Results
PUCHAR POLSKI W JU-JITSU SPORTOWYM - Results
Search:
CSV Export
Fighting Masters Men -77kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting Masters Men -77kg
1
GEMBALCZYK SEBASTIAN
UKS JUDO I JU-JITSU
POLAND
Fighting Senior Men +94kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting Senior Men +94kg
1
PIETRUSZEWSKI BRAJAN
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting Senior Men +94kg
2
ATRACHIMOWICZ PIOTR
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting Senior Men -62kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting Senior Men -62kg
1
SIKORA OSKAR
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting Senior Men -77kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting Senior Men -77kg
1
KIELAK JAN
UKS CZERWONE SMOKI TOSHI
POLAND
Fighting Senior Men -77kg
2
KUSINA PIOTR
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting Senior Men -85kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting Senior Men -85kg
1
KARKOSZ DAWID
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting Senior Men -85kg
2
MACIAK ADAM
UKS CZERWONE SMOKI TOSHI
POLAND
Fighting Senior Men -85kg
3
WIECZOREK KACPER
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Fighting Senior Men -94kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting Senior Men -94kg
1
ATRACHIMOWICZ ŁUKASZ
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting Senior Women +70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting Senior Women +70 kg
1
NICIARZ ADELA
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Fighting Senior Women +70 kg
2
PLANICKA WERONIKA
UKS JUDO DAN SOSNOWIEC
POLAND
Fighting Senior Women -57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting Senior Women -57 kg
1
SIÓDMOK NATASZA
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Fighting U12 Men +52kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U12 Men +52kg
1
GRZĄKA MICHAŁ
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U12 Men -28kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U12 Men -28kg
1
KRZEMIEŃ TOMASZ
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U12 Men -32kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U12 Men -32kg
1
KUROWSKI MARCEL
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting U12 Men -32kg
2
CIEŚLAK PIOTR
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U12 Men -36kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U12 Men -36kg
1
PAKUŁA MATEUSZ
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U12 Men -36kg
2
CEGLAREK ERYK
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U12 Men -36kg
3
TYLAK MATEUSZ
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U12 Men -36kg
3
SZTUCKI ADAM
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U12 Men -36kg
5
ATRACHIMOWICZ MIŁOSZ
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U12 Men -36kg
5
SADOK LEON
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U12 Men -36kg
7
CIEŚLIK IGOR
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U12 Men -40kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U12 Men -40kg
1
MAJEWSKI KACPER
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U12 Men -40kg
2
KACZMAREK JAN
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Fighting U12 Men -44kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U12 Men -44kg
1
PLESZ MARCEL
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U12 Men -44kg
2
LUBOJAŃSKI KAJETAN
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U12 Men -48kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U12 Men -48kg
1
KOŁODZIEJ IVO
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting U12 Men -48kg
2
GABRYCH ALAN
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U12 Woman +48 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U12 Woman +48 kg
1
CYWKA EWELINA
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U12 Woman -36 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U12 Woman -36 kg
1
HAZY NATALIA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U12 Woman -36 kg
2
RATAJSKA LAURA
UKS JU JITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA
POLAND
Fighting U12 Woman -36 kg
3
KUBAŃSKA ADRIANNA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U12 Woman -36 kg
4
RAKOWIECKA HANNA
UKS CZERWONE SMOKI TOSHI
POLAND
Fighting U12 Woman -40 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U12 Woman -40 kg
1
STACHOŃ ALEKSANDRA
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U12 Woman -40 kg
2
SKAŁUBA MAJA
UKS CZERWONE SMOKI TOSHI
POLAND
Fighting U12 Woman -40 kg
3
SKAŁA HANNA
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U12 Woman -44 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U12 Woman -44 kg
1
GOŁĄB GLORIA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U14 Man +69 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U14 Man +69 kg
1
RÓŻYCKI WOJCIECH
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Fighting U14 Man -32 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U14 Man -32 kg
