Results
 
Taekwon-do ITF - Østlandscup 3 2017 - Øst - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
001 ITF ØC Mønster D. Jr. grønt 1gold Pajevic Olivera Ljungby TKD  SWEDEN
        001 ITF ØC Mønster D. Jr. grønt 2silver Rozwens Marta Ljungby TKD  SWEDEN
        001 ITF ØC Mønster D. Jr. grønt 3bronze Ziolkowski Zuzanna Lier TKD  NORWAY
        001 ITF ØC Mønster D. Jr. grønt 3bronze Sandoval Frida Stølen Oslo Øst TKD  NORWAY
        001 ITF ØC Mønster D. Jr. grønt 5 Prebe Vistad Emma Skien TKD  NORWAY
        001 ITF ØC Mønster D. Jr. grønt 5 Helgesen-Murad Amalie Bodur ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        001 ITF ØC Mønster D. Jr. grønt 5 Andreasson Emma Ljungby TKD  SWEDEN
        001 ITF ØC Mønster D. Jr. grønt 5 Jakubowicz Martyna Ljungby TKD  SWEDEN
        001 ITF ØC Mønster D. Jr. grønt 9 Lindèn Julia Frölunda TKD  SWEDEN
        001 ITF ØC Mønster D. Jr. grønt 9 Skatvedt Molland Jenny Bærum TKD  NORWAY
002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 1gold Strandskog Frøya Tønsberg TKD  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 2silver Høvås Christine Skien TKD  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 3bronze El-Agroudi Lina Porsgrunn TKD  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 3bronze Kristiansen Cornelia Helen Haugen Kongsvinger TKD ITF  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 5 Stenseng Elisabeth Bærum TKD  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 5 Ovlien Emma Jessheim TKD  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 5 Kvaran Nora Baudouin Lie Trondheim TKD  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 5 Askeland Thea Asheim Porsgrunn TKD  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 9 Pettersen Maia Zhu Kongsvinger TKD ITF  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 9 Moe-Handeland Silje Gurine Træleborg TKD  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 9 Nichitoiu Denisa Ljungby TKD  SWEDEN
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 9 Jankiewicz Julia W. Drammen TKD  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 9 Larsson Nicole Billdal TKD  SWEDEN
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 9 Svendsen Camilla Klingen Sandefjord TKD  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 9 Sommermo Hanne Røyken TKD  NORWAY
        002 ITF ØC Mønster D. Jr. blått 9 Shahin Ranija Træleborg TKD  NORWAY
003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 1gold Andresen Anne Maria Melhus TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 2silver Lillelien Nora Beck Røyken TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 3bronze Ommundsen Malin Sørli Kristiansand TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 3bronze Mørk Aina Asker TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 5 Kwak Dowon Porsgrunn TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 5 Ayala-Trjillo Luna Silvana Ål TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 5 Elsebutangen Synne Hagvåg Jessheim TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 5 Flaatten Ingrid Porsgrunn TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 9 Kågen Siri O Lier TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 9 Krog Josefine Bærum TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 9 krosser Heidi Helgerud Lier TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 9 Shirazi Rose Drammen TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 9 Krosser Helene Lier TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 9 Chuhan Areeba Oslo Øst TKD  NORWAY
        003 ITF ØC Mønster D. Jr. rødt 9 Birkeland Nicoline Campbell Bærum TKD  NORWAY
