Results
 
JU JITSU CAMPIONATUL NATIONAL Copii-Master si CUPA NATIONALA RONIN ACADEMY - Results  print this site
 Search:
DUO SHOW CADETI U14 FEMININ-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW CADETI U14 FEMININ-CN
1
BUDO SEISHIN
  • FRĂȚILĂ RUXANDRA
  • CIUCIUC MARA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW CADETI U14 FEMININ-CN
2
BUDO SEISHIN
  • PURCEA PETRUTA
  • DONICIOARA AMALIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO SHOW CADETI U14 MASCULIN-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW CADETI U14 MASCULIN-CN
1
BUDO SEISHIN
  • NEGUȚA ANDREI
  • CHIVU RARES
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW CADETI U14 MASCULIN-CN
2
YIN YANG
  • ȘUȘURINCĂ IONUȚ
  • STAN ANDREI
  YIN YANG  ROMANIA
        DUO SHOW CADETI U14 MASCULIN-CN
3
BUDO SEISHIN
  • GIAMĂNU ALEXANDRU
  • ABDAL KADIR BESIM RAMY
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO SHOW CADETI U14 MIXT-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW CADETI U14 MIXT-CN
1
BUDO SEISHIN
  • PURCEA PETRUTA
  • PANUS STEFAN
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW CADETI U14 MIXT-CN
2
BUDO SEISHIN
  • OANCEA DARIUS
  • DINU BIANCA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO SHOW COPII U10 FEMININ-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW COPII U10 FEMININ-Ronin
1
BUDO SEISHIN
  • PĂNUȘ MARIA
  • ILIESCU RALUCA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U10 FEMININ-Ronin
2
BUDO SEISHIN
  • PÎRVU ANDREEA
  • ILIE DARIA ANASTASIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO SHOW COPII U10 MASCULIN-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW COPII U10 MASCULIN-Ronin
1
BUDO SEISHIN
  • ILIE ANDREI
  • ALBU ANDREI
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U10 MASCULIN-Ronin
2
BUDO SEISHIN
  • LIAM LIM
  • DRAGHICI ALEXANDRU
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO SHOW COPII U10 MIXT-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW COPII U10 MIXT-Ronin
1
BUDO SEISHIN
  • ILIE DARIA ANASTASIA
  • ILIE ANDREI
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U10 MIXT-Ronin
2
BUDO SEISHIN
  • ILIESCU RALUCA
  • DUTU PETRU
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO SHOW COPII U12 FEMININ-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW COPII U12 FEMININ-CN
1
BUDO SEISHIN
  • MARIN BIANCA
  • LEORDEANU SOFIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U12 FEMININ-CN
2
BUDO SEISHIN
  • PĂNUȘ ECATERINA
  • GALAN STEFANIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U12 FEMININ-CN
3
BUDO SEISHIN
  • PÎRVU ANDREEA
  • ILIE DARIA ANASTASIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO SHOW COPII U12 MASCULIN-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW COPII U12 MASCULIN-CN
1
BUDO SEISHIN
  • COSMA ANDREI
  • ANGHEL VLAD
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U12 MASCULIN-CN
2
BUDO SEISHIN
  • ILIE ANDREI
  • ALBU ANDREI
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U12 MASCULIN-CN
3
SHIN SEISHIN
  • SUHAI SEBASTIAN
  • COSTACHE DAVID
  SHIN SEISHIN  ROMANIA
DUO SHOW COPII U12 MIXT-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW COPII U12 MIXT-CN
1
BUDO SEISHIN
  • PURCEA PETRUTA
  • PANUS STEFAN
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U12 MIXT-CN
2
BUDO SEISHIN
  • PÎRVU ANDREEA
  • ALBU ANDREI
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U12 MIXT-CN
3
BUDO SEISHIN
  • ILIESCU RALUCA
  • DUTU PETRU
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO SHOW COPII U8 FEMININ-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW COPII U8 FEMININ-Ronin
1
BUDO SEISHIN
  • STOIAN KARINA
  • GALAN NATALIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U8 FEMININ-Ronin
2
BUDO SEISHIN
  • DOBRE ANISIA ELEONORA
  • COSMA MARIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U8 FEMININ-Ronin
3
BUDO SEISHIN
  • GÎRBOTEI ANASTASIA
  • DOBRE IUSTINA ELISA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO SHOW COPII U8 MASCULIN-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW COPII U8 MASCULIN-Ronin
1
BUDO SEISHIN
  • BARBACARIU ROBERT
  • MARINESCU GABRIEL
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U8 MASCULIN-Ronin
2
BUDO SEISHIN
  • GALAN ALEXANDRU
  • ALBU STEFAN
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U8 MASCULIN-Ronin
3
BUDO SEISHIN
  • LIAM LIM
  • DRAGHICI ALEXANDRU
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO SHOW COPII U8 MIXT-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
DUO SHOW COPII U8 MIXT-Ronin
1
BUDO SEISHIN
  • MARINESCU GABRIEL
  • DOBRE ANISIA ELEONORA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO SHOW COPII U8 MIXT-Ronin
2
BARBACARIU,COSMA
  • COSMA MARIA
  • BARBACARIU ROBERT
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO CLASIC U10 FEMININ-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U10 FEMININ-CN
1
BUDO SEISHIN
  • STOIAN KARINA
  • GALAN NATALIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U10 FEMININ-CN
2
BUDO SEISHIN
  • PĂNUȘ MARIA
  • ILIESCU RALUCA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U10 FEMININ-CN
3
BUDO SEISHIN
  • PÎRVU ANDREEA
  • ILIE DARIA ANASTASIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U10 FEMININ-CN
4
SPORT GRUP SAKURA
  • ANITTA CATALEYA KOVACS
  • ANDREEA GEORGIA GRAMADA
  SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
DUO CLASIC U10 MASCULIN-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U10 MASCULIN-CN
1
BUDO SEISHIN
  • ILIE ANDREI
  • ALBU ANDREI
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U10 MASCULIN-CN
2
SPORT GRUP SAKURA
  • HORATIU SEBASTIAN STOICA
  • DENIS ADRIAN SALCUDEAN
  SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
        DUO CLASIC U10 MASCULIN-CN
3
BUDO SEISHIN
  • MARINESCU GABRIEL
  • BARBACARIU ROBERT
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U10 MASCULIN-CN
4
SPORT GRUP SAKURA
  • HORATIU SEBASTIAN STOICA
  • DAVID DANIEL DEAC
  SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
DUO CLASIC U10 MIXT-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U10 MIXT-CN
1
BUDO SEISHIN
  • GALAN ALEXANDRU
  • DOBRE IUSTINA ELISA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U10 MIXT-CN
2
BUDO SEISHIN
  • ILIESCU RALUCA
  • DUTU PETRU
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U10 MIXT-CN
3
SPORT GRUP SAKURA
  • VLADUT RAZVAN VODA
  • ANDREEA GEORGIA GRAMADA
  SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
        DUO CLASIC U10 MIXT-CN
4
BUDO SEISHIN
  • ILIE DARIA ANASTASIA
  • ILIE ANDREI
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U10 MIXT-CN
5
SPORT GRUP SAKURA
  • DENIS ADRIAN SALCUDEAN
  • ANITTA CATALEYA KOVACS
  SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
DUO CLASIC U12 FEMININ-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U12 FEMININ-CN
1
BUDO SEISHIN
  • PĂNUȘ ECATERINA
  • GALAN STEFANIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U12 FEMININ-CN
2
BUDO SEISHIN
  • MARIN BIANCA
  • LEORDEANU SOFIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U12 FEMININ-CN
3
BUDO SEISHIN
  • FRĂȚILĂ RUXANDRA
  • CIUCIUC MARA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO CLASIC U12 MASCULIN-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U12 MASCULIN-CN
1
BUDO SEISHIN
  • PĂNUȘ NECTARIE
  • ENUȚĂ MIHAIL
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U12 MASCULIN-CN
2
BUDO SEISHIN
  • COSMA ANDREI
  • ANGHEL VLAD
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U12 MASCULIN-CN
3
SHIN SEISHIN
  • SUHAI SEBASTIAN
  • COSTACHE DAVID
  SHIN SEISHIN  ROMANIA
DUO CLASIC U12 MIXT-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U12 MIXT-CN
1
BUDO SEISHIN
  • PĂNUȘ NECTARIE
  • PĂNUȘ ECATERINA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U12 MIXT-CN
2
BUDO SEISHIN
  • MARIN BIANCA
  • ANGHEL VLAD
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U12 MIXT-CN
3
BUDO SEISHIN
  • LEORDEANU SOFIA
  • COSMA ANDREI
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO CLASIC U14 FEMININ-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U14 FEMININ-CN
1
BUDO SEISHIN
  • ȚÂCMEANU DARIA
  • MARCU DIANA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U14 FEMININ-CN
2
BUDO SEISHIN
  • MARGARIT SONIA
  • DINU BIANCA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO CLASIC U14 MASCULIN-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U14 MASCULIN-CN
1
BUDO SEISHIN
  • OANCEA DARIUS
  • BANU VLAD
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U14 MASCULIN-CN
2
BUDO SEISHIN
  • GIAMĂNU ALEXANDRU
  • ABDAL KADIR BESIM RAMY
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO CLASIC U14 MIXT-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U14 MIXT-CN
1
BUDO SEISHIN
  • MARCU DIANA
  • BANU VLAD
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U14 MIXT-CN
2
BUDO SEISHIN
  • MARGARIT SONIA
  • CHIVU RARES
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO CLASIC U8 FEMININ-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U8 FEMININ-CN
1
BUDO SEISHIN
  • GÎRBOTEI ANASTASIA
  • DOBRE IUSTINA ELISA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U8 FEMININ-CN
2
BUDO SEISHIN
  • STOIAN KARINA
  • GALAN NATALIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U8 FEMININ-CN
3
BUDO SEISHIN
  • DOBRE ANISIA ELEONORA
  • COSMA MARIA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO CLASIC U8 MASCULIN-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U8 MASCULIN-CN
1
BUDO SEISHIN
  • GALAN ALEXANDRU
  • ALBU STEFAN
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U8 MASCULIN-CN
2
BUDO SEISHIN
  • MARINESCU GABRIEL
  • BARBACARIU ROBERT
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U8 MASCULIN-CN
3
BUDO SEISHIN
  • LIAM LIM
  • DRAGHICI ALEXANDRU
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
DUO CLASIC U8 MIXT-CN
Categories Rank Name   Club Country    
DUO CLASIC U8 MIXT-CN
1
BUDO SEISHIN
  • GALAN ALEXANDRU
  • DOBRE IUSTINA ELISA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U8 MIXT-CN
2
BUDO SEISHIN
  • GÎRBOTEI ANASTASIA
  • ALBU STEFAN
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
        DUO CLASIC U8 MIXT-CN
3
BUDO SEISHIN
  • MARINESCU GABRIEL
  • DOBRE ANISIA ELEONORA
  BUDO SEISHIN  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 FEMININ +57 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 FEMININ +57 KG-CN
1
BALINT ANA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ +57 KG-CN
2
ALEXIA TEODORA CENGHER   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ +57 KG-CN
3
ONISORU MIHAELA GABRIELA   CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL SFÂNTU GHEORGHE  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ +57 KG-CN
4
IORGA KRISZTA   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 FEMININ -32 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 FEMININ -32 KG-CN
1
HANNA ALESYA MĂMĂLIGOI   ACS SHOW TIME  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -32 KG-CN
2
STEFAN RALUCA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
1
BENCZE ROXANA   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
2
ILINCA MARIA CRISTEA   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
3
SCARNECIU SOFIA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
3
CATRINA DARIA-ELENA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
5
ALINA MARIA COJOCARU   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
5
LAVINIA IVAN   SPARTACUS 2001  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
1
MIRUNA MILCU   AQUILA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
2
BACEANU IZABELA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
3
STEFAN ANEMONA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
4
CALISKAN LUCIA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 FEMININ -48 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 FEMININ -48 KG-CN
1
MARIA PARASCHIV   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -48 KG-CN
2
