Results
 
Taekwon-do ITF - Norgesmesterskap og Landsmesterskap 2021 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name   Club Country    
0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 1gold GAJINOV NATALIJA ASKER TKD  NORWAY
        0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2silver STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TKD  NORWAY
        0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 3bronze ØSTENSEN EMILIE VIIG RØYKEN TKD  NORWAY
        0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 3bronze LINN-VALDOR MARTINE TRONDHEIM TKD  NORWAY
0020 Yngre Junior Dame Mønster Alle Dan 1gold ROLSTAD ALBA OSLO ØST TKD  NORWAY
        0020 Yngre Junior Dame Mønster Alle Dan 2silver HAUGSMARK IDA HARSTAD TKD  NORWAY
0030 Junior Dame Mønster Rødt 1gold BIRKELAND HEDDA RØYKEN TKD  NORWAY
        0030 Junior Dame Mønster Rødt 2silver WOLD BORLAUG MARIA SINJITA RØYKEN TKD  NORWAY
        0030 Junior Dame Mønster Rødt 3bronze WIK PIA SALTEN TKD  NORWAY
        0030 Junior Dame Mønster Rødt 3bronze MYRHAUG LISBETH VÆRNES TKD  NORWAY
0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 1gold AYALA-TRUILLJO LUNA-SILVANA ÅL IL TKD  NORWAY
        0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2silver VASSENG BERET- OLEA MOLDE TKD  NORWAY
        0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 3bronze BIRKELAND FRØYDIS HELENE SORTLAND TKD  NORWAY
        0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 3bronze SANDSTÅ ANASTASIA TRONDHEIM TKD  NORWAY
0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 1gold OLSSON MARIA HOVLAND OSLO ØST TKD  NORWAY
        0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2silver AKSELSEN RIKKE GREVE RØYKEN TKD  NORWAY
        0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 3bronze HORNBERG LAIMA MARIA KRISTIANSAND TKD  NORWAY
        0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 3bronze STENSENG ELISABETH BÆRUM TKD  NORWAY
0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 1gold HUSBY HELLE FANA TKD  NORWAY
        0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2silver GRAVVOLD UNA LANGELAND SURNADAL TKD  NORWAY
        0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 3bronze RUI MINA. S. TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 3bronze BERG MINA STUBBAN TRONDHEIM TKD  NORWAY
0070 Senior Dame Mønster Rødt 1gold STOLARCZYK MONIKA HADSEL TKD  NORWAY
        0070 Senior Dame Mønster Rødt 2silver EISMA JITTE STORFJORD TKD  NORWAY
        0070 Senior Dame Mønster Rødt 3bronze ASP INGRID CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        0070 Senior Dame Mønster Rødt 3bronze ØVRETVEIT MADELEINE SANDEFJORD TKD  NORWAY
0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 1gold LIE INGRID BERGEN TKD  NORWAY
        0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2silver ANDRESEN ANNE MARIA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 3bronze LARSEN TINA SOFIE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 3bronze BJØRVIK SUNNIVA SOTRA TKD  NORWAY
0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 1gold LORENTSEN LINN BENJAMINSEN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2silver OLSEN SAJANE KARINA MANNDALEN UIL TKD  NORWAY
        0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 3bronze GRØNBERG MIRIAM BERGEN TKD  NORWAY
        0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 3bronze ØEN LI SELMA ÅL IL TKD  NORWAY
0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 1gold HOLTEN TINA KATRIN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 2silver SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 3bronze NORHEIM ANITA FANA TKD  NORWAY
        0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 3bronze SÆTRUM MARTE BRASØY VARDØ TKD  NORWAY
0110 Veteran Dame Mønster Rødt 1gold DRAGLAND MAJA WILHELMINA OSLO ØST TKD  NORWAY
        0110 Veteran Dame Mønster Rødt 2silver RINGBU TORIL HELENE ALTA TKD  NORWAY