004 ITF ØC Mønster D. Sr. Grønt-Blått-Rødt 1gold Andersen Ravna Skien TKD  NORWAY
        004 ITF ØC Mønster D. Sr. Grønt-Blått-Rødt 2silver Sundstrøm Beate Drammen TKD  NORWAY
        004 ITF ØC Mønster D. Sr. Grønt-Blått-Rødt 3bronze Kjos Liv Marie Zevenbergen Oslo Øst TKD  NORWAY
        004 ITF ØC Mønster D. Sr. Grønt-Blått-Rødt 4 Stubben Silje Beathe Tønsberg TKD  NORWAY
        004 ITF ØC Mønster D. Sr. Grønt-Blått-Rødt 5 Kjos Kristine Zevenbergen Oslo Øst TKD  NORWAY
        004 ITF ØC Mønster D. Sr. Grønt-Blått-Rødt 5 BLOKKUM ASTRID Melhus TKD  NORWAY
005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 1gold Halling Lina Xiao-Lan Træleborg TKD  NORWAY
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 2silver Ness Thea Johanne Bækø Tønsberg TKD  NORWAY
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 3bronze Tanbjør Kathrine Heggem Oslo Øst TKD  NORWAY
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 3bronze Semb Helene Surnadal TKD  NORWAY
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 5 Jynge Kamma Fossen Christiania TKD  NORWAY
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 5 Oppedal Malin Røyken TKD  NORWAY
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 5 Lundager Linn Anita Trondheim TKD  NORWAY
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 5 Westgaard Cecilie Oslo Øst TKD  NORWAY
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 9 Bakken Fjeld Christine Surnadal TKD  NORWAY
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 9 Komic Aida Ljungby TKD  SWEDEN
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 9 Gustafsson Emma Frölunda TKD  SWEDEN
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 9 Kristiansen Anne-Lise Sandefjord TKD  NORWAY
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 9 Derås-De Jong Rebekka Christianslund TKD  NORWAY
        005 ITF ØC Mønster D. Dan Jr. + Sr. 9 Rautio Ida Välikangas Trondheim TKD  NORWAY
006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 1gold Johnsen Kasper Darell Tønsberg TKD  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 2silver Grevskott Adam Oslo Øst TKD  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 3bronze Hertaas Joachim Oslo Øst TKD  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 3bronze Hansen Fridtjof Drammen TKD  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 5 Hansson-Bärring David Billdal TKD  SWEDEN
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 5 Johansen Lia Ludvig Træleborg TKD  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 5 Hellen Herman Oslo Øst TKD  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 5 Holmström Jack Billdal TKD  SWEDEN
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 9 Tvedt Alex Røyken TKD  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 9 Skoog Jonathan Billdal TKD  SWEDEN
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 9 Segura Mathias Røyken TKD  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 9 Skyrud Erik Glomsås Kongsvinger TKD ITF  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 9 Dyblie Erdal Kristoffer Oslo Øst TKD  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 9 Larsson-Skauli Kasper Oslo Øst TKD  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 9 Otterstad Sebastian Berge Røyken TKD  NORWAY
        006 ITF ØC Mønster H. Jr. grønt 9 Lia Haaseth Oskar Træleborg TKD  NORWAY
