Results
 
Nordic Championship 2020 - World Taekwondo - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name   Club Country    
122102 KAMP UNG A F -33
122102 KAMP UNG A F -33 1gold NIKOLAJEVA STEFANI IDABLOKK  ESTONIA
        122102 KAMP UNG A F -33 2silver IVANOV FELIZIA TIANDAO KSMPSPORTSFÖRENING  SWEDEN
        122102 KAMP UNG A F -33 3bronze SAMDAL AASEN SOFIE GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
122104 KAMP UNG A F -41
122104 KAMP UNG A F -41 1gold CHARLES ELOURA IDABLOKK  ESTONIA
        122104 KAMP UNG A F -41 2silver BRISKERUD-MYHRE LINNEA TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        122104 KAMP UNG A F -41 3bronze KADACH JUSRA ALBERTSLUND TAEKWONDO  DENMARK
        122104 KAMP UNG A F -41 3bronze ASSOU HIBA AIT TVEITA TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        122104 KAMP UNG A F -41 5 KARAGÖZ ARIFE HOKKSUND TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        122104 KAMP UNG A F -41 5 TAMMILA ADA BUDOKWAI TAEKWONDO  FINLAND
122105 KAMP UNG A F -44
122105 KAMP UNG A F -44 1gold KORHONEN IINES TAEKWONDOURHEILIJAT 2011  FINLAND
        122105 KAMP UNG A F -44 2silver HOLM DANIELLA TIANDAO KSMPSPORTSFÖRENING  SWEDEN
        122105 KAMP UNG A F -44 3bronze DELGADO-TERKELSEN ANNIKA TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
122106 KAMP UNG A F -47
122106 KAMP UNG A F -47 1gold HØVIK IDA CHRISTINE LUND NESODDEN TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        122106 KAMP UNG A F -47 2silver ISMAILI MELISA ALBERTSLUND TAEKWONDO  DENMARK
        122106 KAMP UNG A F -47 3bronze LEHTO SONJA ACTION SPORT CENTER  FINLAND
        122106 KAMP UNG A F -47 3bronze LJUNGSTRÖM FILIPPA KUMGANG TAEKWONDO SWEDEN  SWEDEN
122107 KAMP UNG A F -51
122107 KAMP UNG A F -51 1gold HOLMGREN JOHANSSON TROJA HELSINGBORGS KAMPSPORTKLUBB  SWEDEN
        122107 KAMP UNG A F -51 2silver SICKO EMILIE MARIE COPENHAGEN CITY TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        122107 KAMP UNG A F -51 3bronze TALLGREN ELLI HNMKY TAEKWONDO  FINLAND
122108 KAMP UNG A F -55
122108 KAMP UNG A F -55 1gold HAGELBERG VILMA LIEDON JA AURAN TAEKWONDO  FINLAND
        122108 KAMP UNG A F -55 2silver WÅGSÆTHER THEA TVEITA TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        122108 KAMP UNG A F -55 3bronze TATTI JANIKA TAEKWONDOURHEILIJAT 2011  FINLAND
122109 KAMP UNG A F -59
122109 KAMP UNG A F -59 1gold SKAR ELÉN LINCHAUSEN ØVRE ROMERIKE BUDO SENTER  NORWAY
        122109 KAMP UNG A F -59 2silver PLAIPETCH UNES ANGELINA STRØMMEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
122202 KAMP UNG A M -37
122202 KAMP UNG A M -37 1gold HOUGAARD ASK ALEKSANDER MATHISEN SKI TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        122202 KAMP UNG A M -37 2silver VIITANIEMI VENNE TAEKWONDOURHEILIJAT 2011  FINLAND
        122202 KAMP UNG A M -37 3bronze ADEMI VALTON KUMGANG TAEKWONDO SWEDEN  SWEDEN
        122202 KAMP UNG A M -37 3bronze LAKJUNI JÓGVAN A FAROERNE  FAROE ISLANDS
        122202 KAMP UNG A M -37 5 BOUCHAREB OMAR ALBERTSLUND TAEKWONDO  DENMARK
        122202 KAMP UNG A M -37 5 KAMURZOEV ADAM ELVEBYEN TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        122202 KAMP UNG A M -37 5 GRÅBØ DENNIS TUFT ØVRE ROMERIKE BUDO SENTER  NORWAY
122203 KAMP UNG A M -41
122203 KAMP UNG A M -41 1gold BACKLUND MILO TEAM KEM-JOH HC3  SWEDEN
        122203 KAMP UNG A M -41 2silver KATTAI JASPER IDABLOKK  ESTONIA
        122203 KAMP UNG A M -41 3bronze ÖSTMAN NEO KUMGANG TAEKWONDO SWEDEN  SWEDEN
        122203 KAMP UNG A M -41 3bronze FRANGÉN FRANS HNMKY TAEKWONDO  FINLAND
122204 KAMP UNG A M -45
122204 KAMP UNG A M -45 1gold TORKHANI IBRAHIM BEN AHMED COPENHAGEN CITY TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        122204 KAMP UNG A M -45 2silver ASGHAR ZAIN-ALI TVEITA TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        122204 KAMP UNG A M -45 3bronze MOHAMOUD MOHAMMED AMIIN KEUM GANG TAEKWONDO-NESTTUN  NORWAY
        122204 KAMP UNG A M -45 3bronze ILHAN BUNJAMIN ALBERTSLUND TAEKWONDO  DENMARK
        122204 KAMP UNG A M -45 5 FJELD DAVID VIKAN ØVRE ROMERIKE BUDO SENTER  NORWAY
122205 KAMP UNG A M -49
122205 KAMP UNG A M -49 1gold KLIBA QUINCY ÖRESTAD BAEKDUSAN TAEKWONDO  SWEDEN
        122205 KAMP UNG A M -49 2silver CHESHTI ARON HOKKSUND TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        122205 KAMP UNG A M -49 3bronze SANDHOLT MAGNUS ØVRE ROMERIKE BUDO SENTER  NORWAY