        0110 Veteran Dame Mønster Rødt 3bronze LUND HANNE KRISTINE OSLO ØST TKD  NORWAY
        0110 Veteran Dame Mønster Rødt 3bronze STENDAL PORNPIMOL GAULDAL TKD  NORWAY
0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 1gold JENSEN MARITA MANNDALEN UIL TKD  NORWAY
        0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 2silver JORDAL ANN-ELISE O. BERGEN TKD  NORWAY
        0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 3bronze HUSÅS ANN MARI MALVIK TKD  NORWAY
        0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 3bronze TALSETHAGEN GUNHILD LINDQVIST MOLDE TKD  NORWAY
0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 1gold SPAETE THOR SANDER FRØYA OG HITRA TKD  NORWAY
        0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2silver GUILLEN CARLOS MANUEL TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 3bronze WEVANG KARL HENRIK RØYKEN TKD  NORWAY
        0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 3bronze KAADA KRISTIAN SOLA TKD  NORWAY
0140 Yngre Junior Herre Mønster Alle Dan 1gold ROMULD MADS OLAV MOLDE TKD  NORWAY
0150 Junior Herre Mønster Rødt 1gold GREVSKOTT ADAM OSLO ØST TKD  NORWAY
        0150 Junior Herre Mønster Rødt 2silver HANSEN MAGNUS LYSÅ TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0150 Junior Herre Mønster Rødt 3bronze HAMMERSTRØM ULRIK VATN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0150 Junior Herre Mønster Rødt 3bronze VASSENG ANDERS- NIKOLAI MOLDE TKD  NORWAY
0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 1gold LØVE WILLIAM SKIEN TKD  NORWAY
        0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2silver THYHOLT TERJE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 3bronze SOLLI ÅSMUND SELBU TKD  NORWAY
        0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 3bronze GUNDERSEN ANDRE B ASKØY TKD  NORWAY
0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 1gold KYRKJEEIDE TOR KRISTIAN OSLO ØST TKD  NORWAY
        0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2silver WESTGÅRD JONAS TØNSBERG TKD  NORWAY
        0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 3bronze JØRGENSEN MARTIN HAVNES MOLDE TKD  NORWAY
        0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 3bronze FOSSHEIM AUGUST BLANKHOLM ÅLESUND TKD  NORWAY
0180 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 1gold ANTONSEN MATHIAS HÅHEIM MOLDE TKD  NORWAY
        0180 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2silver VESETVIK MURI ELIAS MOLDE TKD  NORWAY
        0180 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 3bronze KROGVOLD FELIX ASKER TKD  NORWAY
        0180 Eldre Junior Herre Mønster 1-3 Dan 3bronze WIERSDALEN AKSEL HOLMSTRØM PORSGRUNN TKD  NORWAY
0190 Senior Herre Mønster Rødt 1gold CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER SURNADAL TKD  NORWAY
        0190 Senior Herre Mønster Rødt 2silver EROGLU VIKTOR LIER TKD  NORWAY
        0190 Senior Herre Mønster Rødt 3bronze KIRKERUD MARIUS KLONK OSLO ØST TKD  NORWAY
0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 1gold KLUNGERBO OLE MARTIN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2silver LISTHAUG JOHANNES TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 3bronze NIELSEN ALEXANDER SURNADAL TKD  NORWAY
        0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 3bronze ABELSETH FELIX BERGEN TKD  NORWAY
0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 1gold EIDE SIVERT LEIN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2silver TØNDER LARS TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 3bronze NORDANG SIMEN SELVIK ASKER TKD  NORWAY
        0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 3bronze NAURDINOV MAGOMED BERGEN TKD  NORWAY
0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 1gold DRANGE ESPEN FANA TKD  NORWAY
        0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2silver KORDU LAVIN TØNSBERG TKD  NORWAY