SERBAN ROXANA-IOANA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 FEMININ -52 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 FEMININ -52 KG-CN
1
IUGA MIRUNA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -52 KG-CN
2
PARNAU DIANA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -52 KG-CN
3
METIU MARIA   HAI-SHIN  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 FEMININ -52 KG-CN
4
ȚÂCMEANU DARIA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN +66 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN +66 KG-CN
1
NAGHIU RARES   WHOOOOO ISTRU  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN +66 KG-CN
2
DRAGALINA ALEXANDRU   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN +66 KG-CN
3
MIHALE DRAGOS   BUDO SEISHIN  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -30 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -30 KG-CN
1
MOISEI VLAD   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -30 KG-CN
2
LUCIAN STOICA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
1
VASILESCU TEODOR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
2
DIMA FLORIN CIPRIAN   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
3
SPULBER RAUL   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
3
ANDREI LUCA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
5
BLAGA GABRIEL   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
5
BOTTCHER NICOLAS   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
7
APOSTU NICHOLAS SASHA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
7
EDUARD PATRU   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
9
MARCUS VOINEA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -38 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -38 KG-CN
1
DANIEL GOCIU   AQUILA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -38 KG-CN
2
GHITA STEFAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -38 KG-CN
3
MIRCICA ARTHUR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -38 KG-CN
4
SHARIPOV ALAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
1
FILIP ALEXANDRU GHEORGHE   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
2
STAN GABRIEL   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
3
IATAN MATEO   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
3
ALIN ANDREI PANTELIMON   ACS SHOW TIME  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
5
CERNOVSCHI ANDREI   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
5
CHIVU RARES   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
7
CALESU NICHOLAS   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
7
GABRIEL ONOFREI   SPARTACUS 2001  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
1
MANEA RARES   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
2
SUHAI MATEI   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
3
MUTOIU ERIC   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
3
PAUNA DIMITIRIE-VICTOR   YARIKO DOJO  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
5
TATULEA STEFAN   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
5
OCTAVIAN GRECU   AQUILA  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -50 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -50 KG-CN
1
GIOGI STELIAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -50 KG-CN
2
PAUL ADRIAN NITU   RED DRAGON  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -50 KG-CN
3
GHEORGHIU COSTIN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
1
ȘTEFAN HUȚUL   CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL SFÂNTU GHEORGHE  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
2
DOGARU DARIUS MIHAI   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
3
ILIESCU ANDREI   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
3
CATRINA RARES   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
5
NEGUȚA ANDREI   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
5
ALEXANDRU ANDREI   ACS SHOW TIME  ROMANIA
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -66 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -66 KG-CN
1
RUSU GABRIEL   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -66 KG-CN
2
PĂNUȘ IOAN   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING CADETI U14 MASCULIN -66 KG-CN
3
MARK BELA IORGA   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
FIGHTING COPII U10 FEMININ -22 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U10 FEMININ -22 KG-Ronin
1
MUSAT OLIVIA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -22 KG-Ronin
2
ILIESCU RALUCA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -22 KG-Ronin
3
OTILIA ZSEMBERA   RED DRAGON  ROMANIA
FIGHTING COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
1
CIOBOTARU CARLA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
2
CONDREA ANAMARIA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
3
KRISZTA ANNA BAGOLY   RED DRAGON  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
4
MARIA ANDONE   RED DRAGON  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
5
ANASTASIA ANDONE   RED DRAGON  ROMANIA
FIGHTING COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
1
PĂNUȘ ECATERINA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
2
FILIP ANASTASIA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
3
ALEXANDRA GABRIELA CIOABA   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
3
BUCUR IRINA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
5
BOTOS MIRUNA GABRIELA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
5
NORA TOROK   RED DRAGON  ROMANIA
FIGHTING COPII U10 FEMININ -32 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U10 FEMININ -32 KG-Ronin
1
EIRINI HADJIPANAYOTOU   CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL SFÂNTU GHEORGHE  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -32 KG-Ronin
2
ILIE DARIA ANASTASIA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 FEMININ -32 KG-Ronin
3
PAȘCU AMELIA   WHOOOOO ISTRU  ROMANIA
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
