Results
 
Taekwon-Do ITF - Midt-Norsk Mesterskap 2/2019 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
0011 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 GULT 1gold BRANDTZÆG LENE AILIN BRANDSFJELL SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0011 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 GULT 2silver VEVELSTAD GINA ERSØY TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0012 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 GRØNT-BLÅTT 1gold ØHLEN SIGRID M. SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0012 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 GRØNT-BLÅTT 2silver GAASØ CHRISTINE HÅKENRUD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0012 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 GRØNT-BLÅTT 3bronze ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0012 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 GRØNT-BLÅTT 4 PEDERSEN SANDRA MARIA HELENE GUDMUNDSEN JØRGENSE VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 1gold ANDREASSEN JOHANNA AUNE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 2silver KJÆRSTAD-SCHØNEFELD MIA ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 3bronze BERG RAGNHILD SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 3bronze LERSTAD CHARLOTTE SÆTHER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 5 FISKE HEIDI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 5 JØRUM ELVIRA NESSMO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 5 TVEIT EMMA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 5 LØVSETH KAROLINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 9 GULLIKSEN VILDE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 9 BRENDMO TIA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 9 HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 9 RUSTAD ZARA EMILIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 9 HUKKELÅS RIKKE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 9 WESTGAARD KARLSEN MILLA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 9 NERGÅRD JULIE FREMSTAD SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 9 VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0014 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 RØDT 17 BERGE EMBLA SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0024 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 RØDT 1gold HAUKEBØ SOLVEIG MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0024 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 RØDT 2silver KVARAN NORA BAUDOUIN LIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0024 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 RØDT 3bronze HERVIK MARIA AAMO ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0024 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 RØDT 4 ØHLEN ODA MOTRØEN SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0024 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 RØDT 5 RIAN MYRLI MAIKEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0024 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 RØDT 5 OTTESEN OLSEN VENILD VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 1gold KROGSTAD ERIKA MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 2silver ANDRESEN ANNE MARIA MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 3bronze WOHLEN INGVILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 3bronze BERG MINA STUBBAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 5 GRØNBERG MIRIAM TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 5 REITAN FRIDA PEDERSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 5 FLATJORD NORA GARNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 5 AUNVIK ADELE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 9 BOLLAND HEDDA LAANKE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 9 MINERVINI SARAH KLEIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 9 GRAVVOLD UNA LANGELAND SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0025 ITF MØNSTER D. JUNIOR 2 DAN 9 UTNE SKOGDALEN INA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0033 ITF MØNSTER D. SENIOR GULT-GRØNT 1gold SPENCER VICKY-LYNN ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. SENIOR GULT-GRØNT 2silver RØDSJØ ANNE ÅSHILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. SENIOR GULT-GRØNT 3bronze AMUNDSEN SUNNIVA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0034 ITF MØNSTER D. SENIOR RØDT 1gold LEYNSE ODA KATRINE VALEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0034 ITF MØNSTER D. SENIOR RØDT 2silver ANTONSEN HENRIETTE HÅHEIM MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0034 ITF MØNSTER D. SENIOR RØDT 3bronze OKSTAD THEA ANDRINE LOSSIUS MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0034 ITF MØNSTER D. SENIOR RØDT 4 LOPEZ FYLLINGSNES REGINA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0034 ITF MØNSTER D. SENIOR RØDT 5 OKSTAD MARILENA MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0035 ITF MØNSTER D. SENIOR DAN 1gold SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0035 ITF MØNSTER D. SENIOR