        0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 3bronze PRESTEGARD MADS J. BERGEN TKD  NORWAY
        0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 3bronze HUSØY ANDERS TRONDHEIM TKD  NORWAY
0230 Veteran Herre Mønster Rødt 1gold SELNÆS KRISTIAN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2silver AMSRUD TOMAS MOLDE TKD  NORWAY
        0230 Veteran Herre Mønster Rødt 3bronze STØRSETH TROND RØVIK TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0230 Veteran Herre Mønster Rødt 3bronze BREKKE BORGER TRONDHEIM TKD  NORWAY
0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 1gold GRØNBERG BJØRN HENNING TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2silver STENDAL TOM GAULDAL TKD  NORWAY
        0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 3bronze GUNDERSEN TORE ALTA TKD  NORWAY
        0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 3bronze INDSTØY TORKILD TRONDHEIM TKD  NORWAY
0260 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -50 KG 1gold PEDERSEN KRISTINE MANNDALEN UIL TKD  NORWAY
        0260 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -50 KG 2silver REINÅS AURORA VÆRNES TKD  NORWAY
        0260 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -50 KG 3bronze ØSTENSEN EMILIE VIIG RØYKEN TKD  NORWAY
0270 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -55 KG 1gold GAJINOV NATALIJA ASKER TKD  NORWAY
        0270 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -55 KG 2silver BØRRESEN MATILDE H. BERGEN TKD  NORWAY
        0270 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -55 KG 3bronze JENSTAD LONE RØYKEN TKD  NORWAY
0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 1gold NORDAL LIVE KASLEGARD ÅL IL TKD  NORWAY
        0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2silver JOHANSEN IDA HAUGSLETT TROMSØ TKD  NORWAY
        0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 3bronze HAUGSMARK IDA HARSTAD TKD  NORWAY
        0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 3bronze ROLSTAD ALBA OSLO ØST TKD  NORWAY
0290 Junior Damer Sparring Rødt -50 KG 1gold TVEITO TIRIL EMILIE FUGLESANG ÅL IL TKD  NORWAY
        0290 Junior Damer Sparring Rødt -50 KG 2silver JOHNSEN EVELINA SÆTER TRO KIRKENES TKD  NORWAY
        0290 Junior Damer Sparring Rødt -50 KG 3bronze NORLAND LEAH SOLA TKD  NORWAY
0300 Junior Damer Sparring Rødt -55 KG 1gold ASPHAUG THEA OPPDAL TKD  NORWAY
        0300 Junior Damer Sparring Rødt -55 KG 2silver KORSVOLD NAGEL TIRILL OS TKD  NORWAY
        0300 Junior Damer Sparring Rødt -55 KG 3bronze JOHANSEN CELINA TROMSDALEN TKD  NORWAY
0310 Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 1gold BIRKELAND HEDDA RØYKEN TKD  NORWAY
        0310 Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 2silver NÆRUP SANDVIK TUVA ORKDAL TKD  NORWAY
        0310 Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 3bronze WIK PIA SALTEN TKD  NORWAY
0320 Junior Damer Sparring Rødt -65 KG 1gold IDSØ IDUNN AUSEN TRONDHEIM TKD  NORWAY
0330 Junior Damer Sparring Rødt +65 KG 1gold SKOG ANNA HAUG KLÆBU TKD  NORWAY
        0330 Junior Damer Sparring Rødt +65 KG 2silver HAGA SUSANNE BRYNE TKD  NORWAY
        0330 Junior Damer Sparring Rødt +65 KG 3bronze HARTVIGSEN MAJA THO SOTRA TKD  NORWAY
0340 Junior Damer Sparring Dan -50 KG 1gold FISKE HEIDI SURNADAL TKD  NORWAY
        0340 Junior Damer Sparring Dan -50 KG 2silver STRØMMAN IDA AMANDA OS TKD  NORWAY
        0340 Junior Damer Sparring Dan -50 KG 3bronze PEDERSEN ANTONE MANNDALEN UIL TKD  NORWAY
0350 Junior Damer Sparring Dan -55 KG 1gold ROALDSNES TORA LIV GISKE TKD  NORWAY
        0350 Junior Damer Sparring Dan -55 KG 2silver SCHRØDER-BJØRKE SOFIA GISKE TKD  NORWAY
        0350 Junior Damer Sparring Dan -55 KG 3bronze BRENDMO TIA VÆRNES TKD  NORWAY
0360 Junior Damer Sparring Dan -60 KG 1gold DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0360 Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2silver HELTNE ANNABEL GUNDERSEN GISKE TKD  NORWAY
