| |
---|---|
Tatami 1 | |
10:00 |
Duo Classic U10 Mix (2 ) #1001 MARCALI VSZSE (SINKA, ZÁKÁNYI) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs MARCALI VSZSE (CZUPPON, ZÁKÁNYI) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 10:00 - 10:06 (00:06) |
10:01 | |
10:02 | |
10:03 | |
10:04 | |
10:05 | |
10:06 |
DUO CLASSIC U12 Mix (2 ) #1002 MARCALI VSZSE (IGNÁCZ, PÉTER) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs MARCALI VSZSE (HORNUNG, ÁGOSTON) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 10:06 - 10:12 (00:06) |
10:07 | |
10:08 | |
10:09 | |
10:10 | |
10:11 | |
10:12 |
Duo Classic U18 Woman (2 ) #1003 JHA SE(BAKOS, SINKA) (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 10:12 - 10:18 (00:06) |
10:13 | |
10:14 | |
10:15 | |
10:16 | |
10:17 | |
10:18 |
Duo Classic U10 Mix (2 ) #1004 MARCALI VSZSE (SINKA, ZÁKÁNYI) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs MARCALI VSZSE (CZUPPON, ZÁKÁNYI) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 10:18 - 10:24 (00:06) |
10:19 | |
10:20 | |
10:21 | |
10:22 | |
10:23 | |
10:24 |
DUO CLASSIC U12 Mix (2 ) #1005 MARCALI VSZSE (IGNÁCZ, PÉTER) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs MARCALI VSZSE (HORNUNG, ÁGOSTON) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 10:24 - 10:30 (00:06) |
10:25 | |
10:26 | |
10:27 | |
10:28 | |
10:29 | |
10:30 |
Duo Classic U10 Mix (2 ) #1006 MARCALI VSZSE (SINKA, ZÁKÁNYI) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs MARCALI VSZSE (CZUPPON, ZÁKÁNYI) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 10:30 - 10:36 (00:06) |
10:31 | |
10:32 | |
10:33 | |
10:34 | |
10:35 | |
10:36 |
DUO CLASSIC U12 Mix (2 ) #1007 MARCALI VSZSE (IGNÁCZ, PÉTER) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs MARCALI VSZSE (HORNUNG, ÁGOSTON) (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 10:36 - 10:42 (00:06) |
10:37 | |
10:38 | |
10:39 | |
10:40 | |
10:41 | |
10:42 |
Fighting U10 Man -34 kg (2 ) #1101 PÓR GERGŐ (BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET,HUN) vs PÓR DÁNIEL (BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET,HUN) 10:42 - 10:48 (00:06) |
10:43 | |
10:44 | |
10:45 | |
10:46 | |
10:47 | |
10:48 |
Fighting U10 WOman -32 kg (2 ) #1102 ZÁKÁNYI IRINGÓ (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs SINKA EDUA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 10:48 - 10:54 (00:06) |
10:49 | |
10:50 | |
10:51 | |
10:52 | |
10:53 | |
10:54 |
Fighting U12 Woman +48 kg (2 ) #1103 WAGNER SÁRA (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) vs HORNUNG HANNA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 10:54 - 11:00 (00:06) |
10:55 | |
10:56 | |
10:57 | |
10:58 | |
10:59 | |
11:00 |
Fighting U10 Man -34 kg (2 ) #1104 PÓR GERGŐ (BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET,HUN) vs CZUPPON ÁKOS (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 11:00 - 11:06 (00:06) |
11:01 | |
11:02 | |
11:03 | |
11:04 | |
11:05 | |
11:06 |
Fighting U10 WOman -32 kg (2 ) #1105 ZÁKÁNYI IRINGÓ (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs SINKA EDUA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 11:06 - 11:12 (00:06) |
11:07 | |
11:08 | |
11:09 | |
11:10 | |
11:11 | |
11:12 |
Fighting U12 Woman +48 kg (2 ) #1106 WAGNER SÁRA (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) vs HORNUNG HANNA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 11:12 - 11:18 (00:06) |
11:13 | |
11:14 | |
11:15 | |
11:16 | |
11:17 | |
11:18 |
Fighting U10 Man -34 kg (2 ) #1107 PÓR DÁNIEL (BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET,HUN) vs CZUPPON ÁKOS (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 11:18 - 11:24 (00:06) |
11:19 | |
11:20 | |
11:21 | |
11:22 | |
11:23 | |
11:24 |
Fighting U10 WOman -32 kg (2 ) #1108 ZÁKÁNYI IRINGÓ (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs SINKA EDUA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 11:24 - 11:30 (00:06) |
11:25 | |
11:26 | |
11:27 | |
11:28 | |
11:29 | |
11:30 |
Fighting U12 Woman +48 kg (2 ) #1109 WAGNER SÁRA (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) vs HORNUNG HANNA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 11:30 - 11:36 (00:06) |