        122205 KAMP UNG A M -49 3bronze SVENDSEN DYLAN HOKKSUND TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        122205 KAMP UNG A M -49 5 SIGTRYGGSSON DANIEL VILJAR AFTURELDING  ICELAND
122206 KAMP UNG A M -53
122206 KAMP UNG A M -53 1gold EDLUND DIDRIK K KUMGANG TAEKWONDO SWEDEN  SWEDEN
        122206 KAMP UNG A M -53 2silver MYLLYNEN NIKO TAEKWONDO NURMIJARVI  FINLAND
        122206 KAMP UNG A M -53 3bronze DASOOQI MOHAMMED JIHAD TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        122206 KAMP UNG A M -53 3bronze ENGELIEN TOBIAS HOKKSUND TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
122207 KAMP UNG A M -57
122207 KAMP UNG A M -57 1gold VILHELMSEN ALEXANDER BERG TONG-IR TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        122207 KAMP UNG A M -57 2silver HERAVI ARJEN ELVEBYEN TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
122208 KAMP UNG A M -61
122208 KAMP UNG A M -61 1gold MUSKEVITS ALEKSANDR IDABLOKK  ESTONIA
        122208 KAMP UNG A M -61 2silver PLAIPETCH-UNES ALEXANDER STRØMMEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        122208 KAMP UNG A M -61 3bronze AALTO EINO HNMKY TAEKWONDO  FINLAND
122209 KAMP UNG A M -65
122209 KAMP UNG A M -65 1gold BRINK KEVIN KUMGANG TAEKWONDO SWEDEN  SWEDEN
        122209 KAMP UNG A M -65 2silver PAUKKULA EINO HNMKY TAEKWONDO  FINLAND
122210 KAMP UNG A M +65
122210 KAMP UNG A M +65 1gold HELGASON JOHANNES CESAR BJORK  ICELAND
        122210 KAMP UNG A M +65 2silver BJØRKLUND JØRGEN BRUMUNDDAL TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
132102 KAMP JR A F -44
132102 KAMP JR A F -44 1gold SUORELA IISA TAEKWONDO NURMIJARVI  FINLAND
        132102 KAMP JR A F -44 2silver SKJOLDBORG SOFIE SUNDBY TAEKWONDO  DENMARK
        132102 KAMP JR A F -44 3bronze HERMANSEN ANNETTE STRØMMEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132102 KAMP JR A F -44 3bronze HAUGEN CATHARINA KEUM GANG TAEKWONDO-NESTTUN  NORWAY
132103 KAMP JR A F -46
132103 KAMP JR A F -46 1gold MICHELSEN MICAELA VOLPE COPENHAGEN CITY TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        132103 KAMP JR A F -46 2silver FERNANDEZ CELINA SUNDBY TAEKWONDO  DENMARK
        132103 KAMP JR A F -46 3bronze BENGTSSON INA OLYMPIA TAEKWONDO  SWEDEN
132104 KAMP JR A F -49
132104 KAMP JR A F -49 1gold MALMGREN GABRIELIN ELLINOR ÖRESTAD BAEKDUSAN TAEKWONDO  SWEDEN
        132104 KAMP JR A F -49 2silver ULLESTAD KAROLINE KEUM GANG TAEKWONDO-NESTTUN  NORWAY
        132104 KAMP JR A F -49 3bronze MERADI VANESSA GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132104 KAMP JR A F -49 3bronze WERNT JOSEFINE VEJLE TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        132104 KAMP JR A F -49 5 HELL-ELVERUM HEDDA HOKKSUND TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        132104 KAMP JR A F -49 5 MEINER CASANDRA TVEITA TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
132105 KAMP JR A F -52
132105 KAMP JR A F -52 1gold FJORDBY CARLA VEJLE TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        132105 KAMP JR A F -52 2silver EYJOLFSDOTTIR IDUNN ANNA AFTURELDING  ICELAND
        132105 KAMP JR A F -52 3bronze EDLUND SELMA K KUMGANG TAEKWONDO SWEDEN  SWEDEN
        132105 KAMP JR A F -52 3bronze JENSBY JOSEFINE VILNER SILKEBORG TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        132105 KAMP JR A F -52 5 SYLTHE THERESE NESODDEN TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        132105 KAMP JR A F -52 5 MOQVIST NOMI TVEITA TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        132105 KAMP JR A F -52 5 ÅS SARA TONG-IR TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
132106 KAMP JR A F -55
132106 KAMP JR A F -55 1gold BARKUM SMILLA HOLBÆK TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        132106 KAMP JR A F -55 2silver SØRENSEN LISA MARIE BRANDE TAEKWONDO KLUB - HUK-TTI  DENMARK
        132106 KAMP JR A F -55 3bronze WEIHE ODA FAROERNE  FAROE ISLANDS
        132106 KAMP JR A F -55 3bronze SANTOS ISABEL TONG-IR TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132106 KAMP JR A F -55 5 MOGHAL AMNA GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132106 KAMP JR A F -55 5 STIANSEN ANDRINE KEUM GANG TAEKWONDO-NESTTUN  NORWAY
