Taekwon-do ITF - MIDT-NORSK MESTERSKAP 1/2023- TRONDHEIM - 2023-02-052023-02-05 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2023-02-02 18:11:42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ring 1 | Ring 2 | Ring 3 | Ring 4 | Ring 5 | |
10:30 |
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup 10:30 - 10:45 (00:15) 5 |
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 10:30 - 11:50 (01:20) 15 |
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 10:30 - 11:20 (00:50) 10 |
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup 10:30 - 10:50 (00:20) 8 |
|
10:35 | |||||
10:40 |
28490 Dame Sr. Spes.Tek. Alle Grader 10:40 - 11:05 (00:25) 8 |
||||
10:45 | |||||
10:50 |
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 10:50 - 12:20 (01:30) 31 |
||||
10:55 |
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 10:55 - 11:50 (00:55) 19 |
||||
11:00 | |||||
11:05 | |||||
11:10 |
18490 HERRE SR. SPES.TEK. ALLE GRADER 11:10 - 11:40 (00:30) 9 |
||||
11:15 | |||||
11:20 | |||||
11:25 |
28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup 11:25 - 11:45 (00:20) 8 |
||||
11:30 | |||||
11:35 | |||||
11:40 | |||||
11:45 | |||||
11:50 |
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan 11:50 - 12:05 (00:15) 5 |
29490 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader -160 cm 11:50 - 12:10 (00:20) 6 |
|||
11:55 |
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup 11:55 - 12:15 (00:20) 7 |
24232 Dame Jr.-2 Mønster Alle Gup 11:55 - 12:15 (00:20) 6 |
|||
12:00 | |||||
12:05 | |||||
12:10 |
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 12:10 - 12:35 (00:25) 9 |
||||
12:15 |
29491 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader +160 cm 12:15 - 12:50 (00:35) 11 |
||||
12:20 |
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 12:20 - 12:40 (00:20) 6 |
||||
12:25 |
14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup 12:25 - 13:15 (00:50) 17 |
13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 12:25 - 13:25 (01:00) 21 |
|||
12:30 | |||||
12:35 | |||||
12:40 |
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan 12:40 - 13:15 (00:35) 6 |
||||
12:45 |
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 12:45 - 13:25 (00:40) 7 |
||||
12:50 | |||||
12:55 |
18590 Herre Veteran Spes.Tek. Alle Grader 12:55 - 13:10 (00:15) 5 |
||||
13:00 | |||||
13:05 | |||||
13:10 | |||||
13:15 | |||||
13:20 | |||||
13:25 |
19490 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader -165 cm 13:25 - 13:55 (00:30) 9 |
||||
13:30 |
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm 13:30 - 13:40 (00:10) 3 |
||||
13:35 | |||||
13:40 | |||||
13:45 | |||||
13:50 |
14148 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup +75 kg 13:50 - 14:05 (00:15) 4 |
||||
13:55 |
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm 2 |
||||
14:00 |
14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg 14:00 - 14:40 (00:40) 14 |
28590 Dame Veteran Spes.Tek. Alle Grader 14:00 - 14:10 (00:10) 3 |
|||
14:05 |
14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg 14:05 - 14:55 (00:50) 6 |
||||
14:10 |
14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg 14:10 - 15:05 (00:55) 8 |
||||
14:15 |
13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm 14:15 - 15:10 (00:55) 15 |
||||
14:20 | |||||
14:25 | |||||
14:30 | |||||
14:35 | |||||
14:40 | |||||
14:45 |
25175 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan -65 kg 14:45 - 14:55 (00:10) 2 |
||||
14:50 | |||||
14:55 |
25178 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +65 kg 14:55 - 15:05 (00:10) 2 |
||||
15:00 |
23011 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -160 cm 15:00 - 15:10 (00:10) 3 |
19491 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader +165 cm 15:00 - 16:35 (01:35) 32 |
|||
15:05 |
15178 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +75 kg 15:05 - 15:30 (00:25) 3 |
||||
15:10 |
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm 15:10 - 15:35 (00:25) 9 |
15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +69 kg 15:10 - 15:25 (00:15) 4 |
|||
15:15 |
23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm 15:15 - 15:30 (00:15) 4 |
||||
15:20 | |||||
15:25 |
25149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup +60 kg 15:25 - 15:35 (00:10) 3 |
||||
15:30 | |||||
15:35 |
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm 15:35 - 15:45 (00:10) 3 |
15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg 15:35 - 16:25 (00:50) 6 |
|||
15:40 |
24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg 15:40 - 16:15 (00:35) 4 |
17145 Herre Veteran Sparring Alle Gup +75 kg 15:40 - 15:50 (00:10) 3 |
|||
15:45 | |||||
15:50 |
24186 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan 61-65 kg 15:50 - 16:00 (00:10) 2 |
||||
15:55 |
17174 Herre Veteran Sparring 1-3 Dan +84 kg 2 |
||||
16:00 | |||||
16:05 |
27115 Dame Sr./Veteran Sparring Alle Gup +60 kg 16:05 - 16:15 (00:10) 3 |
24148 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup +56 kg 16:05 - 16:35 (00:30) 6 |
|||
16:10 | |||||
16:15 | |||||
16:20 |
15110 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup -69 kg 16:20 - 16:30 (00:10) 3 |
||||
16:25 | |||||
16:30 |