XXVIII ALPE ADRIA GRAND PRIX CAD / JUN 2023 - 2023-01-282023-01-28 / 2023-01-29 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2023-01-28 23:11:37 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | Tatami 5 | Tatami 6 | |
08:30 | CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
08:31 | ||||||
08:32 | ||||||
08:33 | ||||||
08:34 | ||||||
08:35 | ||||||
08:36 | ||||||
08:37 | ||||||
08:38 | ||||||
08:39 | ||||||
08:40 | ||||||
08:41 | ||||||
08:42 | ||||||
08:43 | ||||||
08:44 | ||||||
08:45 | ||||||
08:46 | ||||||
08:47 | ||||||
08:48 | ||||||
08:49 | ||||||
08:50 | ||||||
08:51 | ||||||
08:52 | ||||||
08:53 | ||||||
08:54 | ||||||
08:55 | ||||||
08:56 | ||||||
08:57 | ||||||
08:58 | ||||||
08:59 | ||||||
09:00 |
U18 M -50 KG #261 PORRELLI MICHELE (TEAM IACOVAZZI) vs DISCOLO DAVIDE (NIPPON CLUB NA) 09:00 - 09:05 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #222 QUARTARARO SALVATORE (OMNIA ALCAMO TP) vs BREZZA GIULIO (O.K. CLUB IM) 09:00 - 09:05 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #67 MATTERA FABIO (ASD JUDO FORIO,CAM) vs AFELBO SIMONE_PIO (NIPPON CLUB NA,CAM) 09:00 - 09:06 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #1 ESPOSITO ALESSIO (DLF UDINE,FRI) vs LUISE ANDREA (MUSASHI,LAZ) 09:00 - 09:06 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #58 SBRISSA TULLIO (KUMIAI TO) vs DI_VINCENZO ANDREA (MIRIADE RM) 09:00 - 09:06 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #10 MASON ALFREDO_TAKUMA (JUDO BERGAMO) vs SERAFIN GIULIO (VALMARENO TV) 09:00 - 09:06 (00:06) 2 |
09:01 | ||||||
09:02 | ||||||
09:03 | ||||||
09:04 | ||||||
09:05 |
U18 M -50 KG #262 CORTI OSCAR (JUDO TREZZO) vs VIETTA TOMMASO (KSDK PARMA) 09:05 - 09:10 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #928 ZONZA PIETRO (ICHNOS CA,SAR) vs BOSTAN OCTAVIO (RONIN MESTRE,VEN) 09:05 - 09:10 (00:05) 2 |
||||
09:06 |
U18 M -60 KG #68 BORCHETTO MATTEO (PRO RECCO JUDO,LIG) vs CATALANO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB,LOM) 09:06 - 09:12 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #2 PAGLIAI LORENZO (KDK S.ANGELO,TOS) vs MAMELI MARCO (JUDOCERACCHINI,SAR) 09:06 - 09:12 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #59 FLORO MARCO (TEAM IACOVAZZI) vs AULINO GABRIELE (PRO RECCO JUDO) 09:06 - 09:12 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #11 CAPURRO NICOLÒ (PRO RECCO JUDO) vs SAMBO RAFFAELE (JUDOKWAIMESTRE) 09:06 - 09:12 (00:06) 2 |
||
09:07 | ||||||
09:08 | ||||||
09:09 | ||||||
09:10 |
U18 M -50 KG #263 GIVANNI NATAN (CIRCOLO GDF CO) vs GROSSO FEDERICO (UNISPORT) 09:10 - 09:15 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #929 MARINI ALESSANDRO (AYUMI,LAZ) vs TANZI EROS (ISAO OKANO CLUB,LOM) 09:10 - 09:15 (00:05) 2 |
||||
09:11 | ||||||
09:12 |
U18 M -60 KG #69 MEZZALUNA LEONARDO (A.S.D KODOKAN,TOS) vs RAPELLI MARCO (KUMIAI TO,PIE) 09:12 - 09:18 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #3 BADIALI PETER (JUDO KANO PG,UMB) vs NADIN_MARCHESI MATTEO (VILLANOVA PN,FRI) 09:12 - 09:18 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #60 GHIGLIERI EDOARDO (JUDOCERACCHINI) vs ROMANO LORENZO (JUDO PRENESTE) 09:12 - 09:18 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #12 ZAPOROZHETS IVAN (KODOKAN EMPOLI) vs SISTO GIANCARMINE (TEAM IACOVAZZI) 09:12 - 09:18 (00:06) 2 |
||
09:13 | ||||||
09:14 | ||||||
09:15 |
U18 M -50 KG #264 IMPROTA FRANCESCO (NIPPON CLUB NA) vs KRAUSE SIMON (NLZ JUDO) 09:15 - 09:20 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #225 CROCIANI FRANCESCO (JUDO GROSSETO) vs QUARTARARO SALVATORE (OMNIA ALCAMO TP) 09:15 - 09:20 (00:05) 2 |
||||
09:16 | ||||||
09:17 | ||||||
09:18 |
U18 M -60 KG #70 BOVO LEONARDO_TIGRAN (JUDOKWAIMESTRE,VEN) vs MANNO IVAN (OMNIA ALCAMO TP,SIC) 09:18 - 09:24 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #4 CADDEO FILIPPO (ICHNOS CA,SAR) vs SIMONISHVILI GIORGI (EISHOCLUB,LOM) 09:18 - 09:24 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #61 FERRARA ALESSANDRO (TITANIA CLUB CT) vs CAROSI GIACOMO (J. CHIARAVALLE) 09:18 - 09:24 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #13 FERRARESI TOMMASO (POLISPORTNIPPON) vs PAGLIAI MICHAEL (A.S.D KODOKAN) 09:18 - 09:24 (00:06) 2 |
||
09:19 | ||||||
09:20 |
U18 M -50 KG #265 GUALANDI MATTEO (JUDO GROSSETO) vs CODUTTI MATTIA_GINO (JUDO KUROKI) 09:20 - 09:25 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #226 VARGIU GABRIELE (ICHNOS CA) vs BULUGGIU MATTIA_LORENZO (CRS AKIYAMA TO) 09:20 - 09:25 (00:05) 2 |
||||
09:21 | ||||||
09:22 | ||||||
09:23 | ||||||
09:24 |
U18 M -60 KG #71 AVERSA SAMUELE (BANZAI CORTINA,LAZ) vs DALESSANDRO FRANCESCO (NEW CRAZY FITNE,CAM) 09:24 - 09:30 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #5 DEIANA FILIPPO (C.S. OLBIA,SAR) vs CANOBBIO MARCO (YOKOHAMA,LOM) 09:24 - 09:30 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #62 TONIZZO LUCA (ISAO OKANO CLUB) vs MINUTO SIMONE (SHARIN JUDO SV) 09:24 - 09:30 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #14 PASINI LORENZO (KSDK PARMA) vs OMEDE LORENZO (ACCADEMIA TO) 09:24 - 09:30 (00:06) 2 |
||
09:25 |
U18 M -50 KG #266 DE_LAURENTIS MICHELE (DECASPORT TO) vs MUROLO EMANUELE (NIPPON CLUB NA) 09:25 - 09:30 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #227 FRANCO GIOVANNI (BUSHIDO TRAPANI) vs ALFIERI MATTEO (FIAMME ORO) 09:25 - 09:30 (00:05) 2 |
||||
09:26 | ||||||
09:27 | ||||||
09:28 | ||||||
09:29 | ||||||
09:30 |
U18 M -50 KG #267 CELOTTO DOMENICO (C.S. POMILIA) vs DI_FALCO NICOLA (KENDOKAN SA) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #228 PERISTI LIAN (JUDO GARDENA) vs ROSSAGNO MATTIAGIORGIO (NIPPON CLUB NA) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #72 VECCHI DAVIDE (KDK CREMONA,LOM) vs PINELLI DANIELE (AD P. NOBEL,LAZ) 09:30 - 09:36 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #6 IEZZI FEDERICO (BUDO SANREMO,LIG) vs IACOPETTI LORENZO (PRO RECCO JUDO,LIG) 09:30 - 09:36 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #63 SANTANGELO GIULIO (BUSHIDO TRAPANI) vs BACCI DARIO (NIPPON CLUB) 09:30 - 09:36 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #15 FUSELLA MATTEO (JUDO IMOLA) vs TEOLI MASSIMO (JDSAKURA OSIMO) 09:30 - 09:36 (00:06) 2 |
09:31 | ||||||
09:32 | ||||||
09:33 | ||||||
09:34 | ||||||
09:35 |
U18 M -50 KG #268 SCEVOLA PAOLO (O.K. CLUB IM) vs PAU FRANCESCO (ICHNOS CA) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #229 SASSI THOMAS (JUDO SHIAI) vs PASTORE FRANCESCO (NIPPON CLUB NA) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
||||
09:36 |
U18 M -60 KG #73 GHITTI TOMMASO (JUDO BERGAMO,LOM) vs ROAGNA LORENZO (ACCADEMIA TO,PIE) 09:36 - 09:42 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #7 TRIMBOLI LORENZO (JUDO PRENESTE,LAZ) vs CATALDO ANDREA (OMNIA ALCAMO TP,SIC) 09:36 - 09:42 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #64 LAURINO ELIO (PRINCE) vs KHALAF SADEK (MLT) 09:36 - 09:42 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #16 BELLINI MARCELLO (YAMASHITA) vs CIGOLINI GABRIELE (J.C. CAMERANO) 09:36 - 09:42 (00:06) 2 |
||
09:37 | ||||||
09:38 | ||||||
09:39 | ||||||
09:40 |
U18 M -46 KG #269 COLOMBO LORENZO (ROBUR ET FIDES,LOM) vs ROCCO EDOARDO (NIPPON CLUB NA,CAM) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #230 MALPETTI SAMUELE (LE SORGIVE MN) vs BERTOCCHINI LORENZO_PIO (RONIN LATINA) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
||||
09:41 | ||||||
09:42 |
U18 M -60 KG #74 SARTORI SIMONE (VALMARENO TV,VEN) vs SERAFINI LORENZO (J.C. CAMERANO,MAR) 09:42 - 09:48 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #8 SPERATI GIORGIO (CSJ ROMA,LAZ) vs IURATO SIMONE (TITANIA CLUB CT,SIC) 09:42 - 09:48 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #65 GUGLIELMINO ROSARIO (DYNAMIC GRAVINA) vs ATTANASI CRISTIAN (KUMIAI TO) 09:42 - 09:48 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #17 SAVI MATTIA (KDK CREMONA) vs RUSALEN ANDREA (JUDO AZZANESE) 09:42 - 09:48 (00:06) 2 |
||
09:43 | ||||||
09:44 | ||||||
09:45 |
U18 M -46 KG #270 BUDA DANIEL (JDSAKURA OSIMO,MAR) vs SCOPOLI MARTIN (LAIVES-LEIFERS,TRE) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #231 LAPI FRANCESCO (ASD IPPON CLUB) vs CAZZOLA LUCA (S.G. TRIESTINA) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
||||
09:46 | ||||||
09:47 | ||||||
09:48 |
U18 M -60 KG #75 CHIERICI THOMAS (KSDK PARMA,EMI) vs POLITANO GIUSEPPE (TITANIA CLUB CT,SIC) 09:48 - 09:54 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #9 FEKETE ARIEL_DAVID (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs GONSAN GABRIEL_MATTHEW (KUMIAI TO,PIE) 09:48 - 09:54 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #66 PIJUNOVIC DEJAN (ASD J.SHIMAI) vs CUSIMANO MARCO (OMNIA ALCAMO TP) 09:48 - 09:54 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #18 PALILLO THOMAS (IPPON J.C. ENNA,SIC) vs LUISE ANDREA (MUSASHI,LAZ) 09:48 - 09:54 (00:06) 2 |
||
09:49 | ||||||
09:50 |
U18 M -50 KG #271 PORRELLI MICHELE (TEAM IACOVAZZI) vs VIETTA TOMMASO (KSDK PARMA) 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #232 EL_GUERRAB OSAMA (JFY MANTOVA) vs BACCI LORENZO (NIPPON CLUB) 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
||||
09:51 | ||||||
09:52 | ||||||
09:53 | ||||||
09:54 |
U18 M -55 KG #169 ALESSANDRIA FABIO (KUMIAI TO,PIE) vs CAIAZZA FILIPPO (HARMONY CLUB,LAZ) 09:54 - 09:59 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #119 MARIANETTI GIOVANNI (JUDOCHAMPION) vs BETTI LEONARDO_MARIA (BANZAI CORTINA) 09:54 - 09:59 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #76 ARRABITO MICHELANGELO (KOIZUMI SCICLI) vs DI_VINCENZO ANDREA (MIRIADE RM) 09:54 - 10:00 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #19 MAMELI MARCO (JUDOCERACCHINI,SAR) vs NADIN_MARCHESI MATTEO (VILLANOVA PN,FRI) 09:54 - 10:00 (00:06) 2 |
||
09:55 |
U18 M -50 KG #272 GIVANNI NATAN (CIRCOLO GDF CO) vs KRAUSE SIMON (NLZ JUDO) 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #934 GINI TOMMASO (SKORPION PN,FRI) vs ZONZA PIETRO (ICHNOS CA,SAR) 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
||||
09:56 | ||||||
09:57 | ||||||
09:58 | ||||||
09:59 |
U18 M -55 KG #170 ZHAO YURI (ASD P CORASSORI,EMI) vs BINETTI NICOLA (COMSUBIN JUDO,) 09:59 - 10:04 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #120 ZILIOLI MATTEO (CENTER PARMA) vs BON ANDREA (ACCADEMIAMUGGIA) 09:59 - 10:04 (00:05) 2 |
||||
10:00 |
U18 M -50 KG #273 GUALANDI MATTEO (JUDO GROSSETO) vs DE_LAURENTIS MICHELE (DECASPORT TO) 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #935 FRAGLICA GIOSUE_CELESTE (POL. ASTIGIANA,PIE) vs MUNARI GIORDANO_BRUNO (SEMMON GAKKO GE,LIG) 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #77 FLORO MARCO (TEAM IACOVAZZI) vs GHIGLIERI EDOARDO (JUDOCERACCHINI) 10:00 - 10:06 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #20 MELCORE MATTEO (RONIN MESTRE,VEN) vs CADDEO FILIPPO (ICHNOS CA,SAR) 10:00 - 10:06 (00:06) 2 |
||
10:01 | ||||||
10:02 | ||||||
10:03 | ||||||
10:04 |
U18 M -55 KG #171 FALAVIGNA PIETRO (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs MORO LUKAS (JUDO AZZANESE,FRI) 10:04 - 10:09 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #121 MICHELETTI LEONARDO (JUDO BERGAMO) vs GARRAMONE GIOVANNI (SEMMON GAKKO GE) 10:04 - 10:09 (00:05) 2 |
||||
10:05 |
U18 M -50 KG #274 CELOTTO DOMENICO (C.S. POMILIA) vs PAU FRANCESCO (ICHNOS CA) 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #936 GHIDONI THOMAS (JUDO INSIEME,LIG) vs TANZI EROS (ISAO OKANO CLUB,LOM) 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
||||
10:06 |
U18 M -60 KG #78 SILVESTRI FEDERICO (CARABINIERI) vs FERRARA ALESSANDRO (TITANIA CLUB CT) 10:06 - 10:12 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #21 PANIGADA ELIA_GIOVANNI (JUDO VALBRENTA,VEN) vs DEIANA FILIPPO (C.S. OLBIA,SAR) 10:06 - 10:12 (00:06) 2 |
||||
10:07 | ||||||
10:08 | ||||||
10:09 |
U18 M -55 KG #172 FALCONETTI ALESSIO (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs PETRANCA MATTEO (TEAM IACOVAZZI,PUG) 10:09 - 10:14 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #122 BENDONI LORENZO (LE SORGIVE MN) vs JABALLAH MOHAMED (JFY MANTOVA) 10:09 - 10:14 (00:05) 2 |
||||
10:10 |
U18 M -46 KG #930 MISOAGA NICOLÒ (ASD GIOVINAZZO,LAZ) vs ROCCO EDOARDO (NIPPON CLUB NA,CAM) 10:10 - 10:15 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #937 LAI FRANCESCO (C.S. OLBIA,SAR) vs TANTARDINI ALESSANDRO (JCASTELLETTO,PIE) 10:10 - 10:15 (00:05) 2 |
||||
10:11 | ||||||
10:12 |
U18 M -60 KG #79 MENGHINI FRANCESCO (CASTELVERDE RM) vs MINUTO SIMONE (SHARIN JUDO SV) 10:12 - 10:18 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #22 MACHIORLATTI FEDERICO_BORA (ASD CENTRO TO,PIE) vs IEZZI FEDERICO (BUDO SANREMO,LIG) 10:12 - 10:18 (00:06) 2 |
||||
10:13 | ||||||
10:14 |
U18 M -55 KG #173 MIANO SANTI (ASD IPPON CLUB,SIC) vs MARZALONI FILIPPO (ASD CENTRO KIAI,EMI) 10:14 - 10:19 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #123 WINZECK ANDREAS (DECASPORT TO) vs DE_MARCO FRANCESCO (S.G. TRIESTINA) 10:14 - 10:19 (00:05) 2 |
||||
10:15 |
U18 M -46 KG #931 BETTINELLI ALESSIO (YAMASHITA,CAL) vs PICCIONE MATTEO (UNISPORT,PIE) 10:15 - 10:20 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #239 CROCIANI FRANCESCO (JUDO GROSSETO) vs BULUGGIU MATTIA_LORENZO (CRS AKIYAMA TO) 10:15 - 10:20 (00:05) 2 |
||||
10:16 | ||||||
10:17 | ||||||
10:18 |
U18 M -60 KG #80 BUOSI JACOPO (MUSASHI) vs SANTANGELO GIULIO (BUSHIDO TRAPANI) 10:18 - 10:24 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #23 CESTRA GIAN_PAOLO (BENFIT CLUB FR,LAZ) vs TRIMBOLI LORENZO (JUDO PRENESTE,LAZ) 10:18 - 10:24 (00:06) 2 |
||||
10:19 |
U18 M -55 KG #174 PACINI MATTEO (NIPPON CLUB) vs MARRONE ANGELO (TORRE DEL GRECO) 10:19 - 10:24 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #124 COTOROBAI CHRISTIAN (KUMIAI TO) vs ANACARDI MATTEO (CENTER PARMA) 10:19 - 10:24 (00:05) 2 |
||||
10:20 |
U18 M -46 KG #932 ZIPPO YARI (JUDO RUFFANO,PUG) vs BUDA DANIEL (JDSAKURA OSIMO,MAR) 10:20 - 10:25 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #240 FRANCO GIOVANNI (BUSHIDO TRAPANI) vs PERISTI LIAN (JUDO GARDENA) 10:20 - 10:25 (00:05) 2 |
||||
10:21 | ||||||
10:22 | ||||||
10:23 | ||||||
10:24 |
U18 M -55 KG #175 SELIMOVIC OSMAN (KDK VIT. VENETO) vs GULINO ANGELO (KOIZUMI SCICLI) 10:24 - 10:29 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #125 BONCIO PIERO (JUDO SHIHAN) vs RINALDI DAVIDE (J.C. ROZZANO MI) 10:24 - 10:29 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #81 PORTESI KAROL_ELIA (J.C. PERGINE TN) vs KHALAF SADEK (MLT) 10:24 - 10:30 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #24 BORDEANU ALEXANDRO (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs IURATO SIMONE (TITANIA CLUB CT,SIC) 10:24 - 10:30 (00:06) 2 |
||
10:25 |
U18 M -46 KG #933 LAI FEDERICO (C.S. OLBIA,SAR) vs CARDARELLO VALERIO_AGRIPPA (JUDO IPPON,LAZ) 10:25 - 10:30 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #241 SASSI THOMAS (JUDO SHIAI) vs BERTOCCHINI LORENZO_PIO (RONIN LATINA) 10:25 - 10:30 (00:05) 2 |
||||
10:26 | ||||||
10:27 | ||||||
10:28 | ||||||
10:29 |
U18 M -55 KG #176 PAGLIARELLO GIOVANNI (ASD IPPON CLUB) vs BELLINI FEDERICO (EISHOCLUB) 10:29 - 10:34 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #126 MOGLIA RICCARDO (KODOKAN BIELLA) vs SCIMONE ANTONINO (ASD IPPON CLUB) 10:29 - 10:34 (00:05) 2 |
||||
10:30 |
U18 M -50 KG #279 PORRELLI MICHELE (TEAM IACOVAZZI) vs KRAUSE SIMON (NLZ JUDO) 10:30 - 10:35 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #242 LAPI FRANCESCO (ASD IPPON CLUB) vs BACCI LORENZO (NIPPON CLUB) 10:30 - 10:35 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #82 ISTRATE ALEX_DAVIDE (IPPON ACCADEMY) vs ATTANASI CRISTIAN (KUMIAI TO) 10:30 - 10:36 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #25 PAOLATO LEONARDO (S.G. TRIESTINA,FRI) vs GONSAN GABRIEL_MATTHEW (KUMIAI TO,PIE) 10:30 - 10:36 (00:06) 2 |
||
10:31 | ||||||
10:32 | ||||||
10:33 | ||||||
10:34 |
U18 M -55 KG #177 GORRARA DAVIDE (CENTER PARMA) vs DI_LEONARDO GABRIELE (OMNIA ALCAMO TP) 10:34 - 10:39 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #127 DOLCI DANIELE (SHENTAO JUDO BG) vs DOVIER ALESSANDRO (SPORT TEAM UD) 10:34 - 10:39 (00:05) 2 |
||||
10:35 |
U18 M -50 KG #280 GUALANDI MATTEO (JUDO GROSSETO) vs CELOTTO DOMENICO (C.S. POMILIA) 10:35 - 10:40 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #940 GINI TOMMASO (SKORPION PN,FRI) vs FRAGLICA GIOSUE_CELESTE (POL. ASTIGIANA,PIE) 10:35 - 10:40 (00:05) 2 |
||||
10:36 |
U18 M -60 KG #83 FIORE GIANLUCA (OLIMPICA SA) vs CUSIMANO MARCO (OMNIA ALCAMO TP) 10:36 - 10:42 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #26 BALESTRI ETTORE (JUDO PRENESTE) vs MASON ALFREDO_TAKUMA (JUDO BERGAMO) 10:36 - 10:42 (00:06) 2 |
||||
10:37 | ||||||
10:38 | ||||||
10:39 |
U18 M -55 KG #178 FEDERICO ZANIER (ACCADEMIAMUGGIA) vs BIFFI CRISTIAN (JUDO BERGAMO) 10:39 - 10:44 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #128 PIO LEONARDO (IL CENTRO JUDO) vs CIAVURRO NICCOLO (KODOKAN ANZIO) 10:39 - 10:44 (00:05) 2 |
||||
10:40 |
U18 M -46 KG #938 MISOAGA NICOLÒ (ASD GIOVINAZZO,LAZ) vs PICCIONE MATTEO (UNISPORT,PIE) 10:40 - 10:45 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #941 GHIDONI THOMAS (JUDO INSIEME,LIG) vs TANTARDINI ALESSANDRO (JCASTELLETTO,PIE) 10:40 - 10:45 (00:05) 2 |
||||
10:41 | ||||||
10:42 |
U18 M -60 KG #84 LOMBARDI NICCOLÒ (KDK S.ANGELO,TOS) vs MATTERA FABIO (ASD JUDO FORIO,CAM) 10:42 - 10:48 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #27 MELE RICCARDO (KUMIAI TO) vs CAPURRO NICOLÒ (PRO RECCO JUDO) 10:42 - 10:48 (00:06) 2 |
||||
10:43 | ||||||
10:44 |
U18 M -55 KG #179 LICITRA LUCA (KOIZUMI SCICLI,SIC) vs ALESSANDRIA FABIO (KUMIAI TO,PIE) 10:44 - 10:49 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #129 LATTANZI EMILIANO (HARMONY CLUB) vs BETTI LEONARDO_MARIA (BANZAI CORTINA) 10:44 - 10:49 (00:05) 2 |
||||
10:45 |
U18 M -46 KG #939 ZIPPO YARI (JUDO RUFFANO,PUG) vs CARDARELLO VALERIO_AGRIPPA (JUDO IPPON,LAZ) 10:45 - 10:50 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #245 CROCIANI FRANCESCO (JUDO GROSSETO) vs FRANCO GIOVANNI (BUSHIDO TRAPANI) 10:45 - 10:50 (00:05) 2 |
||||
10:46 | ||||||
10:47 | ||||||
10:48 |
U18 M -60 KG #85 CATALANO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs RAPELLI MARCO (KUMIAI TO,PIE) 10:48 - 10:54 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #28 TOSELLO CHRISTIAN (VALLE MAIRA CN) vs SISTO GIANCARMINE (TEAM IACOVAZZI) 10:48 - 10:54 (00:06) 2 |
||||
10:49 |
U18 M -55 KG #180 SANTI MARCO (CENTER PARMA,EMI) vs KIRIELEISON FRANCESCO (MIRIADE RM,LAZ) 10:49 - 10:54 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #130 GIULIODORI MATTIA (JDSAKURA OSIMO) vs SITO RUGGIERO (NIPPON CLUB NA) 10:49 - 10:54 (00:05) 2 |
||||
10:50 |
U18 M -50 KG #283 10:50 - 10:55 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #246 SASSI THOMAS (JUDO SHIAI) vs LAPI FRANCESCO (ASD IPPON CLUB) 10:50 - 10:55 (00:05) 2 |
||||
10:51 | ||||||
10:52 | ||||||
10:53 | ||||||
10:54 |
U18 M -55 KG #181 LUCCHETTA GIORGIO (VALMARENO TV,VEN) vs BINETTI NICOLA (COMSUBIN JUDO,) 10:54 - 10:59 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #131 MICELI ALBERTO (ASD IPPON CLUB) vs ZILIOLI MATTEO (CENTER PARMA) 10:54 - 10:59 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #86 BRADANINI CRISTIANO (CIRCOLO GDF CO,LOM) vs MANNO IVAN (OMNIA ALCAMO TP,SIC) 10:54 - 11:00 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #29 MALDINI GABRIELE (KODOKAN RHO) vs FERRARESI TOMMASO (POLISPORTNIPPON) 10:54 - 11:00 (00:06) 2 |
||
10:55 |
U18 M -50 KG #284 10:55 - 11:00 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #247 10:55 - 11:00 (00:05) 2 |
||||
10:56 | ||||||
10:57 | ||||||
10:58 | ||||||
10:59 |
U18 M -55 KG #182 CALZOLARI MIRKO (KDK S.ANGELO,TOS) vs FALAVIGNA PIETRO (ISAO OKANO CLUB,LOM) 10:59 - 11:04 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #132 STELLA PAOLO (CRS AKIYAMA TO) vs GARRAMONE GIOVANNI (SEMMON GAKKO GE) 10:59 - 11:04 (00:05) 2 |
||||
11:00 |
U18 M -46 KG #942 11:00 - 11:05 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #946 11:00 - 11:05 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #87 TRUNFIO BRUNO (YAMASHITA,CAL) vs AVERSA SAMUELE (BANZAI CORTINA,LAZ) 11:00 - 11:06 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #30 ERCOLI ALESSANDRO (MIRIADE RM) vs OMEDE LORENZO (ACCADEMIA TO) 11:00 - 11:06 (00:06) 2 |
||
11:01 | ||||||
11:02 | ||||||
11:03 | ||||||
11:04 |
U18 M -55 KG #183 CANOVA SAMUELE (LE SORGIVE MN,LOM) vs FALCONETTI ALESSIO (NUOVA FLORIDA,LAZ) 11:04 - 11:09 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #133 GIANNONE STEFANO (KUMIAI TO) vs BENDONI LORENZO (LE SORGIVE MN) 11:04 - 11:09 (00:05) 2 |
||||
11:05 |
U18 M -50 KG #287 DISCOLO DAVIDE (NIPPON CLUB NA) vs VIETTA TOMMASO (KSDK PARMA) 11:05 - 11:10 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #251 QUARTARARO SALVATORE (OMNIA ALCAMO TP) vs BULUGGIU MATTIA_LORENZO (CRS AKIYAMA TO) 11:05 - 11:10 (00:05) 2 |
||||
11:06 |