        132106 KAMP JR A F -55 5 KAZUBEK MARTYNA STRØMMEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132106 KAMP JR A F -55 5 OLOFSSON AMANDA HELSINGBORGS KAMPSPORTKLUBB  SWEDEN
        132106 KAMP JR A F -55 9 ULFSNES LISA NING TONG-IR TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132106 KAMP JR A F -55 9 MISS KANYAWI KEUM GANG TAEKWONDO-NESTTUN  NORWAY
        132106 KAMP JR A F -55 9 HAMMICH AMINA GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
132107 KAMP JR A F -59
132107 KAMP JR A F -59 1gold TOIVONEN ELISA TAEKWONDO NURMIJARVI  FINLAND
        132107 KAMP JR A F -59 2silver STÄNDIG SOFIE ÖRESTAD BAEKDUSAN TAEKWONDO  SWEDEN
        132107 KAMP JR A F -59 3bronze DAHL DIALLO INA REBEKKA BRANDE TAEKWONDO KLUB - HUK-TTI  DENMARK
        132107 KAMP JR A F -59 3bronze TALLGREN HEINI HNMKY TAEKWONDO  FINLAND
        132107 KAMP JR A F -59 5 MIFTARI SABILE KFUM TAEKWONDO STAFFANSTORP  SWEDEN
        132107 KAMP JR A F -59 5 LAURITZEN NIKITA VOLLSMOSE TAE KWON DO KLUB  DENMARK
        132107 KAMP JR A F -59 5 SIGTRYGGSDOTTIR SUNNEVA ELDBJORG AFTURELDING  ICELAND
        132107 KAMP JR A F -59 5 ANDERSEN JULIE ESBJERG TAEKWONDO KLUB, CHEONG YONG  DENMARK
132108 KAMP JR A F -63
132108 KAMP JR A F -63 1gold AZBOY EVIN YONG TAEKWONDO FIN  FINLAND
        132108 KAMP JR A F -63 2silver ENGVIK AASEN THEA EMILIE TONG-IR TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132108 KAMP JR A F -63 3bronze MELLAND OLSEN SILJE NESODDEN TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        132108 KAMP JR A F -63 3bronze MYHREN GURO NIELSEN ELVEBYEN TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        132108 KAMP JR A F -63 5 HØVIK LIVE MARITA LUND NESODDEN TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        132108 KAMP JR A F -63 5 GREPPERUD HANNAH ELVEBYEN TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        132108 KAMP JR A F -63 5 KAMAL JASMIN GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
132110 KAMP JR A F +68
132110 KAMP JR A F +68 1gold LAATSPERA KAIA TEAM ESTONIA  ESTONIA
        132110 KAMP JR A F +68 2silver WENNERSTRÖM ELIN TIANDAO KSMPSPORTSFÖRENING  SWEDEN
132201 KAMP JR A M -45
132201 KAMP JR A M -45 1gold AULAQI YONES ALBERTSLUND TAEKWONDO  DENMARK
        132201 KAMP JR A M -45 2silver ADEMI BLERON KUMGANG TAEKWONDO SWEDEN  SWEDEN
132202 KAMP JR A M -48
132202 KAMP JR A M -48 1gold SUHOLA RASMUS TAEKWONDO NURMIJARVI  FINLAND
        132202 KAMP JR A M -48 2silver LOTFI SHAHIN GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132202 KAMP JR A M -48 3bronze SVENDSEN CHRIS F. HOKKSUND TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        132202 KAMP JR A M -48 3bronze JOIA MAHDI GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
132203 KAMP JR A M -51
132203 KAMP JR A M -51 1gold VAZQUEZ MARKUS FAROERNE  FAROE ISLANDS
        132203 KAMP JR A M -51 2silver JOHNSEN JØRGEN RØRA TAEKWONDO KUBB  NORWAY
        132203 KAMP JR A M -51 3bronze TAMMILA VALTTERI BUDOKWAI TAEKWONDO  FINLAND
        132203 KAMP JR A M -51 3bronze AKBARI ARTIN TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
132204 KAMP JR A M -55
132204 KAMP JR A M -55 1gold TORKHANI MUHAMMAD ILYAS BEN AHMED COPENHAGEN CITY TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        132204 KAMP JR A M -55 2silver TOFT JOEL SOLRØD TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        132204 KAMP JR A M -55 3bronze SKÅRE SIVERTSEN ISAK NESODDEN TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        132204 KAMP JR A M -55 3bronze ENGELIEN JOACHIM HOKKSUND TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        132204 KAMP JR A M -55 5 HENRIKSEN AUGUST TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132204 KAMP JR A M -55 5 JOHANSEN MAGNUS ALBERTSLUND TAEKWONDO  DENMARK
        132204 KAMP JR A M -55 9 DANNQVIST HUGO ÖRESTAD BAEKDUSAN TAEKWONDO  SWEDEN
132205 KAMP JR A M -59
132205 KAMP JR A M -59 1gold STRANDEN ØRJAN TONG-IR TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132205 KAMP JR A M -59 2silver KRISTENSEN FILIP AUGUST TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132205 KAMP JR A M -59 3bronze FALCH AXEL TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132205 KAMP JR A M -59 3bronze SANTOS REYES SHAWN-ANTHONY SUNDBY TAEKWONDO  DENMARK
        132205 KAMP JR A M -59 5 HØGNESEN BOAS FAROERNE  FAROE ISLANDS
        132205 KAMP JR A M -59 5 HOLMGREN JOHANSSON ROCKY HELSINGBORGS KAMPSPORTKLUBB  SWEDEN
