Results
 
Taekwon-do ITF - Norgesmesterskap og Landsmesterskap 2018 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
003Divisjon 10 Senior Damer Mønster 2 Dan 1gold Lorentsen Linn Benjaminsen Trondheim TKD  NORWAY
        003Divisjon 10 Senior Damer Mønster 2 Dan 2silver Miller Hanna Victoria Bergen TKD  NORWAY
        003Divisjon 10 Senior Damer Mønster 2 Dan 3bronze Abelsen Frida Ytterstad Salten TKD  NORWAY
        003Divisjon 10 Senior Damer Mønster 2 Dan 3bronze Norheim Anita Fana TKD  NORWAY
        003Divisjon 10 Senior Damer Mønster 2 Dan 5 Oppedal Malin Røyken TKD  NORWAY
        003Divisjon 10 Senior Damer Mønster 2 Dan 5 Hansen Andrea Rafn Røyken TKD  NORWAY
        003Divisjon 10 Senior Damer Mønster 2 Dan 5 Sande Varhol Kristin Fræna TKD  NORWAY
        003Divisjon 10 Senior Damer Mønster 2 Dan 5 Brekke Medin Nanna Trondheim TKD  NORWAY
        003Divisjon 10 Senior Damer Mønster 2 Dan 9 Botten Ronja Margrete Trondheim TKD  NORWAY
        003Divisjon 10 Senior Damer Mønster 2 Dan 9 Ness Thea Johanne Bækø Tromsø TKD  NORWAY
004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 1gold Eide Sivert Lein Trondheim TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 2silver Kordu Lavin Tønsberg TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 3bronze Kjøsnes Sivert Selbu TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 3bronze Naurdinov Magomed Bergen TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 5 Elvenes Lars Marius Tromsø TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 5 Krog Didrik Bærum TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 5 Sæle Ludvig Trondheim TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 5 Nicolaysen Jonas Asker TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 9 Myrland Mats Olsen Bergen TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 9 Nordland Lars-Herman Salten TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 9 Schei Dyrnes Råg Surnadal TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 9 Bratsberg Håkon Drammen TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 9 Kvalsund Jon Olav Ålesund TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 9 Brattset Eivind Gauldal TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 9 Søiland Øyvind Bryne TKD  NORWAY
        004Divisjon 10 Senior Herre Mønster 2 Dan 9 Loodtz Theo Danckert Bergen TKD  NORWAY
005Divisjon 11 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 1gold Lind Marielle Bergen TKD  NORWAY
        005Divisjon 11 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 2silver Lind Madeleine Bergen TKD  NORWAY
        005Divisjon 11 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 3bronze Hammerø Trine Bergen TKD  NORWAY
        005Divisjon 11 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 4 Sivertsvik Rita Moseng Trondheim TKD  NORWAY
        005Divisjon 11 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 5 Ongstad Ronja Elida Hadsel TKD  NORWAY
        005Divisjon 11 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 5 Holten Tina Fræna TKD  NORWAY
        005Divisjon 11 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 5 Kristiansen Anne-Lise Sandefjord TKD  NORWAY
006Divisjon 11 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 1gold Drange Espen Fana TKD  NORWAY
        006Divisjon 11 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2silver Malmin Trane Snekkestad Tønsberg TKD  NORWAY
        006Divisjon 11 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 3bronze Prestegard Mads J. Bergen TKD  NORWAY
        006Divisjon 11 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 3bronze Olsen Christian Surnadal TKD  NORWAY
        006Divisjon 11 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 5 Lyngås Truls Tønsberg TKD  NORWAY
        006Divisjon 11 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 5 Abelsen Edvard Ytterstad Salten TKD  NORWAY
        006Divisjon 11 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 5 Vik Arne Martin Christiania TKD  NORWAY
        006Divisjon 11 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 5 Knutsen Martin Emanuel Kirkenes TKD  NORWAY
        006Divisjon 11 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 9 Norheim Glenn Fana TKD  NORWAY
007DIVISJON 12 VETERAN DAME MØNSTER RØDT 1gold Tornes Joo Hyun Kim Molde TKD  NORWAY
        007DIVISJON 12 VETERAN DAME MØNSTER RØDT 2silver Schlanbusch Hege Marie Sotra TKD  NORWAY
        007DIVISJON 12 VETERAN DAME MØNSTER RØDT 3bronze Eldøen Hedda Salten TKD  NORWAY
        007DIVISJON 12 VETERAN DAME MØNSTER RØDT 3bronze Hoflandsdal Bente Maridal Molde TKD  NORWAY
        007DIVISJON 12 VETERAN DAME MØNSTER RØDT 5 Jacobsen Hege Rebecca Fana TKD  NORWAY
        007DIVISJON 12 VETERAN DAME MØNSTER RØDT 5 Kirilov Marit Molde TKD  NORWAY
        007DIVISJON 12 VETERAN DAME MØNSTER RØDT 5 Ravn Malin Trondheim TKD  NORWAY
        007DIVISJON 12 VETERAN DAME MØNSTER RØDT 5 Leraand Heidi Melhus TKD  NORWAY
        007DIVISJON 12 VETERAN DAME MØNSTER RØDT 9 Cowan Selma Molde TKD  NORWAY
        007DIVISJON 12 VETERAN DAME MØNSTER RØDT 9 Husås Ann Mari Malvik TKD  NORWAY
008Divisjon 12 Veteran Dame Mønster Dan 1gold Steinkjer Aud-Eli Værnes TKD  NORWAY
        008Divisjon 12 Veteran Dame Mønster Dan 2silver Nesse Kirsti Røyken TKD  NORWAY
        008Divisjon 12 Veteran Dame Mønster Dan 3bronze Rusten Mette Lise Fana TKD  NORWAY
        008Divisjon 12 Veteran Dame Mønster Dan 3bronze Larsen Trine Lise Hadsel TKD  NORWAY
        008Divisjon 12 Veteran Dame Mønster Dan 5 Lindgren Marianne Sotra TKD  NORWAY
        008Divisjon 12 Veteran Dame Mønster Dan 5 Eggesbø Vibeke Bergen TKD  NORWAY
        008Divisjon 12 Veteran Dame Mønster Dan 5 Haaland Reidun Trondheim TKD  NORWAY
        008Divisjon 12 Veteran Dame Mønster Dan 5 Schmiz Annette Alta TKD  NORWAY
009DIVISJON 12 VETERAN HERRE MØNSTER RØDT 1gold Melhus Jan Erik ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        009DIVISJON 12 VETERAN HERRE MØNSTER RØDT 2silver Mosbakken Arve Olsen Gauldal TKD  NORWAY
        009DIVISJON 12 VETERAN HERRE MØNSTER RØDT 3bronze Dahle Ketil Gauldal TKD  NORWAY
        009DIVISJON 12 VETERAN HERRE MØNSTER RØDT 3bronze Stendal Tom Gauldal TKD  NORWAY
        009DIVISJON 12 VETERAN HERRE MØNSTER RØDT 5 Kvamme Ronny Sotra TKD  NORWAY
        009DIVISJON 12 VETERAN HERRE MØNSTER RØDT 5 Kågen Torbjørn Lier TKD  NORWAY
        009DIVISJON 12 VETERAN HERRE MØNSTER RØDT 5 Schiøll Trygve Johan Bærum TKD  NORWAY
        009DIVISJON 12 VETERAN HERRE MØNSTER RØDT 5 Kristoffersen Ronny Harstad TKD  NORWAY
        009DIVISJON 12 VETERAN HERRE MØNSTER RØDT 9 Barland Rune T. Selbu TKD  NORWAY
        009DIVISJON 12 VETERAN HERRE MØNSTER RØDT 9 Aasland Arild Tore Bryne TKD  NORWAY
        009DIVISJON 12 VETERAN HERRE MØNSTER RØDT 9 Bang Per Kristian Harøy TKD  NORWAY
010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 1gold Grønberg Bjørn Henning Trondheim TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 2silver Hamang Jens Petter Christiania TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 3bronze Friskilä Øyvind Kirkenes TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 3bronze Lund Eirik Lier TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 5 Nordland Trond Salten TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 5 Bye Rune Salten TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 5 Ommundsen Erik Kristiansand TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 5 Kvæl Ken-Thomas Hadsel TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 9 Indstøy Torkild Trondheim TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 9 Hansen Haugehåtveit Thomas Porsgrunn TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 9 Johansen Thomas Træleborg ITF TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 9 Hansen Jon Rafn Røyken TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 9 Gimse Anton Melhus TKD  NORWAY
        010Divisjon 12 Veteran Herre Mønster Dan 9 Gregoire Vincent Tønsberg TKD  NORWAY
013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 1gold Andresen Anne Maria Melhus TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 2silver Gravvold Una Langeland Surnadal TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 3bronze Knoff Ragna Eline Tromsø TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 3bronze Gundersen Sandra Alta TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 5 Ditløvsen Anna Tromsø TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 5 Johansen Sofie Haugslett Tromsø TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 5 Wilhelmsen Celina Vardø TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 5 Reitan Frida Pedersen Trondheim TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 9 Hervik Maria Aamo Orkdal TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 9 Myran Sunniva Oppdal TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 9 Morsund Kristine Harøy TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 9 Hartveit Astri-Elise Salten TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 9 Sørgård Kristiane Solheim Ålesund TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 9 Morrison Petronella Bærum TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 9 Bjørvik Sunniva Sotra TKD  NORWAY
