Results
TAEKWON-DO ITF - MIDT-NORSK MESTERSKAP 2/2024 - TRONDHEIM - Results
Search:
CSV Export
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
1
KINDSBEKKEN ÅDNE
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
2
SIRA HALVOR HAGEN
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
3
MIETINEN TOR GUSTAV
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
4
KLEVSTUEN-MØRTSELL ALEKSANDER
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
1
HANGER ODIN RØKKE
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
2
SUNDE NICOLAI
FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
13043 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -155 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
13043 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -155 cm
1
KARLSEN HERMANN WANG
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13043 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -155 cm
2
ØLANDER TRYGVE ÅKVIK
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup 155-165 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup 155-165 cm
1
WHITE THOMAS
OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup 155-165 cm
2
BERGIN-GJØNNES KEVIN
ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup 155-165 cm
3
BASA TEODOR SEBASTIAN
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup 155-165 cm
4
ROGNES INGE
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup 155-165 cm
5
WORMDAL OLE
LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup 155-165 cm
5
ASFADAY SALMAN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13045 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm -60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
13045 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm -60 kg
1
GUSSIÅS JULIAN MEISINGSET
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13045 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm -60 kg
2
BRATLI ASLAK
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13045 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm -60 kg
3
PETTERSEN EMRIK
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13045 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm -60 kg
4
TIRSLAUG VARG
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
13045 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm -60 kg
5
GJEDREM SILAS
FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
13045 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm -60 kg
5
HØVERSTAD SIGURD STØLEN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm +60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm +60 kg
1
KVERNBERG THEODOR INGEBRIGTSEN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm +60 kg
2
KJERRINGVÅG MATHIAS
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm +60 kg
3
WELDE OLIVER STAVHEIM
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm +60 kg
3
THYVE OLIVER
OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm +60 kg
5
HAVNES DE JONG NOAH JOHANNES
HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm +60 kg
5
ZAHL FELIX ANDRE SKJØTSKIFT
OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm +60 kg
5
OLSEN JOHAN
FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm +60 kg
5
MOEN FREDRIK BERGERSEN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm +60 kg
9
IDSØ SONDRE AUSEN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
1
KLEVSTUEN-MØRTSELL ALEKSANDER
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
2
STUELAND OLSEN THOMAS
SORTLAND TAEKWONDO-KLUBB
NORWAY
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
3
KINDSBEKKEN ÅDNE
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
4
HANGER ODIN RØKKE
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
SIRA HALVOR HAGEN
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
MIETINEN TOR GUSTAV
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
BLÅSBERG OLIVER
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
1
BASA TEODOR SEBASTIAN
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
2
PAJEWSKI DAWID
ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
3
ASFADAY SALMAN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
3
BRATLI ASLAK
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
HAVNES DE JONG NOAH JOHANNES
HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
BLAKLI SVERRE HARKJERR
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
WHITE THOMAS
OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
WELDE OLIVER STAVHEIM
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
ROGNES INGE
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
TIRSLAUG VARG
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
KVERNBERG THEODOR INGEBRIGTSEN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
BERGIN-GJØNNES KEVIN
ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
FISKE JONAS BRUVOLD
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
MOEN FREDRIK BERGERSEN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
BREVIK SIGURD
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
ZAHL FELIX ANDRE SKJØTSKIFT
OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
ØLANDER TRYGVE ÅKVIK
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
HØVERSTAD SIGURD STØLEN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
NOSSUM STORM
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
GUSSIÅS JULIAN MEISINGSET
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
PETTERSEN EMRIK
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
HOVLANDSVÅG BO HOSETH
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
THYVE OLIVER
OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
GJEDREM SILAS
FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
WORMDAL OLE
LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14110 Herre Jr.-2 Sparring 8-5 Gup -70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14110 Herre Jr.-2 Sparring 8-5 Gup -70 kg
1
VÆRING-SKOGRAND TOBIAS
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
14110 Herre Jr.-2 Sparring 8-5 Gup -70 kg
2
OKUMUS MURAT
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
1
LUND NIKOLAI
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
2
HAUKÅS MAGNUS
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