1
PORUMBITA DAVID   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
2
STOICA RARES VLAD   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
3
COJOCARIU EDUARD-NICOLAS   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
3
COMAN TUDOR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
5
EVDOCHIMOV VLADIMIR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
5
ARES PISTOL   AQUILA  ROMANIA
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
1
BUCUR ERIC   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
2
STAN ALEXANDRU-COSTIN   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
3
VLAD GEORGE ILIE   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
4
NITICA ERIC   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
5
LAURENȚIU ANDREI   ACS SHOW TIME  ROMANIA
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
1
ENACHE ALBERT   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
2
ANDREI NITU   RED DRAGON  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
3
ERIC ANDREI BLIDARIU   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
4
FORIS ROBERT   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
5
THOMAS COSTIN   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
1
DAVID MATEI ENE   CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL SFÂNTU GHEORGHE  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
2
RUSU TEODOR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
3
GLIGORASI ADAM   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
3
ANDREI EDUARD CHIRTES   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
5
TUDOR STEFAN AFREM   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
5
ILIE ANDREI   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
7
DARIUS ADUMITRESEI   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -38 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -38 KG-Ronin
1
TUDORICA ANDREAS   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -38 KG-Ronin
2
STEFAN BORJOG   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -38 KG-Ronin
3
POPESCU ANDREI   YARIKO DOJO  ROMANIA
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -42 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U10 MASCULIN -42 KG-Ronin
1
DINU STEFAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -42 KG-Ronin
2
JECU RAZVAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -42 KG-Ronin
3
DODEA VLAD   WHOOOOO ISTRU  ROMANIA
        FIGHTING COPII U10 MASCULIN -42 KG-Ronin
4
SUHAI SEBASTIAN   SHIN SEISHIN  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 FEMININ +48 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 FEMININ +48 KG-CN
1
MARCU DIANA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ +48 KG-CN
2
CIUCIUC MARA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ +48 KG-CN
3
SAS-BOCA IOANA   WHOOOOO ISTRU  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 FEMININ -28 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 FEMININ -28 KG-CN
1
STEFAN RALUCA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ -28 KG-CN
2
PAPA ANISIA   YARIKO DOJO  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ -28 KG-CN
3
CONDREA ANAMARIA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 FEMININ -36 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 FEMININ -36 KG-CN
1
DINU BIANCA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ -36 KG-CN
2
GALAN STEFANIA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ -36 KG-CN
3
FRĂȚILĂ RUXANDRA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 FEMININ -40 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 FEMININ -40 KG-CN
1
BOIDACHE DENISA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ -40 KG-CN
2
BUCUR NADIA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ -40 KG-CN
3
IULIA ANDONE   RED DRAGON  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ -40 KG-CN
4
LAVINIA IVAN   SPARTACUS 2001  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 FEMININ -44 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 FEMININ -44 KG-CN
1
MARGARIT SONIA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ -44 KG-CN
2
MINCIUNA MADALINA   YARIKO DOJO  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ -44 KG-CN
3
MAZILU EMMA-MARINA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ -44 KG-CN
4
DOGARU SARA GABRIELA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 FEMININ -48 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 FEMININ -48 KG-CN
1
MARIA PARASCHIV   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 FEMININ -48 KG-CN
2
SARA PANCRATOV   RED DRAGON  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 MASCULIN +50 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 MASCULIN +50 KG-CN
1
GABRIEL DIDILA   AQUILA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN +50 KG-CN
2
OCTAVIAN BURCEA   AQUILA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN +50 KG-CN
3
MARK BELA IORGA   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN +50 KG-CN
4
ENUȚĂ MIHAIL   BUDO SEISHIN  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -27 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -27 KG-CN
1
APOSTU PATRICK ANDREI   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -27 KG-CN
2
GROZA TUDOR   WHOOOOO ISTRU  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -27 KG-CN
3
PORUMBITA DAVID   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -27 KG-CN
4
BUCUR ERIC   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -30 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -30 KG-CN
1
MOISEI VLAD   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -30 KG-CN
2
DRAGOS STEFAN BOTEZAN   RED DRAGON  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -30 KG-CN
3
PIETRAREANU MIHNEA DANIEL   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -30 KG-CN
3
ENACHE ALBERT   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -30 KG-CN
5
LUCIAN STOICA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -30 KG-CN