        013Divisjon 3 Junior Dame Mønster Rødt 9 Hafredal Victoria Bærum TKD  NORWAY
014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 1gold Ommundsen Kristoffer Sørli Kristiansand TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 2silver Brandtzæg Sigmund Brandsfjell Værnes TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 3bronze Najèm Dib Hassan, Ali Sola TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 3bronze Ness Knut Erik Ålesund TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 5 Stuen Buvarp Martin Trondheim TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 5 Krogstad Gulseth Fredrik Christiania TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 5 Wiersdalen Aksel Holmstrøm Porsgrunn TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 5 Skogan Emil Mohr Christiania TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 9 Ulvestad Sebastian Haram TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 9 Karlsen Jonathan Restad Salten TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 9 Tessem Hole Tobias Salten TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 9 Horvli Haakon Lien Oppdal TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 9 Valentin Emil Fana TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 9 Leithe Johan Bøckmann Salten TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 9 Rishaug Oliver Fræna TKD  NORWAY
        014Divisjon 3 Junior Herre Mønster Rødt 9 Grande Håkon Ytterstad Salten TKD  NORWAY
015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 1gold Svendsen Camilla Klingen Sandefjord TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2silver Høvås Christine Skien TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 3bronze Hansen Elisa Ålesund TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 3bronze krosser Heidi Helgerud Lier TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 5 Ingebrigtsen Julie Grimstad Trondheim TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 5 Hidle Selma Sandnes TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 5 Kågen Siri O Lier TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 5 Antonsen Henriette Håheim Molde TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 9 Nordstrand Lene Kristine Giske TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 9 Mørkedal Erika Nesje Molde TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 9 Tangen Lara Marlene Trondheim TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 9 El-Agroudi Lina Porsgrunn TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 9 Flatjord Nora Garnes Trondheim TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 9 Andersson Emilie Gjelsten Molde TKD  NORWAY
        015Divisjon 4 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 9 Tveråmo Stine Lise Trondheim TKD  NORWAY
016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 1gold Angelsen Sigurd Mansåker Tønsberg TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2silver Grønningsæter Håkon Solli Lier TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 3bronze Thorgersen Ole Torbjørn Drammen TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 3bronze Strømme Idar Frøya og Hitra TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 5 El-Agroudi Tarek Porsgrunn TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 5 Johnsen Carl-Eirik Dahl Røyken TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 5 Abbasi Jonas Trondheim TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 5 Skogvang Anders Klæbu TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 9 Holsæter Kjær Balder Røyken TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 9 Hegna Tor Kristian Porsgrunn TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 9 Johnsen Kasper Darell Tønsberg TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 9 Finnerud Simen Røyken TKD  NORWAY
        016Divisjon 4 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 9 Havlas Jan Molde TKD  NORWAY
017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 1gold Grønberg Miriam Trondheim TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2silver Deniz Josefine Breivik Hadsel TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 3bronze Aunvik Adele Trondheim TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 3bronze Utne Skogdalen Ina Trondheim TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 5 Minervini Sarah Klein Trondheim TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 5 Haugan Foss Pernille Trondheim TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 5 Leiros Helle Schrøder Tromsø TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 5 Berg Mina Stubban Trondheim TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Høiås Wehn Emilie Kristin Haram TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Roaldsnes Lina Ålesund TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Husby Helle Fana TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Bolland Hedda Laanke Trondheim TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Honningsvåg Marthine Ålesund TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Andersen Tuva Marie Fana TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Rovick Anna Charlotte Ålesund TKD  NORWAY
        017Divisjon 5 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Hoel Brekke Louise Fana TKD  NORWAY
018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 1gold Iversen Marius Hauge Bergen TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2silver Ødegård Andreas Trondheim TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 3bronze Bertelsen Sander Oslo Øst TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 3bronze Solli Edvard Molde TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 5 Barland Borgar Selbu TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 5 Lokna Gustav Stavanger TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 5 Stige David Molde TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 5 Jakobsson Sveinung Koppen Bergen TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 hesvik Daniel Bergen TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Elvenes Kasper Andre Tromsø TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Husebø Remi Stavanger TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Lillebø Henrik Sotra TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Bjørhusdal Brede Tysnes Fana TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Joensen Marius Tromsø TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Jensen Chris Vebjørn Tromsø TKD  NORWAY
        018Divisjon 5 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Hassanipour Daniel Stavanger TKD  NORWAY
019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 1gold Øen Li Selma Ål IL TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2silver Halling Lina Xiao-Lan Træleborg ITF TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 3bronze Olsen Sajane Karina Manndalen UIL TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 3bronze Wohlen Ingvild Trondheim TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 5 Christensen Olsen Celine Vardø TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 5 Haugen Mariel Sola TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 5 Johnsen Christina Haram Giske TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 5 Auglend Tania Sola TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Kwak Dowon Porsgrunn TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Derås-De Jong Rebekka Christianslund TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Lillelien Nora Beck Røyken TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Larsen Tina Sofie Hadsel TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Bergli Ella Kolbotn TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Flaatten Ingrid Marie Langbråten Porsgrunn TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Haugehåtveit Karoline Porsgrunn TKD  NORWAY
        019Divisjon 6 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 9 Hausberg Kari Surnadal TKD  NORWAY