3
DANIELSEN JOHAN KJESTVEIT
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
4
TUFTE DAVID
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
5
WAHL SIMEN
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-70 kg
1
STUVLAND BRAGE WIIG
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-70 kg
2
GARSHOL EINAR INGEBERG
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-70 kg
3
KJØREN NEGAARD SEBASTIAN
ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-70 kg
4
NESSE-OLSEN LARS-HENRIK
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-70 kg
5
JENSEN LEONARD
RANHEIM TKD
NORWAY
14146 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 70-75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14146 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 70-75 kg
1
NORDAL MAGNUS FRIELE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14146 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 70-75 kg
2
LIEN SIVERT
HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14146 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 70-75 kg
3
BREVIK-ENGE SONDRE
KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
1
BRUBAK EIVIND KJØLSØ
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
2
HATLØ HARALD-PONSIANO
HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
3
SVEBERG JOEL
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
4
LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
5
HÖRNQVIST SMITH NICHOLAS
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
1
DYRHAUG LEANDER
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
1
GAUSTAD ESPEN
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
14211 Herre Jr.-2 Mønster 8-5 Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
14211 Herre Jr.-2 Mønster 8-5 Gup
1
OKUMUS MURAT
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14211 Herre Jr.-2 Mønster 8-5 Gup
2
VÆRING-SKOGRAND TOBIAS
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
1
NESSE-OLSEN LARS-HENRIK
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
2
ØHLÉN HÅKON MOTRØEN
SELBU TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
3
BREVIK-ENGE SONDRE
KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
3
BRUBAK EIVIND KJØLSØ
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
HÖRNQVIST SMITH NICHOLAS
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
WAHL SIMEN
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
NORDAL MAGNUS FRIELE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
HATLØ HARALD-PONSIANO
HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
GARSHOL EINAR INGEBERG
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
ELVHEIM PETTER
ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
DANIELSEN JOHAN KJESTVEIT
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
TUFTE DAVID
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
JENSEN LEONARD
RANHEIM TKD
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
HAUKÅS MAGNUS
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
KJØREN NEGAARD SEBASTIAN
ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
17
LUND NIKOLAI
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
17
MASTAD DANIEL LENNART
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
17
SVEBERG JOEL
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
17
LIEN SIVERT
HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
1
EINMO GABRIEL LISTANCO
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
2
KJØLSØ TOBIAS
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
SOLLI ÅSMUND
SELBU TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
GUILLEN CARLOS MANUEL
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
GRANDE SKODJE GUSTAV
HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
SELNÆS MARTIN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
HANSEN MAGNUS LYSÅ
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
SOLSEM ODNE EDVART
SORTLAND TAEKWONDO-KLUBB
NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
GAUSTAD ESPEN
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
DUÅS SIGURD OLAV
SORTLAND TAEKWONDO-KLUBB
NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
DYRHAUG LEANDER
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15119 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup +69 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15119 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup +69 kg
1
OT YUNUS
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15119 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup +69 kg
2
LERAAND ADRIAN
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
15119 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup +69 kg
3
JOHANSEN CHRISTOFFER
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
15149 Herre Sr. Sparring 4-1 Gup +69 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15149 Herre Sr. Sparring 4-1 Gup +69 kg
1
KARLSEN BENJAMIN
OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15149 Herre Sr. Sparring 4-1 Gup +69 kg
2
VASO LAERTIS
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15149 Herre Sr. Sparring 4-1 Gup +69 kg
3
LANGLAND TORBJØRN
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
1
EL-AGROUDI TAREK
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
2
HAAHJEM BRENDEN HÅKON
HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
1
TØNDER LARS
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
2
STEINKJER INGEBRIGT
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
3
BERG MARTIN ALEKSANDER
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
4
EL-AGROUDI TAREK
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
BRATTSET EIVIND
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
HAAHJEM BRENDEN HÅKON
HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
SCHEI RÅG DYRNES
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
17145 Herre Veteran Sparring 8-1 Gup +84 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
17145 Herre Veteran Sparring 8-1 Gup +84 kg
1
WOLD KNUT EIRIK
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
17145 Herre Veteran Sparring 8-1 Gup +84 kg
2
MOE ARNE HARALD
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
1
BARLAND RUNE T.
