| |||||
---|---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | Tatami 5 | |
09:00 |
U18 M -46 KG (2 ) #1 STEFANELLI FRANCESCO_PIO (NIPPON CLUB NA) vs SCIABOLA MICHELE (KDK SPELLO PG) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #32 DI_DONATO DARIO (GYMNAGAR FUTURA) vs TREGLIA FABRIZIO (JUDOPOLIVALENTE) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #52 PERISSUTTI MARCO (AD AJC.CASSOLA) vs FRONTAUREA MATTEO (ASD IPPON CLUB) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #88 RAGOSTA CIRO (FIAMME ORO) vs CESCHIUTTI RICCARDO (SPORT TEAM UD) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #116 TRAMONTANO ANTONIO (BANZAI CORTINA) vs BELARDINELLI CLAUDIO (ASD GIOVINAZZO) 09:00 - 09:05 (00:05) |
09:01 | |||||
09:02 | |||||
09:03 | |||||
09:04 | |||||
09:05 |
U18 M -50 KG (2 ) #2 PERESSIN ALBERTO (JUDO CARUGATE) vs LANZILLOTTI ANGELO (JUDO SAN VITO B) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #33 PERISSUTTI GIOVANNI (AD AJC.CASSOLA) vs SCIACCA NICOLÒ (J.C. LEONE PA) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #53 DONADI DAVID (JUDO TREVISO) vs PATANE GIORGIO (TITANIA CLUB CT) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #89 CREATINI DIEGO (KODOKAN KIAI) vs CUCINOTTA GABRIELE (YAMA ARASHI ME) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #117 CESCHIUTTI ALESSANDRO (SPORT TEAM UD) vs ZANETTI FILIPPO (J.C. SEGRATE MI) 09:05 - 09:10 (00:05) |
09:06 | |||||
09:07 | |||||
09:08 | |||||
09:09 | |||||
09:10 |
U18 M -50 KG (2 ) #3 BONGINI ANGELO (JUDO PIOMBINO) vs DE_BETTIN EDOARDO (JUDO V. VENETO) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #34 CACCAMO DEMETRIO (FORTITUDO 1903) vs MULAS MANUEL (DE BIANCHI JUDO) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #54 AVELLA STEFANO (ISAO OKANO CLUB) vs AMEN FRANCESCOROSARIO (J.C. CANINO VT) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #90 SAIMOUNI ABDESSAMAD (ASD JIGORO KANO) vs SOFIA RICCARDO (JUDO AZZANESE) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #118 TROISI ALBERTO (JUDO LEGNANO) vs NANNICINI FILIPPO (IZUMO SPORT ASD) 09:10 - 09:15 (00:05) |
09:11 | |||||
09:12 | |||||
09:13 | |||||
09:14 | |||||
09:15 |
U18 M -50 KG (2 ) #4 DI_CONCILIO GIACOMO (IL GABBIANO) vs FRESU LEONARDO (IZUMO SPORT ASD) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #35 GUERCIO LUDOVICO (J.C. LEONE PA) vs SENATORE GIUSEPPE (KENDOKAN SA) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #55 OTAY CHADI (JUDO LANZI PR) vs LICITRA LORENZO (KOIZUMI SCICLI) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #91 PATTA COSTANTINO (BUDOKAN BO) vs TUFARIELLO MICHELE (TEAM GUERRAZZI) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #119 GALEOTO NIKOLO (J.C. PARABIAGO) vs MASCHIO GABRIELE (MULTISPORTJUDOR) 09:15 - 09:20 (00:05) |
09:16 | |||||
09:17 | |||||
09:18 | |||||
09:19 | |||||
09:20 |
U18 M -50 KG (2 ) #5 PARLATI MANUEL (NIPPON CLUB NA) vs PUGLIESE SALVATORE (POETI DEL JUDO) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #36 TROIANO FRANCESCO (KODOKAN CASERTA) vs PAGLIARELLO MATTIA (IL CENTRO JUDO) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #56 BENFANTE GIUSEPPE (J.C. LEONE PA) vs SPANO ANDREA (C.S. G. SIENI) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #92 PAGLIALUNGA CRISTIAN (JUDO MIZU) vs MALAGODI FEDERICO (NUOVA FLORIDA) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #120 FARULLA NICCOLO (SHARIN JUDO SV) vs BONARRIGO ANDREA (FORTITUDO 1903) 09:20 - 09:25 (00:05) |
09:21 | |||||
09:22 | |||||
09:23 | |||||
09:24 | |||||
09:25 |
U18 M -50 KG (2 ) #6 PIRAS DANIELE (CSJ ROMA) vs ALFANO VINCENZO (ASD C.I.JUDO FI) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #37 CALZETTI LEONARDO (KSDK PARMA) vs DAGUANNO ALEX (JUDO SHIAI) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #57 LORIGIOLA JACOPO (AD AJC.CASSOLA) vs CIRILLO ANTONIO (GYMNAGAR FUTURA) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #93 MICELI CRISTIAN (BANZAI CORTINA) vs LAVATELLI THOMAS (KODOKAN CERANO) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #121 CENEDESE SEAN (JUDO TREVISO) vs SPADINI MATTEO (JUDO ROSIGNANO) 09:25 - 09:30 (00:05) |
09:26 | |||||
09:27 | |||||
09:28 | |||||
09:29 | |||||
09:30 |
U18 M -46 KG (2 ) #7 STEFANELLI FRANCESCO_PIO (NIPPON CLUB NA) vs SCIABOLA MICHELE (KDK SPELLO PG) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #38 ROSSIT NICOLÒ (JUDO TAMAI) vs DI_DONATO DARIO (GYMNAGAR FUTURA) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #58 QUATTROCIOCCHI ENZO (JUDOPOLIVALENTE) vs FRONTAUREA MATTEO (ASD IPPON CLUB) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #94 GUSSONI DAVIDE (POL. YUBIKAI RM) vs MATTIOZZI ALESSANDRO (JUDO YAWARA) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #122 RIPPA RAFFAELE (VIRTUS NA) vs CAPUANO BIAGIO (GIOVANI TALENTI) 09:30 - 09:35 (00:05) |
09:31 | |||||
09:32 | |||||
09:33 | |||||
09:34 | |||||
09:35 |
U18 M -50 KG (2 ) #8 ANDREINI PIETRO (JUDO PIOMBINO) vs LANZILLOTTI ANGELO (JUDO SAN VITO B) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #39 SCATOLINO MATHIAS (CRS AKIYAMA TO) vs VARAVALLO MATTEO (ACCADEMIA YUME) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #59 SANI GIANO (ASD C.I.JUDO FI) vs VIOLANTE GIUSEPPE (PIELLE CE) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #95 FORNARA EMANUELE (BANZAI CORTINA) vs DAMIANO CRISTIAN (NIPPON CLUB NA) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #123 CAMMILLERI DANIELE (J.C. LEONE PA) vs PASUT RICCARDO (SHIDOKAN 2018) 09:35 - 09:40 (00:05) |
09:36 | |||||
09:37 | |||||
09:38 | |||||
09:39 | |||||
09:40 |
U18 M -50 KG (2 ) #9 MANFERLOTTI VINCENZO (NIPPON CLUB NA) vs DE_BETTIN EDOARDO (JUDO V. VENETO) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #40 PIPPA ALESSANDRO (NIPPON CLUB NA) vs PERISSUTTI GIOVANNI (AD AJC.CASSOLA) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #60 PETRUZZELLI FLAVIO (CRS AKIYAMA TO) vs PATANE GIORGIO (TITANIA CLUB CT) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #96 VILLA BRUNO (RONIN MONZA) vs FRISULLO ANTONIO_IGOR (JUDO RUFFANO) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #124 LIPPI GHERARDO (KODOKAN EMPOLI) vs FRANCO NICOLA (KODOKAN BRIENZA) 09:40 - 09:45 (00:05) |
09:41 | |||||
09:42 | |||||
09:43 | |||||
09:44 | |||||
09:45 |
U18 M -50 KG (2 ) #10 LO_PRESTI ANTONINO_LEOPOLDO (NOVASCONI SP) vs LOVATI MATTEO (KODOKAN CERANO) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #41 ZOLESI MATTIA (CUS PARMA) vs MULAS MANUEL (DE BIANCHI JUDO) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #61 BRANCATO RICCARDO (J.C. LEONE PA) vs AVELLA STEFANO (ISAO OKANO CLUB) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #97 MODEO PAOLO (J.C. CANINO VT) vs DI_CHIO MATTIA (CSJ ROMA) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #125 FAVA TOMMASO (KDK SPELLO PG) vs GIRARDI ALBERTO (EQUIPE CALDOGNO) 09:45 - 09:50 (00:05) |
09:46 | |||||
09:47 | |||||
09:48 | |||||
09:49 | |||||
09:50 |
U18 M -50 KG (2 ) #11 SPINA ALESSANDRO (CSJ ROMA) vs PETRICCIONE VINCENZO (NIPPON CLUB NA) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #42 SOLINA ANDREA (JUDOCERACCHINI) vs SENATORE GIUSEPPE (KENDOKAN SA) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #62 BOTTA MICHELE (KODOKAN BRIENZA) vs LICITRA LORENZO (KOIZUMI SCICLI) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #98 SPASARO GIORGIO_ROBERTO (KUMIAI TO) vs CONVERSO RUBEN (J.C. TOR LUPARA) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #126 CORTE MARCO (S.G. TRIESTINA) vs POMPEI ANDREA (ASD GIOVINAZZO) 09:50 - 09:55 (00:05) |
09:51 | |||||
09:52 | |||||
09:53 | |||||
09:54 | |||||
09:55 |
U18 M -50 KG (2 ) #12 PALUMBO DOMENICO (NEW CRAZY FITNE) vs FONTANA GIOVANNI (JUDO VALBRENTA) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #43 COLURCIO GIOVANNI (NEW CRAZY FITNE) vs MASSACESI YURI (JDSAKURA OSIMO) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #63 GONINI SIMONE (NUOVA FLORIDA) vs SOMMELLA ALEXEY (NEW TOP LINE) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #99 MIANI PASQUALE (JUDO ANDRIA) vs SAPONARO ALBERTO (OTTAVIA RM) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #127 TERENZANI PIETRO_ANTONIO (SPORT TEAM UD) vs PAPA MARCO (JUDO ANDRIA) 09:55 - 10:00 (00:05) |
09:56 | |||||
09:57 | |||||
09:58 | |||||
09:59 | |||||
10:00 |
U18 M -46 KG (2 ) #13 STEFANELLI FRANCESCO_PIO (NIPPON CLUB NA) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #44 VERDECCHIA RICCARDO (JUDO YAWARA) vs PAGLIARELLO MATTIA (IL CENTRO JUDO) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #64 ORLANDO ANDREA (J.C. LEONE PA) vs SPANO ANDREA (C.S. G. SIENI) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #100 SANTORO GIUSEPPE (STAR JUDO CLUB) vs LAZZARO VALERIO (LA PALESTRA TA) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #128 MORELLI ANDREA (KODOKAN KIAI) vs RAGOSTA SALVATORE (FIAMME ORO) 10:00 - 10:05 (00:05) |
10:01 | |||||
10:02 | |||||
10:03 | |||||
10:04 | |||||
10:05 |
U18 M -50 KG (2 ) #14 ANDREINI PIETRO (JUDO PIOMBINO) vs DI_CONCILIO GIACOMO (IL GABBIANO) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #45 BELMONTE JACOPO (OLYMPIA CENTER) vs DAGUANNO ALEX (JUDO SHIAI) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #65 SMARRAZZO EMANUELE (ACCADEMIA YUME) vs LORIGIOLA JACOPO (AD AJC.CASSOLA) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #101 MICHELI DANIELE (ICHNOS CA) vs IZZO SALVATORE (TORRE DEL GRECO) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #129 SETTINERI PIETRO (YAMA ARASHI ME) vs CATANI GIANLUCA (J.C. CANINO VT) 10:05 - 10:10 (00:05) |
10:06 | |||||
10:07 | |||||
10:08 | |||||
10:09 | |||||
10:10 |
U18 M -50 KG (2 ) #15 PARLATI MANUEL (NIPPON CLUB NA) vs ALFANO VINCENZO (ASD C.I.JUDO FI) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #46 ROSSIT NICOLÒ (JUDO TAMAI) vs SCATOLINO MATHIAS (CRS AKIYAMA TO) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #66 QUATTROCIOCCHI ENZO (JUDOPOLIVALENTE) vs SANI GIANO (ASD C.I.JUDO FI) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #102 DE_ZAN MATTIA (JUDO V. VENETO) vs RAGOSTA CIRO (FIAMME ORO) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #130 MANZI ARIS_MARIA (AIRON JUDO 90) vs BELARDINELLI CLAUDIO (ASD GIOVINAZZO) 10:10 - 10:15 (00:05) |
10:11 | |||||
10:12 | |||||
10:13 | |||||
10:14 | |||||
10:15 |
U18 M -50 KG (2 ) #16 MANFERLOTTI VINCENZO (NIPPON CLUB NA) vs LO_PRESTI ANTONINO_LEOPOLDO (NOVASCONI SP) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #47 PIPPA ALESSANDRO (NIPPON CLUB NA) vs ZOLESI MATTIA (CUS PARMA) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #67 PETRUZZELLI FLAVIO (CRS AKIYAMA TO) vs AVELLA STEFANO (ISAO OKANO CLUB) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #103 CUCINOTTA GABRIELE (YAMA ARASHI ME) vs SAIMOUNI ABDESSAMAD (ASD JIGORO KANO) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #131 ZANETTI FILIPPO (J.C. SEGRATE MI) vs TROISI ALBERTO (JUDO LEGNANO) 10:15 - 10:20 (00:05) |
10:16 | |||||
10:17 | |||||
10:18 | |||||
10:19 | |||||
10:20 |
U18 M -50 KG (2 ) #17 SPINA ALESSANDRO (CSJ ROMA) vs PALUMBO DOMENICO (NEW CRAZY FITNE) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #48 SOLINA ANDREA (JUDOCERACCHINI) vs MASSACESI YURI (JDSAKURA OSIMO) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #68 BOTTA MICHELE (KODOKAN BRIENZA) vs SOMMELLA ALEXEY (NEW TOP LINE) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #104 TUFARIELLO MICHELE (TEAM GUERRAZZI) vs MALAGODI FEDERICO (NUOVA FLORIDA) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #132 GALEOTO NIKOLO (J.C. PARABIAGO) vs FARULLA NICCOLO (SHARIN JUDO SV) 10:20 - 10:25 (00:05) |
10:21 | |||||
10:22 | |||||
10:23 | |||||
10:24 | |||||
10:25 |
U18 M -50 KG (2 ) #20 10:25 - 10:30 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #49 VERDECCHIA RICCARDO (JUDO YAWARA) vs DAGUANNO ALEX (JUDO SHIAI) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #69 ORLANDO ANDREA (J.C. LEONE PA) vs LORIGIOLA JACOPO (AD AJC.CASSOLA) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #105 MICELI CRISTIAN (BANZAI CORTINA) vs MATTIOZZI ALESSANDRO (JUDO YAWARA) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #133 CENEDESE SEAN (JUDO TREVISO) vs CAPUANO BIAGIO (GIOVANI TALENTI) 10:25 - 10:30 (00:05) |
10:26 | |||||
10:27 | |||||
10:28 | |||||
10:29 | |||||
10:30 |
U18 M -50 KG (2 ) #21 10:30 - 10:35 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #50 ROSSIT NICOLÒ (JUDO TAMAI) vs PIPPA ALESSANDRO (NIPPON CLUB NA) 10:30 - 10:35 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #70 QUATTROCIOCCHI ENZO (JUDOPOLIVALENTE) vs PETRUZZELLI FLAVIO (CRS AKIYAMA TO) 10:30 - 10:35 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #106 MISOAGA MANUEL (ASD GIOVINAZZO) vs FORNARA EMANUELE (BANZAI CORTINA) 10:30 - 10:35 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #134 SORELLI ALESSANDRO (JUDOKAN) vs CAMMILLERI DANIELE (J.C. LEONE PA) 10:30 - 10:35 (00:05) |
10:31 | |||||
10:32 | |||||
10:33 | |||||
10:34 | |||||
10:35 |
U18 M -50 KG (2 ) #22 10:35 - 10:40 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #51 SOLINA ANDREA (JUDOCERACCHINI) vs VERDECCHIA RICCARDO (JUDO YAWARA) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #71 BOTTA MICHELE (KODOKAN BRIENZA) vs ORLANDO ANDREA (J.C. LEONE PA) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #107 VILLA BRUNO (RONIN MONZA) vs DI_CHIO MATTIA (CSJ ROMA) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #135 LIPPI GHERARDO (KODOKAN EMPOLI) vs FAVA TOMMASO (KDK SPELLO PG) 10:35 - 10:40 (00:05) |
10:36 | |||||
10:37 | |||||
10:38 | |||||
10:39 | |||||
10:40 |
U18 M -50 KG (2 ) #23 10:40 - 10:45 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #72 10:40 - 10:45 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #80 10:40 - 10:45 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #108 SPASARO GIORGIO_ROBERTO (KUMIAI TO) vs SAPONARO ALBERTO (OTTAVIA RM) 10:40 - 10:45 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #136 POMPEI ANDREA (ASD GIOVINAZZO) vs TERENZANI PIETRO_ANTONIO (SPORT TEAM UD) 10:40 - 10:45 (00:05) |
10:41 | |||||
10:42 | |||||
10:43 | |||||