5
NAZARIE IUSTIN   HAI-SHIN  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -34 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -34 KG-CN
1
PĂNUȘ NECTARIE   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -34 KG-CN
2
JECU ROBERT   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -34 KG-CN
3
BLAGA GABRIEL   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -34 KG-CN
3
OANCEA EDUARD   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -34 KG-CN
5
TOTOIU DAVID FLORIN   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -34 KG-CN
5
MONESCU TEODOR   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -34 KG-CN
7
RAUL ADRIAN FARCAS   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -34 KG-CN
7
EDUARD PATRU   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -34 KG-CN
9
MARCUS VOINEA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -34 KG-CN
9
RUSU TEODOR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -38 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -38 KG-CN
1
GHITA STEFAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -38 KG-CN
2
GHEORGHE MATEO   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -38 KG-CN
3
TUDORICA ANDREAS   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -38 KG-CN
3
SHARIPOV ALAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -38 KG-CN
5
CALESU NICHOLAS   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -38 KG-CN
5
LUCA BIRIS   RED DRAGON  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -42 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -42 KG-CN
1
MIHAI STEFAN   AQUILA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -42 KG-CN
2
CERNOVSCHI ANDREI   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -42 KG-CN
3
GLIGORASI LUCA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -42 KG-CN
3
JECU RAZVAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -42 KG-CN
5
GABRIEL ONOFREI   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -42 KG-CN
5
DINU STEFAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -46 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -46 KG-CN
1
BANU VLAD   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -46 KG-CN
2
SATTLER ALEXANDRU   RED DRAGON  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -46 KG-CN
3
MUTOIU ERIC   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -46 KG-CN
3
OANCEA DARIUS   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -46 KG-CN
5
PANUS STEFAN   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -46 KG-CN
5
TATULEA STEFAN   KOKORO BRASOV  ROMANIA
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -50 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U12 MASCULIN -50 KG-CN
1
GIOGI STELIAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -50 KG-CN
2
TUDOR TATU   AQUILA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U12 MASCULIN -50 KG-CN
3
BOGDAN MIHAI SUCIU   RED DRAGON  ROMANIA
FIGHTING COPII U8 FEMININ -20 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U8 FEMININ -20 KG-Ronin
1
GÎRBOTEI ANASTASIA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U8 FEMININ -20 KG-Ronin
2
KARLA PAULA MAN   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
FIGHTING COPII U8 FEMININ -22 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U8 FEMININ -22 KG-Ronin
1
MUSAT OLIVIA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U8 FEMININ -22 KG-Ronin
2
HOBLE DOMNICA   WHOOOOO ISTRU  ROMANIA
FIGHTING COPII U8 FEMININ -25 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U8 FEMININ -25 KG-Ronin
1
PETRESCU EMMA   WHOOOOO ISTRU  ROMANIA
        FIGHTING COPII U8 FEMININ -25 KG-Ronin
2
DOBRE IUSTINA ELISA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        FIGHTING COPII U8 FEMININ -25 KG-Ronin
3
CARMEN MIHAELA BLAGA   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
FIGHTING COPII U8 MASCULIN -21 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U8 MASCULIN -21 KG-Ronin
1
COMAN TUDOR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U8 MASCULIN -21 KG-Ronin
2
NIKOLAS COZNEAC   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        FIGHTING COPII U8 MASCULIN -21 KG-Ronin
3
LUCA OPREA   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
FIGHTING COPII U8 MASCULIN -24 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U8 MASCULIN -24 KG-Ronin
1
EVDOCHIMOV VLADIMIR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U8 MASCULIN -24 KG-Ronin
2
MONESCU PETRU   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        FIGHTING COPII U8 MASCULIN -24 KG-Ronin
3
FILIP AARON   KOKORO BRASOV  ROMANIA
FIGHTING COPII U8 MASCULIN -30 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U8 MASCULIN -30 KG-Ronin
1
RAZVAN BORJOG   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        FIGHTING COPII U8 MASCULIN -30 KG-Ronin
2
NITICA ERIC   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        FIGHTING COPII U8 MASCULIN -30 KG-Ronin
3
GALAN ALEXANDRU   BUDO SEISHIN  ROMANIA
FIGHTING COPII U8 MASCULIN -34 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
FIGHTING COPII U8 MASCULIN -34 KG-Ronin
1
PETRA BOGDAN   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        FIGHTING COPII U8 MASCULIN -34 KG-Ronin
2
VARTIC DAVID MIHAI   KOKORO BRASOV  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ +57 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ +57 KG-CN
1
BALINT ANA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ +57 KG-CN
2
ALEXIA TEODORA CENGHER   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ +57 KG-CN
3
ONISORU MIHAELA GABRIELA   CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL SFÂNTU GHEORGHE  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ +57 KG-CN
4
IORGA KRISZTA   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ +57 KG-CN
5
CRISTINA ALESIA SANCHEZ MARTINEZ TENTEA   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -32 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -32 KG-CN
1
