Results
 
Karate WKF - Østlandscup 4/2018 - ØST - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
Kata Kvinner Eldre Barn 11 år 1gold Berntsen Serina Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kata Kvinner Eldre Barn 11 år 2silver Urdal Linea Troll Karateklubb Bushido  NORWAY
        Kata Kvinner Eldre Barn 11 år 3bronze Luong Tam Thanh Troll Karateklubb Bushido  NORWAY
        Kata Kvinner Eldre Barn 11 år 4 Salater Aurora Mina Troll Karateklubb Bushido  NORWAY
        Kata Kvinner Eldre Barn 11 år 5 Ocak Azra Troll Karateklubb Bushido  NORWAY
Kata Kvinner Junior / Senior +16 år 1gold Laingen Silje Angelica Vestnes Varfjell IL - Kampsport  NORWAY
        Kata Kvinner Junior / Senior +16 år 2silver Halvari Ingrid Mizuchi Karateklubb  NORWAY
        Kata Kvinner Junior / Senior +16 år 3bronze Kjelaas Marie Nesodden Karateklubb  NORWAY
        Kata Kvinner Junior / Senior +16 år 4 Bergstrøm Maja Fuli Tiger Karateklubb  NORWAY
        Kata Kvinner Junior / Senior +16 år 5 Skjerven Kaja Brødreskift Tiger Karateklubb  NORWAY
Kata Kvinner Kadett 14-15 år 1gold Myhre Kaja hammer Mizuchi Karateklubb  NORWAY
        Kata Kvinner Kadett 14-15 år 2silver Østby-Dahl Lisa Mizuchi Karateklubb  NORWAY
        Kata Kvinner Kadett 14-15 år 3bronze Vimberg Isabella Moss Karate Klubb  NORWAY
Kata Kvinner Ungdom 12-13 år 1gold Wester Marion Mizuchi Karateklubb  NORWAY
        Kata Kvinner Ungdom 12-13 år 2silver Grønsholt Emily Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kata Kvinner Ungdom 12-13 år 3bronze Jezowska Aleksandra Sentrum Kampsport Klubb - Sarpsborg  NORWAY
        Kata Kvinner Ungdom 12-13 år 4 Nahar Tara Troll Karateklubb Bushido  NORWAY
        Kata Kvinner Ungdom 12-13 år 5 Tevanovic Ilinka Troll Karateklubb Bushido  NORWAY
Kata Menn Eldre Barn 11 år 1gold Hansen Alexander Wichai Sentrum Kampsport Klubb - Sarpsborg  NORWAY
        Kata Menn Eldre Barn 11 år 2silver Blix Langsrud Benjamin Ten Do Karateklubb Oppsal  NORWAY
        Kata Menn Eldre Barn 11 år 3bronze Amario Elias Ten Do Karateklubb Oppsal  NORWAY
Kata Menn Junior/Senior +16år 1gold Fagerland Ruben Vinje Sentrum Karateklubb  NORWAY
        Kata Menn Junior/Senior +16år 2silver Haagensen Christian Pøhl Holm Sakura Karate klubb  NORWAY
        Kata Menn Junior/Senior +16år 3bronze Gjuka Ventor Sakura Karate klubb  NORWAY
        Kata Menn Junior/Senior +16år 4 Wyn Jones Eirig Nesodden Karateklubb  NORWAY
Kata Menn Kadett 14-15 år 1gold Johnsen Cornelius Fykse Mizuchi Karateklubb  NORWAY
        Kata Menn Kadett 14-15 år 2silver Huseby Edvard Moss Karate Klubb  NORWAY
        Kata Menn Kadett 14-15 år 3bronze Hovdenakk-Sookermany Elias McD Tiger Karateklubb  NORWAY
        Kata Menn Kadett 14-15 år 4 Lilleborgen Lunde Tobias Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kata Menn Kadett 14-15 år 5 Hanekamp Petter Tiger Karateklubb  NORWAY
Kata Menn Ungdom 12-13 år 1gold Hansen Walstad Henrik Mizuchi Karateklubb  NORWAY
        Kata Menn Ungdom 12-13 år 2silver Fritzvold Jonas Sjøli Bærum Kampsport Klubb  NORWAY
        Kata Menn Ungdom 12-13 år 3bronze Eilertsen Fredrik Skaarød Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kata Menn Ungdom 12-13 år 3bronze Holter Leonard Sakura Karate klubb  NORWAY
        Kata Menn Ungdom 12-13 år 5 Kristensen Petter Sentrum Kampsport Klubb - Sarpsborg  NORWAY