1
KARKOSZ GABRIEL
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting U14 Man -36 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U14 Man -36 kg
1
ŁAWRYNOWICZ WIKTOR
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U14 Man -36 kg
2
FIEBICH BARTOSZ
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U14 Man -40 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U14 Man -40 kg
1
NICZEK MATEUSZ
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U14 Man -40 kg
2
JEREMIASZ NIKODEM
UKS JUDO I JU-JITSU
POLAND
Fighting U14 Man -40 kg
3
SZULC PIOTR
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U14 Man -44 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U14 Man -44 kg
1
POJASEK FILIP
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U14 Man -44 kg
2
DOSTOŁ PATRYK
UKS JUDO I JU-JITSU
POLAND
Fighting U14 Man -48 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U14 Man -48 kg
1
ADAMIK BARTOSZ
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U14 Man -48 kg
2
KRÓLCZYK MIŁOSZ
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Fighting U14 Man -48 kg
3
MAŚLĄKA MIKOŁAJ
UKS JU JITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA
POLAND
Fighting U14 Man -48 kg
4
BARNAŚ MATEUSZ
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Fighting U14 Man -48 kg
5
VINCHURA MAKAR
ROAN FIGHT KATOWICE
POLAND
Fighting U14 Man -56 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U14 Man -56 kg
1
WITEK TOMASZ
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U14 Man -56 kg
2
BARAŃSKI PAWEŁ
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U14 Man -62 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U14 Man -62 kg
1
DOLATA FILIP
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U14 Man -62 kg
2
KOTUS KAMIL
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting U14 Man -62 kg
3
ŻURAWSKI KAROL
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U14 Woman -44 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U14 Woman -44 kg
1
MACHNA ZOFIA
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting U14 Woman -44 kg
2
SELWAT AMELIA
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U14 Woman -52 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U14 Woman -52 kg
1
PACYNA NEOMI
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U14 Woman -52 kg
2
PASEK NATALIA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U14 Woman -57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U14 Woman -57 kg
1
KOŁODZIEJ MIA
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting U16 Men -44kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Men -44kg
1
WOJTAS SZYMON
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting U16 Men -44kg
2
YANKOWSKI MARK
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Fighting U16 Men -44kg
3
MAĆKOWIAK STANISŁAW
UKS JU JITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA
POLAND
Fighting U16 Men -48kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Men -48kg
1
GRABSKI FILIP
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting U16 Men -48kg
2
BARNAŚ MACIEJ
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Fighting U16 Men -48kg
3
SAPOGOW JEREMI
UKS CZERWONE SMOKI TOSHI
POLAND
Fighting U16 Men -52kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Men -52kg
1
PARTYKA WIKTOR
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting U16 Men -52kg
2
STEBEL ŁUKASZ
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U16 Men -52kg
3
KRZEMIEŃ JAKUB
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U16 Men -56kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Men -56kg
1
WINKLER ERYK
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Fighting U16 Men -56kg
2
JURAS FILIP
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Fighting U16 Men -56kg
3
ŁĄKA ADAM
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Fighting U16 Men -62kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Men -62kg
1
WOŹNIAK FRANCISZEK
UKS JU JITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA
POLAND
Fighting U16 Men -62kg
2
KAŁUŻA SZYMON
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Fighting U16 Men -62kg
3
SIKORSKI PRZEMYSŁAW
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U16 Men -62kg
4
CYPCER FRANCISZEK
PTS JANOSIK BIELSKO-BIAŁA
POLAND
Fighting U16 Men -69kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Men -69kg
1
WADAS FRANCISZEK
UKS JU JITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA
POLAND
Fighting U16 Men -69kg
2
KOPIEC BARTOSZ
UKS JUDO I JU-JITSU
POLAND
Fighting U16 Men -69kg
3
WOJACZEK KRZYSZTOF
UKS NAKANO POGWIZDÓW
POLAND
Fighting U16 Men -69kg
4
AUGUSTYNIAK TYTUS
UKS JUDO DAN SOSNOWIEC
POLAND
Fighting U16 Men -69kg
5
CIEPLAK MACIEJ
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Fighting U16 Men -77kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Men -77kg
1
JURASZEK SZYMON
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U16 Woman +63 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Woman +63 kg
1
