Results
 
Taekwon-Do ITF - Østlandscup 3 2018 - Øst - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
001 ITF MØNSTER D. JR. GRØNT 1gold Sandoval Frida Stølen Oslo Øst TKD  NORWAY
        001 ITF MØNSTER D. JR. GRØNT 2sivler Bjørnø Silje Lu Røyken TKD  NORWAY
        001 ITF MØNSTER D. JR. GRØNT 3bronze Berndtsson Hanna Partille TKD  SWEDEN
        001 ITF MØNSTER D. JR. GRØNT 3bronze Birkeland Hedda Røyken TKD  NORWAY
        001 ITF MØNSTER D. JR. GRØNT 5 Adolfsson Hilda Billdal TKD  SWEDEN
        001 ITF MØNSTER D. JR. GRØNT 5 Feyling Maria Oslo Øst TKD  NORWAY
        001 ITF MØNSTER D. JR. GRØNT 5 Chaudhry Rihab Maryam Oslo Øst TKD  NORWAY
        001 ITF MØNSTER D. JR. GRØNT 5 Guttormsen Silje Kolbotn TKD  NORWAY
        001 ITF MØNSTER D. JR. GRØNT 9 Holmås Mathilde Tønsberg TKD  NORWAY
        001 ITF MØNSTER D. JR. GRØNT 9 Kjeldsberg Elisabeth Asker TKD  NORWAY
002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 1gold Paulsen Marie Ekeberg Tønsberg TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 2sivler Egsæter Celine Kolbotn TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 3bronze Helgesen-Murad Amalie Bodur ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 3bronze Lindén Julia Frölunda TKD  SWEDEN
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 5 Korsnes Jacqueline Asker TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 5 Molland Jenny Skatvedt Bærum TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 5 Tveito Tiril Emilie Fuglesang Ål IL TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 5 Prebe Vistad Emma Skien TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 9 Erichsrud Anna Nessøe Røyken TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 9 Ziolkowski Zuzanna Lier TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 9 Mu Hoang Thuong Asker TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 9 Sundby Julie sandal Tønsberg TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 9 Roka Amanda Christiania TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 9 Bråthen Florence Marley Lier TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 9 Jakobsen Cecilie Kolbotn TKD  NORWAY
        002 ITF MØNSTER D. JR. BLÅTT 9 Wold Borlaug Maria Sinjita Røyken TKD  NORWAY
003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 1gold Strandskog Frøya Tønsberg TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 2sivler Ommundsen Malin Sørli Kristiansand TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 3bronze Hill Emilia Frölunda TKD  SWEDEN
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 3bronze Chuhan Somia Muneeza Oslo Øst TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 5 krosser Heidi Helgerud Lier TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 5 Johansson Naemi Frölunda TKD  SWEDEN
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 5 Krog Josefine Bærum TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 5 Kågen Siri O Lier TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 9 Svendsen Camilla Klingen Sandefjord TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 9 Ivarsson Rebecca Partille TKD  SWEDEN
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 9 Ovlien Emma Jessheim TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 9 Høvås Christine Skien TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 9 Gregers Wilma Sofie Christiania TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 9 Hafredal Victoria Bærum TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 9 Morrison Petronella Bærum TKD  NORWAY
        003 ITF MØNSTER D. JR. RØDT 9 Sommermo Hanne Røyken TKD  NORWAY
004 ITF MØNSTER D. DAN JR. 1gold Halling Lina Xiao-Lan Træleborg TKD  NORWAY
        004 ITF MØNSTER D. DAN JR. 2sivler Bergli Ella Kolbotn TKD  NORWAY
        004 ITF MØNSTER D. DAN JR. 3bronze Gustafsson Emma Frölunda TKD  SWEDEN
        004 ITF MØNSTER D. DAN JR. 3bronze Derås-De Jong Rebekka Christianslund TKD  NORWAY
        004 ITF MØNSTER D. DAN JR. 5 Lillelien Nora Beck Røyken TKD  NORWAY
        004 ITF MØNSTER D. DAN JR. 5 Hansson Avalon Frölunda TKD  SWEDEN
        004 ITF MØNSTER D. DAN JR. 5 Kwak Dowon Porsgrunn TKD  NORWAY
        004 ITF MØNSTER D. DAN JR. 5 Haugehåtveit Karoline Porsgrunn TKD  NORWAY