U18 M -60 KG #88 GHIGLIERI NICOLO (JUDOCERACCHINI) vs VECCHI DAVIDE (KDK CREMONA) 11:06 - 11:12 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #31 SANTIN NICOLA (KDK VIT. VENETO) vs TEOLI MASSIMO (JDSAKURA OSIMO) 11:06 - 11:12 (00:06) 2 |
||||
11:07 | ||||||
11:08 | ||||||
11:09 |
U18 M -55 KG #184 RUCKSTUHL JEROME (NLZ JUDO,) vs CHIERICHETTI GIULIO (J.C. SEGRATE MI,LOM) 11:09 - 11:14 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #134 VESTALI SIMON (JUDO NOVARA) vs SANNA RICCARDO (JUDOCERACCHINI) 11:09 - 11:14 (00:05) 2 |
||||
11:10 |
U18 M -50 KG #288 CODUTTI MATTIA_GINO (JUDO KUROKI) vs DE_LAURENTIS MICHELE (DECASPORT TO) 11:10 - 11:15 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #948 MUNARI GIORDANO_BRUNO (SEMMON GAKKO GE) vs GINI TOMMASO (SKORPION PN) 11:10 - 11:15 (00:05) 2 |
||||
11:11 | ||||||
11:12 |
U18 M -60 KG #89 MAZZEGA LEONARDO (POL. MONTEREALE) vs ROAGNA LORENZO (ACCADEMIA TO) 11:12 - 11:18 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #32 CHTIR AKIM (LE SORGIVE MN) vs CIGOLINI GABRIELE (J.C. CAMERANO) 11:12 - 11:18 (00:06) 2 |
||||
11:13 | ||||||
11:14 |
U18 M -55 KG #185 GIACOMIN SIRO (J.C. PERGINE TN,TRE) vs MIANO SANTI (ASD IPPON CLUB,SIC) 11:14 - 11:19 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #135 SPINOSO LEONARDO (ASD ACCADEMIA S) vs DE_MARCO FRANCESCO (S.G. TRIESTINA) 11:14 - 11:19 (00:05) 2 |
||||
11:15 |
U18 M -46 KG #944 ROCCO EDOARDO (NIPPON CLUB NA) vs PICCIONE MATTEO (UNISPORT) 11:15 - 11:20 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #252 PASTORE FRANCESCO (NIPPON CLUB NA) vs BERTOCCHINI LORENZO_PIO (RONIN LATINA) 11:15 - 11:20 (00:05) 2 |
||||
11:16 | ||||||
11:17 | ||||||
11:18 |
U18 M -60 KG #90 BERTOLINI LORENZO (POLISPORTNIPPON) vs SERAFINI LORENZO (J.C. CAMERANO) 11:18 - 11:24 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #33 BUSATO RICCARDO (MESTRE 2001 VE) vs RUSALEN ANDREA (JUDO AZZANESE) 11:18 - 11:24 (00:06) 2 |
||||
11:19 |
U18 M -55 KG #186 COMITTI SIMONE (CIRCOLO GDF CO,LOM) vs AFFATICATO FEDERICO (JUDO CLUB F.M.,SIC) 11:19 - 11:24 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #136 LASPINA ANDREA (JUDO INSIEME) vs MESSINA NICOLÒ_ANTONIO (DYNAMIC GRAVINA) 11:19 - 11:24 (00:05) 2 |
||||
11:20 |
U18 M -50 KG #290 DISCOLO DAVIDE (NIPPON CLUB NA) vs KRAUSE SIMON (NLZ JUDO) 11:20 - 11:25 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #949 TANZI EROS (ISAO OKANO CLUB) vs TANTARDINI ALESSANDRO (JCASTELLETTO) 11:20 - 11:25 (00:05) 2 |
||||
11:21 | ||||||
11:22 |
U18 F -63 KG #899 11:22 - 11:27 (00:05) 2 |
|||||
11:23 | ||||||
11:24 |
U18 M -55 KG #187 IOVINO MICHELE_MARIO (NEW CRAZY FITNE) vs MARRONE ANGELO (TORRE DEL GRECO) 11:24 - 11:29 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #137 CARNEMOLLA_CARNEMOLLA GABRIELE (KOIZUMI SCICLI) vs ANACARDI MATTEO (CENTER PARMA) 11:24 - 11:29 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #91 BIANCALANI MASSIMO (KODOKAN EMPOLI) vs POLITANO GIUSEPPE (TITANIA CLUB CT) 11:24 - 11:30 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #34 PALILLO THOMAS (IPPON J.C. ENNA,SIC) vs MAMELI MARCO (JUDOCERACCHINI,SAR) 11:24 - 11:30 (00:06) 2 |
||
11:25 |
U18 M -46 KG #945 BUDA DANIEL (JDSAKURA OSIMO) vs CARDARELLO VALERIO_AGRIPPA (JUDO IPPON) 11:25 - 11:30 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #255 QUARTARARO SALVATORE (OMNIA ALCAMO TP) vs FRANCO GIOVANNI (BUSHIDO TRAPANI) 11:25 - 11:30 (00:05) 2 |
||||
11:26 | ||||||
11:27 | ||||||
11:28 | ||||||
11:29 |
U18 M -55 KG #188 SPANO DOMENICO (YAMASHITA) vs ZANON JACOPO (AMG MURANO VE) 11:29 - 11:34 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #138 NIOLA DAVIDE (AKDK JUDO ASD) vs DAGUANNO LORIS (JUDO SHIAI) 11:29 - 11:34 (00:05) 2 |
||||
11:30 |
U18 M -50 KG #256 BERTOCCHINI LORENZO_PIO (RONIN LATINA) vs LAPI FRANCESCO (ASD IPPON CLUB) 11:30 - 11:35 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #92 ARRABITO MICHELANGELO (KOIZUMI SCICLI) vs FLORO MARCO (TEAM IACOVAZZI) 11:30 - 11:36 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #35 CADDEO FILIPPO (ICHNOS CA,SAR) vs PANIGADA ELIA_GIOVANNI (JUDO VALBRENTA,VEN) 11:30 - 11:36 (00:06) 2 |
|||
11:31 | ||||||
11:32 |
U18 F -44 KG #1058 ALESSANDRINI BEATRICE (JUDO VANZAGO MI) vs MERIGO ELENA (IL CENTRO JUDO) 11:32 - 11:36 (00:04) 2 |
|||||
11:33 | ||||||
11:34 |
U18 M -55 KG #189 LA_IANCA ALBERTO (JUDO PRENESTE) vs GULINO ANGELO (KOIZUMI SCICLI) 11:34 - 11:39 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #139 CARCANGIU NICOLA (IKIOI CAGLIARI) vs BONCIO PIERO (JUDO SHIHAN) 11:34 - 11:39 (00:05) 2 |
||||
11:35 |
U18 M -50 KG #257 CROCIANI FRANCESCO (JUDO GROSSETO) vs SASSI THOMAS (JUDO SHIAI) 11:35 - 11:40 (00:05) 2 |
|||||
11:36 |
U18 F -44 KG #1059 TIGANOV CRISTINA (BANZAI CORTINA) vs LIETI SOFIA (CRS AKIYAMA TO) 11:36 - 11:40 (00:04) 2 |
U18 M -60 KG #93 SILVESTRI FEDERICO (CARABINIERI) vs MENGHINI FRANCESCO (CASTELVERDE RM) 11:36 - 11:42 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #36 MACHIORLATTI FEDERICO_BORA (ASD CENTRO TO,PIE) vs CESTRA GIAN_PAOLO (BENFIT CLUB FR,LAZ) 11:36 - 11:42 (00:06) 2 |
|||
11:37 | ||||||
11:38 | ||||||
11:39 |
U18 M -55 KG #190 DANCHEVSKYY MAKSYM (HARMONY CLUB) vs PAGLIARELLO GIOVANNI (ASD IPPON CLUB) 11:39 - 11:44 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #140 ZAMPARELLI GABRIELE (MUSASHI) vs MOGLIA RICCARDO (KODOKAN BIELLA) 11:39 - 11:44 (00:05) 2 |
||||
11:40 |
U18 M -46 KG #950 MISOAGA NICOLÒ (ASD GIOVINAZZO,LAZ) vs ZIPPO YARI (JUDO RUFFANO,PUG) 11:40 - 11:45 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #952 FRAGLICA GIOSUE_CELESTE (POL. ASTIGIANA,PIE) vs GHIDONI THOMAS (JUDO INSIEME,LIG) 11:40 - 11:45 (00:05) 2 |
||||
11:41 | ||||||
11:42 |
U18 M -60 KG #94 BUOSI JACOPO (MUSASHI) vs KHALAF SADEK (MLT) 11:42 - 11:48 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #37 IURATO SIMONE (TITANIA CLUB CT,SIC) vs GONSAN GABRIEL_MATTHEW (KUMIAI TO,PIE) 11:42 - 11:48 (00:06) 2 |
||||
11:43 | ||||||
11:44 |
U18 M -55 KG #191 SODANO RAFFAELE (C.S. POMILIA) vs GORRARA DAVIDE (CENTER PARMA) 11:44 - 11:49 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #141 SOLA ANTHONY (OLIMPICA SA) vs DOLCI DANIELE (SHENTAO JUDO BG) 11:44 - 11:49 (00:05) 2 |
||||
11:45 |
U18 M -46 KG #951 ROCCO EDOARDO (NIPPON CLUB NA) vs BUDA DANIEL (JDSAKURA OSIMO) 11:45 - 11:50 (00:05) 2 |
U18 M -46 KG #953 GINI TOMMASO (SKORPION PN) vs TANZI EROS (ISAO OKANO CLUB) 11:45 - 11:50 (00:05) 2 |
||||
11:46 | ||||||
11:47 | ||||||
11:48 |
U18 M -60 KG #95 ATTANASI CRISTIAN (KUMIAI TO) vs FIORE GIANLUCA (OLIMPICA SA) 11:48 - 11:54 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #38 BALESTRI ETTORE (JUDO PRENESTE) vs MELE RICCARDO (KUMIAI TO) 11:48 - 11:54 (00:06) 2 |
||||
11:49 |
U18 M -55 KG #192 LA_ROCCA VINCENZO (NIPPON CLUB NA) vs DIQUATTRO FABIANO (JUDOKI SSD) 11:49 - 11:54 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #142 PELLIZZARO MATTIA (ROBUR ET FIDES) vs OVEREND ANTONIO (MLT) 11:49 - 11:54 (00:05) 2 |
||||
11:50 |
U18 F +70 KG #905 CAPRARA DOMITILLA (SPORTVILLAGEKRT) vs SCHIAVON CARLOTTA (AMG MURANO VE) 11:50 - 11:55 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #260 FRANCO GIOVANNI (BUSHIDO TRAPANI) vs LAPI FRANCESCO (ASD IPPON CLUB) 11:50 - 11:55 (00:05) 2 |
||||
11:51 | ||||||
11:52 | ||||||
11:53 | ||||||
11:54 |
U18 M -55 KG #193 COLTRINARI PIETRO (JDSAKURA OSIMO) vs BIFFI CRISTIAN (JUDO BERGAMO) 11:54 - 11:59 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #143 GALANTE FILIPPO (KDK CREMONA) vs CIAVURRO NICCOLO (KODOKAN ANZIO) 11:54 - 11:59 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #96 LOMBARDI NICCOLÒ (KDK S.ANGELO) vs CATALANO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB) 11:54 - 12:00 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #39 SISTO GIANCARMINE (TEAM IACOVAZZI) vs FERRARESI TOMMASO (POLISPORTNIPPON) 11:54 - 12:00 (00:06) 2 |
||
11:55 |
U18 F -44 KG #1060 MORUZZI RACHELE (SKORPION PN,FRI) vs SALVADORI SARA (DLF UDINE,FRI) 11:55 - 11:59 (00:04) 2 |
U18 M -50 KG #300 LAPI FRANCESCO (ASD IPPON CLUB) vs GUALANDI MATTEO (JUDO GROSSETO) 11:55 - 12:00 (00:05) 2 |
||||
11:56 | ||||||
11:57 | ||||||
11:58 | ||||||
11:59 |
U18 M -55 KG #194 VINCENZI LUCA (SEMMON GAKKO GE) vs MARZO LUCA (CRS AKIYAMA TO) 11:59 - 12:04 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #144 CALDERARO FRANCESCO (IPPON ACCADEMY) vs BONINSEGNA RODOLFO (DOJO SDK) 11:59 - 12:04 (00:05) 2 |
||||
12:00 |
U18 M -46 KG #955 TANZI EROS (ISAO OKANO CLUB) vs ZIPPO YARI (JUDO RUFFANO) 12:00 - 12:05 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #301 KRAUSE SIMON (NLZ JUDO) vs SASSI THOMAS (JUDO SHIAI) 12:00 - 12:05 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #97 BRADANINI CRISTIANO (CIRCOLO GDF CO) vs AVERSA SAMUELE (BANZAI CORTINA) 12:00 - 12:06 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #40 OMEDE LORENZO (ACCADEMIA TO) vs TEOLI MASSIMO (JDSAKURA OSIMO) 12:00 - 12:06 (00:06) 2 |
||
12:01 | ||||||
12:02 | ||||||
12:03 | ||||||
12:04 |
U18 M -55 KG #195 ALESSANDRIA FABIO (KUMIAI TO,PIE) vs SANTI MARCO (CENTER PARMA,EMI) 12:04 - 12:09 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #145 LATTANZI EMILIANO (HARMONY CLUB) vs GIULIODORI MATTIA (JDSAKURA OSIMO) 12:04 - 12:09 (00:05) 2 |
||||
12:05 |
U18 M -46 KG #956 MISOAGA NICOLÒ (ASD GIOVINAZZO,LAZ) vs GHIDONI THOMAS (JUDO INSIEME,LIG) 12:05 - 12:10 (00:05) 2 |
U18 M -50 KG #302 CROCIANI FRANCESCO (JUDO GROSSETO) vs PORRELLI MICHELE (TEAM IACOVAZZI) 12:05 - 12:10 (00:05) 2 |
||||
12:06 |
U18 M -60 KG #98 GHIGLIERI NICOLO (JUDOCERACCHINI) vs ROAGNA LORENZO (ACCADEMIA TO) 12:06 - 12:12 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #41 CHTIR AKIM (LE SORGIVE MN) vs RUSALEN ANDREA (JUDO AZZANESE) 12:06 - 12:12 (00:06) 2 |
||||
12:07 | ||||||
12:08 | ||||||
12:09 |
U18 M -55 KG #196 LUCCHETTA GIORGIO (VALMARENO TV,VEN) vs FALAVIGNA PIETRO (ISAO OKANO CLUB,LOM) 12:09 - 12:14 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #146 MICELI ALBERTO (ASD IPPON CLUB) vs GARRAMONE GIOVANNI (SEMMON GAKKO GE) 12:09 - 12:14 (00:05) 2 |
||||
12:10 |
U18 M -66 KG #303 ARMENI VALENTINO (KDK CREMONA,LOM) vs IAVAZZO ANDREA (NUOVA FLORIDA,LAZ) 12:10 - 12:15 (00:05) 2 |
|||||
12:11 | ||||||
12:12 |
U18 M -60 KG #99 BERTOLINI LORENZO (POLISPORTNIPPON) vs POLITANO GIUSEPPE (TITANIA CLUB CT) 12:12 - 12:18 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #42 PALILLO THOMAS (IPPON J.C. ENNA,SIC) vs PANIGADA ELIA_GIOVANNI (JUDO VALBRENTA,VEN) 12:12 - 12:18 (00:06) 2 |
||||
12:13 | ||||||
12:14 |
U18 F -44 KG #1061 MERIGO ELENA (IL CENTRO JUDO) vs TIGANOV CRISTINA (BANZAI CORTINA) 12:14 - 12:18 (00:04) 2 |
U18 M -55 KG #197 CANOVA SAMUELE (LE SORGIVE MN,LOM) vs RUCKSTUHL JEROME (NLZ JUDO,) 12:14 - 12:19 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #147 GIANNONE STEFANO (KUMIAI TO) vs VESTALI SIMON (JUDO NOVARA) 12:14 - 12:19 (00:05) 2 |
|||
12:15 |
U18 M -66 KG #304 CAROPRESI MARCO (PRO RECCO JUDO,LIG) vs CIGNINI LUCA (AD P. NOBEL,LAZ) 12:15 - 12:20 (00:05) 2 |
|||||
12:16 | ||||||
12:17 | ||||||
12:18 |
U18 F -63 KG #913 LE_GRAZIE ANTONIA (UNION JUDO BA) vs PROBST EILEEN (NLZ JUDO) 12:18 - 12:23 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #100 ARRABITO MICHELANGELO (KOIZUMI SCICLI) vs MENGHINI FRANCESCO (CASTELVERDE RM) 12:18 - 12:24 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #43 MACHIORLATTI FEDERICO_BORA (ASD CENTRO TO,PIE) vs IURATO SIMONE (TITANIA CLUB CT,SIC) 12:18 - 12:24 (00:06) 2 |
|||
12:19 |
U18 M -55 KG #198 MIANO SANTI (ASD IPPON CLUB,SIC) vs COMITTI SIMONE (CIRCOLO GDF CO,LOM) 12:19 - 12:24 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #148 SPINOSO LEONARDO (ASD ACCADEMIA S) vs MESSINA NICOLÒ_ANTONIO (DYNAMIC GRAVINA) 12:19 - 12:24 (00:05) 2 |
||||
12:20 |
U18 M -66 KG #305 TEMCIUC DENIS (KUMIAI TO,PIE) vs DACUNZO GIOVANNI (MUSASHI,LAZ) 12:20 - 12:25 (00:05) 2 |
|||||
12:21 | ||||||
12:22 | ||||||
12:23 |
U18 F -63 KG #915 FRESCHINI MARTINA_ELENA (CRS AKIYAMA TO) vs COVRE LAURA (VILLANOVA PN) 12:23 - 12:28 (00:05) 2 |
|||||
12:24 |
U18 M -55 KG #199 IOVINO MICHELE_MARIO (NEW CRAZY FITNE) vs SPANO DOMENICO (YAMASHITA) 12:24 - 12:29 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #149 ANACARDI MATTEO (CENTER PARMA) vs NIOLA DAVIDE (AKDK JUDO ASD) 12:24 - 12:29 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #101 BUOSI JACOPO (MUSASHI) vs ATTANASI CRISTIAN (KUMIAI TO) 12:24 - 12:30 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #44 BALESTRI ETTORE (JUDO PRENESTE) vs FERRARESI TOMMASO (POLISPORTNIPPON) 12:24 - 12:30 (00:06) 2 |
||
12:25 |
U18 M -66 KG #306 PALAZZETTI FRANCESCO (J.C. URBISAGLIA,MAR) vs CORAPI STEFANO (JUDO KIAI,VEN) 12:25 - 12:30 (00:05) 2 |
|||||
12:26 | ||||||
12:27 | ||||||
12:28 |
U18 F +70 KG #916 SCHIAVON CARLOTTA (AMG MURANO VE) vs COIN SOFIA_ANGELA (NUOVA OPIDE PD) 12:28 - 12:33 (00:05) 2 |
|||||
12:29 |
U18 M -55 KG #200 LA_IANCA ALBERTO (JUDO PRENESTE) vs PAGLIARELLO GIOVANNI (ASD IPPON CLUB) 12:29 - 12:34 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #150 CARCANGIU NICOLA (IKIOI CAGLIARI) vs ZAMPARELLI GABRIELE (MUSASHI) 12:29 - 12:34 (00:05) 2 |
||||
12:30 |
U18 M -66 KG #307 QUADALTI FILIPPO (JUDO GROSSETO,TOS) vs BARISONE ALESSANDRO (ASD CENTRO TO,PIE) 12:30 - 12:35 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #102 CATALANO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs AVERSA SAMUELE (BANZAI CORTINA,LAZ) 12:30 - 12:36 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #45 OMEDE LORENZO (ACCADEMIA TO) vs CHTIR AKIM (LE SORGIVE MN) 12:30 - 12:36 (00:06) 2 |
|||
12:31 | ||||||
12:32 | ||||||
12:33 |
U18 F -63 KG #918 DAGOSTIN IRENE (VALMARENO TV) vs PROBST EILEEN (NLZ JUDO) 12:33 - 12:38 (00:05) 2 |
|||||
12:34 |
U18 M -55 KG #201 SODANO RAFFAELE (C.S. POMILIA) vs DIQUATTRO FABIANO (JUDOKI SSD) 12:34 - 12:39 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #151 SOLA ANTHONY (OLIMPICA SA) vs PELLIZZARO MATTIA (ROBUR ET FIDES) 12:34 - 12:39 (00:05) 2 |
||||
12:35 |
U18 M -66 KG #308 ROHNER MAXIM (NLZ JUDO,) vs SERVILIO FABIO (CASTELVERDE RM,LAZ) 12:35 - 12:40 (00:05) 2 |
|||||
12:36 |
U18 M -60 KG #103 ROAGNA LORENZO (ACCADEMIA TO,PIE) vs BERTOLINI LORENZO (POLISPORTNIPPON,LOM) 12:36 - 12:42 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #46 PALILLO THOMAS (IPPON J.C. ENNA,SIC) vs IURATO SIMONE (TITANIA CLUB CT,SIC) 12:36 - 12:42 (00:06) 2 |
||||
12:37 | ||||||
12:38 |
U18 F +70 KG #919 ZENUNI SARA (BANZAI CORTINA) vs KUBLER SOFIA (KDK S.ANGELO) 12:38 - 12:43 (00:05) 2 |
|||||
12:39 |
U18 M -55 KG #202 BIFFI CRISTIAN (JUDO BERGAMO) vs MARZO LUCA (CRS AKIYAMA TO) 12:39 - 12:44 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #152 CIAVURRO NICCOLO (KODOKAN ANZIO) vs CALDERARO FRANCESCO (IPPON ACCADEMY) 12:39 - 12:44 (00:05) 2 |
||||
12:40 |
U18 M -66 KG #309 FALCO MICHELE (FIAMME ORO,LAZ) vs ANGELINI FLAVIO (KWAI AMIATINO,TOS) 12:40 - 12:45 (00:05) 2 |
|||||
12:41 | ||||||
12:42 |
U18 M -60 KG #104 MENGHINI FRANCESCO (CASTELVERDE RM) vs ATTANASI CRISTIAN (KUMIAI TO) 12:42 - 12:48 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #47 FERRARESI TOMMASO (POLISPORTNIPPON) vs CHTIR AKIM (LE SORGIVE MN) 12:42 - 12:48 (00:06) 2 |
||||
12:43 |
U18 F +70 KG #920 COIN SOFIA_ANGELA (NUOVA OPIDE PD) vs KEITA ELIANE (ARASHIBRACCIANO) 12:43 - 12:48 (00:05) 2 |
|||||
12:44 |
U18 M -55 KG #203 ALESSANDRIA FABIO (KUMIAI TO,PIE) vs FALAVIGNA PIETRO (ISAO OKANO CLUB,LOM) 12:44 - 12:49 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #153 LATTANZI EMILIANO (HARMONY CLUB) vs MICELI ALBERTO (ASD IPPON CLUB) 12:44 - 12:49 (00:05) 2 |
||||
12:45 |
U18 M -66 KG #310 DANGELO STEFANO (OMNIA ALCAMO TP,SIC) vs CUCCU ALESSIO (J.C. SEGRATE MI,LOM) 12:45 - 12:50 (00:05) 2 |
|||||
12:46 | ||||||
12:47 | ||||||
12:48 |
U18 F +70 KG #921 MAGLI LUCIA (SAN MAMOLO) vs PARIS RACHELE (C.S. MARASSI) 12:48 - 12:53 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #105 CATALANO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs ROAGNA LORENZO (ACCADEMIA TO,PIE) 12:48 - 12:54 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #48 12:48 - 12:54 (00:06) 2 |
|||
12:49 |
U18 M -55 KG #204 CANOVA SAMUELE (LE SORGIVE MN,LOM) vs MIANO SANTI (ASD IPPON CLUB,SIC) 12:49 - 12:54 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #154 GIANNONE STEFANO (KUMIAI TO) vs MESSINA NICOLÒ_ANTONIO (DYNAMIC GRAVINA) 12:49 - 12:54 (00:05) 2 |
||||
12:50 |
U18 M -66 KG #311 MICELI ALESSIO (ASD IPPON CLUB,SIC) vs LOCONSOLE FRANCESCO (UNION JUDO BA,PUG) 12:50 - 12:55 (00:05) 2 |
|||||
12:51 | ||||||
12:52 | ||||||
12:53 |
U18 F -63 KG #927 PAGLIARO MAILA (BANZAI CORTINA) vs FRESCHINI MARTINA_ELENA (CRS AKIYAMA TO) 12:53 - 12:58 (00:05) 2 |
|||||
12:54 |
U18 M -55 KG #205 IOVINO MICHELE_MARIO (NEW CRAZY FITNE) vs PAGLIARELLO GIOVANNI (ASD IPPON CLUB) 12:54 - 12:59 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #155 NIOLA DAVIDE (AKDK JUDO ASD) vs ZAMPARELLI GABRIELE (MUSASHI) 12:54 - 12:59 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #106 12:54 - 13:00 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #50 LUISE ANDREA (MUSASHI) vs MAMELI MARCO (JUDOCERACCHINI) 12:54 - 13:00 (00:06) 2 |
||
12:55 |
U18 M -66 KG #312 BOSCHI ANDREA (IPPON ACCADEMY,TRE) vs MANFRE DIEGO (A.S.D KODOKAN,TOS) 12:55 - 13:00 (00:05) 2 |
|||||
12:56 | ||||||
12:57 | ||||||
12:58 | ||||||
12:59 |
U18 M -55 KG #206 SODANO RAFFAELE (C.S. POMILIA) vs BIFFI CRISTIAN (JUDO BERGAMO) 12:59 - 13:04 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #156 SOLA ANTHONY (OLIMPICA SA) vs CALDERARO FRANCESCO (IPPON ACCADEMY) 12:59 - 13:04 (00:05) 2 |
||||
13:00 |
U18 M -66 KG #366 PICCOLO ALEXANDER (JUDO KIAI,VEN) vs PITROLO GABRIELE (MIFUNE JUDO RG,SIC) 13:00 - 13:05 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #313 PORCEDDA ALESSANDRO (ACCADEMIA TO,PIE) vs PUNTONI DARIO (JUDOCHAMPION,TOS) 13:00 - 13:05 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #107 BORCHETTO MATTEO (PRO RECCO JUDO) vs RAPELLI MARCO (KUMIAI TO) 13:00 - 13:06 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #51 CIGOLINI GABRIELE (J.C. CAMERANO) vs RUSALEN ANDREA (JUDO AZZANESE) 13:00 - 13:06 (00:06) 2 |
||
13:01 | ||||||
13:02 | ||||||
13:03 | ||||||
13:04 |
U18 M -55 KG #207 ALESSANDRIA FABIO (KUMIAI TO,PIE) vs CANOVA SAMUELE (LE SORGIVE MN,LOM) 13:04 - 13:09 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #157 LATTANZI EMILIANO (HARMONY CLUB) vs MESSINA NICOLÒ_ANTONIO (DYNAMIC GRAVINA) 13:04 - 13:09 (00:05) 2 |
||||
13:05 |
U18 M -66 KG #367 VITALE SIMONE (CENTRO JUDO BRA,PIE) vs LASAGNA EMANUELE_ZEQIU (PRO RECCO JUDO,LIG) 13:05 - 13:10 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #314 SCOT ALESSANDRO (RONIN MESTRE,VEN) vs SILVESTRINI LORENZO (JUDO PIOMBINO,TOS) 13:05 - 13:10 (00:05) 2 |
||||
13:06 |
U18 F -44 KG #1064 MELUSO CRISTINA (C.S. SANREMO IM,LIG) vs MORUZZI RACHELE (SKORPION PN,FRI) 13:06 - 13:10 (00:04) 2 |
U18 M -60 KG #109 RAPELLI MARCO (KUMIAI TO) vs LOMBARDI NICCOLÒ (KDK S.ANGELO) 13:06 - 13:12 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #52 LUISE ANDREA (MUSASHI) vs PANIGADA ELIA_GIOVANNI (JUDO VALBRENTA) 13:06 - 13:12 (00:06) 2 |
|||
13:07 | ||||||
13:08 | ||||||
13:09 |
U18 M -55 KG #208 IOVINO MICHELE_MARIO (NEW CRAZY FITNE) vs SODANO RAFFAELE (C.S. POMILIA) 13:09 - 13:14 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #158 ZAMPARELLI GABRIELE (MUSASHI) vs SOLA ANTHONY (OLIMPICA SA) 13:09 - 13:14 (00:05) 2 |
||||
13:10 |
U18 M -66 KG #368 VISCONTI MATTEO_PAOLO (KUMIAI TO,PIE) vs FIORELLI TIZIANO (PARADISE,LAZ) 13:10 - 13:15 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #315 BICORGNI ALESSANDRO (POETI DEL JUDO,UMB) vs IAVAZZO ANDREA (NUOVA FLORIDA,LAZ) 13:10 - 13:15 (00:05) 2 |
||||
13:11 | ||||||
13:12 |
U18 M -60 KG #110 SILVESTRI FEDERICO (CARABINIERI) vs ARRABITO MICHELANGELO (KOIZUMI SCICLI) 13:12 - 13:18 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #53 RUSALEN ANDREA (JUDO AZZANESE) vs OMEDE LORENZO (ACCADEMIA TO) 13:12 - 13:18 (00:06) 2 |
||||
13:13 | ||||||
13:14 |
U18 M -55 KG #209 13:14 - 13:19 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #159 13:14 - 13:19 (00:05) 2 |
||||
13:15 |
U18 M -66 KG #369 BALESTRINI FILIPPO (LARIO JUDO,LOM) vs SIMONATO CHRISTIAN (EQUIPE CALDOGNO,VEN) 13:15 - 13:20 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #316 BRIVIO GABRIELE (EISHOCLUB,LOM) vs RADU DRAGOS_ANDREI (OLIMPICA SA,CAM) 13:15 - 13:20 (00:05) 2 |
||||
13:16 | ||||||
13:17 | ||||||
13:18 |
U18 M -60 KG #111 RAPELLI MARCO (KUMIAI TO) vs AVERSA SAMUELE (BANZAI CORTINA) 13:18 - 13:24 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #54 PANIGADA ELIA_GIOVANNI (JUDO VALBRENTA) vs IURATO SIMONE (TITANIA CLUB CT) 13:18 - 13:24 (00:06) 2 |
||||
13:19 |
U18 M -55 KG #211 FALCONETTI ALESSIO (NUOVA FLORIDA) vs RUCKSTUHL JEROME (NLZ JUDO) 13:19 - 13:24 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #161 BETTI LEONARDO_MARIA (BANZAI CORTINA) vs GIULIODORI MATTIA (JDSAKURA OSIMO) 13:19 - 13:24 (00:05) 2 |
||||
13:20 |
U18 M -66 KG #370 DI_LORENZO MATTEO (IL CENTRO JUDO,PIE) vs WILLIOT CHRISTIAN_ANDREA (JUDO IPPON,LAZ) 13:20 - 13:25 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #317 FLORIDDIA GIUSEPPE (MIFUNE JUDO RG,SIC) vs CAROPRESI MARCO (PRO RECCO JUDO,LIG) 13:20 - 13:25 (00:05) 2 |