10:44 | |||||
10:45 |
U18 M -50 KG (2 ) #24 LANZILLOTTI ANGELO (JUDO SAN VITO B) vs DI_CONCILIO GIACOMO (IL GABBIANO) 10:45 - 10:50 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #73 10:45 - 10:50 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #81 10:45 - 10:50 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #109 SANTORO GIUSEPPE (STAR JUDO CLUB) vs MICHELI DANIELE (ICHNOS CA) 10:45 - 10:50 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #137 RAGOSTA SALVATORE (FIAMME ORO) vs CATANI GIANLUCA (J.C. CANINO VT) 10:45 - 10:50 (00:05) |
10:46 | |||||
10:47 | |||||
10:48 | |||||
10:49 | |||||
10:50 |
U18 M -50 KG (2 ) #25 PUGLIESE SALVATORE (POETI DEL JUDO) vs ALFANO VINCENZO (ASD C.I.JUDO FI) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #74 DI_DONATO DARIO (GYMNAGAR FUTURA) vs SCATOLINO MATHIAS (CRS AKIYAMA TO) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #82 PATANE GIORGIO (TITANIA CLUB CT) vs AVELLA STEFANO (ISAO OKANO CLUB) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #110 DE_ZAN MATTIA (JUDO V. VENETO) vs CUCINOTTA GABRIELE (YAMA ARASHI ME) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #138 MANZI ARIS_MARIA (AIRON JUDO 90) vs ZANETTI FILIPPO (J.C. SEGRATE MI) 10:50 - 10:55 (00:05) |
10:51 | |||||
10:52 | |||||
10:53 | |||||
10:54 | |||||
10:55 |
U18 M -50 KG (2 ) #26 DE_BETTIN EDOARDO (JUDO V. VENETO) vs LO_PRESTI ANTONINO_LEOPOLDO (NOVASCONI SP) 10:55 - 11:00 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #75 PAGLIARELLO MATTIA (IL CENTRO JUDO) vs DAGUANNO ALEX (JUDO SHIAI) 10:55 - 11:00 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #83 LICITRA LORENZO (KOIZUMI SCICLI) vs SOMMELLA ALEXEY (NEW TOP LINE) 10:55 - 11:00 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #111 MALAGODI FEDERICO (NUOVA FLORIDA) vs MICELI CRISTIAN (BANZAI CORTINA) 10:55 - 11:00 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #139 GALEOTO NIKOLO (J.C. PARABIAGO) vs CAPUANO BIAGIO (GIOVANI TALENTI) 10:55 - 11:00 (00:05) |
10:56 | |||||
10:57 | |||||
10:58 | |||||
10:59 | |||||
11:00 |
U18 M -50 KG (2 ) #27 PETRICCIONE VINCENZO (NIPPON CLUB NA) vs PALUMBO DOMENICO (NEW CRAZY FITNE) 11:00 - 11:05 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #76 SCATOLINO MATHIAS (CRS AKIYAMA TO) vs PIPPA ALESSANDRO (NIPPON CLUB NA) 11:00 - 11:05 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #84 AVELLA STEFANO (ISAO OKANO CLUB) vs QUATTROCIOCCHI ENZO (JUDOPOLIVALENTE) 11:00 - 11:05 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #112 MISOAGA MANUEL (ASD GIOVINAZZO) vs DI_CHIO MATTIA (CSJ ROMA) 11:00 - 11:05 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #140 CAMMILLERI DANIELE (J.C. LEONE PA) vs FAVA TOMMASO (KDK SPELLO PG) 11:00 - 11:05 (00:05) |
11:01 | |||||
11:02 | |||||
11:03 | |||||
11:04 | |||||
11:05 |
U18 M -50 KG (2 ) #28 ANDREINI PIETRO (JUDO PIOMBINO) vs PARLATI MANUEL (NIPPON CLUB NA) 11:05 - 11:10 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #77 PAGLIARELLO MATTIA (IL CENTRO JUDO) vs SOLINA ANDREA (JUDOCERACCHINI) 11:05 - 11:10 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #85 LICITRA LORENZO (KOIZUMI SCICLI) vs ORLANDO ANDREA (J.C. LEONE PA) 11:05 - 11:10 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #113 SPASARO GIORGIO_ROBERTO (KUMIAI TO) vs SANTORO GIUSEPPE (STAR JUDO CLUB) 11:05 - 11:10 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #141 POMPEI ANDREA (ASD GIOVINAZZO) vs RAGOSTA SALVATORE (FIAMME ORO) 11:05 - 11:10 (00:05) |
11:06 | |||||
11:07 | |||||
11:08 | |||||
11:09 | |||||
11:10 |
U18 M -50 KG (2 ) #29 MANFERLOTTI VINCENZO (NIPPON CLUB NA) vs SPINA ALESSANDRO (CSJ ROMA) 11:10 - 11:15 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #78 ROSSIT NICOLÒ (JUDO TAMAI) vs VERDECCHIA RICCARDO (JUDO YAWARA) 11:10 - 11:15 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #86 PETRUZZELLI FLAVIO (CRS AKIYAMA TO) vs BOTTA MICHELE (KODOKAN BRIENZA) 11:10 - 11:15 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #114 CUCINOTTA GABRIELE (YAMA ARASHI ME) vs MALAGODI FEDERICO (NUOVA FLORIDA) 11:10 - 11:15 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #142 MANZI ARIS_MARIA (AIRON JUDO 90) vs CAPUANO BIAGIO (GIOVANI TALENTI) 11:10 - 11:15 (00:05) |
11:11 | |||||
11:12 | |||||
11:13 | |||||
11:14 | |||||
11:15 |
U18 M -50 KG (2 ) #30 LANZILLOTTI ANGELO (JUDO SAN VITO B) vs PUGLIESE SALVATORE (POETI DEL JUDO) 11:15 - 11:20 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #79 SCATOLINO MATHIAS (CRS AKIYAMA TO) vs SOLINA ANDREA (JUDOCERACCHINI) 11:15 - 11:20 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #87 QUATTROCIOCCHI ENZO (JUDOPOLIVALENTE) vs LICITRA LORENZO (KOIZUMI SCICLI) 11:15 - 11:20 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #115 MISOAGA MANUEL (ASD GIOVINAZZO) vs SPASARO GIORGIO_ROBERTO (KUMIAI TO) 11:15 - 11:20 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #143 FAVA TOMMASO (KDK SPELLO PG) vs RAGOSTA SALVATORE (FIAMME ORO) 11:15 - 11:20 (00:05) |
11:16 | |||||
11:17 | |||||
11:18 | |||||
11:19 | |||||
11:20 |
U18 M -50 KG (2 ) #31 LO_PRESTI ANTONINO_LEOPOLDO (NOVASCONI SP) vs PETRICCIONE VINCENZO (NIPPON CLUB NA) 11:20 - 11:25 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #160 SOLINA ANDREA (JUDOCERACCHINI) vs PETRUZZELLI FLAVIO (CRS AKIYAMA TO) 11:20 - 11:25 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #161 QUATTROCIOCCHI ENZO (JUDOPOLIVALENTE) vs VERDECCHIA RICCARDO (JUDO YAWARA) 11:20 - 11:25 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #144 PAGLIALUNGA CRISTIAN (JUDO MIZU) vs TUFARIELLO MICHELE (TEAM GUERRAZZI) 11:20 - 11:25 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #152 RIPPA RAFFAELE (VIRTUS NA) vs CENEDESE SEAN (JUDO TREVISO) 11:20 - 11:25 (00:05) |
11:21 | |||||
11:22 | |||||
11:23 | |||||
11:24 | |||||
11:25 |
U18 M -50 KG (2 ) #163 PUGLIESE SALVATORE (POETI DEL JUDO) vs SPINA ALESSANDRO (CSJ ROMA) 11:25 - 11:30 (00:05) |
U18 M -55 KG (2 ) #162 ROSSIT NICOLÒ (JUDO TAMAI) vs BOTTA MICHELE (KODOKAN BRIENZA) 11:25 - 11:30 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #208 DE_BERTI DAVIDE (ISAO OKANO CLUB) vs ZANGHI FRANCESCO (NUOVA FLORIDA) 11:25 - 11:30 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #145 11:25 - 11:30 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #153 MORELLI ANDREA (KODOKAN KIAI) vs CATANI GIANLUCA (J.C. CANINO VT) 11:25 - 11:30 (00:05) |
11:26 | |||||
11:27 | |||||
11:28 | |||||
11:29 | |||||
11:30 |
U18 M -50 KG (2 ) #164 PETRICCIONE VINCENZO (NIPPON CLUB NA) vs ANDREINI PIETRO (JUDO PIOMBINO) 11:30 - 11:35 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #169 BELVISO GABRIELE (AIRON JUDO 90) vs CALISE FRANCESCO_MATTIA (ASD JUDO FORIO) 11:30 - 11:35 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #209 ZUDDAS DANIELE (CUS NAPOLI) vs CAPERDONI FILIPPO (J.C. KEN OTANI) 11:30 - 11:35 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #146 TUFARIELLO MICHELE (TEAM GUERRAZZI) vs MICELI CRISTIAN (BANZAI CORTINA) 11:30 - 11:35 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #154 CENEDESE SEAN (JUDO TREVISO) vs GALEOTO NIKOLO (J.C. PARABIAGO) 11:30 - 11:35 (00:05) |
11:31 | |||||
11:32 | |||||
11:33 | |||||
11:34 | |||||
11:35 |
U18 M -50 KG (2 ) #165 PARLATI MANUEL (NIPPON CLUB NA) vs MANFERLOTTI VINCENZO (NIPPON CLUB NA) 11:35 - 11:40 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #170 CAROMANI NICOLÒ (DOJO EQUIPE BO) vs CECCHINI LUIGI (MENCHELLA CLUB) 11:35 - 11:40 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #210 MORETTO MIRCO (SKORPION PN) vs PORRO CRISTIAN (ASD JIGORO KANO) 11:35 - 11:40 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #147 FORNARA EMANUELE (BANZAI CORTINA) vs DI_CHIO MATTIA (CSJ ROMA) 11:35 - 11:40 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #155 CATANI GIANLUCA (J.C. CANINO VT) vs POMPEI ANDREA (ASD GIOVINAZZO) 11:35 - 11:40 (00:05) |
11:36 | |||||
11:37 | |||||
11:38 | |||||
11:39 | |||||
11:40 |
U18 M -81 KG (2 ) #348 ARCIDIACONO MANFREDI (YAMA ARASHI PA) vs BALBO_MUSSETTO VITTORIO (ASD CENTRO TO) 11:40 - 11:45 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #171 REALE ANDREA (ASD GIOVINAZZO) vs RINALDI ALFONSO (NIPPON CLUB NA) 11:40 - 11:45 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #211 VIGILANTE MARIO (LARTE DEL JUDO) vs PADERI FRANCESCO (JUDOCERACCHINI) 11:40 - 11:45 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #148 MICELI CRISTIAN (BANZAI CORTINA) vs CUCINOTTA GABRIELE (YAMA ARASHI ME) 11:40 - 11:45 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #156 GALEOTO NIKOLO (J.C. PARABIAGO) vs MANZI ARIS_MARIA (AIRON JUDO 90) 11:40 - 11:45 (00:05) |
11:41 | |||||
11:42 | |||||
11:43 | |||||
11:44 | |||||
11:45 |
U18 M -81 KG (2 ) #349 TARTAGLINI RICCARDO (KDK SPELLO PG) vs BRASI FRANCESCO (ASD BORGO PRATI) 11:45 - 11:50 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #172 TORTA MARCO (ASD CLUB 2001) vs GIRARDI GIACOMO (SPORT TEAM UD) 11:45 - 11:50 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #212 LUCIAC NICOLAS (KSDK PARMA) vs CITARELLA ANTONIO_RAFFAELE (PIELLE CE) 11:45 - 11:50 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #149 FORNARA EMANUELE (BANZAI CORTINA) vs SPASARO GIORGIO_ROBERTO (KUMIAI TO) 11:45 - 11:50 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #157 CATANI GIANLUCA (J.C. CANINO VT) vs FAVA TOMMASO (KDK SPELLO PG) 11:45 - 11:50 (00:05) |
11:46 | |||||
11:47 | |||||
11:48 | |||||
11:49 | |||||
11:50 |
U18 M -81 KG (2 ) #350 GARGIULO GUGLIELMO (FIAMME ORO) vs SAMMARTINO GABRIELE (JUDO PRENESTE) 11:50 - 11:55 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #173 ELDERDAH ASEM_ABDALLA_ELMOURSI_ELKOTB_ELMOURSI (JUDO SHIAI) vs ANDRIJCZUK AXEL (SHIDOKAN 2018) 11:50 - 11:55 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #213 REGONDI MATTIA (JUDO BRIANZA) vs ISONI ALESSIO (ASD GIOVINAZZO) 11:50 - 11:55 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #150 MALAGODI FEDERICO (NUOVA FLORIDA) vs MISOAGA MANUEL (ASD GIOVINAZZO) 11:50 - 11:55 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #159 MANZI ARIS_MARIA (AIRON JUDO 90) vs FAVA TOMMASO (KDK SPELLO PG) 11:50 - 11:55 (00:05) |
11:51 | |||||
11:52 | |||||
11:53 | |||||
11:54 | |||||
11:55 |
U18 M -81 KG (2 ) #351 GIANNELLI GABRIELE (J.C. CAMERANO) vs CASAGRANDE ANDREA (JUDO FRASCATI) 11:55 - 12:00 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #174 PAPARELLO MARIO (NUOVA FLORIDA) vs GAIOPPA ALESSIO (ASD GIOVINAZZO) 11:55 - 12:00 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #214 DANIELLO ALESSANDRO (KITO-RYU FG) vs PROIETTI_PANNUNZI JACOPO (NUOVA FLORIDA) 11:55 - 12:00 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #151 MICELI CRISTIAN (BANZAI CORTINA) vs SPASARO GIORGIO_ROBERTO (KUMIAI TO) 11:55 - 12:00 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #158 CAPUANO BIAGIO (GIOVANI TALENTI) vs RAGOSTA SALVATORE (FIAMME ORO) 11:55 - 12:00 (00:05) |
11:56 | |||||
11:57 | |||||
11:58 | |||||
11:59 | |||||
12:00 |
U18 M -81 KG (2 ) #352 CEGLIE FRANCESCO (ANGIULLIBARI) vs BALBO_MUSSETTO VITTORIO (ASD CENTRO TO) 12:00 - 12:05 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #175 MODEO GABRIELE (J.C. CANINO VT) vs VACCARO GIUSEPPE (KENDOKAN SA) 12:00 - 12:05 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #215 ADAMOVICS ANDRIS (KYODAI RIGA) vs CARDELLA DANIELE (AIRON JUDO 90) 12:00 - 12:05 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #246 SCHIAROLI MATTEO (ASD BORGO PRATI) vs DI_PINTO GIUSEPPE (SPORT TEAM UD) 12:00 - 12:05 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #277 FARINA VINCENZO (IZUMO SPORT ASD) vs DI_GUIDA GIUSEPPE (NIPPON CLUB NA) 12:00 - 12:05 (00:05) |
12:01 | |||||
12:02 | |||||
12:03 | |||||
12:04 | |||||
12:05 |
U18 M -81 KG (2 ) #353 SERODINE SAMUEL (SHIDOKAN 2018) vs MANIERO_VENTURINI THOMAS_ENZO (JUDO TREVISO) 12:05 - 12:10 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #176 MENICONI TIZIANO (KDK SPELLO PG) vs DI_MANNO LEONARDO (JUDO CLUB ARCA) 12:05 - 12:10 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #216 GUARINO GENNARO (NIPPON CLUB NA) vs ZANGHI FRANCESCO (NUOVA FLORIDA) 12:05 - 12:10 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #247 FAVARA GAETANO (KOIZUMI SCICLI) vs CIANFANO LORENZO (AD P. NOBEL) 12:05 - 12:10 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #278 CAVALLINO FRANCESCO (SHIHAN BA) vs LAZZARI NICOLA (JUDO TREVISO) 12:05 - 12:10 (00:05) |
12:06 | |||||
12:07 | |||||
12:08 | |||||
12:09 | |||||
12:10 |
U18 M -81 KG (2 ) #354 CHIAPPINELLI DARIO (KDK S.ANGELO) vs DANNA FERDINANDO (JUDO M.PALERMO) 12:10 - 12:15 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #177 STRIPPOLI RICCARDO (JUDO CARUGATE) vs FUSCO ANGELO (EUROPARADISE RM) 12:10 - 12:15 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #217 AMADIO MARCO (ASD GIOVINAZZO) vs CUCCU ANDREA (J.C. SEGRATE MI) 12:10 - 12:15 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #248 MARTONE FRANCESCO (NIPPON CLUB NA) vs BIONDI TOMMASO (JUDO ROSIGNANO) 12:10 - 12:15 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #279 CORBETTA SIMONE (ENERGY MEDIGLIA) vs UGLIANO MICHELE (BUSENCLUBMARINO) 12:10 - 12:15 (00:05) |
12:11 | |||||
12:12 | |||||
12:13 | |||||
12:14 | |||||
12:15 |
U18 M -81 KG (2 ) #355 ALVINO ALFONSO (TORRE DEL GRECO) vs STACCONI FEDERICO (OTTAVIA RM) 12:15 - 12:20 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #178 BATTINO MARCO (C.S. G. SIENI) vs BELVISO GABRIELE (AIRON JUDO 90) 12:15 - 12:20 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #218 ROLLO GIULIO (DOJO ARASHI LE) vs ZUDDAS DANIELE (CUS NAPOLI) 12:15 - 12:20 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #249 TOMASELLA MARTIN (JUDO V. VENETO) vs DE_TOMMASO SALVATORE (FIAMME ORO) 12:15 - 12:20 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #166 MICELI CRISTIAN (BANZAI CORTINA) vs RAGOSTA SALVATORE (FIAMME ORO) 12:15 - 12:20 (00:05) |
12:16 | |||||
12:17 | |||||
12:18 | |||||
12:19 | |||||
12:20 |
