All entries of this event
Otwarte Mistrzostwa Śląska i Turniej Młodych Mistrzów 2024
Search:
Team
Entries
Profile
Categories
Academia Gorila Bielsko-Biała(AGBB)
POLAND (POL)
Bieniek Gloria
Ne-waza Gi U14 Women +57 kg
Academia Gorila Bielsko-Biała(AGBB), POLAND (POL)
Bieniek Natan
Ne-waza Gi U10 Men -32kg
Academia Gorila Bielsko-Biała(AGBB), POLAND (POL)
Czudek Adam
Ne-waza Gi U12 Men +52 kg
Academia Gorila Bielsko-Biała(AGBB), POLAND (POL)
Domaradzki Bruno
Ne-waza Gi U10 Men -25kg
Academia Gorila Bielsko-Biała(AGBB), POLAND (POL)
Janos Oliwia
Ne-waza Gi U16 Women 63 kg
Academia Gorila Bielsko-Biała(AGBB), POLAND (POL)
Kubatek Hanna
Ne-waza Gi U16 Women 63 kg
Academia Gorila Bielsko-Biała(AGBB), POLAND (POL)
Ryszka Oskar
Ne-waza Gi U16 Men -62 kg
Academia Gorila Bielsko-Biała(AGBB), POLAND (POL)
Siwek Oskar
Ne-waza Gi U10 Men -25kg
Academia Gorila Bielsko-Biała(AGBB), POLAND (POL)
Tkachuk Artem
Ne-waza Gi U12 Men -36 kg
Academia Gorila Bielsko-Biała(AGBB), POLAND (POL)
Wróbel Aleksander
Ne-waza Gi U10 Men -32kg
Academia Gorila Bielsko-Biała(AGBB), POLAND (POL): Total entries: 10 Total athletes 10
Academia Gorila Ruda Śląska(AGRS)
POLAND (POL)
Bednarek Bartłomiej
Ne-waza Gi Senior Men -85 kg
Academia Gorila Ruda Śląska(AGRS), POLAND (POL)
Cwajna Bartosz
Ne-waza Gi U18 Men -85 kg
Academia Gorila Ruda Śląska(AGRS), POLAND (POL)
Gil Jasiu
Ne-waza Gi U10 Men -28kg
Academia Gorila Ruda Śląska(AGRS), POLAND (POL)
Jedliczek Dominik
Ne-waza Gi U10 Men -28kg
Academia Gorila Ruda Śląska(AGRS), POLAND (POL)
Morajski Aleksander
Ne-waza Gi U10 Men -36kg
Academia Gorila Ruda Śląska(AGRS), POLAND (POL)
Ozimiński Franciszek
Ne-waza Gi U10 Men -28kg
Academia Gorila Ruda Śląska(AGRS), POLAND (POL)
Woczka Aleksander
Ne-waza Gi U18 Men -77 kg
Academia Gorila Ruda Śląska(AGRS), POLAND (POL)
Woczka Wojciech
Ne-waza Gi U12 Men +52 kg
Academia Gorila Ruda Śląska[1](AGRS[1]), POLAND (POL): Total entries: 8 Total athletes 8
Akademia Top Team(ATT)
POLAND (POL)
BOROWSKI LEON
Ne-Waza No Gi U14 Men -44 kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
Hluchnik Karol
Ne-waza Gi U10 Men -44kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
Hołomek Mikołaj
Ne-waza Gi U16 Men -52 kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
Koniarska Inga
Ne-waza Gi U18 Women -52 kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
KOSZ LENA
Ne-waza Gi U14 Women -40 kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
KULKA MAREK
Ne-waza Gi U14 Men -40 kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
Parma Kamil
Ne-waza Gi U10 Men -32kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
RÓŻALSKI FILIP
Ne-waza Gi U12 Men -36 kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
SAZANOW ALEKSANDER
Ne-waza Gi U14 Men -44 kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
Śmiałek Zuzanna
Ne-waza Gi U16 Women 63 kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
SZCZYPKA JULIA
Ne-waza Gi U14 Women -40 kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
Wita Anna
Ne-waza Gi U8 Mix -20kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL)
Żokowska Magda
Ne-waza Gi U10 Women -32kg
Akademia Top Team(ATT), POLAND (POL): Total entries: 13 Total athletes 13
Bastion Tychy(BT)
POLAND (POL)
Drabina Gabriel
Ne-waza Gi U10 Men -32kg
Bastion Tychy(BT), POLAND (POL)
Karbowski Tobiasz
Ne-waza Gi U10 Men -25kg
Bastion Tychy(BT), POLAND (POL)
Madej Oliwer
Ne-waza Gi U12 Men -36 kg
Bastion Tychy(BT), POLAND (POL)
Mokronowska Anna
Ne-waza Gi U14 Women -40 kg
Bastion Tychy(BT), POLAND (POL)
Rybski Oliwier
Ne-waza Gi U10 Men -25kg
Bastion Tychy(BT), POLAND (POL)
Sapa Natan
Ne-waza Gi U14 Men -36 kg
Bastion Tychy(BT), POLAND (POL)
Suduł Patryk
Ne-waza Gi U12 Men -25 kg
Bastion Tychy[2](BT[2]), POLAND (POL): Total entries: 7 Total athletes 7
BJJ Factory Gliwice(BJJFG)
POLAND (POL)
BARGIEŁ BŁAŻEJ
Ne-waza Gi U12 Men -36 kg
BJJ Factory Gliwice(BJJFG), POLAND (POL)
MAZUR MARCEL
Ne-waza Gi U12 Men -48 kg
BJJ Factory Gliwice(BJJFG), POLAND (POL)
Nowińska Adrianna
Ne-waza Gi U10 Women -32kg
BJJ Factory Gliwice(BJJFG), POLAND (POL)
PODGÓRSKA EWA
Ne-waza Gi U14 Women -32 kg
BJJ Factory Gliwice(BJJFG), POLAND (POL)
Tomica Szymon
Ne-waza Gi U12 Men -40 kg
BJJ Factory Gliwice(BJJFG), POLAND (POL)
Tyka Jan
Ne-waza Gi U10 Men -28kg
BJJ Factory Gliwice(BJJFG), POLAND (POL)
Walczak Jakub
Ne-waza Gi U14 Men -36 kg
BJJ Factory Gliwice(BJJFG), POLAND (POL)
Walczak Jakub
Ne-Waza No Gi U14 Men -36 kg
BJJ Factory Gliwice(BJJFG), POLAND (POL)
Wierzbicki Dawid
Ne-waza Gi U16 Men -52 kg
BJJ Factory Gliwice[1](BJJFG[1]), POLAND (POL): Total entries: 9 Total athletes 8
Bushi Pyskowice(BP)
POLAND (POL)
Bochenek Michał
Fighting bez I fazy U12 Men -36 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Bochenek Michał
Ne-waza Gi U12 Men -36 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Bochenek Zuzanna
Fighting bez I fazy U12 Women -36 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Bochenek Zuzanna
Ne-waza Gi U12 Women -36 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Czapran Kamil
Fighting U18 Men -77 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Maleńczyk Mieczysław
Fighting bez I fazy U12 Men -40 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Maleńczyk Mieczysław
Ne-waza Gi U12 Men -40 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Mleczko Miłosz
Fighting bez I fazy U8 Mix -22kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Mleczko Miłosz
Ne-waza Gi U8 Mix -22kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Polczyk Filip
Fighting bez I fazy U12 Men -44 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Polczyk Filip
Ne-waza Gi U12 Men -44 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Skrzypczak Zuzanna
Fighting bez I fazy U10 Women -25kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Stanek Wiktor
Fighting bez I fazy U10 Men -28kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Stanek Wiktor
Ne-waza Gi U10 Men -28kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Szczurek Mikołaj
Fighting bez I fazy U12 Men -32 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Szczurek Mikołaj
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Szczurek Olaf
Fighting bez I fazy U16 Men -48 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Szczurek Olaf
Ne-waza Gi U16 Men -48 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Szyguła Szymon
Ne-waza Gi U16 Men -52 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Szyguła Szymon
Ne-Waza No Gi U16 Men -52 kg
Bushi Pyskowice(BP), POLAND (POL)
Tomica Paulina
Fighting bez I fazy U14 Women -48 kg
Bushi Pyskowice[1](BP[1]), POLAND (POL): Total entries: 21 Total athletes 12
Daas Berserkers Team Bielsko-Biała(DBBB)
POLAND (POL)
Chybiorz Jakub
Ne-Waza No Gi U12 Men -32 kg
Daas Berserkers Team Bielsko-Biała(DBBB), POLAND (POL)
Dynarowski Grzegorz
Ne-waza Gi U14 Men -52 kg
Daas Berserkers Team Bielsko-Biała(DBBB), POLAND (POL)