||||
13:21 | ||||||
13:22 | ||||||
13:23 | ||||||
13:24 |
U18 M -55 KG #212 MARRONE ANGELO (TORRE DEL GRECO) vs SPANO DOMENICO (YAMASHITA) 13:24 - 13:29 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #162 DOLCI DANIELE (SHENTAO JUDO BG) vs PELLIZZARO MATTIA (ROBUR ET FIDES) 13:24 - 13:29 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #112 ARRABITO MICHELANGELO (KOIZUMI SCICLI) vs ATTANASI CRISTIAN (KUMIAI TO) 13:24 - 13:30 (00:06) 2 |
U18 M -60 KG #55 OMEDE LORENZO (ACCADEMIA TO) vs FERRARESI TOMMASO (POLISPORTNIPPON) 13:24 - 13:30 (00:06) 2 |
||
13:25 |
U18 M -66 KG #371 BIANCO PASQUALE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs SCHIAVON MATTEO (AMG MURANO VE,VEN) 13:25 - 13:30 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #318 ROSSAGNO GIUSEPPE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs TEMCIUC DENIS (KUMIAI TO,PIE) 13:25 - 13:30 (00:05) 2 |
||||
13:26 | ||||||
13:27 | ||||||
13:28 | ||||||
13:29 |
U18 M -55 KG #213 FALCONETTI ALESSIO (NUOVA FLORIDA) vs MIANO SANTI (ASD IPPON CLUB) 13:29 - 13:34 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #163 BETTI LEONARDO_MARIA (BANZAI CORTINA) vs MICELI ALBERTO (ASD IPPON CLUB) 13:29 - 13:34 (00:05) 2 |
||||
13:30 |
U18 M -66 KG #372 DI_BERNARDO DAVIDE (DLF UDINE,FRI) vs MILAZZO BRANDON (J.C. PARABIAGO,LOM) 13:30 - 13:35 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #319 BELLINI ALESSANDRO (DOJO JUDO,TOS) vs PALAZZETTI FRANCESCO (J.C. URBISAGLIA,MAR) 13:30 - 13:35 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #113 AVERSA SAMUELE (BANZAI CORTINA) vs ROAGNA LORENZO (ACCADEMIA TO) 13:30 - 13:36 (00:06) 2 |
U18 M -90 KG #503 VECCIA ERNESTO (ASD JUDO FORIO) vs MARTIN YURI_MARCUS (EISHOCLUB) 13:30 - 13:35 (00:05) 2 |
||
13:31 | ||||||
13:32 | ||||||
13:33 | ||||||
13:34 |
U18 M -55 KG #214 MARRONE ANGELO (TORRE DEL GRECO) vs PAGLIARELLO GIOVANNI (ASD IPPON CLUB) 13:34 - 13:39 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #164 PELLIZZARO MATTIA (ROBUR ET FIDES) vs CALDERARO FRANCESCO (IPPON ACCADEMY) 13:34 - 13:39 (00:05) 2 |
||||
13:35 |
U18 M -66 KG #373 TASSOTTI GABRIELE (JUDOROMACADEMY,LAZ) vs BETTELLI MIRCO (KDK CREMONA,LOM) 13:35 - 13:40 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #320 FONTANA RAOUL (JUDO CLUB PAOLA,CAL) vs SAMMARRUCO PIETRO_GIOVANNI_PAOLO (DOJO ARASHI LE,PUG) 13:35 - 13:40 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #505 PICONE ANTONIO (NEW CRAZY FITNE) vs KERCUKU DIONIS (KUMIAI TO) 13:35 - 13:40 (00:05) 2 |
|||
13:36 |
U18 M -60 KG #114 MENGHINI FRANCESCO (CASTELVERDE RM) vs CATALANO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB) 13:36 - 13:42 (00:06) 2 |
|||||
13:37 | ||||||
13:38 | ||||||
13:39 |
U18 M -55 KG #215 FALCONETTI ALESSIO (NUOVA FLORIDA) vs ALESSANDRIA FABIO (KUMIAI TO) 13:39 - 13:44 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #165 MICELI ALBERTO (ASD IPPON CLUB) vs MESSINA NICOLÒ_ANTONIO (DYNAMIC GRAVINA) 13:39 - 13:44 (00:05) 2 |
||||
13:40 |
U18 M -66 KG #374 ANDRE UMBERTO (JUDO COSTA,SIC) vs TESEO NICHOLAS (JUDO -GINNASTIC,LAZ) 13:40 - 13:45 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #321 FACCHIN ALESSIO (JUDO SAN TN,TRE) vs QUADALTI FILIPPO (JUDO GROSSETO,TOS) 13:40 - 13:45 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #56 PALILLO THOMAS (IPPON J.C. ENNA) vs CHTIR AKIM (LE SORGIVE MN) 13:40 - 13:46 (00:06) 2 |
|||
13:41 | ||||||
13:42 |
U18 M -60 KG #115 ARRABITO MICHELANGELO (KOIZUMI SCICLI) vs AVERSA SAMUELE (BANZAI CORTINA) 13:42 - 13:48 (00:06) 2 |
|||||
13:43 | ||||||
13:44 |
U18 M -55 KG #216 PAGLIARELLO GIOVANNI (ASD IPPON CLUB) vs SODANO RAFFAELE (C.S. POMILIA) 13:44 - 13:49 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #166 PELLIZZARO MATTIA (ROBUR ET FIDES) vs ZAMPARELLI GABRIELE (MUSASHI) 13:44 - 13:49 (00:05) 2 |
||||
13:45 |
U18 M -66 KG #375 CARABOTTO GIUSEPPE (KUMIAI TO,PIE) vs ANDREAZZOLI LEONARDO (JFY MANTOVA,) 13:45 - 13:50 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #322 URSO GIORGIO (BUSHIDO TRAPANI,SIC) vs ROHNER MAXIM (NLZ JUDO,) 13:45 - 13:50 (00:05) 2 |
||||
13:46 |
U18 M -60 KG #57 IURATO SIMONE (TITANIA CLUB CT) vs OMEDE LORENZO (ACCADEMIA TO) 13:46 - 13:52 (00:06) 2 |
|||||
13:47 | ||||||
13:48 |
U18 M -60 KG #117 ARRABITO MICHELANGELO (KOIZUMI SCICLI) vs CHTIR AKIM (LE SORGIVE MN) 13:48 - 13:54 (00:06) 2 |
|||||
13:49 |
U18 M -55 KG #217 CANOVA SAMUELE (LE SORGIVE MN) vs IOVINO MICHELE_MARIO (NEW CRAZY FITNE) 13:49 - 13:54 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #167 LATTANZI EMILIANO (HARMONY CLUB) vs SOLA ANTHONY (OLIMPICA SA) 13:49 - 13:54 (00:05) 2 |
||||
13:50 |
U18 M -66 KG #376 TESTI MATTEO (KDK CREMONA,LOM) vs ANNINO NICHOLAS (POLISPORTNIPPON,LOM) 13:50 - 13:55 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #323 LUBRANO ANTONIO (JUDO TREVISO,VEN) vs ANGELINI FLAVIO (KWAI AMIATINO,TOS) 13:50 - 13:55 (00:05) 2 |
||||
13:51 | ||||||
13:52 |
U18 M -60 KG #116 OMEDE LORENZO (ACCADEMIA TO) vs CATALANO SAMUELE (ISAO OKANO CLUB) 13:52 - 13:58 (00:06) 2 |
|||||
13:53 | ||||||
13:54 |
U18 M -55 KG #218 FALCONETTI ALESSIO (NUOVA FLORIDA) vs SODANO RAFFAELE (C.S. POMILIA) 13:54 - 13:59 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #168 MESSINA NICOLÒ_ANTONIO (DYNAMIC GRAVINA) vs PELLIZZARO MATTIA (ROBUR ET FIDES) 13:54 - 13:59 (00:05) 2 |
U18 M -60 KG #118 PALILLO THOMAS (IPPON J.C. ENNA) vs MENGHINI FRANCESCO (CASTELVERDE RM) 13:54 - 14:00 (00:06) 2 |
|||
13:55 |
U18 M -66 KG #377 VECCHIONE ANGELO (SPORT TEAM UD,FRI) vs TUCCILLO LUIGI (SHO DAN,PIE) 13:55 - 14:00 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #324 CASETTA SIMONE (JUDO TAMAI,FRI) vs CAPPELLINI NICOLAS (JUDO MONDOLFO,MAR) 13:55 - 14:00 (00:05) 2 |
||||
13:56 | ||||||
13:57 | ||||||
13:58 |
U18 M -90 KG #504 MANDOLINI MANUEL (ACCADEMIAMUGGIA) vs PENONE YURI (VALLE MAIRA CN) 13:58 - 14:03 (00:05) 2 |
|||||
13:59 |
U18 M -73 KG #455 DOMANCIC ENRICO (DLF UDINE,FRI) vs BRBOT RENATO (CENTER PARMA,EMI) 13:59 - 14:04 (00:05) 2 |
U18 M -55 KG #219 MESSINA NICOLÒ_ANTONIO (DYNAMIC GRAVINA) vs IOVINO MICHELE_MARIO (NEW CRAZY FITNE) 13:59 - 14:04 (00:05) 2 |
||||
14:00 |
U18 M -66 KG #378 LUCIO ALESSANDRO (NIPPON CLUB NA,CAM) vs DIONE ALESSANDRO (PRO RECCO JUDO,LIG) 14:00 - 14:05 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #325 GUIDELLI LEONARDO (EUROPARADISE RM,LAZ) vs CUCCU ALESSIO (J.C. SEGRATE MI,LOM) 14:00 - 14:05 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #554 LONIGRO CLAUDIO (UNION JUDO BA) vs MAROTTA MARCO (DLF UDINE) 14:00 - 14:05 (00:05) 2 |
|||
14:01 | ||||||
14:02 | ||||||
14:03 |
U18 M +90 KG #506 DI_BRANGO MATTIA (KUMIAI TO) vs DI_VITO BRUNO (MENCHELLA CLUB) 14:03 - 14:08 (00:05) 2 |
|||||
14:04 |
U18 M -73 KG #456 ANTOGNELLI DANILO (POETI DEL JUDO,UMB) vs CASE DARIO (S.D.P.,LAZ) 14:04 - 14:09 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #410 CECCARELLI VICTOR (JDALFONSINE) vs ZUANON ALESSANDRO (JUDOKWAIMESTRE) 14:04 - 14:09 (00:05) 2 |
||||
14:05 |
U18 M -66 KG #379 MIRABELLA FEDERICO (TITANIA CLUB CT,SIC) vs TAMMARO GIOVANNI (NIPPON CLUB NA,CAM) 14:05 - 14:10 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #326 RAFFAELI MATTEO (BANZAI CORTINA,LAZ) vs LOCONSOLE FRANCESCO (UNION JUDO BA,PUG) 14:05 - 14:10 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #555 AZADI AMINE (SINERGY LODI) vs DELLAI PATRICK (LAIVES-LEIFERS) 14:05 - 14:10 (00:05) 2 |
|||
14:06 | ||||||
14:07 | ||||||
14:08 |
U18 M +90 KG #507 MORONI LEONARDO (C.S. SANREMO IM) vs ADORNO GABRIELE_DANILO (KDK CREMONA) 14:08 - 14:13 (00:05) 2 |
|||||
14:09 |
U18 M -73 KG #457 PULEJO ANDREA_SIMONE (ASD IPPON CLUB) vs TAVARNESI RICCARDO (ATHLON GR) 14:09 - 14:14 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #412 DAQUILA BRENDON (ACADEMY MODENA) vs SICILIANO SIMONE (CASTELVERDE RM) 14:09 - 14:14 (00:05) 2 |
||||
14:10 |
U18 M -66 KG #380 SCHINCHIRIMINI TOMMASO (MUSASHI,LAZ) vs FRIEDRICH TOMMASO_ALFRED_DANIELE (J.C. URBISAGLIA,MAR) 14:10 - 14:15 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #327 PAGOTTO CLAUDIO (S.D.P.,LAZ) vs MANFRE DIEGO (A.S.D KODOKAN,TOS) 14:10 - 14:15 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #556 GALIZIA LEONARDO (ASD CENTRO TO) vs STEFANELLI ANDREA (CHAMPION SPORT) 14:10 - 14:15 (00:05) 2 |
|||
14:11 | ||||||
14:12 | ||||||
14:13 |
U18 M +90 KG #508 PIERISTI ANDREA (BANZAI CORTINA) vs SULIS LEONARDO (FULL TIME ASD) 14:13 - 14:18 (00:05) 2 |
|||||
14:14 |
U18 M -73 KG #458 GAETTI GIACOMO_SEBASTIAN (DOJO SDK) vs CORTESI ANDREA (JDALFONSINE) 14:14 - 14:19 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #413 ULIVIERI EDOARDO (J.C. SEGRATE MI) vs NITRATI MATTEO (JDSAKURA OSIMO) 14:14 - 14:19 (00:05) 2 |
||||
14:15 |
U18 M -66 KG #381 SCORCINI GABRIELE (POETI DEL JUDO,UMB) vs SACCHI RICCARDO (NUOVA FLORIDA,LAZ) 14:15 - 14:20 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #328 CARBONETTO MATTEO (BYAKKO TAI IM,LIG) vs CASELLA RICCARDO (TEAM ROMAGNA,EMI) 14:15 - 14:20 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #557 ROMA DANIELE (JUDO V. VENETO) vs BOUDJELLA ZAKARIA (ASD P CORASSORI) 14:15 - 14:20 (00:05) 2 |
|||
14:16 | ||||||
14:17 | ||||||
14:18 |
U18 M -81 KG #509 DURBANO ALESSANDRO_BRUNO (KODOKAN CHIETI) vs GAGLIOTTA MARCO_DOMENICO (KUMIAI TO) 14:18 - 14:23 (00:05) 2 |
|||||
14:19 |
U18 M -55 KG #220 SODANO RAFFAELE (C.S. POMILIA) vs SOLA ANTHONY (OLIMPICA SA) 14:19 - 14:24 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #414 PETUNIA GIACOMO (O.K. CLUB IM) vs RIPANI ALESSANDRO (FUJIYAMA RM) 14:19 - 14:24 (00:05) 2 |
||||
14:20 |
U18 M -66 KG #382 CICERCHIA FLAVIO (AD P. NOBEL,LAZ) vs PITROLO GABRIELE (MIFUNE JUDO RG,SIC) 14:20 - 14:25 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #329 DIMA MATTEO (ACADEMY MODENA,EMI) vs PORCEDDA ALESSANDRO (ACCADEMIA TO,PIE) 14:20 - 14:25 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #558 COPAT LEONARDO (SKORPION PN) vs BERTONI DAVIDE (JDALFONSINE) 14:20 - 14:25 (00:05) 2 |
|||
14:21 | ||||||
14:22 | ||||||
14:23 |
U18 M -81 KG #510 ZATTI ALESSANDRO_PIETRO (DLF UDINE) vs GRATTI MANUEL_LUIGI (JUDO PRENESTE) 14:23 - 14:28 (00:05) 2 |
|||||
14:24 |
U18 M -55 KG #221 LATTANZI EMILIANO (HARMONY CLUB) vs CANOVA SAMUELE (LE SORGIVE MN) 14:24 - 14:29 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #415 TAVOLETTA LUCIO (KODOKAN CHIETI) vs ZUANON ALESSANDRO (JUDOKWAIMESTRE) 14:24 - 14:29 (00:05) 2 |
||||
14:25 |
U18 M -66 KG #383 VITALE SIMONE (CENTRO JUDO BRA,PIE) vs FIORELLI TIZIANO (PARADISE,LAZ) 14:25 - 14:30 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #330 PAPALIA CRISTIANO (ACC. GIAVENO,PIE) vs SILVESTRINI LORENZO (JUDO PIOMBINO,TOS) 14:25 - 14:30 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #559 LO_PICCOLO PIETRO (AYUMI) vs FORNARO LORENZO (RONIN LATINA) 14:25 - 14:30 (00:05) 2 |
|||
14:26 | ||||||
14:27 | ||||||
14:28 |
U18 M -81 KG #511 ANDREUCCETTI ALESSANDRO (FULL TIME ASD) vs DI_FILIPPO MATTIA (SPORT TEAM UD) 14:28 - 14:33 (00:05) 2 |
|||||
14:29 |
U18 M -73 KG #459 MOLINARO GIULIO (ROBUR ET FIDES,LOM) vs DOMANCIC ENRICO (DLF UDINE,FRI) 14:29 - 14:34 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #416 CASSESE ALBERTO (NIPPON CLUB NA) vs CASCAVAL MIRCEA (DOJO EQUIPE BO) 14:29 - 14:34 (00:05) 2 |
||||
14:30 |
U18 M -66 KG #384 SIMONATO CHRISTIAN (EQUIPE CALDOGNO,VEN) vs WILLIOT CHRISTIAN_ANDREA (JUDO IPPON,LAZ) 14:30 - 14:35 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #331 BICORGNI ALESSANDRO (POETI DEL JUDO,UMB) vs RADU DRAGOS_ANDREI (OLIMPICA SA,CAM) 14:30 - 14:35 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #560 FARNESI MATTEO (JUDO PRENESTE) vs FIORE FRANCESCO (KODOKAN CHIETI) 14:30 - 14:35 (00:05) 2 |
|||
14:31 | ||||||
14:32 | ||||||
14:33 |
U18 M -81 KG #512 MIROGLIO ENRICO_ILIE (ASD ACCADEMIA S) vs MARTIN ALEX (JUDO TAMAI) 14:33 - 14:38 (00:05) 2 |
|||||
14:34 |
U18 M -73 KG #460 LEONE CARMINE (ASD N.C.S.SAKAI,CAM) vs HALICH DMYTRO (COMUNALE RN,EMI) 14:34 - 14:39 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #417 PISCOPO MATTIA (DOJO SDK) vs TELL TOMMASO (JUDO PRENESTE) 14:34 - 14:39 (00:05) 2 |
||||
14:35 |
U18 M -66 KG #385 BIANCO PASQUALE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs MILAZZO BRANDON (J.C. PARABIAGO,LOM) 14:35 - 14:40 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #332 FLORIDDIA GIUSEPPE (MIFUNE JUDO RG,SIC) vs TEMCIUC DENIS (KUMIAI TO,PIE) 14:35 - 14:40 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #561 YEVTUSHENKO OLEKSANDR (JUDO KANO PG) vs CLAVERIO MARCO (KUMIAI TO) 14:35 - 14:40 (00:05) 2 |
|||
14:36 | ||||||
14:37 | ||||||
14:38 |
U18 M -81 KG #513 COSTA PAOLO (NUOVA FLORIDA) vs GHERSI FABIO (PRO RECCO JUDO) 14:38 - 14:43 (00:05) 2 |
|||||
14:39 |
U18 M -73 KG #461 SLAVICA DAVID (S.G. TRIESTINA,FRI) vs ENASCUT LUCA (UNISPORT,PIE) 14:39 - 14:44 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #418 SCANU FRANCESCO (CRS AKIYAMA TO) vs IVANOV GABRIELE (MESTRE 2001 VE) 14:39 - 14:44 (00:05) 2 |
||||
14:40 |
U18 M -66 KG #386 BETTELLI MIRCO (KDK CREMONA,LOM) vs TESEO NICHOLAS (JUDO -GINNASTIC,LAZ) 14:40 - 14:45 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #333 BELLINI ALESSANDRO (DOJO JUDO,TOS) vs SAMMARRUCO PIETRO_GIOVANNI_PAOLO (DOJO ARASHI LE,PUG) 14:40 - 14:45 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #562 ZORIN ALEKSANDER (DOJO SDK) vs PURICE ALESSANDRO (S.D.P.) 14:40 - 14:45 (00:05) 2 |
|||
14:41 | ||||||
14:42 | ||||||
14:43 |
U18 M -81 KG #514 MORENA MANUELE (MIRIADE RM) vs DEL_DUCE ANGEL_MELIK (ACC. GIAVENO) 14:43 - 14:48 (00:05) 2 |
|||||
14:44 |
U18 M -73 KG #462 QUINTILI MICHELE (J.C. URBISAGLIA,MAR) vs TONELLA TOMMASO (JCASTELLETTO,PIE) 14:44 - 14:49 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #419 DE_TULLIO DOMENICO (TEAM IACOVAZZI) vs AVANZI EDOARDO (SINERGY LODI) 14:44 - 14:49 (00:05) 2 |
||||
14:45 |
U18 M -66 KG #387 CARABOTTO GIUSEPPE (KUMIAI TO,PIE) vs ANNINO NICHOLAS (POLISPORTNIPPON,LOM) 14:45 - 14:50 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #334 QUADALTI FILIPPO (JUDO GROSSETO,TOS) vs ROHNER MAXIM (NLZ JUDO,) 14:45 - 14:50 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #563 ATTINA CRISTIAN (JUDO CLUB PAOLA) vs COCCIA MANUEL (JUDO KANO PG) 14:45 - 14:50 (00:05) 2 |
|||
14:46 | ||||||
14:47 | ||||||
14:48 |
U18 M -81 KG #515 CARTA ALEX (KDK S.ANGELO) vs GIACOMINI GABRIEL (JUDO KIAI) 14:48 - 14:53 (00:05) 2 |
|||||
14:49 |
U18 M -73 KG #463 LENZI GIOVANNI (JUDO GROSSETO,TOS) vs ANTOGNELLI DANILO (POETI DEL JUDO,UMB) 14:49 - 14:54 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #420 FRAZZINI AARON_ISAAC_SERSE (CIRCOLO GDF CO) vs GARIONI LEONARDO (POL. ASTIGIANA) 14:49 - 14:54 (00:05) 2 |
||||
14:50 |
U18 M -66 KG #388 TUCCILLO LUIGI (SHO DAN,PIE) vs DIONE ALESSANDRO (PRO RECCO JUDO,LIG) 14:50 - 14:55 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #335 LUBRANO ANTONIO (JUDO TREVISO,VEN) vs CASETTA SIMONE (JUDO TAMAI,FRI) 14:50 - 14:55 (00:05) 2 |
U18 M +90 KG #564 GRAZIOSI DAVIDE (HARMONY CLUB) vs BOUTRIG YOSSEG (EUROPARADISE RM) 14:50 - 14:55 (00:05) 2 |
|||
14:51 | ||||||
14:52 | ||||||
14:53 |
U18 M -81 KG #516 COLLINI THOMAS (JUDOKAY GEMONA) vs RUSSO TIZIANO (NIPPON CLUB) 14:53 - 14:58 (00:05) 2 |
|||||
14:54 |
U18 M -73 KG #464 CRIVARI ROSARIO (JUDO CLUB PAOLA,CAL) vs CARTA NICOLO (SEMMON GAKKO GE,LIG) 14:54 - 14:59 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #421 SEMANJAKU ERIK (C.S. SANREMO IM) vs DAQUILA BRENDON (ACADEMY MODENA) 14:54 - 14:59 (00:05) 2 |
||||
14:55 |
U18 M -66 KG #389 MIRABELLA FEDERICO (TITANIA CLUB CT,SIC) vs SCHINCHIRIMINI TOMMASO (MUSASHI,LAZ) 14:55 - 15:00 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #336 CUCCU ALESSIO (J.C. SEGRATE MI,LOM) vs RAFFAELI MATTEO (BANZAI CORTINA,LAZ) 14:55 - 15:00 (00:05) 2 |
U18 M +90 KG #565 PICCHI GIANLUCA (J C SANSEPOLCRO) vs SCOGNAMIGLIO ENZO_KEVIN (NUOVA FLORIDA) 14:55 - 15:00 (00:05) 2 |
|||
14:56 | ||||||
14:57 | ||||||
14:58 |
U18 M -90 KG #517 BARBERO LUIGI (CRS AKIYAMA TO) vs MARTIN YURI_MARCUS (EISHOCLUB) 14:58 - 15:03 (00:05) 2 |
|||||
14:59 |
U18 M -73 KG #465 VALLINO FILIPPO (ASD CENTRO TO,PIE) vs PASTORE NICCOLO_THOMAS (KODOKAN EMPOLI,TOS) 14:59 - 15:04 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #422 BALDONI MATTEO (FIAMME ORO) vs NOLLI RICCARDO (J.C. ROZZANO MI) 14:59 - 15:04 (00:05) 2 |
||||
15:00 |
U18 M -66 KG #390 SACCHI RICCARDO (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs PITROLO GABRIELE (MIFUNE JUDO RG,SIC) 15:00 - 15:05 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #337 MANFRE DIEGO (A.S.D KODOKAN,TOS) vs CARBONETTO MATTEO (BYAKKO TAI IM,LIG) 15:00 - 15:05 (00:05) 2 |
U18 M +90 KG #566 ARMANO FILIPPO (JUDOKWAIMESTRE) vs CESARINI FRANCESCO (KDK SPELLO PG) 15:00 - 15:05 (00:05) 2 |
|||
15:01 | ||||||
15:02 | ||||||
15:03 |
U18 M -90 KG #518 CAVALLO FRANCESCO (SKORPION TEAM) vs GUARINIELLO LORENZO_RAFFAELE (OLIMPICA SA) 15:03 - 15:08 (00:05) 2 |
|||||
15:04 |
U18 M -73 KG #466 DE_LUCIA DANIELE (C.S. MARASSI,LIG) vs VAITOVSKI HALIN (MESTRE 2001 VE,VEN) 15:04 - 15:09 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #423 MAZZON FRANCESCO (SKORPION PN) vs NITRATI MATTEO (JDSAKURA OSIMO) 15:04 - 15:09 (00:05) 2 |
||||
15:05 |
U18 M -66 KG #391 VITALE SIMONE (CENTRO JUDO BRA,PIE) vs SIMONATO CHRISTIAN (EQUIPE CALDOGNO,VEN) 15:05 - 15:10 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #338 PORCEDDA ALESSANDRO (ACCADEMIA TO,PIE) vs PAPALIA CRISTIANO (ACC. GIAVENO,PIE) 15:05 - 15:10 (00:05) 2 |
U18 M +90 KG #567 ASSI NICOLO (ROBUR ET FIDES) vs MONACO GIOELE (KUMIAI TO) 15:05 - 15:10 (00:05) 2 |
|||
15:06 | ||||||
15:07 | ||||||
15:08 |
U18 M -90 KG #519 KASTLUNGER THOMAS (ACCADEMIA TO) vs PENONE YURI (VALLE MAIRA CN) 15:08 - 15:13 (00:05) 2 |
|||||
15:09 |
U18 M -73 KG #467 BRACCIOFORTE GIUSEPPE (LA PALESTRA TA) vs TAVARNESI RICCARDO (ATHLON GR) 15:09 - 15:14 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #424 CALTANISSETTA DANIEL (JUDO KIAI) vs CENTOLA FEDERICO (BYAKKO TAI IM) 15:09 - 15:14 (00:05) 2 |
||||
15:10 |
U18 M -66 KG #392 BIANCO PASQUALE (NIPPON CLUB NA,CAM) vs TESEO NICHOLAS (JUDO -GINNASTIC,LAZ) 15:10 - 15:15 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #339 BICORGNI ALESSANDRO (POETI DEL JUDO,UMB) vs TEMCIUC DENIS (KUMIAI TO,PIE) 15:10 - 15:15 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #568 LONIGRO CLAUDIO (UNION JUDO BA) vs AZADI AMINE (SINERGY LODI) 15:10 - 15:15 (00:05) 2 |
|||
15:11 | ||||||
15:12 | ||||||
15:13 |
U18 M -90 KG #520 MINCINESI CRISTIANO (JUDO PRENESTE) vs KERCUKU DIONIS (KUMIAI TO) 15:13 - 15:18 (00:05) 2 |
|||||
15:14 |
U18 M -73 KG #468 LEOCATA ELISEO_MARIA (MIFUNE JUDO RG) vs RIZZI FILIPPO (ASD J.SHIMAI) 15:14 - 15:19 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #425 MENEGHINI IVAN (SANKAKU JUDO CO) vs MANCINO MATTIA (JUDOROMACADEMY) 15:14 - 15:19 (00:05) 2 |
||||
15:15 |
U18 M -66 KG #393 CARABOTTO GIUSEPPE (KUMIAI TO,PIE) vs TUCCILLO LUIGI (SHO DAN,PIE) 15:15 - 15:20 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #340 SAMMARRUCO PIETRO_GIOVANNI_PAOLO (DOJO ARASHI LE,PUG) vs QUADALTI FILIPPO (JUDO GROSSETO,TOS) 15:15 - 15:20 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #569 GALIZIA LEONARDO (ASD CENTRO TO) vs ROMA DANIELE (JUDO V. VENETO) 15:15 - 15:20 (00:05) 2 |
|||
15:16 | ||||||
15:17 | ||||||
15:18 |
U18 M +90 KG #521 ROSSI EMILIANO (CASTELVERDE RM) vs DI_VITO BRUNO (MENCHELLA CLUB) 15:18 - 15:23 (00:05) 2 |
|||||
15:19 |
U18 M -73 KG #469 FIORE TOMMASO (MUSASHI) vs TEORA MICHELE (JFY MANTOVA) 15:19 - 15:24 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #426 VIDOTTI SIMONE (DLF UDINE) vs CAPPELLO GIORGIO (JUDOKI SSD) 15:19 - 15:24 (00:05) 2 |
||||
15:20 |
U18 M -66 KG #394 SCHINCHIRIMINI TOMMASO (MUSASHI,LAZ) vs SACCHI RICCARDO (NUOVA FLORIDA,LAZ) 15:20 - 15:25 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #341 LUBRANO ANTONIO (JUDO TREVISO,VEN) vs RAFFAELI MATTEO (BANZAI CORTINA,LAZ) 15:20 - 15:25 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #570 COPAT LEONARDO (SKORPION PN) vs LO_PICCOLO PIETRO (AYUMI) 15:20 - 15:25 (00:05) 2 |
|||
15:21 | ||||||
15:22 | ||||||
15:23 |
U18 M +90 KG #522 ADORNO GABRIELE_DANILO (KDK CREMONA) vs PIERISTI ANDREA (BANZAI CORTINA) 15:23 - 15:28 (00:05) 2 |
|||||
15:24 |
U18 M -73 KG #470 AGNETTI NICOLO (MESTRE 2001 VE) vs VIRGILIO ALESSANDRO_IGNAZIO (J.C. SEGRATE MI) 15:24 - 15:29 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #427 MARTINELLI FRANCESCO (KUMIAI TO) vs PETUNIA GIACOMO (O.K. CLUB IM) 15:24 - 15:29 (00:05) 2 |
||||
15:25 |
U18 M -66 KG #395 VITALE SIMONE (CENTRO JUDO BRA,PIE) vs BIANCO PASQUALE (NIPPON CLUB NA,CAM) 15:25 - 15:30 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #342 MANFRE DIEGO (A.S.D KODOKAN,TOS) vs PORCEDDA ALESSANDRO (ACCADEMIA TO,PIE) 15:25 - 15:30 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #571 FIORE FRANCESCO (KODOKAN CHIETI) vs CLAVERIO MARCO (KUMIAI TO) 15:25 - 15:30 (00:05) 2 |
|||
15:26 | ||||||
15:27 | ||||||
15:28 |