        132205 KAMP JR A M -59 5 BJERKE-VATSØY TIM-ROBIN ØVRE ROMERIKE BUDO SENTER  NORWAY
132206 KAMP JR A M -63
132206 KAMP JR A M -63 1gold LOHMANN DENNIS TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132206 KAMP JR A M -63 2silver SOBCZYNSKI WIKTOR AFTURELDING  ICELAND
        132206 KAMP JR A M -63 3bronze BLAKER KEVIN ØVRE ROMERIKE BUDO SENTER  NORWAY
        132206 KAMP JR A M -63 3bronze HANSEN SIGNAR FAROERNE  FAROE ISLANDS
        132206 KAMP JR A M -63 5 DÁVASON HØGNI KUNOY FAROERNE  FAROE ISLANDS
        132206 KAMP JR A M -63 5 SABO EDWARD HNMKY TAEKWONDO  FINLAND
        132206 KAMP JR A M -63 5 BREVIK ADRIAN TONG-IR TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132206 KAMP JR A M -63 9 DAHL ROBERT ANDRE MYRAN TONG-IR TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132206 KAMP JR A M -63 9 PÅLSSON PATTPICH KFUM TAEKWONDO STAFFANSTORP  SWEDEN
        132206 KAMP JR A M -63 9 HULIKKALA LAURI TAEKWONDOURHEILIJAT 2011  FINLAND
132207 KAMP JR A M -68
132207 KAMP JR A M -68 1gold DAHL BROR TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132207 KAMP JR A M -68 2silver GATCINS KIRILL IDABLOKK  ESTONIA
        132207 KAMP JR A M -68 3bronze GUNDERSEN JAKOB VIKING T&IF KAMPSPORT  NORWAY
        132207 KAMP JR A M -68 3bronze OLOFSSON VIKTOR KUMGANG TAEKWONDO SWEDEN  SWEDEN
        132207 KAMP JR A M -68 5 LINDGREN LUKAS ATLE NESODDEN TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        132207 KAMP JR A M -68 5 LEHMUSTO JULIUS HNMKY TAEKWONDO  FINLAND
        132207 KAMP JR A M -68 5 KOPISTO METHASIT TAEKWONDOURHEILIJAT 2011  FINLAND
        132207 KAMP JR A M -68 5 NAUJALIS ERIKAS ØVRE ROMERIKE BUDO SENTER  NORWAY
        132207 KAMP JR A M -68 9 JAAKONAHO JUUSO HNMKY TAEKWONDO  FINLAND
        132207 KAMP JR A M -68 9 HENRIKSSON NICKY LANDSKRONA TAEKWONDO ELIT AKADEMI IF  SWEDEN
        132207 KAMP JR A M -68 9 STORDALEN WILLIAM ELVEBYEN TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        132207 KAMP JR A M -68 9 HENRIKSEN-RUUD LUCAS FRED KEUM GANG TAEKWONDO-NESTTUN  NORWAY
        132207 KAMP JR A M -68 9 AAMAAS JOHANNES OSLO TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
132208 KAMP JR A M -73
132208 KAMP JR A M -73 1gold HRNIC EDI ALBERTSLUND TAEKWONDO  DENMARK
        132208 KAMP JR A M -73 2silver JOHANSEN ROBIN BASTIAN TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132208 KAMP JR A M -73 3bronze SHAW ARYAN GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132208 KAMP JR A M -73 3bronze ARNARSSON ANDRI SAEVAR ICELAND NATIONAL TEAM  ICELAND
        132208 KAMP JR A M -73 5 ANDREASSON MAX OLYMPIA TAEKWONDO  SWEDEN
        132208 KAMP JR A M -73 5 PETTERSEN EVENSGAARD PAUL JONAS NESODDEN TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        132208 KAMP JR A M -73 5 PULAKKA JASPER YONG TAEKWONDO FIN  FINLAND
        132208 KAMP JR A M -73 5 NYGÅRD BØRSETH BIRK NESODDEN TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        132208 KAMP JR A M -73 9 BERG NOEL LANDSKRONA TAEKWONDO ELIT AKADEMI IF  SWEDEN
        132208 KAMP JR A M -73 9 ENGER JAMES KEUM GANG TAEKWONDO-NESTTUN  NORWAY
132209 KAMP JR A M -78
132209 KAMP JR A M -78 1gold TALGØ TOM ØVRE ROMERIKE BUDO SENTER  NORWAY
        132209 KAMP JR A M -78 2silver FARMAKAS ERIK TIANDAO KSMPSPORTSFÖRENING  SWEDEN
        132209 KAMP JR A M -78 3bronze BUI TAM TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        132209 KAMP JR A M -78 3bronze ALI AMER HASSAN NØRREBRO TAEKWONDO KLUB  DENMARK
132210 KAMP JR A M +78
132210 KAMP JR A M +78 1gold KONSTANTIN KOSTIN TEAM ESTONIA  ESTONIA
        132210 KAMP JR A M +78 2silver NORDHOLM STIAN HOKKSUND TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        132210 KAMP JR A M +78 3bronze MADSEN JONAS ØVRE ROMERIKE BUDO SENTER  NORWAY
142102 KAMP SR A F -49
142102 KAMP SR A F -49 1gold HVASS CAMILLA RETZLAFF ESBJERG TAEKWONDO KLUB, CHEONG YONG  DENMARK
        142102 KAMP SR A F -49 2silver HAUGEN VERONICA KEUM GANG TAEKWONDO-NESTTUN  NORWAY
        142102 KAMP SR A F -49 3bronze TAMMILA IDA BUDOKWAI TAEKWONDO  FINLAND
142105 KAMP SR A F -62
142105 KAMP SR A F -62 1gold MAGNUS MARIE NORWAY NATIONAL TEAM  NORWAY