Dynarowski Grzegorz
Ne-Waza No Gi U14 Men -52 kg
Daas Berserkers Team Bielsko-Biała(DBBB), POLAND (POL)
Kamiński Kacper
Ne-Waza No Gi U16 Men -52 kg
Daas Berserkers Team Bielsko-Biała(DBBB), POLAND (POL)
Kopacz Piotr
Ne-waza Gi U14 Men -44 kg
Daas Berserkers Team Bielsko-Biała(DBBB), POLAND (POL)
Kopacz Piotr
Ne-Waza No Gi U14 Men -44 kg
Daas Berserkers Team Bielsko-Biała(DBBB), POLAND (POL): Total entries: 6 Total athletes 4
Draculino Oświęcim(DO)
POLAND (POL)
Baranowski Antoni
Ne-Waza No Gi U10 Men -25kg
Draculino Oświęcim(DO), POLAND (POL)
Bator Aleksander
Ne-Waza No Gi U8 Mix -20kg
Draculino Oświęcim(DO), POLAND (POL)
Bator Karol
Ne-Waza No Gi U10 Men -32kg
Draculino Oświęcim(DO), POLAND (POL)
Bebak Ksawery
Ne-Waza No Gi U12 Men -44 kg
Draculino Oświęcim(DO), POLAND (POL)
Jankowski Jakub
Ne-Waza No Gi U8 Mix -24kg
Draculino Oświęcim(DO), POLAND (POL)
Kołodziej Stanisław
Ne-Waza No Gi U12 Men -32 kg
Draculino Oświęcim(DO), POLAND (POL)
Kołodziej Zosia
Ne-Waza No Gi U12 Women -28 kg
Draculino Oświęcim(DO), POLAND (POL)
Kołodziejczyk Jan
Ne-Waza No Gi U8 Mix -22kg
Draculino Oświęcim(DO), POLAND (POL)
Kołodziejczyk Piotr
Ne-Waza No Gi U10 Men -40kg
Draculino Oświęcim(DO), POLAND (POL)
Sobocik Tobiasz
Ne-Waza No Gi U10 Men -25kg
Draculino Oświęcim(DO), POLAND (POL)
Teper Zosia
Ne-Waza No Gi U12 Women -40 kg
Draculino Oświęcim(DO), POLAND (POL): Total entries: 11 Total athletes 11
Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa(DDRP)
POLAND (POL)
Domański Franciszek
Ne-waza Gi U14 Men -36 kg
Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa(DDRP), POLAND (POL)
Domański Franciszek
Ne-Waza No Gi U14 Men -36 kg
Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa(DDRP), POLAND (POL)
Drozdowicz Maksymilian
Ne-waza Gi U12 Men -40 kg
Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa(DDRP), POLAND (POL)
Drozdowicz Maksymilian
Ne-Waza No Gi U12 Men -40 kg
Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa[1](DDRP[1]), POLAND (POL): Total entries: 4 Total athletes 2
Fight Club Bytom(FCB)
POLAND (POL)
Plewińska Nadia
Ne-Waza No Gi U16 Women -57 kg
Fight Club Bytom(FCB), POLAND (POL)
Plewińska Nina
Ne-Waza No Gi U8 Mix -32kg
Fight Club Bytom(FCB), POLAND (POL)
Plewiński Emil
Ne-Waza No Gi U10 Men -28kg
Fight Club Bytom(FCB), POLAND (POL)
Stachoń Wiktor
Ne-Waza No Gi U16 Men -52 kg
Fight Club Bytom(FCB), POLAND (POL): Total entries: 4 Total athletes 4
Flow House Academy(FHA)
POLAND (POL)
Owczarek Antoni
Ne-waza Gi U10 Men -25kg
Flow House Academy(FHA), POLAND (POL)
Owczarek Antoni
Ne-Waza No Gi U10 Men -25kg
Flow House Academy(FHA), POLAND (POL): Total entries: 2 Total athletes 1
Hajime Kraków(HK)
POLAND (POL)
Cieśla Lena
Fighting bez I fazy U16 Women -63 kg
Hajime Kraków(HK), POLAND (POL)
Marzec Kamil
Fighting bez I fazy U16 Men +77 kg
Hajime Kraków(HK), POLAND (POL): Total entries: 2 Total athletes 2
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ)
POLAND (POL)
Bartosik Natalia
Ne-waza Gi U12 Women -32 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Bułaś Elżbieta
Fighting bez I fazy U12 Women -40 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Bułaś Elżbieta
Ne-waza Gi U12 Women -40 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Bułaś Elżbieta
Ne-Waza No Gi U12 Women -40 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Cieślak Julia
Ne-waza Gi U12 Women -36 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Cieślak Julia
Ne-Waza No Gi U12 Women -36 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Cieślak Oliwia
Ne-waza Gi U14 Women -40 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Cieżak Julia
Ne-waza Gi U10 Women -28kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Dylewski Oliwier
Ne-waza Gi U8 Mix -24kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Imbor Zuzanna
Ne-waza Gi U12 Women -28 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Jaromin Patryk
Fighting bez I fazy U12 Men -32 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Jaromin Patryk
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Jędrzejas Marcel
Ne-waza Gi U18 Men -62 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Lorek Iga
Ne-waza Gi U16 Women 52 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Lorek Iga
Ne-Waza No Gi U16 Women -52 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Lorek Wiktoria
Ne-waza Gi U16 Women 57 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Lorek Wiktoria
Ne-Waza No Gi U16 Women -57 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Martyka Tomasz
Ne-Waza No Gi Masters Men -85 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Martyka Tomasz
Ne-Waza No Gi Senior Men -85 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Mrozińska Dominika
Ne-waza Gi U12 Women -32 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Pniak Kacper
Ne-waza Gi U10 Men -44kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Puskarczyk Maksymilian
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Puskarczyk Łukasz
Ne-waza Gi Masters Men -85 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Siudak Artur
Ne-waza Gi U10 Men -44kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Warzecha Igor
Ne-waza Gi U10 Men -36kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Warzecha Igor
Ne-Waza No Gi U10 Men -36kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Warzecha Zuzanna
Ne-waza Gi U14 Women -57 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Warzecha Zuzanna
Ne-Waza No Gi U14 Women -57 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Łaźnia Filip
Ne-waza Gi U16 Men -69 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL)
Łaźnia Filip
Ne-Waza No Gi U16 Men -69 kg
K.S. Sparta Jaworzno(KSSJ), POLAND (POL): Total entries: 30 Total athletes 20
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ)
POLAND (POL)
Białka Paulina
Fighting bez I fazy U14 Women -40 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Białka Paulina
Fighting U14 Women -40 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Czerwonka Tymoteusz
Fighting bez I fazy U12 Men -40 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Czerwonka Tymoteusz
Fighting U12 Men -40 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Durlak Kamil
Fighting U18 Men -62 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Durlak Karol
Fighting U18 Men -62 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Gałęźniak Maciej
Fighting bez I fazy U12 Men -32 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Gałęźniak Maciej
Fighting U12 Men -32 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Gałęźniak Maciej
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Gałęźniak Maciej
Ne-Waza No Gi U12 Men -32 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Jaromin Jakub
Fighting bez I fazy U14 Men -40 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Jaromin Jakub