DAN 2silver KLUNGERBO MARTHE STAMNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0035 ITF MØNSTER D. SENIOR DAN 3bronze RAUTIO IDA VÄLIKANGAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0035 ITF MØNSTER D. SENIOR DAN 3bronze LORENTSEN LINN BENJAMINSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0035 ITF MØNSTER D. SENIOR DAN 5 ANDERSSON EMILIE GJELSTEN MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0035 ITF MØNSTER D. SENIOR DAN 5 KRISTIANSEN SØDAL LENA LEVANGER TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0035 ITF MØNSTER D. SENIOR DAN 5 SÆTHER AURORA MINSAAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0035 ITF MØNSTER D. SENIOR DAN 5 BREKKE MEDIN NANNA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0035 ITF MØNSTER D. SENIOR DAN 9 LUND INE-DESIRÉE SALTEN NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0035 ITF MØNSTER D. SENIOR DAN 9 HOLTEN TINA FRÆNA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0041 ITF MØNSTER D. VETERAN GULT 1gold NÆSS TONE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0041 ITF MØNSTER D. VETERAN GULT 2silver STRØM SIGRID TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0045 ITF MØNSTER D. VETERAN BLÅTT-RØDT 1gold TORNES JOO HYUN KIM MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0045 ITF MØNSTER D. VETERAN BLÅTT-RØDT 2silver HUSÅS ANN MARI MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0045 ITF MØNSTER D. VETERAN BLÅTT-RØDT 3bronze ANDREASSEN HILDE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0051 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 GULT 1gold JENSEN LEONARD RANHEIM TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0051 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 GULT 2silver REINAAS MATHIAS LEVANGER TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0051 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 GULT 3bronze ASPAAS MARCUS LEVANGER TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0051 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 GULT 4 NIEDZWIEDZKI ALEKSANDER ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 1gold HANSEN MAGNUS LYSÅ TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 2silver HAUGLAND VEGARD GJØRV TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 3bronze THYHOLT TERJE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 3bronze HAGEN SEBASTIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 5 OLSEN FENSTAD AUGUST TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 5 SÆTERBØ EMIL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 5 TRONSTAD ANDRÉ CHRISTIAN MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 5 BUSKLAND AUDUN BERNTSEN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 9 SKAMFER THOR OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 9 VASSENG ANDERS- NIKOLAI MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 9 SEKKESÆTER ALEKSANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 9 KJERSTAD JONE HALSE FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 9 HAUG HARR ELIAS KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 BLÅTT 9 WAMMER-PETTERSEN AKSEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 1gold SKOGMO OLE JAKOB GRØTTUM VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 2silver LØBAKK DAVID LEVANGER TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 3bronze AUNVIK LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 3bronze KIYANI ZANIAR MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 5 MINERVINI DAVID KLEIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 5 SLIND ELIAS RUDI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 5 WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 5 NERGÅRD HEINE FREMSTAD SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 9 LYNGSTAD PEDER NIKOLAI MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 9 JAGMINAS AISTIS FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 9 HÅPNES YNGVE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 9 SOLLI ÅSMUND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 9 RØNSBERG BRAGE SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 9 LORENTZEN JULIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER H. JUNIOR 1 RØDT 9 HASSEL SIGURD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0056 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 DAN 1gold LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0056 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 DAN 2silver WOHLEN FRIDA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0056 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 DAN 3bronze BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0056 ITF MØNSTER D. JUNIOR 1 DAN 4 RUI MINA. S. