Results
 
Taekwondo WT - Norgescup-1 i Poomsae 2021 - E-stevne - Results  print this site
 Search:
222201 Poomsae KadettF Cup
Categories Rank Name   Club Country    
222201 Poomsae KadettF Cup
1
Clarke-Jenssen Elise Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
        222201 Poomsae KadettF Cup
2
Storli Signe Bertelsen Kvernbit Taekwondo  NORWAY
        222201 Poomsae KadettF Cup
3
Ulvedal Malin Bertelsen Kvernbit Taekwondo  NORWAY
        222201 Poomsae KadettF Cup
3
Berg Pola Antonina Hwa Rang Team Drammen  NORWAY
        222201 Poomsae KadettF Cup
4
Markhus Knudsen Ingrid Kvernbit Taekwondo  NORWAY
222202 Poomsae KadettM Cup
Categories Rank Name   Club Country    
222202 Poomsae KadettM Cup
1
Kumbarov Yusein Yuseinov Hwa Rang Team Drammen  NORWAY
222203 Poomsae KadettM Poom
Categories Rank Name   Club Country    
222203 Poomsae KadettM Poom
1
Domke Fredrik Hwa Rang Team Drammen  NORWAY
        222203 Poomsae KadettM Poom
2
Bugge Teo Andrè Namsos Taekwondo klubb  NORWAY
232102 Poomsae Junior F Cup
Categories Rank Name   Club Country    
232102 Poomsae Junior F Cup
1
Oma Solvor Nesbakken Hamar Taekwondo Klubb  NORWAY
        232102 Poomsae Junior F Cup
2
Jordheim Fryvild Hamar Taekwondo Klubb  NORWAY
        232102 Poomsae Junior F Cup
3
Uggen Hansen Nora Elvebyen Taekwondoklubb  NORWAY
        232102 Poomsae Junior F Cup
4
Markhus Knudsen Elisabeth Kvernbit Taekwondo  NORWAY
        232102 Poomsae Junior F Cup
5
Leembruggen Ida-Luise Elvebyen Taekwondoklubb  NORWAY
        232102 Poomsae Junior F Cup
6
Eik Amalie Askim If Taekwondo klubb  NORWAY
232103 Poomsae Junior F Dan
Categories Rank Name   Club Country    
232103 Poomsae Junior F Dan
1
Nilsen Anette Hwa Rang Team Drammen  NORWAY
        232103 Poomsae Junior F Dan
2
Bonsak Leila Hamar Taekwondo Klubb  NORWAY
        232103 Poomsae Junior F Dan
3
Høvde Wenche Cirela Stjørdal Tae Kwon Do Klubb  NORWAY
        232103 Poomsae Junior F Dan
4
Hauge Kårstad Oda Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
        232103 Poomsae Junior F Dan
5
Kirsebom Anisha Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
        232103 Poomsae Junior F Dan
6
Larssen Emma Christine Hamar Taekwondo Klubb  NORWAY
        232103 Poomsae Junior F Dan
7
Sviggum Embla Gjerde Sogndal idrettslag Taekwondo  NORWAY
        232103 Poomsae Junior F Dan
8
Fennelly Helena Kvernbit Taekwondo  NORWAY
232202 Poomsae Junior M Cup
Categories Rank Name   Club Country    
232202 Poomsae Junior M Cup
1
Ekornhol Trym Hamar Taekwondo Klubb  NORWAY
        232202 Poomsae Junior M Cup
2
Kashtanjeva Ruand Kvernbit Taekwondo  NORWAY
232203 Poomsae Junior M Dan
Categories Rank Name   Club Country    
232203 Poomsae Junior M Dan
1
Nguyen Andy Hwa Rang Team Drammen  NORWAY
        232203 Poomsae Junior M Dan
2
Nørgaard Andreassen Kevin Askim If Taekwondo klubb  NORWAY
        232203 Poomsae Junior M Dan
3
Herland Faltinsen Emil Kvernbit Taekwondo  NORWAY
        232203 Poomsae Junior M Dan
4
Storli Sondre Bertelsen Kvernbit Taekwondo  NORWAY
242102 Poomsae Senior F Cup
Categories Rank Name   Club Country    
242102 Poomsae Senior F Cup
1
Monsen Nora Luzia Hamar Taekwondo Klubb  NORWAY
        242102 Poomsae Senior F Cup
2
Ahmed Salma Zakaria Tveita Taekwondoklubb  NORWAY
242203 Poomsae Senior M Dan
Categories Rank Name   Club Country    
242203 Poomsae Senior M Dan
1
Thorsen Loe Jonas Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
        242203 Poomsae Senior M Dan