        0360 Junior Damer Sparring Dan -60 KG 3bronze VASSENG BERET- OLEA MOLDE TKD  NORWAY
0370 Junior Damer Sparring Dan -65 KG 1gold AYALA-TRUILLJO LUNA-SILVANA ÅL IL TKD  NORWAY
        0370 Junior Damer Sparring Dan -65 KG 2silver KVÆL-ONGSTAD THEA HADSEL TKD  NORWAY
        0370 Junior Damer Sparring Dan -65 KG 3bronze SANDSTÅ ANASTASIA TRONDHEIM TKD  NORWAY
0380 Junior Damer Sparring Dan +65 KG 1gold HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TKD  NORWAY
        0380 Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2silver LARSEN RONJA HADSEL TKD  NORWAY
0410 Eldre Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 1gold OLSSON MARIA HOVLAND OSLO ØST TKD  NORWAY
0440 Eldre Junior Damer Sparring Dan -50 KG 1gold IVERSEN MARIE BERGEN TKD  NORWAY
        0440 Eldre Junior Damer Sparring Dan -50 KG 2silver EGSÆTER CELINE KOLBOTN TKD  NORWAY
0450 Eldre Junior Damer Sparring Dan -55 KG 1gold GRAVVOLD UNA LANGELAND SURNADAL TKD  NORWAY
        0450 Eldre Junior Damer Sparring Dan -55 KG 2silver RUI MINA. S. TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0450 Eldre Junior Damer Sparring Dan -55 KG 3bronze BLOM-ANDERSEN EMILY BERGEN TKD  NORWAY
0460 Eldre Junior Damer Sparring Dan -60 KG 1gold SVENDSEN THEA KRISTINE HOLM BERGEN TKD  NORWAY
        0460 Eldre Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2silver TRENGEREID MATHILDE KAROLINE BERGEN TKD  NORWAY
        0460 Eldre Junior Damer Sparring Dan -60 KG 3bronze OVLIEN EMMA OSLO ØST TKD  NORWAY
        0460 Eldre Junior Damer Sparring Dan -60 KG 3bronze KROG JOSEFINE BÆRUM TKD  NORWAY
0470 Eldre Junior Damer Sparring Dan -65 KG 1gold UTNE SKOGDALEN INA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0470 Eldre Junior Damer Sparring Dan -65 KG 2silver GJERSVOLD CAMILLA LINNEA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0470 Eldre Junior Damer Sparring Dan -65 KG 3bronze BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL TKD  NORWAY
        0470 Eldre Junior Damer Sparring Dan -65 KG 3bronze WILHELMSEN CELINA VARDØ TKD  NORWAY
0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 1gold JOHANSEN SOFIE HAUGSLETT TROMSØ TKD  NORWAY
        0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2silver LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 3bronze BAUDOUIN LIE KVARAN NORA MOLDE TKD  NORWAY
        0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 3bronze KROSSER HELENE LIER TKD  NORWAY
0490 Senior Damer Sparring Rødt -68 KG 1gold STOLARCZYK MONIKA HADSEL TKD  NORWAY
        0490 Senior Damer Sparring Rødt -68 KG 2silver BLEGEN MARTE ARENDAL TKD  NORWAY
        0490 Senior Damer Sparring Rødt -68 KG 3bronze JAKOBSEN RINNAN KAJA TRONDHEIM TKD  NORWAY
0510 Senior Damer Sparring Rødt +75 KG 1gold ØVRETVEIT MADELEINE SANDEFJORD TKD  NORWAY
0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 1gold LIE INGRID BERGEN TKD  NORWAY
        0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2silver OLSEN SAJANE KARINA MANNDALEN UIL TKD  NORWAY
        0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 3bronze KROGSTAD ERIKA MELHUS TKD  NORWAY
        0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 3bronze IVERSEN STINE BERGEN TKD  NORWAY
0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 1gold MILLER HANNA VICTORIA BERGEN TKD  NORWAY
        0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 2silver HOLE ANN LINNEA BERGEN TKD  NORWAY
        0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 3bronze NORHEIM ANITA FANA TKD  NORWAY
0540 Senior Damer Sparring Dan -68 KG 1gold MEDIN NANNA BREKKE OSLO ØST TKD  NORWAY
        0540 Senior Damer Sparring Dan -68 KG 2silver KLUNGERBO MARTHE STAMNES TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0540 Senior Damer Sparring Dan -68 KG 3bronze BJØRVIK TIRILL SOTRA TKD  NORWAY
0550 Senior Damer Sparring Dan -75 KG 1gold JOHANSEN KRISTIN BOLSTAD TØNSBERG TKD  NORWAY