U18 M +90 KG #523 GRAZIOSI DAVIDE (HARMONY CLUB) vs SCOGNAMIGLIO ENZO_KEVIN (NUOVA FLORIDA) 15:28 - 15:33 (00:05) 2 |
|||||
15:29 |
U18 M -73 KG #471 PROTOPAPA COSTANTINO (IPPON J.C. ENNA) vs GAETTI GIACOMO_SEBASTIAN (DOJO SDK) 15:29 - 15:34 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #428 SANTORO PIETRO (ACCADEMIA TO) vs CERULLO FEDERICO (SHARIN JUDO SV) 15:29 - 15:34 (00:05) 2 |
||||
15:30 |
U18 M -66 KG #396 CARABOTTO GIUSEPPE (KUMIAI TO,PIE) vs SACCHI RICCARDO (NUOVA FLORIDA,LAZ) 15:30 - 15:35 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #343 BICORGNI ALESSANDRO (POETI DEL JUDO,UMB) vs QUADALTI FILIPPO (JUDO GROSSETO,TOS) 15:30 - 15:35 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #572 MATTIOLI ALESSIO (JUDOCHAMPION) vs ZORIN ALEKSANDER (DOJO SDK) 15:30 - 15:35 (00:05) 2 |
|||
15:31 | ||||||
15:32 | ||||||
15:33 |
U18 M +90 KG #524 ARMANO FILIPPO (JUDOKWAIMESTRE) vs ASSI NICOLO (ROBUR ET FIDES) 15:33 - 15:38 (00:05) 2 |
|||||
15:34 |
U18 M -73 KG #472 MEROLA ERIC (DOJO EQUIPE BO) vs VERONESE MATEUS (J.C. PERGINE TN) 15:34 - 15:39 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #429 BARATELLA MANUEL (LAIVES-LEIFERS) vs GAMBELLI DAVIDE (BANZAI CORTINA) 15:34 - 15:39 (00:05) 2 |
||||
15:35 |
U18 M -66 KG #398 COMMON LOGAN (JUDO TREVISO) vs SCORCINI GABRIELE (POETI DEL JUDO) 15:35 - 15:40 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #344 LUBRANO ANTONIO (JUDO TREVISO,VEN) vs MANFRE DIEGO (A.S.D KODOKAN,TOS) 15:35 - 15:40 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #573 VALLINO ALESSANDRO (SENSHI JUDO) vs VALENTI-BRUSESCHI FEDERICO (DLF UDINE) 15:35 - 15:40 (00:05) 2 |
|||
15:36 | ||||||
15:37 | ||||||
15:38 |
U18 M -81 KG #525 DURBANO ALESSANDRO_BRUNO (KODOKAN CHIETI) vs GRATTI MANUEL_LUIGI (JUDO PRENESTE) 15:38 - 15:43 (00:05) 2 |
|||||
15:39 |
U18 M -73 KG #473 COLOMBAI ADRIANO_GILBERTO (NIPPON CLUB NA) vs ACTIS PIETRO_MARIA (CRS AKIYAMA TO) 15:39 - 15:44 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #430 CRAIGHERO FEDERICO (JUDO KUROKI) vs FIORINI FRANCO (BENFIT CLUB FR) 15:39 - 15:44 (00:05) 2 |
||||
15:40 |
U18 M -66 KG #399 SCHIAVON MATTEO (AMG MURANO VE) vs MILAZZO BRANDON (J.C. PARABIAGO) 15:40 - 15:45 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #345 15:40 - 15:45 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #574 DI_PAOLA GABRIELE (AYUMI) vs COCCIA MANUEL (JUDO KANO PG) 15:40 - 15:45 (00:05) 2 |
|||
15:41 | ||||||
15:42 | ||||||
15:43 |
U18 M -81 KG #526 DI_FILIPPO MATTIA (SPORT TEAM UD) vs MIROGLIO ENRICO_ILIE (ASD ACCADEMIA S) 15:43 - 15:48 (00:05) 2 |
|||||
15:44 |
U18 M -73 KG #475 MOLINARO GIULIO (ROBUR ET FIDES,LOM) vs HALICH DMYTRO (COMUNALE RN,EMI) 15:44 - 15:49 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #431 TAVOLETTA LUCIO (KODOKAN CHIETI) vs CASSESE ALBERTO (NIPPON CLUB NA) 15:44 - 15:49 (00:05) 2 |
||||
15:45 |
U18 M -66 KG #400 COMMON LOGAN (JUDO TREVISO) vs PITROLO GABRIELE (MIFUNE JUDO RG) 15:45 - 15:50 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #347 IAVAZZO ANDREA (NUOVA FLORIDA) vs RADU DRAGOS_ANDREI (OLIMPICA SA) 15:45 - 15:50 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #575 ROSSI MATTIA (JUDO IMOLA) vs PESCE GIANLUIGI (ASD JUDO FORIO) 15:45 - 15:50 (00:05) 2 |
|||
15:46 | ||||||
15:47 | ||||||
15:48 |
U18 M -81 KG #527 COSTA PAOLO (NUOVA FLORIDA) vs MORENA MANUELE (MIRIADE RM) 15:48 - 15:53 (00:05) 2 |
|||||
15:49 |
U18 M -73 KG #476 SLAVICA DAVID (S.G. TRIESTINA,FRI) vs TONELLA TOMMASO (JCASTELLETTO,PIE) 15:49 - 15:54 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #432 TELL TOMMASO (JUDO PRENESTE) vs SCANU FRANCESCO (CRS AKIYAMA TO) 15:49 - 15:54 (00:05) 2 |
||||
15:50 |
U18 M -66 KG #401 MILAZZO BRANDON (J.C. PARABIAGO) vs TESEO NICHOLAS (JUDO -GINNASTIC) 15:50 - 15:55 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #348 ANGELINI FLAVIO (KWAI AMIATINO) vs CASETTA SIMONE (JUDO TAMAI) 15:50 - 15:55 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #587 LONIGRO CLAUDIO (UNION JUDO BA) vs GALIZIA LEONARDO (ASD CENTRO TO) 15:50 - 15:55 (00:05) 2 |
|||
15:51 | ||||||
15:52 | ||||||
15:53 |
U18 M -81 KG #528 GIACOMINI GABRIEL (JUDO KIAI) vs RUSSO TIZIANO (NIPPON CLUB) 15:53 - 15:58 (00:05) 2 |
|||||
15:54 |
U18 M -73 KG #477 LENZI GIOVANNI (JUDO GROSSETO,TOS) vs CARTA NICOLO (SEMMON GAKKO GE,LIG) 15:54 - 15:59 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #433 DE_TULLIO DOMENICO (TEAM IACOVAZZI) vs FRAZZINI AARON_ISAAC_SERSE (CIRCOLO GDF CO) 15:54 - 15:59 (00:05) 2 |
||||
15:55 |
U18 M -66 KG #402 COMMON LOGAN (JUDO TREVISO) vs SCHINCHIRIMINI TOMMASO (MUSASHI) 15:55 - 16:00 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #349 IAVAZZO ANDREA (NUOVA FLORIDA) vs TEMCIUC DENIS (KUMIAI TO) 15:55 - 16:00 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #588 COPAT LEONARDO (SKORPION PN) vs CLAVERIO MARCO (KUMIAI TO) 15:55 - 16:00 (00:05) 2 |
|||
15:56 | ||||||
15:57 | ||||||
15:58 |
U18 M -90 KG #529 BARBERO LUIGI (CRS AKIYAMA TO) vs CAVALLO FRANCESCO (SKORPION TEAM) 15:58 - 16:03 (00:05) 2 |
|||||
15:59 |
U18 M -73 KG #478 VALLINO FILIPPO (ASD CENTRO TO,PIE) vs VAITOVSKI HALIN (MESTRE 2001 VE,VEN) 15:59 - 16:04 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #434 DAQUILA BRENDON (ACADEMY MODENA) vs NOLLI RICCARDO (J.C. ROZZANO MI) 15:59 - 16:04 (00:05) 2 |
||||
16:00 |
U18 M -66 KG #403 MILAZZO BRANDON (J.C. PARABIAGO) vs VITALE SIMONE (CENTRO JUDO BRA) 16:00 - 16:05 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #350 ANGELINI FLAVIO (KWAI AMIATINO) vs RAFFAELI MATTEO (BANZAI CORTINA) 16:00 - 16:05 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #533 DURBANO ALESSANDRO_BRUNO (KODOKAN CHIETI) vs MIROGLIO ENRICO_ILIE (ASD ACCADEMIA S) 16:00 - 16:05 (00:05) 2 |
|||
16:01 | ||||||
16:02 | ||||||
16:03 |
U18 M -90 KG #530 PENONE YURI (VALLE MAIRA CN) vs MINCINESI CRISTIANO (JUDO PRENESTE) 16:03 - 16:08 (00:05) 2 |
|||||
16:04 |
U18 M -73 KG #479 TAVARNESI RICCARDO (ATHLON GR) vs RIZZI FILIPPO (ASD J.SHIMAI) 16:04 - 16:09 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #435 MAZZON FRANCESCO (SKORPION PN) vs CENTOLA FEDERICO (BYAKKO TAI IM) 16:04 - 16:09 (00:05) 2 |
||||
16:05 |
U18 M -66 KG #404 COMMON LOGAN (JUDO TREVISO) vs CARABOTTO GIUSEPPE (KUMIAI TO) 16:05 - 16:10 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #351 TEMCIUC DENIS (KUMIAI TO) vs QUADALTI FILIPPO (JUDO GROSSETO) 16:05 - 16:10 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #589 16:05 - 16:10 (00:05) 2 |
|||
16:06 | ||||||
16:07 | ||||||
16:08 |
U18 M -90 KG #531 MATTIOLI ALESSIO (JUDOCHAMPION) vs VALLINO ALESSANDRO (SENSHI JUDO) 16:08 - 16:13 (00:05) 2 |
|||||
16:09 |
U18 M -73 KG #480 FIORE TOMMASO (MUSASHI) vs VIRGILIO ALESSANDRO_IGNAZIO (J.C. SEGRATE MI) 16:09 - 16:14 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #436 MENEGHINI IVAN (SANKAKU JUDO CO) vs CAPPELLO GIORGIO (JUDOKI SSD) 16:09 - 16:14 (00:05) 2 |
||||
16:10 |
U18 M -66 KG #405 BIANCO PASQUALE (NIPPON CLUB NA) vs SACCHI RICCARDO (NUOVA FLORIDA) 16:10 - 16:15 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #352 ANGELINI FLAVIO (KWAI AMIATINO) vs MANFRE DIEGO (A.S.D KODOKAN) 16:10 - 16:15 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #590 ATTINA CRISTIAN (JUDO CLUB PAOLA) vs DI_PAOLA GABRIELE (AYUMI) 16:10 - 16:15 (00:05) 2 |
|||
16:11 | ||||||
16:12 | ||||||
16:13 |
U18 M -90 KG #532 COCCIA MANUEL (JUDO KANO PG) vs PESCE GIANLUIGI (ASD JUDO FORIO) 16:13 - 16:18 (00:05) 2 |
|||||
16:14 |
U18 M -73 KG #481 GAETTI GIACOMO_SEBASTIAN (DOJO SDK) vs MEROLA ERIC (DOJO EQUIPE BO) 16:14 - 16:19 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #437 PETUNIA GIACOMO (O.K. CLUB IM) vs SANTORO PIETRO (ACCADEMIA TO) 16:14 - 16:19 (00:05) 2 |
||||
16:15 |
U18 M -66 KG #406 MILAZZO BRANDON (J.C. PARABIAGO) vs CARABOTTO GIUSEPPE (KUMIAI TO) 16:15 - 16:20 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #353 BICORGNI ALESSANDRO (POETI DEL JUDO) vs LUBRANO ANTONIO (JUDO TREVISO) 16:15 - 16:20 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #591 16:15 - 16:20 (00:05) 2 |
|||
16:16 | ||||||
16:17 | ||||||
16:18 |
U18 M -81 KG #534 COSTA PAOLO (NUOVA FLORIDA) vs RUSSO TIZIANO (NIPPON CLUB) 16:18 - 16:23 (00:05) 2 |
|||||
16:19 |
U18 M -73 KG #482 COLOMBAI ADRIANO_GILBERTO (NIPPON CLUB NA) vs MARINO MATTEO (JUDO PRENESTE) 16:19 - 16:24 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #438 GAMBELLI DAVIDE (BANZAI CORTINA) vs FIORINI FRANCO (BENFIT CLUB FR) 16:19 - 16:24 (00:05) 2 |
||||
16:20 |
U18 M -66 KG #407 QUADALTI FILIPPO (JUDO GROSSETO) vs BIANCO PASQUALE (NIPPON CLUB NA) 16:20 - 16:25 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #354 QUADALTI FILIPPO (JUDO GROSSETO) vs ANGELINI FLAVIO (KWAI AMIATINO) 16:20 - 16:25 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #592 16:20 - 16:25 (00:05) 2 |
|||
16:21 | ||||||
16:22 | ||||||
16:23 |
U18 M -81 KG #535 16:23 - 16:28 (00:05) 2 |
|||||
16:24 |
U18 M -73 KG #483 MOLINARO GIULIO (ROBUR ET FIDES,LOM) vs SLAVICA DAVID (S.G. TRIESTINA,FRI) 16:24 - 16:29 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #439 TAVOLETTA LUCIO (KODOKAN CHIETI) vs SCANU FRANCESCO (CRS AKIYAMA TO) 16:24 - 16:29 (00:05) 2 |
||||
16:25 |
U18 F -63 KG #864 LONGO FRANCESCA (TITANIA CLUB CT) vs BERRETTINI MATILDE (CUS SIENA) 16:25 - 16:30 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #408 CARABOTTO GIUSEPPE (KUMIAI TO) vs LUBRANO ANTONIO (JUDO TREVISO) 16:25 - 16:30 (00:05) 2 |
U18 M +90 KG #593 BOUTRIG YOSSEG (EUROPARADISE RM) vs SCOGNAMIGLIO ENZO_KEVIN (NUOVA FLORIDA) 16:25 - 16:30 (00:05) 2 |
|||
16:26 | ||||||
16:27 | ||||||
16:28 |
U18 M -90 KG #537 16:28 - 16:33 (00:05) 2 |
|||||
16:29 |
U18 M -73 KG #484 LENZI GIOVANNI (JUDO GROSSETO,TOS) vs VALLINO FILIPPO (ASD CENTRO TO,PIE) 16:29 - 16:34 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #440 DE_TULLIO DOMENICO (TEAM IACOVAZZI) vs DAQUILA BRENDON (ACADEMY MODENA) 16:29 - 16:34 (00:05) 2 |
||||
16:30 |
U18 F -63 KG #865 SCANZI ELISA (SHENTAO JUDO BG) vs GIULIANI GIULIA (S.D.P.) 16:30 - 16:35 (00:05) 2 |
U18 M -66 KG #409 BICORGNI ALESSANDRO (POETI DEL JUDO) vs SACCHI RICCARDO (NUOVA FLORIDA) 16:30 - 16:35 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #594 MAROTTA MARCO (DLF UDINE) vs AZADI AMINE (SINERGY LODI) 16:30 - 16:35 (00:05) 2 |
|||
16:31 | ||||||
16:32 | ||||||
16:33 |
U18 M +90 KG #540 MORONI LEONARDO (C.S. SANREMO IM) vs PIERISTI ANDREA (BANZAI CORTINA) 16:33 - 16:38 (00:05) 2 |
|||||
16:34 |
U18 M -73 KG #485 RIZZI FILIPPO (ASD J.SHIMAI) vs FIORE TOMMASO (MUSASHI) 16:34 - 16:39 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #441 MAZZON FRANCESCO (SKORPION PN) vs MENEGHINI IVAN (SANKAKU JUDO CO) 16:34 - 16:39 (00:05) 2 |
||||
16:35 |
U18 F -63 KG #866 PELLEGRINI AGATA_BEATRICE (ASD JIGORO KANO) vs PREZZI CORRINE (LAIVES-LEIFERS) 16:35 - 16:40 (00:05) 2 |
U18 F -63 KG #809 CAPELLINI GIULIA (ROBUR ET FIDES) vs MAZZA GINEVRA (EUROPARADISE RM) 16:35 - 16:40 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #595 YEVTUSHENKO OLEKSANDR (JUDO KANO PG) vs FIORE FRANCESCO (KODOKAN CHIETI) 16:35 - 16:40 (00:05) 2 |
|||
16:36 | ||||||
16:37 | ||||||
16:38 |
U18 M -81 KG #541 GAGLIOTTA MARCO_DOMENICO (KUMIAI TO) vs GRATTI MANUEL_LUIGI (JUDO PRENESTE) 16:38 - 16:43 (00:05) 2 |
|||||
16:39 |
U18 M -73 KG #486 MEROLA ERIC (DOJO EQUIPE BO) vs COLOMBAI ADRIANO_GILBERTO (NIPPON CLUB NA) 16:39 - 16:44 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #442 SANTORO PIETRO (ACCADEMIA TO) vs GAMBELLI DAVIDE (BANZAI CORTINA) 16:39 - 16:44 (00:05) 2 |
||||
16:40 |
U18 F -63 KG #867 OPRANDI ARIANE (YOKOHAMA) vs MALANDRUCCOLO RACHELE (JUDO IPPON) 16:40 - 16:45 (00:05) 2 |
U18 F -63 KG #810 CAPUANO IRENE (SEMMON GAKKO GE) vs TARABUSI MATILDE (DOJO SDK) 16:40 - 16:45 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #596 VALENTI-BRUSESCHI FEDERICO (DLF UDINE) vs MATTIOLI ALESSIO (JUDOCHAMPION) 16:40 - 16:45 (00:05) 2 |
|||
16:41 | ||||||
16:42 | ||||||
16:43 |
U18 M -81 KG #542 GHERSI FABIO (PRO RECCO JUDO) vs MORENA MANUELE (MIRIADE RM) 16:43 - 16:48 (00:05) 2 |
|||||
16:44 |
U18 M -73 KG #487 MOLINARO GIULIO (ROBUR ET FIDES,LOM) vs LENZI GIOVANNI (JUDO GROSSETO,TOS) 16:44 - 16:49 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #443 TAVOLETTA LUCIO (KODOKAN CHIETI) vs DAQUILA BRENDON (ACADEMY MODENA) 16:44 - 16:49 (00:05) 2 |
||||
16:45 |
U18 F -63 KG #868 COMMODARI ANASTASIA (JUDO SAKURA MI) vs LE_GRAZIE ANTONIA (UNION JUDO BA) 16:45 - 16:50 (00:05) 2 |
U18 F -63 KG #811 BIASUTTI GIORGIA (POL. MONTEREALE) vs PIAGGIO GIORGIA (PRO RECCO JUDO) 16:45 - 16:50 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #597 DI_PAOLA GABRIELE (AYUMI) vs PESCE GIANLUIGI (ASD JUDO FORIO) 16:45 - 16:50 (00:05) 2 |
|||
16:46 | ||||||
16:47 | ||||||
16:48 |
U18 M -90 KG #543 MARTIN YURI_MARCUS (EISHOCLUB) vs CAVALLO FRANCESCO (SKORPION TEAM) 16:48 - 16:53 (00:05) 2 |
|||||
16:49 |
U18 M -73 KG #488 FIORE TOMMASO (MUSASHI) vs COLOMBAI ADRIANO_GILBERTO (NIPPON CLUB NA) 16:49 - 16:54 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #444 MAZZON FRANCESCO (SKORPION PN) vs SANTORO PIETRO (ACCADEMIA TO) 16:49 - 16:54 (00:05) 2 |
||||
16:50 |
U18 F -63 KG #869 SCARSO ILARIA (EQUIPE CALDOGNO) vs GUARRASI SOFIA (J.C. ROZZANO MI) 16:50 - 16:55 (00:05) 2 |
U18 F -63 KG #812 AMANTINI AURORA (JUDOROMACADEMY) vs DADDAZIO CHIARA (J.C. PARABIAGO) 16:50 - 16:55 (00:05) 2 |
U18 M +90 KG #598 CESARINI FRANCESCO (KDK SPELLO PG) vs ASSI NICOLO (ROBUR ET FIDES) 16:50 - 16:55 (00:05) 2 |
|||
16:51 | ||||||
16:52 | ||||||
16:53 |
U18 M -90 KG #544 KERCUKU DIONIS (KUMIAI TO) vs PENONE YURI (VALLE MAIRA CN) 16:53 - 16:58 (00:05) 2 |
|||||
16:54 |
U18 M -73 KG #489 16:54 - 16:59 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #445 16:54 - 16:59 (00:05) 2 |
||||
16:55 |
U18 F -63 KG #870 IMPARATO_DELMIRANI STELLA (ROBUR ET FIDES) vs PROBST EILEEN (NLZ JUDO) 16:55 - 17:00 (00:05) 2 |
U18 F -63 KG #813 MUSTEATA MIRABELA_MARIA (SHO DAN) vs SPOGNARDI VITTORIA (CHAMPION SPORT) 16:55 - 17:00 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #599 AZADI AMINE (SINERGY LODI) vs GALIZIA LEONARDO (ASD CENTRO TO) 16:55 - 17:00 (00:05) 2 |
|||
16:56 | ||||||
16:57 | ||||||
16:58 |
U18 M +90 KG #545 DI_VITO BRUNO (MENCHELLA CLUB) vs PIERISTI ANDREA (BANZAI CORTINA) 16:58 - 17:03 (00:05) 2 |
|||||
16:59 |
U18 M -73 KG #491 DOMANCIC ENRICO (DLF UDINE) vs HALICH DMYTRO (COMUNALE RN) 16:59 - 17:04 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #447 ZUANON ALESSANDRO (JUDOKWAIMESTRE) vs CASSESE ALBERTO (NIPPON CLUB NA) 16:59 - 17:04 (00:05) 2 |
||||
17:00 |
U18 F -63 KG #871 BASILI NICOLE (PARADISE) vs BERRETTINI MATILDE (CUS SIENA) 17:00 - 17:05 (00:05) 2 |
U18 F -63 KG #814 MARCHIO CLAUDIA (VALLE MAIRA CN) vs BAIONI VIOLA (JUDO MONDOLFO) 17:00 - 17:05 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #600 FIORE FRANCESCO (KODOKAN CHIETI) vs COPAT LEONARDO (SKORPION PN) 17:00 - 17:05 (00:05) 2 |
|||
17:01 | ||||||
17:02 | ||||||
17:03 |
U18 M -81 KG #547 GRATTI MANUEL_LUIGI (JUDO PRENESTE) vs MIROGLIO ENRICO_ILIE (ASD ACCADEMIA S) 17:03 - 17:08 (00:05) 2 |
|||||
17:04 |
U18 M -73 KG #492 ACTIS PIETRO_MARIA (CRS AKIYAMA TO) vs MARINO MATTEO (JUDO PRENESTE) 17:04 - 17:09 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #448 CERULLO FEDERICO (SHARIN JUDO SV) vs PETUNIA GIACOMO (O.K. CLUB IM) 17:04 - 17:09 (00:05) 2 |
||||
17:05 |
U18 F -63 KG #872 CAPASSO MARTA (KUMIAI TO) vs CORNALI ASIA (ARTI MARZIALI) 17:05 - 17:10 (00:05) 2 |
U18 F -63 KG #815 KARDASH KRISTINA (IPPON ACCADEMY) vs DI_NAPOLI LEILA (YAMA ARASHI SV) 17:05 - 17:10 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #605 LONIGRO CLAUDIO (UNION JUDO BA) vs CLAVERIO MARCO (KUMIAI TO) 17:05 - 17:10 (00:05) 2 |
|||
17:06 | ||||||
17:07 | ||||||
17:08 |
U18 M -81 KG #548 MORENA MANUELE (MIRIADE RM) vs RUSSO TIZIANO (NIPPON CLUB) 17:08 - 17:13 (00:05) 2 |
|||||
17:09 |
U18 M -73 KG #493 HALICH DMYTRO (COMUNALE RN) vs SLAVICA DAVID (S.G. TRIESTINA) 17:09 - 17:14 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #449 CASSESE ALBERTO (NIPPON CLUB NA) vs SCANU FRANCESCO (CRS AKIYAMA TO) 17:09 - 17:14 (00:05) 2 |
||||
17:10 |
U18 F -63 KG #873 FRESCHINI MARTINA_ELENA (CRS AKIYAMA TO) vs SCANZI ELISA (SHENTAO JUDO BG) 17:10 - 17:15 (00:05) 2 |
U18 F +70 KG #816 COSTNER EVA (ASD SAN LORENZO) vs LANDOLFA VALERIA (POL NIPPON) 17:10 - 17:15 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #601 VALENTI-BRUSESCHI FEDERICO (DLF UDINE) vs DI_PAOLA GABRIELE (AYUMI) 17:10 - 17:15 (00:05) 2 |
|||
17:11 | ||||||
17:12 | ||||||
17:13 |
U18 M -81 KG #549 DURBANO ALESSANDRO_BRUNO (KODOKAN CHIETI) vs COSTA PAOLO (NUOVA FLORIDA) 17:13 - 17:18 (00:05) 2 |
|||||
17:14 |
U18 M -73 KG #494 ACTIS PIETRO_MARIA (CRS AKIYAMA TO) vs MEROLA ERIC (DOJO EQUIPE BO) 17:14 - 17:19 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #450 CERULLO FEDERICO (SHARIN JUDO SV) vs GAMBELLI DAVIDE (BANZAI CORTINA) 17:14 - 17:19 (00:05) 2 |
||||
17:15 |
U18 F -63 KG #874 DAGOSTIN IRENE (VALMARENO TV) vs PELLEGRINI AGATA_BEATRICE (ASD JIGORO KANO) 17:15 - 17:20 (00:05) 2 |
U18 F -44 KG #1065 NICOSIA LAURA (JUDOCERACCHINI,SAR) vs CORSI MARGOT (ASD FOLLONICA,TOS) 17:15 - 17:19 (00:04) 2 |
U18 M +90 KG #602 BOUTRIG YOSSEG (EUROPARADISE RM) vs ASSI NICOLO (ROBUR ET FIDES) 17:15 - 17:20 (00:05) 2 |
|||
17:16 | ||||||
17:17 | ||||||
17:18 |
U18 M -90 KG #550 CAVALLO FRANCESCO (SKORPION TEAM) vs PENONE YURI (VALLE MAIRA CN) 17:18 - 17:23 (00:05) 2 |
|||||
17:19 |
U18 F -44 KG #1039 MURA SARAH_MARTINA (MENCHELLA CLUB,LAZ) vs FIORAVANTI FLAVIA (ASD BORGO PRATI,LAZ) 17:19 - 17:23 (00:04) 2 |
U18 M -73 KG #495 HALICH DMYTRO (COMUNALE RN) vs LENZI GIOVANNI (JUDO GROSSETO) 17:19 - 17:24 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #451 CASSESE ALBERTO (NIPPON CLUB NA) vs DAQUILA BRENDON (ACADEMY MODENA) 17:19 - 17:24 (00:05) 2 |
|||
17:20 |
U18 F -63 KG #875 COVRE LAURA (VILLANOVA PN) vs OPRANDI ARIANE (YOKOHAMA) 17:20 - 17:25 (00:05) 2 |
U18 M +90 KG #603 ROSSI EMILIANO (CASTELVERDE RM) vs ADORNO GABRIELE_DANILO (KDK CREMONA) 17:20 - 17:25 (00:05) 2 |
||||
17:21 | ||||||
17:22 | ||||||
17:23 |
U18 F -44 KG #1040 FINAZZER FLAVIA (AD P. NOBEL,LAZ) vs AUDISIO MATILDE (CRS AKIYAMA TO,PIE) 17:23 - 17:27 (00:04) 2 |
U18 M -90 KG #552 BARBERO LUIGI (CRS AKIYAMA TO) vs MINCINESI CRISTIANO (JUDO PRENESTE) 17:23 - 17:28 (00:05) 2 |
||||
17:24 |
U18 M -73 KG #496 MOLINARO GIULIO (ROBUR ET FIDES) vs COLOMBAI ADRIANO_GILBERTO (NIPPON CLUB NA) 17:24 - 17:29 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #452 GAMBELLI DAVIDE (BANZAI CORTINA) vs MAZZON FRANCESCO (SKORPION PN) 17:24 - 17:29 (00:05) 2 |
||||
17:25 |
U18 F -63 KG #876 MORARU DIANA (DLF TRIESTE) vs LE_GRAZIE ANTONIA (UNION JUDO BA) 17:25 - 17:30 (00:05) 2 |
U18 M +90 KG #604 GRAZIOSI DAVIDE (HARMONY CLUB) vs ARMANO FILIPPO (JUDOKWAIMESTRE) 17:25 - 17:30 (00:05) 2 |
||||
17:26 | ||||||
17:27 |
U18 F -44 KG #1041 MELUSO CRISTINA (C.S. SANREMO IM,LIG) vs PISATURO GIULIA (RONIN MONZA,LOM) 17:27 - 17:31 (00:04) 2 |
|||||
17:28 |
U18 M -81 KG #553 GRATTI MANUEL_LUIGI (JUDO PRENESTE) vs MORENA MANUELE (MIRIADE RM) 17:28 - 17:33 (00:05) 2 |
|||||
17:29 |
U18 M -73 KG #497 ACTIS PIETRO_MARIA (CRS AKIYAMA TO) vs FIORE TOMMASO (MUSASHI) 17:29 - 17:34 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #453 TAVOLETTA LUCIO (KODOKAN CHIETI) vs SANTORO PIETRO (ACCADEMIA TO) 17:29 - 17:34 (00:05) 2 |
||||
17:30 |
U18 F -63 KG #877 GRASSI GIORGIA (JUDO BRIANZA) vs SCARSO ILARIA (EQUIPE CALDOGNO) 17:30 - 17:35 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #606 GALIZIA LEONARDO (ASD CENTRO TO) vs COPAT LEONARDO (SKORPION PN) 17:30 - 17:35 (00:05) 2 |
||||
17:31 |
U18 F -63 KG #818 CAVAGLIA MARIKA (CENTRO JUDO BRA) vs MAZZA GINEVRA (EUROPARADISE RM) 17:31 - 17:36 (00:05) 2 |
|||||
17:32 | ||||||
17:33 |
U18 M -90 KG #608 VALENTI-BRUSESCHI FEDERICO (DLF UDINE) vs BARBERO LUIGI (CRS AKIYAMA TO) 17:33 - 17:38 (00:05) 2 |
|||||
17:34 |
U18 F -57 KG #760 MOSCIONI CARLOTTA (JUDOKAN,LAZ) vs GAMBARDELLA NINA (JUDO PRENESTE,LAZ) 17:34 - 17:39 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #454 DAQUILA BRENDON (ACADEMY MODENA) vs GAMBELLI DAVIDE (BANZAI CORTINA) 17:34 - 17:39 (00:05) 2 |
||||
17:35 |
U18 F -63 KG #878 FATTORI FEBE (EUROPARADISE RM) vs PROBST EILEEN (NLZ JUDO) 17:35 - 17:40 (00:05) 2 |
U18 M -90 KG #607 VALLINO ALESSANDRO (SENSHI JUDO) vs COCCIA MANUEL (JUDO KANO PG) 17:35 - 17:40 (00:05) 2 |
||||
17:36 |
U18 F -63 KG #819 GARAMI LETICIA (NLZ JUDO) vs PICCIRILLI ELISA (KODOKAN CHIETI) 17:36 - 17:41 (00:05) 2 |
|||||
17:37 | ||||||
17:38 |
U18 M -90 KG #609 CAVALLO FRANCESCO (SKORPION TEAM) vs COCCIA MANUEL (JUDO KANO PG) 17:38 - 17:43 (00:05) 2 |
|||||
17:39 |
U18 M -73 KG #498 LENZI GIOVANNI (JUDO GROSSETO) vs FIORE TOMMASO (MUSASHI) 17:39 - 17:44 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #500 LENZI GIOVANNI (JUDO GROSSETO) vs SANTORO PIETRO (ACCADEMIA TO) 17:39 - 17:44 (00:05) 2 |
||||
17:40 |
U18 F +70 KG #879 SCHIAVON CARLOTTA (AMG MURANO VE) vs CAPELLI NICOLE (KDK CREMONA) 17:40 - 17:45 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #611 GALIZIA LEONARDO (ASD CENTRO TO) vs COSTA PAOLO (NUOVA FLORIDA) 17:40 - 17:45 (00:05) 2 |