KULAWIK ANNA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U16 Woman -48 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Woman -48 kg
1
BANOT AGATA
UKS NAKANO POGWIZDÓW
POLAND
Fighting U16 Woman -48 kg
2
ROSZER ALICJA
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U16 Woman -48 kg
3
KOZIELSKA NATALIA
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U16 Woman -48 kg
4
HENDZEL ANIELA
ROAN FIGHT KATOWICE
POLAND
Fighting U16 Woman -48 kg
5
MIKOŁAJCZYK MILENA
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U16 Woman -52 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Woman -52 kg
1
WIECZOREK AGATA
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Fighting U16 Woman -52 kg
2
DYLA ZUZANNA
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U16 Woman -57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Woman -57 kg
1
WAWRZYNIAK ZOFIA
UKS JU JITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA
POLAND
Fighting U16 Woman -57 kg
2
TRZECIAK MARIA
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U16 Woman -57 kg
3
SZYMAŃSKA BLANKA
UKS JU JITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA
POLAND
Fighting U16 Woman -57 kg
4
DUŻY WIKTORIA
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U16 Woman -57 kg
5
TRZECIAK JULIA
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U16 Woman -63 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U16 Woman -63 kg
1
SUROWIAK ALICJA
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Fighting U16 Woman -63 kg
2
RĄPAŁA OLIWIA
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Fighting U16 Woman -63 kg
3
GOLDMAN NICOLE
MKS SPARTA FIGHT CLUB
POLAND
Fighting U16 Woman -63 kg
4
DUDEK DARIA
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U18 Man +85kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U18 Man +85kg
1
MULKA DOMINIK
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U18 Man +85kg
2
GRZONKA BARTOSZ
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Fighting U18 Man +85kg
3
ŻELICHOWSKI JĘDRZEJ
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Fighting U18 Man +85kg
4
CIEPLAK MIKOŁAJ
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Fighting U18 Man -52kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U18 Man -52kg
1
LUBOJAŃSKI KAMIL
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U18 Man -52kg
2
CIEŚLIK BARTŁOMIEJ
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U18 Man -62kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U18 Man -62kg
1
DURLAK KAROL
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Fighting U18 Man -62kg
2
DURLAK KAMIL
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Fighting U18 Man -62kg
3
MENCEL BARTŁOMIEJ
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U18 Man -69kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U18 Man -69kg
1
MACHNA DAWID
UKS KARKOSZ TEAM
POLAND
Fighting U18 Man -69kg
2
LOKŚ OLAF
UKS JU JITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA
POLAND
Fighting U18 Man -69kg
3
WOWRA MACIEJ
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Fighting U18 Man -69kg
4
SADOK TYMON
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U18 Man -69kg
5
PORCIANY IGOR
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U18 Man -77kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U18 Man -77kg
1
RYDEL BARTOSZ
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U18 Man -77kg
2
ŁĄKA SZYMON
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Fighting U18 Man -77kg
3
JANICKI MARCIN
UKS JU JITSU I JUDO MIEJSKA GÓRKA
POLAND
Fighting U18 Man -77kg
4
JAM KOBI
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U18 Man -85kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U18 Man -85kg
1
YAKUSHEV TIMUR
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U18 Man -85kg
2
PISKOWSKI MACIEJ
UKS JUDO I JU-JITSU
POLAND
Fighting U18 Man -85kg
3
OKRÓJ HUBERT
UKS JUDO DAN SOSNOWIEC
POLAND
Fighting U18 Man -85kg
4
SZCZUKA SAMUEL
UKS NAKANO POGWIZDÓW
POLAND
Fighting U18 Woman +70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U18 Woman +70 kg
1
NICIARZ ADELA
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Fighting U18 Woman -52 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U18 Woman -52 kg
1
ŁAWCZYS JOANNA
POLSKA FEDERACJA JU-JITSU I KOBUDO
POLAND
Fighting U18 Woman -52 kg
2
BIAŁY JAGODA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U18 Woman -52 kg
3
GLADAŁA JULITA
ROAN FIGHT KATOWICE
POLAND
Fighting U18 Woman -57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U18 Woman -57 kg
1
FILUS JUDYTA
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U18 Woman -57 kg
2
MINOL NATALIA
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U18 Woman -57 kg
3
KARCZEWSKA MAJA
KLUB JU-JITSU MOHIKAN
POLAND
Fighting U18 Woman -63 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U18 Woman -63 kg
1
KUREK ROKSANA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U18 Woman -70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U18 Woman -70 kg
1
