Results
 
TAEKWON-DO ITF - Midt-Norsk Mesterskap 2021 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name   Club Country    
0010 ITF MØNSTER D. Junior 1 Gult-Grønt 1gold REZAI MOBINA MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0010 ITF MØNSTER D. Junior 1 Gult-Grønt 2silver KHAN MARWA SHIRIN MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0010 ITF MØNSTER D. Junior 1 Gult-Grønt 3bronze OTHELIE VOLD MIRIAM MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0010 ITF MØNSTER D. Junior 1 Gult-Grønt 4 ERSTAD MALIN GIKLING SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0010 ITF MØNSTER D. Junior 1 Gult-Grønt 5 CHIAPPA EMMA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0021 ITF MØNSTER D. Junior 1 Blått 1gold BARLAND ELLEN SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0021 ITF MØNSTER D. Junior 1 Blått 2silver BRANDTZÆG LENE AILIN BRANDSFJELL SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0021 ITF MØNSTER D. Junior 1 Blått 3bronze SCHJØDT ERIKA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0021 ITF MØNSTER D. Junior 1 Blått 4 HASSELBERG MAJA FØRELAND TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0021 ITF MØNSTER D. Junior 1 Blått 5 ELDEN HUSTAD MALIN LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 1gold LINN-VALDOR MARTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 2silver IDSØ IDUNN AUSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 3bronze FOSSDAL LINA RØE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 3bronze REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 5 LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 5 SIVERTSEN IDA C. BOLSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 5 STØRSETH MATHEA TESSEM TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 5 SUNDE SAMANTHA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 9 MYRHAUG LISBETH VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 9 BUSETH IDA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 9 AMDAHL MARIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 9 IVANGEN-HAGEDAL OONAGH U TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 9 SANDBAKHEI RAGNHILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 9 STRANDEN CAMILLA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 9 SAGEN LEA ALICE MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 9 HUKKELÅS TONE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 17 NÆRUP SANDVIK TUVA ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 17 KIRKEBY ALICA MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 17 SCHAUER SOPHIE CHARLOTTE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 17 ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT 17 STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0030 ITF MØNSTER D. Junior 1 Alle Dan-grader 1gold FANDREM KINE S. ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0030 ITF MØNSTER D. Junior 1 Alle Dan-grader 2silver HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0030 ITF MØNSTER D. Junior 1 Alle Dan-grader 3bronze VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0030 ITF MØNSTER D. Junior 1 Alle Dan-grader 4 FISKE HEIDI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0030 ITF MØNSTER D. Junior 1 Alle Dan-grader 5 HELTNE ANNABEL GUNDERSEN GISKE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0032 ITF MØNSTER D. Junior 2 Blått-Rødt 1gold MYRHAUG OKSTAD KAJA JEANETT MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0032 ITF MØNSTER D. Junior 2 Blått-Rødt 2silver NERGÅRD JULIE FREMSTAD SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0032 ITF MØNSTER D. Junior 2 Blått-Rødt 3bronze STAVRUM RIKKE MARII TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0032 ITF MØNSTER D. Junior 2 Blått-Rødt 4 SKOG ANNA HAUG KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0032 ITF MØNSTER D. Junior 2 Blått-Rødt 5 BERGE EMBLA SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 1gold BERG MINA STUBBAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 2silver LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 3bronze RUI MINA. S. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 3bronze SANDSTÅ ANASTASIA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 5 SCHRØDER-BJØRKE SOFIA GISKE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 5 AUNVIK ADELE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 5 BRENDMO TIA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 5 DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 9 HERVIK MARIA AAMO ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 9 GRAVVOLD UNA LANGELAND SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 9 KVARAN NORA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader 9 BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0040 ITF MØNSTER D. Senior/Veteran Gult-Grønt 1gold JOHNSGÅRD KARIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0040 ITF MØNSTER D. Senior/Veteran Gult-Grønt 2silver NESSE GRETE AGATHE MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0040 ITF MØNSTER D. Senior/Veteran Gult-Grønt 3bronze FORBORD LINE ELISABETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0040 ITF MØNSTER D. Senior/Veteran Gult-Grønt 4 HOLTEKJØLEN MADELEINE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0053 ITF MØNSTER D. Senior BLÅTT - RØDT 1gold FØRELAND TRINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER D. Senior BLÅTT - RØDT 2silver JAKOBSEN RINNAN KAJA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER D. Senior BLÅTT - RØDT 3bronze HANSEN CARINA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER D. Senior BLÅTT - RØDT 4 MORTENSEN NORA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER D. Senior BLÅTT - RØDT 5 ØHLÉN ODA MOTRØEN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0054 ITF MØNSTER D. Veteran BLÅTT - RØDT - DAN 1gold KJØSNES TORILL SLIND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER D. Veteran BLÅTT - RØDT - DAN 2silver FOSSDAL ANITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER D. Veteran BLÅTT - RØDT - DAN 3bronze BAKKEN ANNA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER D. Veteran BLÅTT - RØDT - DAN 4 PEDERSEN VERONICA GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER D. Veteran BLÅTT - RØDT - DAN 5 MO RISØY MARITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan 1gold LORENTSEN LINN BENJAMINSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan 2silver SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan 3bronze AUGLEND TANIA YU SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan 3bronze LARSEN TINA SOFIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan 5 HOLTEN TINA KATRIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan 5 LUNDAGER LINN ANITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan 5 BOTTEN RONJA MARGRETE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan 5 KROGSTAD ERIKA MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0070 ITF MØNSTER H. Junior 1 Gult-Grønt 1gold ØHLÉN HÅKON MOTRØEN SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0070 ITF MØNSTER H. Junior 1 Gult-Grønt 2silver STAVEN ELDEN SIGURD LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått 1gold EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått 2silver ULVUND MARTIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått 3bronze HÖRNQVIST SMITH NICHOLAS GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått 3bronze KVERNØ HANS CHRISTOPHER FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått 5 NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått 5 BRUBAK EIVIND KJØLSØ MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått 5 NILSEN KAY STEFAN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått 5 FLAA ODIN INNERDAL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 1gold SPAETE THOR SANDER FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 2silver EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 3bronze HANSEN MAGNUS LYSÅ TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 3bronze GAUSTAD ESPEN MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 5 LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 5 WASSMO KNUT NONSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 5 HAUG OLIVER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 5 TRONSGÅRD TRYM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 9 KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 9 HOVLANDSVÅG JO HOSETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 9 HAUG HARR ELIAS KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 9 HYBERTSEN LYSØ ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 9 AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 9 LØVSETH ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 9 VOLLAN BÆVRE ADRIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 9 BREVIK-ENGE SONDRE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 17 DØRUM EDVIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT 17 WAMMER-PETTERSEN AKSEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0092 ITF MØNSTER H. Junior 2 Blått-Rødt 1gold SKJÆRVØ KRISTIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0092 ITF MØNSTER H. Junior 2 Blått-Rødt 2silver LØVOLD NILSEN EIVIND ANDRE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0092 ITF MØNSTER H. Junior 2 Blått-Rødt 3bronze VASSENG ANDERS- NIKOLAI MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0092 ITF MØNSTER H. Junior 2 Blått-Rødt 4 OSE PETTERSEN MARTIN MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0092 ITF MØNSTER H. Junior 2 Blått-Rødt 5 THORSEN JOAKIM KVARME LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0094 ITF MØNSTER H. Junior 1 og 2 Dan 1gold SOLLI ÅSMUND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0094 ITF MØNSTER H. Junior 1 og 2 Dan 2silver THYHOLT TERJE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0094 ITF MØNSTER H. Junior 1 og 2 Dan 3bronze KIYANI ZANIAR MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0094 ITF MØNSTER H. Junior 1 og 2 Dan 4 HAUKVIK ARNE WILLIAM FOSEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0100 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Gult-Grønt 1gold FJELD KRISTIAN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0100 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Gult-Grønt 2silver FRENGSTAD MIKKEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0100 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Gult-Grønt 3bronze VAAGAN ANDERS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0110 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Blått-Rødt 1gold SÆTERBØ STÅLE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0110 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Blått-Rødt 2silver BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0110 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Blått-Rødt 3bronze CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0110 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Blått-Rødt 4 OLDERVIK STIG SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0110 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Blått-Rødt 5 STØRSETH TROND RØVIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0111 ITF MØNSTER H. Veteran Dan 1gold GRØNBERG BJØRN HENNING TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0111 ITF MØNSTER H. Veteran Dan 2silver MOSBAKKEN ARVE OLSEN GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0111 ITF MØNSTER H. Veteran Dan 3bronze GIMSE ANTON MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0111 ITF MØNSTER H. Veteran Dan 4 BARLAND RUNE T. SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0112 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM GULT - GRØNT 1gold CHIAPPA EMMA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0112 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM GULT - GRØNT 