||||
17:41 |
U18 F -44 KG #1038 LO_TUFO ILENIA (JUDO BERGAMO,LOM) vs CORSI MARGOT (ASD FOLLONICA,TOS) 17:41 - 17:45 (00:04) 2 |
|||||
17:42 | ||||||
17:43 |
U18 M -90 KG #610 MINCINESI CRISTIANO (JUDO PRENESTE) vs VALLINO ALESSANDRO (SENSHI JUDO) 17:43 - 17:48 (00:05) 2 |
|||||
17:44 |
U18 F -57 KG #761 CHIODI AURORA (PARADISE,LAZ) vs CAVANI GLORIA (GEESINK TEAM,EMI) 17:44 - 17:49 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #714 LEOPARDI ELIZABETH (JUDO SAN TN) vs FORESE MAJA (JUDO TREVISO) 17:44 - 17:49 (00:05) 2 |
||||
17:45 |
U18 F +70 KG #880 KUBLER SOFIA (KDK S.ANGELO) vs CAPRARA DOMITILLA (SPORTVILLAGEKRT) 17:45 - 17:50 (00:05) 2 |
U18 F -63 KG #820 PAGLIARO MAILA (BANZAI CORTINA) vs TARABUSI MATILDE (DOJO SDK) 17:45 - 17:50 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #612 MORENA MANUELE (MIRIADE RM) vs CLAVERIO MARCO (KUMIAI TO) 17:45 - 17:50 (00:05) 2 |
|||
17:46 | ||||||
17:47 | ||||||
17:48 |
U18 M +90 KG #614 ASSI NICOLO (ROBUR ET FIDES) vs ADORNO GABRIELE_DANILO (KDK CREMONA) 17:48 - 17:53 (00:05) 2 |
|||||
17:49 |
U18 F -57 KG #762 PETRILLO GRETA_EMMA (YAMA ARASHI SV,LIG) vs BACIU IRENE (RONIN MESTRE,VEN) 17:49 - 17:54 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #715 CASCIARO FRANCESCA (BUDOKAN LECCE) vs RICCIALDELLI EMMA (JUDO MONDOLFO) 17:49 - 17:54 (00:05) 2 |
||||
17:50 |
U18 F +70 KG #881 TELESCA GIULIA (EUROPARADISE RM) vs PAWLEY SEPHORA (MLT) 17:50 - 17:55 (00:05) 2 |
U18 F -63 KG #821 ASPICO ELISA (JUDO VANZAGO MI) vs PIAGGIO GIORGIA (PRO RECCO JUDO) 17:50 - 17:55 (00:05) 2 |
U18 M -81 KG #613 DURBANO ALESSANDRO_BRUNO (KODOKAN CHIETI) vs LONIGRO CLAUDIO (UNION JUDO BA) 17:50 - 17:55 (00:05) 2 |
|||
17:51 | ||||||
17:52 | ||||||
17:53 |
U18 M +90 KG #615 DI_VITO BRUNO (MENCHELLA CLUB) vs ARMANO FILIPPO (JUDOKWAIMESTRE) 17:53 - 17:58 (00:05) 2 |
|||||
17:54 |
U18 M -73 KG #499 GAMBELLI DAVIDE (BANZAI CORTINA) vs COLOMBAI ADRIANO_GILBERTO (NIPPON CLUB NA) 17:54 - 17:59 (00:05) 2 |
U18 M -73 KG #501 TAVOLETTA LUCIO (KODOKAN CHIETI) vs MOLINARO GIULIO (ROBUR ET FIDES) 17:54 - 17:59 (00:05) 2 |
||||
17:55 |
U18 F +70 KG #882 PARIS RACHELE (C.S. MARASSI) vs COIN SOFIA_ANGELA (NUOVA OPIDE PD) 17:55 - 18:00 (00:05) 2 |
U18 F -63 KG #822 ORLANDI ALESSIA (EISHOCLUB) vs AMANTINI AURORA (JUDOROMACADEMY) 17:55 - 18:00 (00:05) 2 |
U18 M +90 KG #616 ROSSI EMILIANO (CASTELVERDE RM) vs GRAZIOSI DAVIDE (HARMONY CLUB) 17:55 - 18:00 (00:05) 2 |
|||
17:56 | ||||||
17:57 | ||||||
17:58 |
U18 F -48 KG #617 TAIT ANGELICA (IPPON ACCADEMY,TRE) vs CARRAÇA CELINA (NLZ JUDO,) 17:58 - 18:03 (00:05) 2 |
|||||
17:59 |
U18 F -57 KG #763 OLIVERO ALESSANDRA (VALLE MAIRA CN,PIE) vs IUGA LUISA (CUS SIENA,TOS) 17:59 - 18:04 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #716 BUTACU IULIA_ANTONIA (KUMIAI TO) vs GIULIANI CAMILLA (ASD SHIN GI TAI) 17:59 - 18:04 (00:05) 2 |
||||
18:00 |
U18 F -44 KG #1049 MORUZZI RACHELE (SKORPION PN,FRI) vs ALESSANDRINI BEATRICE (JUDO VANZAGO MI,LOM) 18:00 - 18:04 (00:04) 2 |
U18 F -63 KG #823 CASAGRANDE NOEMI (DOJO SACILE PN) vs SPOGNARDI VITTORIA (CHAMPION SPORT) 18:00 - 18:05 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #985 DELLAMARIA ANNE (ASD SAN LORENZO,TRE) vs SILVESTRI FEDERICA (HARMONY CLUB,LAZ) 18:00 - 18:05 (00:05) 2 |
|||
18:01 | ||||||
18:02 | ||||||
18:03 |
U18 F -48 KG #618 OBERHUBER ANNA (ASD SAN LORENZO,TRE) vs DE_ROSSO ANGELICA (LARIO JUDO,LOM) 18:03 - 18:08 (00:05) 2 |
|||||
18:04 |
U18 F -44 KG #1050 MERIGO ELENA (IL CENTRO JUDO,PIE) vs SANTORO ELENA (BUSHIDO TRAPANI,SIC) 18:04 - 18:08 (00:04) 2 |
U18 F -57 KG #764 BONETTI BENEDETTA (YAMABUSHI RYU,TRE) vs MACCHIONE CAROLINA (ROBUR ET FIDES,LOM) 18:04 - 18:09 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #717 OBERLECHNER LENA (ASD SAN LORENZO) vs DAL_BELLO MARTINA (EQUIPE CALDOGNO) 18:04 - 18:09 (00:05) 2 |
|||
18:05 |
U18 F -63 KG #824 PALAGI VALENTINA (BUDO SANREMO) vs MARCHIO CLAUDIA (VALLE MAIRA CN) 18:05 - 18:10 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #986 GALEOTO KIARA (J.C. PARABIAGO,LOM) vs BELTRAMO JENNIFER (VALLE MAIRA CN,PIE) 18:05 - 18:10 (00:05) 2 |
||||
18:06 | ||||||
18:07 | ||||||
18:08 |
U18 F -44 KG #1051 SALVADORI SARA (DLF UDINE,FRI) vs TIGANOV CRISTINA (BANZAI CORTINA,LAZ) 18:08 - 18:12 (00:04) 2 |
U18 F -48 KG #619 LODI MADDALENA (DOJO SDK,EMI) vs NIUTTA SOFIA (ACCADEMIA TO,PIE) 18:08 - 18:13 (00:05) 2 |
||||
18:09 |
U18 F -57 KG #765 BONOLI LUCREZIA (SAKURA FORLÌ,EMI) vs BUSSAGLIA ELISA (JUDO MONDOLFO,MAR) 18:09 - 18:14 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #718 CICCHELLA DARIA (CHAMPION SPORT) vs DI_MASI LAURA (SEMMON GAKKO GE) 18:09 - 18:14 (00:05) 2 |
||||
18:10 |
U18 F -63 KG #825 OBOJES LAURA (ASD SAN LORENZO) vs KARDASH KRISTINA (IPPON ACCADEMY) 18:10 - 18:15 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #987 SURIAN GRETA (OLIMPIC ASTI,PIE) vs RONGA LUDOVICA (SANKAKU JUDO CO,LOM) 18:10 - 18:15 (00:05) 2 |
||||
18:11 | ||||||
18:12 |
U18 F -44 KG #1052 REVELLI ALICE (SEMMON GAKKO GE,LIG) vs LIETI SOFIA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 18:12 - 18:16 (00:04) 2 |
|||||
18:13 |
U18 F -48 KG #620 RICCI AMELIA (SAKURA FORLÌ,EMI) vs FERRAMOSCA SOFIA (JUDO TREVISO,VEN) 18:13 - 18:18 (00:05) 2 |
|||||
18:14 |
U18 F -57 KG #766 GRETTER ALISEA (JUDO SAN TN,TRE) vs MUCA LUNA (PRO RECCO JUDO,LIG) 18:14 - 18:19 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #719 TONEZZER ELISA (J.C. PERGINE TN) vs CARDELLA SARA (AIRON JUDO 90) 18:14 - 18:19 (00:05) 2 |
||||
18:15 |
U18 F +70 KG #826 MAGLI LUCIA (SAN MAMOLO) vs LANDOLFA VALERIA (POL NIPPON) 18:15 - 18:20 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #988 PAVONI IRENE (BENFIT CLUB FR) vs GALLUCCI JASMINE_MARIA (MENCHELLA CLUB) 18:15 - 18:20 (00:05) 2 |
||||
18:16 |
U18 F -63 KG #887 BASILI NICOLE (PARADISE) vs CORNALI ASIA (ARTI MARZIALI) 18:16 - 18:21 (00:05) 2 |
|||||
18:17 | ||||||
18:18 |
U18 F -48 KG #621 ESPOSITO ALESSIA (UNISPORT,PIE) vs PECORELLA ROMINA (TALENTI 1987 RM,LAZ) 18:18 - 18:23 (00:05) 2 |
|||||
18:19 |
U18 F -70 KG #767 ZUCCHINI GIORGIA (SPORTVILLAGEKRT) vs BADALAMENTI AGNESE (JUDO CLUB F.M.) 18:19 - 18:24 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #720 MASSOLI ANNALISA (POETI DEL JUDO) vs PACE MARTINA (ASD JUDO TEAMGC) 18:19 - 18:24 (00:05) 2 |
||||
18:20 |
U18 F +70 KG #827 DELLA_VALLE MARIA_PIA_FABIANA (KUMIAI TO) vs MORGANA STOCCHI (ACCADEMIAMUGGIA) 18:20 - 18:25 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #989 INGROSSO GLORIA (BUDOKAN LECCE) vs MASTROPIETRO LUDOVICA (TALENTI 1987 RM) 18:20 - 18:25 (00:05) 2 |
||||
18:21 |
U18 F -63 KG #888 FRESCHINI MARTINA_ELENA (CRS AKIYAMA TO) vs DAGOSTIN IRENE (VALMARENO TV) 18:21 - 18:26 (00:05) 2 |
|||||
18:22 | ||||||
18:23 |
U18 F -48 KG #622 DAMIANO EMANUELA (NIPPON CLUB NA,CAM) vs MURA VIOLA (C.S. SANREMO IM,LIG) 18:23 - 18:28 (00:05) 2 |
|||||
18:24 |
U18 F -70 KG #768 MONEGAT ANDREA_CHIARA (DOJO EQUIPE BO) vs SANTAMARIA GIULIA (SEMMON GAKKO GE) 18:24 - 18:29 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #721 FIORENZA ELEONORA (SPORT TEAM UD) vs HUSEINI GENTA (ASD SAN LORENZO) 18:24 - 18:29 (00:05) 2 |
||||
18:25 |
U18 F +70 KG #828 KEITA ELIANE (ARASHIBRACCIANO) vs POSSAMAI ELENA (VALMARENO TV) 18:25 - 18:30 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #990 DE_CRESCENZO MARTINA_CLAUDIA (NEW CRAZY FITNE,CAM) vs SILVESTRI FEDERICA (HARMONY CLUB,LAZ) 18:25 - 18:30 (00:05) 2 |
||||
18:26 |
U18 F -63 KG #889 COVRE LAURA (VILLANOVA PN) vs LE_GRAZIE ANTONIA (UNION JUDO BA) 18:26 - 18:31 (00:05) 2 |
|||||
18:27 | ||||||
18:28 |
U18 F -48 KG #623 CESANA CHIARA (RONIN MONZA,LOM) vs RUGGIERO VITTORIA (ASD JUDO FORIO,CAM) 18:28 - 18:33 (00:05) 2 |
|||||
18:29 |
U18 F -57 KG #769 MACIS JENNIFER (CENTRO JUDO BRA,PIE) vs GAMBARDELLA NINA (JUDO PRENESTE,LAZ) 18:29 - 18:34 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #722 COCCIA MIRIAM (JUDO KANO PG) vs TARTAGLIONE ALEXANDRA (MENCHELLA CLUB) 18:29 - 18:34 (00:05) 2 |
||||
18:30 |
U18 F +70 KG #829 ZENUNI SARA (BANZAI CORTINA) vs MOREIRA FABIANY (KODOKAN RHO) 18:30 - 18:35 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #991 TORO ASIA (KODOKAN CHIETI,ABR) vs PALOMBA SOFIA_ADA (JUDOCERACCHINI,SAR) 18:30 - 18:35 (00:05) 2 |
||||
18:31 |
U18 F -63 KG #890 GRASSI GIORGIA (JUDO BRIANZA) vs PROBST EILEEN (NLZ JUDO) 18:31 - 18:36 (00:05) 2 |
|||||
18:32 | ||||||
18:33 |
U18 F -48 KG #624 ZEDDA ROBERTA (ASD PRGFARYAMA,SAR) vs SPONZA CLIO (S.G. TRIESTINA,FRI) 18:33 - 18:38 (00:05) 2 |
|||||
18:34 |
U18 F -57 KG #770 TESORO MARTINA (HARMONY CLUB,LAZ) vs ANGIONI REBECCA (ICHNOS CA,SAR) 18:34 - 18:39 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #723 GIANESE ASIA (JDALFONSINE) vs CORATELLA GIADA (CASTELVERDE RM) 18:34 - 18:39 (00:05) 2 |
||||
18:35 |
U18 F -44 KG #1042 LO_TUFO ILENIA (JUDO BERGAMO,LOM) vs MURA SARAH_MARTINA (MENCHELLA CLUB,LAZ) 18:35 - 18:39 (00:04) 2 |
U18 F -52 KG #992 PAGLIARELLO PAOLA (ASD IPPON CLUB,SIC) vs GALEOTO KIARA (J.C. PARABIAGO,LOM) 18:35 - 18:40 (00:05) 2 |
||||
18:36 |
U18 F +70 KG #891 SCHIAVON CARLOTTA (AMG MURANO VE) vs KUBLER SOFIA (KDK S.ANGELO) 18:36 - 18:41 (00:05) 2 |
|||||
18:37 | ||||||
18:38 |
U18 F -48 KG #625 GIORDANO MARTINA (O.K. CLUB IM,LIG) vs CROVETTO YUKI (PRO RECCO JUDO,LIG) 18:38 - 18:43 (00:05) 2 |
|||||
18:39 |
U18 F -44 KG #1043 AUDISIO MATILDE (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs MELUSO CRISTINA (C.S. SANREMO IM,LIG) 18:39 - 18:43 (00:04) 2 |
U18 F -57 KG #771 VENDRAMIN MARTA (JUDO TREVISO,VEN) vs CHIODI AURORA (PARADISE,LAZ) 18:39 - 18:44 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #726 ZEDDA LUCREZIA (KODOKAN CHIETI) vs LEOPARDI ELIZABETH (JUDO SAN TN) 18:39 - 18:44 (00:05) 2 |
|||
18:40 |
U18 F -52 KG #993 URZI ALESSANDRA (JUDO COSTA,SIC) vs NIUTTA GIORGIA (ACCADEMIA TO,PIE) 18:40 - 18:45 (00:05) 2 |
|||||
18:41 |
U18 F +70 KG #892 TELESCA GIULIA (EUROPARADISE RM) vs PARIS RACHELE (C.S. MARASSI) 18:41 - 18:46 (00:05) 2 |
|||||
18:42 | ||||||
18:43 |
U18 F -63 KG #834 MAZZA GINEVRA (EUROPARADISE RM) vs GARAMI LETICIA (NLZ JUDO) 18:43 - 18:48 (00:05) 2 |
U18 F -48 KG #626 FIROTTO CHIARA (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs AIMONE_MARIOTA GIULIA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 18:43 - 18:48 (00:05) 2 |
||||
18:44 |
U18 F -57 KG #772 FORATTINI EMMA (DOJO SDK,EMI) vs BACIU IRENE (RONIN MESTRE,VEN) 18:44 - 18:49 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #727 BERGAMIN GIORGIA (ROBUR ET FIDES) vs UGOLINI LUDOVICA (SAKURA FORLÌ) 18:44 - 18:49 (00:05) 2 |
||||
18:45 |
U18 F -52 KG #994 COMBA ANITA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs CATTANEO GAIA (JCASTELLETTO,PIE) 18:45 - 18:50 (00:05) 2 |
|||||
18:46 |
U18 F -44 KG #1053 MORUZZI RACHELE (SKORPION PN,FRI) vs MERIGO ELENA (IL CENTRO JUDO,PIE) 18:46 - 18:50 (00:04) 2 |
|||||
18:47 | ||||||
18:48 |
U18 F +70 KG #838 MAGLI LUCIA (SAN MAMOLO) vs DELLA_VALLE MARIA_PIA_FABIANA (KUMIAI TO) 18:48 - 18:53 (00:05) 2 |
U18 F -48 KG #627 ANELLI SIMONA (TEAM IACOVAZZI,PUG) vs STRANIERI GIORGIA (DECASPORT TO,PIE) 18:48 - 18:53 (00:05) 2 |
||||
18:49 |
U18 F -57 KG #773 CAPEZZUTO MARTINA (FUORIGROTTA NA,CAM) vs OLIVERO ALESSANDRA (VALLE MAIRA CN,PIE) 18:49 - 18:54 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #728 SAMMITO GIADA (MIFUNE JUDO RG) vs CASCIARO FRANCESCA (BUDOKAN LECCE) 18:49 - 18:54 (00:05) 2 |
||||
18:50 |
U18 F -44 KG #1054 SALVADORI SARA (DLF UDINE,FRI) vs LIETI SOFIA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 18:50 - 18:54 (00:04) 2 |
U18 F -52 KG #995 SORRENTINO SABRINA (TORRE DEL GRECO,CAM) vs CIOCE LARA (A.S.D KODOKAN,TOS) 18:50 - 18:55 (00:05) 2 |
||||
18:51 | ||||||
18:52 | ||||||
18:53 |
U18 F +70 KG #839 KEITA ELIANE (ARASHIBRACCIANO) vs ZENUNI SARA (BANZAI CORTINA) 18:53 - 18:58 (00:05) 2 |
U18 F -48 KG #628 CARRAÇA MARIA (NLZ JUDO,) vs PISONI ALINA (IPPON ACCADEMY,TRE) 18:53 - 18:58 (00:05) 2 |
||||
18:54 |
U18 F -63 KG #895 BASILI NICOLE (PARADISE) vs FRESCHINI MARTINA_ELENA (CRS AKIYAMA TO) 18:54 - 18:59 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #774 BARALE MARTINA (JUDO ALBESE,PIE) vs BONETTI BENEDETTA (YAMABUSHI RYU,TRE) 18:54 - 18:59 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #729 RRAPUSHI MELISA (ARASHIBRACCIANO) vs BUTACU IULIA_ANTONIA (KUMIAI TO) 18:54 - 18:59 (00:05) 2 |
|||
18:55 |
U18 F -52 KG #996 CELOTTO IDA (C.S. POMILIA,CAM) vs SURIAN GRETA (OLIMPIC ASTI,PIE) 18:55 - 19:00 (00:05) 2 |
|||||
18:56 | ||||||
18:57 | ||||||
18:58 |
U18 F -44 KG #1044 18:58 - 19:02 (00:04) 2 |
U18 F -40 KG #629 18:58 - 19:03 (00:05) 2 |
||||
18:59 |
U18 F -63 KG #896 COVRE LAURA (VILLANOVA PN) vs PROBST EILEEN (NLZ JUDO) 18:59 - 19:04 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #775 SANFILIPPO ANNALISA (TITANIA CLUB CT,SIC) vs BONOLI LUCREZIA (SAKURA FORLÌ,EMI) 18:59 - 19:04 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #730 FROSONI GIORGIA (CSJ ROMA) vs DAL_BELLO MARTINA (EQUIPE CALDOGNO) 18:59 - 19:04 (00:05) 2 |
|||
19:00 |
U18 F -52 KG #997 COSICO JANE (J.C. ROZZANO MI,LOM) vs SANTARELLI AURORA (KODOKAN CHIETI,ABR) 19:00 - 19:05 (00:05) 2 |
|||||
19:01 | ||||||
19:02 |
U18 F -44 KG #1046 FIORAVANTI FLAVIA (ASD BORGO PRATI,LAZ) vs LO_TUFO ILENIA (JUDO BERGAMO,LOM) 19:02 - 19:06 (00:04) 2 |
|||||
19:03 |
U18 F -48 KG #630 NICOTRA SIRIA_ANGEL (KOIZUMI SCICLI,SIC) vs CARRAÇA CELINA (NLZ JUDO,) 19:03 - 19:08 (00:05) 2 |
|||||
19:04 |
U18 F -63 KG #835 PAGLIARO MAILA (BANZAI CORTINA) vs ASPICO ELISA (JUDO VANZAGO MI) 19:04 - 19:09 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #776 DAL_BELLO SARA (EQUIPE CALDOGNO,VEN) vs MUCA LUNA (PRO RECCO JUDO,LIG) 19:04 - 19:09 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #731 FARAGUNA FRANCESCA_AMELIA (YAMABUSHI RYU) vs DI_MASI LAURA (SEMMON GAKKO GE) 19:04 - 19:09 (00:05) 2 |
|||
19:05 |
U18 F -52 KG #998 NAPOLEONE OTTAVIA (KODOKAN CHIETI) vs PAVONI IRENE (BENFIT CLUB FR) 19:05 - 19:10 (00:05) 2 |
|||||
19:06 |
U18 F -44 KG #1047 PISATURO GIULIA (RONIN MONZA,LOM) vs AUDISIO MATILDE (CRS AKIYAMA TO,PIE) 19:06 - 19:10 (00:04) 2 |
|||||
19:07 | ||||||
19:08 |
U18 F -48 KG #631 OBERHUBER ANNA (ASD SAN LORENZO,TRE) vs NIUTTA SOFIA (ACCADEMIA TO,PIE) 19:08 - 19:13 (00:05) 2 |
|||||
19:09 |
U18 F -63 KG #836 ORLANDI ALESSIA (EISHOCLUB) vs CASAGRANDE NOEMI (DOJO SACILE PN) 19:09 - 19:14 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #777 MILLAURO SARA (TITANIA CLUB CT) vs ZUCCHINI GIORGIA (SPORTVILLAGEKRT) 19:09 - 19:14 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #732 SORELLI GIULIA (JUDOKAN) vs CARDELLA SARA (AIRON JUDO 90) 19:09 - 19:14 (00:05) 2 |
|||
19:10 |
U18 F +70 KG #845 19:10 - 19:15 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #999 NACCHIO IMMA (ASDILRIOANGRI) vs FIORETTI FRANCESCA_ROMANA (NIPPON CLUB) 19:10 - 19:15 (00:05) 2 |
||||
19:11 | ||||||
19:12 | ||||||
19:13 |
U18 F -48 KG #632 BERSELLINI ALICE (DOJO EQUIPE BO,EMI) vs RICCI AMELIA (SAKURA FORLÌ,EMI) 19:13 - 19:18 (00:05) 2 |
|||||
19:14 |
U18 F -63 KG #837 PALAGI VALENTINA (BUDO SANREMO) vs OBOJES LAURA (ASD SAN LORENZO) 19:14 - 19:19 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #778 DI_MICHELE NICOLE (BUDO SANREMO) vs TUNNO GIULIA (UNISPORT) 19:14 - 19:19 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #733 LUNATI VIOLA (J.C. SEGRATE MI) vs MASSOLI ANNALISA (POETI DEL JUDO) 19:14 - 19:19 (00:05) 2 |
|||
19:15 |
U18 F -63 KG #847 19:15 - 19:20 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #1000 SERAFINI INDIA (EUROPARADISE RM) vs BURACCHI SARA (SPORTVILLAGEKRT) 19:15 - 19:20 (00:05) 2 |
||||
19:16 | ||||||
19:17 | ||||||
19:18 |
U18 F -48 KG #633 ESPOSITO ALESSIA (UNISPORT,PIE) vs DAMIANO EMANUELA (NIPPON CLUB NA,CAM) 19:18 - 19:23 (00:05) 2 |
|||||
19:19 |
U18 F +70 KG #897 19:19 - 19:24 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #779 MENGIA AURORA (CSJ ROMA) vs SANTAMARIA GIULIA (SEMMON GAKKO GE) 19:19 - 19:24 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #734 SADIO AWA (NIPPON CLUB) vs FIORENZA ELEONORA (SPORT TEAM UD) 19:19 - 19:24 (00:05) 2 |
|||
19:20 |
U18 F -44 KG #1048 MURA SARAH_MARTINA (MENCHELLA CLUB,LAZ) vs MELUSO CRISTINA (C.S. SANREMO IM,LIG) 19:20 - 19:24 (00:04) 2 |
U18 F -52 KG #1001 BOTTEON SERENA (A.S.D. KUMA) vs PELLICCIONI FEDERICA (GIARDINETTI RM) 19:20 - 19:25 (00:05) 2 |
||||
19:21 | ||||||
19:22 | ||||||
19:23 |
U18 F -48 KG #634 BONZANO GIULIA (SEMMON GAKKO GE,LIG) vs CESANA CHIARA (RONIN MONZA,LOM) 19:23 - 19:28 (00:05) 2 |
|||||
19:24 |
U18 F -44 KG #1055 19:24 - 19:28 (00:04) 2 |
U18 F +70 KG #849 19:24 - 19:29 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #780 DALLASTA MARGHERITA (KSDK PARMA) vs GASSAMA FOTOUMATA (NIPPON CLUB) 19:24 - 19:29 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #735 DAMOC DENISA_FRANCESCA (S.D.P.) vs DAPPIANO ELOISA (KUMIAI TO) 19:24 - 19:29 (00:05) 2 |
||
19:25 |
U18 F -52 KG #1002 PERRA ARIANNA_CARLOTTA (JUDOCERACCHINI) vs MASTROPIETRO LUDOVICA (TALENTI 1987 RM) 19:25 - 19:30 (00:05) 2 |
|||||
19:26 | ||||||
19:27 | ||||||
19:28 |
U18 F -44 KG #1056 19:28 - 19:32 (00:04) 2 |
U18 F -48 KG #635 SPONZA CLIO (S.G. TRIESTINA,FRI) vs GIORDANO MARTINA (O.K. CLUB IM,LIG) 19:28 - 19:33 (00:05) 2 |
||||
19:29 |
U18 F -63 KG #850 TARABUSI MATILDE (DOJO SDK) vs ASPICO ELISA (JUDO VANZAGO MI) 19:29 - 19:34 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #781 GAMBARDELLA NINA (JUDO PRENESTE,LAZ) vs ANGIONI REBECCA (ICHNOS CA,SAR) 19:29 - 19:34 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #736 VIRGILIO SARA (BUSHIDO TRAPANI) vs TARTAGLIONE ALEXANDRA (MENCHELLA CLUB) 19:29 - 19:34 (00:05) 2 |
|||
19:30 |
U18 F -52 KG #1003 MARTINELLI ELISA (HARMONY CLUB) vs GENTILE GINEVRA (ARASHIBRACCIANO) 19:30 - 19:35 (00:05) 2 |
|||||
19:31 | ||||||
19:32 |
U18 F -63 KG #842 GARAMI LETICIA (NLZ JUDO) vs PAGLIARO MAILA (BANZAI CORTINA) 19:32 - 19:38 (00:06) 2 |
|||||
19:33 |
U18 F -48 KG #636 STORIONE ELENA (ASD IPPON CLUB,SIC) vs FIROTTO CHIARA (NUOVA FLORIDA,LAZ) 19:33 - 19:38 (00:05) 2 |
|||||
19:34 |
U18 F -63 KG #851 MARCHIO CLAUDIA (VALLE MAIRA CN) vs OBOJES LAURA (ASD SAN LORENZO) 19:34 - 19:39 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #782 VENDRAMIN MARTA (JUDO TREVISO,VEN) vs BACIU IRENE (RONIN MESTRE,VEN) 19:34 - 19:39 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #737 TRONGONE FRANCESCA (JUDO SHIAI) vs GIANESE ASIA (JDALFONSINE) 19:34 - 19:39 (00:05) 2 |
|||
19:35 |
U18 F -52 KG #1004 DI_LEONARDO NOEMI (OMNIA ALCAMO TP) vs WILLEIT LENI (ASD SAN LORENZO) 19:35 - 19:40 (00:05) 2 |
|||||
19:36 | ||||||
19:37 | ||||||
19:38 |
U18 F -63 KG #843 ORLANDI ALESSIA (EISHOCLUB) vs PALAGI VALENTINA (BUDO SANREMO) 19:38 - 19:43 (00:05) 2 |
U18 F -48 KG #637 ANELLI SIMONA (TEAM IACOVAZZI,PUG) vs CARRAÇA MARIA (NLZ JUDO,) 19:38 - 19:43 (00:05) 2 |
||||
19:39 |
U18 F +70 KG #853 LANDOLFA VALERIA (POL NIPPON) vs DELLA_VALLE MARIA_PIA_FABIANA (KUMIAI TO) 19:39 - 19:44 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #783 CAPEZZUTO MARTINA (FUORIGROTTA NA,CAM) vs BARALE MARTINA (JUDO ALBESE,PIE) 19:39 - 19:44 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #738 ZEDDA LUCREZIA (KODOKAN CHIETI) vs BERGAMIN GIORGIA (ROBUR ET FIDES) 19:39 - 19:44 (00:05) 2 |
|||
19:40 |
U18 F -52 KG #1005 ZEDDA GIULIA (KODOKAN CHIETI) vs ANSELMO VITTORIA (CRS AKIYAMA TO) 19:40 - 19:45 (00:05) 2 |
|||||
19:41 | ||||||
19:42 | ||||||
19:43 |
U18 F -63 KG #846 19:43 - 19:48 (00:05) 2 |
|||||
19:44 |
U18 F -63 KG #854 ASPICO ELISA (JUDO VANZAGO MI) vs GARAMI LETICIA (NLZ JUDO) 19:44 - 19:49 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #784 SANFILIPPO ANNALISA (TITANIA CLUB CT,SIC) vs MUCA LUNA (PRO RECCO JUDO,LIG) 19:44 - 19:49 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #739 SAMMITO GIADA (MIFUNE JUDO RG) vs RRAPUSHI MELISA (ARASHIBRACCIANO) 19:44 - 19:49 (00:05) 2 |
|||
19:45 |
U18 F -52 KG #1006 DE_CRESCENZO MARTINA_CLAUDIA (NEW CRAZY FITNE,CAM) vs TORO ASIA (KODOKAN CHIETI,ABR) 19:45 - 19:49 (00:04) 2 |
|||||
19:46 | ||||||
19:47 | ||||||
19:48 |
U18 F -48 KG #639 NICOTRA SIRIA_ANGEL (KOIZUMI SCICLI,SIC) vs OBERHUBER ANNA (ASD SAN LORENZO,TRE) 19:48 - 19:53 (00:05) 2 |
|||||
19:49 |
U18 F -63 KG #855 MARCHIO CLAUDIA (VALLE MAIRA CN) vs ORLANDI ALESSIA (EISHOCLUB) 19:49 - 19:54 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #785 ZUCCHINI GIORGIA (SPORTVILLAGEKRT) vs DI_MICHELE NICOLE (BUDO SANREMO) 19:49 - 19:54 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #740 FROSONI GIORGIA (CSJ ROMA) vs DI_MASI LAURA (SEMMON GAKKO GE) 19:49 - 19:54 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #1007 PAGLIARELLO PAOLA (ASD IPPON CLUB,SIC) vs NIUTTA GIORGIA (ACCADEMIA TO,PIE) 19:49 - 19:53 (00:04) 2 |
||
19:50 | ||||||
19:51 | ||||||
19:52 | ||||||
19:53 |
U18 F -52 KG #1008 COMBA ANITA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs CIOCE LARA (A.S.D KODOKAN,TOS) 19:53 - 19:57 (00:04) 2 |
U18 F -48 KG #640 BERSELLINI ALICE (DOJO EQUIPE BO,EMI) vs ESPOSITO ALESSIA (UNISPORT,PIE) 19:53 - 19:58 (00:05) 2 |
||||