        004 ITF MØNSTER D. DAN JR. 9 Flaatten Ingrid Marie Langbråten Porsgrunn TKD  NORWAY
        004 ITF MØNSTER D. DAN JR. 9 Elsebutangen Synne Hagvåg Jessheim TKD  NORWAY
005 ITF MØNSTER D. DAN SR. 1gold Hansen Andrea Rafn Røyken TKD  NORWAY
006 ITF MØNSTER D. SR/VETERAN GRØNT-BLÅTT 1gold Bjørndal Kristin Rian Røyken TKD  NORWAY
        006 ITF MØNSTER D. SR/VETERAN GRØNT-BLÅTT 2sivler Østensen Anette Viig Røyken TKD  NORWAY
        006 ITF MØNSTER D. SR/VETERAN GRØNT-BLÅTT 3bronze Lund Hanne Kristine Oslo Øst TKD  NORWAY
007 ITF MØNSTER D. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 1gold Andersen Ravna Skien TKD  NORWAY
        007 ITF MØNSTER D. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 2sivler Nesse Kirsti Røyken TKD  NORWAY
        007 ITF MØNSTER D. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 3bronze Haaland Reidun Drammen TKD  NORWAY
        007 ITF MØNSTER D. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 3bronze Kristiansen Elin Strømsodd ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        007 ITF MØNSTER D. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 5 Barth-Carlsen Madeleine Røyken TKD  NORWAY
        007 ITF MØNSTER D. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 5 Stubben Silje Beathe Tønsberg TKD  NORWAY
        007 ITF MØNSTER D. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 5 Johansson Sonja Frölunda TKD  SWEDEN
008 ITF MØNSTER H. JR. GRØNT 1gold Rehnquist Olle Billdal TKD  SWEDEN
        008 ITF MØNSTER H. JR. GRØNT 2sivler Bylund Jonatan Frölunda TKD  SWEDEN
        008 ITF MØNSTER H. JR. GRØNT 3bronze Kvamme Marius Billdal TKD  SWEDEN
        008 ITF MØNSTER H. JR. GRØNT 4 Hansen Thomas Elleri Sandefjord TKD  NORWAY
        008 ITF MØNSTER H. JR. GRØNT 5 Hanson Vilhelm Moss TKD  NORWAY
        008 ITF MØNSTER H. JR. GRØNT 5 Bysheim Aaron Moss TKD  NORWAY
009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 1gold Segura Mathias Røyken TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 2sivler Abelseth Felix Drammen TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 3bronze Torske Olai Nygård Røyken TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 3bronze Hansen Fridtjof Drammen TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 5 Nguyen Andreas Frölunda TKD  SWEDEN
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 5 Ski Fredrik Øxseth Røyken TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 5 Grevskott Adam Oslo Øst TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 5 Ammar Hani Sandefjord TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 9 Søfting-Orourke Patrick Kolbotn TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 9 Stabursvik Emil Andre Drammen TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 9 Arvesen Jo Sander Sandefjord TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 9 Amundsen Sebastian Skurdal Røyken TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 9 van der Linden Luke Arendal TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 9 Hamang Nikolai Scheel Bærum TKD  NORWAY
        009 ITF MØNSTER H. JR. BLÅTT 9 Rambøl-Knutsen Torbjørn Røyken TKD  NORWAY
010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 1gold Kristensen Emil Skogholt Drammen TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 2sivler Jenstad Oliver Røyken TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 3bronze Brække Tormod Høimyr Drammen TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 3bronze El-Agroudi Tarek Porsgrunn TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 5 Krogstad Gulseth Fredrik Christiania TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 5 Johnsen Kasper Darell Tønsberg TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 5 Hegna Tor Kristian Porsgrunn TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 5 Lund Rachlew Julian Bærum TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 9 Grønningsæter Håkon Solli Lier TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 9 Zellen Marcus Drammen TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 9 Hreggvidsson Thorstein Harstad Christiania TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 9 Nilsen Kristian Weum Drammen TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 9 Asheim Oliver Mikkelsen Tønsberg TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 9 Paradina Daniel Mørck Tønsberg TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 9 Monsen Henrik Hofmo Tønsberg TKD  NORWAY