Fighting U14 Men -40 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Jasińska Nikola
Fighting bez I fazy U10 Women -36kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Niciarz Adela
Fighting U18 Women +70 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Niciarz Adela
Ne-waza Gi U18 Women +70 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Poniatowska Magdalena
Fighting bez I fazy U8 Mix -26kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Poniatowska Magdalena
Fighting bez I fazy U8 Mix -28kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
PONIATOWSKA MAGDALENA
Fighting bez I fazy U10 Men -22kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Poniatowski Kuba
Fighting bez I fazy U10 Men -36kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Poniatowski Kuba
Fighting bez I fazy U10 Men -40kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Rzeźnik Michał
Fighting bez I fazy U10 Men -22kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Sośniak Julia
Ne-waza Gi U16 Women 63 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Surowiak Aleksandra
Fighting bez I fazy U10 Women -36kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Surowiak Alicja
Fighting bez I fazy U16 Women -63 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Surowiak Alicja
Fighting U16 Women -63 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Walicki Filip
Fighting bez I fazy U10 Men -28kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Westenholc Amelia
Fighting bez I fazy U12 Women -40 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Westenholc Amelia
Fighting U12 Women -40 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Łukajczyk Nikodem
Fighting U16 Men -56 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Łukajczyk Nikodem
Ne-waza Gi U16 Men -56 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL)
Łukajczyk Nikodem
Ne-Waza No Gi U16 Men -56 kg
Klub Sportów Walki Satori Jaworzno(KSWSJ), POLAND (POL): Total entries: 31 Total athletes 18
Klub Sportowy Ju-jitsu Karate w Rzeszowie(KSJKR)
POLAND (POL)
Ślemp Maria
Fighting bez I fazy U12 Women -32 kg
Klub Sportowy Ju-jitsu Karate w Rzeszowie(KSJKR), POLAND (POL)
Ślemp Maria
Ne-waza Gi U12 Women -32 kg
Klub Sportowy Ju-jitsu Karate w Rzeszowie(KSJKR), POLAND (POL)
Ślemp Nikodem
Fighting U14 Men -44 kg
Klub Sportowy Ju-jitsu Karate w Rzeszowie(KSJKR), POLAND (POL)
Ślemp Nikodem
Ne-waza Gi U14 Men -44 kg
Klub Sportowy Ju-jitsu Karate w Rzeszowie(KSJKR), POLAND (POL)
Szylar Miłosz
Fighting bez I fazy U12 Men -32 kg
Klub Sportowy Ju-jitsu Karate w Rzeszowie(KSJKR), POLAND (POL)
Szylar Miłosz
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
Klub Sportowy Ju-jitsu Karate w Rzeszowie(KSJKR), POLAND (POL)
Wójcik Daniel
Fighting bez I fazy U14 Men -36 kg
Klub Sportowy Ju-jitsu Karate w Rzeszowie(KSJKR), POLAND (POL)
Wójcik Daniel
Ne-waza Gi U14 Men -36 kg
Klub Sportowy Ju-jitsu Karate w Rzeszowie(KSJKR), POLAND (POL): Total entries: 8 Total athletes 4
Kodokan Gliwice(KG)
POLAND (POL)
Banasiak Ryszard
Ne-waza Gi U16 Men -56 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Banasiak Ryszard
Ne-Waza No Gi U16 Men -56 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Banasiak Tadeusz
Ne-waza Gi U18 Men -77 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Banasiak Tadeusz
Ne-Waza No Gi U18 Men -77 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Biskub Igor
Ne-waza Gi U10 Men -28kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Biskub Igor
Ne-Waza No Gi U10 Men -28kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Gniwek Klara
Ne-waza Gi U16 Women 63 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Jagodowski Tymon
Ne-Waza No Gi U16 Men -62 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Kaszowski Ignacy
Ne-waza Gi U14 Men -36 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Kondalewska Violleta
Ne-waza Gi U12 Women -40 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Kondalewska Violleta
Ne-Waza No Gi U12 Women -40 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Kwiatkowska Wiktoria
Ne-waza Gi U16 Women 52 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Nowok Oliwier
Fighting U21 Men -69 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Nowok Oliwier
Ne-waza Gi U21 Men -69 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Nowok Oliwier
Ne-Waza No Gi Senior Men -69 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Nowok Oliwier
Ne-Waza No Gi U21 Men -69 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Prudius Artem
Ne-Waza No Gi U10 Men -28kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Sakamato Luca
Ne-Waza No Gi U18 Men -69 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Sobczyk Kuba
Ne-waza Gi U14 Men -32 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Sobczyk Kuba
Ne-Waza No Gi U14 Men -32 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Wandoch Ignacy
Ne-waza Gi U16 Men -69 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Wandoch Ignacy
Ne-Waza No Gi U16 Men -69 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Wandoch Oskar
Ne-waza Gi U14 Men -62 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL)
Wandoch Oskar
Ne-Waza No Gi U14 Men -62 kg
Kodokan Gliwice(KG), POLAND (POL): Total entries: 24 Total athletes 14
KS Triumphator(KST)
POLAND (POL)
Antonicka Zofia
Fighting bez I fazy U10 Women -32kg
KS Triumphator(KST), POLAND (POL)
Atrachimowicz Jędrzej
Fighting bez I fazy U8 Mix -22kg
KS Triumphator(KST), POLAND (POL)
Atrachimowicz Miłosz
Fighting bez I fazy U12 Men -36 kg
KS Triumphator(KST), POLAND (POL)
Atrachimowicz Miłosz
Fighting U12 Men -36 kg
KS Triumphator(KST), POLAND (POL)
CYWKA EWELINA
Fighting bez I fazy U12 Women +48 kg
KS Triumphator(KST), POLAND (POL)
CYWKA EWELINA
Fighting U12 Women +48 kg
KS Triumphator(KST), POLAND (POL)
Porciany Igor
Fighting U18 Men -69 kg
KS Triumphator(KST), POLAND (POL)
TRZECIAK MARIA
Fighting bez I fazy U16 Women -57 kg
KS Triumphator(KST), POLAND (POL)
TRZECIAK MARIA
Fighting U16 Women -57 kg
KS Triumphator(KST), POLAND (POL)
Witek Tomek
Fighting U16 Men -56 kg
KS Triumphator(KST), POLAND (POL): Total entries: 10 Total athletes 7
KS Victoria JJ Chrzanów(KSCH)
POLAND (POL)
Biśta Barbara
Ne-waza Gi U16 Women 57 kg
KS Victoria JJ Chrzanów(KSCH), POLAND (POL)
Kulawik Wiktoria
Ne-waza Gi U16 Women 48 kg
KS Victoria JJ Chrzanów(KSCH), POLAND (POL)
Malik Filip
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
KS Victoria JJ Chrzanów(KSCH), POLAND (POL)
Rejdych Jan
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
KS Victoria JJ Chrzanów(KSCH), POLAND (POL)
Tomczyk Gabriel
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
KS Victoria JJ Chrzanów(KSCH), POLAND (POL)
Turlej Igor
Ne-waza Gi U14 Men -44 kg
KS Victoria JJ Chrzanów(KSCH), POLAND (POL)
Zajączkowska Emilia
Ne-waza Gi U12 Women -44 kg
KS Victoria JJ Chrzanów[1](KSCH[1]), POLAND (POL): Total entries: 7 Total athletes 7