020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 1gold Eilertsen Jack Phillip Trondheim TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2silver Steinkjer Ingebrigt Værnes TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 3bronze Gjersvold Kristian Forfot Trondheim TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 3bronze Jenstad Elias Røyken TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 5 Larsen Markus Nipen Sotra TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 5 Listhaug Johannes Trondheim TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 5 Hyldbakk Sander Molde TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 5 Lind Morten Bergen TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Kristiansen Mathias Lakselv TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Lerstad Sivert Fjell Bergen TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Olsen Lund Sander Sola TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Sundnes Nicolai Andre Giske TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Torsvik Henrik Fana TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Tønder Lars Trondheim TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Halvorsen Kevin Ånneland Salten TKD  NORWAY
        020Divisjon 6 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 9 Romestrand Jarand Jensen Ålesund TKD  NORWAY
023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 1gold Andersen Ravna Skien TKD  NORWAY
        023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 2silver Eisma Jitte Storfjord TKD  NORWAY
        023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 3bronze Leynse Oda Katrine Valen Trondheim TKD  NORWAY
        023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 3bronze Amiri Anahita Oslo Øst TKD  NORWAY
        023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 5 Kristiansen Elin Strømsodd ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 5 Teig Silje Karin Sola TKD  NORWAY
        023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 5 Stubben Silje Beathe Tønsberg TKD  NORWAY
        023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 5 Aasen Camilla Skien TKD  NORWAY
        023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 9 Trondsen Janne Kolbotn TKD  NORWAY
        023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 9 Mosand Olga K. Orkdal TKD  NORWAY
        023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 9 Nybakk Marie Veblungsnes Ålesund TKD  NORWAY
        023Divisjon 8 Senior Damer Mønster Rødt 9 Sundstrøm Beate Drammen TKD  NORWAY
024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 1gold Jacobsen Ole Andreas Arendal TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 2silver Vikhagen Bjørn Ove Molde TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 3bronze Wetting Sindre Tromsø TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 3bronze Lysell Tor Arne Marswall Tønsberg TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 5 Nora Knut-Edvart Åndalsnes TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 5 Aarøe Bjørnar Os TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 5 Heggem Alexander Ålesund TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 5 Alzeer Qasem Sandefjord TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 9 Omerinovic Mehmed Sandefjord TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 9 Ramøy Lars Tønsberg TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 9 Hervik Morten Christiania TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 9 Voll Sverre Stavanger TKD  NORWAY
        024Divisjon 8 Senior Herre Mønster Rødt 9 Brastad Sindre Ålesund TKD  NORWAY
025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 1gold Hole Ann Linnea Bergen TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 2silver Lund Ine-Desirée Salten TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 3bronze Jensen Marita Manndalen UIL TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 3bronze Grimsmo Sunniva Surnadal TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 5 Sødal Lena Kristiansen Trondheim TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 5 Westgaard Cecilie Foss Vardø TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 5 Vik Marie Tønsberg TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 5 Sæther Mary Daniese Adolfo Frøya og Hitra TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 9 Henriksen Mille Helen Værnes TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 9 Klungerbo Marthe Stamnes Trondheim TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 9 Svanem Maren Surnadal TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 9 Semb Helene Trondheim TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 9 Birkhaug Vilde Solhaug Bergen TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 9 Rautio Ida Välikangas Trondheim TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 9 Sæther Aurora Minsaas Trondheim TKD  NORWAY
        025Divisjon 9 Senior Damer Mønster 1 Dan 9 Lie Ingrid Bergen TKD  NORWAY
026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 1gold Klungerbo Ole Martin Trondheim TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 2silver Valkov Egor Tromsø TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 3bronze Wighus Stian Røyken TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 3bronze Armes Tom Christian Trondheim TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 5 Løkken Skaanes Martin Trondheim TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 5 Sveinungsen Frode Skien TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 5 Heyeraas Thomas Nordbø Christiania TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 5 Torsteinsen Torvald Nam Hoon Surnadal TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 9 Belboe Ole Einar Trondheim TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 9 Cornell Jacobsen Vegard Sotra TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 9 Hammervold Aleksander Bårdsnes Ålesund TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 9 Sørensen Lars Kristian Tønsberg TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 9 Bakmark Ivan Nørkov Værnes TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 9 Moen Andreas Salten TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 9 Sandanger Teodor Kolbotn TKD  NORWAY
        026Divisjon 9 Senior Herre Mønster 1 Dan 9 Fortun Aleksander Surnadal TKD  NORWAY
027Eldre Junior Damer Sparring Rødt +65 kg 1gold Hansen Elisa Ålesund TKD  NORWAY
        027Eldre Junior Damer Sparring Rødt +65 kg 2silver El-Agroudi Lina Porsgrunn TKD  NORWAY
        027Eldre Junior Damer Sparring Rødt +65 kg 3bronze Svendsen Camilla Klingen Sandefjord TKD  NORWAY
        027Eldre Junior Damer Sparring Rødt +65 kg 4 Ingebrigtsen Julie Grimstad Trondheim TKD  NORWAY
        027Eldre Junior Damer Sparring Rødt +65 kg 5 Tveråmo Stine Lise Trondheim TKD  NORWAY
        027Eldre Junior Damer Sparring Rødt +65 kg 5 Solberg Emma Malvik TKD  NORWAY
        027Eldre Junior Damer Sparring Rødt +65 kg 5 Tangen Lara Marlene Trondheim TKD  NORWAY
030ELDRE JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -55 KG 1gold Høvås Christine Skien TKD  NORWAY
        030ELDRE JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -55 KG 2silver Lande Amalie Maria Knoff Ålesund TKD  NORWAY
031ELDRE JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -60 KG 1gold Andersson Emilie Gjelsten Molde TKD  NORWAY
        031ELDRE JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -60 KG 2silver Kågen Siri O Lier TKD  NORWAY
        031ELDRE JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -60 KG 3bronze Antonsen Henriette Håheim Molde TKD  NORWAY
032ELDRE JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -65 KG 1gold Gregers Wilma Sofie Christiania TKD  NORWAY
        032ELDRE JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -65 KG 2silver Hidle Selma Sandnes TKD  NORWAY
033Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 kg 1gold Bjørnstad Julie Natland Fana TKD  NORWAY
        033Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 kg 2silver Larsen Tina Sofie Hadsel TKD  NORWAY
        033Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 kg 3bronze Haugen Mariel Sola TKD  NORWAY
        033Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 kg 3bronze Sundstrøm Julie S. Kirkenes TKD  NORWAY
        033Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 kg 5 Christiansen Helle Trondheim TKD  NORWAY
        033Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 kg 5 Opsal Kristine Trondheim TKD  NORWAY