        010 ITF MØNSTER H. JR. RØDT 9 Thorgersen Ole Torbjørn Drammen TKD  NORWAY
011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 1gold Jenstad Elias Røyken TKD  NORWAY
        011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 2sivler Barth-Carlsen Marcus Røyken TKD  NORWAY
        011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 3bronze Noren Anton Frölunda TKD  SWEDEN
        011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 3bronze Helamb Adam Frölunda TKD  SWEDEN
        011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 5 Bertelsen Sander Oslo Øst TKD  NORWAY
        011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 5 Smedstad Simen Treider Kolbotn TKD  NORWAY
        011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 5 Wârff Leo Partille TKD  SWEDEN
        011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 5 Aasen Elias Christiania TKD  NORWAY
        011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 9 Wigestrand Filip Porsgrunn TKD  NORWAY
        011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 9 Mattsson Lucas Billdal TKD  SWEDEN
        011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 9 Fredriksson Emil Partille TKD  SWEDEN
        011 ITF MØNSTER H. DAN JR. 9 Bäckemo Richard Hagelthorn Billdal TKD  SWEDEN
012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 1gold Knutsen Martin Emanuel Oslo Øst TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 2sivler Krog Didrik Bærum TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 3bronze Øystese Sindre Skien TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 3bronze Hansen Espen Tsai Oslo Øst TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 5 Heyeraas Thomas Nordbø Christiania TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 5 Gustavsen Richard Lier TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 5 Lund Magnus Lier TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 5 Vik Arne Martin Christiania TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 9 Nordang Simen Selvik Asker TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 9 Börner Erik Frölunda TKD  SWEDEN
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 9 Wighus Stian Røyken TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 9 Sørensen Lars Kristian Tønsberg TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 9 Sveinungsen Frode Skien TKD  NORWAY
        012 ITF MØNSTER H. DAN SR. 9 Fortun Aleksander Surnadal TKD  NORWAY
013 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN GRØNT-BLÅTT 1gold Lund Robin Sandefjord TKD  NORWAY
        013 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN GRØNT-BLÅTT 2sivler Berthling Cato Sandefjord TKD  NORWAY
        013 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN GRØNT-BLÅTT 3bronze Maagerud Henning Bærum TKD  NORWAY
        013 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN GRØNT-BLÅTT 4 Amundsen Børre Oslo Øst TKD  NORWAY
        013 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN GRØNT-BLÅTT 5 Hagen Magnus Porsgrunn TKD  NORWAY
014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 1gold Lund Eirik Lier TKD  NORWAY
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 2sivler Alzeer Qasem Sandefjord TKD  NORWAY
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 3bronze Johansen Thomas Træleborg TKD  NORWAY
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 3bronze Melhus Jan Erik ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 5 Hamang Jens Petter Christiania TKD  NORWAY
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 5 Jahrsengene Geir Asker TKD  NORWAY
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 5 Hjortskog Pontus Frölunda TKD  SWEDEN
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 5 Hansen Jon Rafn Røyken TKD  NORWAY
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 9 Saxrud Kai Røyken TKD  NORWAY
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 9 Hansen Haugehåtveit Thomas Porsgrunn TKD  NORWAY
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 9 Lysell Tor Arne Marswall Tønsberg TKD  NORWAY