FILIPCZAK NATALIA
UKS NAKANO POGWIZDÓW
POLAND
Fighting U18 Woman -70 kg
2
STĘPCZYŃSKA EWA
UKS JUDO DAN SOSNOWIEC
POLAND
Fighting U21 Man -69 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U21 Man -69 kg
1
FILUS IWO
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U21 Man -69 kg
2
WOJNA MATEUSZ
UKS JUDO DAN SOSNOWIEC
POLAND
Fighting U21 Man -69 kg
3
MAGIER SEBASTIAN
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U21 Man -77 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U21 Man -77 kg
1
DREWEK JACEK
UKS NAKANO POGWIZDÓW
POLAND
Fighting U21 Man -77 kg
2
JASIŃSKI KAMIL
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Fighting U21 Man -77 kg
3
SMENTEK PATRYK
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U21 Man -85 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U21 Man -85 kg
1
CZUPIL FILIP
UKS NAKANO POGWIZDÓW
POLAND
Fighting U21 Man -85 kg
2
ŚCIGAJ SZCZEPAN
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U21 Man -94 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U21 Man -94 kg
1
PORCIANY HUBERT
KLUB SPORTOWY TRIUMPHATOR NARATÓW
POLAND
Fighting U21 Woman -52 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U21 Woman -52 kg
1
SZYMIK EWA
MKS SPARTA FIGHT CLUB
POLAND
Fighting U21 Woman -57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U21 Woman -57 kg
1
NAWROT JULIA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U21 Woman -70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Fighting U21 Woman -70 kg
1
KUREK NATALIA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U21 Woman -70 kg
2
KAŁUŻA HANNA
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Fighting U21 Woman -70 kg
3
WOŹNIAK DARIA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Fighting U21 Woman -70 kg
4
PIASTA MAJA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Ne-Waza No Gi Senior Men -77kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi Senior Men -77kg
1
FRĄCZEK KAMIL
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Ne-Waza No Gi Senior Men -85kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi Senior Men -85kg
1
BIEGAŃSKI MATEUSZ
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-Waza No Gi Senior Men -85kg
2
FRĄCZEK KAMIL
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Ne-Waza No Gi U12 Men -32kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U12 Men -32kg
1
PRZYBOŚ OLIWIER
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-Waza No Gi U12 Men -32kg
2
KARAŚ JAKUB
RKSISW SEIKEN
POLAND
Ne-Waza No Gi U14 Men -36kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U14 Men -36kg
1
SZPYRA ARKADIUSZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-Waza No Gi U14 Men -44kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U14 Men -44kg
1
URBANIEC JAKUB
MKS SPARTA FIGHT CLUB
POLAND
Ne-Waza No Gi U14 Men -56kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U14 Men -56kg
1
BIENEK ALEX
RKSISW SEIKEN
POLAND
Ne-Waza No Gi U16 Men -44kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U16 Men -44kg
1
STACHOŃ WIKTOR
KLUB SPORTOWY FIGHT CLUB BYTOM
POLAND
Ne-Waza No Gi U16 Men -48kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U16 Men -48kg
1
REPETA DAWYD
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-Waza No Gi U16 Men -56kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U16 Men -56kg
1
JURAS FILIP
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-Waza No Gi U16 Men -62kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U16 Men -62kg
1
GARWOL LEON
RIO GRAPPLING CLUB WROCLAW
POLAND
Ne-Waza No Gi U16 Men -62kg
2
KOWALCZUK IGOR
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-Waza No Gi U16 Men -62kg
3
GORZKO SAMBOR
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-Waza No Gi U16 Men -69kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U16 Men -69kg
1
GRUDZIEŃ SZYMON
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-Waza No Gi U16 Men -77kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U16 Men -77kg
1
JAWORSKI MICHAŁ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-Waza No Gi U16 Men -77kg
2
GRUDZIEŃ SZYMON
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-Waza No Gi U16 Women +63 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U16 Women +63 kg
1
BALCER LENA
PRIDE MMA GLIWICE
POLAND
Ne-Waza No Gi U16 Women +63 kg
2
FOLMAN HANNA
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-Waza No Gi U18 Men -62 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U18 Men -62 kg
1
STECZKOWSKI OSKAR
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-Waza No Gi U18 Men -62 kg
2
MENCEL BARTŁOMIEJ
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Ne-Waza No Gi U18 Men -69kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U18 Men -69kg
1
WOŹNIAK MAREK
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-Waza No Gi U18 Men -69kg
2
MAKSYMIAK MICHAŁ
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-Waza No Gi U18 Men -69kg
3
PIĄTEK BORYS
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-Waza No Gi U18 Men -77 kg.
