA) 20:22 - 20:27 (00:05) |
|||
20:23 |
DUO cadets boys u16 (2 ) #449 CATARAMA-CURTOV (CATARAMA, CURTOV-STANCESCU) (ROU) vs KOKOULJIN - KALJEVIĆ (KALJEVIĆ, KOKOULJIN) (MNE) 20:23 - 20:28 (00:05) |
|||
20:24 | ||||
20:25 | ||||
20:26 | ||||
20:27 |
FIGHTING WOMEN U21 -63 KG (2 ) #539 SIMČIČ NASTJA (SLO) vs KOSTANJSEK LENA (SLO) 20:27 - 20:32 (00:05) |
|||
20:28 |
DUO CLASSIC mix adults (2 ) #461 REHBERGER/VEKSZLER (REHBERGER, VEKSZLER) (AUT) vs VUKOTIĆ - CAKOVIĆ (CAKOVIĆ, VUKOTIĆ) (MNE) 20:28 - 20:34 (00:06) |
|||
20:29 | ||||
20:30 | ||||
20:31 | ||||
20:32 |
FIGHTING WOMEN U21 -63 KG (2 ) #540 TASKOVA NINA (MKD) vs FUHRMANN LISA (AUT) 20:32 - 20:37 (00:05) |
|||
20:33 | ||||
20:34 |
Duo Classic mixed U21 (2 ) #452 KOTAR - ČIROVIČ (KOTAR, ČIROVIČ) (SLO) vs ANSLINGER/HOFMANN (ANSLINGER, HOFMANN) (GER) 20:34 - 20:40 (00:06) |
|||
20:35 | ||||
20:36 | ||||
20:37 |
FIGHTING WOMEN U21 -57 KG (2 ) #541 SIMČIČ IVA (SLO) vs RONGIONE ANNA (ITA) 20:37 - 20:42 (00:05) |
|||
20:38 | ||||
20:39 | ||||
20:40 |
DUO CLASSIC mix adults (2 ) #453 REHBERGER/VEKSZLER (REHBERGER, VEKSZLER) (AUT) vs ITALY 1 (CUSINATTI, GIRLANDO) (ITA) 20:40 - 20:46 (00:06) |
|||
20:41 | ||||
20:42 |
FIGHTING WOMEN U21 -57 KG (2 ) #544 PURPURA NADIA (ITA) vs RONGIONE ANNA (ITA) 20:42 - 20:47 (00:05) |
|||
20:43 | ||||
20:44 | ||||
20:45 | ||||
20:46 |
DUO CLASSIC mix adults (2 ) #454 HORAK/REJZEK (HORAK, REJZEK) (AUT) vs VUKOTIĆ - CAKOVIĆ (CAKOVIĆ, VUKOTIĆ) (MNE) 20:46 - 20:52 (00:06) |
|||
20:47 |
FIGHTING WOMEN U21 -52 KG (2 ) #574 WALKIEWICZ NATALIA (POL) vs FUHRMANN ANNA (AUT) 20:47 - 20:52 (00:05) |
|||
20:48 | ||||
20:49 | ||||
20:50 | ||||
20:51 | ||||
20:52 |
Duo Classic mixed U21 (2 ) #455 PRIMOŽIČ, LUŽAR (LUŽAR, PRIMOŽIČ) (SLO) vs SCHMIEDL/UETZ (SCHMIEDL, UETZ) (AUT) 20:52 - 20:58 (00:06) |
FIGHTING WOMEN U21 -70 KG (2 ) #575 BLAWISCH JULIA (JJVÖ) vs ELEK MIA (JJSRS) 20:52 - 20:57 (00:05) |
||
20:53 | ||||
20:54 | ||||
20:55 | ||||
20:56 | ||||
20:57 |
FIGHTING WOMEN U21 -52 KG (2 ) #576 WALKIEWICZ NATALIA (POL) vs FUHRMANN ANNA (AUT) 20:57 - 21:02 (00:05) |
|||
20:58 |
DUO CLASSIC mix adults (2 ) #456 REHBERGER/VEKSZLER (REHBERGER, VEKSZLER) (AUT) vs HORAK/REJZEK (HORAK, REJZEK) (AUT) 20:58 - 21:04 (00:06) |
|||
20:59 | ||||
21:00 | ||||
21:01 | ||||
21:02 |
FIGHTING WOMEN U21 -70 KG (2 ) #577 BLAWISCH JULIA (JJVÖ) vs ELEK MIA (JJSRS) 21:02 - 21:07 (00:05) |
|||
21:03 | ||||
21:04 |
DUO CLASSIC mix adults (2 ) #457 REJZEK/KÄFER (KÄFER, REJZEK) (AUT) vs ITALY 1 (CUSINATTI, GIRLANDO) (ITA) 21:04 - 21:10 (00:06) |
|||
21:05 | ||||
21:06 | ||||
21:07 |
FIGHTING WOMEN U21 -52 KG (2 ) #578 WALKIEWICZ NATALIA (POL) vs FUHRMANN ANNA (AUT) 21:07 - 21:12 (00:05) |
|||
21:08 | ||||
21:09 | ||||
21:10 |
Duo Classic mixed U21 (2 ) #458 KOTAR - ČIROVIČ (KOTAR, ČIROVIČ) (SLO) vs PRIMOŽIČ, LUŽAR (LUŽAR, PRIMOŽIČ) (SLO) 21:10 - 21:16 (00:06) |
|||
21:11 | ||||
21:12 |
FIGHTING WOMEN U21 -70 KG (2 ) #579 BLAWISCH JULIA (JJVÖ) vs ELEK MIA (JJSRS) 21:12 - 21:17 (00:05) |