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0063 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 BLÅTT 1gold SELNES LORENTZEN OLAV TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0063 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 BLÅTT 2silver TOLLEFSEN DANIEL ANDREAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0063 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 BLÅTT 3bronze KRISTIANSEN JAN-ROBERT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0064 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 RØDT 1gold BRANDTZÆG SIGMUND BRANDSFJELL VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0064 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 RØDT 2silver BRUSET SINDRE KLUNGERVIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0064 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 RØDT 3bronze STRØMME IDAR FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0064 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 RØDT 3bronze MATHISEN ISAK MYRSETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0064 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 RØDT 5 ANDREASSEN JONAS AUNE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0064 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 RØDT 5 STUEN BUVARP MARTIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0064 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 RØDT 5 SOLLI ÅDNE SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0064 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 RØDT 5 NUTUDAL ADRIAN VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0064 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 RØDT 9 ULVIK HÅKON MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0064 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 RØDT 9 NUTUDAL ANDREAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0064 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 RØDT 9 SKOGVANG ANDERS KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0065 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 DAN 1gold STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0065 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 DAN 2silver SOLLI EDVARD MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0065 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 DAN 3bronze STIGE DAVID MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0065 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 DAN 3bronze SKOGDALEN JONAS UTNE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0065 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 DAN 5 VESETVIK MURI ELIAS MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0065 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 DAN 5 GROVEN OLA MATHIAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0065 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 DAN 5 MELLEMSÆTER STEINGRIM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0065 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 DAN 5 BARLAND BORGAR SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0065 ITF MØNSTER H. JUNIOR 2 DAN 9 ØDEGÅRD ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0073 ITF MØNSTER H. SENIOR + JUNIOR 2 GULT - GRØNT 1gold LASTOWSKI PATRYK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0073 ITF MØNSTER H. SENIOR + JUNIOR 2 GULT - GRØNT 2silver KILDAL MARIUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0073 ITF MØNSTER H. SENIOR + JUNIOR 2 GULT - GRØNT 3bronze SKÅRDERUD JO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0073 ITF MØNSTER H. SENIOR + JUNIOR 2 GULT - GRØNT 4 GRANUM JOHANSEN ROBIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0074 ITF MØNSTER H. SENIOR RØDT 1gold LIASJØ KRISTIAN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0074 ITF MØNSTER H. SENIOR RØDT 2silver BRASTAD SINDRE ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0075 ITF MØNSTER H. SENIOR DAN 1gold EIDE SIVERT LEIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0075 ITF MØNSTER H. SENIOR DAN 2silver EILERTSEN JACK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0075 ITF MØNSTER H. SENIOR DAN 3bronze TØNDER LARS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0075 ITF MØNSTER H. SENIOR DAN 3bronze LISTHAUG JOHANNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0075 ITF MØNSTER H. SENIOR DAN 5 KLUNGERBO OLE MARTIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0075 ITF MØNSTER H. SENIOR DAN 5 BRATTSET EIVIND GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0075 ITF MØNSTER H. SENIOR DAN 5 KVARME JOHAN GARTE SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0075 ITF MØNSTER H. SENIOR DAN 5 ARMES TOM CHRISTIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0081 ITF MØNSTER H. VETERAN GULT 1gold IVERSEN ARVE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. VETERAN GULT 2silver SUMSTAD HÅKON TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. VETERAN GULT 3bronze SVEEN KJETIL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0083 ITF MØNSTER H.VETERAN GRØNT-BLÅTT 1gold BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0083 ITF MØNSTER H.VETERAN GRØNT-BLÅTT 2silver WALE ERIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0083 ITF MØNSTER H.VETERAN GRØNT-BLÅTT 3bronze TEKSTEN GEIR MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0083 ITF MØNSTER H.VETERAN GRØNT-BLÅTT 4 VASSENG STIG MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0084 ITF MØNSTER H. VETERAN RØDT 1gold STENDAL TOM GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0084 ITF MØNSTER H. VETERAN RØDT 2silver BARLAND RUNE T. SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0084 ITF MØNSTER H. VETERAN RØDT 3bronze MOSBAKKEN ARVE OLSEN GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0084 ITF MØNSTER H. VETERAN RØDT 4 DAHLE KETIL GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0085 ITF MØNSTER H. VETERAN DAN 1gold LØBAKK AGNAR LEVANGER TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0085 ITF MØNSTER H. VETERAN DAN 2silver GIMSE ANTON MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0112 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR +160CM GULT - GRØNT 1gold ØHLEN SIGRID M. SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0112 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR +160CM GULT - GRØNT 2silver BRANDTZÆG LENE AILIN BRANDSFJELL SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0121 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 1gold ANDREASSEN JOHANNA AUNE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0121 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 2silver FISKE HEIDI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0121 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 3bronze HUKKELÅS RIKKE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0121 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 3bronze BERG RAGNHILD SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0121 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 5 VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0121 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 5 BUSETH IDA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0121 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 5 JØRUM ELVIRA NESSMO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0121 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 5 LØVSETH KAROLINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0122 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR +160CM BLÅTT - RØDT 1gold HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE JUNIOR +160CM BLÅTT - RØDT 2silver RUSTAD ZARA EMILIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0221 ITF SPARRING D. JUNIOR -55KG BLÅTT - RØDT 1gold HERVIK MARIA AAMO ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0221 ITF SPARRING D. JUNIOR -55KG BLÅTT - RØDT 2silver GULLIKSEN VILDE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0221 ITF SPARRING D. JUNIOR -55KG BLÅTT - RØDT 3bronze HAARSTAD HEDDA ARONSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0224 ITF SPARRING D. JUNIOR +55KG BLÅTT-RØDT 1gold KVARAN NORA BAUDOUIN LIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0224 ITF SPARRING D. JUNIOR +55KG BLÅTT-RØDT 2silver RIAN MYRLI MAIKEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0224 ITF SPARRING D. JUNIOR +55KG BLÅTT-RØDT 3bronze OTTESEN OLSEN VENILD VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0224 ITF SPARRING D. JUNIOR +55KG BLÅTT-RØDT 4 LERSTAD CHARLOTTE SÆTHER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0224 ITF SPARRING D. JUNIOR +55KG BLÅTT-RØDT 5 KJÆRSTAD-SCHØNEFELD MIA ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0231 ITF SPARRING D. JUNIOR -55KG DAN 1gold BERG MINA STUBBAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0231 ITF SPARRING D. JUNIOR -55KG DAN 2silver BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0231 ITF SPARRING D. JUNIOR -55KG DAN 3bronze GRAVVOLD UNA LANGELAND SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0231 ITF SPARRING D. JUNIOR -55KG DAN 4 RUI MINA. S. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0231 ITF SPARRING D. JUNIOR -55KG DAN 5 WOHLEN FRIDA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0232 ITF SPARRING D. JUNIOR -60KG DAN 1gold UTNE SKOGDALEN INA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0232 ITF SPARRING D. JUNIOR -60KG DAN 2silver AUNVIK ADELE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0232 ITF SPARRING D. JUNIOR -60KG DAN 3bronze BOLLAND HEDDA LAANKE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0333 ITF SPARRING D. ELDRE JUNIOR ÅPEN DAN 1gold WOHLEN INGVILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0333 ITF SPARRING D. ELDRE JUNIOR ÅPEN DAN 2silver MINERVINI SARAH KLEIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0333 ITF SPARRING D. ELDRE JUNIOR ÅPEN DAN 3bronze KROGSTAD ERIKA MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0333 ITF SPARRING D. ELDRE JUNIOR ÅPEN DAN 4 GRØNBERG MIRIAM TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0420 ITF SPARRING D. SENIOR +62KG GUL-RØDT 1gold LEYNSE ODA KATRINE VALEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0420 ITF SPARRING D. SENIOR +62KG GUL-RØDT 2silver SPENCER VICKY-LYNN ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0420 ITF SPARRING D. SENIOR +62KG GUL-RØDT 3bronze AMUNDSEN SUNNIVA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0431 ITF SPARRING D. SENIOR -62KG DAN 1gold KLUNGERBO MARTHE STAMNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0431 ITF SPARRING D. SENIOR -62KG DAN 2silver ANDERSSON EMILIE GJELSTEN MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0432 ITF SPARRING D. SENIOR -68KG DAN 1gold BREKKE MEDIN NANNA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0432 ITF SPARRING D. SENIOR -68KG DAN 2silver RAUTIO IDA VÄLIKANGAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0533 ITF SPARRING D. VETERAN ÅPEN BLÅTT - DAN 1gold ØHLEN TRUDE M. SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0613 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR GULT - GRØNT 1gold DAHL PATRIK SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0613 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR GULT - GRØNT 2silver JENSEN LEONARD RANHEIM TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0613 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR GULT - GRØNT 3bronze NIEDZWIEDZKI ALEKSANDER ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0621 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 1gold RØNSBERG BRAGE SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0621 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 2silver HASSEL SIGURD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0621 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 3bronze MOE TEODOR STØRSETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0621 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 3bronze SOLLI ÅSMUND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0621 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 5 AUNVIK LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0621 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 5 HANSEN MAGNUS LYSÅ TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0621 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 5 WAMMER-PETTERSEN AKSEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0621 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 5 SEKKESÆTER ALEKSANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0621 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 9 HÅPNES YNGVE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0621 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR -160CM BLÅTT - RØDT 9 SKAMFER THOR OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0622 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR +160CM BLÅTT - RØDT 1gold WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR +160CM BLÅTT - RØDT 2silver THYHOLT TERJE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR +160CM BLÅTT - RØDT 3bronze HAGEN SEBASTIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR +160CM BLÅTT - RØDT 3bronze OLSEN FENSTAD AUGUST TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR +160CM BLÅTT - RØDT 5 LYNGSTAD PEDER NIKOLAI MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR +160CM BLÅTT - RØDT 5 MINERVINI DAVID KLEIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR +160CM BLÅTT - RØDT 5 TRONSTAD ANDRÉ CHRISTIAN MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR +160CM BLÅTT - RØDT 9 NERGÅRD HEINE FREMSTAD SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE JUNIOR +160CM BLÅTT - RØDT 9 HAUG HARR ELIAS KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0725 ITF SPARRING H. JUNIOR +62KG BLÅTT-RØDT 1gold SKOGMO OLE JAKOB GRØTTUM VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0725 ITF SPARRING H. JUNIOR +62KG BLÅTT-RØDT 2silver BRUSET SINDRE KLUNGERVIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0725 ITF SPARRING H. JUNIOR +62KG BLÅTT-RØDT 3bronze ANDREASSEN JONAS AUNE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0725 ITF SPARRING H. JUNIOR +62KG BLÅTT-RØDT 4 KIYANI ZANIAR MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0725 ITF SPARRING H. JUNIOR +62KG BLÅTT-RØDT 5 SOLLI ÅDNE SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0732 ITF SPARRING H. JUNIOR -62KG BLÅTT-RØDT-DAN 1gold LØBAKK DAVID LEVANGER TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0732 ITF SPARRING H. JUNIOR -62KG BLÅTT-RØDT-DAN 2silver STUEN BUVARP MARTIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0732 ITF SPARRING H. JUNIOR -62KG BLÅTT-RØDT-DAN 3bronze BARLAND BORGAR SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0732 ITF SPARRING H. JUNIOR -62KG BLÅTT-RØDT-DAN 4 SLIND ELIAS RUDI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0820 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR -75KG BLÅTT - RØDT 1gold TOLLEFSEN DANIEL ANDREAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0820 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR -75KG BLÅTT - RØDT 2silver BRANDTZÆG SIGMUND BRANDSFJELL VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0820 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR -75KG BLÅTT - RØDT 3bronze MATHISEN ISAK MYRSETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0820 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR -75KG BLÅTT - RØDT 4 VENÆS FILIP TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0821 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR -62KG BLÅTT - RØDT 