19:54 |
U18 F -44 KG #1057 LO_TUFO ILENIA (JUDO BERGAMO,LOM) vs AUDISIO MATILDE (CRS AKIYAMA TO,PIE) 19:54 - 19:58 (00:04) 2 |
U18 F -70 KG #786 MENGIA AURORA (CSJ ROMA) vs DALLASTA MARGHERITA (KSDK PARMA) 19:54 - 19:59 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #741 CARDELLA SARA (AIRON JUDO 90) vs MASSOLI ANNALISA (POETI DEL JUDO) 19:54 - 19:59 (00:05) 2 |
|||
19:55 | ||||||
19:56 | ||||||
19:57 |
U18 F -52 KG #1009 CELOTTO IDA (C.S. POMILIA,CAM) vs SANTARELLI AURORA (KODOKAN CHIETI,ABR) 19:57 - 20:01 (00:04) 2 |
|||||
19:58 |
U18 F +70 KG #857 POSSAMAI ELENA (VALMARENO TV) vs ZENUNI SARA (BANZAI CORTINA) 19:58 - 20:03 (00:05) 2 |
U18 F -48 KG #641 BONZANO GIULIA (SEMMON GAKKO GE,LIG) vs GIORDANO MARTINA (O.K. CLUB IM,LIG) 19:58 - 20:03 (00:05) 2 |
||||
19:59 |
U18 F -57 KG #787 GAMBARDELLA NINA (JUDO PRENESTE,LAZ) vs VENDRAMIN MARTA (JUDO TREVISO,VEN) 19:59 - 20:04 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #742 SADIO AWA (NIPPON CLUB) vs DAMOC DENISA_FRANCESCA (S.D.P.) 19:59 - 20:04 (00:05) 2 |
||||
20:00 | ||||||
20:01 |
U18 F -52 KG #1010 NAPOLEONE OTTAVIA (KODOKAN CHIETI) vs FIORETTI FRANCESCA_ROMANA (NIPPON CLUB) 20:01 - 20:05 (00:04) 2 |
|||||
20:02 | ||||||
20:03 |
U18 F +70 KG #858 MAGLI LUCIA (SAN MAMOLO) vs KEITA ELIANE (ARASHIBRACCIANO) 20:03 - 20:08 (00:05) 2 |
U18 F -48 KG #642 STORIONE ELENA (ASD IPPON CLUB,SIC) vs ANELLI SIMONA (TEAM IACOVAZZI,PUG) 20:03 - 20:08 (00:05) 2 |
||||
20:04 |
U18 F -57 KG #788 CAPEZZUTO MARTINA (FUORIGROTTA NA,CAM) vs MUCA LUNA (PRO RECCO JUDO,LIG) 20:04 - 20:09 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #743 VIRGILIO SARA (BUSHIDO TRAPANI) vs TRONGONE FRANCESCA (JUDO SHIAI) 20:04 - 20:09 (00:05) 2 |
||||
20:05 |
U18 F -52 KG #1011 SERAFINI INDIA (EUROPARADISE RM) vs PELLICCIONI FEDERICA (GIARDINETTI RM) 20:05 - 20:09 (00:04) 2 |
|||||
20:06 | ||||||
20:07 | ||||||
20:08 |
U18 F -63 KG #860 ASPICO ELISA (JUDO VANZAGO MI) vs ORLANDI ALESSIA (EISHOCLUB) 20:08 - 20:13 (00:05) 2 |
U18 F -48 KG #646 DE_ROSSO ANGELICA (LARIO JUDO) vs NIUTTA SOFIA (ACCADEMIA TO) 20:08 - 20:13 (00:05) 2 |
||||
20:09 |
U18 F -70 KG #789 20:09 - 20:14 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #744 BERGAMIN GIORGIA (ROBUR ET FIDES) vs SAMMITO GIADA (MIFUNE JUDO RG) 20:09 - 20:14 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #1012 PERRA ARIANNA_CARLOTTA (JUDOCERACCHINI) vs MARTINELLI ELISA (HARMONY CLUB) 20:09 - 20:13 (00:04) 2 |
|||
20:10 | ||||||
20:11 | ||||||
20:12 | ||||||
20:13 |
U18 F -63 KG #861 PAGLIARO MAILA (BANZAI CORTINA) vs PALAGI VALENTINA (BUDO SANREMO) 20:13 - 20:18 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #1013 DI_LEONARDO NOEMI (OMNIA ALCAMO TP) vs ANSELMO VITTORIA (CRS AKIYAMA TO) 20:13 - 20:17 (00:04) 2 |
U18 F -48 KG #648 20:13 - 20:18 (00:05) 2 |
|||
20:14 |
U18 F -57 KG #791 MOSCIONI CARLOTTA (JUDOKAN,LAZ) vs MACIS JENNIFER (CENTRO JUDO BRA,PIE) 20:14 - 20:19 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #745 FROSONI GIORGIA (CSJ ROMA) vs CARDELLA SARA (AIRON JUDO 90) 20:14 - 20:19 (00:05) 2 |
||||
20:15 | ||||||
20:16 | ||||||
20:17 |
U18 F -52 KG #1014 DE_CRESCENZO MARTINA_CLAUDIA (NEW CRAZY FITNE,CAM) vs PAGLIARELLO PAOLA (ASD IPPON CLUB,SIC) 20:17 - 20:21 (00:04) 2 |
|||||
20:18 |
U18 F +70 KG #862 DELLA_VALLE MARIA_PIA_FABIANA (KUMIAI TO) vs ZENUNI SARA (BANZAI CORTINA) 20:18 - 20:23 (00:05) 2 |
U18 F -48 KG #650 NIUTTA SOFIA (ACCADEMIA TO) vs NICOTRA SIRIA_ANGEL (KOIZUMI SCICLI) 20:18 - 20:23 (00:05) 2 |
||||
20:19 |
U18 F -70 KG #793 TUNNO GIULIA (UNISPORT) vs ZUCCHINI GIORGIA (SPORTVILLAGEKRT) 20:19 - 20:24 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #746 20:19 - 20:24 (00:05) 2 |
||||
20:20 | ||||||
20:21 |
U18 F -52 KG #1015 COMBA ANITA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs CELOTTO IDA (C.S. POMILIA,CAM) 20:21 - 20:25 (00:04) 2 |
|||||
20:22 | ||||||
20:23 |
U18 F -63 KG #925 ASPICO ELISA (JUDO VANZAGO MI) vs COVRE LAURA (VILLANOVA PN) 20:23 - 20:28 (00:05) 2 |
U18 F -48 KG #651 RICCI AMELIA (SAKURA FORLÌ) vs ESPOSITO ALESSIA (UNISPORT) 20:23 - 20:28 (00:05) 2 |
||||
20:24 |
U18 F -57 KG #794 MACIS JENNIFER (CENTRO JUDO BRA,PIE) vs ANGIONI REBECCA (ICHNOS CA,SAR) 20:24 - 20:29 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #747 20:24 - 20:29 (00:05) 2 |
||||
20:25 |
U18 F -52 KG #1016 NAPOLEONE OTTAVIA (KODOKAN CHIETI) vs SERAFINI INDIA (EUROPARADISE RM) 20:25 - 20:29 (00:04) 2 |
|||||
20:26 | ||||||
20:27 | ||||||
20:28 |
U18 F -63 KG #926 PROBST EILEEN (NLZ JUDO) vs PALAGI VALENTINA (BUDO SANREMO) 20:28 - 20:33 (00:05) 2 |
U18 F -48 KG #652 CESANA CHIARA (RONIN MONZA) vs GIORDANO MARTINA (O.K. CLUB IM) 20:28 - 20:33 (00:05) 2 |
||||
20:29 |
U18 F -57 KG #795 OLIVERO ALESSANDRA (VALLE MAIRA CN,PIE) vs BARALE MARTINA (JUDO ALBESE,PIE) 20:29 - 20:34 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #748 20:29 - 20:34 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #1017 PERRA ARIANNA_CARLOTTA (JUDOCERACCHINI) vs ANSELMO VITTORIA (CRS AKIYAMA TO) 20:29 - 20:33 (00:04) 2 |
|||
20:30 | ||||||
20:31 | ||||||
20:32 | ||||||
20:33 |
U18 F -52 KG #1018 20:33 - 20:37 (00:04) 2 |
U18 F -48 KG #653 FIROTTO CHIARA (NUOVA FLORIDA) vs ANELLI SIMONA (TEAM IACOVAZZI) 20:33 - 20:38 (00:05) 2 |
||||
20:34 |
U18 F -70 KG #796 SANTAMARIA GIULIA (SEMMON GAKKO GE) vs DALLASTA MARGHERITA (KSDK PARMA) 20:34 - 20:39 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #749 TONEZZER ELISA (J.C. PERGINE TN,TRE) vs SORELLI GIULIA (JUDOKAN,LAZ) 20:34 - 20:39 (00:05) 2 |
||||
20:35 | ||||||
20:36 | ||||||
20:37 |
U18 F -52 KG #1019 20:37 - 20:41 (00:04) 2 |
|||||
20:38 |
U18 F -48 KG #654 OBERHUBER ANNA (ASD SAN LORENZO,TRE) vs BERSELLINI ALICE (DOJO EQUIPE BO,EMI) 20:38 - 20:43 (00:05) 2 |
|||||
20:39 |
U18 F -70 KG #797 DI_MICHELE NICOLE (BUDO SANREMO) vs MENGIA AURORA (CSJ ROMA) 20:39 - 20:44 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #752 UGOLINI LUDOVICA (SAKURA FORLÌ,EMI) vs ZEDDA LUCREZIA (KODOKAN CHIETI,ABR) 20:39 - 20:44 (00:05) 2 |
||||
20:40 | ||||||
20:41 |
U18 F -52 KG #1020 20:41 - 20:45 (00:04) 2 |
|||||
20:42 | ||||||
20:43 |
U18 F -48 KG #655 BONZANO GIULIA (SEMMON GAKKO GE,LIG) vs STORIONE ELENA (ASD IPPON CLUB,SIC) 20:43 - 20:48 (00:05) 2 |
|||||
20:44 |
U18 F -57 KG #798 MACIS JENNIFER (CENTRO JUDO BRA,PIE) vs VENDRAMIN MARTA (JUDO TREVISO,VEN) 20:44 - 20:49 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #753 SORELLI GIULIA (JUDOKAN,LAZ) vs MASSOLI ANNALISA (POETI DEL JUDO,UMB) 20:44 - 20:49 (00:05) 2 |
||||
20:45 |
U18 F -52 KG #1021 20:45 - 20:49 (00:04) 2 |
|||||
20:46 | ||||||
20:47 | ||||||
20:48 |
U18 F -48 KG #656 NICOTRA SIRIA_ANGEL (KOIZUMI SCICLI) vs ESPOSITO ALESSIA (UNISPORT) 20:48 - 20:53 (00:05) 2 |
|||||
20:49 |
U18 F -57 KG #799 OLIVERO ALESSANDRA (VALLE MAIRA CN,PIE) vs MUCA LUNA (PRO RECCO JUDO,LIG) 20:49 - 20:54 (00:05) 2 |
U18 F -70 KG #754 SADIO AWA (NIPPON CLUB) vs VIRGILIO SARA (BUSHIDO TRAPANI) 20:49 - 20:54 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #1022 SILVESTRI FEDERICA (HARMONY CLUB) vs TORO ASIA (KODOKAN CHIETI) 20:49 - 20:53 (00:04) 2 |
|||
20:50 | ||||||
20:51 | ||||||
20:52 | ||||||
20:53 |
U18 F -52 KG #1023 SURIAN GRETA (OLIMPIC ASTI) vs SANTARELLI AURORA (KODOKAN CHIETI) 20:53 - 20:57 (00:04) 2 |
U18 F -48 KG #657 GIORDANO MARTINA (O.K. CLUB IM) vs ANELLI SIMONA (TEAM IACOVAZZI) 20:53 - 20:58 (00:05) 2 |
||||
20:54 |
U18 F -57 KG #800 GAMBARDELLA NINA (JUDO PRENESTE,LAZ) vs CAPEZZUTO MARTINA (FUORIGROTTA NA,CAM) 20:54 - 20:59 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #756 ZEDDA LUCREZIA (KODOKAN CHIETI,ABR) vs SAMMITO GIADA (MIFUNE JUDO RG,SIC) 20:54 - 20:59 (00:05) 2 |
||||
20:55 | ||||||
20:56 | ||||||
20:57 |
U18 F -52 KG #1026 TORO ASIA (KODOKAN CHIETI) vs PAGLIARELLO PAOLA (ASD IPPON CLUB) 20:57 - 21:01 (00:04) 2 |
|||||
20:58 |
U18 F -40 KG #658 TEMPESTA MIRIAM (NEW CRAZY FITNE) vs CIAVURRO RACHELE (KODOKAN ANZIO) 20:58 - 21:03 (00:05) 2 |
|||||
20:59 |
U18 F -70 KG #801 ZUCCHINI GIORGIA (SPORTVILLAGEKRT) vs DALLASTA MARGHERITA (KSDK PARMA) 20:59 - 21:04 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #757 SORELLI GIULIA (JUDOKAN,LAZ) vs FROSONI GIORGIA (CSJ ROMA,LAZ) 20:59 - 21:04 (00:05) 2 |
||||
21:00 | ||||||
21:01 |
U18 F -52 KG #1027 SANTARELLI AURORA (KODOKAN CHIETI) vs COMBA ANITA (CRS AKIYAMA TO) 21:01 - 21:05 (00:04) 2 |
|||||
21:02 | ||||||
21:03 |
U18 F -48 KG #659 NICOTRA SIRIA_ANGEL (KOIZUMI SCICLI) vs BONZANO GIULIA (SEMMON GAKKO GE) 21:03 - 21:08 (00:05) 2 |
|||||
21:04 |
U18 F -57 KG #802 VENDRAMIN MARTA (JUDO TREVISO,VEN) vs MUCA LUNA (PRO RECCO JUDO,LIG) 21:04 - 21:09 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #758 BERGAMIN GIORGIA (ROBUR ET FIDES) vs CARDELLA SARA (AIRON JUDO 90) 21:04 - 21:09 (00:05) 2 |
||||
21:05 |
U18 F -52 KG #1030 DE_CRESCENZO MARTINA_CLAUDIA (NEW CRAZY FITNE,CAM) vs CELOTTO IDA (C.S. POMILIA,CAM) 21:05 - 21:09 (00:04) 2 |
|||||
21:06 | ||||||
21:07 | ||||||
21:08 |
U18 F -48 KG #660 GIORDANO MARTINA (O.K. CLUB IM) vs OBERHUBER ANNA (ASD SAN LORENZO) 21:08 - 21:13 (00:05) 2 |
|||||
21:09 |
U18 F -70 KG #750 FIORENZA ELEONORA (SPORT TEAM UD) vs DAMOC DENISA_FRANCESCA (S.D.P.) 21:09 - 21:14 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #759 ZEDDA LUCREZIA (KODOKAN CHIETI,ABR) vs SORELLI GIULIA (JUDOKAN,LAZ) 21:09 - 21:14 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #1032 TORO ASIA (KODOKAN CHIETI) vs COMBA ANITA (CRS AKIYAMA TO) 21:09 - 21:13 (00:04) 2 |
|||
21:10 | ||||||
21:11 | ||||||
21:12 | ||||||
21:13 |
U18 F -52 KG #1031 NAPOLEONE OTTAVIA (KODOKAN CHIETI) vs PERRA ARIANNA_CARLOTTA (JUDOCERACCHINI) 21:13 - 21:17 (00:04) 2 |
U18 F -48 KG #661 BERSELLINI ALICE (DOJO EQUIPE BO,EMI) vs STORIONE ELENA (ASD IPPON CLUB,SIC) 21:13 - 21:18 (00:05) 2 |
||||
21:14 |
U18 F -70 KG #751 TARTAGLIONE ALEXANDRA (MENCHELLA CLUB) vs TRONGONE FRANCESCA (JUDO SHIAI) 21:14 - 21:19 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #803 VENDRAMIN MARTA (JUDO TREVISO,VEN) vs BERGAMIN GIORGIA (ROBUR ET FIDES,LOM) 21:14 - 21:19 (00:05) 2 |
||||
21:15 | ||||||
21:16 | ||||||
21:17 |
U18 F -52 KG #1034 TORO ASIA (KODOKAN CHIETI) vs NAPOLEONE OTTAVIA (KODOKAN CHIETI) 21:17 - 21:21 (00:04) 2 |
|||||
21:18 |
U18 F -52 KG #1024 PAVONI IRENE (BENFIT CLUB FR,LAZ) vs FIORETTI FRANCESCA_ROMANA (NIPPON CLUB,LAZ) 21:18 - 21:22 (00:04) 2 |
|||||
21:19 |
U18 F -70 KG #755 DAMOC DENISA_FRANCESCA (S.D.P.) vs TRONGONE FRANCESCA (JUDO SHIAI) 21:19 - 21:24 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #804 SORELLI GIULIA (JUDOKAN,LAZ) vs GAMBARDELLA NINA (JUDO PRENESTE,LAZ) 21:19 - 21:24 (00:05) 2 |
||||
21:20 | ||||||
21:21 |
U18 F -52 KG #1035 SERAFINI INDIA (EUROPARADISE RM,LAZ) vs CELOTTO IDA (C.S. POMILIA,CAM) 21:21 - 21:25 (00:04) 2 |
|||||
21:22 |
U18 F -52 KG #1025 MASTROPIETRO LUDOVICA (TALENTI 1987 RM,LAZ) vs MARTINELLI ELISA (HARMONY CLUB,LAZ) 21:22 - 21:26 (00:04) 2 |
|||||
21:23 | ||||||
21:24 |
U18 F -70 KG #807 TRONGONE FRANCESCA (JUDO SHIAI) vs DI_MICHELE NICOLE (BUDO SANREMO) 21:24 - 21:29 (00:05) 2 |
U18 F -57 KG #805 CARDELLA SARA (AIRON JUDO 90,SIC) vs CAPEZZUTO MARTINA (FUORIGROTTA NA,CAM) 21:24 - 21:29 (00:05) 2 |
||||
21:25 |
U18 F -52 KG #1036 DE_CRESCENZO MARTINA_CLAUDIA (NEW CRAZY FITNE,CAM) vs PERRA ARIANNA_CARLOTTA (JUDOCERACCHINI,SAR) 21:25 - 21:29 (00:04) 2 |
|||||
21:26 |
U18 F -52 KG #1028 FIORETTI FRANCESCA_ROMANA (NIPPON CLUB,LAZ) vs SERAFINI INDIA (EUROPARADISE RM,LAZ) 21:26 - 21:30 (00:04) 2 |
|||||
21:27 | ||||||
21:28 | ||||||
21:29 |
U18 F -70 KG #806 DALLASTA MARGHERITA (KSDK PARMA) vs SADIO AWA (NIPPON CLUB) 21:29 - 21:34 (00:05) 2 |
|||||
21:30 |
U18 F -52 KG #1029 MARTINELLI ELISA (HARMONY CLUB,LAZ) vs ANSELMO VITTORIA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 21:30 - 21:34 (00:04) 2 |
|||||
21:31 | ||||||
21:32 | ||||||
21:33 | ||||||
21:34 |
U18 F -70 KG #808 VIRGILIO SARA (BUSHIDO TRAPANI) vs MENGIA AURORA (CSJ ROMA) 21:34 - 21:39 (00:05) 2 |
U18 F -52 KG #1033 SERAFINI INDIA (EUROPARADISE RM,LAZ) vs MARTINELLI ELISA (HARMONY CLUB,LAZ) 21:34 - 21:38 (00:04) 2 |
||||
21:35 | ||||||
21:36 | ||||||
21:37 | ||||||
21:38 | ||||||
21:39 |
U18 F -44 KG #1062 LO_TUFO ILENIA (JUDO BERGAMO,LOM) vs SALVADORI SARA (DLF UDINE,FRI) 21:39 - 21:43 (00:04) 2 |
|||||
21:40 | ||||||
21:41 | ||||||
21:42 | ||||||
21:43 |
U18 F -44 KG #1063 MERIGO ELENA (IL CENTRO JUDO) vs MURA SARAH_MARTINA (MENCHELLA CLUB) 21:43 - 21:47 (00:04) 2 |
|||||
21:44 | ||||||
21:45 | ||||||
21:46 |
XXVIII ALPE ADRIA GRAND PRIX CAD / JUN 2023 - 2023-01-292023-01-28 / 2023-01-29 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2023-01-28 23:11:37 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | Tatami 5 | Tatami 6 | |
08:30 | CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
CERIMONIA D'APERTURA 08:30 - 09:00 (00:30) |
08:31 | ||||||
08:32 | ||||||
08:33 | ||||||
08:34 | ||||||
08:35 | ||||||
08:36 | ||||||
08:37 | ||||||
08:38 | ||||||
08:39 | ||||||
08:40 | ||||||
08:41 | ||||||
08:42 | ||||||
08:43 | ||||||
08:44 | ||||||
08:45 | ||||||
08:46 | ||||||
08:47 | ||||||
08:48 | ||||||
08:49 | ||||||
08:50 | ||||||
08:51 | ||||||
08:52 | ||||||
08:53 | ||||||
08:54 | ||||||
08:55 | ||||||
08:56 | ||||||
08:57 | ||||||
08:58 | ||||||
08:59 | ||||||
09:00 |
U21 M -60KG #1166 MARENCO SAMUELE (ASD ACCADEMIA S,PIE) vs WÜTHRICH NICO (NLZ JUDO,) 09:00 - 09:05 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1204 GALLETTA FEDERICO (O.K. CLUB IM,LIG) vs TORRETTI GIOVANNI (YAMASHITA,CAL) 09:00 - 09:05 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1066 SPASARO GIORGIO_ROBERTO (KUMIAI TO,PIE) vs SANI GIANO (ASD C.I.JUDO FI,TOS) 09:00 - 09:05 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1116 FELLETTI YAN (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs ESPOSITO DAVIDE (NIPPON CLUB NA,CAM) 09:00 - 09:05 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1241 VALLE ALVISE (AMG MURANO VE,VEN) vs WILLIAMS OSCAR (ROBUR ET FIDES,LOM) 09:00 - 09:05 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1291 ROTA ALESSANDRO (JUDO BERGAMO,LOM) vs LAVATELLI THOMAS (KUMIAI TO,PIE) 09:00 - 09:05 (00:05) 2 |
09:01 | ||||||
09:02 | ||||||
09:03 | ||||||
09:04 | ||||||
09:05 |
U21 M -60KG #1167 GRASSI LORENZO (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs SOIS NICCOLÒ (ACADEMY MODENA,EMI) 09:05 - 09:10 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1205 SANSONE FRANCESCO (CIRCOLO GDF CO,LOM) vs SAVASTANO JACOPO (JUDO INSIEME,LIG) 09:05 - 09:10 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1067 SPADA GIORGIO (FORZA COSTANZA,LOM) vs BRANCACCIO RAFFAELE (TORRE DEL GRECO,CAM) 09:05 - 09:10 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1117 MORANDO FILIPPO (PRO RECCO JUDO,LIG) vs FORONI FILIPPO (JFY MANTOVA,) 09:05 - 09:10 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1242 CESCHIUTTI ALESSANDRO (SPORT TEAM UD,FRI) vs CINUZZI PIETRO (IZUMO SPORT ASD,TOS) 09:05 - 09:10 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1292 BABOU MOUHAMETD (SHENTAO JUDO BG,LOM) vs OANEA TUDOR_RICCARDO (DLF ALESSANDRIA,PIE) 09:05 - 09:10 (00:05) 2 |
09:06 | ||||||
09:07 | ||||||
09:08 | ||||||
09:09 | ||||||
09:10 |
U21 M -60KG #1168 RAGAZZO FRANCESCO_MICHELE (FULL TIME ASD,SAR) vs ZANTEI SAMUELE (KSDK PARMA,EMI) 09:10 - 09:15 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1206 ANDREINI PIETRO (CRS AKIYAMA TO,PIE) 09:10 - 09:15 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1068 GIULIANI DIEGO (RONIN LATINA,LAZ) vs CAROSI NICOLA (J. CHIARAVALLE,MAR) 09:10 - 09:15 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1118 PELLICCIOLLI STEVEN (SANKAKU JUDO CO,LOM) vs SILVAGNI MATTEO (JUDO IPPON,LAZ) 09:10 - 09:15 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1243 PETRICCIONE VINCENZO_JUNIOR (NIPPON CLUB NA,CAM) vs MORI MATTEO (EISHOCLUB,LOM) 09:10 - 09:15 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1293 GUSSONI DAVIDE (POL. YUBIKAI RM,LAZ) vs RAO RAMON (J.C.BUDOKWAI,TOS) 09:10 - 09:15 (00:05) 2 |
09:11 | ||||||
09:12 | ||||||
09:13 | ||||||
09:14 | ||||||
09:15 |
U21 M -60KG #1169 AGOSTA MATTEO (KOIZUMI SCICLI,SIC) 09:15 - 09:20 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1207 DELLA_MARTA DANIELE (NIPPON CLUB,LAZ) vs TROIANO FRANCESCO (JUDO ACADEMYASD,CAM) 09:15 - 09:20 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1069 CUNIBERTI FRANCESCO (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs MONTEFIORI MICHELANGELO (PRO RECCO JUDO,LIG) 09:15 - 09:20 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1119 DI_MASO CRISTIAN (BANZAI CORTINA,LAZ) vs VOI EDOARDO (LE SORGIVE MN,LOM) 09:15 - 09:20 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1244 ADINOLFI BRUNO (TORRE DEL GRECO,CAM) vs VUILLERMIN FEDERICO (IL CENTRO JUDO,PIE) 09:15 - 09:20 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1294 BINDA ANDREA (CIRCOLO GDF CO,LOM) vs GALEOTO NIKOLO (J.C. PARABIAGO,LOM) 09:15 - 09:20 (00:05) 2 |
09:16 | ||||||
09:17 | ||||||
09:18 | ||||||
09:19 | ||||||
09:20 |
U21 M -60KG #1170 BITRI ZENEL (J. CHIARAVALLE,MAR) vs JELIC ALEXANDER (CRS AKIYAMA TO,PIE) 09:20 - 09:25 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1208 BRESCIA YURI (ASD ACCADEMIA S,PIE) vs PORTESI KAROL_ELIA (J.C. PERGINE TN,TRE) 09:20 - 09:25 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1070 MACRI DAVIDE (ACCADEMIA TO,PIE) 09:20 - 09:25 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1120 ROMA RICCARDO (ASD JIGORO KANO,PIE) vs MAGNANO ALBERTO (ACCADEMIA TO,PIE) 09:20 - 09:25 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1245 CARABOTTO GIUSEPPE (KUMIAI TO,PIE) vs SABIA TOMMASO (CRS AKIYAMA TO,PIE) 09:20 - 09:25 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1295 USSI FRANCESCO (SHIRO SAIGO,FRI) vs OTAY CHADI (KSDK PARMA,EMI) 09:20 - 09:25 (00:05) 2 |
09:21 | ||||||
09:22 | ||||||
09:23 | ||||||
09:24 | ||||||
09:25 |
U21 M -60KG #1171 CALVINO CHRISTIAN (SKORPION TEAM,CAM) vs LOVATI MATTEO (KUMIAI TO,PIE) 09:25 - 09:30 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1209 ZOLESI MATTIA (CUS PARMA,EMI) vs FRANZÈ FEDERICO (JUDO IPPON,LAZ) 09:25 - 09:30 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1071 MANENTI GIULIO (KODOKAN EMPOLI,TOS) vs MANCOSU ALISEO (J.C. S. VITO PN,FRI) 09:25 - 09:30 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1121 LASELVA MARTINO (LA PALESTRA TA,PUG) vs AUCELLO DARIO (DOJO SDK,EMI) 09:25 - 09:30 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1246 DIONISIO FABIO (J.C. TOLMEZZO,FRI) vs LODI GIACOMO (DOJO SDK,EMI) 09:25 - 09:30 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1296 ZAZZA LORENZO (JUDO SHIHAN,LAZ) vs PAGLIARELLO MATTIA (IL CENTRO JUDO,PIE) 09:25 - 09:30 (00:05) 2 |
09:26 | ||||||
09:27 | ||||||
09:28 | ||||||
09:29 | ||||||
09:30 |
U21 M -60KG #1172 VINCIGUERRA DAVID (ASD IPPON CLUB,SIC) vs COLOMBO MARCO (LARIO JUDO,LOM) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1210 STEFANELLI FRANCESCO_PIO (NIPPON CLUB NA,CAM) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1072 DAGUANNO ALEX (JUDO SHIAI,EMI) vs BRACONI DANIELE (JDSAKURA OSIMO,MAR) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1122 BERGAMINI ANDREA (POLISPORTNIPPON,LOM) vs FRONTAUREA MATTEO (ASD IPPON CLUB,SIC) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1247 BITRI KLAJDI (J. CHIARAVALLE,MAR) vs MERLI GIACOMO (SAN MAMOLO,EMI) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1297 GRETTER OMAR (JUDO SAN TN,TRE) vs SORRENTINO DIEGO (NIPPON CLUB NA,CAM) 09:30 - 09:35 (00:05) 2 |
09:31 | ||||||
09:32 | ||||||
09:33 | ||||||
09:34 | ||||||
09:35 |
U21 M -60KG #1173 VERDECCHIA RICCARDO (JDSAKURA OSIMO,MAR) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1211 MARTINELLI FABIO (HARMONY CLUB,LAZ) vs PIGNONE MATTEO (ROBUR ET FIDES,LOM) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1073 FORNACIARI ALESSANDRO (KSDK PARMA,EMI) vs GHINI MATTIA (DOJO EQUIPE BO,EMI) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1123 SABOLIĆ MARTIN (JK PANDA,) vs CAPERDONI FILIPPO (J.C. KEN OTANI,LOM) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1248 ALGIERI SAMUELE (KUMIAI TO,PIE) vs TABOGA MASSIMO (RONIN LATINA,LAZ) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1298 DANGELO PAOLO (ROBUR ET FIDES,LOM) vs CESCHIUTTI RICCARDO (SPORT TEAM UD,FRI) 09:35 - 09:40 (00:05) 2 |
09:36 | ||||||
09:37 | ||||||
09:38 | ||||||
09:39 | ||||||
09:40 |
U21 M -60KG #1174 HERBET DANIEL_FLORIN (JUDOKAN,LAZ) vs MATTIOZZI ALESSANDRO (JUDO YAWARA,MAR) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1212 AUDISIO GABRIELE (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs CIMMARUSTI CLAUDIO (TEAM IACOVAZZI,PUG) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1074 BALOCCHI FEDERICO (JUDO GROSSETO,TOS) vs JALBA VALENTIN (PIOLTELLO,LOM) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1124 CAPASSO ROCCO (KUMIAI TO,PIE) vs ABBATE GIUSEPPE (MENCHELLA CLUB,LAZ) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1249 DI_CIO PIETRO_JACOPO (POL NIPPON,) vs CASADIO DAVIDE (TEAM ROMAGNA,EMI) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1299 TEMCIUC DENIS (KUMIAI TO,PIE) vs MORAGLIA JACOPO (EISHOCLUB,LOM) 09:40 - 09:45 (00:05) 2 |