        142105 KAMP SR A F -62 2silver HELGESEN RAMSEY JULIE NESODDEN TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        142105 KAMP SR A F -62 3bronze BOLDERSLØW-KVÆRNØ ISELIN ELISABETH TONG-IR TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        142105 KAMP SR A F -62 3bronze TRAN LILY TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        142105 KAMP SR A F -62 5 LE HANG CELIN TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        142105 KAMP SR A F -62 5 AL KHATABI LAYAL VOLLSMOSE TAE KWON DO KLUB  DENMARK
        142105 KAMP SR A F -62 5 GRETARSDOTTIR INGIBJORG SELFOSS TAEKWONDO CLUB  ICELAND
        142105 KAMP SR A F -62 5 JOHNSSON PETRONELLA LANDSKRONA TAEKWONDO ELIT AKADEMI IF  SWEDEN
142106 KAMP SR A F -67
142106 KAMP SR A F -67 1gold DYNGELAND RANDI NORWAY NATIONAL TEAM  NORWAY
        142106 KAMP SR A F -67 2silver JAMEIAN AYDA KOLDING HUMA TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        142106 KAMP SR A F -67 3bronze TRAN VIVY TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        142106 KAMP SR A F -67 3bronze GJELSVIK KAROLINE VIKING T&IF KAMPSPORT  NORWAY
142108 KAMP SR A F +73
142108 KAMP SR A F +73 1gold HAUGEN ELIZA FRAZIER NORWAY NATIONAL TEAM  NORWAY
        142108 KAMP SR A F +73 2silver ROSENDAL LAURIDSEN NATALIE BRANDE TAEKWONDO KLUB - HUK-TTI  DENMARK
        142108 KAMP SR A F +73 3bronze MARJANOVIC NIKKI OLYMPIA TAEKWONDO  SWEDEN
142202 KAMP SR A M -58
142202 KAMP SR A M -58 1gold OGUZ NIKLAS GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        142202 KAMP SR A M -58 2silver JOHANSSON RASMUS KUMGANG TAEKWONDO SWEDEN  SWEDEN
        142202 KAMP SR A M -58 3bronze A LAKJUNI DAVID FAROERNE  FAROE ISLANDS
        142202 KAMP SR A M -58 5 EDVARDSSON AGUST KRISTINN ICELAND NATIONAL TEAM  ICELAND
        142202 KAMP SR A M -58 5 ALIZADA ABDUL ALI TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
142203 KAMP SR A M -63
142203 KAMP SR A M -63 1gold DAWOUD OMER VEJLE TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        142203 KAMP SR A M -63 2silver MERADI KEVIN GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        142203 KAMP SR A M -63 3bronze GALAKTIONOV ALEKSANDR IDABLOKK  ESTONIA
        142203 KAMP SR A M -63 3bronze PETTERSEN HERMANN TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
142204 KAMP SR A M -68
142204 KAMP SR A M -68 1gold HERLEV JØRGENSEN OTTO NØRREBRO TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        142204 KAMP SR A M -68 2silver JAMEIAN ILIA KOLDING HUMA TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        142204 KAMP SR A M -68 3bronze ROGSTAD JESPER TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        142204 KAMP SR A M -68 3bronze MERADI SEAN BRIAN GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
142205 KAMP SR A M -74
142205 KAMP SR A M -74 1gold DASTE SOHEIL TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        142205 KAMP SR A M -74 2silver SARALA SEVERI TAEKWONDOURHEILIJAT 2011  FINLAND
        142205 KAMP SR A M -74 3bronze KRAUSE RIEL SEBASTIAN HWARANG HERLEV TAEKWONDO  DENMARK
        142205 KAMP SR A M -74 3bronze HEJER TRYM TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        142205 KAMP SR A M -74 5 KUNTER STROOM KARL TEAM ESTONIA  ESTONIA
        142205 KAMP SR A M -74 5 DAHL MARCUS GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
142206 KAMP SR A M -80
142206 KAMP SR A M -80 1gold ASP JOHN NORWAY NATIONAL TEAM  NORWAY
        142206 KAMP SR A M -80 2silver ORDEMANN RICHARD NORWAY NATIONAL TEAM  NORWAY
        142206 KAMP SR A M -80 3bronze DRAGISIC DAVID LANDSKRONA TAEKWONDO ELIT AKADEMI IF  SWEDEN
        142206 KAMP SR A M -80 3bronze BUKIC ERDIN JSK TKD  SWEDEN
        142206 KAMP SR A M -80 5 JOHANSEN MARTIN ALBERTSLUND TAEKWONDO  DENMARK
        142206 KAMP SR A M -80 5 UTHAYASINGHAM VITHU TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
142207 KAMP SR A M -87
142207 KAMP SR A M -87 1gold PILIPOVIC MILOSPILIPOVIC GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        142207 KAMP SR A M -87 2silver AL-FATLAWI ABBAS HNMKY TAEKWONDO  FINLAND
142208 KAMP SR A M +87
142208 KAMP SR A M +87 1gold ELHATRI MOHAMMED TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        142208 KAMP SR A M +87 2silver MANTYNIEMI SANTERI SAARISTON TAEKWONDO PARK RY  FINLAND
180104 KAMP VET F -57
180104 KAMP VET F -57 1gold HERADOTTIR NOOMI KUNOY FAROERNE  FAROE ISLANDS
        180104 KAMP VET F -57 2silver SVEINBJORNSDOTTIR MARIA GUDRUN AFTURELDING  ICELAND
        180104 KAMP VET F -57 3bronze VIRTALA NIINA MANSE TAEKWONDO  FINLAND