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U18 Men -77 kg.
1
KOTAS KACPER
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-Waza No Gi U18 Men -77 kg.
2
MIODUSZEWSKI MATEUSZ
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-Waza No Gi U18 Men -77 kg.
3
GRUDZIEŃ BARTOSZ
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-Waza No Gi U18 Women -70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U18 Women -70 kg
1
FELDMAN MARIA
RIO GRAPPLING CLUB WROCLAW
POLAND
Ne-Waza No Gi U21 Men -69kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U21 Men -69kg
1
JÓŹWIK IGOR
BERSERKERS TEAM ŁÓDŹ
POLAND
Ne-Waza No Gi U21 Men -69kg
2
MARSZAŁEK WOJCIECH
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-Waza No Gi U21 Men -69kg
3
OBARA KAROL
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-Waza No Gi U21 Men -77kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U21 Men -77kg
1
DYDZIAN KAMIL
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-Waza No Gi U21 Men -77kg
2
STODOŁA JAKUB
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-Waza No Gi U21 Women -70kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-Waza No Gi U21 Women -70kg
1
KUREK NATALIA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Ne-waza Gi Masters Men -69kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi Masters Men -69kg
1
ZYZIK ŁUKASZ
UKS JUDO DAN SOSNOWIEC
POLAND
Ne-waza Gi Senior Men -85kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi Senior Men -85kg
1
SZPOCIŃSKI MARCIN
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-waza Gi Senior Men -85kg
2
WIECZOREK KACPER
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Ne-waza Gi Senior Men -85kg
3
BIEGAŃSKI MATEUSZ
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-waza Gi Senior Women -70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi Senior Women -70 kg
1
WILCZEK- RABSZTYN GRETA
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Ne-waza Gi U12 Men -28kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U12 Men -28kg
1
KACZMARSKI OLIWIER
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U12 Men -32kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U12 Men -32kg
1
SZCZUREK MIKOŁAJ
BUSHI PYSKOWICE
POLAND
Ne-waza Gi U12 Men -32kg
2
KARAŚ JAKUB
RKSISW SEIKEN
POLAND
Ne-waza Gi U12 Men -40kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U12 Men -40kg
1
KACZMAREK JAN
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-waza Gi U12 Men -44kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U12 Men -44kg
1
MOROZ ALEKS
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U12 Men -44kg
2
POLCZYK FILIP
BUSHI PYSKOWICE
POLAND
Ne-waza Gi U12 Men -44kg
3
DODŹ DOMINIK
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U12 Women -44 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U12 Women -44 kg
1
HRYTSUK KSENIYA
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men +69kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U14 Men +69kg
1
KOCZAŃSKI ANTONI
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -36kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U14 Men -36kg
1
SZPYRA ARKADIUSZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -40kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U14 Men -40kg
1
SZULC PIOTR
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -40kg
2
NICZEK MATEUSZ
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -40kg
3
ŚWIDER ADAM
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -40kg
4
BERA DAWID
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -40kg
5
NALEPA EMANUEL
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -44kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U14 Men -44kg
1
URBANIEC JAKUB
MKS SPARTA FIGHT CLUB
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -44kg
2
SZAROWSKI KACPER
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -52kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U14 Men -52kg
1
GARBACZ FRANCISZEK
WROX GYM WROCŁAW
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -52kg
2
SZEWERA GABRIEL
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -52kg
3
KOVALOV ILLIA
WROX GYM WROCŁAW