        0550 Senior Damer Sparring Dan -75 KG 2silver HERSKEDAL VALENTINE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0550 Senior Damer Sparring Dan -75 KG 3bronze CHRISTIANSEN HELLE SKOG ÅLESUND TKD  NORWAY
0560 Senior Damer Sparring Dan +75 KG 1gold SEMB HELENE CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        0560 Senior Damer Sparring Dan +75 KG 2silver LARSEN TINA SOFIE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0560 Senior Damer Sparring Dan +75 KG 3bronze BOLSTAD JOHANSEN KAJA TØNSBERG TKD  NORWAY
0570 Veteran Dame Sparring Rødt -65 KG 1gold STENDAL PORNPIMOL GAULDAL TKD  NORWAY
0580 Veteran Dame Sparring Rødt +65 KG 1gold PEDERSEN VERONICA GAULDAL TKD  NORWAY
        0580 Veteran Dame Sparring Rødt +65 KG 2silver BAKKEN ANNA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0580 Veteran Dame Sparring Rødt +65 KG 3bronze STRØM SIGRID TRONDHEIM TKD  NORWAY
0600 Veteran Dame Sparring Dan Åpen Klasse 1gold JENSEN MARITA MANNDALEN UIL TKD  NORWAY
        0600 Veteran Dame Sparring Dan Åpen Klasse 2silver HUSÅS ANN MARI MALVIK TKD  NORWAY
0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 1gold HAMANG CONRAD CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 2silver KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 3bronze LØVSETH ANDREAS TRONDHEIM TKD  NORWAY
0620 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -56 KG 1gold KAADA KRISTIAN SOLA TKD  NORWAY
        0620 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -56 KG 2silver LUNDSGAARD AAS ANDERS ÅL IL TKD  NORWAY
        0620 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -56 KG 3bronze S. GJERDSBAKK SIGVE HARAM TKD  NORWAY
0630 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -62 KG 1gold HØYLAND NORDAL EIRIK KIRKENES TKD  NORWAY
        0630 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -62 KG 2silver VALDERHAUG KIAN ÅLESUND TKD  NORWAY
        0630 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -62 KG 3bronze EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM TKD  NORWAY
0640 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt +62 KG 1gold DØRUM EDVIN OPPDAL TKD  NORWAY
        0640 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt +62 KG 2silver TRONSGÅRD TRYM OPPDAL TKD  NORWAY
        0640 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt +62 KG 3bronze GJERDE VATNEHOL HAUK HARAM TKD  NORWAY
0650 Junior Herre Sparring Rødt -56 KG 1gold HAMMERSTRØM ULRIK VATN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0650 Junior Herre Sparring Rødt -56 KG 2silver JANGUMPORN PON TANAKORN KIRKENES TKD  NORWAY
        0650 Junior Herre Sparring Rødt -56 KG 3bronze HADDAL EIRIK ÅLESUND TKD  NORWAY
0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 1gold KIPPERBERG ERLING STENEVIK ÅLESUND TKD  NORWAY
        0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2silver MARTHINSEN KARSTEIN JOHANN MANNDALEN UIL TKD  NORWAY
0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 1gold WASSMO KNUT NONSTAD TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2silver GREVSKOTT ADAM OSLO ØST TKD  NORWAY
        0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 3bronze OSE PETTERSEN MARTIN MALVIK TKD  NORWAY
0680 Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 1gold BOGSTAND ELIAS SANDNES TKD  NORWAY
        0680 Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 2silver LÆRDAL RUDJORD MATHEO STAVANGER TKD  NORWAY
        0680 Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 3bronze HÅKONSEN MAGNUS ARENDAL TKD  NORWAY
0690 Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 1gold VASSENG ANDERS- NIKOLAI MOLDE TKD  NORWAY
        0690 Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 2silver BERTINUSSEN ANDREAS HADSEL TKD  NORWAY
        0690 Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 3bronze YSLAND SEBASTIAN SALTEN TKD  NORWAY
0700 Junior Herre Sparring Dan -56 KG 1gold TAULE JOHANNES S. FANA TKD  NORWAY
0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 1gold KYTE ELIAS FANA TKD  NORWAY