007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 1gold Helgerud Vebjørn Drammen TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 2silver Brække Tormod Høimyr Drammen TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 3bronze Fadnes Marcus Røyken TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 3bronze Olsen Johannes Kolstad Christianslund TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 5 Westrum Tom Alex Sandefjord TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 5 Jenstad Oliver Røyken TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 5 Westgård Jonas Tønsberg TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 5 El-Agroudi Tarek Porsgrunn TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 9 Løkken Ludvik Drammen TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 9 Jujic Edin Ljungby TKD  SWEDEN
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 9 Mughal M. Maaz Røyken TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 9 Plyhn Truls Amandus Tønsberg TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 9 Korsmo Didrik Gundersen Røyken TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 9 Asheim Oliver Mikkelsen Tønsberg TKD  NORWAY
        007 ITF ØC Mønster H. Jr. blått 9 Nilsen Noah Martinius Christianslund TKD  NORWAY
008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 1gold Kristensen Emil Skogholt Drammen TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 2silver Romsaas Kristoffer Porsgrunn TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 3bronze Angelsen Sigurd Mansåker Tønsberg TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 3bronze Sidnell Jake Asker TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 5 Bertelsen Sander Oslo Øst TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 5 Knutsen Trond-Anders Kyoo Oslo Øst TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 5 Ommundsen Kristoffer Sørli Kristiansand TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 5 Harstad Thorstein Christiania TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 9 Lindèn Adam Frölunda TKD  SWEDEN
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 9 Tollefsen Gjevre Christoffer Røyken TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 9 Thorgersen Ole Torbjørn Drammen TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 9 Angelsen Torvald Mansåker Tønsberg TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 9 Lindeijer Tim Nicolaas Røyken TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 9 Skjelland Vetle Tønsberg TKD  NORWAY
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 9 Mattson Lucas Billdal TKD  SWEDEN
        008 ITF ØC Mønster H. Jr. rødt 9 Øien Ibrahim Shire Christiania TKD  NORWAY
009 ITF ØC Mønster H. Sr. Grønt-Blått-Rødt 1gold Alzeer Qasem Sandefjord TKD  NORWAY
        009 ITF ØC Mønster H. Sr. Grønt-Blått-Rødt 2silver Hansen Even Tsai Oslo Øst TKD  NORWAY
        009 ITF ØC Mønster H. Sr. Grønt-Blått-Rødt 3bronze Lysell Tor Arne Marswall Tønsberg TKD  NORWAY
        009 ITF ØC Mønster H. Sr. Grønt-Blått-Rødt 4 Solli Trond ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        009 ITF ØC Mønster H. Sr. Grønt-Blått-Rødt 5 Omerinovic Mehmed Sandefjord TKD  NORWAY
        009 ITF ØC Mønster H. Sr. Grønt-Blått-Rødt 5 Aarøe Bjørnar Oslo Øst TKD  NORWAY
010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 1gold Nordang Simen Selvik Asker TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 2silver Johannessen Lars Trondheim TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 3bronze Krog Didrik Bærum TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 3bronze Wighus Stian Røyken TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 5 Jenstad Elias Røyken TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 5 Holtan William Bærum TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 5 Helamb Adam Frölunda TKD  SWEDEN