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -56kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U14 Men -56kg
1
BIENEK ALEX
RKSISW SEIKEN
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -56kg
2
ZWOLIK KAROL
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -62kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U14 Men -62kg
1
BOHDZIEWICZ KAZIMIERZ
WROX GYM WROCŁAW
POLAND
Ne-waza Gi U14 Men -62kg
2
ŁYSAKOWSKI MACIEJ
WROX GYM WROCŁAW
POLAND
Ne-waza Gi U14 Women +57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U14 Women +57 kg
1
WIERZBOŁOWSKA WERONIKA
WROX GYM WROCŁAW
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men +77kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U16 Men +77kg
1
SURMA MATEUSZ
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -48kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U16 Men -48kg
1
SZCZUREK OLAF
BUSHI PYSKOWICE
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -48kg
2
REPETA DAWYD
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -52kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U16 Men -52kg
1
SZYGUŁA SZYMON
BUSHI PYSKOWICE
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -52kg
2
STEBEL ŁUKASZ
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -52kg
3
ŁAWCZYS JAN
POLSKA FEDERACJA JU-JITSU I KOBUDO
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -56kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U16 Men -56kg
1
WINKLER ERYK
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -56kg
2
JURAS FILIP
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -56kg
3
POCZEKAJCZYK MACIEJ
WROX GYM WROCŁAW
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -62kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U16 Men -62kg
1
GARWOL LEON
RIO GRAPPLING CLUB WROCLAW
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -62kg
2
KOWALCZUK IGOR
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -62kg
3
CYPCER FRANCISZEK
PTS JANOSIK BIELSKO-BIAŁA
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -62kg
4
HRYTSUK ANDREI
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -62kg
5
GORZKO SAMBOR
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -69kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U16 Men -69kg
1
GRUDZIEŃ SZYMON
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-waza Gi U16 Men -77kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U16 Men -77kg
1
JAWORSKI MICHAŁ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-waza Gi U16 Women -44 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U16 Women -44 kg
1
ROSZER ALICJA
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Ne-waza Gi U16 Women -52 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U16 Women -52 kg
1
WIECZOREK AGATA
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Ne-waza Gi U16 Women -52 kg
2
BIAŁOWĄS MARTYNA
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-waza Gi U16 Women -52 kg
3
KOZIELSKA NATALIA
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Ne-waza Gi U16 Women -57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U16 Women -57 kg
1
LOREK WIKTORIA
KLUB SPORTOWY SPARTA JAWORZNO
POLAND
Ne-waza Gi U16 Women -57 kg
2
SKONIECZNA POLA
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-waza Gi U16 Women -63 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U16 Women -63 kg
1
SOŚNIAK JULIA
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Ne-waza Gi U16 Women -63 kg
2
SUROWIAK ALICJA
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Ne-waza Gi U16 Women -63 kg
3
GOLDMAN NICOLE
MKS SPARTA FIGHT CLUB
POLAND
Ne-waza Gi U18 Men +85kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U18 Men +85kg
1
CZAPLA PIOTR
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Ne-waza Gi U18 Men -62kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U18 Men -62kg
1
STECZKOWSKI OSKAR
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-waza Gi U18 Men -62kg
2
MENCEL BARTŁOMIEJ
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Ne-waza Gi U18 Men -62kg
3
MASTERNAK HUBERT
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-waza Gi U18 Men -69kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U18 Men -69kg