180204 KAMP VET M -68
180204 KAMP VET M -68 1gold MOGHAL REHMAN GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        180204 KAMP VET M -68 2silver KARLSSON MARTIN GRÄSTORP KAMPSPORT  SWEDEN
        180204 KAMP VET M -68 3bronze NIELSEN FLEMMING TIANDAO KSMPSPORTSFÖRENING  SWEDEN
        180204 KAMP VET M -68 3bronze LESKINEN SAMI TAEKWONDOURHEILIJAT 2011  FINLAND
180206 KAMP VET M -80
180206 KAMP VET M -80 1gold BRAGASON ARNAR AFTURELDING  ICELAND
        180206 KAMP VET M -80 2silver LENANDER JOHAN WTF TAEKWONDO TRAINING CENTER  SWEDEN
        180206 KAMP VET M -80 3bronze MARAVILL MARIO KFUM TAEKWONDO STAFFANSTORP  SWEDEN
180207 KAMP VET M -87
180207 KAMP VET M -87 1gold HONNINGDALSNES ROBERT GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        180207 KAMP VET M -87 2silver MARTIN SAMUEL KFUM TAEKWONDO STAFFANSTORP  SWEDEN
180208 KAMP VET M +87
180208 KAMP VET M +87 1gold HOLMGREN BJÖRN HELSINGBORGS KAMPSPORTKLUBB  SWEDEN
        180208 KAMP VET M +87 2silver W. WEYMARN RICHARD GRORUD TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        180208 KAMP VET M +87 3bronze MÅNSSON ANDERS KFUM TAEKWONDO STAFFANSTORP  SWEDEN
222103 POOMSE UNG A F POOM
222103 POOMSE UNG A F POOM 1gold PAGH SCHOU CIRKELINE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        222103 POOMSE UNG A F POOM 2silver BRØNNUM-CARLSEN NETE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        222103 POOMSE UNG A F POOM 3bronze LADEGAARD PEDERSEN NORAH NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        222103 POOMSE UNG A F POOM 3bronze HEIKKINEN AIRADA TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
222203 POOMSE UNG A M POOM
222203 POOMSE UNG A M POOM 1gold LELINGE GUSTAV NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        222203 POOMSE UNG A M POOM 2silver GRAMBO GUNDERSEN JENS SANGROK KWAN ROMERIKE IL  NORWAY
        222203 POOMSE UNG A M POOM 3bronze JÜRGENS ALEX TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        222203 POOMSE UNG A M POOM 3bronze BERGH MILLE NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
232103 POOMSE JR A F DAN
232103 POOMSE JR A F DAN 1gold JESPERSGAARD LA COUR CAMILLE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        232103 POOMSE JR A F DAN 2silver PETERSEN AMALIE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        232103 POOMSE JR A F DAN 3bronze BÖKMAN ELLEN NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        232103 POOMSE JR A F DAN 3bronze DIGET HOLLEDERER ALBA DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
232203 POOMSE JR A M DAN
232203 POOMSE JR A M DAN 1gold TINGGAARD BYRGESEN BASTIAN DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        232203 POOMSE JR A M DAN 2silver AMBY NIKOLAJ DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        232203 POOMSE JR A M DAN 3bronze SAIGNE VINCENT NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        232203 POOMSE JR A M DAN 3bronze JÄRVENPÄÄ JOONAS TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
242103 POOMSE SR A F DAN
242103 POOMSE SR A F DAN 1gold SANDERSEN EVA DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        242103 POOMSE SR A F DAN 2silver KJØDNES TUVA HATLEN OSLO TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        242103 POOMSE SR A F DAN 3bronze KAMP PETERSEN LÆRKE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        242103 POOMSE SR A F DAN 3bronze NIELSEN- LOUISE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
242203 POOMSE SR A M DAN
242203 POOMSE SR A M DAN 1gold SILTANEN OLLI TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        242203 POOMSE SR A M DAN 2silver KAMPHUIS CHRISTIAN TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        242203 POOMSE SR A M DAN 3bronze SALMI FRANS TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        242203 POOMSE SR A M DAN 3bronze HELLEGAARD-HARDER BENJAMIN DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
252103 POOMSE SR II A F DAN
252103 POOMSE SR II A F DAN 1gold BANSAL NINA TVEITA TAEKWONDOKLUBB  NORWAY
        252103 POOMSE SR II A F DAN 2silver PEDERSEN CHARLOTTE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        252103 POOMSE SR II A F DAN 3bronze STRANDMAN ELINA TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        252103 POOMSE SR II A F DAN 3bronze SIIRAK KLAARIKA SANGROK KWAN ROMERIKE IL  NORWAY