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 5 Helgesen Philip Bekkelund Oslo Øst TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 9 Gjersvold Forfot Kristian Trondheim TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 9 Bratsberg Håkon Drammen TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 9 Kordu Lavin Tønsberg TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 9 Steinkjer Ingebrigt Værnes TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 9 Gustavsen Richard Lier TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 9 Nicolaysen Jonas Asker TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 9 Bakke Syver Aas Christiania TKD  NORWAY
        010 ITF ØC Mønster H. Dan jr. + sr. 9 Norèn Anton Frölunda TKD  SWEDEN
011 ITF ØC Sparring D. 12-13 år -159 cm 1gold Ovlien Emma Jessheim TKD  NORWAY
        011 ITF ØC Sparring D. 12-13 år -159 cm 2silver Lindèn Julia Frölunda TKD  SWEDEN
        011 ITF ØC Sparring D. 12-13 år -159 cm 3bronze Strandskog Frøya Tønsberg TKD  NORWAY
        011 ITF ØC Sparring D. 12-13 år -159 cm 4 Pajevic Olivera Ljungby TKD  SWEDEN
        011 ITF ØC Sparring D. 12-13 år -159 cm 5 Ommundsen Malin Sørli Kristiansand TKD  NORWAY
        011 ITF ØC Sparring D. 12-13 år -159 cm 5 Sandoval Frida Stølen Oslo Øst TKD  NORWAY
        011 ITF ØC Sparring D. 12-13 år -159 cm 5 Prebe Vistad Emma Skien TKD  NORWAY
012 ITF ØC Sparring D. 12-13 år +159 cm 1gold Ayala-Trjillo Luna Silvana Ål TKD  NORWAY
        012 ITF ØC Sparring D. 12-13 år +159 cm 2silver Jankiewicz Julia W. Drammen TKD  NORWAY
        012 ITF ØC Sparring D. 12-13 år +159 cm 3bronze Helgesen-Murad Amalie Bodur ITF Hønefoss TKD  NORWAY
013 ITF ØC Sparring H. 12-13 år -159 cm 1gold Jenstad Oliver Røyken TKD  NORWAY
        013 ITF ØC Sparring H. 12-13 år -159 cm 2silver Harstad Thorstein Christiania TKD  NORWAY
        013 ITF ØC Sparring H. 12-13 år -159 cm 3bronze Holmström Jack Billdal TKD  SWEDEN
        013 ITF ØC Sparring H. 12-13 år -159 cm 3bronze Grevskott Adam Oslo Øst TKD  NORWAY
        013 ITF ØC Sparring H. 12-13 år -159 cm 5 Hansson-Bärring David Billdal TKD  SWEDEN
        013 ITF ØC Sparring H. 12-13 år -159 cm 5 Amundsen Sebastian Skurdal Røyken TKD  NORWAY
        013 ITF ØC Sparring H. 12-13 år -159 cm 5 Brække Tormod Høimyr Drammen TKD  NORWAY
        013 ITF ØC Sparring H. 12-13 år -159 cm 5 Skoog Jonathan Billdal TKD  SWEDEN
        013 ITF ØC Sparring H. 12-13 år -159 cm 9 Ski Fredrik Øxseth Røyken TKD  NORWAY
014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 1gold Skrindsrud Marius Lyngstad Jessheim TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 2silver Segura Mathias Røyken TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 3bronze KALBASI ROBIN Bærum TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 3bronze Moe Kevin Drammen TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 5 Tegler Kasper Elias Drammen TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 5 Zellen Marcus Drammen TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 5 Rønning August Kristian Ringvold Tønsberg TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 5 Opdal Olav Elliot Christiania TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 9 Liem Lukas Birkevold Oslo Øst TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 9 Løkken Ludvik Drammen TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 9 Roås Embret Christiania TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 9 Larsson-Skauli Kasper Oslo Øst TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 9 Hellen Herman Oslo Øst TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 9 Asheim Oliver Mikkelsen Tønsberg TKD  NORWAY
        014 ITF ØC Sparring H. 12-13 år +159 cm 9 Kjeldahl Andreas Røyken TKD  NORWAY
015 ITF ØC Sparring D. 14-15 år -166 cm 1gold Andresen Anne Maria Melhus TKD  NORWAY