09:41 | ||||||
09:42 | ||||||
09:43 | ||||||
09:44 | ||||||
09:45 |
U21 M -60KG #1175 MUZZI GIULIO (CUS SIENA,TOS) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1213 FRONTAUREA ANTONINO (ASD IPPON CLUB,SIC) vs MARIOTTI NICOLÒ (J. CHIARAVALLE,MAR) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1075 ESPOSITO FABRIZIO (STAR JUDO CLUB,CAM) vs TOZZA MATTEO (ACCADEMIA TO,PIE) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1125 MICHELI ALESSIO (ICHNOS CA,SAR) vs BERTOLO MATTIA (POL. MONTEREALE,FRI) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1250 SEDMAK FRAN (JK PANDA,) vs MUSU RAFFAELE_SALVATORE_ELIO (IKIOI CAGLIARI,SAR) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1300 MORELLI NICOLO (PRO RECCO JUDO,LIG) vs TOZZA ANTONIO (ACCADEMIA TO,PIE) 09:45 - 09:50 (00:05) 2 |
09:46 | ||||||
09:47 | ||||||
09:48 | ||||||
09:49 | ||||||
09:50 |
U21 M -60KG #1176 DELRIO GIAIME (KARALIS JUDO,SAR) vs FRANCESCHETTI LUCA (DOJO SDK,EMI) 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1214 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1076 BERIKASHVILI GIORGI (JUDO SAN TN,TRE) vs GIANNELLI GIULIO (PGFLIBERTASJUDO,TOS) 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1126 MTIRAOUI MOHAMED_DHIA (J. CHIARAVALLE,MAR) vs TRIVISONNI LEONARDO (ACCADEMIA TO,PIE) 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1251 FONTANA GIOVANNI (JUDO VALBRENTA,VEN) vs FORABOSCO ANDREA (JUDO KUROKI,FRI) 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1301 MORETTI MARCO (AMG MURANO VE,VEN) vs CALLEGATI GREGORIO (JUDO IMOLA,EMI) 09:50 - 09:55 (00:05) 2 |
09:51 | ||||||
09:52 | ||||||
09:53 | ||||||
09:54 | ||||||
09:55 |
U21 M -60KG #1177 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1215 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1077 STEFAN NICOLA (JUDO V. VENETO,VEN) vs FARULLA NICCOLO (SHARIN JUDO SV,LIG) 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1127 ROSSI GIUSEPPE (J.C. PERGINE TN,TRE) vs SANGERMANO DARIO (RONIN LATINA,LAZ) 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1252 MANUSIA NICOLÒ (ACC. GIAVENO,PIE) 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1302 NINFO FEDERICO (ISAO OKANO CLUB,LOM) 09:55 - 10:00 (00:05) 2 |
09:56 | ||||||
09:57 | ||||||
09:58 | ||||||
09:59 | ||||||
10:00 |
U21 M -60KG #1178 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1216 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1078 OGRIZEK URH (SANKAKU DEŽELE,) vs RODARO GIOVANNI_GABRIEL (DLF UDINE,FRI) 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1128 SORELLI ALESSANDRO (JUDOKAN,LAZ) vs SAMUEL_BARTOLO KRIS (MLT,) 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1253 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1303 10:00 - 10:05 (00:05) 2 |
10:01 | ||||||
10:02 | ||||||
10:03 | ||||||
10:04 | ||||||
10:05 |
U21 M -60KG #1179 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1217 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1079 IOVINE LORENZO (NIPPON CLUB NA,CAM) vs CORRENTE LORENZO (SAN MAMOLO,EMI) 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1129 SALVETTI PIETRO (FORZA COSTANZA,LOM) vs PARRI DAVIDE (KODOKAN EMPOLI,TOS) 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1254 MICELI CRISTIAN (BANZAI CORTINA,LAZ) 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1304 BIASI CRISTIAN (CRS AKIYAMA TO,PIE) 10:05 - 10:10 (00:05) 2 |
10:06 | ||||||
10:07 | ||||||
10:08 | ||||||
10:09 | ||||||
10:10 |
U21 M -60KG #1180 10:10 - 10:15 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1218 10:10 - 10:15 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1080 AIELLO CHRISTIAN (JUDO VANZAGO MI,LOM) vs PACE ALESSIO (ASD JUDO TEAMGC,TRE) 10:10 - 10:15 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1130 TRANI GIANFRANCO (ASD JUDO FORIO,CAM) vs CAPURRO PIETRO (PRO RECCO JUDO,LIG) 10:10 - 10:15 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1255 OMEDE EDOARDO (ACCADEMIA TO,PIE) 10:10 - 10:15 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1305 CIOFI SAMUELE (IZUMO SPORT ASD,TOS) 10:10 - 10:15 (00:05) 2 |
10:11 | ||||||
10:12 | ||||||
10:13 | ||||||
10:14 | ||||||
10:15 |
U21 M -60KG #1181 10:15 - 10:20 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1219 10:15 - 10:20 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1081 PASUT RICCARDO (SHIDOKAN 2018,FRI) vs GRITTI CARLO (JUDO KUROKI,FRI) 10:15 - 10:20 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1131 SANTORO GIUSEPPE (STAR JUDO CLUB,CAM) vs LO_PRESTI TOMMASO (ASD C.I.JUDO FI,TOS) 10:15 - 10:20 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1256 DI_STEFANO ALESSANDRO (JUDO BERGAMO,LOM) 10:15 - 10:20 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1306 MISOAGA MANUEL (ASD GIOVINAZZO,LAZ) 10:15 - 10:20 (00:05) 2 |
10:16 | ||||||
10:17 | ||||||
10:18 | ||||||
10:19 | ||||||
10:20 |
U21 M -60KG #1182 10:20 - 10:25 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1220 BELCASTRO DARIO (ASD ACCADEMIA S,PIE) vs SASSI THOMAS (JUDO SHIAI,EMI) 10:20 - 10:25 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1082 ALEKSANOVI SABA (JUDO PRENESTE,LAZ) vs DAMBROSIO ELIA (LARIO JUDO,LOM) 10:20 - 10:25 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1132 10:20 - 10:25 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1257 10:20 - 10:25 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1307 10:20 - 10:25 (00:05) 2 |
10:21 | ||||||
10:22 | ||||||
10:23 | ||||||
10:24 | ||||||
10:25 |
U21 M -60KG #1183 10:25 - 10:30 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1221 DI_CONCILIO GIACOMO (IL GABBIANO,CAM) vs ROTONDO LUCA (KUMIAI TO,PIE) 10:25 - 10:30 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1083 10:25 - 10:30 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1133 10:25 - 10:30 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1258 DE_LUCA ALESSIO (S.G. TRIESTINA,FRI) 10:25 - 10:30 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1308 ALESSANDRINI NICOLO (JDSAKURA OSIMO,MAR) 10:25 - 10:30 (00:05) 2 |
10:26 | ||||||
10:27 | ||||||
10:28 | ||||||
10:29 | ||||||
10:30 |
U21 M -60KG #1184 10:30 - 10:35 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1222 BELCASTRO EMANUELE (ASD ACCADEMIA S,PIE) vs MARTINELLI MARCO (SHARIN JUDO SV,LIG) 10:30 - 10:35 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1084 10:30 - 10:35 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1134 10:30 - 10:35 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1259 10:30 - 10:35 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1309 10:30 - 10:35 (00:05) 2 |
10:31 | ||||||
10:32 | ||||||
10:33 | ||||||
10:34 | ||||||
10:35 |
U21 M -55KG #1185 BIFFI ANDREA (JUDO BERGAMO,LOM) vs LICITRA LUCA (KOIZUMI SCICLI,SIC) 10:35 - 10:40 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1223 FILANDRO FILIPPO (CENTER PARMA,EMI) vs CARNEMOLLA_CARNEMOLLA GABRIELE (KOIZUMI SCICLI,SIC) 10:35 - 10:40 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1085 10:35 - 10:40 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1135 10:35 - 10:40 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1260 10:35 - 10:40 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1310 10:35 - 10:40 (00:05) 2 |
10:36 | ||||||
10:37 | ||||||
10:38 | ||||||
10:39 | ||||||
10:40 |
U21 M -55KG #1186 SAGLIETTO NICOLA_LUIGI (O.K. CLUB IM,LIG) vs DATTOLO SILVIO (IL CENTRO JUDO,PIE) 10:40 - 10:45 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1224 10:40 - 10:45 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1086 10:40 - 10:45 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1136 10:40 - 10:45 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1261 10:40 - 10:45 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1311 10:40 - 10:45 (00:05) 2 |
10:41 | ||||||
10:42 | ||||||
10:43 | ||||||
10:44 | ||||||
10:45 |
U21 M -55KG #1187 SECHI GABRIELE (ASD PRGFARYAMA,SAR) vs LOSI ANDREA (ASD JUDO INCISA,TOS) 10:45 - 10:50 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1225 10:45 - 10:50 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1087 10:45 - 10:50 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1137 10:45 - 10:50 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1262 10:45 - 10:50 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1312 10:45 - 10:50 (00:05) 2 |
10:46 | ||||||
10:47 | ||||||
10:48 | ||||||
10:49 | ||||||
10:50 |
U21 M -55KG #1188 IOVINO MICHELE_MARIO (NEW CRAZY FITNE,CAM) vs LATTANZI EMILIANO (HARMONY CLUB,LAZ) 10:50 - 10:55 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1226 10:50 - 10:55 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1088 10:50 - 10:55 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1138 10:50 - 10:55 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1263 10:50 - 10:55 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1313 10:50 - 10:55 (00:05) 2 |
10:51 | ||||||
10:52 | ||||||
10:53 | ||||||
10:54 | ||||||
10:55 |
U21 M -60KG #1189 10:55 - 11:00 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1227 10:55 - 11:00 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1089 10:55 - 11:00 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1139 10:55 - 11:00 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1264 10:55 - 11:00 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1314 10:55 - 11:00 (00:05) 2 |
10:56 | ||||||
10:57 | ||||||
10:58 | ||||||
10:59 | ||||||
11:00 |
U21 M -60KG #1190 11:00 - 11:05 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1228 11:00 - 11:05 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1090 11:00 - 11:05 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1140 11:00 - 11:05 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1265 11:00 - 11:05 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1315 11:00 - 11:05 (00:05) 2 |
11:01 | ||||||
11:02 | ||||||
11:03 | ||||||
11:04 | ||||||
11:05 |
U21 M -55KG #1191 11:05 - 11:10 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1229 11:05 - 11:10 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1091 11:05 - 11:10 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1141 11:05 - 11:10 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1266 11:05 - 11:10 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1316 11:05 - 11:10 (00:05) 2 |
11:06 | ||||||
11:07 | ||||||
11:08 | ||||||
11:09 | ||||||
11:10 |
U21 M -55KG #1192 11:10 - 11:15 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1230 11:10 - 11:15 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1092 11:10 - 11:15 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1142 11:10 - 11:15 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1267 11:10 - 11:15 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1317 11:10 - 11:15 (00:05) 2 |
11:11 | ||||||
11:12 | ||||||
11:13 | ||||||
11:14 | ||||||
11:15 |
U21 M -60KG #1193 11:15 - 11:20 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1231 11:15 - 11:20 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1093 11:15 - 11:20 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1143 11:15 - 11:20 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1268 11:15 - 11:20 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1318 CASAGRANDE ANDREA (JUDO FRASCATI,LAZ) vs VENTURINI FLAVIO (CASTELVERDE RM,LAZ) 11:15 - 11:20 (00:05) 2 |
11:16 | ||||||
11:17 | ||||||
11:18 | ||||||
11:19 | ||||||
11:20 |
U21 M -60KG #1194 11:20 - 11:25 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1232 11:20 - 11:25 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1094 11:20 - 11:25 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1144 11:20 - 11:25 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1269 11:20 - 11:25 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1319 FEDE GIUSEPPE (KOIZUMI SCICLI,SIC) vs LUANAJ KLEDIS (JUDO BERGAMO,LOM) 11:20 - 11:25 (00:05) 2 |
11:21 | ||||||
11:22 | ||||||
11:23 | ||||||
11:24 | ||||||
11:25 |
U21 M -55KG #1195 11:25 - 11:30 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1233 11:25 - 11:30 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1095 11:25 - 11:30 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1145 11:25 - 11:30 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1270 SERODINE SAMUEL (SHIDOKAN 2018,FRI) vs CAF ROK (JKBM,SLO,) 11:25 - 11:30 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1320 GAUDIANO LEONARDO (A.P.PARTENOPE,CAM) 11:25 - 11:30 (00:05) 2 |
11:26 | ||||||
11:27 | ||||||
11:28 | ||||||
11:29 | ||||||
11:30 |
U21 M -55KG #1196 11:30 - 11:35 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1234 11:30 - 11:35 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1096 11:30 - 11:35 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1146 11:30 - 11:35 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1271 LUCIO MARIO (NIPPON CLUB NA,CAM) vs DESIATO GAETANO_ANTONIO (J.C. S. VITO PN,FRI) 11:30 - 11:35 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1321 RIGONI ALESSANDRO (KSDK PARMA,EMI) vs GRECO GABRIELE (ACCADEMIA TO,PIE) 11:30 - 11:35 (00:05) 2 |
11:31 | ||||||
11:32 | ||||||
11:33 | ||||||
11:34 | ||||||
11:35 |
U21 M -60KG #1197 11:35 - 11:40 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1235 11:35 - 11:40 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1097 11:35 - 11:40 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1147 11:35 - 11:40 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1272 PUTZER ALEX (ASD SAN LORENZO,TRE) vs GIZZI GABRIELE (SHARIN JUDO SV,LIG) 11:35 - 11:40 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1322 DI_LUCA PACO (JUDO KIAI,VEN) 11:35 - 11:40 (00:05) 2 |
11:36 | ||||||
11:37 | ||||||
11:38 | ||||||
11:39 | ||||||
11:40 |
U21 M -60KG #1198 11:40 - 11:45 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1236 11:40 - 11:45 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1098 11:40 - 11:45 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1148 11:40 - 11:45 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1273 11:40 - 11:45 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1323 CHIROSCA MATEI (ARASHIBRACCIANO,LAZ) vs MARTIN ANDREA (SHIDOKAN 2018,FRI) 11:40 - 11:45 (00:05) 2 |
11:41 | ||||||
11:42 | ||||||
11:43 | ||||||
11:44 | ||||||
11:45 |
U21 M -55KG #1199 11:45 - 11:50 (00:05) 2 |
U21 M -60KG #1237 11:45 - 11:50 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1099 11:45 - 11:50 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1149 11:45 - 11:50 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1274 11:45 - 11:50 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1324 11:45 - 11:50 (00:05) 2 |
11:46 | ||||||
11:47 | ||||||
11:48 | ||||||
11:49 | ||||||
11:50 |
U21 M -55KG #1200 11:50 - 11:55 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1238 11:50 - 11:55 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1100 11:50 - 11:55 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1150 11:50 - 11:55 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1275 OWUSU HENRY_OWUSU_ASARE (KSDK PARMA,EMI) 11:50 - 11:55 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1325 11:50 - 11:55 (00:05) 2 |
11:51 | ||||||
11:52 | ||||||
11:53 | ||||||
11:54 | ||||||
11:55 |
U21 M -60KG #1201 11:55 - 12:00 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1239 11:55 - 12:00 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1101 11:55 - 12:00 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1151 11:55 - 12:00 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1276 DE_MARIN RICCARDO (JUDO TAMAI,FRI) vs CLOCCHIATTI DANIEL (JUDO KUROKI,FRI) 11:55 - 12:00 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1326 11:55 - 12:00 (00:05) 2 |
11:56 | ||||||
11:57 | ||||||
11:58 | ||||||
11:59 | ||||||
12:00 |
U21 M -60KG #1202 12:00 - 12:05 (00:05) 2 |
U21 M -55KG #1240 12:00 - 12:05 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1102 12:00 - 12:05 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1152 12:00 - 12:05 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1277 RAFFAELI ANDREA (BANZAI CORTINA,LAZ) 12:00 - 12:05 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1327 12:00 - 12:05 (00:05) 2 |
12:01 | ||||||
12:02 | ||||||
12:03 | ||||||
12:04 | ||||||
12:05 |
U21 M -60KG #1203 12:05 - 12:10 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1378 COSTANZO ANDREA (JUDOKAN,LAZ) vs DAL_COL BRANDO (VALMARENO TV,VEN) 12:05 - 12:10 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1103 12:05 - 12:10 (00:05) 2 |
U21 M -100KG #1153 STEFANI MATTEO (JUDO TREVISO,VEN) vs BERNI JACOPO (DOJO SDK,EMI) 12:05 - 12:10 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1278 ESPOSITO GIOVANNI (NUOVA FLORIDA,LAZ) 12:05 - 12:10 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1328 12:05 - 12:10 (00:05) 2 |
12:06 | ||||||
12:07 | ||||||
12:08 | ||||||
12:09 | ||||||
12:10 |
U21 M -81KG #1342 SUTER JANNIK (NLZ JUDO,) vs ELDERDAH ASEM_ABDALLA_ELMOURSI_ELKOTB_ELMOURSI (KSDK PARMA,EMI) 12:10 - 12:15 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1379 PAPARELLO MARIO (NUOVA FLORIDA,LAZ) vs BARDUS IACOPO (JUDO KUROKI,FRI) 12:10 - 12:15 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1104 12:10 - 12:15 (00:05) 2 |
U21 M -100KG #1154 GROS SAMUEL (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs BERTALANIČ_ŽIŽEK GAL (JKBM,SLO,) 12:10 - 12:15 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1279 12:10 - 12:15 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1329 12:10 - 12:15 (00:05) 2 |
12:11 | ||||||
12:12 | ||||||
12:13 | ||||||
12:14 | ||||||
12:15 |
U21 M -81KG #1343 PREVITALI DAVIDE (SHENTAO JUDO BG,LOM) vs DANDREA MIRCO (ACQUAFRESCA,VEN) 12:15 - 12:20 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1380 KITSOPOULOS DIMITRIOS (NLZ JUDO,) vs DITOMMASO MATTIA (JUDO MONDOLFO,MAR) 12:15 - 12:20 (00:05) 2 |
U21 M +100KG #1105 ROSSI EMILIANO (CASTELVERDE RM,LAZ) vs ŠESTAK KARLO (BB,) 12:15 - 12:20 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1155 12:15 - 12:20 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1280 12:15 - 12:20 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1330 12:15 - 12:20 (00:05) 2 |
12:16 | ||||||
12:17 | ||||||
12:18 | ||||||
12:19 | ||||||
12:20 |
U21 M -81KG #1344 BALDESSARI LUCA (J.C. PERGINE TN,TRE) vs PALOMBO ALESSANDRO_EYAANE (KDK SPELLO PG,UMB) 12:20 - 12:25 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1381 ARTICOLO DANILO (KOIZUMI SCICLI,SIC) 12:20 - 12:25 (00:05) 2 |
U21 M +100KG #1106 FIDONE FRANCESCO (KOIZUMI SCICLI,SIC) vs ARMANO FEDERICO (JUDOKWAIMESTRE,VEN) 12:20 - 12:25 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1156 12:20 - 12:25 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1281 12:20 - 12:25 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1331 12:20 - 12:25 (00:05) 2 |
12:21 | ||||||
12:22 | ||||||
12:23 | ||||||
12:24 | ||||||
12:25 |
U21 M -81KG #1345 PICCOLO LEONARDO (ACCADEMIA TO,PIE) 12:25 - 12:30 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1382 BADIANE BRUNO_KARAMBA (COMUNALE RN,EMI) vs VESTALI MARCO (KUMIAI TO,PIE) 12:25 - 12:30 (00:05) 2 |
U21 M +100KG #1107 VITOLO LUIGI (GRIVIT SA,CAM) vs DI_FLAVIO FRANCESCO (CASTELVERDE RM,LAZ) 12:25 - 12:30 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1157 12:25 - 12:30 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1282 12:25 - 12:30 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1332 12:25 - 12:30 (00:05) 2 |
12:26 | ||||||
12:27 | ||||||
12:28 | ||||||
12:29 | ||||||
12:30 |
U21 M -81KG #1346 TOSCA ANDREA (J.K.J. CAPIAGO,LOM) vs TITTI ELIA (JUDO MONDOLFO,MAR) 12:30 - 12:35 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1383 LAZZARI NICOLA (JUDO TREVISO,VEN) vs MANETTA LEONARDO (J.C. SAKURA IM,LIG) 12:30 - 12:35 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1108 12:30 - 12:35 (00:05) 2 |
U21 M -100KG #1158 12:30 - 12:35 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1283 12:30 - 12:35 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1333 12:30 - 12:35 (00:05) 2 |
12:31 | ||||||
12:32 | ||||||
12:33 | ||||||
12:34 | ||||||
12:35 |
U21 M -81KG #1347 COVI SIMONE (JUDO SAN TN,TRE) vs GALLINA ANDREA (CSJ ROMA,LAZ) 12:35 - 12:40 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1384 OBREJA EDWARD_THEODOR (IZUMO SPORT ASD,TOS) vs TOCCI MATTIA (TEAM IACOVAZZI,PUG) 12:35 - 12:40 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1109 12:35 - 12:40 (00:05) 2 |
U21 M -100KG #1159 12:35 - 12:40 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1284 12:35 - 12:40 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1334 12:35 - 12:40 (00:05) 2 |
12:36 | ||||||
12:37 | ||||||
12:38 | ||||||
12:39 | ||||||
12:40 |
U21 M -81KG #1348 CAMELLINI ALESSANDRO (DOJO SDK,EMI) vs LUSUARDI MARCO (ASD P CORASSORI,EMI) 12:40 - 12:45 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1385 BELLINI ALESSANDRO (CSJ ROMA,LAZ) 12:40 - 12:45 (00:05) 2 |
U21 M +100KG #1110 PARADISO LORENZO (DYNAMIC GRAVINA,SIC) 12:40 - 12:45 (00:05) 2 |