KS Łamator(KSŁ)
POLAND (POL)
Adaszyński Nawłoka Mieszko
Fighting bez I fazy U14 Men -56 kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Adaszyński Nawłoka Mieszko
Ne-waza Gi U14 Men -56 kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Dudek Maksymilian
Ne-waza Gi U10 Men -36kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Dudek Wojciech
Ne-waza Gi U12 Men -40 kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Gocyła Kacper
Ne-waza Gi U21 Men -85 kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Holesz Bartosz
Ne-waza Gi U16 Men -40 kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Jagiełło Tymon
Ne-waza Gi U10 Men -25kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Kępa Fabian
Fighting bez I fazy U16 Men -48 kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Kępa Fabian
Ne-waza Gi U16 Men -48 kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Kwaśniewski Michał
Ne-waza Gi U14 Men -48 kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Nowak Tomasz
Ne-waza Gi U10 Men -25kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Tomaszewski - Handall Samuel
Fighting bez I fazy U12 Men -36 kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Tomaszewski - Handall Samuel
Ne-waza Gi U12 Men -36 kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL)
Urbaś Stanisław
Ne-waza Gi U10 Men -36kg
KS Łamator(KSŁ), POLAND (POL): Total entries: 14 Total athletes 11
MMA ANDPERFORMERS(MMA ANDPERFORMERS)
POLAND (POL)
KRÓL KAMIL
Ne-Waza No Gi U14 Men -56 kg
MMA ANDPERFORMERS(MMA ANDPERFORMERS), POLAND (POL): Total entries: 1 Total athletes 1
Monster Akademia Rybnik(MAR)
POLAND (POL)
Gawlik Kamil
Ne-waza Gi U21 Men -94 kg
Monster Akademia Rybnik(MAR), POLAND (POL)
Gawlik Kamil
Ne-Waza No Gi U21 Men -94 kg
Monster Akademia Rybnik(MAR), POLAND (POL)
Janota Kamil
Ne-waza Gi U18 Men -77 kg
Monster Akademia Rybnik(MAR), POLAND (POL)
Janota Kamil
Ne-Waza No Gi U18 Men -77 kg
Monster Akademia Rybnik[7](MAR[7]), POLAND (POL): Total entries: 4 Total athletes 2
Musashi Żarki Letnisko(MZL)
POLAND (POL)
Cupiał Karol
Fighting bez I fazy U12 Men -32 kg
Musashi Żarki Letnisko(MZL), POLAND (POL)
Cupiał Karol
Fighting U12 Men -32 kg
Musashi Żarki Letnisko(MZL), POLAND (POL)
Liszka Lena
Fighting bez I fazy U6 Mix -20kg
Musashi Żarki Letnisko(MZL), POLAND (POL)
Liszka Lena
Ne-waza Gi U8 Mix -18kg
Musashi Żarki Letnisko(MZL), POLAND (POL)
Trefuń Paweł
Ne-waza Gi U21 Men -85 kg
Musashi Żarki Letnisko(MZL), POLAND (POL)
Trefuń Wojciech
Fighting U21 Men +94 kg
Musashi Żarki Letnisko(MZL), POLAND (POL)
Trefuń Wojciech
Ne-waza Gi U21 Men -94 kg
Musashi Żarki Letnisko[1](MZL[1]), POLAND (POL): Total entries: 7 Total athletes 4
Natal Grind Team(NGT)
POLAND (POL)
Budacz Dawid
Ne-Waza No Gi U18 Men -69 kg
Natal Grind Team(NGT), POLAND (POL)
Budacz Mateusz
Ne-waza Gi U14 Men -48 kg
Natal Grind Team[1](NGT[1]), POLAND (POL): Total entries: 2 Total athletes 2
Nelson Club(NC)
POLAND (POL)
Baucz Małgorzata
Ne-waza Gi U18 Women -63 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
Baucz Małgorzata
Ne-Waza No Gi U18 Women -63 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
Chmielewski Dominik
Ne-Waza No Gi U12 Men -25 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
Filuba Wojciech
Ne-Waza No Gi U12 Men -32 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
KACZMARCZYK JAN
Ne-waza Gi U12 Men -44 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
Krzyk Adam
Ne-Waza No Gi U12 Men -52 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
KŁOSOWSKI FILIP
Ne-Waza No Gi U12 Men -32 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
Mrozek Natan
Ne-Waza No Gi U14 Men -40 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
Skorupa Piotr
Ne-waza Gi U21 Men -69 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
Skorupa Piotr
Ne-Waza No Gi U21 Men -69 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
Śledź Filip
Ne-Waza No Gi U12 Men -40 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
Zielińska Neli
Ne-Waza No Gi U12 Women -44 kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL)
Łopuszańska Pola
Ne-Waza No Gi U10 Women -25kg
Nelson Club(NC), POLAND (POL): Total entries: 13 Total athletes 11
Olimpus Fight Club(OFC)
POLAND (POL)
Czajkowski Grzegorz
Ne-Waza No Gi U16 Men -52 kg
Olimpus Fight Club(OFC), POLAND (POL)
Czerwieniec Borys
Ne-Waza No Gi U14 Men -32 kg
Olimpus Fight Club(OFC), POLAND (POL)
de Lorm Lena
Ne-Waza No Gi U16 Women +63 kg
Olimpus Fight Club(OFC), POLAND (POL)
Gogoła Wiktor
Ne-Waza No Gi U21 Men -94 kg
Olimpus Fight Club(OFC), POLAND (POL)
Lewandowski Wiktor
Ne-Waza No Gi Senior Men -69 kg
Olimpus Fight Club(OFC), POLAND (POL)
Śliwa Filip
Ne-Waza No Gi U16 Men -48 kg
Olimpus Fight Club(OFC), POLAND (POL)
Stępczyński Alan
Ne-Waza No Gi U16 Men -56 kg
Olimpus Fight Club(OFC), POLAND (POL)
Wardęga Franek
Ne-Waza No Gi U14 Men -48 kg
Olimpus Fight Club(OFC), POLAND (POL): Total entries: 8 Total athletes 8
Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo(PFJJK)
POLAND (POL)
Drzewiecki Oskar
Fighting bez I fazy U14 Men -69 kg
Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo(PFJJK), POLAND (POL)
Drzewiecki Oskar
Fighting U14 Men -69 kg
Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo(PFJJK), POLAND (POL)
Szostek Nadia
Fighting bez I fazy U16 Women -57 kg
Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo(PFJJK), POLAND (POL)
Szostek Nadia
Fighting U16 Women -57 kg
Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo(PFJJK), POLAND (POL)
Ławczys Jan
Fighting bez I fazy U16 Men -56 kg
Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo(PFJJK), POLAND (POL)
Ławczys Joanna
Fighting U18 Women -52 kg
Polska Federacja Ju-Jitsu i Kobudo[1](PFJJK[1]), POLAND (POL): Total entries: 6 Total athletes 4
Pride MMA Gliwice(PMMAG)
POLAND (POL)
Gałonska Wiktoria
Ne-waza Gi U14 Women -57 kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Gałonska Wiktoria
Ne-Waza No Gi U14 Women -57 kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Gdula Hanna
Ne-waza Gi U10 Women -20kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Głowacki Mikołaj
Ne-waza Gi Senior Men -77 kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Kałuska Martyna
Ne-waza Gi Senior Women +70 kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Osińska Amira
Ne-waza Gi U12 Women -36 kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Osińska Amira
Ne-Waza No Gi U12 Women -36 kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Skwiercz Szymon
Ne-waza Gi U18 Men -77 kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Skwiercz Szymon
Ne-Waza No Gi U18 Men -77 kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Sobczak Franciszek
Ne-waza Gi U8 Mix -24kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Sobczak Jan
Ne-waza Gi U8 Mix -20kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Sobczak Łukasz
Ne-waza Gi Senior Men -77 kg