        033Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 kg 5 Nordgård Elisabeth Fosse Tromsø TKD  NORWAY
        033Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 kg 5 Derås-De Jong Rebekka Christianslund TKD  NORWAY
        033Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 kg 9 Hausberg Kari Surnadal TKD  NORWAY
035Eldre Junior Damer Sparring Dan -50 kg 1gold Øen Li Selma Ål IL TKD  NORWAY
        035Eldre Junior Damer Sparring Dan -50 kg 2silver Olsen Sajane Karina Manndalen UIL TKD  NORWAY
        035Eldre Junior Damer Sparring Dan -50 kg 3bronze Krogstad Erika Melhus TKD  NORWAY
        035Eldre Junior Damer Sparring Dan -50 kg 4 Christensen Olsen Celine Vardø TKD  NORWAY
036Eldre Junior Damer Sparring Dan -55 kg 1gold Wohlen Ingvild Trondheim TKD  NORWAY
        036Eldre Junior Damer Sparring Dan -55 kg 2silver Lillelien Nora Beck Røyken TKD  NORWAY
        036Eldre Junior Damer Sparring Dan -55 kg 3bronze Iversen Live Moe Bergen TKD  NORWAY
        036Eldre Junior Damer Sparring Dan -55 kg 4 Kwak Dowon Porsgrunn TKD  NORWAY
        036Eldre Junior Damer Sparring Dan -55 kg 5 Bergli Ella Kolbotn TKD  NORWAY
037Eldre Junior Damer Sparring Dan -60 kg 1gold Iversen Stine Bergen TKD  NORWAY
        037Eldre Junior Damer Sparring Dan -60 kg 2silver Haugehåtveit Karoline Porsgrunn TKD  NORWAY
        037Eldre Junior Damer Sparring Dan -60 kg 3bronze Fiske Jorunn Surnadal TKD  NORWAY
039ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT +75 KG 1gold Angelsen Sigurd Mansåker Tønsberg TKD  NORWAY
        039ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT +75 KG 2silver Ouhadou Monir Os TKD  NORWAY
        039ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT +75 KG 3bronze Thorgersen Ole Torbjørn Drammen TKD  NORWAY
        039ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT +75 KG 4 Holsæter Kjær Balder Røyken TKD  NORWAY
        039ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT +75 KG 5 Finnerud Simen Røyken TKD  NORWAY
        039ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT +75 KG 5 Strømme Idar Frøya og Hitra TKD  NORWAY
041Eldre Junior Herrer Sparring RØD -56 kg 1gold Johnsen Carl-Eirik Dahl Røyken TKD  NORWAY
        041Eldre Junior Herrer Sparring RØD -56 kg 2silver Havlas Jan Molde TKD  NORWAY
043ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT -68 KG 1gold El-Agroudi Tarek Porsgrunn TKD  NORWAY
        043ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT -68 KG 2silver Lindeijer Tim Nicolaas Røyken TKD  NORWAY
        043ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT -68 KG 3bronze Hegna Tor Kristian Porsgrunn TKD  NORWAY
        043ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT -68 KG 4 Abbasi Jonas Trondheim TKD  NORWAY
044ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT -75 KG 1gold Skogvang Anders Klæbu TKD  NORWAY
        044ELDRE JUNIOR HERRER SPARRING RØDT -75 KG 2silver Grønningsæter Håkon Solli Lier TKD  NORWAY
045Eldre Junior Herrer Sparring Dan + 75 kg 1gold Torsvik Henrik Fana TKD  NORWAY
        045Eldre Junior Herrer Sparring Dan + 75 kg 2silver Pedersen Håvar Kirkenes TKD  NORWAY
        045Eldre Junior Herrer Sparring Dan + 75 kg 3bronze Gjersvold Kristian Forfot Trondheim TKD  NORWAY
        045Eldre Junior Herrer Sparring Dan + 75 kg 4 Luka Adrian Wiik Ålesund TKD  NORWAY
        045Eldre Junior Herrer Sparring Dan + 75 kg 5 Vorren Magnus Askøy TKD  NORWAY
        045Eldre Junior Herrer Sparring Dan + 75 kg 5 Wigestrand Filip Porsgrunn TKD  NORWAY
        045Eldre Junior Herrer Sparring Dan + 75 kg 5 Nilsen Ådne Setermoen TKD  NORWAY
048Eldre Junior Herrer Sparring Dan -62 kg 1gold Eilertsen Jack Phillip Trondheim TKD  NORWAY
        048Eldre Junior Herrer Sparring Dan -62 kg 2silver Steinkjer Ingebrigt Værnes TKD  NORWAY
        048Eldre Junior Herrer Sparring Dan -62 kg 3bronze Jensen Esben Ringbu Alta TKD  NORWAY
        048Eldre Junior Herrer Sparring Dan -62 kg 4 Kristiansen Mathias Lakselv TKD  NORWAY
        048Eldre Junior Herrer Sparring Dan -62 kg 5 Olsen Lund Sander Sola TKD  NORWAY
049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 1gold Bækø Emil August Salten TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 2silver Halvorsen Kevin Ånneland Salten TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 3bronze Yousabai First Terapong Trondheim TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 3bronze Brækstad Marius Bernhard Trondheim TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 5 Eltervåg Terje Sandnes TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 5 Tønder Lars Trondheim TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 5 Paulsen Sander Sortland Bergen TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 5 Holtan William Bærum TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 9 Aasen Elias Christiania TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 9 Romestrand Jarand Jensen Ålesund TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 9 Larsen Markus Nipen Sotra TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 9 Fossdal Bendik Balecke Molde TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 9 Romsaas Kristoffer Porsgrunn TKD  NORWAY
        049Eldre JUNIOR Herrer Sparring Dan -68 kg 9 Lerstad Sivert Fjell Bergen TKD  NORWAY
050Eldre Junior Herrer Sparring Dan -75 kg 1gold Listhaug Johannes Trondheim TKD  NORWAY
        050Eldre Junior Herrer Sparring Dan -75 kg 2silver Kristensen Arne Olav S. Fana TKD  NORWAY
        050Eldre Junior Herrer Sparring Dan -75 kg 3bronze Skogdalen Jonas Utne Trondheim TKD  NORWAY
        050Eldre Junior Herrer Sparring Dan -75 kg 3bronze Gipling Jomar Byneset TKD  NORWAY
        050Eldre Junior Herrer Sparring Dan -75 kg 5 Lassen Erik Delgadillo Fana TKD  NORWAY
        050Eldre Junior Herrer Sparring Dan -75 kg 5 Anatol Siggerud Ulvar Trondheim TKD  NORWAY
        050Eldre Junior Herrer Sparring Dan -75 kg 5 Sundnes Nicolai Andre Giske TKD  NORWAY
        050Eldre Junior Herrer Sparring Dan -75 kg 5 Sumstad Fredrik Halseide Trondheim TKD  NORWAY
        050Eldre Junior Herrer Sparring Dan -75 kg 9 Lind Morten Bergen TKD  NORWAY
051JUNIOR DAMER SPARRING RØDT +65 KG 1gold Hansen Mina Bratterud Polar TKD  NORWAY
        051JUNIOR DAMER SPARRING RØDT +65 KG 2silver Bjørvik Tirill Sotra TKD  NORWAY
        051JUNIOR DAMER SPARRING RØDT +65 KG 3bronze Papoutsis Nadia Foss Lier TKD  NORWAY
        051JUNIOR DAMER SPARRING RØDT +65 KG 3bronze Bakkejord Sara Salten TKD  NORWAY
        051JUNIOR DAMER SPARRING RØDT +65 KG 5 Saure Anna Røyset Harøy TKD  NORWAY
        051JUNIOR DAMER SPARRING RØDT +65 KG 5 Sjetnan Caroline Desireé Drammen TKD  NORWAY
        051JUNIOR DAMER SPARRING RØDT +65 KG 5 Knarvik Solveig Bergen TKD  NORWAY
        051JUNIOR DAMER SPARRING RØDT +65 KG 9 Torgilstveit Kaisa Os TKD  NORWAY
        051JUNIOR DAMER SPARRING RØDT +65 KG 9 Morrison Petronella Bærum TKD  NORWAY
053JUNIOR DAMER SPARRING RØD -50 KG 1gold Sørgård Kristiane Solheim Ålesund TKD  NORWAY
        053JUNIOR DAMER SPARRING RØD -50 KG 2silver Morsund Kristine Harøy TKD  NORWAY
054JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -55 KG 1gold Hafredal Victoria Bærum TKD  NORWAY
        054JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -55 KG 2silver Norland Ida Sola TKD  NORWAY
        054JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -55 KG 3bronze Kaale-Wisnes Sofie Fana TKD  NORWAY
        054JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -55 KG 3bronze Mathisen Hanna Lein Christiania TKD  NORWAY
        054JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -55 KG 5 Wilhelmsen Celina Vardø TKD  NORWAY
        054JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -55 KG 5 Ødegård Sara Tromsø TKD  NORWAY
055JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -60 KG 1gold Ottesen Olsen Venild Værnes TKD  NORWAY
        055JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -60 KG 2silver Gravvold Una Langeland Surnadal TKD  NORWAY
        055JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -60 KG 3bronze Andresen Anne Maria Melhus TKD  NORWAY
        055JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -60 KG 4 Løvaas Andrea Miccoli Sola TKD  NORWAY
056JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -65 KG 1gold Johansen Sofie Haugslett Tromsø TKD  NORWAY
        056JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -65 KG 2silver Ysland Carina Salten TKD  NORWAY
        056JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -65 KG 3bronze Kvaran Nora Baudouin Lie Trondheim TKD  NORWAY
        056JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -65 KG 4 Hartveit Astri-Elise Salten TKD  NORWAY
