Results
 
TAEKWON-DO ITF - Midt-Norsk Mesterskap 2021 - Results  print this site
 Search:
0010 ITF MØNSTER D. Junior 1 Gult-Grønt
Categories Rank Name   Club Country    
0010 ITF MØNSTER D. Junior 1 Gult-Grønt
1
REZAI MOBINA MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0010 ITF MØNSTER D. Junior 1 Gult-Grønt
2
KHAN MARWA SHIRIN MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0010 ITF MØNSTER D. Junior 1 Gult-Grønt
3
OTHELIE VOLD MIRIAM MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0010 ITF MØNSTER D. Junior 1 Gult-Grønt
4
ERSTAD MALIN GIKLING SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0010 ITF MØNSTER D. Junior 1 Gult-Grønt
5
CHIAPPA EMMA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0021 ITF MØNSTER D. Junior 1 Blått
Categories Rank Name   Club Country    
0021 ITF MØNSTER D. Junior 1 Blått
1
BARLAND ELLEN SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0021 ITF MØNSTER D. Junior 1 Blått
2
BRANDTZÆG LENE AILIN BRANDSFJELL SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0021 ITF MØNSTER D. Junior 1 Blått
3
SCHJØDT ERIKA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0021 ITF MØNSTER D. Junior 1 Blått
4
HASSELBERG MAJA FØRELAND TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0021 ITF MØNSTER D. Junior 1 Blått
5
ELDEN HUSTAD MALIN LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
1
LINN-VALDOR MARTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
2
IDSØ IDUNN AUSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
3
FOSSDAL LINA RØE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
3
REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
5
LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
5
SIVERTSEN IDA C. BOLSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
5
STØRSETH MATHEA TESSEM TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
5
SUNDE SAMANTHA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
9
MYRHAUG LISBETH VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
9
BUSETH IDA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
9
AMDAHL MARIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
9
IVANGEN-HAGEDAL OONAGH U TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
9
SANDBAKHEI RAGNHILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
9
STRANDEN CAMILLA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
9
SAGEN LEA ALICE MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
9
HUKKELÅS TONE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
17
NÆRUP SANDVIK TUVA ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
17
KIRKEBY ALICA MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
17
SCHAUER SOPHIE CHARLOTTE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
17
ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0022 ITF MØNSTER D. Junior 1 RØDT
17
STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0030 ITF MØNSTER D. Junior 1 Alle Dan-grader
Categories Rank Name   Club Country    
0030 ITF MØNSTER D. Junior 1 Alle Dan-grader
1
FANDREM KINE S. ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0030 ITF MØNSTER D. Junior 1 Alle Dan-grader
2
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0030 ITF MØNSTER D. Junior 1 Alle Dan-grader
3
VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0030 ITF MØNSTER D. Junior 1 Alle Dan-grader
4
FISKE HEIDI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0030 ITF MØNSTER D. Junior 1 Alle Dan-grader
5
HELTNE ANNABEL GUNDERSEN GISKE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0032 ITF MØNSTER D. Junior 2 Blått-Rødt
Categories Rank Name   Club Country    
0032 ITF MØNSTER D. Junior 2 Blått-Rødt
1
MYRHAUG OKSTAD KAJA JEANETT MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0032 ITF MØNSTER D. Junior 2 Blått-Rødt
2
NERGÅRD JULIE FREMSTAD SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0032 ITF MØNSTER D. Junior 2 Blått-Rødt
3
STAVRUM RIKKE MARII TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0032 ITF MØNSTER D. Junior 2 Blått-Rødt
4
SKOG ANNA HAUG KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0032 ITF MØNSTER D. Junior 2 Blått-Rødt
5
BERGE EMBLA SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
Categories Rank Name   Club Country    
0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
1
BERG MINA STUBBAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
2
LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
3
RUI MINA. S. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
3
SANDSTÅ ANASTASIA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
5
SCHRØDER-BJØRKE SOFIA GISKE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
5
AUNVIK ADELE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
5
BRENDMO TIA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
5
DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
9
HERVIK MARIA AAMO ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
9
GRAVVOLD UNA LANGELAND SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
9
KVARAN NORA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0033 ITF MØNSTER D. Junior 2 Alle Dan-grader
9
BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0040 ITF MØNSTER D. Senior/Veteran Gult-Grønt
Categories Rank Name   Club Country    
0040 ITF MØNSTER D. Senior/Veteran Gult-Grønt
1
JOHNSGÅRD KARIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0040 ITF MØNSTER D. Senior/Veteran Gult-Grønt
2
NESSE GRETE AGATHE MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0040 ITF MØNSTER D. Senior/Veteran Gult-Grønt