Pride MMA Gliwice(PMMAG), POLAND (POL)
Szczyrba Borys
Ne-waza Gi U6 Mix -18kg
Pride MMA Gliwice[1](PMMAG[1]), POLAND (POL): Total entries: 13 Total athletes 10
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG)
POLAND (POL)
Biernacki Milan
Ne-waza Gi U10 Men -36kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Bochenek Aleksander
Ne-waza Gi U12 Men +52 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Borowik Amelia
Ne-waza Gi U12 Women -36 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Borowik Amelia
Ne-Waza No Gi U12 Women -36 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Budzyński Bruno
Ne-waza Gi U12 Men -36 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Dąbrowski Leon
Ne-waza Gi U12 Men -36 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Dąbrowski Leon
Ne-Waza No Gi U12 Men -36 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Drzewiecki Oskar
Ne-waza Gi U14 Men -69 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Dziuba Filip
Ne-waza Gi U8 Mix -28kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Frątczak Marcelina
Ne-waza Gi U10 Women -28kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Furgalski Maksymilian
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Furgalski Maksymilian
Ne-Waza No Gi U12 Men -32 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Furgalski Norbert
Ne-waza Gi U14 Men -32 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Furgalski Norbert
Ne-Waza No Gi U14 Men -32 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Gomułka Igor
Ne-waza Gi U16 Men -62 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Gomułka Igor
Ne-Waza No Gi U16 Men -62 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Gomułka Kacper
Ne-waza Gi U14 Men -40 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Grabowski Bartosz
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Graf Alicja
Ne-waza Gi U12 Women -40 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Graf Alicja
Ne-Waza No Gi U12 Women -40 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Graf Stanisław
Ne-waza Gi U10 Men -36kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Graf Stanisław
Ne-Waza No Gi U10 Men -36kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Grochowalski Piotr
Ne-waza Gi U14 Men -48 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Grochowalski Piotr
Ne-Waza No Gi U14 Men -48 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Grzegorczyk Norbert
Ne-waza Gi U14 Men -62 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Grzegorczyk Norbert
Ne-Waza No Gi U14 Men -62 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Haras Mateusz
Ne-Waza No Gi U18 Men -56 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Jaworski Oskar
Ne-waza Gi U10 Men -28kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Jaworski Oskar
Ne-Waza No Gi U10 Men -28kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Kapusta Bruno
Ne-waza Gi U8 Mix -24kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Kapusta Bruno
Ne-Waza No Gi U8 Mix -24kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Kapusta Igor
Ne-waza Gi U12 Men -40 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Kapusta Igor
Ne-Waza No Gi U12 Men -40 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Kistela Gracjan
Ne-waza Gi U8 Mix -18kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Kowalczyk Emilia
Ne-waza Gi U8 Mix -24kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Kowalski Dawid
Ne-waza Gi U12 Men -44 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Kowalski Dawid
Ne-Waza No Gi U12 Men -44 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Lipowski Igor
Ne-waza Gi U12 Men -40 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Lipowski Igor
Ne-Waza No Gi U12 Men -40 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Majcher Jan
Ne-waza Gi U10 Men -32kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Majcher Jan
Ne-Waza No Gi U10 Men -32kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Młynarkiewicz Antoni
Ne-waza Gi U8 Mix -18kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Olszewski Marcel
Ne-waza Gi U8 Mix -22kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Olszewski Marcel
Ne-Waza No Gi U8 Mix -22kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Panek Oliwier
Ne-waza Gi U14 Men -48 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Pieszczek Dominik
Ne-waza Gi U12 Men +52 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Pieszczek Dominik
Ne-Waza No Gi U12 Men +52 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Pieszczek Milena
Ne-waza Gi U14 Women -57 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Pieszczek Milena
Ne-Waza No Gi U14 Women -57 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Prajsnar Radosław
Ne-waza Gi U8 Mix -20kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Skiba Samuel
Ne-waza Gi U12 Men -48 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Skiba Samuel
Ne-Waza No Gi U12 Men -52 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Skwarek Alicja
Ne-waza Gi U12 Women -36 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Skwarek Alicja
Ne-Waza No Gi U12 Women -36 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Szostak Oskar
Ne-waza Gi U14 Men -44 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Szymański Dominik
Ne-waza Gi U12 Men +52 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Tober Borys
Ne-waza Gi U10 Men -32kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Widawski Jakub
Ne-waza Gi U16 Men -69 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Widawski Jakub
Ne-Waza No Gi U16 Men -69 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Wieczerza Wiktor
Ne-waza Gi U14 Men -52 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Wieczerza Wiktor
Ne-Waza No Gi U14 Men -52 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Wojtczak Olaf
Ne-waza Gi U12 Men -44 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Wojtczak Olaf
Ne-Waza No Gi U12 Men -44 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Wypych Nela
Ne-waza Gi U8 Mix -20kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Wypysiński Borys
Ne-waza Gi U16 Men -69 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Wypysiński Borys
Ne-Waza No Gi U16 Men -69 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Wypysiński Robert
Ne-waza Gi U14 Men -36 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Wypysiński Robert
Ne-Waza No Gi U14 Men -36 kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Ziółkowski Michał
Ne-waza Gi U8 Mix -20kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Łukasiński Jan
Ne-waza Gi U8 Mix -22kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL)
Łukasiński Stanisław
Ne-waza Gi U8 Mix -28kg
Rio Grappling Dąbrowa Górnicza(RGDG), POLAND (POL): Total entries: 71 Total athletes 46
RKSiSW Seiken(RKSISW)
POLAND (POL)
Balcer Lena