252203 POOMSE SR II A M DAN
252203 POOMSE SR II A M DAN 1gold LEHTINEN VILLE TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        252203 POOMSE SR II A M DAN 2silver AUKIO SAMPSA TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        252203 POOMSE SR II A M DAN 3bronze BERG HARALD TØYEN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
262103 POOMSE SR III A F DAN
262103 POOMSE SR III A F DAN 1gold VIRTALA NIINA MANSE TAEKWONDO  FINLAND
        262103 POOMSE SR III A F DAN 2silver NUKARI JOHANNA TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        262103 POOMSE SR III A F DAN 3bronze KJÆR LENE MARIE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        262103 POOMSE SR III A F DAN 3bronze BLAZQUEZ OLSSON LISA NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
262203 POOMSE SR III A M DAN
262203 POOMSE SR III A M DAN 1gold LIM JI-PYO NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        262203 POOMSE SR III A M DAN 2silver OLSEN ALLAN DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        262203 POOMSE SR III A M DAN 3bronze JANSSON DAVID NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        262203 POOMSE SR III A M DAN 3bronze NEDERGAARD KIM DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
272103 POOMSE SR IV A F DAN
272103 POOMSE SR IV A F DAN 1gold DAHLQVIST LOTTA NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        272103 POOMSE SR IV A F DAN 2silver WERGE LENE ISLEV TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        272103 POOMSE SR IV A F DAN 3bronze ALBRECHT JEANET ISLEV TAEKWONDO KLUB  DENMARK
        272103 POOMSE SR IV A F DAN 3bronze FOSSUM LILLIAN HWA RANG TEAM DRAMMEN  NORWAY
272203 POOMSE SR IV A M DAN
272203 POOMSE SR IV A M DAN 1gold ANDERSEN JØRN CHRISTIAN DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        272203 POOMSE SR IV A M DAN 2silver CHIU JOSEF NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        272203 POOMSE SR IV A M DAN 3bronze REJMAN KIM TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        272203 POOMSE SR IV A M DAN 3bronze TEMBERT NIKLAS NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
292103 POOMSE SYN A F DAN
292103 POOMSE SYN A F DAN 1gold CAROLINE LÆRKE NIKOLINE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292103 POOMSE SYN A F DAN 2silver SJÖBERG JIN TOBIASSON NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        292103 POOMSE SYN A F DAN 3bronze LOUISE MELANIE SOFIE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292103 POOMSE SYN A F DAN 3bronze J. LIM M. KIM S. LEE NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
292104 Poomse SYN A F +30
292104 Poomse SYN A F +30 1gold O30 TEAM F TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        292104 Poomse SYN A F +30 2silver SENIOR TEAM ICELAND NATIONAL TEAM  ICELAND
292121 POOMSE SYN A Junior F DAN
292121 POOMSE SYN A Junior F DAN 1gold ALBA CAMILLE ANNE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292121 POOMSE SYN A Junior F DAN 2silver SIGNE AMALIE LAURA DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292121 POOMSE SYN A Junior F DAN 3bronze JUNIOR TEAM F TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        292121 POOMSE SYN A Junior F DAN 3bronze E. FORS F. GUNNARSSON O. BJÖRCK NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
292124 POOMSE SYN A Junior M DAN
292124 POOMSE SYN A Junior M DAN 1gold BASTIAN NIKOLAJ VICTOR DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292124 POOMSE SYN A Junior M DAN 2silver SANDER, THEODOR OG VETLE HAMAR TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        292124 POOMSE SYN A Junior M DAN 3bronze JUNIOR TEAM 2 ICELAND NATIONAL TEAM  ICELAND
292125 POOMSE SYN A Cadet F DAN
292125 POOMSE SYN A Cadet F DAN 1gold DTAF CADET FEMAL TEAM DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292125 POOMSE SYN A Cadet F DAN 2silver CADET TEAM TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        292125 POOMSE SYN A Cadet F DAN 3bronze DTAF 2 CADET FEMAL TEAM DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292125 POOMSE SYN A Cadet F DAN 3bronze CADET TEAM ICELAND NATIONAL TEAM  ICELAND
292203 POOMSE SYN A M DAN
292203 POOMSE SYN A M DAN 1gold BENJAMIN MATHIAS NIKOLAI DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292203 POOMSE SYN A M DAN 2silver U30 TEAM M TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        292203 POOMSE SYN A M DAN 3bronze HWA RANG TEAM ADA HWA RANG TEAM DRAMMEN  NORWAY