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 9 Schiøll Trygve Johan Bærum TKD  NORWAY
        014 ITF MØNSTER H. SR/VETERAN RØDT OG VETERAN SORT 9 Kågen Torbjørn Lier TKD  NORWAY
016 ITF SPARRING D. 12-13 ÅR 145-155 CM 1gold Raanaas Luisa Christiania TKD  NORWAY
        016 ITF SPARRING D. 12-13 ÅR 145-155 CM 2sivler Tveito Tiril Emilie Fuglesang Ål IL TKD  NORWAY
        016 ITF SPARRING D. 12-13 ÅR 145-155 CM 3bronze Erichsrud Anna Nessøe Røyken TKD  NORWAY
        016 ITF SPARRING D. 12-13 ÅR 145-155 CM 4 Wold Borlaug Maria Sinjita Røyken TKD  NORWAY
        016 ITF SPARRING D. 12-13 ÅR 145-155 CM 5 Birkeland Hedda Røyken TKD  NORWAY
        016 ITF SPARRING D. 12-13 ÅR 145-155 CM 5 Adolfsson Hilda Billdal TKD  SWEDEN
017 ITF SPARRING D. 12-13 ÅR +155 CM 1gold Jankiewicz Julia W. Drammen TKD  NORWAY
        017 ITF SPARRING D. 12-13 ÅR +155 CM 2sivler Berndtsson Hanna Partille TKD  SWEDEN
        017 ITF SPARRING D. 12-13 ÅR +155 CM 3bronze Molland Jenny Skatvedt Bærum TKD  NORWAY
        017 ITF SPARRING D. 12-13 ÅR +155 CM 4 Guttormsen Silje Kolbotn TKD  NORWAY
020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 1gold Johansson Noah Frölunda TKD  SWEDEN
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 2sivler Lund Rachlew Julian Bærum TKD  NORWAY
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 3bronze Jenstad Oliver Røyken TKD  NORWAY
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 3bronze Røv Kasper Tormodsgard Ål IL TKD  NORWAY
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 5 Kvamme Marius Billdal TKD  SWEDEN
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 5 Nguyen Andreas Frölunda TKD  SWEDEN
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 5 Andreassen Chris Joakim Arendal TKD  NORWAY
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 5 Holm Petter Han Wilson Bærum TKD  NORWAY
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 9 Brække Tormod Høimyr Drammen TKD  NORWAY
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 9 Knutsen Trond-Anders Kyoo Oslo Øst TKD  NORWAY
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 9 Amundsen Sebastian Skurdal Røyken TKD  NORWAY
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 9 Ski Fredrik Øxseth Røyken TKD  NORWAY
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 9 Arvesen Jo Sander Sandefjord TKD  NORWAY
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 9 Grevskott Adam Oslo Øst TKD  NORWAY
        020 ITF SPARRING H. 12-13 ÅR +150 CM 9 Rehnquist Olle Billdal TKD  SWEDEN
021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 1gold Lindén Julia Frölunda TKD  SWEDEN
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 2sivler Krog Josefine Bærum TKD  NORWAY
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 3bronze Ommundsen Malin Sørli Kristiansand TKD  NORWAY
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 3bronze Ovlien Emma Jessheim TKD  NORWAY
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 5 Sommermo Hanne Røyken TKD  NORWAY
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 5 Strandskog Frøya Tønsberg TKD  NORWAY
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 5 Egsæter Celine Kolbotn TKD  NORWAY
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 5 Helgesen-Murad Amalie Bodur ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 9 Kakar Sukhmani Bærum TKD  NORWAY
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 9 Ivarsson Rebecca Partille TKD  SWEDEN
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 9 Prebe Vistad Emma Skien TKD  NORWAY
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 9 Ziolkowski Zuzanna Lier TKD  NORWAY
        021 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR -166 CM 9 Jakobsen Cecilie Kolbotn TKD  NORWAY
022 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR +166 CM 1gold Johansson Naemi Frölunda TKD  SWEDEN
        022 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR +166 CM 2sivler Stenseng Elisabeth Bærum TKD  NORWAY
        022 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR +166 CM 3bronze Paulsen Marie Ekeberg Tønsberg TKD  NORWAY
        022 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR +166 CM 4 Holmås Mathilde Tønsberg TKD  NORWAY
        022 ITF SPARRING D. 14-15 ÅR +166 CM 5 Krosser Helene Lier TKD  NORWAY