Ne-waza Gi U16 Women +63 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Balcer Lena
Ne-Waza No Gi U16 Women +63 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Baucz Nina
Ne-waza Gi U12 Women -28 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Baucz Nina
Ne-Waza No Gi U12 Women -28 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Bienek Alex
Fighting bez I fazy U14 Men -52 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Bienek Alex
Ne-waza Gi U14 Men -52 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Bienek Alex
Ne-Waza No Gi U14 Men -52 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Duda Zuzanna
Ne-waza Gi U18 Women -70 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Duda Zuzanna
Ne-Waza No Gi U18 Women -70 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Grubski Mateusz
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Grubski Mateusz
Ne-Waza No Gi U12 Men -32 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Gryc Mateusz
Ne-waza Gi U16 Men -62 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Karaś Jakub
Fighting bez I fazy U12 Men -32 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Karaś Jakub
Ne-waza Gi U12 Men -32 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Karaś Jakub
Ne-Waza No Gi U12 Men -32 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Kowalska Maja
Ne-waza Gi U12 Women -40 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Lubiński Radosław
Ne-waza Gi U10 Men -25kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Lubiński Radosław
Ne-Waza No Gi U10 Men -25kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Mamczura Maciej
Ne-waza Gi U12 Men -25 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Mamczura Mateusz
Ne-waza Gi U6 Mix -18kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Mamczura Michał
Ne-waza Gi U14 Men -32 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Pawelec Karolina
Ne-waza Gi U10 Women -22kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Skalec Igor
Ne-Waza No Gi U12 Men -28 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Wita Hanna
Ne-waza Gi U10 Women -22kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Wypukoł Carmen
Ne-Waza No Gi U16 Women -44 kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Żukowska Oliwia
Ne-waza Gi U10 Women -36kg
RKSiSW Seiken(RKSISW), POLAND (POL)
Żukowska Oliwia
Ne-Waza No Gi U10 Women -36kg
RKSiSW Seiken[1](RKSISW[1]), POLAND (POL): Total entries: 27 Total athletes 17
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM)
POLAND (POL)
Ceglarek Eryk
Fighting U12 Men -36 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Chlebowski Bartosz
Fighting bez I fazy U10 Men -28kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Cieślak Piotr
Fighting bez I fazy U12 Men -32 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Cieślak Piotr
Fighting U12 Men -32 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Dańkowska Nikola
Ne-waza Gi U16 Women 63 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Erkier Tomasz
Fighting U14 Men -44 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Grzybek Lena
Fighting bez I fazy U14 Women -48 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Kozielska Natalia
Fighting bez I fazy U14 Women -48 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Kupczyk Krystian
Fighting U18 Men -69 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Kupczyk Krystian
Ne-waza Gi U18 Men -69 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Kłak Jan
Fighting bez I fazy U12 Men -32 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Kłak Tomasz
Fighting bez I fazy U10 Men -32kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Mencel Bartłomiej
Fighting U18 Men -62 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Mencel Bartłomiej
Ne-waza Gi U18 Men -62 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Michalski Karol
Fighting bez I fazy U16 Men -44 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Niczek Mateusz
Fighting bez I fazy U14 Men -36 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Niczek Mateusz
Fighting U14 Men -40 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Niezgoda Angelika
Ne-waza Gi U10 Women -28kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Nykonchuk Roman
Ne-waza Gi U12 Men -44 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Podgórski Szymon
Fighting bez I fazy U10 Men -25kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Pojasek Filip
Fighting bez I fazy U14 Men -40 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Roszer Alicja
Fighting U16 Women -48 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Roszer Alicja
Ne-waza Gi U16 Women 48 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Rydel Bartosz
Fighting U18 Men -77 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Selwat Amelia
Fighting bez I fazy U14 Women -44 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Selwat Amelia
Fighting U14 Women -44 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Shvets Valeria
Ne-waza Gi U18 Women -63 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Średziński Dariusz
Fighting bez I fazy U10 Men -28kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Średziński Tomasz
Fighting bez I fazy U8 Mix -24kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Stachoń Aleksandra
Fighting bez I fazy U12 Women -40 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Stajniak Weronika
Fighting bez I fazy U12 Women -32 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Stebel Łukasz
Fighting bez I fazy U16 Men -56 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Stebel Łukasz
Ne-waza Gi U16 Men -52 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Szafarczyk Wiktoria
Fighting U14 Women -40 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Szulc Ireneusz
Ne-waza Gi U10 Men -32kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Szulc Piotr
Fighting U14 Men -40 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Szulc Piotr
Ne-waza Gi U14 Men -40 kg
Roan Fight Club Mysłowice(RFCM), POLAND (POL)
Zoremba Oliwier
Fighting bez I fazy U10 Men -28kg
Roan Fight Club Mysłowice[1](RFCM[1]), POLAND (POL): Total entries: 38 Total athletes 30
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS)
POLAND (POL)
Absalon Bartosz
Fighting bez I fazy U12 Men -36 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Bartkowiak Bartosz
Fighting bez I fazy U10 Men -32kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Bartkowiak Bartosz
Ne-waza Gi U10 Men -32kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
BASTA EWELINA
Fighting bez I fazy U14 Women -40 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
BASTA EWELINA
Ne-waza Gi U14 Women -40 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Dudek Franciszek
Fighting bez I fazy U12 Men -36 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Dudek Franciszek