3
FORBORD LINE ELISABETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0040 ITF MØNSTER D. Senior/Veteran Gult-Grønt
4
HOLTEKJØLEN MADELEINE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0053 ITF MØNSTER D. Senior BLÅTT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0053 ITF MØNSTER D. Senior BLÅTT - RØDT
1
FØRELAND TRINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER D. Senior BLÅTT - RØDT
2
JAKOBSEN RINNAN KAJA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER D. Senior BLÅTT - RØDT
3
HANSEN CARINA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER D. Senior BLÅTT - RØDT
4
MORTENSEN NORA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0053 ITF MØNSTER D. Senior BLÅTT - RØDT
5
ØHLÉN ODA MOTRØEN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0054 ITF MØNSTER D. Veteran BLÅTT - RØDT - DAN
Categories Rank Name   Club Country    
0054 ITF MØNSTER D. Veteran BLÅTT - RØDT - DAN
1
KJØSNES TORILL SLIND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER D. Veteran BLÅTT - RØDT - DAN
2
FOSSDAL ANITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER D. Veteran BLÅTT - RØDT - DAN
3
BAKKEN ANNA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER D. Veteran BLÅTT - RØDT - DAN
4
PEDERSEN VERONICA GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0054 ITF MØNSTER D. Veteran BLÅTT - RØDT - DAN
5
MO RISØY MARITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan
1
LORENTSEN LINN BENJAMINSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan
2
SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan
3
AUGLEND TANIA YU SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan
3
LARSEN TINA SOFIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan
5
HOLTEN TINA KATRIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan
5
LUNDAGER LINN ANITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan
5
BOTTEN RONJA MARGRETE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0060 ITF MØNSTER D. Senior Dan
5
KROGSTAD ERIKA MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0070 ITF MØNSTER H. Junior 1 Gult-Grønt
Categories Rank Name   Club Country    
0070 ITF MØNSTER H. Junior 1 Gult-Grønt
1
ØHLÉN HÅKON MOTRØEN SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0070 ITF MØNSTER H. Junior 1 Gult-Grønt
2
STAVEN ELDEN SIGURD LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått
Categories Rank Name   Club Country    
0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått
1
EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått
2
ULVUND MARTIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått
3
HÖRNQVIST SMITH NICHOLAS GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått
3
KVERNØ HANS CHRISTOPHER FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått
5
NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått
5
BRUBAK EIVIND KJØLSØ MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått
5
NILSEN KAY STEFAN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0081 ITF MØNSTER H. Junior 1 Blått
5
FLAA ODIN INNERDAL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
1
SPAETE THOR SANDER FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
2
EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
3
HANSEN MAGNUS LYSÅ TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
3
GAUSTAD ESPEN MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
5
LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
5
WASSMO KNUT NONSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
5
HAUG OLIVER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
5
TRONSGÅRD TRYM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
9
KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
9
HOVLANDSVÅG JO HOSETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
9
HAUG HARR ELIAS KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
9
HYBERTSEN LYSØ ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
9
AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
9
LØVSETH ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
9
VOLLAN BÆVRE ADRIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
9
BREVIK-ENGE SONDRE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
17
DØRUM EDVIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0082 ITF MØNSTER H. Junior 1 RØDT
17
WAMMER-PETTERSEN AKSEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0092 ITF MØNSTER H. Junior 2 Blått-Rødt
Categories Rank Name   Club Country    
0092 ITF MØNSTER H. Junior 2 Blått-Rødt
1
SKJÆRVØ KRISTIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0092 ITF MØNSTER H. Junior 2 Blått-Rødt
2
LØVOLD NILSEN EIVIND ANDRE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0092 ITF MØNSTER H. Junior 2 Blått-Rødt
3
VASSENG ANDERS- NIKOLAI MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0092 ITF MØNSTER H. Junior 2 Blått-Rødt
4
OSE PETTERSEN MARTIN MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0092 ITF MØNSTER H. Junior 2 Blått-Rødt
5
THORSEN JOAKIM KVARME LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0094 ITF MØNSTER H. Junior 1 og 2 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0094 ITF MØNSTER H. Junior 1 og 2 Dan
1
SOLLI ÅSMUND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0094 ITF MØNSTER H. Junior 1 og 2 Dan
2
THYHOLT TERJE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0094 ITF MØNSTER H. Junior 1 og 2 Dan
3
KIYANI ZANIAR MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0094 ITF MØNSTER H. Junior 1 og 2 Dan
4