11:31 | |
11:32 | |
11:33 | |
11:34 | |
11:35 | |
11:36 |
Fighting U16 Man-46kg JHA (2 ) #1201 TAKÁCS GERGŐ_BOLDIZSÁR (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) vs BORBÁS PATRIK (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 11:36 - 11:42 (00:06) |
11:37 | |
11:38 | |
11:39 | |
11:40 | |
11:41 | |
11:42 |
Fighting U12 Mix -44 kg (2 ) #1202 KOMÁROMI KEVIN (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) vs PÉTER ZOLTÁN (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 11:42 - 11:48 (00:06) |
11:43 | |
11:44 | |
11:45 | |
11:46 | |
11:47 | |
11:48 |
Fighting U16 Man -46 kg (2 ) #1203 TAKÁCS GERGŐ_BOLDIZSÁR (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) vs GONDOS BOTOND (VIHAR TIGRIS SPORTEGYESÜLET,HUN) 11:48 - 11:54 (00:06) |
11:49 | |
11:50 | |
11:51 | |
11:52 | |
11:53 | |
11:54 |
Fighting U18 Man -66 kg (2 ) #1204 KOPCSÁNYI MÁTÉ (BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET,HUN) vs KUSTOS BALÁZS (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 11:54 - 12:00 (00:06) |
11:55 | |
11:56 | |
11:57 | |
11:58 | |
11:59 | |
12:00 |
Fighting U12 Mix -44 kg (2 ) #1205 IGNÁCZ KRISZTIÁN_RAJMOND (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs WAGNER SÁRA (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) 12:00 - 12:06 (00:06) |
12:01 | |
12:02 | |
12:03 | |
12:04 | |
12:05 | |
12:06 |
Fighting U16 Man-46kg JHA (2 ) #1206 TAKÁCS GERGŐ_BOLDIZSÁR (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) vs SÍPOS ÁRON (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 12:06 - 12:12 (00:06) |
12:07 | |
12:08 | |
12:09 | |
12:10 | |
12:11 | |
12:12 |
Fighting U12 Mix -44 kg (2 ) #1207 KOMÁROMI KEVIN (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) vs IGNÁCZ KRISZTIÁN_RAJMOND (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 12:12 - 12:18 (00:06) |
12:13 | |
12:14 | |
12:15 | |
12:16 | |
12:17 | |
12:18 |
Fighting U12 Mix -44 kg (2 ) #1208 WAGNER SÁRA (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) vs PÉTER ZOLTÁN (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 12:18 - 12:24 (00:06) |
12:19 | |
12:20 | |
12:21 | |
12:22 | |
12:23 | |
12:24 |
Fighting U16 Man -46 kg (2 ) #1209 TAKÁCS GERGŐ_BOLDIZSÁR (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) vs BORBÁS PATRIK (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 12:24 - 12:30 (00:06) |
12:25 | |
12:26 | |
12:27 | |
12:28 | |
12:29 | |
12:30 |
Fighting U18 Man -66 kg (2 ) #1210 KOPCSÁNYI MÁTÉ (BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET,HUN) vs KOZSIK BENDE_BARNABÁS (VIHAR TIGRIS SPORTEGYESÜLET,HUN) 12:30 - 12:36 (00:06) |
12:31 | |
12:32 | |
12:33 | |
12:34 | |
12:35 | |
12:36 |
Fighting U12 Woman -40 kg (2 ) #1211 SINKA EDUA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs ÁGOSTON AMINA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 12:36 - 12:42 (00:06) |
12:37 | |
12:38 | |
12:39 | |
12:40 | |
12:41 | |
12:42 |
Fighting U14 Man -34 kg (2 ) #1212 PÉTER CSABA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs FELICZI DÁVID (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) 12:42 - 12:48 (00:06) |
12:43 | |
12:44 | |
12:45 | |
12:46 | |
12:47 | |
12:48 |
Fighting U18 Woman -52 kg (2 ) #1213 CSILLIK ÁGNES (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) vs BAKOS LAURA (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 12:48 - 12:54 (00:06) |
12:49 | |
12:50 | |
12:51 | |
12:52 | |
12:53 | |
12:54 |
Fighting U12 Mix -44 kg (2 ) #1214 KOMÁROMI KEVIN (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) vs WAGNER SÁRA (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) 12:54 - 13:00 (00:06) |
12:55 | |
12:56 | |
12:57 | |
12:58 | |
12:59 | |
13:00 |
Fighting U18 Woman -63 kg (2 ) #1215 SINKA HANNA (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) vs CSILLIK ÁGNES (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 13:00 - 13:06 (00:06) |
13:01 | |
13:02 | |
13:03 | |
13:04 | |
13:05 | |
13:06 |