U18 M -81 KG (2 ) #356 REDAELLI ANDREA (ISAO OKANO CLUB) vs TARTAGLINI RICCARDO (KDK SPELLO PG) 12:20 - 12:25 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #179 TOMASELLI MATTIA (JUDO V. VENETO) vs ESPOSITO FABRIZIO (STAR JUDO CLUB) 12:20 - 12:25 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #219 FRANCESCHI VINCENZO (ACCLAMEZIA) vs DE_SIMONE FLAVIANO (ASD BORGO PRATI) 12:20 - 12:25 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #250 SIGNORINI ENRICO (IZUMO SPORT ASD) vs DI_PINTO GIUSEPPE (SPORT TEAM UD) 12:20 - 12:25 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #167 MANZI ARIS_MARIA (AIRON JUDO 90) vs MALAGODI FEDERICO (NUOVA FLORIDA) 12:20 - 12:25 (00:05) |
12:21 | |||||
12:22 | |||||
12:23 | |||||
12:24 | |||||
12:25 |
U18 M -81 KG (2 ) #357 BULDORINI LORENZO (JDSAKURA OSIMO) vs CAPASSO GAETANO (NEW TOP LINE) 12:25 - 12:30 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #180 PALMACCI VALERIO (NUOVA FLORIDA) vs CAROMANI NICOLÒ (DOJO EQUIPE BO) 12:25 - 12:30 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #220 IOVINE LORENZO (NIPPON CLUB NA) vs MORETTO MIRCO (SKORPION PN) 12:25 - 12:30 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #251 CAPALDO LUCA (IL GABBIANO) vs SARTOR LUCA (SKORPION PN) 12:25 - 12:30 (00:05) |
U18 M -60 KG (2 ) #168 MISOAGA MANUEL (ASD GIOVINAZZO) vs CAPUANO BIAGIO (GIOVANI TALENTI) 12:25 - 12:30 (00:05) |
12:26 | |||||
12:27 | |||||
12:28 | |||||
12:29 | |||||
12:30 |
U18 M -81 KG (2 ) #358 ESPOSITO GIOVANNI (NUOVA FLORIDA) vs POTENZA VINCENZO (KODOKAN BRIENZA) 12:30 - 12:35 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #181 DOLGILEVICA ANDIS (KYODAI RIGA) vs REALE ANDREA (ASD GIOVINAZZO) 12:30 - 12:35 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #221 CUSANO LUIGI (NEW TOP LINE) vs SANGERMANO DARIO (JUDO SHIHAN) 12:30 - 12:35 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #252 IOZZIA FRANCESCO (FUTURA CLUB) vs OGNISSANTI FRANCESCO (PERFORMANCE) 12:30 - 12:35 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #280 MICELI RICCARDO_LUIGI (SHINTAISUPERSAN) vs SPIZZICO GIUSEPPE (JUDONOSENSHI) 12:30 - 12:35 (00:05) |
12:31 | |||||
12:32 | |||||
12:33 | |||||
12:34 | |||||
12:35 |
U18 M -81 KG (2 ) #359 TARENTINI FLAVIO (POL. DIL. 2000) vs MARTINA FEDERICO (AD P. NOBEL) 12:35 - 12:40 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #182 BARDUS IACOPO (JUDO KUROKI) vs GIRARDI GIACOMO (SPORT TEAM UD) 12:35 - 12:40 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #222 PINTO FRANCESCO_SAMUEL (JUDO TREVISO) vs PADERI FRANCESCO (JUDOCERACCHINI) 12:35 - 12:40 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #253 MARTIN ANDREA (SHIDOKAN 2018) vs COSTANZO SALVATORE (GIOVANI TALENTI) 12:35 - 12:40 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #281 PELLIGRA VINCENZO (KOIZUMI SCICLI) vs DI_GUIDA GIUSEPPE (NIPPON CLUB NA) 12:35 - 12:40 (00:05) |
12:36 | |||||
12:37 | |||||
12:38 | |||||
12:39 | |||||
12:40 |
U18 M -81 KG (2 ) #360 MADDALONI_NOSA BRIGHT (C.S. MADDALONI) vs SAMMARTINO GABRIELE (JUDO PRENESTE) 12:40 - 12:45 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #183 MOCERINO DARIO (JUDO M.PALERMO) vs ANDREI JACOPO (PGFLIBERTASJUDO) 12:40 - 12:45 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #223 SANSON LEONARDO (AD AJC.CASSOLA) vs VIVA GABRIELE (JUDO RUFFANO) 12:40 - 12:45 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #254 CODISPOTI LORENZO (J.C. TOR LUPARA) vs PALLOTTA FRANCESCO (JUDOPOLIVALENTE) 12:40 - 12:45 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #282 BOTTAINI FRANCESCO (KDK S.ANGELO) vs FUSELLA DAVIDE (JDSAKURA OSIMO) 12:40 - 12:45 (00:05) |
12:41 | |||||
12:42 | |||||
12:43 | |||||
12:44 | |||||
12:45 |
U18 M -81 KG (2 ) #361 SBROGNA SIMONE (ASD JUDO FORIO) vs TROISE ALESSIO (GYM ART NA) 12:45 - 12:50 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #184 RAGOSTA LUCA (FIAMME ORO) vs ELDERDAH ASEM_ABDALLA_ELMOURSI_ELKOTB_ELMOURSI (JUDO SHIAI) 12:45 - 12:50 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #224 CARAPEZZA SIMONE (PONTE LAMBRO) vs CITARELLA ANTONIO_RAFFAELE (PIELLE CE) 12:45 - 12:50 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #255 VESTALI MARCO (JUDO NOVARA) vs CARTA FLAVIO (ASD JUDO FORIO) 12:45 - 12:50 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #283 AMADIO MIRKO (JUDO PRENESTE) vs PANNO SALVATORE (C.S. POMILIA) 12:45 - 12:50 (00:05) |
12:46 | |||||
12:47 | |||||
12:48 | |||||
12:49 | |||||
12:50 |
U18 M -81 KG (2 ) #362 ALOSI LEONARDO_SATORU (ILGABBIANOGYM) vs CODA FRANCESCO (KENDOKAN SA) 12:50 - 12:55 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #185 DATTERI GABRIELE (NOVASCONI SP) vs TOSI LORENZO (KODOKAN EMPOLI) 12:50 - 12:55 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #225 BELLINI ALESSANDRO (CSJ ROMA) vs TEMCIUC VLADIMIR (IL CENTRO JUDO) 12:50 - 12:55 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #256 MARASTONI MATTHEW (VALPOLICELLA VR) vs DE_LEONARDIS SIMONE (JUDO SAN VITO B) 12:50 - 12:55 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #284 BATTISTON DAVIDE (JUDO AZZANESE) vs PORCARO CESARE (MARMAR TRINO) 12:50 - 12:55 (00:05) |
12:51 | |||||
12:52 | |||||
12:53 | |||||
12:54 | |||||
12:55 |
U18 M -81 KG (2 ) #363 LUPU DANIIL (CENTER PARMA) vs SCANCAMARRA DAVIDE (NIPPON CLUB NA) 12:55 - 13:00 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #186 FUSCO CARLO (C.S. G. SIENI) vs GAIOPPA ALESSIO (ASD GIOVINAZZO) 12:55 - 13:00 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #226 DADI LEONARDO (JUDO PRENESTE) vs ISONI ALESSIO (ASD GIOVINAZZO) 12:55 - 13:00 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #257 TURCO PIETRO (PIELLE CE) vs LICENZIATO_MONTI ALFONSO_GIOVANNI (JUDO FRASCATI) 12:55 - 13:00 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #285 CHIARI NICOLA (KSDK PARMA) vs SUSINO GERARDO_PIO (TORRE DEL GRECO) 12:55 - 13:00 (00:05) |
12:56 | |||||
12:57 | |||||
12:58 | |||||
12:59 | |||||
13:00 |
U18 M -81 KG (2 ) #364 FIDONE FRANCESCO (KOIZUMI SCICLI) vs GIANNELLI GABRIELE (J.C. CAMERANO) 13:00 - 13:05 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #187 DE_LUCA CIRO (NIPPON CLUB NA) vs MUSIO PAOLO (SHINTAISUPERSAN) 13:00 - 13:05 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #227 MAZZEI GIOVANNI (NEW CRAZY FITNE) vs CARTIA ANGELO (JUDONOSENSHI) 13:00 - 13:05 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #258 TOCCI MATTIA (MASSAFRA JUDO) vs VOI EDOARDO (LE SORGIVE MN) 13:00 - 13:05 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #286 FANELLI EDOARDO (NUOVA FLORIDA) vs TODINI GIACOMO (PASSE PARTOUT) 13:00 - 13:05 (00:05) |
13:01 | |||||
13:02 | |||||
13:03 | |||||
13:04 | |||||
13:05 |
U18 M -81 KG (2 ) #365 GRIMZINA_BALDANI ALEKSANDER (JUDO TIFERNATE) vs MOCERINO GIOVANNI (BUSENCLUBMARINO) 13:05 - 13:10 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #188 SAPORITO GUIDO (DOJO JUDO CS) vs MODEO GABRIELE (J.C. CANINO VT) 13:05 - 13:10 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #228 LO_PRESTI TOMMASO (ASD C.I.JUDO FI) vs DANIELLO ALESSANDRO (KITO-RYU FG) 13:05 - 13:10 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #259 GROS SAMUEL (CRS AKIYAMA TO) vs TROTTA ALESSANDRO (TEAM FLORIO) 13:05 - 13:10 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #287 SICAMBRO ANTONIO (ACCADEMIA YUME) vs CASAMASSIMA GIOVANNI (TEAM GUERRAZZI) 13:05 - 13:10 (00:05) |
13:06 | |||||
13:07 | |||||
13:08 | |||||
13:09 | |||||
13:10 |
U18 M -81 KG (2 ) #366 BOVI VALERIO (NUOVA FLORIDA) vs CHUTTOOAR RAJ_NARAIN (LA POPULAR) 13:10 - 13:15 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #189 LASELVA MARTINO (LA PALESTRA TA) vs RESTI RICCARDO (IZUMO SPORT ASD) 13:10 - 13:15 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #229 MUCI LEONARDO (DOJO EQUIPE BO) vs DI_SPIGNA FRANCESCO (ASD JUDO FORIO) 13:10 - 13:15 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #260 ESPOSTO DAVIDE (POL. SENIGALLIA) vs PALMINI STEFANO (JUDO M.PALERMO) 13:10 - 13:15 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #288 LOMBARDI LUCA (JUDO OK AREZZO) vs RIZZO ALESSIO_GRAZIANO (BUDOKAN LECCE) 13:10 - 13:15 (00:05) |
13:11 | |||||
13:12 | |||||
13:13 | |||||
13:14 | |||||
13:15 |
U18 M -81 KG (2 ) #367 VUKOVIC DANIJEL (JIGORO KANO VI) vs LO_IACONO LUCA (YAMA ARASHI PA) 13:15 - 13:20 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #190 COMERZAN ALEXANDRU (ISAO OKANO CLUB) vs MENICONI TIZIANO (KDK SPELLO PG) 13:15 - 13:20 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #230 FIORI MATTIA (SHARIN JUDO SV) vs CARDELLA DANIELE (AIRON JUDO 90) 13:15 - 13:20 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #261 GUIDA NICOLA (NEW TOP LINE) vs CERNIGLIA SEBASTIANO (J.C. LEONE PA) 13:15 - 13:20 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #289 MANZONI MATTEO (J.C. CAMERANO) vs PICCOLO LEONARDO (CRS AKIYAMA TO) 13:15 - 13:20 (00:05) |
13:16 | |||||
13:17 | |||||
13:18 | |||||
13:19 | |||||
13:20 |
U18 M -81 KG (2 ) #368 BALBO_MUSSETTO VITTORIO (ASD CENTRO TO) vs SERODINE SAMUEL (SHIDOKAN 2018) 13:20 - 13:25 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #191 CASALE ALESSIO (BANZAI CORTINA) vs ITALIA CARMELO (FUTURA CLUB) 13:20 - 13:25 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #231 DI_MEGLIO RICCARDO (ISCHIA JUDO) vs MOTOLO MICHELE (STAR JUDO CLUB) 13:20 - 13:25 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #262 RAGONESE GABRIELE (TEAM IACOVAZZI) vs CAMERINI EDOARDO (KODOKAN KIAI) 13:20 - 13:25 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #290 DA_DALT MARCO (JUDO V. VENETO) vs ANTONINI DAVIDE (KEJGIN CLUB) 13:20 - 13:25 (00:05) |
13:21 | |||||
13:22 | |||||
13:23 | |||||
13:24 | |||||
13:25 |
U18 M -81 KG (2 ) #369 DANNA FERDINANDO (JUDO M.PALERMO) vs STACCONI FEDERICO (OTTAVIA RM) 13:25 - 13:30 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #192 INGROSSO CRISTIAN (BUDOKAN LECCE) vs FUSCO ANGELO (EUROPARADISE RM) 13:25 - 13:30 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #232 GUARINO GENNARO (NIPPON CLUB NA) vs CUCCU ANDREA (J.C. SEGRATE MI) 13:25 - 13:30 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #263 DI_PINTO GIUSEPPE (SPORT TEAM UD) vs CIANFANO LORENZO (AD P. NOBEL) 13:25 - 13:30 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #291 GUARINO GIORGIO (ASD BORGO PRATI) vs PICCININ GABRIELE (SPORT TEAM UD) 13:25 - 13:30 (00:05) |
13:26 | |||||
13:27 | |||||
13:28 | |||||
13:29 | |||||
13:30 |
U18 M -81 KG (2 ) #370 TARTAGLINI RICCARDO (KDK SPELLO PG) vs BULDORINI LORENZO (JDSAKURA OSIMO) 13:30 - 13:35 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #193 MORMONE ANTONIO (GIOVANI TALENTI) vs BRAMINI EDOARDO (KDK S.ANGELO) 13:30 - 13:35 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #233 ZUDDAS DANIELE (CUS NAPOLI) vs FRANCESCHI VINCENZO (ACCLAMEZIA) 13:30 - 13:35 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #264 BIONDI TOMMASO (JUDO ROSIGNANO) vs TOMASELLA MARTIN (JUDO V. VENETO) 13:30 - 13:35 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #292 LEPRE GIANMARCO (FIAMME ORO) vs VITALE MATTEO (JUDO ROSIGNANO) 13:30 - 13:35 (00:05) |
13:31 | |||||
13:32 | |||||
13:33 | |||||
13:34 | |||||
13:35 |
U18 M -81 KG (2 ) #371 ESPOSITO GIOVANNI (NUOVA FLORIDA) vs TARENTINI FLAVIO (POL. DIL. 2000) 13:35 - 13:40 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #194 BATTINO MARCO (C.S. G. SIENI) vs ESPOSITO FABRIZIO (STAR JUDO CLUB) 13:35 - 13:40 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #234 MORETTO MIRCO (SKORPION PN) vs SANGERMANO DARIO (JUDO SHIHAN) 13:35 - 13:40 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #265 CAPALDO LUCA (IL GABBIANO) vs OGNISSANTI FRANCESCO (PERFORMANCE) 13:35 - 13:40 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #293 RINALDI ALESSIO (AD P. NOBEL) vs DALMA ANTONIO_MANUEL (NIPPON CLUB NA) 13:35 - 13:40 (00:05) |
13:36 | |||||
13:37 | |||||
13:38 | |||||
13:39 | |||||
13:40 |
U18 M -81 KG (2 ) #372 SAMMARTINO GABRIELE (JUDO PRENESTE) vs TROISE ALESSIO (GYM ART NA) 13:40 - 13:45 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #195 PALMACCI VALERIO (NUOVA FLORIDA) vs DOLGILEVICA ANDIS (KYODAI RIGA) 13:40 - 13:45 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #235 PINTO FRANCESCO_SAMUEL (JUDO TREVISO) vs SANSON LEONARDO (AD AJC.CASSOLA) 13:40 - 13:45 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #266 MARTIN ANDREA (SHIDOKAN 2018) vs CODISPOTI LORENZO (J.C. TOR LUPARA) 13:40 - 13:45 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #294 PELLIGRA VINCENZO (KOIZUMI SCICLI) vs LAZZARI NICOLA (JUDO TREVISO) 13:40 - 13:45 (00:05) |
13:41 | |||||
13:42 | |||||
13:43 | |||||
13:44 | |||||
13:45 |
U18 M -81 KG (2 ) #373 ALOSI LEONARDO_SATORU (ILGABBIANOGYM) vs LUPU DANIIL (CENTER PARMA) 13:45 - 13:50 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #196 GIRARDI GIACOMO (SPORT TEAM UD) vs ANDREI JACOPO (PGFLIBERTASJUDO) 13:45 - 13:50 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #236 CARAPEZZA SIMONE (PONTE LAMBRO) vs BELLINI ALESSANDRO (CSJ ROMA) 13:45 - 13:50 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #267 VESTALI MARCO (JUDO NOVARA) vs MARASTONI MATTHEW (VALPOLICELLA VR) 13:45 - 13:50 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #295 UGLIANO MICHELE (BUSENCLUBMARINO) vs MICELI RICCARDO_LUIGI (SHINTAISUPERSAN) 13:45 - 13:50 (00:05) |
13:46 | |||||
13:47 | |||||
13:48 | |||||
13:49 | |||||
13:50 |
U18 M -81 KG (2 ) #374 FIDONE FRANCESCO (KOIZUMI SCICLI) vs GRIMZINA_BALDANI ALEKSANDER (JUDO TIFERNATE) 13:50 - 13:55 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #197 ELDERDAH ASEM_ABDALLA_ELMOURSI_ELKOTB_ELMOURSI (JUDO SHIAI) vs TOSI LORENZO (KODOKAN EMPOLI) 13:50 - 13:55 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #237 ISONI ALESSIO (ASD GIOVINAZZO) vs CARTIA ANGELO (JUDONOSENSHI) 13:50 - 13:55 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #268 LICENZIATO_MONTI ALFONSO_GIOVANNI (JUDO FRASCATI) vs VOI EDOARDO (LE SORGIVE MN) 13:50 - 13:55 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #296 BOTTAINI FRANCESCO (KDK S.ANGELO) vs AMADIO MIRKO (JUDO PRENESTE) 13:50 - 13:55 (00:05) |
13:51 | |||||
13:52 | |||||
13:53 | |||||
13:54 | |||||
13:55 |