HANNA ALESYA MĂMĂLIGOI   ACS SHOW TIME  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -32 KG-CN
2
STEFAN RALUCA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
1
ALINA MARIA COJOCARU   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
2
ILINCA MARIA CRISTEA   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
3
CATRINA DARIA-ELENA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
3
SCARNECIU SOFIA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
5
BENCZE ROXANA   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -40 KG-CN
5
LAVINIA IVAN   SPARTACUS 2001  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
1
STEFAN ANEMONA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
2
IOANA SZFIRIAK   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
3
ALEXIA BEATRIS ZSIGMOND   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
3
BACEANU IZABELA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
5
CALISKAN LUCIA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -44 KG-CN
5
MIRUNA MILCU   AQUILA  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -48 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -48 KG-CN
1
MARIA PARASCHIV   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -48 KG-CN
2
TEODORA ARIANA SUCIU   SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -48 KG-CN
3
NICOLE ROXANA NAGY   SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -48 KG-CN
4
SERBAN ROXANA-IOANA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -52 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -52 KG-CN
1
PARNAU DIANA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -52 KG-CN
2
METIU MARIA   HAI-SHIN  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 FEMININ -52 KG-CN
3
IUGA MIRUNA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN +66 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN +66 KG-CN
1
DRAGALINA ALEXANDRU   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN +66 KG-CN
2
MIHALE DRAGOS   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN +66 KG-CN
3
MARK BELA IORGA   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -30 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -30 KG-CN
1
DRAGOS STEFAN BOTEZAN   RED DRAGON  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -30 KG-CN
2
LUCIAN STOICA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
1
VASILESCU TEODOR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
2
BOTTCHER NICOLAS   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
3
DIMA FLORIN CIPRIAN   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
3
BLAGA GABRIEL   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
5
PAUL CORNEL CACOVEAN   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
5
ANDREI LUCA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
7
APOSTU NICHOLAS SASHA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
7
MARCUS VOINEA   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
9
SPULBER RAUL   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -34 KG-CN
9
EDUARD PATRU   SPARTACUS 2001  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -38 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -38 KG-CN
1
DANIEL GOCIU   AQUILA  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -38 KG-CN
2
MARK COCIS   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -38 KG-CN
3
MIRCICA ARTHUR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
1
ALIN ANDREI PANTELIMON   ACS SHOW TIME  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
2
FILIP ALEXANDRU GHEORGHE   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
3
CERNOVSCHI ANDREI   SPARTACUS 2001  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -42 KG-CN
4
STAN GABRIEL   KOKORO BRASOV  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
1
ERIK DARIUS NAGY   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
2
MANEA RARES   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
3
PAUNA DIMITIRIE-VICTOR   YARIKO DOJO  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
3
TATULEA STEFAN   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
5
ERICK VINTILA   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -46 KG-CN
5
OCTAVIAN GRECU   AQUILA  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -50 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -50 KG-CN
1
PAUL ADRIAN NITU   RED DRAGON  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -50 KG-CN
2
RARES MARCEL SEMCO   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -50 KG-CN
3
GHEORGHIU COSTIN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
1
ȘTEFAN HUȚUL   CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL SFÂNTU GHEORGHE  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
2
ALEXANDRU ANDREI   ACS SHOW TIME  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
3
CATRINA RARES   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
4
ILIESCU ANDREI   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -55 KG-CN
5
DOGARU DARIUS MIHAI   KOKORO BRASOV  ROMANIA
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -60 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -60 KG-CN
1
RAZVAN VIOREL BOGZA   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -60 KG-CN
2
RUSU GABRIEL   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA CADETI U14 MASCULIN -60 KG-CN
3
REMUS ANTONIO MOLDOVAN   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
NE-WAZA COPII U10 FEMININ -22 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U10 FEMININ -22 KG-Ronin
1
AMELIA CUCUIET   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -22 KG-Ronin
2
KARLA ADELINA SZOKE   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -22 KG-Ronin
3
OTILIA ZSEMBERA   RED DRAGON  ROMANIA
NE-WAZA COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
1
KRISZTA ANNA BAGOLY   RED DRAGON  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
2
CONDREA ANAMARIA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
3