023 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR -160 CM 1gold Egsæter Christian Mood Kolbotn TKD  NORWAY
        023 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR -160 CM 2sivler van der Linden Luke Arendal TKD  NORWAY
        023 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR -160 CM 3bronze Hreggvidsson Thorstein Harstad Christiania TKD  NORWAY
024 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR 160-170 CM 1gold Kristensen Emil Skogholt Drammen TKD  NORWAY
        024 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR 160-170 CM 2sivler Storck Samuel Skien TKD  NORWAY
        024 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR 160-170 CM 3bronze Thomassen Tobias Drammen TKD  NORWAY
        024 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR 160-170 CM 5 Asheim Oliver Mikkelsen Tønsberg TKD  NORWAY
025 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR +170 CM 1gold Opdal Olav Elliot Christiania TKD  NORWAY
        025 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR +170 CM 2sivler Ommundsen Kristoffer Sørli Kristiansand TKD  NORWAY
        025 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR +170 CM 3bronze Øien Ibrahim Shire Christiania TKD  NORWAY
        025 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR +170 CM 3bronze Torske Olai Nygård Røyken TKD  NORWAY
        025 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR +170 CM 5 Zellen Marcus Drammen TKD  NORWAY
        025 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR +170 CM 5 Segura Mathias Røyken TKD  NORWAY
        025 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR +170 CM 5 Moe Kevin Drammen TKD  NORWAY
        025 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR +170 CM 5 Hammerstad Endre Buseth Bærum TKD  NORWAY
        025 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR +170 CM 9 Hansen Fridtjof Drammen TKD  NORWAY
        025 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR +170 CM 9 Albertsen Rens Christian Asker TKD  NORWAY
        025 ITF SPARRING H. 14-15 ÅR +170 CM 9 Tøndel Torgrim Røyken TKD  NORWAY
026 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -55 KG 1gold Hafredal Victoria Bærum TKD  NORWAY
        026 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -55 KG 2sivler Hill Emilia Frölunda TKD  SWEDEN
        026 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -55 KG 3bronze Høvås Christine Skien TKD  NORWAY
        026 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -55 KG 4 Bjørnø Silje Lu Røyken TKD  NORWAY
027 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 1gold Gregers Wilma Sofie Christiania TKD  NORWAY
        027 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 2sivler Kågen Siri O Lier TKD  NORWAY
        027 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 3bronze Stadelmann Alicia Frölunda TKD  SWEDEN
        027 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 4 Berndtsson Filippa Partille TKD  SWEDEN
        027 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 5 Örnberg Crystal Partille TKD  SWEDEN
029 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +68 KG 1gold Frödin Felicia Frölunda TKD  SWEDEN
        029 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +68 KG 2sivler Morrison Petronella Bærum TKD  NORWAY
        029 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +68 KG 3bronze Svendsen Camilla Klingen Sandefjord TKD  NORWAY
        029 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +68 KG 3bronze Rittander Josefin Billdal TKD  SWEDEN
        029 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +68 KG 5 El-Agroudi Lina Porsgrunn TKD  NORWAY
        029 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +68 KG 5 Sjetnan Caroline Desireé Drammen TKD  NORWAY
        029 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +68 KG 5 Bråthen Florence Marley Lier TKD  NORWAY
        029 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +68 KG 5 Papoutsis Nadia Foss Lier TKD  NORWAY
031 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR DAN -62 KG 1gold Haugehåtveit Karoline Porsgrunn TKD  NORWAY
        031 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR DAN -62 KG 2sivler Elsebutangen Synne Hagvåg Jessheim TKD  NORWAY