        056JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -65 KG 5 Myran Sunniva Oppdal TKD  NORWAY
        056JUNIOR DAMER SPARRING RØDT -65 KG 5 Stenseng Elisabeth Bærum TKD  NORWAY
060Junior Damer Sparring Dan -55 kg 1gold Berg Mina Stubban Trondheim TKD  NORWAY
        060Junior Damer Sparring Dan -55 kg 2silver Grønberg Miriam Trondheim TKD  NORWAY
061Junior Damer Sparring Dan -60 kg 1gold Deniz Josefine Breivik Hadsel TKD  NORWAY
        061Junior Damer Sparring Dan -60 kg 2silver Grimsmo Ingeborg Sørvik Surnadal TKD  NORWAY
        061Junior Damer Sparring Dan -60 kg 3bronze Holm Lea Sofie Trondheim TKD  NORWAY
        061Junior Damer Sparring Dan -60 kg 4 Haugan Foss Pernille Trondheim TKD  NORWAY
        061Junior Damer Sparring Dan -60 kg 5 Leiros Helle Schrøder Tromsø TKD  NORWAY
        061Junior Damer Sparring Dan -60 kg 5 Honningsvåg Marthine Ålesund TKD  NORWAY
        061Junior Damer Sparring Dan -60 kg 5 Aunvik Adele Trondheim TKD  NORWAY
062Junior Damer Sparring Dan -65 kg 1gold Minervini Sarah Klein Trondheim TKD  NORWAY
        062Junior Damer Sparring Dan -65 kg 2silver Utne Skogdalen Ina Trondheim TKD  NORWAY
        062Junior Damer Sparring Dan -65 kg 3bronze Husby Helle Fana TKD  NORWAY
        062Junior Damer Sparring Dan -65 kg 4 Elsebutangen Synne Hagvåg Jessheim TKD  NORWAY
063JUNIOR HERRE SPARRING RØDT +75 KG 1gold Angelsen Torvald Mansåker Tønsberg TKD  NORWAY
        063JUNIOR HERRE SPARRING RØDT +75 KG 2silver Sandven Kaarbø Ask Os TKD  NORWAY
        063JUNIOR HERRE SPARRING RØDT +75 KG 3bronze Andreassen Jonas Aune Trondheim TKD  NORWAY
        063JUNIOR HERRE SPARRING RØDT +75 KG 4 Rishaug Oliver Fræna TKD  NORWAY
        063JUNIOR HERRE SPARRING RØDT +75 KG 5 Horvli Haakon Lien Oppdal TKD  NORWAY
        063JUNIOR HERRE SPARRING RØDT +75 KG 5 Grande Håkon Ytterstad Salten TKD  NORWAY
065JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -56 KG 1gold Wiersdalen Aksel Holmstrøm Porsgrunn TKD  NORWAY
        065JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -56 KG 2silver Stuen Buvarp Martin Trondheim TKD  NORWAY
        065JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -56 KG 3bronze Westgård Jonas Tønsberg TKD  NORWAY
066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 1gold Najèm Dib Hassan, Ali Sola TKD  NORWAY
        066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 2silver Hansen Markus Skaar Giske TKD  NORWAY
        066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 3bronze Valentin Emil Fana TKD  NORWAY
        066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 3bronze Skogan Emil Mohr Christiania TKD  NORWAY
        066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 5 Klokk Thomas Giske TKD  NORWAY
        066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 5 Tessem Hole Tobias Salten TKD  NORWAY
        066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 5 Ness Knut Erik Ålesund TKD  NORWAY
        066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 5 Hiorth Matteus Hivand Stavanger TKD  NORWAY
        066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 9 Brandtzæg Sigmund Brandsfjell Værnes TKD  NORWAY
        066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 9 Dahle Andre Sandø Gauldal TKD  NORWAY
        066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 9 Landsverk Julian John Bærum TKD  NORWAY
        066JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -62 KG 9 Solli Ådne Selbu TKD  NORWAY
067JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -68 KG 1gold Sperrevik Frank Sebastian Os TKD  NORWAY
        067JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -68 KG 2silver Ulvestad Sebastian Haram TKD  NORWAY
        067JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -68 KG 3bronze Tokle Julian Alexander Åndalsnes TKD  NORWAY
        067JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -68 KG 3bronze Clausen Steinar Stavanger TKD  NORWAY
        067JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -68 KG 5 Høiskar Elias Salten TKD  NORWAY
        067JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -68 KG 5 Yndestad Mats Ratvik Ålesund TKD  NORWAY
        067JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -68 KG 5 Ommundsen Kristoffer Sørli Kristiansand TKD  NORWAY
        067JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -68 KG 5 Bruset Sindre Klungervik Surnadal TKD  NORWAY
        067JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -68 KG 9 Bertelsen Joakim Os TKD  NORWAY
068JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -75 KG 1gold Grytvik Isak Johansen Salten TKD  NORWAY
        068JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -75 KG 2silver Øien Ibrahim Shire Christiania TKD  NORWAY
        068JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -75 KG 3bronze Fredriksen Marius Folkestad Ålesund TKD  NORWAY
        068JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -75 KG 4 Ulvik Håkon Malvik TKD  NORWAY
        068JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -75 KG 5 Leithe Johan Bøckmann Salten TKD  NORWAY
        068JUNIOR HERRE SPARRING RØDT -75 KG 5 Krogstad Gulseth Fredrik Christiania TKD  NORWAY
069Junior Herre Sparring Dan +75 kg 1gold Stige David Molde TKD  NORWAY
        069Junior Herre Sparring Dan +75 kg 2silver Joensen Marius Tromsø TKD  NORWAY
        069Junior Herre Sparring Dan +75 kg 3bronze Jensen Chris Vebjørn Tromsø TKD  NORWAY
        069Junior Herre Sparring Dan +75 kg 4 Kvæl-Ongstad Henrik Hadsel TKD  NORWAY
071Junior Herre Sparring Dan -56 kg 1gold Hassanipour Daniel Stavanger TKD  NORWAY
        071Junior Herre Sparring Dan -56 kg 2silver hesvik Daniel Bergen TKD  NORWAY
        071Junior Herre Sparring Dan -56 kg 3bronze Barland Borgar Selbu TKD  NORWAY
072Junior Herre Sparring Dan -62 kg 1gold Solli Edvard Molde TKD  NORWAY
        072Junior Herre Sparring Dan -62 kg 2silver Lillebø Henrik Sotra TKD  NORWAY
        072Junior Herre Sparring Dan -62 kg 3bronze Husebø Remi Stavanger TKD  NORWAY
        072Junior Herre Sparring Dan -62 kg 4 Elvenes Kasper Andre Tromsø TKD  NORWAY
073Junior Herre Sparring Dan -68 kg 1gold Lokna Gustav Stavanger TKD  NORWAY
        073Junior Herre Sparring Dan -68 kg 2silver Iversen Marius Hauge Bergen TKD  NORWAY
        073Junior Herre Sparring Dan -68 kg 3bronze Groven Ola Mathias Trondheim TKD  NORWAY
        073Junior Herre Sparring Dan -68 kg 4 Dalhaug Eivind Kirkenes TKD  NORWAY
        073Junior Herre Sparring Dan -68 kg 5 Jakobsson Sveinung Koppen Bergen TKD  NORWAY
        073Junior Herre Sparring Dan -68 kg 5 Markhus Jo Erik Bergen TKD  NORWAY
074Junior Herre Sparring Dan -75 kg 1gold Richardsen Tobias Trondheim TKD  NORWAY
        074Junior Herre Sparring Dan -75 kg 2silver Bjørhusdal Brede Tysnes Fana TKD  NORWAY
        074Junior Herre Sparring Dan -75 kg 3bronze Bertelsen Sander Oslo Øst TKD  NORWAY
        074Junior Herre Sparring Dan -75 kg 4 Mellemsæter Steingrim Oppdal TKD  NORWAY
077SENIOR DAMER SPARRING RØDT +75 KG 1gold Frois Anette Krokaas Asker TKD  NORWAY
        077SENIOR DAMER SPARRING RØDT +75 KG 2silver Kristiansen Elin Strømsodd ITF Hønefoss TKD  NORWAY
081SENIOR DAMER SPARRING RØDT -68 KG 1gold Leynse Oda Katrine Valen Trondheim TKD  NORWAY
        081SENIOR DAMER SPARRING RØDT -68 KG 2silver Trondsen Janne Kolbotn TKD  NORWAY
        081SENIOR DAMER SPARRING RØDT -68 KG 3bronze Stubben Silje Beathe Tønsberg TKD  NORWAY
        081SENIOR DAMER SPARRING RØDT -68 KG 4 Amiri Anahita Oslo Øst TKD  NORWAY
        081SENIOR DAMER SPARRING RØDT -68 KG 5 Mosand Olga K. Orkdal TKD  NORWAY
083Senior Damer Sparring Dan +75 kg 1gold Bodin Nora Trondheim TKD  NORWAY
        083Senior Damer Sparring Dan +75 kg 2silver Ongstad Ronja Elida Hadsel TKD  NORWAY
        083Senior Damer Sparring Dan +75 kg 3bronze Vik Marie Tønsberg TKD  NORWAY
        083Senior Damer Sparring Dan +75 kg 4 Kløve-Graue Astrid Kolbotn TKD  NORWAY
        083Senior Damer Sparring Dan +75 kg 5 Kristiansen Anne-Lise Sandefjord TKD  NORWAY
        083Senior Damer Sparring Dan +75 kg 5 Svanem Maren Surnadal TKD  NORWAY
085Senior Damer Sparring Dan -56 kg 1gold Lie Ingrid Bergen TKD  NORWAY
        085Senior Damer Sparring Dan -56 kg 2silver Lind Madeleine Bergen TKD  NORWAY
        085Senior Damer Sparring Dan -56 kg 3bronze Norheim Anita Fana TKD  NORWAY
        085Senior Damer Sparring Dan -56 kg 5 Turner Kaja Oslo Øst TKD  NORWAY
        085Senior Damer Sparring Dan -56 kg 5 Lund Ine-Desirée Salten TKD  NORWAY
        085Senior Damer Sparring Dan -56 kg 5 Lorentsen Linn Benjaminsen Trondheim TKD  NORWAY
086Senior Damer Sparring Dan -62 kg 1gold Klungerbo Marthe Stamnes Trondheim TKD  NORWAY
        086Senior Damer Sparring Dan -62 kg 2silver Miller Hanna Victoria Bergen TKD  NORWAY