        Kata Menn Ungdom 12-13 år 5 Bryn Folvik Erling Ten Do Karateklubb Oppsal  NORWAY
        Kata Menn Ungdom 12-13 år 7 Borrebæk Torvald Ten Do Karateklubb Oppsal  NORWAY
Kumite Kvinner Eldre Barn 11 år 1gold Cichoniec Maja Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Eldre Barn 11 år 2silver Luong Tam Thanh Troll Karateklubb Bushido  NORWAY
        Kumite Kvinner Eldre Barn 11 år 3bronze Kristorfersen Irmelin Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Eldre Barn 11 år 4 Berntsen Serina Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
Kumite Kvinner Junior 16-17 år 1gold JEYAKKUMARAN MITHUSIYA Mizuchi Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Junior 16-17 år 2silver Forberg Ylva Bue Asker Karateklubb  NORWAY
Kumite Kvinner Kadett 14-15 år +45kg 1gold Forberg Mai Bue Asker Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Kadett 14-15 år +45kg 2silver pedersen ingeborg Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Kadett 14-15 år +45kg 3bronze Stubsjøen Hannah Marit Skedsmo Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Kadett 14-15 år +45kg 3bronze Mirzadeh Hani Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Kadett 14-15 år +45kg 5 Syversen Sara Josefine Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Kadett 14-15 år +45kg 5 Hauge Lea Vågsbygd Karate Klubb  NORWAY
Kumite Kvinner Senior +18 år +57kg 1gold Eriksen Eine Tilde Mizuchi Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Senior +18 år +57kg 2silver Stumberg Pernille Hov Sentrum Kampsport Klubb - Sarpsborg  NORWAY
        Kumite Kvinner Senior +18 år +57kg 3bronze Pedersen June Kristine Bærum Kampsport Klubb  NORWAY
Kumite Kvinner Ungdom 12-13 år +40kg 1gold Grønsholt Emily Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Ungdom 12-13 år +40kg 2silver JEYAKKUMARAN SANKAVI Mizuchi Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Ungdom 12-13 år +40kg 3bronze Løkken Karina Akselvoll Mizuchi Karateklubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Ungdom 12-13 år +40kg 3bronze Jarnes Jenny Vågsbygd Karate Klubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Ungdom 12-13 år +40kg 5 Fidjeland Amalie Vågsbygd Karate Klubb  NORWAY
        Kumite Kvinner Ungdom 12-13 år +40kg 5 dorsey malin Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
Kumite Lag Kvinner Ungdom/Kadett/Junior 12-17 år 1gold Team Sarpsborg Karateklubb 2 Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Lag Kvinner Ungdom/Kadett/Junior 12-17 år 2silver Skedsmo KK Skedsmo Karateklubb  NORWAY
        Kumite Lag Kvinner Ungdom/Kadett/Junior 12-17 år 3bronze Team Sarpsborg Karateklubb 3 Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Lag Kvinner Ungdom/Kadett/Junior 12-17 år 4 Team Sarpsborg Karateklubb 1 Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
Kumite Lag Menn Ungdom/Kadett/Junior 12-17 år 1gold Team Sarpsborg Karateklubb 1 Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Lag Menn Ungdom/Kadett/Junior 12-17 år 2silver Team Sarpsborg Karateklubb 4 Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Lag Menn Ungdom/Kadett/Junior 12-17 år 3bronze Team Sarpsborg Karateklubb 3 Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Lag Menn Ungdom/Kadett/Junior 12-17 år 4 Team Sarpsborg Karateklubb 2 Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