1gold SELNES LORENTZEN OLAV TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0821 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR -62KG BLÅTT - RØDT 2silver NUTUDAL ANDREAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0821 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR -62KG BLÅTT - RØDT 3bronze NUTUDAL ADRIAN VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0825 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR +75KG GULT - RØDT 1gold GRANUM JOHANSEN ROBIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0825 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR +75KG GULT - RØDT 2silver KRISTIANSEN JAN-ROBERT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0825 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR +75KG GULT - RØDT 3bronze ULVIK HÅKON MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0825 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR +75KG GULT - RØDT 4 SKOGVANG ANDERS KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0831 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR -62KG DAN 1gold STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0831 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR -62KG DAN 2silver SOLLI EDVARD MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0833 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR -75KG DAN 1gold GROVEN OLA MATHIAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0833 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR -75KG DAN 2silver MELLEMSÆTER STEINGRIM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0834 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR +75KG DAN 1gold STIGE DAVID MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0834 ITF SPARRING H. ELDRE JUNIOR +75KG DAN 2silver SKOGDALEN JONAS UTNE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0912 ITF SPARRING H. SENIOR -78KG GULT - GRØNT 1gold LASTOWSKI PATRYK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0912 ITF SPARRING H. SENIOR -78KG GULT - GRØNT 2silver SKÅRDERUD JO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0912 ITF SPARRING H. SENIOR -78KG GULT - GRØNT 3bronze KILDAL MARIUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0924 ITF SPARRING H. SENIOR BLÅTT - RØDT 1gold BRASTAD SINDRE ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0924 ITF SPARRING H. SENIOR BLÅTT - RØDT 2silver LIASJØ KRISTIAN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0934 ITF SPARRING H. SENIOR ÅPEN DAN 1gold LISTHAUG JOHANNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0934 ITF SPARRING H. SENIOR ÅPEN DAN 2silver KVARME JOHAN GARTE SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0934 ITF SPARRING H. SENIOR ÅPEN DAN 3bronze EILERTSEN JACK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0934 ITF SPARRING H. SENIOR ÅPEN DAN 4 GIPLING JOMAR V. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
1012 ITF SPARRING H. VETERAN ÅPEN GULT - GRØNT 1gold TEKSTEN GEIR MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        1012 ITF SPARRING H. VETERAN ÅPEN GULT - GRØNT 2silver SVEEN KJETIL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        1012 ITF SPARRING H. VETERAN ÅPEN GULT - GRØNT 3bronze IVERSEN ARVE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        1012 ITF SPARRING H. VETERAN ÅPEN GULT - GRØNT 4 BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
1033 ITF SPARRING H. VETERAN ÅPEN BLÅTT-RØDT-DAN 1gold GIMSE ANTON MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        1033 ITF SPARRING H. VETERAN ÅPEN BLÅTT-RØDT-DAN 2silver STENDAL TOM GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        1033 ITF SPARRING H. VETERAN ÅPEN BLÅTT-RØDT-DAN 3bronze BARLAND RUNE T. SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        1033 ITF SPARRING H. VETERAN ÅPEN BLÅTT-RØDT-DAN 4 VASSENG STIG MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        1033 ITF SPARRING H. VETERAN ÅPEN BLÅTT-RØDT-DAN 5 MOSBAKKEN ARVE OLSEN GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2011 ITF HIGH KICK D. JUNIOR 1 GULT - GRØNT 1gold ØHLEN SIGRID M. SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2012 ITF HIGH KICK D. JUNIOR 1 BLÅTT - RØDT 1gold ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2022 ITF HIGH KICK D. JUNIOR 2 BLÅTT - RØDT 1gold OTTESEN OLSEN VENILD VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2042 ITF HIGH KICK D. JUNIOR2 DAN - SENIOR - VETERAN 1gold KLUNGERBO MARTHE STAMNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2113 ITF HIGH KICK H. JUNIOR GULT-RØDT 1gold WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2122 ITF HIGH KICK H. JUNIOR 2 BLÅTT - RØDT 1gold BRANDTZÆG SIGMUND BRANDSFJELL VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2123 ITF HIGH KICK H. JUNIOR 2 DAN 1gold GROVEN OLA MATHIAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2131 ITF HIGH KICK H. SENIOR GULT - RØDT 1gold LIASJØ KRISTIAN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2141 ITF HIGH KICK H. VETERAN GULT - RØD 1gold BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-07-22 01:24:52 CEST +02:00)