U18 M -81 KG (2 ) #375 CHUTTOOAR RAJ_NARAIN (LA POPULAR) vs LO_IACONO LUCA (YAMA ARASHI PA) 13:55 - 14:00 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #198 FUSCO CARLO (C.S. G. SIENI) vs DE_LUCA CIRO (NIPPON CLUB NA) 13:55 - 14:00 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #238 LO_PRESTI TOMMASO (ASD C.I.JUDO FI) vs MUCI LEONARDO (DOJO EQUIPE BO) 13:55 - 14:00 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #269 GROS SAMUEL (CRS AKIYAMA TO) vs ESPOSTO DAVIDE (POL. SENIGALLIA) 13:55 - 14:00 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #297 PORCARO CESARE (MARMAR TRINO) vs CHIARI NICOLA (KSDK PARMA) 13:55 - 14:00 (00:05) |
13:56 | |||||
13:57 | |||||
13:58 | |||||
13:59 | |||||
14:00 |
U18 M -81 KG (2 ) #376 BALBO_MUSSETTO VITTORIO (ASD CENTRO TO) vs STACCONI FEDERICO (OTTAVIA RM) 14:00 - 14:05 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #199 MODEO GABRIELE (J.C. CANINO VT) vs RESTI RICCARDO (IZUMO SPORT ASD) 14:00 - 14:05 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #239 FIORI MATTIA (SHARIN JUDO SV) vs MOTOLO MICHELE (STAR JUDO CLUB) 14:00 - 14:05 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #270 GUIDA NICOLA (NEW TOP LINE) vs RAGONESE GABRIELE (TEAM IACOVAZZI) 14:00 - 14:05 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #298 FANELLI EDOARDO (NUOVA FLORIDA) vs CASAMASSIMA GIOVANNI (TEAM GUERRAZZI) 14:00 - 14:05 (00:05) |
14:01 | |||||
14:02 | |||||
14:03 | |||||
14:04 | |||||
14:05 |
U18 M -81 KG (2 ) #377 TARTAGLINI RICCARDO (KDK SPELLO PG) vs ESPOSITO GIOVANNI (NUOVA FLORIDA) 14:05 - 14:10 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #200 COMERZAN ALEXANDRU (ISAO OKANO CLUB) vs CASALE ALESSIO (BANZAI CORTINA) 14:05 - 14:10 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #240 GUARINO GENNARO (NIPPON CLUB NA) vs ZUDDAS DANIELE (CUS NAPOLI) 14:05 - 14:10 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #271 CIANFANO LORENZO (AD P. NOBEL) vs BIONDI TOMMASO (JUDO ROSIGNANO) 14:05 - 14:10 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #299 LOMBARDI LUCA (JUDO OK AREZZO) vs PICCOLO LEONARDO (CRS AKIYAMA TO) 14:05 - 14:10 (00:05) |
14:06 | |||||
14:07 | |||||
14:08 | |||||
14:09 | |||||
14:10 |
U18 M -81 KG (2 ) #378 SAMMARTINO GABRIELE (JUDO PRENESTE) vs LUPU DANIIL (CENTER PARMA) 14:10 - 14:15 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #201 FUSCO ANGELO (EUROPARADISE RM) vs BRAMINI EDOARDO (KDK S.ANGELO) 14:10 - 14:15 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #241 SANGERMANO DARIO (JUDO SHIHAN) vs SANSON LEONARDO (AD AJC.CASSOLA) 14:10 - 14:15 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #272 CAPALDO LUCA (IL GABBIANO) vs MARTIN ANDREA (SHIDOKAN 2018) 14:10 - 14:15 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #300 DA_DALT MARCO (JUDO V. VENETO) vs PICCININ GABRIELE (SPORT TEAM UD) 14:10 - 14:15 (00:05) |
14:11 | |||||
14:12 | |||||
14:13 | |||||
14:14 | |||||
14:15 |
U18 M -81 KG (2 ) #379 FIDONE FRANCESCO (KOIZUMI SCICLI) vs LO_IACONO LUCA (YAMA ARASHI PA) 14:15 - 14:20 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #202 BATTINO MARCO (C.S. G. SIENI) vs DOLGILEVICA ANDIS (KYODAI RIGA) 14:15 - 14:20 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #242 CARAPEZZA SIMONE (PONTE LAMBRO) vs ISONI ALESSIO (ASD GIOVINAZZO) 14:15 - 14:20 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #273 MARASTONI MATTHEW (VALPOLICELLA VR) vs VOI EDOARDO (LE SORGIVE MN) 14:15 - 14:20 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #301 LEPRE GIANMARCO (FIAMME ORO) vs DALMA ANTONIO_MANUEL (NIPPON CLUB NA) 14:15 - 14:20 (00:05) |
14:16 | |||||
14:17 | |||||
14:18 | |||||
14:19 | |||||
14:20 |
U18 M -81 KG (2 ) #380 14:20 - 14:25 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #203 GIRARDI GIACOMO (SPORT TEAM UD) vs ELDERDAH ASEM_ABDALLA_ELMOURSI_ELKOTB_ELMOURSI (JUDO SHIAI) 14:20 - 14:25 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #243 LO_PRESTI TOMMASO (ASD C.I.JUDO FI) vs MOTOLO MICHELE (STAR JUDO CLUB) 14:20 - 14:25 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #274 ESPOSTO DAVIDE (POL. SENIGALLIA) vs RAGONESE GABRIELE (TEAM IACOVAZZI) 14:20 - 14:25 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #302 PELLIGRA VINCENZO (KOIZUMI SCICLI) vs MICELI RICCARDO_LUIGI (SHINTAISUPERSAN) 14:20 - 14:25 (00:05) |
14:21 | |||||
14:22 | |||||
14:23 | |||||
14:24 | |||||
14:25 |
U18 M -81 KG (2 ) #381 14:25 - 14:30 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #204 DE_LUCA CIRO (NIPPON CLUB NA) vs RESTI RICCARDO (IZUMO SPORT ASD) 14:25 - 14:30 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #244 GUARINO GENNARO (NIPPON CLUB NA) vs SANSON LEONARDO (AD AJC.CASSOLA) 14:25 - 14:30 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #275 BIONDI TOMMASO (JUDO ROSIGNANO) vs CAPALDO LUCA (IL GABBIANO) 14:25 - 14:30 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #303 BOTTAINI FRANCESCO (KDK S.ANGELO) vs CHIARI NICOLA (KSDK PARMA) 14:25 - 14:30 (00:05) |
14:26 | |||||
14:27 | |||||
14:28 | |||||
14:29 | |||||
14:30 |
U18 M -81 KG (2 ) #382 14:30 - 14:35 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #205 COMERZAN ALEXANDRU (ISAO OKANO CLUB) vs FUSCO ANGELO (EUROPARADISE RM) 14:30 - 14:35 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #245 CARAPEZZA SIMONE (PONTE LAMBRO) vs MOTOLO MICHELE (STAR JUDO CLUB) 14:30 - 14:35 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #276 MARASTONI MATTHEW (VALPOLICELLA VR) vs ESPOSTO DAVIDE (POL. SENIGALLIA) 14:30 - 14:35 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #304 FANELLI EDOARDO (NUOVA FLORIDA) vs PICCOLO LEONARDO (CRS AKIYAMA TO) 14:30 - 14:35 (00:05) |
14:31 | |||||
14:32 | |||||
14:33 | |||||
14:34 | |||||
14:35 |
U18 M -81 KG (2 ) #383 14:35 - 14:40 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #206 DOLGILEVICA ANDIS (KYODAI RIGA) vs ELDERDAH ASEM_ABDALLA_ELMOURSI_ELKOTB_ELMOURSI (JUDO SHIAI) 14:35 - 14:40 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #318 14:35 - 14:40 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #328 14:35 - 14:40 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #305 DA_DALT MARCO (JUDO V. VENETO) vs LEPRE GIANMARCO (FIAMME ORO) 14:35 - 14:40 (00:05) |
14:36 | |||||
14:37 | |||||
14:38 | |||||
14:39 | |||||
14:40 |
U18 M -81 KG (2 ) #384 ALVINO ALFONSO (TORRE DEL GRECO) vs DANNA FERDINANDO (JUDO M.PALERMO) 14:40 - 14:45 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #207 DE_LUCA CIRO (NIPPON CLUB NA) vs COMERZAN ALEXANDRU (ISAO OKANO CLUB) 14:40 - 14:45 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #319 14:40 - 14:45 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #329 14:40 - 14:45 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #306 PELLIGRA VINCENZO (KOIZUMI SCICLI) vs BOTTAINI FRANCESCO (KDK S.ANGELO) 14:40 - 14:45 (00:05) |
14:41 | |||||
14:42 | |||||
14:43 | |||||
14:44 | |||||
14:45 |
U18 M -81 KG (2 ) #385 14:45 - 14:50 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #308 14:45 - 14:50 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #320 ZANGHI FRANCESCO (NUOVA FLORIDA) vs CUCCU ANDREA (J.C. SEGRATE MI) 14:45 - 14:50 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #330 SARTOR LUCA (SKORPION PN) vs OGNISSANTI FRANCESCO (PERFORMANCE) 14:45 - 14:50 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #307 PICCOLO LEONARDO (CRS AKIYAMA TO) vs LEPRE GIANMARCO (FIAMME ORO) 14:45 - 14:50 (00:05) |
14:46 | |||||
14:47 | |||||
14:48 | |||||
14:49 | |||||
14:50 |
U18 M -81 KG (2 ) #386 SCANCAMARRA DAVIDE (NIPPON CLUB NA) vs ALOSI LEONARDO_SATORU (ILGABBIANOGYM) 14:50 - 14:55 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #309 14:50 - 14:55 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #321 CITARELLA ANTONIO_RAFFAELE (PIELLE CE) vs BELLINI ALESSANDRO (CSJ ROMA) 14:50 - 14:55 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #331 DE_LEONARDIS SIMONE (JUDO SAN VITO B) vs VESTALI MARCO (JUDO NOVARA) 14:50 - 14:55 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #338 14:50 - 14:55 (00:05) |
14:51 | |||||
14:52 | |||||
14:53 | |||||
14:54 | |||||
14:55 |
U18 M -81 KG (2 ) #387 GIANNELLI GABRIELE (J.C. CAMERANO) vs GRIMZINA_BALDANI ALEKSANDER (JUDO TIFERNATE) 14:55 - 15:00 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #310 REALE ANDREA (ASD GIOVINAZZO) vs PALMACCI VALERIO (NUOVA FLORIDA) 14:55 - 15:00 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #322 ZANGHI FRANCESCO (NUOVA FLORIDA) vs ZUDDAS DANIELE (CUS NAPOLI) 14:55 - 15:00 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #332 SARTOR LUCA (SKORPION PN) vs MARTIN ANDREA (SHIDOKAN 2018) 14:55 - 15:00 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #339 14:55 - 15:00 (00:05) |
14:56 | |||||
14:57 | |||||
14:58 | |||||
14:59 | |||||
15:00 |
U18 M -81 KG (2 ) #388 DANNA FERDINANDO (JUDO M.PALERMO) vs BALBO_MUSSETTO VITTORIO (ASD CENTRO TO) 15:00 - 15:05 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #311 MENICONI TIZIANO (KDK SPELLO PG) vs CASALE ALESSIO (BANZAI CORTINA) 15:00 - 15:05 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #323 BELLINI ALESSANDRO (CSJ ROMA) vs ISONI ALESSIO (ASD GIOVINAZZO) 15:00 - 15:05 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #333 DE_LEONARDIS SIMONE (JUDO SAN VITO B) vs VOI EDOARDO (LE SORGIVE MN) 15:00 - 15:05 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #340 DI_GUIDA GIUSEPPE (NIPPON CLUB NA) vs LAZZARI NICOLA (JUDO TREVISO) 15:00 - 15:05 (00:05) |
15:01 | |||||
15:02 | |||||
15:03 | |||||
15:04 | |||||
15:05 |
U18 M -81 KG (2 ) #389 TARENTINI FLAVIO (POL. DIL. 2000) vs TARTAGLINI RICCARDO (KDK SPELLO PG) 15:05 - 15:10 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #312 PALMACCI VALERIO (NUOVA FLORIDA) vs BATTINO MARCO (C.S. G. SIENI) 15:05 - 15:10 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #324 ZUDDAS DANIELE (CUS NAPOLI) vs SANSON LEONARDO (AD AJC.CASSOLA) 15:05 - 15:10 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #334 MARTIN ANDREA (SHIDOKAN 2018) vs BIONDI TOMMASO (JUDO ROSIGNANO) 15:05 - 15:10 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #341 MANZONI MATTEO (J.C. CAMERANO) vs LOMBARDI LUCA (JUDO OK AREZZO) 15:05 - 15:10 (00:05) |
15:06 | |||||
15:07 | |||||
15:08 | |||||
15:09 | |||||
15:10 |
U18 M -81 KG (2 ) #390 ALOSI LEONARDO_SATORU (ILGABBIANOGYM) vs SAMMARTINO GABRIELE (JUDO PRENESTE) 15:10 - 15:15 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #313 CASALE ALESSIO (BANZAI CORTINA) vs FUSCO ANGELO (EUROPARADISE RM) 15:10 - 15:15 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #325 BELLINI ALESSANDRO (CSJ ROMA) vs MOTOLO MICHELE (STAR JUDO CLUB) 15:10 - 15:15 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #335 VOI EDOARDO (LE SORGIVE MN) vs ESPOSTO DAVIDE (POL. SENIGALLIA) 15:10 - 15:15 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #342 LAZZARI NICOLA (JUDO TREVISO) vs MICELI RICCARDO_LUIGI (SHINTAISUPERSAN) 15:10 - 15:15 (00:05) |
15:11 | |||||
15:12 | |||||
15:13 | |||||
15:14 | |||||
15:15 |
U18 M -81 KG (2 ) #391 GIANNELLI GABRIELE (J.C. CAMERANO) vs LO_IACONO LUCA (YAMA ARASHI PA) 15:15 - 15:20 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #314 BATTINO MARCO (C.S. G. SIENI) vs ELDERDAH ASEM_ABDALLA_ELMOURSI_ELKOTB_ELMOURSI (JUDO SHIAI) 15:15 - 15:20 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #326 GUARINO GENNARO (NIPPON CLUB NA) vs CARAPEZZA SIMONE (PONTE LAMBRO) 15:15 - 15:20 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #336 CAPALDO LUCA (IL GABBIANO) vs MARASTONI MATTHEW (VALPOLICELLA VR) 15:15 - 15:20 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #343 LOMBARDI LUCA (JUDO OK AREZZO) vs FANELLI EDOARDO (NUOVA FLORIDA) 15:15 - 15:20 (00:05) |
15:16 | |||||
15:17 | |||||
15:18 | |||||
15:19 | |||||
15:20 |
U18 M -81 KG (2 ) #392 STACCONI FEDERICO (OTTAVIA RM) vs ESPOSITO GIOVANNI (NUOVA FLORIDA) 15:20 - 15:25 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #315 FUSCO ANGELO (EUROPARADISE RM) vs DE_LUCA CIRO (NIPPON CLUB NA) 15:20 - 15:25 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #327 ZUDDAS DANIELE (CUS NAPOLI) vs BELLINI ALESSANDRO (CSJ ROMA) 15:20 - 15:25 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #337 MARTIN ANDREA (SHIDOKAN 2018) vs ESPOSTO DAVIDE (POL. SENIGALLIA) 15:20 - 15:25 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #344 MICELI RICCARDO_LUIGI (SHINTAISUPERSAN) vs BOTTAINI FRANCESCO (KDK S.ANGELO) 15:20 - 15:25 (00:05) |
15:21 | |||||
15:22 | |||||
15:23 | |||||
15:24 | |||||
15:25 |
U18 M -81 KG (2 ) #393 LUPU DANIIL (CENTER PARMA) vs FIDONE FRANCESCO (KOIZUMI SCICLI) 15:25 - 15:30 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #316 DOLGILEVICA ANDIS (KYODAI RIGA) vs COMERZAN ALEXANDRU (ISAO OKANO CLUB) 15:25 - 15:30 (00:05) |
U18 M +90 KG (2 ) #417 FONTANA ALESSIO (LA PALESTRA TA) vs ANGLANO LUCA (ACADEMY VEGLIE) 15:25 - 15:30 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #427 RATTI_GRAZZI MIRIAM (PRO RECCO JUDO) vs MARGARITO SELENE (JUDO RUFFANO) 15:25 - 15:30 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #345 FANELLI EDOARDO (NUOVA FLORIDA) vs LEPRE GIANMARCO (FIAMME ORO) 15:25 - 15:30 (00:05) |
15:26 | |||||
15:27 | |||||
15:28 | |||||
15:29 | |||||
15:30 |
U18 M -81 KG (2 ) #394 BALBO_MUSSETTO VITTORIO (ASD CENTRO TO) vs TARTAGLINI RICCARDO (KDK SPELLO PG) 15:30 - 15:35 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #317 BATTINO MARCO (C.S. G. SIENI) vs DE_LUCA CIRO (NIPPON CLUB NA) 15:30 - 15:35 (00:05) |
U18 M +90 KG (2 ) #418 PALUMBO ANDREA (HARMONY CLUB) vs CHIRICO ANTONIO (IL GABBIANO) 15:30 - 15:35 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #428 BELLINI VALENTINA (DOJO JUDO) vs GIOVANNELLI ALESSIA (ASD GIOVINAZZO) 15:30 - 15:35 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #346 PELLIGRA VINCENZO (KOIZUMI SCICLI) vs PICCOLO LEONARDO (CRS AKIYAMA TO) 15:30 - 15:35 (00:05) |
15:31 | |||||
15:32 | |||||
15:33 | |||||
15:34 | |||||
15:35 |
U18 M -81 KG (2 ) #395 SAMMARTINO GABRIELE (JUDO PRENESTE) vs LO_IACONO LUCA (YAMA ARASHI PA) 15:35 - 15:40 (00:05) |