1
WOŹNIAK MAREK
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-waza Gi U18 Men -69kg
2
YAKOVCHUK DAVID
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U18 Men -77kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U18 Men -77kg
1
KOTAS KACPER
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BUDO W PAWŁOWICACH
POLAND
Ne-waza Gi U18 Men -77kg
2
GRUDZIEŃ BARTOSZ
UKS GŁOGOWSKI KLUB JUDO
POLAND
Ne-waza Gi U18 Men -77kg
3
MIODUSZEWSKI MATEUSZ
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-waza Gi U18 Men -77kg
4
KONIECZYŃSKI BORYS
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U18 Women +70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U18 Women +70 kg
1
NICIARZ ADELA
KLUB SPORTÓW WALKI SATORI JAWORZNO
POLAND
Ne-waza Gi U18 Women -57 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U18 Women -57 kg
1
CYBULSKA MAJA
WROX GYM WROCŁAW
POLAND
Ne-waza Gi U18 Women -57 kg
2
MINOL NATALIA
ROAN FIGHT CLUB MYSŁOWICE
POLAND
Ne-waza Gi U18 Women -57 kg
3
ŁUKASZUK WIKTORIA
BIEGAŃSKI JAMNIUK GORZÓW
POLAND
Ne-waza Gi U18 Women -70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U18 Women -70 kg
1
FELDMAN MARIA
RIO GRAPPLING CLUB WROCLAW
POLAND
Ne-waza Gi U21 Men -77kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U21 Men -77kg
1
WINKLER OSKAR
RYBNICKI KLUB JU-JITSU SPORTOWEGO
POLAND
Ne-waza Gi U21 Men -85kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U21 Men -85kg
1
FEJDASZ WOJCIECH
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Ne-waza Gi U21 Women -52kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U21 Women -52kg
1
SZYMIK EWA
MKS SPARTA FIGHT CLUB
POLAND
Ne-waza Gi U21 Women -57kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U21 Women -57kg
1
ŻMUDA DOMINIKA
WROX GYM WROCŁAW
POLAND
Ne-waza Gi U21 Women -63kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U21 Women -63kg
1
ZAJĄC NATASZA
WROX GYM WROCŁAW
POLAND
Ne-waza Gi U21 Women -70kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
Ne-waza Gi U21 Women -70kg
1
FELDMAN MARIA
RIO GRAPPLING CLUB WROCLAW
POLAND
Ne-waza Gi U21 Women -70kg
2
IDKOWIAK WIKTORIA
KSW TYGRYS LUBIN
POLAND
Senior DUO SYSTEM MEN
Categories
Rank
Name
Club
Country
Senior DUO SYSTEM MEN
1
UKS SAMURAJ BUKOWNO
ŚCIGAJ SZCZEPAN
KUSINA PIOTR
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Senior DUO SYSTEM MIX
Categories
Rank
Name
Club
Country
Senior DUO SYSTEM MIX
1
KLUB SPORTÓW WALKI ARASHI
SZYMUSIK PATRYCJA
MATUSZCZYK RYSZARD
KLUB SPORTÓW WALKI ARASHI
POLAND
Senior DUO SYSTEM WOMEN
Categories
Rank
Name
Club
Country
Senior DUO SYSTEM WOMEN
1
KLUB SPORTÓW WALKI ARASHI
SZYMUSIK PATRYCJA
MATUSZCZYK ROKSANA
KLUB SPORTÓW WALKI ARASHI
POLAND
U12 DUO SYSTEM Boys
Categories
Rank
Name
Club
Country
U12 DUO SYSTEM Boys
1
UKS SAMURAJ BUKOWNO
SADOK LEON
CIEŚLIK IGOR
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
U12 DUO SYSTEM Girls
Categories
Rank
Name
Club
Country
U12 DUO SYSTEM Girls
1
UKS SAMURAJ BUKOWNO
KUBAŃSKA ADRIANNA
HAZY NATALIA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
U12 DUO SYSTEM MIX
Categories
Rank
Name
Club
Country
U12 DUO SYSTEM MIX
1
UKS SAMURAJ BUKOWNO
RAPACZ OLGA
KUŚMIERCZAK BRUNON
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
U14 DUO SYSTEM MEN
Categories
Rank
Name
Club
Country
U14 DUO SYSTEM MEN
1
KLUB SPORTÓW WALKI ARASHI
BEDNARSKI BORYS
PAJĄK SZYMON
KLUB SPORTÓW WALKI ARASHI
POLAND
U14 DUO SYSTEM MIX
Categories
Rank
Name
Club
Country
U14 DUO SYSTEM MIX
1
KLUB SPORTÓW WALKI ARASHI
WNUK LENA
BEDNARSKI BORYS
KLUB SPORTÓW WALKI ARASHI
POLAND
U14 DUO SYSTEM WOMEN
Categories
Rank
Name
Club
Country
U14 DUO SYSTEM WOMEN
1
UKS SAMURAJ BUKOWNO
PASEK NATALIA
MICHALIK WERONIKA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
U16 DUO SYSTEM WOMEN
Categories
Rank
Name
Club
Country
U16 DUO SYSTEM WOMEN
1
KLUB SPORTÓW WALKI ARASHI
WNUK LENA
MYGA AMELIA
KLUB SPORTÓW WALKI ARASHI
POLAND
U18 DUO SYSTEM WOMEN
Categories
Rank
Name
Club
Country
U18 DUO SYSTEM WOMEN
1
UKS SAMURAJ BUKOWNO
KUREK ROKSANA
BIAŁY JAGODA
UKS SAMURAJ BUKOWNO
POLAND
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-19 15:56:03 CEST +02:00)