|||
21:13 | ||||
21:14 | ||||
21:15 | ||||
21:16 |
DUO CLASSIC mix adults (2 ) #459 REHBERGER/VEKSZLER (REHBERGER, VEKSZLER) (AUT) vs REJZEK/KÄFER (KÄFER, REJZEK) (AUT) 21:16 - 21:22 (00:06) |
|||
21:17 |
FIGHTING WOMEN U21 -63 KG (2 ) #580 FUHRMANN LISA (AUT) vs KOSTANJSEK LENA (SLO) 21:17 - 21:22 (00:05) |
|||
21:18 | ||||
21:19 | ||||
21:20 | ||||
21:21 | ||||
21:22 |
DUO CLASSIC mix adults (2 ) #461 REHBERGER/VEKSZLER (REHBERGER, VEKSZLER) (AUT) vs VUKOTIĆ - CAKOVIĆ (CAKOVIĆ, VUKOTIĆ) (MNE) 21:22 - 21:28 (00:06) |
|||
21:23 | ||||
21:24 | ||||
21:25 | ||||
21:26 | ||||
21:27 | ||||
21:28 |
Duo Classic mixed U21 (2 ) s #463 VUKOTIĆ - CAKOVIĆ (CAKOVIĆ, VUKOTIĆ) (MNE) vs ITALY 1 (CUSINATTI, GIRLANDO) (ITA) 21:28 - 21:34 (00:06) |
|||
21:29 | ||||
21:30 | ||||
21:31 | ||||
21:32 | ||||
21:33 | ||||
21:34 |
Duo Classic mixed U21 (2 ) #462 SCHMIEDL/UETZ (SCHMIEDL, UETZ) (AUT) vs ANSLINGER/HOFMANN (ANSLINGER, HOFMANN) (GER) 21:34 - 21:40 (00:06) |
|||
21:35 | ||||
21:36 | ||||
21:37 | ||||
21:38 | ||||
21:39 | ||||
21:40 |
DUO CLASSIC mix adults (2 ) #464 VUKOTIĆ - CAKOVIĆ (CAKOVIĆ, VUKOTIĆ) (MNE) vs REJZEK/KÄFER (KÄFER, REJZEK) (AUT) 21:40 - 21:46 (00:06) |
|||
21:41 | ||||
21:42 | ||||
21:43 | ||||
21:44 | ||||
21:45 | ||||
21:46 |
DUO CLASSIC mix adults (2 ) #467 VUKOTIĆ - CAKOVIĆ (CAKOVIĆ, VUKOTIĆ) (MNE) vs REJZEK/KÄFER (KÄFER, REJZEK) (AUT) 21:46 - 21:52 (00:06) |
|||
21:47 | ||||
21:48 | ||||
21:49 | ||||
21:50 | ||||
21:51 | ||||
21:52 |
Duo Classic mixed U21 (2 ) s #468 ITALY 1 (CUSINATTI, GIRLANDO) (ITA) vs HORAK/REJZEK (HORAK, REJZEK) (AUT) 21:52 - 21:58 (00:06) |
|||
21:53 | ||||
21:54 | ||||
21:55 | ||||
21:56 | ||||
21:57 | ||||
21:58 |
Duo Classic mixed U21 (2 ) #471 KOTAR - ČIROVIČ (KOTAR, ČIROVIČ) (SLO) vs SCHMIEDL/UETZ (SCHMIEDL, UETZ) (AUT) 21:58 - 22:04 (00:06) |
|||
21:59 | ||||
22:00 | ||||
22:01 | ||||
22:02 | ||||
22:03 | ||||
22:04 |
Duo Classic mixed U21 (2 ) #470 ANSLINGER/HOFMANN (ANSLINGER, HOFMANN) (GER) vs PRIMOŽIČ, LUŽAR (LUŽAR, PRIMOŽIČ) (SLO) 22:04 - 22:10 (00:06) |
|||
22:05 | ||||
22:06 | ||||
22:07 | ||||
22:08 | ||||
22:09 |
| ||||
---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | |
10:00 |
jiujitsu Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #582 HORVÁTH DOMINIK (HUN) vs CRETU MARIUS_DANIEL (ROU) 10:00 - 10:06 (00:06) |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #591 PEEV VIKTOR (CPKJK) vs RADOVIĆ LAZAR (JJSRS) 10:00 - 10:04 (00:04) |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #627 MILJENOVIĆ MARKO (JJK PANDA) vs TIFREA GHEORGHE_LAURENTIU (FRAM) 10:00 - 10:05 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -57 KG (2 ) #654 SIMČIČ IVA (SLO) vs PORCILE MARTINA (ITA) 10:00 - 10:05 (00:05) |
10:01 | ||||
10:02 | ||||
10:03 | ||||
10:04 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #592 KOLEVSKI JAKIM (FEDERATION) vs MILETIČ STEFAN (JJZS) 10:04 - 10:08 (00:04) |
|||