        015 ITF ØC Sparring D. 14-15 år -166 cm 2silver Hafredal Victoria Bærum TKD  NORWAY
        015 ITF ØC Sparring D. 14-15 år -166 cm 3bronze Andreasson Emma Ljungby TKD  SWEDEN
        015 ITF ØC Sparring D. 14-15 år -166 cm 3bronze Sjetnan Caroline Desireé Drammen TKD  NORWAY
        015 ITF ØC Sparring D. 14-15 år -166 cm 5 Jakubowicz Martyna Ljungby TKD  SWEDEN
        015 ITF ØC Sparring D. 14-15 år -166 cm 5 Bråthen Florence Marley Lier TKD  NORWAY
        015 ITF ØC Sparring D. 14-15 år -166 cm 5 Papoutsis Nadia Foss Lier TKD  NORWAY
        015 ITF ØC Sparring D. 14-15 år -166 cm 9 Rozwens Marta Ljungby TKD  SWEDEN
        015 ITF ØC Sparring D. 14-15 år -166 cm 9 Larsson Nicole Billdal TKD  SWEDEN
016 ITF ØC Sparring D. 14-15 år +166 cm 1gold Kvaran Nora Baudouin Lie Trondheim TKD  NORWAY
        016 ITF ØC Sparring D. 14-15 år +166 cm 2silver Elsebutangen Synne Hagvåg Jessheim TKD  NORWAY
017 ITF ØC Sparring H. 14-15 år -165 cm 1gold Wiersdalen Aksel Holmstrøm Porsgrunn TKD  NORWAY
018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 1gold Lindèn Adam Frölunda TKD  SWEDEN
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 2silver Mattson Lucas Billdal TKD  SWEDEN
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 3bronze Eroglu Viktor Lier TKD  NORWAY
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 3bronze Krogstad Gulseth Fredrik Christiania TKD  NORWAY
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 5 Zukanovic Kenan Sandefjord TKD  NORWAY
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 5 Bertelsen Sander Oslo Øst TKD  NORWAY
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 5 Skogan Emil Mohr Christiania TKD  NORWAY
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 5 Arntzen Anton Bruun Oslo Øst TKD  NORWAY
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 9 Johansson Mikael Ljungby TKD  SWEDEN
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 9 Ommundsen Kristoffer Sørli Kristiansand TKD  NORWAY
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 9 Korsmo Didrik Gundersen Røyken TKD  NORWAY
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 9 Torske Olai Nygård Røyken TKD  NORWAY
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 9 Abelseth Felix Drammen TKD  NORWAY
        018 ITF ØC Sparring H. 14-15 år 165-177 cm 9 Hedlund Jakob Billdal TKD  SWEDEN
019 ITF ØC Sparring H. 14-15 år +177 cm 1gold Øien Ibrahim Shire Christiania TKD  NORWAY
021 ITF ØC Sparring D. 16-18 år grønt til rødt -60 kg 1gold Gregers Wilma Sofie Christiania TKD  NORWAY
022 ITF ØC Sparring D. 16-18 år grønt til rødt -55 kg 1gold Kwak Dowon Porsgrunn TKD  NORWAY
023 ITF ØC Sparring D. 16-18 år grønt til rødt +60 kg 1gold Nichitoiu Denisa Ljungby TKD  SWEDEN
024 ITF ØC Sparring D. 16-18 år dan Åpen klasse 1gold Gustafsson Emma Frölunda TKD  SWEDEN
        024 ITF ØC Sparring D. 16-18 år dan Åpen klasse 2silver Komic Aida Ljungby TKD  SWEDEN
029 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt -62 kg 1gold Romsaas Kristoffer Porsgrunn TKD  NORWAY
        029 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt -62 kg 2silver El-Agroudi Tarek Porsgrunn TKD  NORWAY
030 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt -68 kg 1gold Paradina Daniel Mørck Tønsberg TKD  NORWAY
        030 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt -68 kg 2silver Helgerud Vebjørn Drammen TKD  NORWAY
        030 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt -68 kg 3bronze Lindeijer Tim Nicolaas Røyken TKD  NORWAY
        030 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt -68 kg 4 Mæhlum Magnus Christianslund TKD  NORWAY
031 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt +68 kg 1gold Westrum Tom Alex Sandefjord TKD  NORWAY