Kumite Menn Eldre Barn 11 år 1gold Grotterød Adam Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Eldre Barn 11 år 2silver Børsand Westgaard Halvor Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Eldre Barn 11 år 3bronze Hansen Alexander Wichai Sentrum Kampsport Klubb - Sarpsborg  NORWAY
        Kumite Menn Eldre Barn 11 år 4 Amario Elias Ten Do Karateklubb Oppsal  NORWAY
        Kumite Menn Eldre Barn 11 år 5 Blix Langsrud Benjamin Ten Do Karateklubb Oppsal  NORWAY
Kumite Menn Junior 16-17 år +65kg 1gold Rydstrøm Henrik Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Junior 16-17 år +65kg 2silver Hjerpaasen Kristian Asker Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Junior 16-17 år +65kg 3bronze Shwan Diyako Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Junior 16-17 år +65kg 4 Wyn Jones Eirig Nesodden Karateklubb  NORWAY
Kumite Menn Kadett 14-15 år Åpen 1gold Krogh Alexander Asker Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Kadett 14-15 år Åpen 2silver Eriksen Sebastian Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Kadett 14-15 år Åpen 3bronze Raab Lien Martin Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Kadett 14-15 år Åpen 3bronze Lilleborgen Lunde Tobias Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Kadett 14-15 år Åpen 5 Hauge Carl Johansson Troll Karateklubb Bushido  NORWAY
        Kumite Menn Kadett 14-15 år Åpen 5 Huseby Edvard Moss Karate Klubb  NORWAY
        Kumite Menn Kadett 14-15 år Åpen 7 Skarstein Brage Kåsa Asker Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Kadett 14-15 år Åpen 7 Johannesen Anders Aasmundstad Kongsberg Shotokan Karateklubb  NORWAY
Kumite Menn Senior +18år 1gold Bakken Rasmus Tiger Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Senior +18år 2silver Fagerland Ruben Vinje Sentrum Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Senior +18år 3bronze Christoffersen Fredrik Sentrum Kampsport Klubb - Sarpsborg  NORWAY
        Kumite Menn Senior +18år 4 øverås eivind Tiger Karateklubb  NORWAY
Kumite Menn Ungdom 12-13 år +45kg 1gold ødegard jacobsen kristoffer Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Ungdom 12-13 år +45kg 2silver Stegnjaic Luka Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Ungdom 12-13 år +45kg 3bronze Gajtov Ismail Troll Karateklubb Bushido  NORWAY
        Kumite Menn Ungdom 12-13 år +45kg 3bronze Kristensen Petter Sentrum Kampsport Klubb - Sarpsborg  NORWAY
        Kumite Menn Ungdom 12-13 år +45kg 5 teigen daniel Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Ungdom 12-13 år +45kg 5 Bergerhaug Marinius Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Ungdom 12-13 år +45kg 7 Reppen Aleks Troll Karateklubb Bushido  NORWAY
Kumite Menn Ungdom 12-13 år -45kg 1gold Hansen Walstad Henrik Mizuchi Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Ungdom 12-13 år -45kg 2silver Eilertsen Fredrik Skaarød Sarpsborg Karateklubb  NORWAY
        Kumite Menn Ungdom 12-13 år -45kg 3bronze Salvesen Herman Vågsbygd Karate Klubb  NORWAY
        Kumite Menn Ungdom 12-13 år -45kg 4 Salvesen Teodor Vågsbygd Karate Klubb  NORWAY
        Kumite Menn Ungdom 12-13 år -45kg 5 Borrebæk Torvald Ten Do Karateklubb Oppsal  NORWAY
        Kumite Menn Ungdom 12-13 år -45kg 5 Bryn Folvik Erling Ten Do Karateklubb Oppsal  NORWAY
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-17 04:22:14 CEST +02:00)