Fighting U12 Men -36 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Frączek Kamil
Ne-waza Gi Senior Men -85 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Frączek Kamil
Ne-Waza No Gi Senior Men -85 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Homola Hubert
Fighting bez I fazy U14 Men -36 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Jadach Igor
Fighting bez I fazy U12 Men -44 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Jadach Igor
Ne-waza Gi U12 Men -44 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Jarząb Maciej
Ne-waza Gi U14 Men -36 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Jarząb Wojciech
Ne-waza Gi U10 Men -28kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Kirylak Julia
Fighting bez I fazy U14 Women -48 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Koźbiał Oskar
Fighting bez I fazy U10 Men -36kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Kufka Wojciech
Fighting bez I fazy U10 Men -25kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Maślanka Tomasz
Ne-waza Gi U12 Men -48 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Rąpała Franciszek
Fighting bez I fazy U10 Men -32kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Romaniuk-Demonchaux Dawid
Fighting bez I fazy U14 Men -52 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Siódmok Natasza
Fighting Senior Women -57 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Skibski Bartosz
Fighting bez I fazy U10 Men -32kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Strózik Nadia
Fighting bez I fazy U10 Women -32kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Strózik Nadia
Ne-waza Gi U10 Women -32kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Szczucki Mikołaj
Fighting bez I fazy U10 Men -25kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Szczygieł Piotr
Fighting bez I fazy U10 Men -32kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Winkler Oskar
Ne-waza Gi U21 Men -85 kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego(RKJJS), POLAND (POL)
Zarębski Nikodem
Fighting bez I fazy U10 Men -28kg
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego[1](RKJJS[1]), POLAND (POL): Total entries: 28 Total athletes 22
Shark Top Team Bytom(STTB)
POLAND (POL)
Chykhardze Dawid
Ne-waza Gi U10 Men -32kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
Chykhardze Dawid
Ne-Waza No Gi U10 Men -32kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
Ciepłowski Jakub
Ne-waza Gi U10 Men -25kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
Ciepłowski Jakub
Ne-Waza No Gi U10 Men -25kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
LATOS OLIWIA
Ne-waza Gi U10 Women -28kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
LATOS OLIWIA
Ne-Waza No Gi U10 Women -25kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
Raczyńska Pola
Ne-Waza No Gi U16 Women -48 kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
Raczynski Rafal
Ne-Waza No Gi Senior Men -85 kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
Raczyński Tymoteusz
Ne-waza Gi U8 Mix -20kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
Raczyński Tymoteusz
Ne-Waza No Gi U8 Mix -20kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
Tkach Siergiej
Ne-waza Gi U12 Men -36 kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
Tkach Siergiej
Ne-Waza No Gi U12 Men -36 kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
Wowra Igor
Ne-waza Gi U10 Men -25kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL)
Wowra Igor
Ne-Waza No Gi U10 Men -25kg
Shark Top Team Bytom(STTB), POLAND (POL): Total entries: 14 Total athletes 8
Shogun Mysłowice(SM)
POLAND (POL)
Bartoszko Kinga
Fighting bez I fazy U14 Women -44 kg
Shogun Mysłowice(SM), POLAND (POL)
Bula Błażej
Fighting U18 Men +85 kg
Shogun Mysłowice(SM), POLAND (POL)
Kowalewski Jakub
Fighting U14 Men -62 kg
Shogun Mysłowice(SM), POLAND (POL): Total entries: 3 Total athletes 3
Silesian Aikido(SA)
POLAND (POL)
Kalińska Daria
Fighting bez I fazy U6 Mix -20kg
Silesian Aikido(SA), POLAND (POL)
Kalińska Sandra
Fighting bez I fazy U8 Mix -24kg
Silesian Aikido(SA), POLAND (POL)
Krężel Wiktoria
Ne-waza Gi U16 Women 57 kg
Silesian Aikido(SA), POLAND (POL)
Puchałka Szymon
Fighting bez I fazy U10 Men -28kg
Silesian Aikido[1](SA[1]), POLAND (POL): Total entries: 4 Total athletes 4
Silesian Fight Gym(SFG)
POLAND (POL)
Bochenek Adam
Ne-Waza No Gi U12 Men -40 kg
Silesian Fight Gym(SFG), POLAND (POL)
Bochenek Zofia
Ne-Waza No Gi U16 Women +63 kg
Silesian Fight Gym(SFG), POLAND (POL)
Flis Szymon
Ne-Waza No Gi U14 Men -40 kg
Silesian Fight Gym(SFG), POLAND (POL)
Kocur Olek
Ne-Waza No Gi U18 Men -56 kg
Silesian Fight Gym(SFG), POLAND (POL)
Winkler Kacper
Ne-Waza No Gi U12 Men -28 kg
Silesian Fight Gym(SFG), POLAND (POL)
Wychowski Dastin
Ne-Waza No Gi U12 Men -44 kg
Silesian Fight Gym[2](SFG[2]), POLAND (POL): Total entries: 6 Total athletes 6
Sparta Fight Club(SFG)
POLAND (POL)
Urbaniec Jakub
Ne-waza Gi U14 Men -40 kg
Sparta Fight Club(SFG), POLAND (POL)
Urbaniec Jakub
Ne-Waza No Gi U14 Men -40 kg
Sparta Fight Club[1](SFG[1]), POLAND (POL): Total entries: 2 Total athletes 1
Torfiorze Team(TT)
POLAND (POL)
Wojdalska Zuzanna
Ne-waza Gi U16 Women 48 kg
Torfiorze Team(TT), POLAND (POL)
Wojdalska Zuzanna
Ne-Waza No Gi U16 Women -48 kg
Torfiorze Team[2](TT[2]), POLAND (POL): Total entries: 2 Total athletes 1
UKS Budo Pawłowice(UKSBP)
POLAND (POL)
Bartoń Patrycja
Fighting U18 Women -48 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Bartoń Patrycja
Ne-waza Gi U18 Women -48 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Bartoń Patrycja
Ne-Waza No Gi U18 Women -48 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Jaworski Michał
Fighting bez I fazy U16 Men +77 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Jaworski Michał
Ne-waza Gi U16 Men +77 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Jaworski Michał
Ne-Waza No Gi U16 Men -77 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Kodur Bartosz
Ne-waza Gi U18 Men -69 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Mastela Alan
Ne-Waza No Gi U14 Men -40 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Nalepa Emanuel
Ne-waza Gi U14 Men -40 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Repeta Dawyd
Ne-waza Gi U16 Men -48 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Repeta Dawyd
Ne-Waza No Gi U16 Men -48 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Sikora Mikołaj
Ne-waza Gi U16 Men -62 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Smulski Bartosz
Ne-waza Gi U18 Men -69 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Smulski Bartosz
Ne-Waza No Gi U18 Men -69 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Smulski Michał
Ne-waza Gi U12 Men +52 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Smulski Michał
Ne-Waza No Gi U12 Men +52 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Świder Adam