U18 F -63 KG (2 ) #553 CARACUZZI VALENTINA (LARTE DEL JUDO) vs CATTACCIN GIADA (J.C. LISSONE MI) 15:35 - 15:40 (00:05) |
U18 M +90 KG (2 ) #419 ALBU PETRISOR_LIVIU (OLYMPIA CENTER) vs PANZA SERGIO (LA POPULAR) 15:35 - 15:40 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #429 CASTAGNINO MJRIAM (FUJIYAMABELMONT) vs BERTORA CAROLINA (KSDK PARMA) 15:35 - 15:40 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #347 BOTTAINI FRANCESCO (KDK S.ANGELO) vs FANELLI EDOARDO (NUOVA FLORIDA) 15:35 - 15:40 (00:05) |
15:36 | |||||
15:37 | |||||
15:38 | |||||
15:39 | |||||
15:40 |
U18 M -90 KG (2 ) #396 CILIANI ANDREA (ARASHIBRACCIANO) vs AVAGLIANO FABRIZIO (KODOKAN BRIENZA) 15:40 - 15:45 (00:05) |
U18 F -63 KG (2 ) #554 AUTIERO ILONA (ENERGY MEDIGLIA) vs MASSIMO MARTINA (JUDO PALAGIANO) 15:40 - 15:45 (00:05) |
U18 F -52 KG (2 ) #481 SCIACOVELLI MICAELA (KANKU DAI BA) vs CESSELLI SARA (NUOVA FLORIDA) 15:40 - 15:45 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #430 CASCIARO CRISTINA (JUDO RUFFANO) vs SURICO STELLA (OLYMPIA CENTER) 15:40 - 15:45 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #521 GAROFALO MARA (ASD JUDO FORIO) vs TROTTA DANILA (SAN MAMOLO) 15:40 - 15:45 (00:05) |
15:41 | |||||
15:42 | |||||
15:43 | |||||
15:44 | |||||
15:45 |
U18 M -90 KG (2 ) #397 ONETO ANDREA (POL. S.CATERINA) vs PRAGLIOLA FEDERICO (PASSE PARTOUT) 15:45 - 15:50 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #420 DE_LUCA CIRO (NIPPON CLUB NA) vs CARAPEZZA SIMONE (PONTE LAMBRO) 15:45 - 15:50 (00:05) |
U18 F -52 KG (2 ) #482 FOLTRAN MARINA (JUDO V. VENETO) vs MELIS ALICE (PRO PATRIA JUDO) 15:45 - 15:50 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #431 ACITO NOEMI (SKORPION TEAM) vs LIVADIOTTI NINA (AD P. NOBEL) 15:45 - 15:50 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #522 GALLETTI GAIA (JUDO DI MAGGIO) vs DOLGILEVICA UNA (KYODAI RIGA) 15:45 - 15:50 (00:05) |
15:46 | |||||
15:47 | |||||
15:48 | |||||
15:49 | |||||
15:50 |
U18 M -90 KG (2 ) #398 GALLONE PASQUALE (LA POPULAR) vs POMPILI DAMIANO (HARMONY CLUB) 15:50 - 15:55 (00:05) |
U18 M -66 KG (2 ) #421 ZUDDAS DANIELE (CUS NAPOLI) vs DOLGILEVICA ANDIS (KYODAI RIGA) 15:50 - 15:53 (00:03) |
U18 M +90 KG (2 ) #423 15:50 - 15:53 (00:03) |
U18 F -57 KG (2 ) #432 TORALDO ANASTASIA (KDK SPORT NA) vs CERA PAULA_ELIZA (KYODAI RIGA) 15:50 - 15:55 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #523 PAGLIALONGA GIORGIA (JUDO RUFFANO) vs PETROLO EMMA (BU-SEN LUINO) 15:50 - 15:55 (00:05) |
15:51 | |||||
15:52 | |||||
15:53 |
U18 M -66 KG (2 ) #422 COMERZAN ALEXANDRU (ISAO OKANO CLUB) vs GUARINO GENNARO (NIPPON CLUB NA) 15:53 - 15:56 (00:03) |
U18 F -52 KG (2 ) #483 BERTUZZI ELENA (BUDOKAN BO) vs SCARANO ILARIA (TEAM GUERRAZZI) 15:53 - 15:57 (00:04) |
|||
15:54 | |||||
15:55 |
U18 M -90 KG (2 ) #399 MARGIOTTA LORENZO (JUDO RUFFANO) vs DE_MARIN RICCARDO (JUDO TAMAI) 15:55 - 16:00 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #433 CIRULLI SIMONA (TEAM GUERRAZZI) vs ZAPPA_CASATI GAIA (J.C. SEGRATE MI) 15:55 - 16:00 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #524 TARCHI CAMILLA (JUDO ROSIGNANO) vs ZEME CARLOTTA (DLF ALESSANDRIA) 15:55 - 16:00 (00:05) |
||
15:56 |
U18 F -63 KG (2 ) #558 CAPANNI_DIAS THAUANY_DAVID (JUDO PRENESTE) vs CARACUZZI VALENTINA (LARTE DEL JUDO) 15:56 - 16:01 (00:05) |
||||
15:57 |
U18 F -52 KG (2 ) #484 MARONGIU ROBERTA (JUDOCERACCHINI) vs FREGA CHIARA (JUDO PIOMBINO) 15:57 - 16:01 (00:04) |
||||
15:58 | |||||
15:59 | |||||
16:00 |
U18 M -90 KG (2 ) #400 CHIROSCA MATEI (ARASHIBRACCIANO) vs VERDIRAME RAFFAELE (KOIZUMI SCICLI) 16:00 - 16:05 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #434 SPADONI MARGHERITA (JDSAKURA OSIMO) vs RATTI_GRAZZI MIRIAM (PRO RECCO JUDO) 16:00 - 16:05 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #525 SANTANGELO SOFIA (ENERGY MEDIGLIA) vs IACONIS AURORA (CENTROJ.COMO) 16:00 - 16:05 (00:05) |
||
16:01 |
U18 F -63 KG (2 ) #559 RAVIDA RAMONA (AIRON JUDO 90) vs SIMEOLI EMILIA (GYM ART NA) 16:01 - 16:06 (00:05) |
U18 F -52 KG (2 ) #485 DE_MARTINO LAURA (SHARIN JUDO SV) vs BIANCULLI GIULIA (ASD JUDO FORIO) 16:01 - 16:04 (00:03) |
|||
16:02 | |||||
16:03 | |||||
16:04 |
U18 F -52 KG (2 ) #486 DI_CLEMENTE CAMILLA (KODOKAN EMPOLI) vs LEONE MIRIAM (J.C. LEONE PA) 16:04 - 16:08 (00:04) |
||||
16:05 |
U18 M -90 KG (2 ) #401 CARDIELLO ANTONIO (KODOKAN BRIENZA) vs UNGOLO MICHELANGELO (JUDO GERVASIO) 16:05 - 16:10 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #435 SPECCHIO VINCENZA_ILARIA (TEAM GUERRAZZI) vs FORNARO GIULIA (JUDO SHIHAN) 16:05 - 16:10 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #529 FRANZOSI LUDOVICA (CRS AKIYAMA TO) 16:05 - 16:10 (00:05) |
||
16:06 |
U18 F -63 KG (2 ) #560 EREMITA CHIARA (CRS AKIYAMA TO) vs GIANNONE DOMITILLA (PGFLIBERTASJUDO) 16:06 - 16:11 (00:05) |
||||
16:07 | |||||
16:08 |
U18 F -52 KG (2 ) #487 CANNARA GIORGIA (ASD GIOVINAZZO) vs DELOGU ALESSIA (KODOKAN CUNEO) 16:08 - 16:12 (00:04) |
||||
16:09 | |||||
16:10 |
U18 M -81 KG (2 ) #402 BALBO_MUSSETTO VITTORIO (ASD CENTRO TO) vs FIDONE FRANCESCO (KOIZUMI SCICLI) 16:10 - 16:15 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #436 DEMATTÈ ANGELICA (J.C. PERGINE TN) vs FIORAVANTI FLAVIA (ILGABBIANOGYM) 16:10 - 16:15 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #530 LOSEV-GOGA ANNAMARIA (PGFLIBERTASJUDO) vs BALTEANU ISABELLA (KUMIAI TO) 16:10 - 16:15 (00:05) |
||
16:11 |
U18 F -63 KG (2 ) #561 MARRELLO PHEBE_MARIE (RYOKO PINASSO) vs CAMARDA GIULIA (JIGORO KANO VI) 16:11 - 16:16 (00:05) |
||||
16:12 |
U18 F -52 KG (2 ) #488 SANSONNE MONICA (JUDO ANDRIA) vs BUSSOLINO ALESSANDRA (POL. ASTIGIANA) 16:12 - 16:17 (00:05) |
||||
16:13 | |||||
16:14 | |||||
16:15 |
U18 M -81 KG (2 ) #403 SAMMARTINO GABRIELE (JUDO PRENESTE) vs ESPOSITO GIOVANNI (NUOVA FLORIDA) 16:15 - 16:20 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #437 CIUCANI ELISA (JUDO YAWARA) vs BUSSOLINO VITTORIA (POL. ASTIGIANA) 16:15 - 16:20 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #531 FRESCHI GIORGIA (JUDO V. VENETO) 16:15 - 16:20 (00:05) |
||
16:16 |
U18 F -63 KG (2 ) #562 FROSONI GIULIA (CSJ ROMA) vs AUTIERO ILONA (ENERGY MEDIGLIA) 16:16 - 16:21 (00:05) |
||||
16:17 |
U18 F -52 KG (2 ) #489 DIPALO AURORA (KITO-RYU FG) vs CAMPANA GIULIA (JUDO VALBRENTA) 16:17 - 16:22 (00:05) |
||||
16:18 | |||||
16:19 | |||||
16:20 |
U18 M -81 KG (2 ) #404 STACCONI FEDERICO (OTTAVIA RM) vs LUPU DANIIL (CENTER PARMA) 16:20 - 16:25 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #438 CAVAGNA ANNALISA (OLIMPIC ASTI) vs BELLINI VALENTINA (DOJO JUDO) 16:20 - 16:25 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #532 TARBA CLAUDIA_MARIA (BANZAI CORTINA) 16:20 - 16:25 (00:05) |
||
16:21 |
U18 F -63 KG (2 ) #563 BOSCAIA GIULIA (JUDO TAMAI) vs SCARANO MARTA (TEAM GUERRAZZI) 16:21 - 16:26 (00:05) |
||||
16:22 |
U18 F -52 KG (2 ) #490 ANDRETTI SONIA (TORRE DEL GRECO) vs SINISI CARLOTTA (BANZAI CORTINA) 16:22 - 16:27 (00:05) |
||||
16:23 | |||||
16:24 | |||||
16:25 |
U18 M -90 KG (2 ) #405 PENSA SIMONE (JUDO INSIEME) 16:25 - 16:30 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #439 RICCI PAOLA (JUDO CARRARA) vs MONTI LIVIA (MIRIADE RM) 16:25 - 16:30 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #533 AMENDOLA VINCENZA (KODOKAN BRIENZA) 16:25 - 16:30 (00:05) |
||
16:26 |
U18 F -63 KG (2 ) #564 DINOLFO JENNYFER (ASD JUDO MONZA) vs MARTUCCI MARIAROSARIA (C.S. POMILIA) 16:26 - 16:31 (00:05) |
||||
16:27 |
U18 F -52 KG (2 ) #491 DE_NARDI ANGELA (JUDO V. VENETO) vs SCALZOTTO SOFIA (JIGORO KANO VI) 16:27 - 16:32 (00:05) |
||||
16:28 | |||||
16:29 | |||||
16:30 |
U18 M -90 KG (2 ) #406 PRAGLIOLA FEDERICO (PASSE PARTOUT) vs POMPILI DAMIANO (HARMONY CLUB) 16:30 - 16:35 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #440 SOLINA STEFANIA (BANZAI CORTINA) vs BERTORA CAROLINA (KSDK PARMA) 16:30 - 16:35 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #526 MARTIN ANDREA (SHIDOKAN 2018) vs PELLIGRA VINCENZO (KOIZUMI SCICLI) 16:30 - 16:35 (00:05) |
||
16:31 |
U18 F -63 KG (2 ) #565 CAVALLINO ROBERTA (SHIHAN BA) vs VITERBO EMILY (BUSENCLUBMARINO) 16:31 - 16:36 (00:05) |
||||
16:32 |
U18 F -52 KG (2 ) #492 PISANO IDA (KODOKAN CASERTA) vs TASSIANO SILVIA (KSDK PARMA) 16:32 - 16:37 (00:05) |
||||
16:33 | |||||
16:34 | |||||
16:35 |
U18 M -90 KG (2 ) #407 SAGUNTI CHRISTIAN (C.S. GIOVANILE) vs DE_MARIN RICCARDO (JUDO TAMAI) 16:35 - 16:40 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #441 CICORIA MARIALAURA (JUDO GERVASIO) vs FERRI FABIANA (J.C. SEGRATE MI) 16:35 - 16:40 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #527 16:35 - 16:40 (00:05) |
||
16:36 |
U18 F -63 KG (2 ) #566 CAPANNI_DIAS THAUANY_DAVID (JUDO PRENESTE) vs RAVIDA RAMONA (AIRON JUDO 90) 16:36 - 16:41 (00:05) |
||||
16:37 |
U18 M +90 KG (2 ) #424 CHIRICO ANTONIO (IL GABBIANO) vs PANZA SERGIO (LA POPULAR) 16:37 - 16:44 (00:07) |
||||
16:38 | |||||
16:39 | |||||
16:40 |
U18 M -90 KG (2 ) #408 VERDIRAME RAFFAELE (KOIZUMI SCICLI) vs CARDIELLO ANTONIO (KODOKAN BRIENZA) 16:40 - 16:45 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #442 TAGLIABUE MATILDE (J.C. LISSONE MI) vs CASCIARO CRISTINA (JUDO RUFFANO) 16:40 - 16:45 (00:05) |
U18 M -73 KG (2 ) #528 16:40 - 16:45 (00:05) |
||
16:41 |
U18 F -63 KG (2 ) #567 EREMITA CHIARA (CRS AKIYAMA TO) vs MARRELLO PHEBE_MARIE (RYOKO PINASSO) 16:41 - 16:46 (00:05) |
||||
16:42 | |||||
16:43 | |||||
16:44 |
U18 M +90 KG (2 ) #425 CARLETTI JEAN (J.C. CAMERANO) vs FONTANA ALESSIO (LA PALESTRA TA) 16:44 - 16:50 (00:06) |
||||
16:45 |
U18 M -90 KG (2 ) #409 16:45 - 16:50 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #443 BELLUCCI FRANCESCA (ACADEMY VEGLIE) vs SIMEONE CRISTINA (A.S.D KODOKAN) 16:45 - 16:50 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #534 CECI MATILDE (ASD GIOVINAZZO) vs APREA FABIANA (BUSENCLUBMARINO) 16:45 - 16:50 (00:05) |
||
16:46 |
U18 F -63 KG (2 ) #568 FROSONI GIULIA (CSJ ROMA) vs BOSCAIA GIULIA (JUDO TAMAI) 16:46 - 16:51 (00:05) |
||||
16:47 | |||||
16:48 | |||||
16:49 | |||||
16:50 |
U18 M -90 KG (2 ) #410 GALLONE PASQUALE (LA POPULAR) vs PRAGLIOLA FEDERICO (PASSE PARTOUT) 16:50 - 16:55 (00:05) |
U18 M +90 KG (2 ) #426 PALUMBO ANDREA (HARMONY CLUB) vs ALBU PETRISOR_LIVIU (OLYMPIA CENTER) 16:50 - 16:56 (00:06) |
U18 F -57 KG (2 ) #444 RIMONDO ISABELLA (SHARIN JUDO SV) vs LIVADIOTTI NINA (AD P. NOBEL) 16:50 - 16:55 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #535 BEOLCHI ALESSIA (NUOVA FLORIDA) vs IACONIS AURORA (CENTROJ.COMO) 16:50 - 16:55 (00:05) |
|
16:51 |
U18 F -63 KG (2 ) #569 MARTUCCI MARIAROSARIA (C.S. POMILIA) vs CAVALLINO ROBERTA (SHIHAN BA) 16:51 - 16:56 (00:05) |
||||
16:52 | |||||
16:53 | |||||
16:54 | |||||
16:55 |
U18 M -90 KG (2 ) #411 16:55 - 17:00 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #445 MURA SIMONA_MYRIAM (MENCHELLA CLUB) vs PARENTI MICHELA (S.S.D. BLU 3000) 16:55 - 17:00 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #536 SPERLINGA ALICE (KUMIAI TO) vs BARZELLOTTI MARTINA (PGFLIBERTASJUDO) 16:55 - 17:00 (00:05) |
||
16:56 |
U18 F -63 KG (2 ) #570 16:56 - 17:01 (00:05) |
U18 F -52 KG (2 ) #493 RUSSO SARA (CRS AKIYAMA TO) vs BERNARDI FRANCESCA (VALLE MAIRA CN) 16:56 - 17:01 (00:05) |
|||
16:57 | |||||
16:58 | |||||
16:59 | |||||
17:00 |
U18 M -90 KG (2 ) #412 CHIROSCA MATEI (ARASHIBRACCIANO) vs CARDIELLO ANTONIO (KODOKAN BRIENZA) 17:00 - 17:05 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #446 SPEROTTI CLAUDIA (EQUIPE CALDOGNO) vs CERA PAULA_ELIZA (KYODAI RIGA) 17:00 - 17:05 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #537 FRANZOSI LUDOVICA (CRS AKIYAMA TO) vs BALTEANU ISABELLA (KUMIAI TO) 17:00 - 17:05 (00:05) |
||
17:01 |
U18 F -63 KG (2 ) #571 17:01 - 17:06 (00:05) |
U18 F -52 KG (2 ) #494 KIBOU OMAIMA (SHO DAN) vs ZIBELLINI PRISCILLA (NUOVA FLORIDA) 17:01 - 17:06 (00:05) |
|||
17:02 | |||||
17:03 | |||||
17:04 | |||||
17:05 |
U18 M -90 KG (2 ) #413 PENSA SIMONE (JUDO INSIEME) vs POMPILI DAMIANO (HARMONY CLUB) 17:05 - 17:10 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #447 CANNAS CATERINA (JUDOCERACCHINI) vs PATRONI GIADA (JUDOPOLIVALENTE) 17:05 - 17:10 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #538 DOLGILEVICA UNA (KYODAI RIGA) vs TARBA CLAUDIA_MARIA (BANZAI CORTINA) 17:05 - 17:10 (00:05) |
||
17:06 |
U18 F -63 KG (2 ) #572 17:06 - 17:11 (00:05) |
U18 F -52 KG (2 ) #495 FERRACINI EMMA (PRO PATRIA JUDO) vs PRASCIOLU MICHELA_MATILDE (JUDOCERACCHINI) 17:06 - 17:11 (00:05) |
|||
17:07 | |||||
17:08 | |||||
17:09 | |||||
17:10 |
U18 M -90 KG (2 ) #414 SAGUNTI CHRISTIAN (C.S. GIOVANILE) vs VERDIRAME RAFFAELE (KOIZUMI SCICLI) 17:10 - 17:15 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #448 FERRECCIO VANESSA (PRO RECCO JUDO) vs CIRULLI SIMONA (TEAM GUERRAZZI) 17:10 - 17:15 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #539 AMENDOLA VINCENZA (KODOKAN BRIENZA) vs CECI MATILDE (ASD GIOVINAZZO) 17:10 - 17:15 (00:05) |
||
17:11 |
U18 F -63 KG (2 ) #573 17:11 - 17:16 (00:05) |
U18 F -52 KG (2 ) #496 GIULIANI MARIANTONIETTA_GERARDA (TEAM GUERRAZZI) vs MUSSO OTTAVIA_MARIA (POL. ASTIGIANA) 17:11 - 17:16 (00:05) |
|||
17:12 | |||||
17:13 | |||||
17:14 | |||||
17:15 |
U18 M -90 KG (2 ) #415 AVAGLIANO FABRIZIO (KODOKAN BRIENZA) vs PRAGLIOLA FEDERICO (PASSE PARTOUT) 17:15 - 17:20 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #449 COCCIA DENISE (JUDO SHIHAN) vs PASSASEO DESIRÈ (JUDO RUFFANO) 17:15 - 17:20 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #540 BEOLCHI ALESSIA (NUOVA FLORIDA) vs SPERLINGA ALICE (KUMIAI TO) 17:15 - 17:20 (00:05) |
||
17:16 |
U18 F -63 KG (2 ) #574 CARACUZZI VALENTINA (LARTE DEL JUDO) vs RAVIDA RAMONA (AIRON JUDO 90) 17:16 - 17:21 (00:05) |
U18 F -52 KG (2 ) #497 SCIACOVELLI MICAELA (KANKU DAI BA) vs FOLTRAN MARINA (JUDO V. VENETO) 17:16 - 17:21 (00:05) |
|||
17:17 | |||||
17:18 | |||||
17:19 | |||||
17:20 |
U18 M -90 KG (2 ) #416 DE_MARIN RICCARDO (JUDO TAMAI) vs CHIROSCA MATEI (ARASHIBRACCIANO) 17:20 - 17:25 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #450 SPADONI MARGHERITA (JDSAKURA OSIMO) vs FORNARO GIULIA (JUDO SHIHAN) 17:20 - 17:25 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #541 17:20 - 17:25 (00:05) |