2silver OTHELIE VOLD MIRIAM MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 1gold EIDE SIVERT LEIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 2silver KLUNGERBO OLE MARTIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 3bronze STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 3bronze TØNDER LARS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 5 NUTUDAL ADRIAN LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 5 NUTUDAL ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 5 BERG MARTIN ALEKSANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 5 GRÜSSINGER LUND MAGNUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 9 ULVIK HÅKON MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 9 NIELSEN ALEXANDER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 9 GJERSVOLD KRISTIAN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 9 SCHEI RÅG DYRNES SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan 9 ELVENES KASPER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0121 ITF SPARRING D. YNGRE Junior -160CM BLÅTT - RØDT 1gold HUKKELÅS TONE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0121 ITF SPARRING D. YNGRE Junior -160CM BLÅTT - RØDT 2silver ASGHARI RANA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT 1gold STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT 2silver LINN-VALDOR MARTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT 3bronze SIVERTSEN IDA C. BOLSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT 3bronze REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT 5 SCHAUER SOPHIE CHARLOTTE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT 5 LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT 5 IVANGEN-HAGEDAL OONAGH U TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT 5 STRANDEN CAMILLA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0211 ITF SPARRING D. Junior -55KG GULT - GRØNT 1gold REZAI MOBINA MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0211 ITF SPARRING D. Junior -55KG GULT - GRØNT 2silver KHAN MARWA SHIRIN MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0223 ITF SPARRING D. Junior +60KG BLÅTT - RØDT 1gold SKOG ANNA HAUG KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0223 ITF SPARRING D. Junior +60KG BLÅTT - RØDT 2silver IDSØ IDUNN AUSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0224 ITF SPARRING D. Junior -60KG BLÅTT - RØDT 1gold ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0224 ITF SPARRING D. Junior -60KG BLÅTT - RØDT 2silver SUNDE SAMANTHA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0224 ITF SPARRING D. Junior -60KG BLÅTT - RØDT 3bronze NÆRUP SANDVIK TUVA ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0231 ITF SPARRING D. Junior -55KG Dan 1gold FISKE HEIDI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0231 ITF SPARRING D. Junior -55KG Dan 2silver SCHRØDER-BJØRKE SOFIA GISKE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0232 ITF SPARRING D. Junior -60KG Dan 1gold DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0232 ITF SPARRING D. Junior -60KG Dan 2silver VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0233 ITF SPARRING D. Junior +60KG Dan 1gold SANDSTÅ ANASTASIA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0233 ITF SPARRING D. Junior +60KG Dan 2silver HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0233 ITF SPARRING D. Junior +60KG Dan 3bronze FANDREM KINE S. ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0331 ITF SPARRING D. ELDRE Junior -55KG Dan 1gold BERG MINA STUBBAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0331 ITF SPARRING D. ELDRE Junior -55KG Dan 2silver GRAVVOLD UNA LANGELAND SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0331 ITF SPARRING D. ELDRE Junior -55KG Dan 3bronze RUI MINA. S. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0333 ITF SPARRING D. ELDRE Junior +60KG Dan 1gold BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0333 ITF SPARRING D. ELDRE Junior +60KG Dan 2silver LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0333 ITF SPARRING D. ELDRE Junior +60KG Dan 3bronze KVARAN NORA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0413 ITF SPARRING D. Senior Alle GULT - GRØNT 1gold JOHNSGÅRD KARIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0413 ITF SPARRING D. Senior Alle GULT - GRØNT 2silver HOLTEKJØLEN MADELEINE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0423 ITF SPARRING D. Senior Alle BLÅTT - RØDT 1gold JAKOBSEN RINNAN KAJA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0423 ITF SPARRING D. Senior Alle BLÅTT - RØDT 2silver MORTENSEN NORA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0431 ITF SPARRING D. Senior -62KG Dan 1gold SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0431 ITF SPARRING D. Senior -62KG Dan 2silver AUGLEND TANIA YU SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0433 ITF SPARRING D. Senior Dan +62 1gold KLUNGERBO MARTHE STAMNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0433 ITF SPARRING D. Senior Dan +62 2silver LUNDAGER LINN ANITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0433 ITF SPARRING D. Senior Dan +62 3bronze LARSEN TINA SOFIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0611 ITF SPARRING H. YNGRE Junior -160CM GULT - GRØNT 1gold HOFSØY BENJAMIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0611 ITF SPARRING H. YNGRE Junior -160CM GULT - GRØNT 2silver STAVEN ELDEN SIGURD LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0621 ITF SPARRING H. YNGRE Junior -160CM BLÅTT - RØDT 1gold BREVIK-ENGE SONDRE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 1gold BUVARP KRISTOFFER SVENDSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 2silver EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 3bronze LIABØ HØIE IBEN GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 3bronze KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 5 BRUBAK EIVIND KJØLSØ MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 