10:05 |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #628 BAUER ALEXANDER (JJVÖ) vs NICOLAIE FLORIN_ALEXANDRU (FRAM) 10:05 - 10:10 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #655 DJURDJEVAC TAMARA (MNE) vs REINER TABEA (GER) 10:05 - 10:10 (00:05) |
||
10:06 |
jiujitsu Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #583 KULCSÁR KRISTÓF (HUN) vs STANOJEVIĆ LUKA (SRB) 10:06 - 10:12 (00:06) |
|||
10:07 | ||||
10:08 |
fighting CADETS BOYS U14 -42 KG (2 ) #593 PRAH LAN (SLO) vs NIKOLISKI DANIL (MKD) 10:08 - 10:12 (00:04) |
|||
10:09 | ||||
10:10 |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #629 BAUER LUKAS (JJVÖ) vs TUDOR OVIDIU (FRAM) 10:10 - 10:15 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -57 KG (2 ) #656 FUHRMANN ANNA (AUT) vs FARNÈ ANTONELLA (ITA) 10:10 - 10:15 (00:05) |
||
10:11 | ||||
10:12 |
JIUJITSU CADETS BOYS U14 -38 KG (2 ) #584 CVETANOVIĆ JOVAN (SRB) vs BREZAE DAVID_LUCIAN (ROU) 10:12 - 10:18 (00:06) |
fighting CADETS BOYS U14 -46 KG (2 ) #594 NINKOVIĆ MATEJA (BIH) vs GOLEŽ ANŽE (SLO) 10:12 - 10:16 (00:04) |
||
10:13 | ||||
10:14 | ||||
10:15 |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #630 GLIŠIĆ OGNJEN (JJSRS) vs BOTANOIU DORU (FRAM) 10:15 - 10:20 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #657 ROSA SANDRA (POL) vs ATTENBERGER THERESA (GER) 10:15 - 10:20 (00:05) |
||
10:16 |
fighting CADETS BOYS U14 -46 KG (2 ) #595 KIKEC ROKI (SLO) vs GAJIĆ TIBOR (BIH) 10:16 - 10:20 (00:04) |
|||
10:17 | ||||
10:18 |
jiujitsu Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #585 HORVÁTH DOMINIK (HUN) vs KULCSÁR KRISTÓF (HUN) 10:18 - 10:24 (00:06) |
|||
10:19 | ||||
10:20 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #596 PEEV VIKTOR (CPKJK) vs DOVTIEV TIMUR (SVS JIU JITSU) 10:20 - 10:24 (00:04) |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #631 TIFREA GHEORGHE_LAURENTIU (FRAM) vs MAHLUF ADIR (ISR) 10:20 - 10:25 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -63 KG (2 ) #658 MILIC MIRJANA (MNE) vs SITER BARBARA (SLO) 10:20 - 10:25 (00:05) |
|
10:21 | ||||
10:22 | ||||
10:23 | ||||
10:24 |
jiujitsu Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #586 STANOJEVIĆ LUKA (SRB) vs CRETU MARIUS_DANIEL (ROU) 10:24 - 10:30 (00:06) |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #597 ZEMLJIČ TRISTAN (JJZS) vs ĆAĆIĆ ĐORĐE (JJSRS) 10:24 - 10:28 (00:04) |
||
10:25 |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #632 KARAMAN RAŠKO (JJSS) vs GHEORGHE VLAD_GABRIEL (FRAM) 10:25 - 10:30 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -63 KG (2 ) #659 MARKOVIĆ NEVENA (MNE) vs FREUDENBERGER FRANZISKA (GER) 10:25 - 10:30 (00:05) |
||
10:26 | ||||
10:27 | ||||
10:28 |
fighting CADETS BOYS U14 -42 KG (2 ) #598 PRAH LAN (SLO) vs NIKOLISKI DANIL (MKD) 10:28 - 10:32 (00:04) |
|||
10:29 | ||||
10:30 |