        0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2silver ENGEDAL JONAS SVENSEN FANA TKD  NORWAY
        0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 3bronze HAUGLAND ANGEL DANIEL KYRKJEBØ FANA TKD  NORWAY
0730 Junior Herre Sparring Dan -75 KG 1gold WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0730 Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2silver UVSLØKK EIVIND JOHAN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0730 Junior Herre Sparring Dan -75 KG 3bronze THYHOLT TERJE TRONDHEIM TKD  NORWAY
0740 Junior Herre Sparring Dan +75 KG 1gold EKEHAUG HENRIK BATALDEN FANA TKD  NORWAY
        0740 Junior Herre Sparring Dan +75 KG 2silver LIE SIVERT KORNELIUS FANA TKD  NORWAY
        0740 Junior Herre Sparring Dan +75 KG 3bronze ALREK EDVIN SOTRA TKD  NORWAY
0770 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 1gold KLOKK THOMAS GISKE TKD  NORWAY
        0770 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2silver JØRGENSEN MARTIN HAVNES MOLDE TKD  NORWAY
        0770 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 3bronze LØVOLD NILSEN EIVIND ANDRE KLÆBU TKD  NORWAY
0780 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 1gold VAN DER LINDEN LUKE ARENDAL TKD  NORWAY
        0780 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 2silver KYRKJEEIDE TOR KRISTIAN OSLO ØST TKD  NORWAY
        0780 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 3bronze WESTGÅRD JONAS TØNSBERG TKD  NORWAY
0790 Eldre Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 1gold FOSSHEIM AUGUST BLANKHOLM ÅLESUND TKD  NORWAY
        0790 Eldre Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 2silver RONG NÆSS HÅVARD VOSS TKD  NORWAY
0800 Eldre Junior Herre Sparring Dan -56 KG 1gold HELLESØ EUGENE TALE HOLTEN HADSEL TKD  NORWAY
0810 Eldre Junior Herre Sparring Dan -62 KG 1gold HASSANIPOUR DANIEL STAVANGER TKD  NORWAY
        0810 Eldre Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2silver DUSZA OSKAR FANA TKD  NORWAY
        0810 Eldre Junior Herre Sparring Dan -62 KG 3bronze HELLEVANG STEFFEN JOO BERGEN TKD  NORWAY
0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 1gold LASSEN SEBASTIAN DELGADILLO FANA TKD  NORWAY
        0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2silver VESETVIK MURI ELIAS MOLDE TKD  NORWAY
        0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 3bronze TØSDAL ADRIAN BERGEN TKD  NORWAY
        0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 3bronze EGSÆTER CHRISTIAN MOOD KOLBOTN TKD  NORWAY
0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 1gold VALENTIN EMIL FANA TKD  NORWAY
        0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2silver MANSOOR AFRAS UDDIN FANA TKD  NORWAY
        0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 3bronze KIYANI ZANIAR MELHUS TKD  NORWAY
        0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 3bronze ANTONSEN MATHIAS HÅHEIM MOLDE TKD  NORWAY
0840 Eldre Junior Herre Sparring Dan +75 KG 1gold IVERSEN MARIUS HAUGE BERGEN TKD  NORWAY
        0840 Eldre Junior Herre Sparring Dan +75 KG 2silver DALHAUG EIVIND KIRKENES TKD  NORWAY
0850 Senior Herre Sparring Rødt -78 KG 1gold NADERI SHER DRAMMEN TKD  NORWAY
        0850 Senior Herre Sparring Rødt -78 KG 2silver CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER SURNADAL TKD  NORWAY
0870 Senior Herre Sparring Rødt +85 KG 1gold EROGLU VIKTOR LIER TKD  NORWAY
0880 Senior Herre Sparring Dan -63 Kg 1gold EILERTSEN JACK PHILLIP TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0880 Senior Herre Sparring Dan -63 Kg 2silver JENSEN ESBEN RINGBU ALTA TKD  NORWAY
        0880 Senior Herre Sparring Dan -63 Kg 3bronze FOLKEDAL ESPEN J. BERGEN TKD  NORWAY
0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 1gold LOODTZ THEO DANCKERT BERGEN TKD  NORWAY
        0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2silver IVERSEN MARKUS BERGEN TKD  NORWAY
        0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 3bronze STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES TKD  NORWAY