5 DØRUM EDVIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 5 NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 5 HAUG OLIVER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 9 LØVSETH ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 9 EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 9 ULVUND MARTIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 9 ØHLÉN HÅKON MOTRØEN SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 9 TRONSGÅRD TRYM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 9 NILSEN KAY STEFAN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT 9 AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0720 ITF SPARRING H. Junior Blått - Rødt -62KG 1gold VATNE HAMMERSTRØM ULRIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0720 ITF SPARRING H. Junior Blått - Rødt -62KG 2silver FLAA ODIN INNERDAL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0720 ITF SPARRING H. Junior Blått - Rødt -62KG 3bronze HYBERTSEN LYSØ ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0720 ITF SPARRING H. Junior Blått - Rødt -62KG 4 WAMMER-PETTERSEN AKSEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0723 ITF SPARRING H. Junior -68KG BLÅTT - RØDT 1gold WASSMO KNUT NONSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0723 ITF SPARRING H. Junior -68KG BLÅTT - RØDT 2silver OSE PETTERSEN MARTIN MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0723 ITF SPARRING H. Junior -68KG BLÅTT - RØDT 3bronze MATTSSON-VEVELSTAD TORMOD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0723 ITF SPARRING H. Junior -68KG BLÅTT - RØDT 4 SKJÆRVØ KRISTIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0724 ITF SPARRING H. Junior +68KG BLÅTT - RØDT 1gold VASSENG ANDERS- NIKOLAI MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0724 ITF SPARRING H. Junior +68KG BLÅTT - RØDT 2silver MYRSETH EVEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0734 ITF SPARRING H. Junior +68KG Dan 1gold WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0734 ITF SPARRING H. Junior +68KG Dan 2silver THYHOLT TERJE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0734 ITF SPARRING H. Junior +68KG Dan 3bronze UVSLØKK EIVIND JOHAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0820 ITF SPARRING H. ELDRE Junior ALLE 1gold KIYANI ZANIAR MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0820 ITF SPARRING H. ELDRE Junior ALLE 2silver LØVOLD NILSEN EIVIND ANDRE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0820 ITF SPARRING H. ELDRE Junior ALLE 3bronze GYNNILD CHRISTIAN WESSEL NIDAROS TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
0900 ITF SPARRING H. Senior ALLE GULT - RØDT 1gold FJELD KRISTIAN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0900 ITF SPARRING H. Senior ALLE GULT - RØDT 2silver FRENGSTAD MIKKEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0900 ITF SPARRING H. Senior ALLE GULT - RØDT 3bronze VAAGAN ANDERS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0931 ITF SPARRING H. Senior -70KG Dan 1gold STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0931 ITF SPARRING H. Senior -70KG Dan 2silver NUTUDAL ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0934 ITF SPARRING H. Senior +70kg Dan 1gold GJERSVOLD KRISTIAN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0934 ITF SPARRING H. Senior +70kg Dan 2silver GROVEN OLA MATHIAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0934 ITF SPARRING H. Senior +70kg Dan 3bronze ELVENES KASPER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0934 ITF SPARRING H. Senior +70kg Dan 4 STRØMME IDAR FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0934 ITF SPARRING H. Senior +70kg Dan 5 NIELSEN ALEXANDER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
1020 ITF SPARRING H. Veteran +80kg GULT - RØDT 1gold OLDERVIK STIG SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        1020 ITF SPARRING H. Veteran +80kg GULT - RØDT 2silver SÆTERBØ STÅLE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        1020 ITF SPARRING H. Veteran +80kg GULT - RØDT 3bronze BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        1020 ITF SPARRING H. Veteran +80kg GULT - RØDT 4 NILSEN FRODE FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
1033 ITF SPARRING H. VETERAN ALLE Dan 1gold GIMSE ANTON MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        1033 ITF SPARRING H. VETERAN ALLE Dan 2silver GRØNBERG BJØRN HENNING TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        1033 ITF SPARRING H. VETERAN ALLE Dan 3bronze MOSBAKKEN ARVE OLSEN GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2015 ITF HIGH KICK D. Junior 1 GULT - BLÅTT 1gold ERSTAD MALIN GIKLING SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
2016 ITF HIGH KICK D. Junior 1 RØDT - SORT 1gold HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2024 ITF HIGH KICK D. Junior 2 ALLE 1gold SANDSTÅ ANASTASIA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2031 ITF HIGH KICK D. Senior GULT - RØDT 1gold JAKOBSEN RINNAN KAJA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2032 ITF HIGH KICK D. Senior Dan 1gold KLUNGERBO MARTHE STAMNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2041 ITF HIGH KICK D. VETERAN GULT - RØDT 1gold MO RISØY MARITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2115 ITF HIGH KICK H. Junior 1 GULT - BLÅTT 1gold FLAA ODIN INNERDAL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
2116 ITF HIGH KICK H. Junior 1 RØDT - SORT 1gold EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2124 ITF HIGH KICK H. Junior 2 ALLE 1gold WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2131 ITF HIGH KICK H. Senior GULT - RØDT 1gold CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
2132 ITF HIGH KICK H. Senior Dan 1gold GJERSVOLD KRISTIAN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
2141 ITF HIGH KICK H. VETERAN GULT - RØD 1gold BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 22:16:30 CET +01:00)