JIUJITSU CADETS BOYS U14 -38 KG (2 ) #587 CVETANOVIĆ JOVAN (SRB) vs BREZAE DAVID_LUCIAN (ROU) 10:30 - 10:36 (00:06) |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #633 NOREE DALIAN (JJVÖ) vs POP TEODOR_CRISTIAN (FRAM) 10:30 - 10:35 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -57 KG (2 ) #660 SIMČIČ IVA (SLO) vs POURTOIS LICAI (BEL) 10:30 - 10:35 (00:05) |
|
10:31 | ||||
10:32 |
fighting CADETS BOYS U14 -42 KG (2 ) #599 GAYDAROV VLADIMIR (BUL) vs D_AGOSTINO DOMENICO (ITA) 10:32 - 10:36 (00:04) |
|||
10:33 | ||||
10:34 | ||||
10:35 |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #634 NICOLAIE FLORIN_ALEXANDRU (FRAM) vs LUNA GIORGIO (ITALIA FJJI) 10:35 - 10:40 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #661 DJURDJEVAC TAMARA (MNE) vs SCHMIDT LAURA (AUT) 10:35 - 10:40 (00:05) |
||
10:36 |
jiujitsu Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #588 HORVÁTH DOMINIK (HUN) vs STANOJEVIĆ LUKA (SRB) 10:36 - 10:42 (00:06) |
fighting CADETS BOYS U14 -46 KG (2 ) #600 NINKOVIĆ MATEJA (BIH) vs PUČNIK JAKA (SLO) 10:36 - 10:40 (00:04) |
||
10:37 | ||||
10:38 | ||||
10:39 | ||||
10:40 |
fighting CADETS BOYS U14 -46 KG (2 ) #601 KIKEC ROKI (SLO) vs BAUER DAVID (AUT) 10:40 - 10:44 (00:04) |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #635 ZOREC NEJC (JJZS) vs FALCETTA ANDREA (ITALIA FJJI) 10:40 - 10:45 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -57 KG (2 ) #662 FUHRMANN ANNA (AUT) vs PORCILE MARTINA (ITA) 10:40 - 10:45 (00:05) |
|
10:41 | ||||
10:42 |
jiujitsu Cadets boys U16 -46 kg (2 ) #589 CRETU MARIUS_DANIEL (ROU) vs KULCSÁR KRISTÓF (HUN) 10:42 - 10:48 (00:06) |
|||
10:43 | ||||
10:44 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #602 GOTOVAC PAVLE (JJSRS) 10:44 - 10:48 (00:04) |
|||
10:45 |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #636 CRNIĆ IGOR (JJK HEIAN DO) vs BOGLUT ADRIAN_LUCIAN (FRAM) 10:45 - 10:50 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #663 ROSA SANDRA (POL) vs REINER TABEA (GER) 10:45 - 10:50 (00:05) |
||
10:46 | ||||
10:47 | ||||
10:48 |
JIUJITSU CADETS BOYS U14 -38 KG (2 ) #590 CVETANOVIĆ JOVAN (SRB) vs BREZAE DAVID_LUCIAN (ROU) 10:48 - 10:54 (00:06) |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #603 DUŠANIĆ MARKO (JJSRS) vs KORES_URLEP DAVID (JJZS) 10:48 - 10:52 (00:04) |
||
10:49 | ||||
10:50 |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #637 NICOLAIE FLORIN_ALEXANDRU (FRAM) vs LUNA GIORGIO (ITALIA FJJI) 10:50 - 10:55 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -63 KG (2 ) #664 MILIC MIRJANA (MNE) vs MARKOVIĆ NEVENA (MNE) 10:50 - 10:55 (00:05) |
||
10:51 | ||||
10:52 |
fighting CADETS BOYS U14 -42 KG (2 ) #604 GOLIĆ ANDRIJA (MNE) vs FREUDENBERGER MICHAEL (AUT) 10:52 - 10:56 (00:04) |
|||
10:53 | ||||
10:54 | ||||
10:55 |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #638 10:55 - 11:00 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -63 KG (2 ) #665 FREUDENBERGER FRANZISKA (GER) vs SITER BARBARA (SLO) 10:55 - 11:00 (00:05) |
||
10:56 |
fighting CADETS BOYS U14 -46 KG (2 ) #605 GOLEŽ ANŽE (SLO) vs PUČNIK JAKA (SLO) 10:56 - 11:00 (00:04) |