0900 Senior Herre Sparring Dan -78 KG 1gold JACOBSEN VEGARD CORNELL OSLO ØST TKD  NORWAY
        0900 Senior Herre Sparring Dan -78 KG 2silver LISTHAUG JOHANNES TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0900 Senior Herre Sparring Dan -78 KG 3bronze GJERSVOLD KRISTIAN SURNADAL TKD  NORWAY
        0900 Senior Herre Sparring Dan -78 KG 3bronze LIND MORTEN BERGEN TKD  NORWAY
0910 Senior Herre Sparring Dan -85 KG 1gold NAURDINOV MAGOMED BERGEN TKD  NORWAY
        0910 Senior Herre Sparring Dan -85 KG 2silver LØKKEN SKAANES MARTIN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0910 Senior Herre Sparring Dan -85 KG 3bronze STIGE DAVID MOLDE TKD  NORWAY
        0910 Senior Herre Sparring Dan -85 KG 3bronze KVALSUND JON OLAV ÅLESUND TKD  NORWAY
0920 Senior Herre Sparring Dan +85 KG 1gold PRESTEGARD MADS J. BERGEN TKD  NORWAY
        0920 Senior Herre Sparring Dan +85 KG 2silver MYRLAND MATS OLSEN OSLO ØST TKD  NORWAY
        0920 Senior Herre Sparring Dan +85 KG 3bronze STRØMME IDAR FRØYA OG HITRA TKD  NORWAY
0930 Veteran Herre Sparring Rødt -80 KG 1gold AMSRUD TOMAS MOLDE TKD  NORWAY
        0930 Veteran Herre Sparring Rødt -80 KG 2silver HALVORSEN ASLE FANA TKD  NORWAY
0940 Veteran Herre Sparring Rødt +80 KG 1gold ROSENDAHL ANDERS FANA TKD  NORWAY
        0940 Veteran Herre Sparring Rødt +80 KG 2silver AGDESTEEN GEIR BERGEN TKD  NORWAY
        0940 Veteran Herre Sparring Rødt +80 KG 3bronze OLDERVIK STIG SURNADAL TKD  NORWAY
0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 1gold LØKKEN SKAANES FRANK TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 2silver GRØNBERG BJØRN HENNING TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 3bronze PEDERSEN STÅLE MANNDALEN UIL TKD  NORWAY
        0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 3bronze TØLLEFSEN LARS TROMSDALEN TKD  NORWAY
0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 1gold HAUG ARVE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 2silver DONJEM CARL-FREDRIK SALTEN TKD  NORWAY
        0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 3bronze SOLBERG TORE RØYKEN TKD  NORWAY
        0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 3bronze SLETTSTRAND ROGER OS TKD  NORWAY
2010 Tradisjonell Sparring Dan Alle Junior 1gold MOLDE TAEKWON-DO KLUBB MOLDE TKD  NORWAY
        2010 Tradisjonell Sparring Dan Alle Junior 2silver BERGEN NTN TAE KWON-DO KLUBB BERGEN TKD  NORWAY
2020 Tradisjonell Sparring Dan Senior og Veteran 1gold SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB SURNADAL TKD  NORWAY
2030 Senior og Veteran Dame DAN Lag Mønster 1gold TEAM TRØNDELAG 1 REGION TRØNDELAG  NORWAY
        2030 Senior og Veteran Dame DAN Lag Mønster 2silver TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
        2030 Senior og Veteran Dame DAN Lag Mønster 3bronze TEAM TRØNDELAG 2 REGION TRØNDELAG  NORWAY
2040 Senior og Veteran Herre DAN Lag Mønster 1gold TEAM TRØNDELAG REGION TRØNDELAG  NORWAY
2050 Junior Dame DAN/Rødt Lag Mønster 1gold TEAM TRØNDELAG 1 REGION TRØNDELAG  NORWAY
        2050 Junior Dame DAN/Rødt Lag Mønster 2silver TEAM EAST 2 REGION ØST  NORWAY
        2050 Junior Dame DAN/Rødt Lag Mønster 3bronze TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
        2050 Junior Dame DAN/Rødt Lag Mønster 3bronze TEAM NORDVEST REGION NORDVEST  NORWAY
2060 Junior Herre DAN/Rødt Lag Mønster 1gold TEAM EAST 1 REGION ØST  NORWAY
        2060 Junior Herre DAN/Rødt Lag Mønster 2silver TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
        2060 Junior Herre DAN/Rødt Lag Mønster 3bronze TEAM WEST 2 REGION VEST  NORWAY
2070 Senior Dame DAN Lag Sparring 1gold TEAM WEST REGION VEST  NORWAY
        2070 Senior Dame DAN Lag Sparring 2silver TEAM EAST 1 REGION ØST  NORWAY
        2070 Senior Dame DAN Lag Sparring 3bronze TEAM TRØNDELAG 1 REGION TRØNDELAG  NORWAY
2080 Senior Herre DAN Lag Sparring 1gold TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