        031 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt +68 kg 2silver Finnerud Simen Røyken TKD  NORWAY
        031 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt +68 kg 3bronze Tollefsen Gjevre Christoffer Røyken TKD  NORWAY
        031 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt +68 kg 3bronze Angelsen Sigurd Mansåker Tønsberg TKD  NORWAY
        031 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt +68 kg 5 Thorgersen Ole Torbjørn Drammen TKD  NORWAY
        031 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt +68 kg 5 Jujic Edin Ljungby TKD  SWEDEN
        031 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt +68 kg 5 Sørensen Lars Kristian Tønsberg TKD  NORWAY
        031 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt +68 kg 5 Holsæter Kjær Balder Røyken TKD  NORWAY
        031 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt +68 kg 9 Andersen Nygaard Andre Jessheim TKD  NORWAY
        031 ITF ØC Sparring H. 16-18 år grønt til rødt +68 kg 9 Derås-de Jong Jonathan Christianslund TKD  NORWAY
032 ITF ØC Sparring H. 16-18 år dan -56 kg 1gold Steinkjer Ingebrigt Værnes TKD  NORWAY
034 ITF ØC Sparring H. 16-18 år dan -68 kg 1gold Krog Didrik Bærum TKD  NORWAY
        034 ITF ØC Sparring H. 16-18 år dan -68 kg 2silver Aasen Elias Christiania TKD  NORWAY
        034 ITF ØC Sparring H. 16-18 år dan -68 kg 3bronze Holtan William Bærum TKD  NORWAY
        034 ITF ØC Sparring H. 16-18 år dan -68 kg 4 Norèn Anton Frölunda TKD  SWEDEN
        034 ITF ØC Sparring H. 16-18 år dan -68 kg 5 Wighus Stian Røyken TKD  NORWAY
035 ITF ØC Sparring H. 16-18 år dan +68 kg 1gold Helamb Adam Frölunda TKD  SWEDEN
        035 ITF ØC Sparring H. 16-18 år dan +68 kg 2silver Bakke Syver Aas Christiania TKD  NORWAY
        035 ITF ØC Sparring H. 16-18 år dan +68 kg 3bronze Helgesen Philip Bekkelund Oslo Øst TKD  NORWAY
        035 ITF ØC Sparring H. 16-18 år dan +68 kg 4 Gjersvold Forfot Kristian Trondheim TKD  NORWAY
036 ITF ØC Sparring D. 19+ år grønt til rødt -56 kg 1gold Andersen Ravna Skien TKD  NORWAY
        036 ITF ØC Sparring D. 19+ år grønt til rødt -56 kg 2silver Stubben Silje Beathe Tønsberg TKD  NORWAY
040 ITF ØC Sparring D. 19+ år grønt til rødt +68 kg 1gold Krokaas Anette Aaland Asker TKD  NORWAY
        040 ITF ØC Sparring D. 19+ år grønt til rødt +68 kg 2silver Kjos Liv Marie Zevenbergen Oslo Øst TKD  NORWAY
        040 ITF ØC Sparring D. 19+ år grønt til rødt +68 kg 3bronze BLOKKUM ASTRID Melhus TKD  NORWAY
        040 ITF ØC Sparring D. 19+ år grønt til rødt +68 kg 4 Ragnarsson Vigdis Drammen TKD  NORWAY
        040 ITF ØC Sparring D. 19+ år grønt til rødt +68 kg 5 Sundstrøm Beate Drammen TKD  NORWAY
043 ITF ØC Sparring D. 19+ år dan -68 kg 1gold Rautio Ida Välikangas Trondheim TKD  NORWAY
044 ITF ØC Sparring D. 19+ år dan + 68 kg 1gold Semb Helene Surnadal TKD  NORWAY
045 ITF ØC Sparring H. 19+ år grønt til rødt -63 kg 1gold Lysell Tor Arne Marswall Tønsberg TKD  NORWAY
049 ITF ØC Sparring H. 19+ år grønt til rødt +85 kg 1gold Omerinovic Mehmed Sandefjord TKD  NORWAY
        049 ITF ØC Sparring H. 19+ år grønt til rødt +85 kg 2silver Lundesgaard Eldar Skien TKD  NORWAY
        049 ITF ØC Sparring H. 19+ år grønt til rødt +85 kg 3bronze Solli Trond ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        049 ITF ØC Sparring H. 19+ år grønt til rødt +85 kg 4 Aarøe Bjørnar Oslo Øst TKD  NORWAY
052 ITF ØC Sparring H. 19+ år dan -78 kg 1gold Johannessen Lars Trondheim TKD  NORWAY
        052 ITF ØC Sparring H. 19+ år dan -78 kg 2silver Nordang Simen Selvik Asker TKD  NORWAY
        052 ITF ØC Sparring H. 19+ år dan -78 kg 3bronze Heyeraas Thomas Nordbø Christiania TKD  NORWAY
        052 ITF ØC Sparring H. 19+ år dan -78 kg 4 Murinzi Tonny Niyonzima Kongsvinger TKD ITF  NORWAY