SELBU TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
2
GIMSE ANTON
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
1
LERAAND ADRIAN
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
2
JOHANSEN CHRISTOFFER
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
3
OT YUNUS
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
1
KARLSEN BENJAMIN
OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
2
KOKKVOLL ESPEN SUNDT
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
WALE ERIK
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
WESENBERG LEE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
GIPLING-SAGFJÆRA ROBERT
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
NORDVIK RONNY
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
MOE ARNE HARALD
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
LANGLAND TORBJØRN
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
9
VASO LAERTIS
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
18592 Herre Sr./Veteran Spes.Tek. Alle grader
Categories
Rank
Name
Club
Country
18592 Herre Sr./Veteran Spes.Tek. Alle grader
1
KOKKVOLL ESPEN SUNDT
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
19490 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader -165 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
19490 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader -165 cm
1
BASA TEODOR SEBASTIAN
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
19492 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader 165 -175 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
19492 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader 165 -175 cm
1
KJØREN NEGAARD SEBASTIAN
ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
19493 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader +176 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
19493 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader +176 cm
1
GRANDE SKODJE GUSTAV
HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23011 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
23011 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -160 cm
1
HEGGELUND JENSEN RONJA
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
1
SVEGÅRD JOHANNE
ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
2
OKUMUS YASEMIN
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
3
ELLINGSEN JOHANNA
SORTLAND TAEKWONDO-KLUBB
NORWAY
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
1
SÆTHER INA LINNEA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
2
AKRIM SIMONE
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
3
BEKKVIK ISADORA HELENA
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
4
SUNDE ANE
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
5
SEEHUUS EMMA SOFIE
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
5
HÅNDSTAD SILSETH REBEKKA
HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
5
SKARBØVIK MARTINE
HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
1
LØVDAL-BAKKEN MIA
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
2
ISDAHL EMELI STAMNES
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
3
ULRIKSEN ELLINOR ALMENNING
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
3
SJØTRØ TUVA VENES
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
PEDERSEN SANNA MOE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
DAHL EMILIE
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
GABRIELSEN INGRID LAILA
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
DOLAN ASHLING
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
AKSAAS RONJA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
NESSE VERKLAND EIVOR
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
ARNTSEN BYBERG ELISE
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
JØRGENSEN PERNILLE
OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
HAUGEN EIRIN
ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
REINÅS CORNELIA
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
VIGGEN LIVE
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
1
OKUMUS YASEMIN
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
2
NIELSEN JULIE SANDVIK
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
3
HEGGELUND JENSEN RONJA
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
4
TAN CHANDICE
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
SKJERSLI HILMA JOHANNE FORBORD
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
CHOUDHARY SIYA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
ELLINGSEN JOHANNA
SORTLAND TAEKWONDO-KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
1
LØVDAL-BAKKEN MIA
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
2
REINÅS CORNELIA
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
3
STENSRUD ALIDA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
3
ISDAHL EMELI STAMNES
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
SELAND KRISTINE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
JØRGENSEN PERNILLE
OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
SKARBØVIK MARTINE
HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
SJØTRØ TUVA VENES
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
DAHL EMILIE
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
AKRIM SIMONE
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
GABRIELSEN INGRID LAILA
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
STORVAND MAIKEN HERMINE
HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
SANDE EDEL
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
DOLAN ASHLING
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
BRUSTAD ZELIA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
HÅNDSTAD SILSETH REBEKKA
HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
HAUGEN EIRIN
ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
PEDERSEN SANNA MOE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
FOSSDAL HILDA RØE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
AKSAAS RONJA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
NESSE VERKLAND EIVOR
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
SKIPENES PETRA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
SUNDE ANE
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
HANSEN EMMA
SORTLAND TAEKWONDO-KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
ARNTSEN BYBERG CELINA
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
BEKKVIK ISADORA HELENA
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
SEEHUUS EMMA SOFIE