||
17:21 |
U18 F -63 KG (2 ) #575 GIANNONE DOMITILLA (PGFLIBERTASJUDO) vs MARRELLO PHEBE_MARIE (RYOKO PINASSO) 17:21 - 17:26 (00:05) |
U18 M +90 KG (2 ) #555 ANGLANO LUCA (ACADEMY VEGLIE) vs PALUMBO ANDREA (HARMONY CLUB) 17:21 - 17:26 (00:05) |
|||
17:22 | |||||
17:23 | |||||
17:24 | |||||
17:25 |
U18 F +70 KG (2 ) #585 DI_LAORA CECILIA_CRISTINA (KODOKAN BRIENZA) vs BERNETTI GIULIA (J.C. KEN OTANI) 17:25 - 17:30 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #451 DEMATTÈ ANGELICA (J.C. PERGINE TN) vs BUSSOLINO VITTORIA (POL. ASTIGIANA) 17:25 - 17:30 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #542 GALLETTI GAIA (JUDO DI MAGGIO) vs FRESCHI GIORGIA (JUDO V. VENETO) 17:25 - 17:30 (00:05) |
||
17:26 |
U18 F -63 KG (2 ) #576 AUTIERO ILONA (ENERGY MEDIGLIA) vs BOSCAIA GIULIA (JUDO TAMAI) 17:26 - 17:31 (00:05) |
U18 M +90 KG (2 ) #556 CHIRICO ANTONIO (IL GABBIANO) vs FONTANA ALESSIO (LA PALESTRA TA) 17:26 - 17:31 (00:05) |
|||
17:27 | |||||
17:28 | |||||
17:29 | |||||
17:30 |
U18 F +70 KG (2 ) #586 MARINI TIZIANA (OTTAVIA RM) vs BELMONDO GIADA (SHO DAN) 17:30 - 17:35 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #452 BELLINI VALENTINA (DOJO JUDO) vs RICCI PAOLA (JUDO CARRARA) 17:30 - 17:35 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #543 17:30 - 17:35 (00:05) |
||
17:31 |
U18 F -63 KG (2 ) #577 VITERBO EMILY (BUSENCLUBMARINO) vs MARTUCCI MARIAROSARIA (C.S. POMILIA) 17:31 - 17:36 (00:05) |
U18 M +90 KG (2 ) #557 CARLETTI JEAN (J.C. CAMERANO) vs ALBU PETRISOR_LIVIU (OLYMPIA CENTER) 17:31 - 17:37 (00:06) |
|||
17:32 | |||||
17:33 | |||||
17:34 | |||||
17:35 |
U18 F +70 KG (2 ) #587 VOLI VITTORIA (KODOKAN KIAI) vs DI_NENNO ELENA (KDK S.ANGELO) 17:35 - 17:40 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #453 SOLINA STEFANIA (BANZAI CORTINA) vs FERRI FABIANA (J.C. SEGRATE MI) 17:35 - 17:40 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #544 17:35 - 17:40 (00:05) |
||
17:36 |
U18 F -63 KG (2 ) #578 CAPANNI_DIAS THAUANY_DAVID (JUDO PRENESTE) vs EREMITA CHIARA (CRS AKIYAMA TO) 17:36 - 17:41 (00:05) |
||||
17:37 |
U18 F -52 KG (2 ) #498 BERTUZZI ELENA (BUDOKAN BO) vs MARONGIU ROBERTA (JUDOCERACCHINI) 17:37 - 17:42 (00:05) |
||||
17:38 | |||||
17:39 | |||||
17:40 |
U18 M -90 KG (2 ) #588 AVAGLIANO FABRIZIO (KODOKAN BRIENZA) vs SAGUNTI CHRISTIAN (C.S. GIOVANILE) 17:40 - 17:45 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #458 FORNARO GIULIA (JUDO SHIHAN) vs BUSSOLINO VITTORIA (POL. ASTIGIANA) 17:40 - 17:45 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #545 GAROFALO MARA (ASD JUDO FORIO) vs BALTEANU ISABELLA (KUMIAI TO) 17:40 - 17:45 (00:05) |
||
17:41 |
U18 F -63 KG (2 ) #579 FROSONI GIULIA (CSJ ROMA) vs CAVALLINO ROBERTA (SHIHAN BA) 17:41 - 17:46 (00:05) |
||||
17:42 |
U18 F -52 KG (2 ) #499 DE_MARTINO LAURA (SHARIN JUDO SV) vs LEONE MIRIAM (J.C. LEONE PA) 17:42 - 17:47 (00:05) |
||||
17:43 | |||||
17:44 | |||||
17:45 |
U18 M -90 KG (2 ) #589 DE_MARIN RICCARDO (JUDO TAMAI) vs POMPILI DAMIANO (HARMONY CLUB) 17:45 - 17:50 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #459 BELLINI VALENTINA (DOJO JUDO) vs SOLINA STEFANIA (BANZAI CORTINA) 17:45 - 17:50 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #546 FRESCHI GIORGIA (JUDO V. VENETO) vs TARBA CLAUDIA_MARIA (BANZAI CORTINA) 17:45 - 17:50 (00:05) |
||
17:46 |
U18 F -63 KG (2 ) #580 RAVIDA RAMONA (AIRON JUDO 90) vs MARRELLO PHEBE_MARIE (RYOKO PINASSO) 17:46 - 17:51 (00:05) |
||||
17:47 |
U18 F -52 KG (2 ) #500 CANNARA GIORGIA (ASD GIOVINAZZO) vs BUSSOLINO ALESSANDRA (POL. ASTIGIANA) 17:47 - 17:52 (00:05) |
||||
17:48 | |||||
17:49 | |||||
17:50 |
U18 M -90 KG (2 ) #590 PENSA SIMONE (JUDO INSIEME) vs VERDIRAME RAFFAELE (KOIZUMI SCICLI) 17:50 - 17:55 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #462 17:50 - 17:55 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #547 TARCHI CAMILLA (JUDO ROSIGNANO) vs CECI MATILDE (ASD GIOVINAZZO) 17:50 - 17:55 (00:05) |
||
17:51 |
U18 F -63 KG (2 ) #581 BOSCAIA GIULIA (JUDO TAMAI) vs MARTUCCI MARIAROSARIA (C.S. POMILIA) 17:51 - 17:56 (00:05) |
||||
17:52 |
U18 F -52 KG (2 ) #501 CAMPANA GIULIA (JUDO VALBRENTA) vs SINISI CARLOTTA (BANZAI CORTINA) 17:52 - 17:57 (00:05) |
||||
17:53 | |||||
17:54 | |||||
17:55 |
U18 F +70 KG (2 ) #591 DI_SPIGNA SARA (ASD JUDO FORIO) vs VETRANO ASIA (JUDO MIZU) 17:55 - 18:00 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #463 17:55 - 18:00 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #548 IACONIS AURORA (CENTROJ.COMO) vs SPERLINGA ALICE (KUMIAI TO) 17:55 - 18:00 (00:05) |
||
17:56 |
U18 F -63 KG (2 ) #582 RAVIDA RAMONA (AIRON JUDO 90) vs CAVALLINO ROBERTA (SHIHAN BA) 17:56 - 18:01 (00:05) |
||||
17:57 |
U18 F -52 KG (2 ) #502 DE_NARDI ANGELA (JUDO V. VENETO) vs TASSIANO SILVIA (KSDK PARMA) 17:57 - 18:02 (00:05) |
||||
17:58 | |||||
17:59 | |||||
18:00 |
U18 F +70 KG (2 ) #592 GIANNELLI SARA (J.C. CAMERANO) vs LUPO KATIA (KODOKAN BRIENZA) 18:00 - 18:05 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #466 SPECCHIO VINCENZA_ILARIA (TEAM GUERRAZZI) vs SPADONI MARGHERITA (JDSAKURA OSIMO) 18:00 - 18:05 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #549 FRANZOSI LUDOVICA (CRS AKIYAMA TO) vs DOLGILEVICA UNA (KYODAI RIGA) 18:00 - 18:05 (00:05) |
||
18:01 |
U18 F -63 KG (2 ) #583 BOSCAIA GIULIA (JUDO TAMAI) vs EREMITA CHIARA (CRS AKIYAMA TO) 18:01 - 18:06 (00:05) |
||||
18:02 |
U18 F -52 KG (2 ) #503 RUSSO SARA (CRS AKIYAMA TO) vs ZIBELLINI PRISCILLA (NUOVA FLORIDA) 18:02 - 18:07 (00:05) |
||||
18:03 | |||||
18:04 | |||||
18:05 |
U18 F +70 KG (2 ) #593 SIMONETTI ERICA (CRS AKIYAMA TO) vs DI_LAORA CECILIA_CRISTINA (KODOKAN BRIENZA) 18:05 - 18:10 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #467 BERTORA CAROLINA (KSDK PARMA) vs FERRI FABIANA (J.C. SEGRATE MI) 18:05 - 18:10 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #550 AMENDOLA VINCENZA (KODOKAN BRIENZA) vs BEOLCHI ALESSIA (NUOVA FLORIDA) 18:05 - 18:10 (00:05) |
||
18:06 |
U18 F -63 KG (2 ) #584 CAPANNI_DIAS THAUANY_DAVID (JUDO PRENESTE) vs FROSONI GIULIA (CSJ ROMA) 18:06 - 18:11 (00:05) |
||||
18:07 |
U18 F -52 KG (2 ) #504 FERRACINI EMMA (PRO PATRIA JUDO) vs MUSSO OTTAVIA_MARIA (POL. ASTIGIANA) 18:07 - 18:12 (00:05) |
||||
18:08 | |||||
18:09 | |||||
18:10 |
U18 F +70 KG (2 ) #594 MARINI TIZIANA (OTTAVIA RM) vs VOLI VITTORIA (KODOKAN KIAI) 18:10 - 18:15 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #470 SPADONI MARGHERITA (JDSAKURA OSIMO) vs BUSSOLINO VITTORIA (POL. ASTIGIANA) 18:10 - 18:15 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #551 GAROFALO MARA (ASD JUDO FORIO) vs FRESCHI GIORGIA (JUDO V. VENETO) 18:10 - 18:15 (00:05) |
||
18:11 |
U18 F -57 KG (2 ) #454 TAGLIABUE MATILDE (J.C. LISSONE MI) vs SIMEONE CRISTINA (A.S.D KODOKAN) 18:11 - 18:16 (00:05) |
||||
18:12 |
U18 F -52 KG (2 ) #505 SCIACOVELLI MICAELA (KANKU DAI BA) vs BERTUZZI ELENA (BUDOKAN BO) 18:12 - 18:17 (00:05) |
||||
18:13 | |||||
18:14 | |||||
18:15 |
U18 F +70 KG (2 ) #595 DAMATO ILENIA (SKORPION TEAM) vs DI_SPIGNA SARA (ASD JUDO FORIO) 18:15 - 18:20 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #471 FERRI FABIANA (J.C. SEGRATE MI) vs BELLINI VALENTINA (DOJO JUDO) 18:15 - 18:20 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #552 CECI MATILDE (ASD GIOVINAZZO) vs SPERLINGA ALICE (KUMIAI TO) 18:15 - 18:20 (00:05) |
||
18:16 |
U18 F -57 KG (2 ) #455 RIMONDO ISABELLA (SHARIN JUDO SV) vs MURA SIMONA_MYRIAM (MENCHELLA CLUB) 18:16 - 18:21 (00:05) |
||||
18:17 |
U18 F -52 KG (2 ) #506 LEONE MIRIAM (J.C. LEONE PA) vs CANNARA GIORGIA (ASD GIOVINAZZO) 18:17 - 18:22 (00:05) |
||||
18:18 | |||||
18:19 | |||||
18:20 |
U18 F +70 KG (2 ) #596 ZANESCO ANGELICA (PRO PATRIA JUDO) vs GIANNELLI SARA (J.C. CAMERANO) 18:20 - 18:25 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #474 FORNARO GIULIA (JUDO SHIHAN) vs SOLINA STEFANIA (BANZAI CORTINA) 18:20 - 18:25 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #605 CALOGIURI SOFIA (DOJO ARASHI LE) vs PAPARELLA DESIRÈ (TEAM IACOVAZZI) 18:20 - 18:25 (00:05) |
||
18:21 |
U18 F -57 KG (2 ) #456 CERA PAULA_ELIZA (KYODAI RIGA) vs CANNAS CATERINA (JUDOCERACCHINI) 18:21 - 18:26 (00:05) |
||||
18:22 |
U18 F -52 KG (2 ) #507 SINISI CARLOTTA (BANZAI CORTINA) vs DE_NARDI ANGELA (JUDO V. VENETO) 18:22 - 18:27 (00:05) |
||||
18:23 | |||||
18:24 | |||||
18:25 |
U18 F +70 KG (2 ) #597 18:25 - 18:30 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #476 SPADONI MARGHERITA (JDSAKURA OSIMO) vs BELLINI VALENTINA (DOJO JUDO) 18:25 - 18:30 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #606 MONTANI ALESSIA (KSDK PARMA) vs BONANNO ELISA (ASD GIOVINAZZO) 18:25 - 18:30 (00:05) |
||
18:26 |
U18 F -57 KG (2 ) #457 FERRECCIO VANESSA (PRO RECCO JUDO) vs COCCIA DENISE (JUDO SHIHAN) 18:26 - 18:31 (00:05) |
||||
18:27 |
U18 F -52 KG (2 ) #508 RUSSO SARA (CRS AKIYAMA TO) vs FERRACINI EMMA (PRO PATRIA JUDO) 18:27 - 18:32 (00:05) |
||||
18:28 | |||||
18:29 | |||||
18:30 |
U18 F +70 KG (2 ) #598 BELMONDO GIADA (SHO DAN) vs VOLI VITTORIA (KODOKAN KIAI) 18:30 - 18:35 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #478 SPADONI MARGHERITA (JDSAKURA OSIMO) vs CERA PAULA_ELIZA (KYODAI RIGA) 18:30 - 18:35 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #612 TROIANI ALICE (CSJ ROMA) vs PAPARELLA DESIRÈ (TEAM IACOVAZZI) 18:30 - 18:35 (00:05) |
||
18:31 |
U18 F -57 KG (2 ) #460 TAGLIABUE MATILDE (J.C. LISSONE MI) vs RIMONDO ISABELLA (SHARIN JUDO SV) 18:31 - 18:36 (00:05) |
||||
18:32 |
U18 F -52 KG (2 ) #509 CESSELLI SARA (NUOVA FLORIDA) vs FOLTRAN MARINA (JUDO V. VENETO) 18:32 - 18:37 (00:05) |
||||
18:33 | |||||
18:34 | |||||
18:35 |
U18 F +70 KG (2 ) #599 18:35 - 18:40 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #479 SPEROTTI CLAUDIA (EQUIPE CALDOGNO) vs FORNARO GIULIA (JUDO SHIHAN) 18:35 - 18:40 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #613 IOVINO ANNA (NEW CRAZY FITNE) vs DELU ALESSIA (SEMMON GAKKO GE) 18:35 - 18:40 (00:05) |
||
18:36 |
U18 F -57 KG (2 ) #461 CERA PAULA_ELIZA (KYODAI RIGA) vs FERRECCIO VANESSA (PRO RECCO JUDO) 18:36 - 18:41 (00:05) |
||||
18:37 |
U18 F -52 KG (2 ) #510 DI_CLEMENTE CAMILLA (KODOKAN EMPOLI) vs DE_MARTINO LAURA (SHARIN JUDO SV) 18:37 - 18:42 (00:05) |
||||
18:38 | |||||
18:39 | |||||
18:40 |
U18 F +70 KG (2 ) #600 LUPO KATIA (KODOKAN BRIENZA) vs ZANESCO ANGELICA (PRO PATRIA JUDO) 18:40 - 18:45 (00:05) |
U18 F -57 KG (2 ) #480 SOLINA STEFANIA (BANZAI CORTINA) vs TAGLIABUE MATILDE (J.C. LISSONE MI) 18:40 - 18:45 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #609 FRESCHI GIORGIA (JUDO V. VENETO) vs BEOLCHI ALESSIA (NUOVA FLORIDA) 18:40 - 18:45 (00:05) |
||
18:41 |
U18 F -57 KG (2 ) #464 18:41 - 18:46 (00:05) |
||||
18:42 |
U18 F -52 KG (2 ) #511 ANDRETTI SONIA (TORRE DEL GRECO) vs CAMPANA GIULIA (JUDO VALBRENTA) 18:42 - 18:47 (00:05) |
||||
18:43 | |||||
18:44 | |||||
18:45 |
U18 F +70 KG (2 ) #601 SIMONETTI ERICA (CRS AKIYAMA TO) vs MARINI TIZIANA (OTTAVIA RM) 18:45 - 18:50 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #610 CECI MATILDE (ASD GIOVINAZZO) vs DOLGILEVICA UNA (KYODAI RIGA) 18:45 - 18:50 (00:05) |
|||
18:46 |
U18 F -57 KG (2 ) #465 TORALDO ANASTASIA (KDK SPORT NA) vs SPEROTTI CLAUDIA (EQUIPE CALDOGNO) 18:46 - 18:51 (00:05) |
||||
18:47 |
U18 F -52 KG (2 ) #512 BERNARDI FRANCESCA (VALLE MAIRA CN) vs ZIBELLINI PRISCILLA (NUOVA FLORIDA) 18:47 - 18:52 (00:05) |
||||
18:48 | |||||
18:49 | |||||
18:50 |
U18 F +70 KG (2 ) #602 DAMATO ILENIA (SKORPION TEAM) vs GIANNELLI SARA (J.C. CAMERANO) 18:50 - 18:55 (00:05) |
U18 F -70 KG (2 ) #611 FRANZOSI LUDOVICA (CRS AKIYAMA TO) vs AMENDOLA VINCENZA (KODOKAN BRIENZA) 18:50 - 18:55 (00:05) |
|||
18:51 |
U18 F -57 KG (2 ) #468 CASCIARO CRISTINA (JUDO RUFFANO) vs SIMEONE CRISTINA (A.S.D KODOKAN) 18:51 - 18:56 (00:05) |
||||
18:52 |
U18 F -52 KG (2 ) #513 CESSELLI SARA (NUOVA FLORIDA) vs BERTUZZI ELENA (BUDOKAN BO) 18:52 - 18:57 (00:05) |
||||
18:53 | |||||
18:54 | |||||
18:55 |
U18 F +70 KG (2 ) #603 DI_LAORA CECILIA_CRISTINA (KODOKAN BRIENZA) vs VOLI VITTORIA (KODOKAN KIAI) 18:55 - 19:00 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #614 SALFI ILENIA (DOJO JUDO CS) vs MONTANI ALESSIA (KSDK PARMA) 18:55 - 19:00 (00:05) |
|||
18:56 |
U18 F -57 KG (2 ) #469 SPEROTTI CLAUDIA (EQUIPE CALDOGNO) vs CANNAS CATERINA (JUDOCERACCHINI) 18:56 - 19:01 (00:05) |
||||
18:57 |
U18 F -52 KG (2 ) #514 DE_MARTINO LAURA (SHARIN JUDO SV) vs CANNARA GIORGIA (ASD GIOVINAZZO) 18:57 - 19:02 (00:05) |
||||
18:58 | |||||
18:59 | |||||
19:00 |
U18 F +70 KG (2 ) #604 DI_SPIGNA SARA (ASD JUDO FORIO) vs ZANESCO ANGELICA (PRO PATRIA JUDO) 19:00 - 19:05 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #615 SACCONE ALESSIA (TITANIA CLUB CT) vs ZANCA VALENTINA (J.C. LEONE PA) 19:00 - 19:05 (00:05) |
|||
19:01 |
U18 F -57 KG (2 ) #472 CASCIARO CRISTINA (JUDO RUFFANO) vs RIMONDO ISABELLA (SHARIN JUDO SV) 19:01 - 19:06 (00:05) |
||||
19:02 |
U18 F -52 KG (2 ) #515 ANDRETTI SONIA (TORRE DEL GRECO) vs DE_NARDI ANGELA (JUDO V. VENETO) 19:02 - 19:07 (00:05) |
||||
19:03 | |||||
19:04 | |||||
19:05 |
U18 F -48 KG (2 ) #607 LIONETTI MARGHERITA (TEAM GUERRAZZI) vs PELLICCIA CARMEN_ANITA (NIPPON CLUB NA) 19:05 - 19:10 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #620 19:05 - 19:10 (00:05) |
|||
19:06 |
U18 F -57 KG (2 ) #473 SPEROTTI CLAUDIA (EQUIPE CALDOGNO) vs FERRECCIO VANESSA (PRO RECCO JUDO) 19:06 - 19:11 (00:05) |
||||
19:07 |
U18 F -52 KG (2 ) #516 ZIBELLINI PRISCILLA (NUOVA FLORIDA) vs FERRACINI EMMA (PRO PATRIA JUDO) 19:07 - 19:12 (00:05) |
||||
19:08 | |||||
19:09 | |||||
19:10 |
U18 F -48 KG (2 ) #608 FIORE VALENTINA (OLIMPICA SA) vs LO_GATTO FABIOLA (SPORT TEAM UD) 19:10 - 19:15 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #621 19:10 - 19:15 (00:05) |
|||
19:11 |
U18 F -57 KG (2 ) #475 TAGLIABUE MATILDE (J.C. LISSONE MI) vs CERA PAULA_ELIZA (KYODAI RIGA) 19:11 - 19:16 (00:05) |
||||
19:12 |
U18 F -52 KG (2 ) #517 SCIACOVELLI MICAELA (KANKU DAI BA) vs LEONE MIRIAM (J.C. LEONE PA) 19:12 - 19:17 (00:05) |
||||
19:13 | |||||
19:14 | |||||
19:15 |