        086Senior Damer Sparring Dan -62 kg 3bronze Hammerø Trine Bergen TKD  NORWAY
        086Senior Damer Sparring Dan -62 kg 3bronze Hole Ann Linnea Bergen TKD  NORWAY
        086Senior Damer Sparring Dan -62 kg 5 Ness Thea Johanne Bækø Tromsø TKD  NORWAY
        086Senior Damer Sparring Dan -62 kg 5 Westgaard Cecilie Foss Vardø TKD  NORWAY
        086Senior Damer Sparring Dan -62 kg 5 Botten Ronja Margrete Trondheim TKD  NORWAY
        086Senior Damer Sparring Dan -62 kg 5 Holten Tina Fræna TKD  NORWAY
        086Senior Damer Sparring Dan -62 kg 9 Olsen Lund Stine Sola TKD  NORWAY
        086Senior Damer Sparring Dan -62 kg 9 Jensen Marita Manndalen UIL TKD  NORWAY
087Senior Damer Sparring Dan -68 kg 1gold Rautio Ida Välikangas Trondheim TKD  NORWAY
        087Senior Damer Sparring Dan -68 kg 2silver Brekke Medin Nanna Trondheim TKD  NORWAY
        087Senior Damer Sparring Dan -68 kg 3bronze Hansen Andrea Rafn Røyken TKD  NORWAY
        087Senior Damer Sparring Dan -68 kg 4 Henriksen Mille Helen Værnes TKD  NORWAY
088Senior Damer Sparring Dan -75 kg 1gold Semb Helene Trondheim TKD  NORWAY
        088Senior Damer Sparring Dan -75 kg 2silver Grimsmo Sunniva Surnadal TKD  NORWAY
        088Senior Damer Sparring Dan -75 kg 3bronze Herskedal Valentine Bergen TKD  NORWAY
        088Senior Damer Sparring Dan -75 kg 4 Birkhaug Vilde Solhaug Bergen TKD  NORWAY
089SENIOR HERRE SPARRING RØDT +85 KG 1gold Omerinovic Mehmed Sandefjord TKD  NORWAY
        089SENIOR HERRE SPARRING RØDT +85 KG 2silver Lundesgaard Eldar Skien TKD  NORWAY
        089SENIOR HERRE SPARRING RØDT +85 KG 3bronze Aarøe Bjørnar Os TKD  NORWAY
        089SENIOR HERRE SPARRING RØDT +85 KG 4 Nora Knut-Edvart Åndalsnes TKD  NORWAY
        089SENIOR HERRE SPARRING RØDT +85 KG 5 Jacobsen Ole Andreas Arendal TKD  NORWAY
        089SENIOR HERRE SPARRING RØDT +85 KG 5 Ramøy Lars Tønsberg TKD  NORWAY
092SENIOR HERRE SPARRING RØDT -78 KG 1gold Lysell Tor Arne Marswall Tønsberg TKD  NORWAY
        092SENIOR HERRE SPARRING RØDT -78 KG 2silver Voll Sverre Stavanger TKD  NORWAY
        092SENIOR HERRE SPARRING RØDT -78 KG 3bronze Heggem Alexander Ålesund TKD  NORWAY
        092SENIOR HERRE SPARRING RØDT -78 KG 4 Alzeer Qasem Sandefjord TKD  NORWAY
        092SENIOR HERRE SPARRING RØDT -78 KG 5 Brastad Sindre Ålesund TKD  NORWAY
        092SENIOR HERRE SPARRING RØDT -78 KG 5 Hesari Mohammed Reza Harstad TKD  NORWAY
        092SENIOR HERRE SPARRING RØDT -78 KG 5 Vikhagen Bjørn Ove Molde TKD  NORWAY
093SENIOR HERRE SPARRING RØDT -85 KG 1gold Wetting Sindre Tromsø TKD  NORWAY
        093SENIOR HERRE SPARRING RØDT -85 KG 2silver Roaldsnes Hans Andreas Giske TKD  NORWAY
095Senior Herre Sparring Dan +85 kg 1gold Olsen Christian Surnadal TKD  NORWAY
        095Senior Herre Sparring Dan +85 kg 2silver Reiten Sander Surnadal TKD  NORWAY
        095Senior Herre Sparring Dan +85 kg 3bronze Hovstein Håkon Høgsberg Ålesund TKD  NORWAY
097Senior Herre Sparring Dan -63 kg 1gold Loodtz Theo Danckert Bergen TKD  NORWAY
        097Senior Herre Sparring Dan -63 kg 2silver Aarbakke August Bergen TKD  NORWAY
        097Senior Herre Sparring Dan -63 kg 3bronze Drange Espen Fana TKD  NORWAY
        097Senior Herre Sparring Dan -63 kg 4 Schei Dyrnes Råg Surnadal TKD  NORWAY
        097Senior Herre Sparring Dan -63 kg 5 Nordland Lars-Herman Salten TKD  NORWAY
        097Senior Herre Sparring Dan -63 kg 5 Klungerbo Ole Martin Trondheim TKD  NORWAY
        097Senior Herre Sparring Dan -63 kg 5 Krog Didrik Bærum TKD  NORWAY
098Senior Herre Sparring Dan -70 kg 1gold Valkov Egor Tromsø TKD  NORWAY
        098Senior Herre Sparring Dan -70 kg 2silver Heyeraas Thomas Nordbø Christiania TKD  NORWAY
        098Senior Herre Sparring Dan -70 kg 3bronze Elvenes Lars Marius Tromsø TKD  NORWAY
        098Senior Herre Sparring Dan -70 kg 4 Armes Tom Christian Trondheim TKD  NORWAY
099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 1gold Naurdinov Magomed Bergen TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 2silver Sæle Ludvig Trondheim TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 3bronze Vik Arne Martin Christiania TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 3bronze Norheim Glenn Fana TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 5 Hammervold Aleksander Bårdsnes Ålesund TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 5 Leirvaara Tony Drammen TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 5 Kvalsund Jon Olav Ålesund TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 5 Johannessen Lars Backer Trondheim TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 9 Haahjem Brenden Håkon Haram TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 9 Lande Jim Arendal TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 9 Sørensen Lars Kristian Tønsberg TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 9 Cornell Jacobsen Vegard Sotra TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 9 Sandanger Teodor Kolbotn TKD  NORWAY
        099Senior Herre Sparring Dan -78 kg 9 Brattset Eivind Gauldal TKD  NORWAY
100Senior Herre Sparring Dan -85 kg 1gold Prestegard Mads J. Bergen TKD  NORWAY
        100Senior Herre Sparring Dan -85 kg 2silver Lange Rasmus Rødne Trondheim TKD  NORWAY
        100Senior Herre Sparring Dan -85 kg 3bronze Myrland Mats Olsen Bergen TKD  NORWAY
        100Senior Herre Sparring Dan -85 kg 3bronze Gustavsen Richard Lier TKD  NORWAY
        100Senior Herre Sparring Dan -85 kg 5 Løkken Skaanes Martin Trondheim TKD  NORWAY
        100Senior Herre Sparring Dan -85 kg 5 Kjøsnes Sivert Selbu TKD  NORWAY
        100Senior Herre Sparring Dan -85 kg 5 Moen Andreas Salten TKD  NORWAY
        100Senior Herre Sparring Dan -85 kg 5 Fortun Aleksander Surnadal TKD  NORWAY
        100Senior Herre Sparring Dan -85 kg 9 Nicolaysen Jonas Asker TKD  NORWAY
115TRADISJONELL SPARRING DAN ALLE JUNIOR 1gold Trøndelag TT Trondheim TKD  NORWAY
        115TRADISJONELL SPARRING DAN ALLE JUNIOR 2silver Trøndelag TV Trondheim TKD  NORWAY
        115TRADISJONELL SPARRING DAN ALLE JUNIOR 3bronze Team West Bergen TKD  NORWAY
        115TRADISJONELL SPARRING DAN ALLE JUNIOR 3bronze Sola Tradsparring Sola TKD  NORWAY
        115TRADISJONELL SPARRING DAN ALLE JUNIOR 5 Surnadal Surnadal TKD  NORWAY
        115TRADISJONELL SPARRING DAN ALLE JUNIOR 5 Team Hadsel Hadsel TKD  NORWAY
117VETERAN DAME SPARRING RØDT +65 KG 1gold Husås Ann Mari Malvik TKD  NORWAY
120Veteran Dame Sparring Dan Åpen Klasse 1gold Eggesbø Vibeke Bergen TKD  NORWAY
        120Veteran Dame Sparring Dan Åpen Klasse 2silver Steinkjer Aud-Eli Værnes TKD  NORWAY
121VETERAN HERRE SPARRING RØDT +80 KG 1gold Dahle Ketil Gauldal TKD  NORWAY
        121VETERAN HERRE SPARRING RØDT +80 KG 2silver Kågen Torbjørn Lier TKD  NORWAY
        121VETERAN HERRE SPARRING RØDT +80 KG 3bronze Schiøll Trygve Johan Bærum TKD  NORWAY
        121VETERAN HERRE SPARRING RØDT +80 KG 4 Kristoffersen Ronny Harstad TKD  NORWAY
        121VETERAN HERRE SPARRING RØDT +80 KG 5 Bang Per Kristian Harøy TKD  NORWAY
122VETERAN HERRE SPARRING RØDT -80 KG 1gold Stendal Tom Gauldal TKD  NORWAY
        122VETERAN HERRE SPARRING RØDT -80 KG 2silver Mosbakken Arve Olsen Gauldal TKD  NORWAY
        122VETERAN HERRE SPARRING RØDT -80 KG 3bronze Melhus Jan Erik ITF Hønefoss TKD  NORWAY
        122VETERAN HERRE SPARRING RØDT -80 KG 4 Barland Rune T. Selbu TKD  NORWAY
        122VETERAN HERRE SPARRING RØDT -80 KG 5 Kaada Anders Knoph Sola TKD  NORWAY
123VETERAN HERRE SPARRING DAN +80 KG 1gold Kvæl Ken-Thomas Hadsel TKD  NORWAY
        123VETERAN HERRE SPARRING DAN +80 KG 2silver Lund Eirik Lier TKD  NORWAY
        123VETERAN HERRE SPARRING DAN +80 KG 3bronze Friskilä Øyvind Kirkenes TKD  NORWAY
        123VETERAN HERRE SPARRING DAN +80 KG 4 Goksør Rune Kolbotn TKD  NORWAY
        123VETERAN HERRE SPARRING DAN +80 KG 5 Lundin Kjell Roger Klæbu TKD  NORWAY
124VETERAN HERRE SPARRING DAN -80 KG 1gold Løkken Skaanes Frank Trondheim TKD  NORWAY
        124VETERAN HERRE SPARRING DAN -80 KG 2silver Hansen Haugehåtveit Thomas Porsgrunn TKD  NORWAY
        124VETERAN HERRE SPARRING DAN -80 KG 3bronze Grønberg Bjørn Henning Trondheim TKD  NORWAY
        124VETERAN HERRE SPARRING DAN -80 KG 4 Indstøy Torkild Trondheim TKD  NORWAY
        124VETERAN HERRE SPARRING DAN -80 KG 5 Gregoire Vincent Tønsberg TKD  NORWAY