|||
10:57 | ||||
10:58 | ||||
10:59 | ||||
11:00 |
fighting CADETS BOYS U14 -46 KG (2 ) #606 GAJIĆ TIBOR (BIH) vs BAUER DAVID (AUT) 11:00 - 11:04 (00:04) |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #639 11:00 - 11:05 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #666 DJURDJEVAC TAMARA (MNE) vs SCHMIDT LAURA (AUT) 11:00 - 11:05 (00:05) |
|
11:01 | ||||
11:02 | ||||
11:03 | ||||
11:04 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #607 11:04 - 11:08 (00:04) |
|||
11:05 |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #640 11:05 - 11:10 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -57 KG (2 ) #667 SIMČIČ IVA (SLO) vs FUHRMANN ANNA (AUT) 11:05 - 11:10 (00:05) |
||
11:06 | ||||
11:07 | ||||
11:08 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #608 11:08 - 11:12 (00:04) |
|||
11:09 | ||||
11:10 |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #641 11:10 - 11:15 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #668 DJURDJEVAC TAMARA (MNE) vs ROSA SANDRA (POL) 11:10 - 11:15 (00:05) |
||
11:11 | ||||
11:12 |
fighting CADETS BOYS U14 -42 KG (2 ) #609 11:12 - 11:16 (00:04) |
|||
11:13 | ||||
11:14 | ||||
11:15 |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #642 MILJENOVIĆ MARKO (JJK PANDA) 11:15 - 11:20 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -57 KG (2 ) #669 FARNÈ ANTONELLA (ITA) vs POURTOIS LICAI (BEL) 11:15 - 11:20 (00:05) |
||
11:16 |
fighting CADETS BOYS U14 -42 KG (2 ) #610 DROFENIK LUKA (SLO) 11:16 - 11:20 (00:04) |
|||
11:17 | ||||
11:18 | ||||
11:19 | ||||
11:20 |
fighting CADETS BOYS U14 -46 KG (2 ) #611 11:20 - 11:24 (00:04) |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #643 BAUER ALEXANDER (JJVÖ) 11:20 - 11:25 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #670 ATTENBERGER THERESA (GER) vs SCHMIDT LAURA (AUT) 11:20 - 11:25 (00:05) |
|
11:21 | ||||
11:22 | ||||
11:23 | ||||
11:24 |
fighting CADETS BOYS U14 -46 KG (2 ) #612 11:24 - 11:28 (00:04) |
|||
11:25 |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #644 11:25 - 11:30 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -63 KG (2 ) #671 MILIC MIRJANA (MNE) vs FREUDENBERGER FRANZISKA (GER) 11:25 - 11:30 (00:05) |
||
11:26 | ||||
11:27 | ||||
11:28 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #613 11:28 - 11:32 (00:04) |
|||
11:29 | ||||
11:30 |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #645 11:30 - 11:35 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -63 KG (2 ) #672 SITER BARBARA (SLO) vs MARKOVIĆ NEVENA (MNE) 11:30 - 11:35 (00:05) |
||
11:31 | ||||
11:32 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #614 RADOVIĆ LAZAR (JJSRS) 11:32 - 11:36 (00:04) |
|||
11:33 | ||||
11:34 | ||||
11:35 |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #646 11:35 - 11:40 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -57 KG (2 ) #673 SIMČIČ IVA (SLO) vs FARNÈ ANTONELLA (ITA) 11:35 - 11:40 (00:05) |