MARIA ANDONE   RED DRAGON  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
4
CIOBOTARU CARLA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -25 KG-Ronin
5
ANASTASIA ANDONE   RED DRAGON  ROMANIA
NE-WAZA COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
1
PĂNUȘ ECATERINA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
2
NORA TOROK   RED DRAGON  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
3
FILIP ANASTASIA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
3
ALEXANDRA GABRIELA CIOABA   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
5
BUCUR IRINA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -28 KG-Ronin
5
BOTOS MIRUNA GABRIELA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
NE-WAZA COPII U10 FEMININ -32 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U10 FEMININ -32 KG-Ronin
1
EIRINI HADJIPANAYOTOU   CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL SFÂNTU GHEORGHE  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -32 KG-Ronin
2
ANITTA CATALEYA KOVACS   SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
NE-WAZA COPII U10 FEMININ -40 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U10 FEMININ -40 KG-Ronin
1
MAZILU EMMA-MARINA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 FEMININ -40 KG-Ronin
2
ANDREEA GEORGIA GRAMADA   SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN +42 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN +42 KG-Ronin
1
DINU STEFAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN +42 KG-Ronin
2
JECU RAZVAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
1
EDUARD CUCUIET   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
2
STOICA RARES VLAD   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
3
PORUMBITA DAVID   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
3
NIKOLAS COZNEAC   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
5
ARES PISTOL   AQUILA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -24 KG-Ronin
5
COJOCARIU EDUARD-NICOLAS   KOKORO BRASOV  ROMANIA
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
1
BUCUR ERIC   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
2
LAURENȚIU ANDREI   ACS SHOW TIME  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
3
VLAD GEORGE ILIE   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
4
DRAGOS ANDREI FARCAS   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -27 KG-Ronin
5
STAN ALEXANDRU-COSTIN   KOKORO BRASOV  ROMANIA
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
1
TUDOR MIHAI DAN   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
2
ANDREI NITU   RED DRAGON  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
3
THOMAS COSTIN   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
3
ERIC ANDREI BLIDARIU   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
5
ENACHE ALBERT   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
5
MARC DARIUS BADEANCA   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
7
FORIS ROBERT   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -30 KG-Ronin
7
HOREA PAVEL MOLDOVAN   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
1
PETRA BOGDAN   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
2
ANDREI EDUARD CHIRTES   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
3
DAVID MATEI ENE   CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL SFÂNTU GHEORGHE  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
3
RUSU TEODOR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
5
TUDOR STEFAN AFREM   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
5
GLIGORASI ADAM   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -34 KG-Ronin
7
DARIUS ADUMITRESEI   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -38 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -38 KG-Ronin
1
STEFAN BORJOG   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -38 KG-Ronin
2
TUDORICA ANDREAS   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U10 MASCULIN -38 KG-Ronin
3
VLADUT RAZVAN VODA   SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 FEMININ +48 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 FEMININ +48 KG-Ronin
1
MARCU DIANA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 FEMININ +48 KG-Ronin
2
CIUCIUC MARA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 FEMININ -36 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 FEMININ -36 KG-Ronin
1
DINU BIANCA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 FEMININ -36 KG-Ronin
2
STEFANIA SZFIRIAK   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 FEMININ -36 KG-Ronin
3
LEORDEANU SOFIA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 FEMININ -36 KG-Ronin
4
FRĂȚILĂ RUXANDRA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 FEMININ -40 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 FEMININ -40 KG-Ronin
1
IULIA ANDONE   RED DRAGON  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 FEMININ -40 KG-Ronin
2
BUCUR NADIA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 FEMININ -44 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 FEMININ -44 KG-Ronin
1
MINCIUNA MADALINA   YARIKO DOJO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 FEMININ -44 KG-Ronin
2
DOGARU SARA GABRIELA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 FEMININ -44 KG-Ronin
3
MARGARIT SONIA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 FEMININ -48 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 FEMININ -48 KG-Ronin
1
PURCEA PETRUTA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 FEMININ -48 KG-Ronin
2
SARA PANCRATOV   RED DRAGON  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN +50 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN +50 KG-Ronin
1
MARK BELA IORGA   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN +50 KG-Ronin
2
OCTAVIAN BURCEA   AQUILA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN +50 KG-Ronin
3
GABRIEL DIDILA   AQUILA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN +50 KG-Ronin
4