127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 1gold Jenstad Oliver Røyken TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 2silver Haugland Angel Daniel Fana TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 3bronze Roaldsnes Truls Eirik Giske TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 3bronze Kristensen Emil Skogholt Drammen TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 5 Løbakk Hans David Trondheim TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 5 Lorentzen Julian Trondheim TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 5 Nordal Sondre Høyland Kirkenes TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 5 Eldøen Kolberg Ludvig Salten TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 9 Krogvold Felix Asker TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 9 Grønlien Daniel Nikolai Volden Åndalsnes TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 9 Zellen Marcus Drammen TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 9 Asheim Oliver Mikkelsen Tønsberg TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 9 Kyte Elias Fana TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 9 Moe Kevin Drammen TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 9 Slind Elias Rudi Trondheim TKD  NORWAY
        127 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER RØDT 9 Plyhn Truls Amandus Tønsberg TKD  NORWAY
128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 1gold Tveit Emma Trondheim TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 2silver Andreassen Johanna Aune Trondheim TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 3bronze Pedersen Antone Manndalen UIL TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 3bronze Ovlien Emma Jessheim TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 5 Krog Josefine Bærum TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 5 Ommundsen Malin Sørli Kristiansand TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 5 Lerstad Charlotte Sæther Trondheim TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 5 Larsen Ronja Hadsel TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 9 Strandskog Frøya Tønsberg TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 9 Mosand Maria Orkdal TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 9 Sitter Petra Værnes TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 9 Roaldsnes Tora Liv Giske TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 9 Kjærstad-Schønefeld Mia Ålesund TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 9 blikberg herheim Johanne Voss TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 9 Hessen Isabel Bradley Ålesund TKD  NORWAY
        128 DIVISJON 15 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER RØDT 9 Brendmo Tia Værnes TKD  NORWAY
129 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER ALLE DAN 1gold Listhaug Jenny Marvel Trondheim TKD  NORWAY
        129 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER ALLE DAN 2silver Wohlen Frida Trondheim TKD  NORWAY
        129 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER ALLE DAN 3bronze Sigurdsen Nora Johanne Trondheim TKD  NORWAY
        129 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER ALLE DAN 3bronze Rui Mina. S. Trondheim TKD  NORWAY
        129 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER ALLE DAN 5 Iversen Marie Bergen TKD  NORWAY
        129 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER ALLE DAN 5 Svendsen Thea Kristine Holm Bergen TKD  NORWAY
        129 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER ALLE DAN 5 Stangvik Emily Surnadal TKD  NORWAY
        129 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER ALLE DAN 5 Bomstad Vanessa Salten TKD  NORWAY
        129 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER ALLE DAN 9 Donjem Tyra Johanne Salten TKD  NORWAY
        129 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR DAME MØNSTER ALLE DAN 9 Berle Aurora Dønheim Surnadal TKD  NORWAY
130 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER ALLE DAN 1gold Holmen-Løkken Hilmar Trondheim TKD  NORWAY
        130 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER ALLE DAN 2silver Antonsen Mathias Håheim Molde TKD  NORWAY
        130 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER ALLE DAN 3bronze Lind Mats Bergen TKD  NORWAY
        130 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER ALLE DAN 4 Ysland Mathias Salten TKD  NORWAY
        130 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER ALLE DAN 5 Lassen Sebastian Delgadillo Fana TKD  NORWAY
        130 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER ALLE DAN 5 Vesetvik Muri Elias Molde TKD  NORWAY
        130 DIVISJON 16 YNGRE JUNIOR HERRE MØNSTER ALLE DAN 5 Ullensvang Adrian Tøsdal Bergen TKD  NORWAY
131 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -45 KG 1gold Roaldsnes Tora Liv Giske TKD  NORWAY
        131 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -45 KG 2silver Hessen Isabel Bradley Ålesund TKD  NORWAY
132 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 1gold Iversen Marie Bergen TKD  NORWAY
        132 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 2silver Krog Josefine Bærum TKD  NORWAY
        132 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 3bronze Wohlen Frida Trondheim TKD  NORWAY
        132 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 4 Andreassen Johanna Aune Trondheim TKD  NORWAY
        132 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 5 Ommundsen Malin Sørli Kristiansand TKD  NORWAY
        132 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 5 Pedersen Antone Manndalen UIL TKD  NORWAY
133 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -55 KG 1gold Svendsen Thea Kristine Holm Bergen TKD  NORWAY
        133 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -55 KG 2silver Rui Mina. S. Trondheim TKD  NORWAY
        133 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -55 KG 3bronze Ovlien Emma Jessheim TKD  NORWAY
        133 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -55 KG 4 Kjærstad-Schønefeld Mia Ålesund TKD  NORWAY
        133 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -55 KG 5 Mosand Maria Orkdal TKD  NORWAY
        133 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT -55 KG 5 Brendmo Tia Værnes TKD  NORWAY
134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 1gold Ayala-Truilljo Luna Sylvana Ål IL TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 2silver Berle Aurora Dønheim Surnadal TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 3bronze Kvæl-Ongstad Thea Hadsel TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 3bronze Gjersvold Camillla Linnea Trondheim TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 5 Stangvik Emily Surnadal TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 5 Lerstad Charlotte Sæther Trondheim TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 5 Ouhadou Ikram Os TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 5 Larsen Ronja Hadsel TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 9 Strandskog Frøya Tønsberg TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 9 Listhaug Jenny Marvel Trondheim TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 9 Sitter Petra Værnes TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 9 Hessen-Akslen Ida Marie Ålesund TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 9 Henriksen Andrea Eline Salten TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 9 Krosser Helene Lier TKD  NORWAY
        134 YNGRE JUNIOR DAMER SPARRING DAN OG RØDT +55 KG 9 Fonn Fjæreide Pernille Os TKD  NORWAY
139 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 1gold Lind Mats Bergen TKD  NORWAY
        139 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 2silver Jenstad Oliver Røyken TKD  NORWAY
        139 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 3bronze Egsæter Christian Mood Kolbotn TKD  NORWAY
        139 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 3bronze Haugland Angel Daniel Fana TKD  NORWAY
        139 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 5 Vesetvik Muri Elias Molde TKD  NORWAY
        139 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 5 Kyte Elias Fana TKD  NORWAY
        139 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -50 KG 5 Moe Kevin Drammen TKD  NORWAY
140 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -56 KG 1gold Holmen-Løkken Hilmar Trondheim TKD  NORWAY
        140 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -56 KG 2silver Zellen Marcus Drammen TKD  NORWAY
        140 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -56 KG 3bronze Vedel Kai Robert Alta TKD  NORWAY
        140 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -56 KG 3bronze Brække Tormod Høimyr Drammen TKD  NORWAY
        140 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -56 KG 5 Aakvik Trygve Salten TKD  NORWAY
        140 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -56 KG 5 Hreggvidsson Thorstein Harstad Christiania TKD  NORWAY