        2080 Senior Herre DAN Lag Sparring 2silver TEAM TRØNDELAG REGION TRØNDELAG  NORWAY
        2080 Senior Herre DAN Lag Sparring 3bronze TEAM NORDVEST REGION NORDVEST  NORWAY
2090 Eldre Junior Dame DAN/Rødt Lag Sparring 1gold TEAM TRØNDELAG REGION TRØNDELAG  NORWAY
        2090 Eldre Junior Dame DAN/Rødt Lag Sparring 2silver TEAM NORD REGION NORD  NORWAY
        2090 Eldre Junior Dame DAN/Rødt Lag Sparring 3bronze TEAM WEST REGION VEST  NORWAY
2100 Eldre Junior Herre DAN/Rødt Lag Sparring 1gold TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
        2100 Eldre Junior Herre DAN/Rødt Lag Sparring 2silver TEAM NORD REGION NORD  NORWAY
        2100 Eldre Junior Herre DAN/Rødt Lag Sparring 3bronze TEAM NORDVEST REGION NORDVEST  NORWAY
2120 Junior Herre DAN/Rødt Lag Sparring 1gold TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
        2120 Junior Herre DAN/Rødt Lag Sparring 2silver TEAM WEST 2 REGION VEST  NORWAY
3010 Spesialteknikk Dan Yngre Junior Damer 3 Øvelser 1gold ROLSTAD ALBA OSLO ØST TKD  NORWAY
        3010 Spesialteknikk Dan Yngre Junior Damer 3 Øvelser 2silver EGGEREIDE GURO TRONDHEIM TKD  NORWAY
3020 Spesialteknikk Dan Yngre Junior Herrer 3 Øvelser 1gold KAADA KRISTIAN SOLA TKD  NORWAY
        3020 Spesialteknikk Dan Yngre Junior Herrer 3 Øvelser 2silver JOHANNESSEN SINDRE EGILL SOLA TKD  NORWAY
3030 Spesialteknikk Dan Junior Damer 3 Øvelser 1gold HEGSTAD KRISTIN HELENE SORTLAND TKD  NORWAY
        3030 Spesialteknikk Dan Junior Damer 3 Øvelser 2silver BIRKELAND FRØYDIS HELENE SORTLAND TKD  NORWAY
        3030 Spesialteknikk Dan Junior Damer 3 Øvelser 3bronze HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TKD  NORWAY
3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 1gold ALREK EDVIN SOTRA TKD  NORWAY
        3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2silver ENGEDAL JONAS SVENSEN FANA TKD  NORWAY
        3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 3bronze WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM TKD  NORWAY
3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 1gold UTNE SKOGDALEN INA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 2silver GJERSVOLD CAMILLA LINNEA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 3bronze PETTERSEN MAIA ZHU KONGSVINGER TKD  NORWAY
3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 1gold HASSANIPOUR DANIEL STAVANGER TKD  NORWAY
        3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2silver AAKVIK TRYGVE SALTEN TKD  NORWAY
        3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 3bronze EGSÆTER CHRISTIAN MOOD KOLBOTN TKD  NORWAY
3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 1gold KLUNGERBO MARTHE STAMNES TRONDHEIM TKD  NORWAY
        3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 2silver MILLER HANNA VICTORIA BERGEN TKD  NORWAY
        3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 3bronze HOLE ANN LINNEA BERGEN TKD  NORWAY
3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 1gold STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES TKD  NORWAY
        3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2silver ELVENES KASPER SURNADAL TKD  NORWAY
        3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 3bronze GJERSVOLD KRISTIAN SURNADAL TKD  NORWAY
4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 1gold SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM TKD  NORWAY
        4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2silver SEMB HELENE CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 3bronze MILLER HANNA VICTORIA BERGEN TKD  NORWAY
4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 1gold KORDU LAVIN TØNSBERG TKD  NORWAY
        4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2silver DONJEM CARL-FREDRIK SALTEN TKD  NORWAY
        4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 3bronze OLSEN ANDERS TROMSØ TKD  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 22:19:42 CET +01:00)