2
Berg Martin Francis Stjørdal Tae Kwon Do Klubb  NORWAY
        242203 Poomsae Senior M Dan
3
Knutsen Thomas Stjørdal Tae Kwon Do Klubb  NORWAY
        242203 Poomsae Senior M Dan
4
Golmen Jonas Oliver Hwa Rang Team Drammen  NORWAY
        242203 Poomsae Senior M Dan
5
Ponosheci Robert Hamar Taekwondo Klubb  NORWAY
        242203 Poomsae Senior M Dan
6
Berg Claus Arnold Stjørdal Tae Kwon Do Klubb  NORWAY
252103 Poomsae Senior II F Dan
Categories Rank Name   Club Country    
252103 Poomsae Senior II F Dan
1
Stølan Nielsen Karen Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
        252103 Poomsae Senior II F Dan
2
Johnsen Synnøve Øverbø Bergen Vest Taekwondo  NORWAY
        252103 Poomsae Senior II F Dan
3
Tangstad Evju Trude Askim If Taekwondo klubb  NORWAY
        252103 Poomsae Senior II F Dan
4
Brattberg Jakobsen Ida Charlotte Tveita Taekwondoklubb  NORWAY
252203 Poomsae Senior II M Dan
Categories Rank Name   Club Country    
252203 Poomsae Senior II M Dan
1
Phan Michael Askim If Taekwondo klubb  NORWAY
        252203 Poomsae Senior II M Dan
2
Nilsen Ørjan Bergen Vest Taekwondo  NORWAY
252305 Poomsae Senior III M Dan
Categories Rank Name   Club Country    
252305 Poomsae Senior III M Dan
1
Mehren Jan-Helge Hwa Rang Team Drammen  NORWAY
        252305 Poomsae Senior III M Dan
2
Leembruggen Karl Henrick Hwa Rang Team Drammen  NORWAY
        252305 Poomsae Senior III M Dan
3
Storli Thomas Eeg Kvernbit Taekwondo  NORWAY
        252305 Poomsae Senior III M Dan
4
Oppedal Erling Bergen Vest Taekwondo  NORWAY
252308 Poomsae Senior IV F Dan
Categories Rank Name   Club Country    
252308 Poomsae Senior IV F Dan
1
Aanerud Ragnhild Ravenborg Tveita Taekwondoklubb  NORWAY
        252308 Poomsae Senior IV F Dan
2
Fjeld May-Lisbeth Askim If Taekwondo klubb  NORWAY
        252308 Poomsae Senior IV F Dan
3
Miøen Gro Rishovd Hwa Rang Team Drammen  NORWAY
        252308 Poomsae Senior IV F Dan
4
Weber Merlin Askim If Taekwondo klubb  NORWAY
292220 Poomsae Synkron Åpen Klasse
Categories Rank Name   Club Country    
292220 Poomsae Synkron Åpen Klasse
1
Bergen Vest Taekwondo Bergen Vest Taekwondo  NORWAY
        292220 Poomsae Synkron Åpen Klasse
2
TulleTeam Tveita Tveita Taekwondoklubb  NORWAY
        292220 Poomsae Synkron Åpen Klasse
3
Askim IF taekwondo klubb 1 Askim If Taekwondo klubb  NORWAY
        292220 Poomsae Synkron Åpen Klasse
4
Askim IF taekwondo klubb 2 Askim If Taekwondo klubb  NORWAY
294000 Pomsae Team Åpen Klasse
Categories Rank Name   Club Country    
294000 Pomsae Team Åpen Klasse
1
Stjørdal Tae Kwon Do Klubb Stjørdal Tae Kwon Do Klubb  NORWAY
        294000 Pomsae Team Åpen Klasse
2
Askim IF taekwondo klubb Askim If Taekwondo klubb  NORWAY
Poomsae Par Åpen Klasse - FINALE
Categories Rank Name   Club Country    
Poomsae Par Åpen Klasse - FINALE
1
Hwa Rang Team Drammen Hwa Rang Team Drammen  NORWAY
        Poomsae Par Åpen Klasse - FINALE
2
Sangrok 2 Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
        Poomsae Par Åpen Klasse - FINALE
3
Sangrok 24-04 Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
        Poomsae Par Åpen Klasse - FINALE
4
Bergen Vest Taekwondo Bergen Vest Taekwondo  NORWAY
        Poomsae Par Åpen Klasse - FINALE
5
Askim IF taekwondo klubb Askim If Taekwondo klubb  NORWAY
        Poomsae Par Åpen Klasse - FINALE
6
Hwa Rang Team Drammen Hwa Rang Team Drammen  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-07-19 04:52:41 CEST +02:00)