        031 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR DAN -62 KG 3bronze Lillelien Nora Beck Røyken TKD  NORWAY
        031 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR DAN -62 KG 4 Kwak Dowon Porsgrunn TKD  NORWAY
        031 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR DAN -62 KG 5 Halling Lina Xiao-Lan Træleborg TKD  NORWAY
033 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR DAN +68 KG 1gold Gustafsson Emma Frölunda TKD  SWEDEN
        033 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR DAN +68 KG 2sivler Hansson Avalon Frölunda TKD  SWEDEN
        033 ITF SPARRING D. 16-18 ÅR DAN +68 KG 3bronze Derås-De Jong Rebekka Christianslund TKD  NORWAY
034 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 1gold El-Agroudi Tarek Porsgrunn TKD  NORWAY
        034 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 2sivler Skogan Emil Mohr Christiania TKD  NORWAY
        034 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 3bronze Johnsen Kasper Darell Tønsberg TKD  NORWAY
        034 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 4 Bysheim Aaron Moss TKD  NORWAY
        034 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 5 Oddestad Robert Frölunda TKD  SWEDEN
        034 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 5 Abelseth Felix Drammen TKD  NORWAY
035 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -68 KG 1gold Paradina Daniel Mørck Tønsberg TKD  NORWAY
        035 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -68 KG 2sivler Hegna Tor Kristian Porsgrunn TKD  NORWAY
        035 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -68 KG 3bronze Lindeijer Tim Nicolaas Røyken TKD  NORWAY
        035 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -68 KG 4 Ammar Hani Sandefjord TKD  NORWAY
        035 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -68 KG 5 Landsverk Julian John Bærum TKD  NORWAY
036 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -75 KG 1gold Krogstad Gulseth Fredrik Christiania TKD  NORWAY
        036 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -75 KG 2sivler Christophersen Simen Asker TKD  NORWAY
        036 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -75 KG 3bronze Grønningsæter Håkon Solli Lier TKD  NORWAY
        036 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT -75 KG 4 Hanson Vilhelm Moss TKD  NORWAY
037 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +75 KG 1gold Westrum Tom Alex Sandefjord TKD  NORWAY
        037 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +75 KG 2sivler Finnerud Simen Røyken TKD  NORWAY
        037 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +75 KG 3bronze Ghosal Alexander Billdal TKD  SWEDEN
        037 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +75 KG 3bronze Thorgersen Ole Torbjørn Drammen TKD  NORWAY
        037 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +75 KG 5 Søfting-Orourke Patrick Kolbotn TKD  NORWAY
        037 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +75 KG 5 Angelsen Torvald Mansåker Tønsberg TKD  NORWAY
        037 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR GRØNT TIL RØDT +75 KG 5 Holsæter Kjær Balder Røyken TKD  NORWAY
038 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN -62 KG 1gold Holtan William Bærum TKD  NORWAY
        038 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN -62 KG 2sivler Mattsson Lucas Billdal TKD  SWEDEN
        038 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN -62 KG 3bronze Jenstad Elias Røyken TKD  NORWAY
039 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN -68 KG 1gold Linden Adam Frölunda TKD  SWEDEN
        039 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN -68 KG 2sivler Wârff Leo Partille TKD  SWEDEN
        039 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN -68 KG 3bronze Noren Anton Frölunda TKD  SWEDEN
        039 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN -68 KG 4 Bäckemo Richard Hagelthorn Billdal TKD  SWEDEN
        039 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN -68 KG 5 Smedstad Simen Treider Kolbotn TKD  NORWAY
        039 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN -68 KG 5 Aasen Elias Christiania TKD  NORWAY
041 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN +75 KG 1gold Fredriksson Emil Partille TKD  SWEDEN