        292203 POOMSE SYN A M DAN 3bronze HWA RANG TEAM JBJ HWA RANG TEAM DRAMMEN  NORWAY
292204 Poomse SYN A M +30
292204 Poomse SYN A M +30 1gold O30 TEAM M TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        292204 Poomse SYN A M +30 2silver R. BALDINGER R. MILDE J. LINDBLOM NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
292303 POOMSE PAR A MIKS DAN
292303 POOMSE PAR A MIKS DAN 1gold LÆRKE NIKOLAI DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292303 POOMSE PAR A MIKS DAN 2silver U30 PAR 1 TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        292303 POOMSE PAR A MIKS DAN 3bronze J. KIM J. LIM NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        292303 POOMSE PAR A MIKS DAN 3bronze U30 PAR 2 TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
292313 POOMSE LAG A MIKS
292313 POOMSE LAG A MIKS 1gold TEAM HAMAR HAMAR TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        292313 POOMSE LAG A MIKS 2silver NATIONAL TEAM OF SWEDEN NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        292313 POOMSE LAG A MIKS 3bronze HWA RANG DREAM TEAM HWA RANG TEAM DRAMMEN  NORWAY
        292313 POOMSE LAG A MIKS 3bronze HWA RANG GOLDEN TEAM HWA RANG TEAM DRAMMEN  NORWAY
292322 POOMSE Par Junior Dan
292322 POOMSE Par Junior Dan 1gold E. BÖKMAN M. DAHLGREN NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        292322 POOMSE Par Junior Dan 2silver CAMILLE OG NIKOLAJ DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292322 POOMSE Par Junior Dan 3bronze SIGNE OG AUGUST DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292322 POOMSE Par Junior Dan 3bronze SOPHIA OG MIKKEL DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
292331 POOMSE Par Senior +30 Dan
292331 POOMSE Par Senior +30 Dan 1gold CHARLOTTE KIM DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292331 POOMSE Par Senior +30 Dan 2silver LENE ALLAN DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        292331 POOMSE Par Senior +30 Dan 3bronze O30 PAR 1 TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        292331 POOMSE Par Senior +30 Dan 3bronze O30 PAR 2 TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
292342 POOMSE Par Cadet POOM
292342 POOMSE Par Cadet POOM 1gold N. LADEGAARD PEDERSEN G. LELINGE NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        292342 POOMSE Par Cadet POOM 2silver CADET PAR TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        292342 POOMSE Par Cadet POOM 3bronze CADET PAIR ICELAND NATIONAL TEAM  ICELAND
294001 POOMSE Freestyle Under 17
294001 POOMSE Freestyle Under 17 1gold HOLM - DAMIEN DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        294001 POOMSE Freestyle Under 17 2silver FREDMAR JOHAN DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        294001 POOMSE Freestyle Under 17 3bronze BREGNBALLE SØRENSEN ANDREAS DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        294001 POOMSE Freestyle Under 17 3bronze STOJANOVIC DENIS ISLEV TAEKWONDO KLUB  DENMARK
294002 POOMSE Freestyle Under 17
294002 POOMSE Freestyle Under 17 1gold HALSKOV EKELUND SILJE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        294002 POOMSE Freestyle Under 17 2silver NIININVAARA ALINA TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        294002 POOMSE Freestyle Under 17 3bronze BREGNBALLE SØRENSEN SOFIA DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        294002 POOMSE Freestyle Under 17 3bronze BRÆNDBYGE MONIQUE DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
294003 POOMSE Freestyle Over 17
294003 POOMSE Freestyle Over 17 1gold KAMPHUIS CHRISTIAN TAEKWONDO FINLAND  FINLAND
        294003 POOMSE Freestyle Over 17 1gold DIGET HOLLEDERER JOHAN DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        294003 POOMSE Freestyle Over 17 3bronze PEHRMAN ALEXANDER NATIONAL TEAM OF SWEDEN  SWEDEN
        294003 POOMSE Freestyle Over 17 3bronze ALIMI SHEFKET ISLEV TAEKWONDO KLUB  DENMARK
294004 POOMSE Freestyle Over 17
294004 POOMSE Freestyle Over 17 1gold SANDERSEN EVA DANSK TAEKWONDO FORBUND  DENMARK
        294004 POOMSE Freestyle Over 17 2silver JONSDOTTIR STEINUNN SELMA ICELAND NATIONAL TEAM  ICELAND
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-12-04 17:32:24 CET +01:00)