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
ARNTSEN BYBERG ELISE
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
VIGGEN LIVE
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -65 kg
1
REZAI MOBINA
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -65 kg
2
STRANDEN CAMILLA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -65 kg
3
FERAGEN LENA VANVIK
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -65 kg
3
LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -65 kg
5
KOLKO JOUDI
HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -65 kg
5
NARASIRISAP THANNARAT
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -65 kg
5
CHIAPPA EMMA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -65 kg
5
MOE SIGRID JACOBSDATTER
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24147 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +65 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24147 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +65 kg
1
OTHELIE VOLD MIRIAM
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
24147 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +65 kg
2
NORDLUND NATHALIE
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
24182 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -63 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
24182 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -63 kg
1
LINN-VALDOR MARTINE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24182 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -63 kg
2
REINÅS AURORA
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24182 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -63 kg
3
SCHAUER SOPHIE CHARLOTTE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24182 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -63 kg
4
LØVSETH KAROLINE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24182 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -63 kg
5
BJERKAN MIA SOFIE
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
1
KOLKO JOUDI
HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
2
OTHELIE VOLD MIRIAM
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
3
REZAI MOBINA
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
3
NARASIRISAP THANNARAT
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
JARWSON VILDE GUNDERSEN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
NORDLUND NATHALIE
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
RAAEN ULRIKKE GJERNES
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
LUTHER KLARA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
STRANDEN CAMILLA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
FERAGEN LENA VANVIK
MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
SOLEMSLI EMILIE OLISE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
1
STENDAL THALIA SAFIRA
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
2
VASSENG BERET- OLEA
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
LINN-VALDOR MARTINE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
FISKE HEIDI
SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB
NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
FOSSDAL LINA RØE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
SCHAUER SOPHIE CHARLOTTE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
BJERKAN MIA SOFIE
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
LØVSETH KAROLINE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
REINÅS AURORA
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
25179 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +60 kg
Categories
Rank
Name
Club
Country
25179 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +60 kg
1
DAUKSAITE BARBORA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
25179 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +60 kg
2
LARSEN RONJA
HADSEL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
25179 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +60 kg
3
HERSTAD NATHALIE
NIDAROSTKD
NORWAY
25179 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +60 kg
4
BØKESTAD ASTRID B.
SORTLAND TAEKWONDO-KLUBB
NORWAY
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
1
DAUKSAITE BARBORA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
2
LARSEN RONJA
HADSEL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
3
HERSTAD NATHALIE
NIDAROSTKD
NORWAY
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
4
HAUKEBØ SOLVEIG
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
5
BØKESTAD ASTRID B.
SORTLAND TAEKWONDO-KLUBB
NORWAY
27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
Categories
Rank
Name
Club
Country
27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
1
STEINKJER AUD-ELI
VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
2
BAKKEN ANNA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
3
FOSSDAL ANITA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
4
SELAND GRY
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
1
LEFSTAD BODIL
GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
2
JENSEN MARIT HEGGELUND
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
Categories
Rank
Name
Club
Country
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
1
BERG-TESDAL ÅSHILD
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
2
JURIKOVA NORA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
GRØNLI MARIE KATRINE
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
4
MATHISEN IDA
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
NESSE GRETE AGATHE
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
GJENGÅR ANNIKEN
TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
28591 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. Alle Grader
Categories
Rank
Name
Club
Country
28591 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. Alle Grader
1
LARSEN RONJA
HADSEL TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
29490 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader -160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
29490 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader -160 cm
1
HEGGELUND JENSEN RONJA
MELHUS TAEKWON-DO
NORWAY
29491 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader +160 cm
Categories
Rank
Name
Club
Country
29491 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader +160 cm
1
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL
MOLDE TAEKWON-DO KLUBB
NORWAY
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-23 16:57:55 CEST +02:00)