U18 F +70 KG (2 ) #631 VOLI VITTORIA (KODOKAN KIAI) vs GIANNELLI SARA (J.C. CAMERANO) 19:15 - 19:20 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #622 BONANNO ELISA (ASD GIOVINAZZO) vs SALFI ILENIA (DOJO JUDO CS) 19:15 - 19:20 (00:05) |
|||
19:16 |
U18 F -57 KG (2 ) #477 RIMONDO ISABELLA (SHARIN JUDO SV) vs SPEROTTI CLAUDIA (EQUIPE CALDOGNO) 19:16 - 19:21 (00:05) |
||||
19:17 |
U18 F -52 KG (2 ) #518 SINISI CARLOTTA (BANZAI CORTINA) vs RUSSO SARA (CRS AKIYAMA TO) 19:17 - 19:22 (00:05) |
||||
19:18 | |||||
19:19 | |||||
19:20 |
U18 F +70 KG (2 ) #632 ZANESCO ANGELICA (PRO PATRIA JUDO) vs MARINI TIZIANA (OTTAVIA RM) 19:20 - 19:25 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #623 19:20 - 19:25 (00:05) |
|||
19:21 | |||||
19:22 |
U18 F -52 KG (2 ) #519 CESSELLI SARA (NUOVA FLORIDA) vs CANNARA GIORGIA (ASD GIOVINAZZO) 19:22 - 19:27 (00:05) |
||||
19:23 | |||||
19:24 | |||||
19:25 |
U18 F +70 KG (2 ) #633 SIMONETTI ERICA (CRS AKIYAMA TO) vs DAMATO ILENIA (SKORPION TEAM) 19:25 - 19:30 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #624 TROIANI ALICE (CSJ ROMA) vs IOVINO ANNA (NEW CRAZY FITNE) 19:25 - 19:30 (00:05) |
|||
19:26 | |||||
19:27 |
U18 F -52 KG (2 ) #520 DE_NARDI ANGELA (JUDO V. VENETO) vs FERRACINI EMMA (PRO PATRIA JUDO) 19:27 - 19:32 (00:05) |
||||
19:28 | |||||
19:29 | |||||
19:30 |
U18 F -48 KG (2 ) #616 GUARDUCCI ELENA (KYU SHIN RYU) vs PELLICCIA CARMEN_ANITA (NIPPON CLUB NA) 19:30 - 19:35 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #625 MONTANI ALESSIA (KSDK PARMA) vs SACCONE ALESSIA (TITANIA CLUB CT) 19:30 - 19:35 (00:05) |
|||
19:31 | |||||
19:32 |
U18 F -52 KG (2 ) #638 CANNARA GIORGIA (ASD GIOVINAZZO) vs SINISI CARLOTTA (BANZAI CORTINA) 19:32 - 19:37 (00:05) |
||||
19:33 | |||||
19:34 | |||||
19:35 |
U18 F -48 KG (2 ) #617 CADDEO VIOLA (JUDOCERACCHINI) vs BELLINGERI GIADA (SEMMON GAKKO GE) 19:35 - 19:40 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #626 PAPARELLA DESIRÈ (TEAM IACOVAZZI) vs DELU ALESSIA (SEMMON GAKKO GE) 19:35 - 19:40 (00:05) |
|||
19:36 | |||||
19:37 |
U18 F -52 KG (2 ) #639 FERRACINI EMMA (PRO PATRIA JUDO) vs SCIACOVELLI MICAELA (KANKU DAI BA) 19:37 - 19:42 (00:05) |
||||
19:38 | |||||
19:39 | |||||
19:40 |
U18 F -48 KG (2 ) #618 SASSI ASIA (JUDO SHIAI) vs LO_GATTO FABIOLA (SPORT TEAM UD) 19:40 - 19:45 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #627 BONANNO ELISA (ASD GIOVINAZZO) vs ZANCA VALENTINA (J.C. LEONE PA) 19:40 - 19:45 (00:05) |
|||
19:41 | |||||
19:42 | |||||
19:43 | |||||
19:44 | |||||
19:45 |
U18 F -48 KG (2 ) #619 BRENNA MARTA (CENTROJ.COMO) vs LIONETTI FRANESCA (TEAM GUERRAZZI) 19:45 - 19:50 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #628 DELU ALESSIA (SEMMON GAKKO GE) vs SACCONE ALESSIA (TITANIA CLUB CT) 19:45 - 19:50 (00:05) |
|||
19:46 | |||||
19:47 | |||||
19:48 | |||||
19:49 | |||||
19:50 |
U18 F -48 KG (2 ) #634 19:50 - 19:55 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #629 BONANNO ELISA (ASD GIOVINAZZO) vs TROIANI ALICE (CSJ ROMA) 19:50 - 19:55 (00:05) |
|||
19:51 | |||||
19:52 | |||||
19:53 | |||||
19:54 | |||||
19:55 |
U18 F -48 KG (2 ) #635 19:55 - 20:00 (00:05) |
U18 F -44 KG (2 ) #630 IOVINO ANNA (NEW CRAZY FITNE) vs MONTANI ALESSIA (KSDK PARMA) 19:55 - 20:00 (00:05) |
|||
19:56 | |||||
19:57 | |||||
19:58 | |||||
19:59 | |||||
20:00 |
U18 F -48 KG (2 ) #636 20:00 - 20:05 (00:05) |
||||
20:01 | |||||
20:02 | |||||
20:03 | |||||
20:04 | |||||
20:05 |
U18 F -48 KG (2 ) #637 20:05 - 20:10 (00:05) |
||||
20:06 | |||||
20:07 | |||||
20:08 | |||||
20:09 | |||||
20:10 |
U18 F -48 KG (2 ) #641 GUARDUCCI ELENA (KYU SHIN RYU) vs BELLINGERI GIADA (SEMMON GAKKO GE) 20:10 - 20:15 (00:05) |
||||
20:11 | |||||
20:12 | |||||
20:13 | |||||
20:14 | |||||
20:15 |
U18 F -48 KG (2 ) #642 SASSI ASIA (JUDO SHIAI) vs BRENNA MARTA (CENTROJ.COMO) 20:15 - 20:20 (00:05) |
||||
20:16 | |||||
20:17 | |||||
20:18 | |||||
20:19 | |||||
20:20 |
U18 F -48 KG (2 ) #643 PELLICCIA CARMEN_ANITA (NIPPON CLUB NA) vs CADDEO VIOLA (JUDOCERACCHINI) 20:20 - 20:25 (00:05) |
||||
20:21 | |||||
20:22 | |||||
20:23 | |||||
20:24 | |||||
20:25 |
U18 F -48 KG (2 ) #644 LO_GATTO FABIOLA (SPORT TEAM UD) vs LIONETTI FRANESCA (TEAM GUERRAZZI) 20:25 - 20:30 (00:05) |
||||
20:26 | |||||
20:27 | |||||
20:28 | |||||
20:29 | |||||
20:30 |
U18 F -48 KG (2 ) #645 CADDEO VIOLA (JUDOCERACCHINI) vs BRENNA MARTA (CENTROJ.COMO) 20:30 - 20:35 (00:05) |
||||
20:31 | |||||
20:32 | |||||
20:33 | |||||
20:34 | |||||
20:35 |
U18 F -48 KG (2 ) #646 LIONETTI FRANESCA (TEAM GUERRAZZI) vs BELLINGERI GIADA (SEMMON GAKKO GE) 20:35 - 20:40 (00:05) |
||||
20:36 | |||||
20:37 | |||||
20:38 | |||||
20:39 | |||||
20:40 |
U18 F -48 KG (2 ) #647 GUARDUCCI ELENA (KYU SHIN RYU) vs SASSI ASIA (JUDO SHIAI) 20:40 - 20:45 (00:05) |
||||
20:41 | |||||
20:42 | |||||
20:43 | |||||
20:44 | |||||
20:45 |
U18 F -52 KG (2 ) #640 LEONE MIRIAM (J.C. LEONE PA) vs RUSSO SARA (CRS AKIYAMA TO) 20:45 - 20:50 (00:05) |
||||
20:46 | |||||
20:47 | |||||
20:48 | |||||
20:49 |
| |||||
---|---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | Tatami 5 | |
09:00 |
U21 M -81KG (2 ) #648 PALERMO_CERRONE DANIELE (JUDO M.PALERMO) vs FLAGIELLO LUCA (PIELLE CE) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21 M -100KG (2 ) #698 STELLATO GIANLUCA (JUDO ACADEMYASD) vs DI_SARNO ALESSANDRO (NEW CRAZY FITNE) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21 F +78KG (2 ) #739 TAVANO ASYA (SPORT TEAM UD) vs MIELE VALENTINA (BANZAI CORTINA) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #830 DALMA SIMONE (NIPPON CLUB NA) vs PIZZIMENTI SIMONE (FORTITUDO 1903) 09:00 - 09:05 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #789 ERRATH ROBERTO (DLF UDINE) vs STACCONI STEFANO (OTTAVIA RM) 09:00 - 09:05 (00:05) |
09:01 | |||||
09:02 | |||||
09:03 | |||||
09:04 | |||||
09:05 |
U21 F -70KG (2 ) #649 BETEMPS CECILIA (ASD CENTRO TO) vs AMENDOLA VINCENZA (KODOKAN BRIENZA) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21 M -100KG (2 ) #699 CARLETTI JEAN (J.C. CAMERANO) vs BERGAMELLI ENRICO (C,S, CARABINIERI) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21 F -48KG (2 ) #740 GIORDANO ONDA_INDIA (ISAO OKANO CLUB) vs VIDALE GIULIA (JUDO CLUB ARCA) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #831 MALAGODI FEDERICO (NUOVA FLORIDA) vs ROVATI YURI (ISAO OKANO CLUB) 09:05 - 09:10 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #790 DI_RENZO_MANNINO STEFANO (JDSAKURA OSIMO) vs GASPARRINI LUCA (KDK SPELLO PG) 09:05 - 09:10 (00:05) |
09:06 | |||||
09:07 | |||||
09:08 | |||||
09:09 | |||||
09:10 |
U21 F -70KG (2 ) #650 GRANDI VALENTINA (OLIMPIC ASTI) vs QUARTO DEBORAH (J.C. F. QUARTO) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #700 RUTIGLIANO ANGELO (JUDO TRANI) vs PACCONE EDOARDO (KODOKAN CASERTA) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21 F -52KG (2 ) #741 LEONE MIRIAM (J.C. LEONE PA) vs CITTARO SOFIA (DLF UDINE) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #832 LO_GATTO FEDERICO (SPORT TEAM UD) vs MERLIN ALESSANDRO (KUMIAI TO) 09:10 - 09:15 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #791 PLACINO GIUSEPPE_PIO (NIPPON CLUB NA) vs ESPOSITO FRANCESCO (STAR JUDO CLUB) 09:10 - 09:15 (00:05) |
09:11 | |||||
09:12 | |||||
09:13 | |||||
09:14 | |||||
09:15 |
U21 M +100KG (2 ) #651 BORRIERO DAVIDE (MENCHELLA CLUB) vs PIERISTI MATTEO (NIPPON CLUB) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #701 COZZOLI FRANCESCO (ASD GUGLIELMI) vs BELLINI ALESSANDRO (CSJ ROMA) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21 F -52KG (2 ) #742 RUSSO SARA (CRS AKIYAMA TO) vs MANGONI ARIANNA (JUDO CLUB ARCA) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #833 TERRANOVA ROCCO (ISCHIA JUDO) vs CRESCENZI CRISTIANO (CSJ ROMA) 09:15 - 09:20 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #792 SAGLIOCCOLO VALERIO (BANZAI CORTINA) vs RIZZO JOSEF (KODOKAN BRIENZA) 09:15 - 09:20 (00:05) |
09:16 | |||||
09:17 | |||||
09:18 | |||||
09:19 | |||||
09:20 |
U21 M -81KG (2 ) #652 SEPULVERES SIMONE (CASTELVERDE RM) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #702 TRIOLO ANDREA (AIRON JUDO 90) vs RUSSO ANTONIO (KDK SPORT NA) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21 F +78KG (2 ) #743 SIMONETTI ERICA (CRS AKIYAMA TO) vs TAVANO ASYA (SPORT TEAM UD) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #834 CASARETO SIMONE (PRO RECCO JUDO) vs CORSALE ANTONIO (KUMIAI TO) 09:20 - 09:25 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #793 LE_GRAZIE VITTORIO (LA PALESTRA TA) vs LANDI CARMINE (OLIMPICA SA) 09:20 - 09:25 (00:05) |
09:21 | |||||
09:22 | |||||
09:23 | |||||
09:24 | |||||
09:25 |
U21 M -81KG (2 ) #653 PICONI RAFFAELE (SPORT TEAM UD) vs LATELLA DANIELE (BANZAI CORTINA) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #703 GRAZIANO SIMONE (PGFLIBERTASJUDO) vs KALLCHISTA CARLO (KDK SPELLO PG) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21 F -48KG (2 ) #744 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #835 REGONESI ALESSANDRO (JITAKYOEI MI) 09:25 - 09:30 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #794 MARSONI GIANLUCA (AMG MURANO VE) vs VENÈ FEDERICO (SEF STAMURA AN) 09:25 - 09:30 (00:05) |
09:26 | |||||
09:27 | |||||
09:28 | |||||
09:29 | |||||
09:30 |
U21 M -81KG (2 ) #654 CHIRULLI ALESSANDRO (KUMIAI TO) vs DI_MONACO FELICE (KODOKAN CASERTA) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #704 FANTOZZI LEONARDO (VENTODORIENTELI) vs WARID SAMIR (J.C. SEGRATE MI) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #745 LENTINI LUDOVICA (C,S, CARABINIERI) vs SUDANO MARTINA (KDK SPORT NA) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #836 ANNUNZIATA SEBASTIANO (KODOKAN BRIENZA) vs ZILIOLI GABRIELE (JUDO TAMAI) 09:30 - 09:35 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #795 PAPARELLA GIOVANNI (ANGIULLIBARI) vs BORSANI SAMUELE (CASTELLANZA VA) 09:30 - 09:35 (00:05) |
09:31 | |||||
09:32 | |||||
09:33 | |||||
09:34 | |||||
09:35 |
U21 M -81KG (2 ) #655 PRINCIPE LORENZO (SINERGY LODI) vs CAMAIANI DIEGO (J C SANSEPOLCRO) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21 M -100KG (2 ) #705 CARLETTI JEAN (J.C. CAMERANO) vs STELLATO GIANLUCA (JUDO ACADEMYASD) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #746 PRINCIPE SARA (SINERGY LODI) vs DELLAI CLAUDIA (LAIVES-LEIFERS) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #837 CARBONE CLAUDIO (CASTELVERDE RM) vs GERVASI ANDREA (KEJGIN CLUB) 09:35 - 09:40 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #796 ANNUNZIATA SAVERIO (KODOKAN BRIENZA) vs CANTILE SALVATORE (NEW CRAZY FITNE) 09:35 - 09:40 (00:05) |
09:36 | |||||
09:37 | |||||
09:38 | |||||
09:39 | |||||
09:40 |
U21 F -70KG (2 ) #656 DOLGILEVICA UNA (KYODAI RIGA) vs BETEMPS CECILIA (ASD CENTRO TO) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21 M -100KG (2 ) #706 BERGAMELLI ENRICO (C,S, CARABINIERI) vs DI_SARNO ALESSANDRO (NEW CRAZY FITNE) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #747 MOROLLI REBECCA (POL. YUBIKAI RM) vs CREMA VALENTINA (CENTER PARMA) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #838 VALLINO RICCARDO (ASD CENTRO TO) vs AMBROSIO RAFFAELE (KODOKAN BRIENZA) 09:40 - 09:45 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #797 KLAK ANDREA (KUMIAI TO) vs BARBATO ANTONIO (PIELLE CE) 09:40 - 09:45 (00:05) |
09:41 | |||||
09:42 | |||||
09:43 | |||||
09:44 | |||||
09:45 |
U21 F -70KG (2 ) #657 GRANDI VALENTINA (OLIMPIC ASTI) vs AMENDOLA VINCENZA (KODOKAN BRIENZA) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #707 SMOCOVICH EGIDIO (KUMIAI TO) vs GUARINO GENNARO (NIPPON CLUB NA) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21 F +78KG (2 ) #748 MIELE VALENTINA (BANZAI CORTINA) vs SIMONETTI ERICA (CRS AKIYAMA TO) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #839 BOTTONE ANTONIO (STAR JUDO CLUB) 09:45 - 09:50 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #798 SANAPO ARMANDO_RICHARD (SHINTAISUPERSAN) vs ESPOSTO DAVIDE (POL. SENIGALLIA) 09:45 - 09:50 (00:05) |
09:46 | |||||
09:47 | |||||
09:48 | |||||
09:49 | |||||
09:50 |
U21 M +100KG (2 ) #658 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #708 LUPO PASQUALE (KODOKAN BRIENZA) vs LOPARCO EMMANUEL (EQUIPE CALDOGNO) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21 F -48KG (2 ) #749 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #840 CANTILE VITTORIO (NEW CRAZY FITNE) vs CAPUANO BIAGIO (GIOVANI TALENTI) 09:50 - 09:55 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #799 MAGLIONE VITTORIO (JUDO TREVISO) vs BOSCHI MARCO (PGFLIBERTASJUDO) 09:50 - 09:55 (00:05) |
09:51 | |||||
09:52 | |||||
09:53 | |||||
09:54 | |||||
09:55 |
U21 M -81KG (2 ) #659 FASCINATO ANDREA (ISAO OKANO CLUB) vs NIANG EL_HADJIBABACAR (LA POPULAR) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #709 BERTOZZI GABRIELE (JUDO ROSIGNANO) vs CENEDESE KEVIN (JUDO TREVISO) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #750 TRESPINE ALESSIA (KUMIAI TO) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #841 FELIZIANI MARCO_VALERIO (BANZAI CORTINA) 09:55 - 10:00 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #800 LANDI GIACOMO (JUDO ROSIGNANO) vs BRIGNOLA DAVIDE (BUSENCLUBMARINO) 09:55 - 10:00 (00:05) |
09:56 | |||||
09:57 | |||||
09:58 | |||||
09:59 | |||||
10:00 |
U21 M -81KG (2 ) #660 PERRONE STEFANO (JUDO CAMPI) vs FERRAMOSCA ANTONIO (KODOKAN BRIENZA) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #710 ROSSOMANDO BRUNO (BUSENCLUBMARINO) vs OTTATI MICHELANGELO (JUDOCLUB) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #751 PAGLIALONGA TERESA (JUDO RUFFANO) vs SORAJ CHIARA (IZUMO SPORT ASD) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #842 DI_CAPUA DANIELE (NIPPON CLUB NA) vs WARID HOSAM (J.C. SEGRATE MI) 10:00 - 10:05 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #801 DARIO ALBERTO (JIGORO KANO VI) vs MANTI GABRIELE (OTTAVIA RM) 10:00 - 10:05 (00:05) |
10:01 | |||||
10:02 | |||||
10:03 | |||||
10:04 | |||||
10:05 |