||
11:36 |
fighting CADETS BOYS U14 -42 KG (2 ) #615 11:36 - 11:40 (00:04) |
|||
11:37 | ||||
11:38 | ||||
11:39 | ||||
11:40 |
fighting CADETS BOYS U14 -46 KG (2 ) #616 11:40 - 11:44 (00:04) |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #647 11:40 - 11:45 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #674 DJURDJEVAC TAMARA (MNE) vs ATTENBERGER THERESA (GER) 11:40 - 11:45 (00:05) |
|
11:41 | ||||
11:42 | ||||
11:43 | ||||
11:44 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #617 11:44 - 11:48 (00:04) |
|||
11:45 |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #648 11:45 - 11:50 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -57 KG (2 ) #675 PORCILE MARTINA (ITA) vs POURTOIS LICAI (BEL) 11:45 - 11:50 (00:05) |
||
11:46 | ||||
11:47 | ||||
11:48 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #618 11:48 - 11:52 (00:04) |
|||
11:49 | ||||
11:50 |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #649 11:50 - 11:55 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #676 REINER TABEA (GER) vs SCHMIDT LAURA (AUT) 11:50 - 11:55 (00:05) |
||
11:51 | ||||
11:52 |
fighting CADETS BOYS U14 -42 KG (2 ) #619 11:52 - 11:56 (00:04) |
|||
11:53 | ||||
11:54 | ||||
11:55 |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #650 11:55 - 12:00 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #677 DJURDJEVAC TAMARA (MNE) vs ATTENBERGER THERESA (GER) 11:55 - 12:00 (00:05) |
||
11:56 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #620 11:56 - 12:00 (00:04) |
|||
11:57 | ||||
11:58 | ||||
11:59 | ||||
12:00 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #621 12:00 - 12:04 (00:04) |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #651 12:00 - 12:05 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -57 KG (2 ) #678 PORCILE MARTINA (ITA) vs FARNÈ ANTONELLA (ITA) 12:00 - 12:05 (00:05) |
|
12:01 | ||||
12:02 | ||||
12:03 | ||||
12:04 |
fighting CADETS BOYS U14 -42 KG (2 ) #622 12:04 - 12:08 (00:04) |
|||
12:05 |
FIGHTING MEN U18 -66 KG (2 ) #652 12:05 - 12:10 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #679 REINER TABEA (GER) vs ATTENBERGER THERESA (GER) 12:05 - 12:10 (00:05) |
||
12:06 | ||||
12:07 | ||||
12:08 |
fighting CADETS BOYS U14 -42 KG (2 ) #623 12:08 - 12:12 (00:04) |
|||
12:09 | ||||
12:10 |
FIGHTING MEN U18 -60 KG (2 ) #653 12:10 - 12:15 (00:05) |
fighting WOMEN Adults -57 KG (2 ) #680 POURTOIS LICAI (BEL) vs FUHRMANN ANNA (AUT) 12:10 - 12:15 (00:05) |
||
12:11 | ||||
12:12 |
fighting CADETS BOYS U14 -46 KG (2 ) #624 12:12 - 12:16 (00:04) |
|||
12:13 | ||||
12:14 | ||||
12:15 |
fighting WOMEN Adults -70 KG (2 ) #681 SCHMIDT LAURA (AUT) vs ROSA SANDRA (POL) 12:15 - 12:20 (00:05) |
|||
12:16 |
fighting CADETS BOYS U14 -50 KG (2 ) #625 12:16 - 12:20 (00:04) |
|||
12:17 | ||||
12:18 | ||||
12:19 | ||||
12:20 |
fighting CADETS BOYS U14 -42 KG (2 ) #626 12:20 - 12:24 (00:04) |
|||
12:21 | ||||
12:22 | ||||
12:23 |