        041 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN +75 KG 2sivler Wigestrand Filip Porsgrunn TKD  NORWAY
        041 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN +75 KG 3bronze Helamb Adam Frölunda TKD  SWEDEN
        041 ITF SPARRING H. 16-18 ÅR DAN +75 KG 4 Barth-Carlsen Marcus Røyken TKD  NORWAY
042 ITF SPARRING D. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 1gold Andersen Ravna Skien TKD  NORWAY
        042 ITF SPARRING D. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT -62 KG 2sivler Stubben Silje Beathe Tønsberg TKD  NORWAY
045 ITF SPARRING D. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT +75 KG 1gold Frois Anette Krokaas Asker TKD  NORWAY
        045 ITF SPARRING D. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT +75 KG 2sivler Kristiansen Elin Strømsodd ITF Hønefoss TKD  NORWAY
047 ITF SPARRING D. 19+ ÅR DAN -68 KG 1gold Turner Kaja Oslo Øst TKD  NORWAY
        047 ITF SPARRING D. 19+ ÅR DAN -68 KG 2sivler Hansen Andrea Rafn Røyken TKD  NORWAY
        047 ITF SPARRING D. 19+ ÅR DAN -68 KG 3bronze Kløve-Graue Astrid Kolbotn TKD  NORWAY
049 ITF SPARRING H. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT -63 KG 1gold Alzeer Qasem Sandefjord TKD  NORWAY
        049 ITF SPARRING H. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT -63 KG 2sivler Landmark Fredrik Tønder Kolbotn TKD  NORWAY
        049 ITF SPARRING H. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT -63 KG 3bronze Lund Robin Sandefjord TKD  NORWAY
051 ITF SPARRING H. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT -78 KG 1gold Ahmed Bilal Kolbotn TKD  NORWAY
        051 ITF SPARRING H. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT -78 KG 2sivler Lysell Tor Arne Marswall Tønsberg TKD  NORWAY
        051 ITF SPARRING H. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT -78 KG 3bronze Hagen Magnus Porsgrunn TKD  NORWAY
053 ITF SPARRING H. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT +85 KG 1gold Omerinovic Mehmed Sandefjord TKD  NORWAY
        053 ITF SPARRING H. 19+ ÅR GRØNT TIL RØDT +85 KG 2sivler Hjortskog Pontus Frölunda TKD  SWEDEN
055 ITF SPARRING H. 19+ ÅR DAN -70 KG 1gold Krog Didrik Bærum TKD  NORWAY
        055 ITF SPARRING H. 19+ ÅR DAN -70 KG 2sivler Börner Erik Frölunda TKD  SWEDEN
056 ITF SPARRING H. 19+ ÅR DAN -78 KG 1gold Vik Arne Martin Christiania TKD  NORWAY
        056 ITF SPARRING H. 19+ ÅR DAN -78 KG 2sivler Nordang Simen Selvik Asker TKD  NORWAY
        056 ITF SPARRING H. 19+ ÅR DAN -78 KG 3bronze Sørensen Lars Kristian Tønsberg TKD  NORWAY
        056 ITF SPARRING H. 19+ ÅR DAN -78 KG 5 Opsata Vemund Ål IL TKD  NORWAY
        056 ITF SPARRING H. 19+ ÅR DAN -78 KG 5 Hansen Espen Tsai Oslo Øst TKD  NORWAY
057 ITF SPARRING H. 19+ ÅR DAN -85 KG 1gold Gustavsen Richard Lier TKD  NORWAY
063 ITF SPARRING H. VETERAN GRØNT-BLÅTT -80 KG 1gold Bjørndal Arne Leon Røyken TKD  NORWAY
        063 ITF SPARRING H. VETERAN GRØNT-BLÅTT -80 KG 2sivler van der Linden John Arendal TKD  NORWAY
        063 ITF SPARRING H. VETERAN GRØNT-BLÅTT -80 KG 3bronze Amundsen Børre Oslo Øst TKD  NORWAY
064 ITF SPARRING H. VETERAN GRØNT-BLÅTT +80 KG 1gold Berthling Cato Sandefjord TKD  NORWAY
        064 ITF SPARRING H. VETERAN GRØNT-BLÅTT +80 KG 2sivler Sundby Pål Richard Tønsberg TKD  NORWAY
065 ITF SPARRING H. VETERAN RØDT-SORT -80 KG 1gold Hansen Haugehåtveit Thomas Porsgrunn TKD  NORWAY
        065 ITF SPARRING H. VETERAN RØDT-SORT -80 KG 2sivler Reiten Vegard Bærum TKD  NORWAY
066 ITF SPARRING H. VETERAN RØDT-SORT +80 KG 1gold Kågen Torbjørn Lier TKD  NORWAY
        066 ITF SPARRING H. VETERAN RØDT-SORT +80 KG 2sivler Saxrud Kai Røyken TKD  NORWAY
067 ITF TW. NOPI DAME -155 CM 1gold Adolfsson Hilda Billdal TKD  SWEDEN
068 ITF TW. NOPI DAME 155-165 CM 1gold Høvås Christine Skien TKD  NORWAY
069 ITF TW. NOPI DAME +165 CM 1gold Rittander Josefin Billdal TKD  SWEDEN
070 ITF TW. NOPI HERRE -160 CM 1gold Kvamme Marius Billdal TKD  SWEDEN
071 ITF TW. NOPI HERRE 160-170 CM 1gold Lund Robin Sandefjord TKD  NORWAY
072 ITF TW. NOPI HERRE 170-180 CM 1gold El-Agroudi Tarek Porsgrunn TKD  NORWAY
073 ITF TW. NOPI HERRE +180 CM 1gold Westrum Tom Alex Sandefjord TKD  NORWAY
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-12-14 06:48:58 CET +01:00)