U21 M -100KG #1160 CILIANI ANDREA (ARASHIBRACCIANO,LAZ) 12:40 - 12:45 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1285 12:40 - 12:45 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1335 12:40 - 12:45 (00:05) 2 |
12:41 | ||||||
12:42 | ||||||
12:43 | ||||||
12:44 | ||||||
12:45 |
U21 M -81KG #1349 CAPPONI NICHOLAS (JUDOKAN,LAZ) 12:45 - 12:50 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1386 DA_DALT MARCO (JUDO TAMAI,FRI) vs TSURKAN IGOR (J ODESSA,) 12:45 - 12:50 (00:05) 2 |
U21 M +100KG #1111 12:45 - 12:50 (00:05) 2 |
U21 M -100KG #1161 GRAZIOSI DAVIDE (HARMONY CLUB,LAZ) 12:45 - 12:50 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1286 12:45 - 12:50 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1336 12:45 - 12:50 (00:05) 2 |
12:46 | ||||||
12:47 | ||||||
12:48 | ||||||
12:49 | ||||||
12:50 |
U21 M -81KG #1350 INDELICATO FILIPPO (ROBUR ET FIDES,LOM) vs FARNESI MATTEO (JUDO PRENESTE,LAZ) 12:50 - 12:55 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1387 CHIARI NICOLA (KSDK PARMA,EMI) 12:50 - 12:55 (00:05) 2 |
U21 M +100KG #1112 12:50 - 12:55 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1162 12:50 - 12:55 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1287 12:50 - 12:55 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1337 12:50 - 12:55 (00:05) 2 |
12:51 | ||||||
12:52 | ||||||
12:53 | ||||||
12:54 | ||||||
12:55 |
U21 M -81KG #1351 SALVETTI ELIA (FORZA COSTANZA,LOM) 12:55 - 13:00 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1388 DI_PASQUALE MATTEO (CHAMPION SPORT,MOL) vs BARBIERI SAMUELE (ASD P CORASSORI,EMI) 12:55 - 13:00 (00:05) 2 |
U21 M +100KG #1113 12:55 - 13:00 (00:05) 2 |
U21 M -100KG #1163 12:55 - 13:00 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1288 12:55 - 13:00 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1338 12:55 - 13:00 (00:05) 2 |
12:56 | ||||||
12:57 | ||||||
12:58 | ||||||
12:59 | ||||||
13:00 |
U21 M -81KG #1352 PRIVITERA GIACOMO (POL. YUBIKAI RM,LAZ) vs SONCIN RICCARDO_LORENZO (RONIN LATINA,LAZ) 13:00 - 13:05 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1389 13:00 - 13:05 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1114 13:00 - 13:05 (00:05) 2 |
U21 M -100KG #1164 13:00 - 13:05 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1289 13:00 - 13:05 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1339 13:00 - 13:05 (00:05) 2 |
13:01 | ||||||
13:02 | ||||||
13:03 | ||||||
13:04 | ||||||
13:05 |
U21 M -81KG #1353 13:05 - 13:10 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1390 13:05 - 13:10 (00:05) 2 |
U21 M -73KG #1115 13:05 - 13:10 (00:05) 2 |
U21 M -100KG #1165 13:05 - 13:10 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1290 13:05 - 13:10 (00:05) 2 |
U21 M -90KG #1340 13:05 - 13:10 (00:05) 2 |
13:06 | ||||||
13:07 | ||||||
13:08 | ||||||
13:09 | ||||||
13:10 |
U21 M -81KG #1354 13:10 - 13:15 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1391 13:10 - 13:15 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1485 ROSINA SVEVA (MESTRE 2001 VE,VEN) vs FASCIANO AURORA (JUDOKAN,LAZ) 13:10 - 13:15 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1520 CVJETKO NINA (BB,) vs AMENDOLA ALESSIA (KODOKAN BRIENZA,BAS) 13:10 - 13:15 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1435 QUADRIO ANITA (PIOLTELLO,LOM) vs LESCANO SOL (JUDO V. VENETO,VEN) 13:10 - 13:15 (00:05) 2 |
U21 M -66KG #1341 13:10 - 13:15 (00:05) 2 |
13:11 | ||||||
13:12 | ||||||
13:13 | ||||||
13:14 | ||||||
13:15 |
U21 M -81KG #1355 13:15 - 13:20 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1392 13:15 - 13:20 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1486 PEDE STEFANIA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs MARI GAIA (J.C. TOLMEZZO,FRI) 13:15 - 13:20 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1521 ROSSOLATO GIULIA (POL. MONTEREALE,FRI) vs SERENI SARA (ACADEMY MODENA,EMI) 13:15 - 13:20 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1436 BICCHERI ANNA (KDK SPELLO PG,UMB) vs NALI BEATRICE (SPORT TEAM UD,FRI) 13:15 - 13:20 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1460 CECI MATILDE (BANZAI CORTINA,LAZ) vs DI_MARCO CHIARA (MENCHELLA CLUB,LAZ) 13:15 - 13:20 (00:05) 2 |
13:16 | ||||||
13:17 | ||||||
13:18 | ||||||
13:19 | ||||||
13:20 |
U21 M -81KG #1356 13:20 - 13:25 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1393 13:20 - 13:25 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1487 ZINCHENKO YANA (JUDO BERGAMO,LOM) vs MURA SIMONA_MYRIAM (MENCHELLA CLUB,LAZ) 13:20 - 13:25 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1522 KUZMENKO YULIIA (J ODESSA,) vs IACONIS AURORA (CENTROJ.COMO,LOM) 13:20 - 13:25 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1437 MACCARIO CHIARA_VICTORIA (YOSHINRYU,LIG) vs VISMARA ALICE (JUDO BERGAMO,LOM) 13:20 - 13:25 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1461 ZILIOLI CAROLINA_ELISA (JUDO TAMAI,FRI) vs CAPPADONNA ALICE (PIOLTELLO,LOM) 13:20 - 13:25 (00:05) 2 |
13:21 | ||||||
13:22 | ||||||
13:23 | ||||||
13:24 | ||||||
13:25 |
U21 M -81KG #1357 13:25 - 13:30 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1394 13:25 - 13:30 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1488 BAUDO GRETA (JUDO GAVIRATE,LOM) vs FOLTRAN MARINA (JUDO TAMAI,FRI) 13:25 - 13:30 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1523 PREJALMINI JOLANDA_MARIA (C.S. MARASSI,LIG) vs ZAPPA_CASATI GAIA (J.C. SEGRATE MI,LOM) 13:25 - 13:30 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1438 BAIMA ALESSANDRA (ASD CENTRO TO,PIE) vs ARAPAJ HELENI (DOJO EQUIPE BO,EMI) 13:25 - 13:30 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1462 AUTIERO ILONA (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs TUMINO ALESSIA (JUDOKI SSD,SIC) 13:25 - 13:30 (00:05) 2 |
13:26 | ||||||
13:27 | ||||||
13:28 | ||||||
13:29 | ||||||
13:30 |
U21 M -81KG #1358 13:30 - 13:35 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1395 13:30 - 13:35 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1489 ALZETTA IOLE (POL. MONTEREALE,FRI) vs NATALI MARTINA (ISAO OKANO CLUB,LOM) 13:30 - 13:35 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1524 LILLO EMMA (PGFLIBERTASJUDO,TOS) vs BAGLIONI SOFIA (JUDO SAN TN,TRE) 13:30 - 13:35 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1439 ONDEI SERENA (JUDO BERGAMO,LOM) 13:30 - 13:35 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1463 SPEROTTI CLAUDIA (EQUIPE CALDOGNO,VEN) vs TRONGONE FRANCESCA (JUDO SHIAI,EMI) 13:30 - 13:35 (00:05) 2 |
13:31 | ||||||
13:32 | ||||||
13:33 | ||||||
13:34 | ||||||
13:35 |
U21 M -81KG #1359 13:35 - 13:40 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1396 13:35 - 13:40 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1490 ORLANDO ALESSIA (JUDO KUROKI,FRI) vs SCAFFIDI AURORA (JUDO VANZAGO MI,LOM) 13:35 - 13:40 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1525 CALVANI ELEONORA_LAVINIA (NIPPON CLUB,LAZ) vs TORDI ELENA (JUDOKAN,LAZ) 13:35 - 13:40 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1440 VEGLIA GRETA (MENCHELLA CLUB,LAZ) vs LAURINO SILVANA (PRINCE,BAS) 13:35 - 13:40 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1464 SILVANI LUNA (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs FOLLADOR VIRGINIA (DLF UDINE,FRI) 13:35 - 13:40 (00:05) 2 |
13:36 | ||||||
13:37 | ||||||
13:38 | ||||||
13:39 | ||||||
13:40 |
U21 M -81KG #1360 13:40 - 13:45 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1397 13:40 - 13:45 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1491 PLATANIA AURORA (DYNAMIC GRAVINA,SIC) vs STORIONE ELENA (ASD IPPON CLUB,SIC) 13:40 - 13:45 (00:05) 2 |
U21 F -78KG #1526 GIUSTI ELEONORA (HIDENOBU YANO,EMI) vs BALTEANU ISABELLA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 13:40 - 13:45 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1441 ZEME CARLOTTA (KUMIAI TO,PIE) vs MENGIA AURORA (CSJ ROMA,LAZ) 13:40 - 13:45 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1465 REVELLI GINEVRA (SEMMON GAKKO GE,LIG) vs CADDEO VIOLA (ICHNOS CA,SAR) 13:40 - 13:45 (00:05) 2 |
13:41 | ||||||
13:42 | ||||||
13:43 | ||||||
13:44 | ||||||
13:45 |
U21 M -81KG #1361 13:45 - 13:50 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1398 13:45 - 13:50 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1492 CINCOTTA MARTINA (PGFLIBERTASJUDO,TOS) vs LO_GATTO FABIOLA (SPORT TEAM UD,FRI) 13:45 - 13:50 (00:05) 2 |
U21 F -78KG #1527 TROTTA DANILA (SAN MAMOLO,EMI) vs TOCCI ROSSANA (TEAM IACOVAZZI,PUG) 13:45 - 13:50 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1442 CONSONNI SAFIA (J. CHIARAVALLE,MAR) vs MICELI IRENE (J.C. PARABIAGO,LOM) 13:45 - 13:50 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1466 ISABELLA MASSOLI (POETI DEL JUDO,UMB) vs SALMAN MYRYAM (ASD AKIYAMA TO,PIE) 13:45 - 13:50 (00:05) 2 |
13:46 | ||||||
13:47 | ||||||
13:48 | ||||||
13:49 | ||||||
13:50 |
U21 M -81KG #1362 13:50 - 13:55 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1399 TRABUJO ALICE (MESTRE 2001 VE,VEN) vs SALVATORE ALICE (DOJO SDK,EMI) 13:50 - 13:55 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1493 MADDALONI SERENA (STAR JUDO CLUB,CAM) 13:50 - 13:55 (00:05) 2 |
U21 F -78KG #1528 SALVADORI MARISOL (JUDO TREVISO,VEN) vs MILLAURO SARA (TITANIA CLUB CT,SIC) 13:50 - 13:55 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1443 FINESTRONE ILARIA (TEAM IACOVAZZI,PUG) 13:50 - 13:55 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1467 13:50 - 13:55 (00:05) 2 |
13:51 | ||||||
13:52 | ||||||
13:53 | ||||||
13:54 | ||||||
13:55 |
U21 F -57KG #1363 FRADEGRADA ALICE (ISAO OKANO CLUB,LOM) vs BUTACU IULIA_ANTONIA (KUMIAI TO,PIE) 13:55 - 14:00 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1400 PITONZO NOELIA (SANKAKU JUDO CO,LOM) vs BOLOGNA NOEMI (JUDO ACADEMYASD,CAM) 13:55 - 14:00 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1494 13:55 - 14:00 (00:05) 2 |
U21 F -78KG #1529 DI_LAORA CECILIA_CRISTINA (KODOKAN BRIENZA,BAS) vs POSILLIPO SIMONA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 13:55 - 14:00 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1444 13:55 - 14:00 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1468 13:55 - 14:00 (00:05) 2 |
13:56 | ||||||
13:57 | ||||||
13:58 | ||||||
13:59 | ||||||
14:00 |
U21 F -57KG #1364 FERRACINI EMMA (JUDO VANZAGO MI,LOM) vs TONEZZER ELISA (J.C. PERGINE TN,TRE) 14:00 - 14:05 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1401 GAMBARDELLA NINA (JUDO PRENESTE,LAZ) vs MORARU IRINA (DLF TRIESTE,FRI) 14:00 - 14:05 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1495 FROSONI GIULIA (CSJ ROMA,LAZ) 14:00 - 14:05 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1530 CASTIELLO CHIARA (ACCADEMIA TO,PIE) 14:00 - 14:05 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1445 14:00 - 14:05 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1469 SASSI ASIA (JUDO SHIAI,EMI) 14:00 - 14:05 (00:05) 2 |
14:01 | ||||||
14:02 | ||||||
14:03 | ||||||
14:04 | ||||||
14:05 |
U21 M -81KG #1365 14:05 - 14:10 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1402 FREGA CHIARA (JUDO PIOMBINO,TOS) vs SAADI SARA (FULL TIME ASD,SAR) 14:05 - 14:10 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1496 14:05 - 14:10 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1531 14:05 - 14:10 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1446 14:05 - 14:10 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1470 14:05 - 14:10 (00:05) 2 |
14:06 | ||||||
14:07 | ||||||
14:08 | ||||||
14:09 | ||||||
14:10 |
U21 M -81KG #1366 14:10 - 14:15 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1403 14:10 - 14:15 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1497 IOVINO ANNA (NEW CRAZY FITNE,CAM) 14:10 - 14:15 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1532 SIBILLA GIORGIA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 14:10 - 14:15 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1447 14:10 - 14:15 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1471 14:10 - 14:15 (00:05) 2 |
14:11 | ||||||
14:12 | ||||||
14:13 | ||||||
14:14 | ||||||
14:15 |
U21 F -57KG #1367 LANDI LINDA (J.C.BUDOKWAI,TOS) vs TABARI CRISTINA (ASD CENTRO TO,PIE) 14:15 - 14:20 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1404 DE_NARDI ANGELA (JUDO TAMAI,FRI) 14:15 - 14:20 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1498 CONTINANZA ALESSIA (KUMIAI TO,PIE) vs NICOTRA SIRIA_ANGEL (KOIZUMI SCICLI,SIC) 14:15 - 14:20 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1533 14:15 - 14:20 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1448 14:15 - 14:20 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1472 14:15 - 14:20 (00:05) 2 |
14:16 | ||||||
14:17 | ||||||
14:18 | ||||||
14:19 | ||||||
14:20 |
U21 F -57KG #1368 SOLINA STEFANIA (BANZAI CORTINA,LAZ) 14:20 - 14:25 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1405 ANDRETTI SONIA (TORRE DEL GRECO,CAM) 14:20 - 14:25 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1499 GHIGLIONE GIULIA (CRS AKIYAMA TO,PIE) 14:20 - 14:25 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1534 14:20 - 14:25 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1449 14:20 - 14:25 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1473 14:20 - 14:25 (00:05) 2 |
14:21 | ||||||
14:22 | ||||||
14:23 | ||||||
14:24 | ||||||
14:25 |
U21 F -57KG #1369 BIANCULLI GIULIA (ASD JUDO FORIO,CAM) vs MAZZOLI SARA_IVANA (PRO RECCO JUDO,LIG) 14:25 - 14:30 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1406 CANNARA GIORGIA (ASD GIOVINAZZO,LAZ) 14:25 - 14:30 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1500 GUARDUCCI ELENA (CRS AKIYAMA TO,PIE) vs BERSELLINI ALICE (DOJO EQUIPE BO,EMI) 14:25 - 14:30 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1535 14:25 - 14:30 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1450 14:25 - 14:30 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1474 14:25 - 14:30 (00:05) 2 |
14:26 | ||||||
14:27 | ||||||
14:28 | ||||||
14:29 | ||||||
14:30 |
U21 M -81KG #1370 14:30 - 14:35 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1407 MARONGIU ROBERTA (ICHNOS CA,SAR) 14:30 - 14:35 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1501 14:30 - 14:35 (00:05) 2 |
U21 F -78KG #1536 14:30 - 14:35 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1451 14:30 - 14:35 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1475 14:30 - 14:35 (00:05) 2 |
14:31 | ||||||
14:32 | ||||||
14:33 | ||||||
14:34 | ||||||
14:35 |
U21 M -81KG #1371 14:35 - 14:40 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1408 14:35 - 14:40 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1502 14:35 - 14:40 (00:05) 2 |
U21 F -78KG #1537 14:35 - 14:40 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1452 14:35 - 14:40 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1476 14:35 - 14:40 (00:05) 2 |
14:36 | ||||||
14:37 | ||||||
14:38 | ||||||
14:39 | ||||||
14:40 |
U21 F -57KG #1372 PIGOLI MATILDE (LE SORGIVE MN,LOM) 14:40 - 14:45 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1409 14:40 - 14:45 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1503 14:40 - 14:45 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1538 14:40 - 14:45 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1453 14:40 - 14:45 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1477 14:40 - 14:45 (00:05) 2 |
14:41 | ||||||
14:42 | ||||||
14:43 | ||||||
14:44 | ||||||
14:45 |
U21 F -57KG #1373 DEMATTÈ ANGELICA (JUDO SAN TN,TRE) 14:45 - 14:50 (00:05) 2 |
U21 M -81KG #1410 14:45 - 14:50 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1504 14:45 - 14:50 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1539 14:45 - 14:50 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1454 14:45 - 14:50 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1479 14:45 - 14:50 (00:05) 2 |
14:46 | ||||||
14:47 | ||||||
14:48 | ||||||
14:49 | ||||||
14:50 |
U21 F -44KG #1374 SALVADORI SARA (DLF UDINE,FRI) vs MAZZILLI AURORA (ASD BORGO PRATI,LAZ) 14:50 - 14:55 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1421 14:50 - 14:55 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1505 14:50 - 14:55 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1540 14:50 - 14:55 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1455 14:50 - 14:55 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1480 14:50 - 14:55 (00:05) 2 |
14:51 | ||||||
14:52 | ||||||
14:53 | ||||||
14:54 | ||||||
14:55 |
U21 M -81KG #1375 14:55 - 15:00 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1422 14:55 - 15:00 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1506 14:55 - 15:00 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1541 14:55 - 15:00 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1456 14:55 - 15:00 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1481 14:55 - 15:00 (00:05) 2 |
14:56 | ||||||
14:57 | ||||||
14:58 | ||||||
14:59 | ||||||
15:00 |
U21 M -81KG #1376 15:00 - 15:05 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1423 15:00 - 15:05 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1507 15:00 - 15:05 (00:05) 2 |
U21 F -78KG #1542 15:00 - 15:05 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1457 15:00 - 15:05 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1482 15:00 - 15:05 (00:05) 2 |
15:01 | ||||||
15:02 | ||||||
15:03 | ||||||
15:04 | ||||||
15:05 |
U21 M -81KG #1377 15:05 - 15:10 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1424 15:05 - 15:10 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1508 15:05 - 15:10 (00:05) 2 |
U21 F -78KG #1543 15:05 - 15:10 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1458 15:05 - 15:10 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1483 15:05 - 15:10 (00:05) 2 |
15:06 | ||||||
15:07 | ||||||
15:08 | ||||||
15:09 | ||||||
15:10 |
U21 F -57KG #1411 15:10 - 15:15 (00:05) 2 |
U21 F +78KG #1425 CASASOLA JNDRA (NLZ JUDO,) vs RICCIO LISA (J.C. SAKURA IM,LIG) 15:10 - 15:15 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1509 15:10 - 15:15 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1544 15:10 - 15:15 (00:05) 2 |
U21 F -52KG #1459 15:10 - 15:15 (00:05) 2 |
U21 F -70KG #1484 15:10 - 15:15 (00:05) 2 |
15:11 | ||||||
15:12 | ||||||
15:13 | ||||||
15:14 | ||||||
15:15 |
U21 F -57KG #1412 15:15 - 15:20 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1426 15:15 - 15:20 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1510 15:15 - 15:20 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1545 15:15 - 15:20 (00:05) 2 |
||
15:16 | ||||||
15:17 | ||||||
15:18 | ||||||
15:19 | ||||||
15:20 |
U21 F -57KG #1413 15:20 - 15:25 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1427 15:20 - 15:25 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1511 15:20 - 15:25 (00:05) 2 |
U21 F -78KG #1546 15:20 - 15:25 (00:05) 2 |
||
15:21 | ||||||
15:22 | ||||||
15:23 | ||||||
15:24 | ||||||
15:25 |
U21 F -57KG #1414 15:25 - 15:30 (00:05) 2 |
U21 F +78KG #1428 15:25 - 15:30 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1512 15:25 - 15:30 (00:05) 2 |
U21 F -78KG #1547 15:25 - 15:30 (00:05) 2 |
||
15:26 | ||||||
15:27 | ||||||
15:28 | ||||||
15:29 | ||||||
15:30 |
U21 F -57KG #1415 15:30 - 15:35 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1429 15:30 - 15:35 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1513 15:30 - 15:35 (00:05) 2 |
U21 F -78KG #1548 15:30 - 15:35 (00:05) 2 |
||
15:31 | ||||||
15:32 | ||||||
15:33 | ||||||
15:34 | ||||||
15:35 |
U21 F -57KG #1416 15:35 - 15:40 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1430 15:35 - 15:40 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1514 15:35 - 15:40 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1549 15:35 - 15:40 (00:05) 2 |
||
15:36 | ||||||
15:37 | ||||||
15:38 | ||||||
15:39 | ||||||
15:40 |
U21 F -44KG #1417 15:40 - 15:45 (00:05) 2 |
U21 F +78KG #1431 15:40 - 15:45 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1515 15:40 - 15:45 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1550 15:40 - 15:45 (00:05) 2 |
||
15:41 | ||||||
15:42 | ||||||
15:43 | ||||||
15:44 | ||||||
15:45 |
U21 F -57KG #1418 15:45 - 15:50 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1432 15:45 - 15:50 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1516 15:45 - 15:50 (00:05) 2 |
U21 F -63KG #1551 15:45 - 15:50 (00:05) 2 |
||
15:46 | ||||||
15:47 | ||||||
15:48 | ||||||
15:49 | ||||||
15:50 |
U21 F -57KG #1419 15:50 - 15:55 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1433 15:50 - 15:55 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1517 15:50 - 15:55 (00:05) 2 |
|||
15:51 | ||||||
15:52 | ||||||
15:53 | ||||||
15:54 | ||||||
15:55 |
U21 F -44KG #1420 15:55 - 16:00 (00:05) 2 |
U21 F -57KG #1434 15:55 - 16:00 (00:05) 2 |
U21 F -48KG #1518 15:55 - 16:00 (00:05) 2 |
|||
15:56 | ||||||
15:57 | ||||||
15:58 | ||||||
15:59 | ||||||
16:00 |
U21 F -48KG #1519 16:00 - 16:05 (00:05) 2 |
|||||
16:01 | ||||||
16:02 | ||||||
16:03 | ||||||
16:04 |