Fighting U16 Man-46kg JHA (2 ) #1216 BORBÁS PATRIK (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) vs SÍPOS ÁRON (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 13:06 - 13:12 (00:06) |
13:07 | |
13:08 | |
13:09 | |
13:10 | |
13:11 | |
13:12 |
Fighting U18 Man -66 kg (2 ) #1217 KUSTOS BALÁZS (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs KOZSIK BENDE_BARNABÁS (VIHAR TIGRIS SPORTEGYESÜLET,HUN) 13:12 - 13:18 (00:06) |
13:13 | |
13:14 | |
13:15 | |
13:16 | |
13:17 | |
13:18 |
Fighting U16 Man -46 kg (2 ) #1218 GONDOS BOTOND (VIHAR TIGRIS SPORTEGYESÜLET,HUN) vs BORBÁS PATRIK (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 13:18 - 13:24 (00:06) |
13:19 | |
13:20 | |
13:21 | |
13:22 | |
13:23 | |
13:24 |
Fighting U12 Mix -44 kg (2 ) #1219 PÉTER ZOLTÁN (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs IGNÁCZ KRISZTIÁN_RAJMOND (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 13:24 - 13:30 (00:06) |
13:25 | |
13:26 | |
13:27 | |
13:28 | |
13:29 | |
13:30 |
Fighting U12 Woman -40 kg (2 ) #1220 SINKA EDUA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs ÁGOSTON AMINA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 13:30 - 13:36 (00:06) |
13:31 | |
13:32 | |
13:33 | |
13:34 | |
13:35 | |
13:36 |
Fighting U14 Man -34 kg (2 ) #1221 PÉTER CSABA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs FELICZI DÁVID (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) 13:36 - 13:42 (00:06) |
13:37 | |
13:38 | |
13:39 | |
13:40 | |
13:41 | |
13:42 | |
13:43 |
Fighting Adult Man -77 kg (2 ) #1222 METZ DÁNIEL_ZOLTÁN (BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET,HUN) vs VÖRÖS BALÁZS (BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET,HUN) 13:43 - 13:49 (00:06) |
13:44 | |
13:45 | |
13:46 | |
13:47 | |
13:48 | |
13:49 |
Fighting U18 Woman -52 kg (2 ) #1223 CSILLIK ÁGNES (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) vs BAKOS LAURA (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 13:49 - 13:55 (00:06) |
13:50 | |
13:51 | |
13:52 | |
13:53 | |
13:54 | |
13:55 |
Fighting U12 Woman -40 kg (2 ) #1224 SINKA EDUA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs ÁGOSTON AMINA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) 13:55 - 14:01 (00:06) |
13:56 | |
13:57 | |
13:58 | |
13:59 | |
14:00 | |
14:01 | |
14:02 | |
14:03 | |
14:04 | |
14:05 |
Fighting U18 Woman -63 kg (2 ) #1225 SINKA HANNA (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) vs CSILLIK ÁGNES (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 14:05 - 14:10 (00:05) |
14:06 | |
14:07 | |
14:08 | |
14:09 | |
14:10 | |
14:11 | |
14:12 | |
14:13 | |
14:14 | |
14:15 |
Fighting Adult Man -77 kg (2 ) #1226 METZ DÁNIEL_ZOLTÁN (BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET,HUN) vs RÁCZ RÓBERT (KING COBRA EGYESÜLET,HUN) 14:15 - 14:21 (00:06) |
14:16 | |
14:17 | |
14:18 | |
14:19 | |
14:20 | |
14:21 | |
14:22 | |
14:23 | |
14:24 | |
14:25 | |
14:26 |
Fighting U14 Man -34 kg (2 ) #1227 PÉTER CSABA (MARCALI VÁROS SZABADIDŐ SPORT EGYESÜLET ,HUN) vs FELICZI DÁVID (VÁROSI SPORTEGYESÜLET DUNAKESZI,HUN) 14:26 - 14:32 (00:06) |
14:27 | |
14:28 | |
14:29 | |
14:30 | |
14:31 | |
14:32 | |
14:33 | |
14:34 | |
14:35 | |
14:36 | |
14:37 | |
14:38 | |
14:39 | |
14:40 | |
14:41 |
Fighting U18 Woman -52 kg (2 ) #1228 CSILLIK ÁGNES (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) vs BAKOS LAURA (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 14:41 - 14:47 (00:06) |
14:42 | |
14:43 | |
14:44 | |
14:45 | |
14:46 | |
14:47 | |
14:48 | |
14:49 | |
14:50 | |
14:51 | |
14:52 | |
14:53 | |
14:54 | |
14:55 | |
14:56 |
Fighting U18 Woman -63 kg (2 ) #1229 SINKA HANNA (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) vs CSILLIK ÁGNES (JÁSZSÁGI HARCMŰVÉSZETI AKADÉMIA SE.,HUN) 14:56 - 15:02 (00:06) |
14:57 | |
14:58 | |
14:59 | |
15:00 | |
15:01 | |
15:02 | |
15:03 | |
15:04 | |
15:05 | |
15:06 |
Fighting Adult Man -77 kg (2 ) #1303 VÖRÖS BALÁZS (BUDAPESTI BUDO ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET,HUN) vs RÁCZ RÓBERT (KING COBRA EGYESÜLET,HUN) 15:06 - 15:12 (00:06) |
15:07 | |
15:08 | |
15:09 | |
15:10 | |
15:11 |