Ne-waza Gi U14 Men -40 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Szpyra Arkadiusz
Ne-waza Gi U14 Men -36 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Szpyra Arkadiusz
Ne-Waza No Gi U14 Men -36 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Tyshkov Denys
Ne-Waza No Gi U14 Men -56 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Woźnica Oskar
Ne-waza Gi U16 Men -69 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL)
Woźnica Oskar
Ne-Waza No Gi U16 Men -69 kg
UKS Budo Pawłowice(UKSBP), POLAND (POL): Total entries: 22 Total athletes 13
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ)
POLAND (POL)
Baniecki Jerzy
Fighting bez I fazy U14 Men -62 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Barnaś Maciej
Fighting bez I fazy U16 Men -48 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Barnaś Maciej
Fighting U16 Men -48 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Bednarowski Bryan
Ne-waza Gi U18 Men -69 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Bednarowski Bryan
Ne-Waza No Gi U18 Men -69 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Czechowska Zuzanna
Fighting bez I fazy U12 Women +48 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Grudzień Bartosz
Ne-Waza No Gi U18 Men -77 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Grudzień Szymon
Ne-waza Gi U16 Men -69 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Juras Filip
Fighting U16 Men -56 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Juras Filip
Ne-waza Gi U16 Men -56 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Marszałek Wojciech
Ne-waza Gi U21 Men -69 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Marszałek Wojciech
Ne-Waza No Gi U21 Men -69 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Osiński Alan
Fighting U18 Men -77 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Piątek Borys
Ne-waza Gi U18 Men -69 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Piątek Borys
Ne-Waza No Gi U18 Men -69 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Surma Mateusz
Fighting bez I fazy U16 Men +77 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Surma Mateusz
Ne-waza Gi U16 Men +77 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Yankowski Mark
Fighting bez I fazy U16 Men -44 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Yankowski Mark
Fighting U16 Men -44 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Żelichowski Jędrzej
Fighting U18 Men +85 kg
UKS Głogowski Klub Judo(UKSGKJ), POLAND (POL)
Łukawska Laura
Fighting bez I fazy U14 Women -48 kg
UKS Głogowski Klub Judo[1](UKSGKJ[1]), POLAND (POL): Total entries: 21 Total athletes 14
UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska(UKSŁ)
POLAND (POL)
Gembalczyk Sebastian
Fighting Masters Men -77 kg
UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska(UKSŁ), POLAND (POL)
Piskowski Maciej
Fighting U18 Men -85
UKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska[1](UKSŁ[1]), POLAND (POL): Total entries: 2 Total athletes 2
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE)
POLAND (POL)
GRABSKI FILIP
Fighting U16 Men -48 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
HERMAN JĘDRZEJ
Fighting bez I fazy U12 Men -44 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
JANOSZ MAKSYMILIAN
Fighting bez I fazy U14 Men -36 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
KARKOSZ GABRIEL
Fighting U14 Men -32 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
KOTUS KAMIL
Fighting bez I fazy U14 Men -62 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
KOŁODZIEJ IVO
Fighting bez I fazy U12 Men -44 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
KOŁODZIEJ MIA
Fighting U16 Women -57 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
KUROWSKI MARCEL
Fighting bez I fazy U12 Men -32 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
MACHNA DAWID
Fighting U18 Men -69 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
MACHNA ZOFIA
Fighting U14 Women -44 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
PARTYKA WIKTOR
Fighting U16 Men -56 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
WOJTAS SZYMON
Fighting U16 Men -44 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL)
ZIPPER MIKOŁAJ
Fighting U21 Men -69 kg
UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE(UKS KARKOSZ IMP MYSŁOWICE), POLAND (POL): Total entries: 13 Total athletes 13
UKS Nakano Pogwizdów(UKSNP)
POLAND (POL)
Banot Agata
Fighting U16 Women -48 kg
UKS Nakano Pogwizdów(UKSNP), POLAND (POL)
Drewek Jacek
Fighting U21 Men -69 kg
UKS Nakano Pogwizdów(UKSNP), POLAND (POL)
Drewek Jakub
Fighting U18 Men -69 kg
UKS Nakano Pogwizdów(UKSNP), POLAND (POL)
Kubicius Aleksandra
Fighting U14 Women -44 kg
UKS Nakano Pogwizdów(UKSNP), POLAND (POL)
Kwieciński Adam
Fighting U16 Men -44 kg
UKS Nakano Pogwizdów(UKSNP), POLAND (POL)
Szczuka Samuel
Fighting U18 Men -85
UKS Nakano Pogwizdów(UKSNP), POLAND (POL)
Wasiołek Anna
Fighting U14 Women -40 kg
UKS Nakano Pogwizdów(UKSNP), POLAND (POL)
Węglorz Patryk
Fighting U21 Men +94 kg
UKS Nakano Pogwizdów[1](UKSNP[1]), POLAND (POL): Total entries: 8 Total athletes 8
Wataha FC(WFC)
POLAND (POL)
Bożek Ignacy
Fighting bez I fazy U8 Mix -22kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Bożek Ignacy
Ne-waza Gi U8 Mix -22kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Ćwikliński Bruno
Fighting bez I fazy U8 Mix -28kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Ćwikliński Bruno
Ne-waza Gi U8 Mix -28kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Kwiatkowska Natalia
Ne-waza Gi U16 Women 63 kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Mazitowa Olha
Fighting U18 Women -52 kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Mazitowa Olha
Ne-waza Gi U18 Women -52 kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Mencel Mateusz
Fighting bez I fazy U8 Mix -22kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Piórecki Arkadiusz
Fighting bez I fazy U8 Mix -24kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Piórecki Arkadiusz
Ne-waza Gi U8 Mix -24kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Szczypiński Maciej
Fighting bez I fazy U12 Men -44 kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Szczypiński Maciej
Ne-waza Gi U12 Men -44 kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
TURKOW GLEB
Fighting bez I fazy U10 Men -28kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
TURKOW GLEB
Ne-waza Gi U10 Men -28kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Wojtaszkiewicz Amelia
Fighting bez I fazy U10 Women -32kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL)
Wojtaszkiewicz Amelia
Ne-waza Gi U10 Women -32kg
Wataha FC(WFC), POLAND (POL): Total entries: 16 Total athletes 9
Teams: 43 Total entries: 552 Total athletes: 402
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-06-20 02:17:25 CEST +02:00)