053 ITF ØC Sparring H. 19+ år dan + 78 kg 1gold Hatlen Kjetil Oslo Øst TKD  NORWAY
        053 ITF ØC Sparring H. 19+ år dan + 78 kg 2silver Nicolaysen Jonas Asker TKD  NORWAY
        053 ITF ØC Sparring H. 19+ år dan + 78 kg 3bronze Heen Styrk Lier TKD  NORWAY
        053 ITF ØC Sparring H. 19+ år dan + 78 kg 4 Gustavsen Richard Lier TKD  NORWAY
054 ITF ØC Veteran D +36 år mønster åpen klasse 1gold Nesse Kirsti Røyken TKD  NORWAY
        054 ITF ØC Veteran D +36 år mønster åpen klasse 2silver Steinkjer Aud-Eli Værnes TKD  NORWAY
055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 1gold Lund Eirik Lier TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 2silver Soltvedt Eivind Kongsvinger TKD ITF  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 3bronze Gimse Anton Melhus TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 3bronze Hamang Jens Petter Christiania TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 5 Roshan André Arendal TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 5 Bergmann Espen Drammen TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 5 Selnes Øyvind Røyken TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 5 Enberget Bjørn Ole Jessheim TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 9 Amundsen Børre Oslo Øst TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 9 Skogan David Christiania TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 9 Knuts Roar Jessheim TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 9 Sveinungsen Frode Skien TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 9 Hansen Jon Rafn Røyken TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 9 Malmstrøm Jarle Skien TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 9 Melhus Jan Erik ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        055 ITF ØC Veteran H + 36 år Mønster åpen klasse 9 Hammer Arne Drammen TKD  NORWAY
058 ITF ØC Veteran Sparring H -80 kg 1gold Skogan David Christiania TKD  NORWAY
        058 ITF ØC Veteran Sparring H -80 kg 2silver Melhus Jan Erik ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        058 ITF ØC Veteran Sparring H -80 kg 3bronze Hamang Jens Petter Christiania TKD  NORWAY
        058 ITF ØC Veteran Sparring H -80 kg 4 Hansen Jon Rafn Røyken TKD  NORWAY
        058 ITF ØC Veteran Sparring H -80 kg 5 Selnes Øyvind Røyken TKD  NORWAY
        058 ITF ØC Veteran Sparring H -80 kg 5 Amundsen Børre Oslo Øst TKD  NORWAY
        058 ITF ØC Veteran Sparring H -80 kg 5 Sundby Bjørn-Roger Kongsvinger TKD ITF  NORWAY
059 ITF ØC Veteran Sparring H + 80 kg 1gold Gimse Anton Melhus TKD  NORWAY
        059 ITF ØC Veteran Sparring H + 80 kg 2silver Malmstrøm Jarle Skien TKD  NORWAY
        059 ITF ØC Veteran Sparring H + 80 kg 3bronze Lund Eirik Lier TKD  NORWAY
        059 ITF ØC Veteran Sparring H + 80 kg 4 Knuts Roar Jessheim TKD  NORWAY
        059 ITF ØC Veteran Sparring H + 80 kg 5 Enberget Bjørn Ole Jessheim TKD  NORWAY
        059 ITF ØC Veteran Sparring H + 80 kg 5 Sæter Øyvind Oslo Øst TKD  NORWAY
        059 ITF ØC Veteran Sparring H + 80 kg 5 Hunstad Morten Hansen ITF Hønefoss TKD  NORWAY
060 ITF ØC Tw. nopi D. -165 cm 1gold Ayala-Trjillo Luna Silvana Ål TKD  NORWAY
061 ITF ØC Tw. nopi D. +165 cm 1gold Lundager Linn Anita Trondheim TKD  NORWAY
062 ITF ØC Tw. nopi H. -165 cm 1gold Skoog Jonathan Billdal TKD  SWEDEN
063 ITF ØC Tw. nopi H. 165 - 175 cm 1gold Alzeer Qasem Sandefjord TKD  NORWAY
064 ITF ØC Tw. nopi H. 175 - 185 cm 1gold Murinzi Tonny Niyonzima Kongsvinger TKD ITF  NORWAY
065 ITF ØC Tw. nopi H. 185+ cm 1gold Westrum Tom Alex Sandefjord TKD  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-09-22 19:39:39 CEST +02:00)