        140 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -56 KG 5 Grønlien Daniel Nikolai Volden Åndalsnes TKD  NORWAY
        140 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -56 KG 5 Slind Elias Rudi Trondheim TKD  NORWAY
        140 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -56 KG 9 Wold Henning Kaldahl Trondheim TKD  NORWAY
        140 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -56 KG 9 Asheim Oliver Mikkelsen Tønsberg TKD  NORWAY
        140 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -56 KG 9 Ullensvang Adrian Tøsdal Bergen TKD  NORWAY
141 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -62 KG 1gold Løbakk Hans David Trondheim TKD  NORWAY
        141 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -62 KG 2silver Ysland Mathias Salten TKD  NORWAY
        141 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -62 KG 3bronze Nordal Sondre Høyland Kirkenes TKD  NORWAY
        141 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -62 KG 3bronze Lassen Sebastian Delgadillo Fana TKD  NORWAY
        141 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -62 KG 5 Eldøen Kolberg Ludvig Salten TKD  NORWAY
        141 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -62 KG 5 Antonsen Mathias Håheim Molde TKD  NORWAY
        141 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -62 KG 5 Knutsen Trond-Anders Kyoo Oslo Øst TKD  NORWAY
        141 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT -62 KG 5 Kristensen Emil Skogholt Drammen TKD  NORWAY
142 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT +62 KG 1gold Skogmo Ole Jakob Grøttum Værnes TKD  NORWAY
        142 YNGRE JUNIOR HERRE SPARRING DAN OG RØDT +62 KG 2silver Opdal Olav Elliot Christiania TKD  NORWAY
200 SPESIALTEKNIKK DAN YNGRE JUNIOR DAMER 3 ØVELSER 1gold Svendsen Thea Kristine Holm Bergen TKD  NORWAY
201 SPESIALTEKNIKK DAN YNGRE JUNIOR HERRE 3 ØVELSER 1gold Ysland Mathias Salten TKD  NORWAY
203 SPESIALTEKNIKK DAN JUNIOR DAME 3 Øvelser 1gold Utne Skogdalen Ina Trondheim TKD  NORWAY
204 SPESIALTEKNIKK DAN JUNIOR HERRE 3 ØVELSER 1gold Richardsen Tobias Trondheim TKD  NORWAY
        204 SPESIALTEKNIKK DAN JUNIOR HERRE 3 ØVELSER 2silver Hassanipour Daniel Stavanger TKD  NORWAY
        204 SPESIALTEKNIKK DAN JUNIOR HERRE 3 ØVELSER 3bronze Bjørhusdal Brede Tysnes Fana TKD  NORWAY
205 SPESIALTEKNIKK DAN ELDRE JUNIOR DAME 3 ØVELSER 1gold Haugen Mariel Sola TKD  NORWAY
        205 SPESIALTEKNIKK DAN ELDRE JUNIOR DAME 3 ØVELSER 2silver Opsal Kristine Trondheim TKD  NORWAY
        205 SPESIALTEKNIKK DAN ELDRE JUNIOR DAME 3 ØVELSER 3bronze Wohlen Ingvild Trondheim TKD  NORWAY
206 SPESIALTEKNIKK DAN ELDRE JUNIOR HERRER 3 ØVELSER 1gold Torsvik Henrik Fana TKD  NORWAY
        206 SPESIALTEKNIKK DAN ELDRE JUNIOR HERRER 3 ØVELSER 2silver Steinkjer Ingebrigt Værnes TKD  NORWAY
        206 SPESIALTEKNIKK DAN ELDRE JUNIOR HERRER 3 ØVELSER 3bronze Gjersvold Kristian Forfot Trondheim TKD  NORWAY
207 SPESIALTEKNIKK DAN SENIOR DAME 3 ØVELSER 1gold Hole Ann Linnea Bergen TKD  NORWAY
        207 SPESIALTEKNIKK DAN SENIOR DAME 3 ØVELSER 2silver Klungerbo Marthe Stamnes Trondheim TKD  NORWAY
        207 SPESIALTEKNIKK DAN SENIOR DAME 3 ØVELSER 3bronze Brekke Medin Nanna Trondheim TKD  NORWAY
208 SPESIALTEKNIKK DAN SENIOR HERRE 3 ØVELSER 1gold Naurdinov Magomed Bergen TKD  NORWAY
        208 SPESIALTEKNIKK DAN SENIOR HERRE 3 ØVELSER 2silver Lange Rasmus Rødne Trondheim TKD  NORWAY
        208 SPESIALTEKNIKK DAN SENIOR HERRE 3 ØVELSER 3bronze Olsen Christian Surnadal TKD  NORWAY
209 Knusing Senior Dan Dame 1gold Ness Thea Johanne Bækø Tromsø TKD  NORWAY
        209 Knusing Senior Dan Dame 2silver Sivertsvik Rita Moseng Trondheim TKD  NORWAY
        209 Knusing Senior Dan Dame 3bronze Miller Hanna Victoria Bergen TKD  NORWAY
210 Knusing Senior Dan Herre 1gold Olsen Christian Surnadal TKD  NORWAY
        210 Knusing Senior Dan Herre 2silver Wighus Stian Røyken TKD  NORWAY
        210 Knusing Senior Dan Herre 3bronze Kordu Lavin Tønsberg TKD  NORWAY
300 Junior Herrer lag mønster 1gold Team West Jr. Herrer Team West  NORWAY
        300 Junior Herrer lag mønster 2silver Team South-West Jr. Herrer Team South-West  NORWAY
        300 Junior Herrer lag mønster 3bronze Team Trøndelag Jr. Herrer Team Trøndelag  NORWAY
        300 Junior Herrer lag mønster 4 Team East Jr. Herrer Team East  NORWAY
        300 Junior Herrer lag mønster 5 Team North Jr. Herrer Team North  NORWAY
301 Junior Damer lag mønster 1gold Team Trøndelag Jr. Damer 1 Team Trøndelag  NORWAY
        301 Junior Damer lag mønster 2silver Team Trøndelag Jr. Damer 2 Team Trøndelag  NORWAY
        301 Junior Damer lag mønster 3bronze Team West Jr. Damer Team West  NORWAY
        301 Junior Damer lag mønster 4 Team East Jr. Damer Team East  NORWAY
302 Eldre Junior Herrer lag mønster 1gold Team Trøndelag Eldre Jr. Herrer 1 Team Trøndelag  NORWAY
        302 Eldre Junior Herrer lag mønster 2silver Team East Eldre Jr. Herrer Team East  NORWAY
        302 Eldre Junior Herrer lag mønster 3bronze Team West Eldre Jr. Herrer Team West  NORWAY
303 Eldre Junior Damer lag mønster 1gold Team East Eldre Jr. Damer Team East  NORWAY
304 Senior Herrer lag mønster 1gold Team West Sr. Herrer Team West  NORWAY
        304 Senior Herrer lag mønster 2silver Team Trøndelag Sr. Herrer Team Trøndelag  NORWAY
        304 Senior Herrer lag mønster 3bronze Team East Sr. Herrer Team East  NORWAY
        304 Senior Herrer lag mønster 4 Team North Sr. Herrer Team North  NORWAY
305 Senior Damer lag mønster 1gold Team West Sr. Damer Team West  NORWAY
        305 Senior Damer lag mønster 2silver Team Trøndelag Sr. Damer Team Trøndelag  NORWAY
306 Junior Herrer lag sparring 1gold Team North Jr. Herrer Team North  NORWAY
        306 Junior Herrer lag sparring 2silver Team Trøndelag Jr. Herrer Team Trøndelag  NORWAY
        306 Junior Herrer lag sparring 3bronze Team South-West Jr. Herrer Team South-West  NORWAY
        306 Junior Herrer lag sparring 4 Team North-West Jr. Herrer Team North-west  NORWAY
        306 Junior Herrer lag sparring 5 Team West Jr. Herrer Team West  NORWAY
        306 Junior Herrer lag sparring 5 Team East Jr. Herrer Team East  NORWAY
307 Junior Damer lag sparring 1gold Team Trøndelag Jr. Damer 1 Team Trøndelag  NORWAY
        307 Junior Damer lag sparring 2silver Team Trøndelag Jr. Damer 2 Team Trøndelag  NORWAY
        307 Junior Damer lag sparring 3bronze Team North Jr. Damer Team North  NORWAY
        307 Junior Damer lag sparring 4 Team North-West Jr. Damer Team North-west  NORWAY
        307 Junior Damer lag sparring 5 Team East Jr. Damer Team East  NORWAY
        307 Junior Damer lag sparring 5 Team West Jr. Damer Team West  NORWAY
308 Eldre Junior Herrer lag sparring 1gold Team West Eldre Jr. Herrer Team West  NORWAY
        308 Eldre Junior Herrer lag sparring 2silver Team North-West Eldre Jr. Herrer Team North-west  NORWAY
        308 Eldre Junior Herrer lag sparring 3bronze Team Trøndelag Eldre Jr. Herrer 2 Team Trøndelag  NORWAY
        308 Eldre Junior Herrer lag sparring 4 Team East Eldre Jr. Herrer Team East  NORWAY
        308 Eldre Junior Herrer lag sparring 5 Team Trøndelag Eldre Jr. Herrer 1 Team Trøndelag  NORWAY
        308 Eldre Junior Herrer lag sparring 5 Team North Eldre Jr. Herrer Team North  NORWAY
309 Eldre Junior Damer lag sparring 1gold Team Trøndelag Eldre Jr. Damer Team Trøndelag  NORWAY
        309 Eldre Junior Damer lag sparring 2silver Team North Eldre Jr. Damer Team North  NORWAY
        309 Eldre Junior Damer lag sparring 3bronze Team West Eldre Jr. Damer Team West  NORWAY
        309 Eldre Junior Damer lag sparring 4 Team East Eldre Jr. Damer Team East  NORWAY
        309 Eldre Junior Damer lag sparring 5 Team North-West Eldre Jr. Damer Team North-west  NORWAY
310 Senior Herre lag sparring 1gold Team West Sr. Herrer Team West  NORWAY
        310 Senior Herre lag sparring 2silver Team Trøndelag Sr. Herrer Team Trøndelag  NORWAY
        310 Senior Herre lag sparring 3bronze Team North Sr. Herrer Team North  NORWAY
        310 Senior Herre lag sparring 4 Team North-West Sr. Herrer Team North-west  NORWAY
        310 Senior Herre lag sparring 5 Team East Sr. Herrer Team East  NORWAY
311 Senior Damer lag sparring 1gold Team Trøndelag Sr. Damer Team Trøndelag  NORWAY
        311 Senior Damer lag sparring 2silver Team West Sr. Damer Team West  NORWAY
        311 Senior Damer lag sparring 3bronze Team East Sr. Damer Team East  NORWAY
        311 Senior Damer lag sparring 4 Team North Sr. Damer Team North  NORWAY
        311 Senior Damer lag sparring 5 Team North-West Sr. Damer Team North-west  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-11-23 23:17:55 CET +01:00)