ENUȚĂ MIHAIL   BUDO SEISHIN  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -27 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -27 KG-Ronin
1
ALEXANDRU DANIEL SEMCO   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -27 KG-Ronin
2
APOSTU PATRICK ANDREI   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -27 KG-Ronin
3
SAFTA VASILE   YARIKO DOJO  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -30 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -30 KG-Ronin
1
PAMFIL STELIAN RATIU   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -30 KG-Ronin
2
DRAGOS STEFAN BOTEZAN   RED DRAGON  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -30 KG-Ronin
3
MATEI MOISII   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -30 KG-Ronin
3
NAZARIE IUSTIN   HAI-SHIN  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -30 KG-Ronin
5
MATEI GABRIEL SCHIOPU   ACS SHOW TIME  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -30 KG-Ronin
5
MOISEI VLAD   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -34 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -34 KG-Ronin
1
JECU ROBERT   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -34 KG-Ronin
2
OANCEA EDUARD   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -34 KG-Ronin
3
PĂNUȘ NECTARIE   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -34 KG-Ronin
3
BLAGA GABRIEL   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -34 KG-Ronin
5
MONESCU TEODOR   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -34 KG-Ronin
5
ANDREI EDUARD CHIRTES   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -34 KG-Ronin
7
TOTOIU DAVID FLORIN   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -34 KG-Ronin
7
GIORGIO GASPAR   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -34 KG-Ronin
9
MARC OBREJA   SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -34 KG-Ronin
9
RAUL ADRIAN FARCAS   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -38 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -38 KG-Ronin
1
GHITA STEFAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -38 KG-Ronin
2
GHEORGHE MATEO   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -38 KG-Ronin
3
SHARIPOV ALAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -38 KG-Ronin
4
LUCA CHIRITA   SPORT GRUP SAKURA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -38 KG-Ronin
5
LUCA BIRIS   RED DRAGON  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -42 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -42 KG-Ronin
1
MIHAI STEFAN   AQUILA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -42 KG-Ronin
2
GLIGORASI LUCA   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -42 KG-Ronin
3
ALEXANDRU STĂNCIULEASA   CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL SFÂNTU GHEORGHE  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -46 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -46 KG-Ronin
1
OANCEA DARIUS   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -46 KG-Ronin
2
BANU VLAD   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -46 KG-Ronin
3
PANUS STEFAN   BUDO SEISHIN  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -46 KG-Ronin
4
MUTOIU ERIC   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -46 KG-Ronin
5
SATTLER ALEXANDRU   RED DRAGON  ROMANIA
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -50 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -50 KG-Ronin
1
GIOGI STELIAN   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -50 KG-Ronin
2
TUDOR TATU   AQUILA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U12 MASCULIN -50 KG-Ronin
3
BOGDAN MIHAI SUCIU   RED DRAGON  ROMANIA
NE-WAZA COPII U8 FEMININ -22 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U8 FEMININ -22 KG-Ronin
1
MAYA IOANA COCIS   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U8 FEMININ -22 KG-Ronin
2
MUSAT OLIVIA   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U8 FEMININ -22 KG-Ronin
3
KARLA PAULA MAN   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
NE-WAZA COPII U8 FEMININ -25 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U8 FEMININ -25 KG-Ronin
1
CARMEN MIHAELA BLAGA   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U8 FEMININ -25 KG-Ronin
2
DOBRE IUSTINA ELISA   BUDO SEISHIN  ROMANIA
NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -21 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -21 KG-Ronin
1
COMAN TUDOR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -21 KG-Ronin
2
NIKOLAS COZNEAC   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -21 KG-Ronin
3
LUCA OPREA   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -24 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -24 KG-Ronin
1
EVDOCHIMOV VLADIMIR   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -24 KG-Ronin
2
MONESCU PETRU   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -24 KG-Ronin
3
FILIP AARON   KOKORO BRASOV  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -24 KG-Ronin
4
GIULIO GASPAR   A.S.C.S. RONIN TRAINING ACADEMY  ROMANIA
NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -30 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -30 KG-Ronin
1
RAZVAN BORJOG   C.S. INVICTUS BUCURESTI  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -30 KG-Ronin
2
NITICA ERIC   MARINA CONSTANTA  ROMANIA
NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -34 KG-Ronin
Categories Rank Name   Club Country    
NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -34 KG-Ronin
1
PETRA BOGDAN   ASCS TAKENOKO  ROMANIA
        NE-WAZA COPII U8 MASCULIN -34 KG-Ronin
2
VARTIC DAVID MIHAI   KOKORO BRASOV  ROMANIA
NEWAZA MASTERS MEN M4 -85 KG-CN
Categories Rank Name   Club Country    
NEWAZA MASTERS MEN M4 -85 KG-CN
1
AURELIAN LUNGU   ACS SHOW TIME  ROMANIA
        NEWAZA MASTERS MEN M4 -85 KG-CN
2
FLORIN SILVIU POPOVICI   ACS SHOW TIME  ROMANIA
        NEWAZA MASTERS MEN M4 -85 KG-CN
3
CRISTIAN SCHIOPU   ACS SHOW TIME  ROMANIA
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-02-27 05:57:03 CET +01:00)