U21 M -81KG (2 ) #661 CEGLIE FRANCESCO (ANGIULLIBARI) vs CASCIARO FILIPPO (BUDOKAN LECCE) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21 M -100KG (2 ) #711 STELLATO GIANLUCA (JUDO ACADEMYASD) vs BERGAMELLI ENRICO (C,S, CARABINIERI) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #752 GIANNUZZI ALICE (J.C. KEN OTANI) 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #843 10:05 - 10:10 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #802 COCEANCIGH LORENZO (DLF UDINE) vs MURASECCO MATTEO (KDK SPELLO PG) 10:05 - 10:10 (00:05) |
10:06 | |||||
10:07 | |||||
10:08 | |||||
10:09 | |||||
10:10 |
U21 M -81KG (2 ) #662 COMUZZI MICHELE (SPORT TEAM UD) vs AGOSTINO FRANCESCO (PRO RECCO JUDO) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21 M -100KG (2 ) #712 DI_SARNO ALESSANDRO (NEW CRAZY FITNE) vs CARLETTI JEAN (J.C. CAMERANO) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #753 PELLEGRINI SARA (JUDO TRANI) 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #844 10:10 - 10:15 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #803 SCIACOVELLI PASQUALE (KANKU DAI BA) 10:10 - 10:15 (00:05) |
10:11 | |||||
10:12 | |||||
10:13 | |||||
10:14 | |||||
10:15 |
U21 F -70KG (2 ) #663 BETEMPS CECILIA (ASD CENTRO TO) vs GRANDI VALENTINA (OLIMPIC ASTI) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #713 BOSIS ALESSANDRO (POL. BESANESE) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21 F -52KG (2 ) #754 AVILA MATILDA (KUMIAI TO) 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #845 10:15 - 10:20 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #804 10:15 - 10:20 (00:05) |
10:16 | |||||
10:17 | |||||
10:18 | |||||
10:19 | |||||
10:20 |
U21 F -70KG (2 ) #664 QUARTO DEBORAH (J.C. F. QUARTO) vs DOLGILEVICA UNA (KYODAI RIGA) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #714 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21 F -52KG (2 ) #755 BARBONI SOFIA (BANZAI CORTINA) 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #846 10:20 - 10:25 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #805 10:20 - 10:25 (00:05) |
10:21 | |||||
10:22 | |||||
10:23 | |||||
10:24 | |||||
10:25 |
U21 M +100KG (2 ) #665 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #715 CARGNELUTTI FRANCESCO (DLF UDINE) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #756 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #847 PROIETTI MATTIA (JDSAKURA OSIMO) 10:25 - 10:30 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #806 10:25 - 10:30 (00:05) |
10:26 | |||||
10:27 | |||||
10:28 | |||||
10:29 | |||||
10:30 |
U21 M -81KG (2 ) #666 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #716 BERTUZZI ANDREA (BUDOKAN BO) 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #757 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #848 SCHIRALDI MICHELE (CRS AKIYAMA TO) vs FERRO ANDREJ (NUOVA FLORIDA) 10:30 - 10:35 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #807 SCIVOLETTO ANDREA (KOIZUMI SCICLI) 10:30 - 10:35 (00:05) |
10:31 | |||||
10:32 | |||||
10:33 | |||||
10:34 | |||||
10:35 |
U21 M -81KG (2 ) #667 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #717 MUZZI SIMONE (CUS SIENA) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #758 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #849 MERCURIO ANDREA (J.C. LEONE PA) 10:35 - 10:40 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #808 10:35 - 10:40 (00:05) |
10:36 | |||||
10:37 | |||||
10:38 | |||||
10:39 | |||||
10:40 |
U21 M -81KG (2 ) #668 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #718 POSILLIPO MARCO (CRS AKIYAMA TO) 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #759 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #850 BASSET KAIL (DOJO SACILE PN) vs DAMIANO CRISTIAN (NIPPON CLUB NA) 10:40 - 10:45 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #809 10:40 - 10:45 (00:05) |
10:41 | |||||
10:42 | |||||
10:43 | |||||
10:44 | |||||
10:45 |
U21 M -81KG (2 ) #669 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #719 ROSSI ALESSANDRO (BANZAI CORTINA) 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21 F -52KG (2 ) #760 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #851 10:45 - 10:50 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #810 10:45 - 10:50 (00:05) |
10:46 | |||||
10:47 | |||||
10:48 | |||||
10:49 | |||||
10:50 |
U21 F -70KG (2 ) #670 BETEMPS CECILIA (ASD CENTRO TO) vs QUARTO DEBORAH (J.C. F. QUARTO) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #720 GRIMAUDO CRISTIANO (OMNIA ALCAMO TP) 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21 F -52KG (2 ) #761 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #852 10:50 - 10:55 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #811 10:50 - 10:55 (00:05) |
10:51 | |||||
10:52 | |||||
10:53 | |||||
10:54 | |||||
10:55 |
U21 F -70KG (2 ) #671 AMENDOLA VINCENZA (KODOKAN BRIENZA) vs DOLGILEVICA UNA (KYODAI RIGA) 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #721 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #762 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #853 10:55 - 11:00 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #812 10:55 - 11:00 (00:05) |
10:56 | |||||
10:57 | |||||
10:58 | |||||
10:59 | |||||
11:00 |
U21 M -81KG (2 ) #672 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #722 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #763 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #854 11:00 - 11:05 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #813 11:00 - 11:05 (00:05) |
11:01 | |||||
11:02 | |||||
11:03 | |||||
11:04 | |||||
11:05 |
U21 M -81KG (2 ) #673 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #723 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #764 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #855 11:05 - 11:10 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #814 11:05 - 11:10 (00:05) |
11:06 | |||||
11:07 | |||||
11:08 | |||||
11:09 | |||||
11:10 |
U21 M -81KG (2 ) #674 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #724 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #765 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #856 11:10 - 11:15 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #815 11:10 - 11:15 (00:05) |
11:11 | |||||
11:12 | |||||
11:13 | |||||
11:14 | |||||
11:15 |
U21 M -81KG (2 ) #675 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #725 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21 F -52KG (2 ) #766 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #857 11:15 - 11:20 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #816 11:15 - 11:20 (00:05) |
11:16 | |||||
11:17 | |||||
11:18 | |||||
11:19 | |||||
11:20 |
U21 M -81KG (2 ) #676 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #726 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21 F -52KG (2 ) #767 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #858 11:20 - 11:25 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #817 11:20 - 11:25 (00:05) |
11:21 | |||||
11:22 | |||||
11:23 | |||||
11:24 | |||||
11:25 |
U21 M -81KG (2 ) #677 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #727 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21 F -52KG (2 ) #768 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #859 11:25 - 11:30 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #818 11:25 - 11:30 (00:05) |
11:26 | |||||
11:27 | |||||
11:28 | |||||
11:29 | |||||
11:30 |
U21 M -81KG (2 ) #678 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #728 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #769 DIDONNA ROSITA (SHIHAN BA) vs MIANI MIRIAM (JUDO ANDRIA) 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #860 11:30 - 11:35 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #819 11:30 - 11:35 (00:05) |
11:31 | |||||
11:32 | |||||
11:33 | |||||
11:34 | |||||
11:35 |
U21 M -81KG (2 ) #679 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #729 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #770 FERRI MARTINA (J.C. SEGRATE MI) vs BONELLI TERESA (ATHLON C.) 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #861 11:35 - 11:40 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #820 11:35 - 11:40 (00:05) |
11:36 | |||||
11:37 | |||||
11:38 | |||||
11:39 | |||||
11:40 |
U21 F -70KG (2 ) #680 AMENDOLA VINCENZA (KODOKAN BRIENZA) vs QUARTO DEBORAH (J.C. F. QUARTO) 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #730 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #771 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #862 11:40 - 11:45 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #821 11:40 - 11:45 (00:05) |
11:41 | |||||
11:42 | |||||
11:43 | |||||
11:44 | |||||
11:45 |
U21 F -70KG (2 ) #681 DOLGILEVICA UNA (KYODAI RIGA) vs GRANDI VALENTINA (OLIMPIC ASTI) 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #731 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #772 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #863 11:45 - 11:50 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #822 11:45 - 11:50 (00:05) |
11:46 | |||||
11:47 | |||||
11:48 | |||||
11:49 | |||||
11:50 |
U21 M -81KG (2 ) #682 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #732 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21 F -63KG (2 ) #773 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #864 11:50 - 11:55 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #823 11:50 - 11:55 (00:05) |
11:51 | |||||
11:52 | |||||
11:53 | |||||
11:54 | |||||
11:55 |
U21 M -81KG (2 ) #683 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #733 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #774 GUALTIERI GIORGIA (ISAO OKANO CLUB) 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #865 11:55 - 12:00 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #824 11:55 - 12:00 (00:05) |
11:56 | |||||
11:57 | |||||
11:58 | |||||
11:59 | |||||
12:00 |
U21 M -81KG (2 ) #684 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #734 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #775 CARLETTI ALESSANDRA (CENTROJ.COMO) vs ABATANGELO ADRIANA (ASD JUDO ITALIA) 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #866 12:00 - 12:05 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #825 12:00 - 12:05 (00:05) |
12:01 | |||||
12:02 | |||||
12:03 | |||||
12:04 | |||||
12:05 |
U21 M -81KG (2 ) #685 12:05 - 12:10 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #735 12:05 - 12:10 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #776 MILAZZO MARIA_CONCETTA (TITANIA CLUB CT) 12:05 - 12:10 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #867 12:05 - 12:10 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #826 12:05 - 12:10 (00:05) |
12:06 | |||||
12:07 | |||||
12:08 | |||||
12:09 | |||||
12:10 |
U21 M -55KG (2 ) #686 PIPPA ALESSANDRO (NIPPON CLUB NA) vs LIMARDI CHRISTIAN (OLIMPIC ASTI) 12:10 - 12:15 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #736 12:10 - 12:15 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #777 GIORDANO ILARIA (BANZAI CORTINA) vs PANCALDI MARTINA (J.C. PARABIAGO) 12:10 - 12:15 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #868 12:10 - 12:15 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #827 12:10 - 12:15 (00:05) |
12:11 | |||||
12:12 | |||||
12:13 | |||||
12:14 | |||||
12:15 |
U21 M -55KG (2 ) #687 ORLANDO ANDREA (J.C. LEONE PA) vs PATERNO JARI (SPORT TEAM UD) 12:15 - 12:20 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #737 12:15 - 12:20 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #778 12:15 - 12:20 (00:05) |
U21 M -90KG (2 ) #869 12:15 - 12:20 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #828 12:15 - 12:20 (00:05) |
12:16 | |||||
12:17 | |||||
12:18 | |||||
12:19 | |||||
12:20 |
U21 M -81KG (2 ) #688 12:20 - 12:25 (00:05) |
U21 M -66KG (2 ) #738 12:20 - 12:25 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #779 12:20 - 12:25 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #870 12:20 - 12:25 (00:05) |
U21 M -73KG (2 ) #829 12:20 - 12:25 (00:05) |
12:21 | |||||
12:22 | |||||
12:23 | |||||
12:24 | |||||
12:25 |
U21 M -81KG (2 ) #689 12:25 - 12:30 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #780 12:25 - 12:30 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #871 12:25 - 12:30 (00:05) |
||
12:26 | |||||
12:27 | |||||
12:28 | |||||
12:29 | |||||
12:30 |
U21 M -81KG (2 ) #690 12:30 - 12:35 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #781 12:30 - 12:35 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #872 12:30 - 12:35 (00:05) |
||
12:31 | |||||
12:32 | |||||
12:33 | |||||
12:34 | |||||
12:35 |
U21 M -55KG (2 ) #691 BOTTA MICHELE (KODOKAN BRIENZA) 12:35 - 12:40 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #782 12:35 - 12:40 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #873 12:35 - 12:40 (00:05) |
||
12:36 | |||||
12:37 | |||||
12:38 | |||||
12:39 | |||||
12:40 |
U21 M -55KG (2 ) #692 LICITRA LORENZO (KOIZUMI SCICLI) 12:40 - 12:45 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #783 12:40 - 12:45 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #874 12:40 - 12:45 (00:05) |
||
12:41 | |||||
12:42 | |||||
12:43 | |||||
12:44 | |||||
12:45 |
U21 M -55KG (2 ) #693 12:45 - 12:50 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #784 12:45 - 12:50 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #875 12:45 - 12:50 (00:05) |
||
12:46 | |||||
12:47 | |||||
12:48 | |||||
12:49 | |||||
12:50 |
U21 M -55KG (2 ) #694 12:50 - 12:55 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #785 12:50 - 12:55 (00:05) |
U21 M -60KG (2 ) #876 12:50 - 12:55 (00:05) |
||
12:51 | |||||
12:52 | |||||
12:53 | |||||
12:54 | |||||
12:55 |
U21 M -55KG (2 ) #695 12:55 - 13:00 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #786 12:55 - 13:00 (00:05) |
|||
12:56 | |||||
12:57 | |||||
12:58 | |||||
12:59 | |||||
13:00 |
U21 M -55KG (2 ) #696 13:00 - 13:05 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #787 13:00 - 13:05 (00:05) |
|||
13:01 | |||||
13:02 | |||||
13:03 | |||||
13:04 | |||||
13:05 |
U21 M -55KG (2 ) #697 13:05 - 13:10 (00:05) |
U21 F -57KG (2 ) #788 13:05 - 13:10 (00:05) |
|||
13:06 | |||||
13:07 | |||||
13:08 | |||||
13:09 |