HAUKVIK ARNE WILLIAM FOSEN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0100 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Gult-Grønt
Categories Rank Name   Club Country    
0100 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Gult-Grønt
1
FJELD KRISTIAN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0100 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Gult-Grønt
2
FRENGSTAD MIKKEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0100 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Gult-Grønt
3
VAAGAN ANDERS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0110 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Blått-Rødt
Categories Rank Name   Club Country    
0110 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Blått-Rødt
1
SÆTERBØ STÅLE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0110 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Blått-Rødt
2
BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0110 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Blått-Rødt
3
CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0110 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Blått-Rødt
4
OLDERVIK STIG SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0110 ITF MØNSTER H. Senior/Veteran Blått-Rødt
5
STØRSETH TROND RØVIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0111 ITF MØNSTER H. Veteran Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0111 ITF MØNSTER H. Veteran Dan
1
GRØNBERG BJØRN HENNING TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0111 ITF MØNSTER H. Veteran Dan
2
MOSBAKKEN ARVE OLSEN GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0111 ITF MØNSTER H. Veteran Dan
3
GIMSE ANTON MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0111 ITF MØNSTER H. Veteran Dan
4
BARLAND RUNE T. SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0112 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM GULT - GRØNT
Categories Rank Name   Club Country    
0112 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM GULT - GRØNT
1
CHIAPPA EMMA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0112 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM GULT - GRØNT
2
OTHELIE VOLD MIRIAM MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
1
EIDE SIVERT LEIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
2
KLUNGERBO OLE MARTIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
3
STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
3
TØNDER LARS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
5
NUTUDAL ADRIAN LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
5
NUTUDAL ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
5
BERG MARTIN ALEKSANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
5
GRÜSSINGER LUND MAGNUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
9
ULVIK HÅKON MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
9
NIELSEN ALEXANDER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
9
GJERSVOLD KRISTIAN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
9
SCHEI RÅG DYRNES SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0120 ITF MØNSTER H. Senior Dan
9
ELVENES KASPER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0121 ITF SPARRING D. YNGRE Junior -160CM BLÅTT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0121 ITF SPARRING D. YNGRE Junior -160CM BLÅTT - RØDT
1
HUKKELÅS TONE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0121 ITF SPARRING D. YNGRE Junior -160CM BLÅTT - RØDT
2
ASGHARI RANA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT
1
STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT
2
LINN-VALDOR MARTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT
3
SIVERTSEN IDA C. BOLSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT
3
REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT
5
SCHAUER SOPHIE CHARLOTTE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT
5
LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT
5
IVANGEN-HAGEDAL OONAGH U TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0122 ITF SPARRING D. YNGRE Junior +160CM BLÅTT - RØDT
5
STRANDEN CAMILLA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0211 ITF SPARRING D. Junior -55KG GULT - GRØNT
Categories Rank Name   Club Country    
0211 ITF SPARRING D. Junior -55KG GULT - GRØNT
1
REZAI MOBINA MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0211 ITF SPARRING D. Junior -55KG GULT - GRØNT
2
KHAN MARWA SHIRIN MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0223 ITF SPARRING D. Junior +60KG BLÅTT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0223 ITF SPARRING D. Junior +60KG BLÅTT - RØDT
1
SKOG ANNA HAUG KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0223 ITF SPARRING D. Junior +60KG BLÅTT - RØDT
2
IDSØ IDUNN AUSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0224 ITF SPARRING D. Junior -60KG BLÅTT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0224 ITF SPARRING D. Junior -60KG BLÅTT - RØDT
1
ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0224 ITF SPARRING D. Junior -60KG BLÅTT - RØDT
2
SUNDE SAMANTHA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0224 ITF SPARRING D. Junior -60KG BLÅTT - RØDT
3
NÆRUP SANDVIK TUVA ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0231 ITF SPARRING D. Junior -55KG Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0231 ITF SPARRING D. Junior -55KG Dan
1
FISKE HEIDI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0231 ITF SPARRING D. Junior -55KG Dan
2
SCHRØDER-BJØRKE SOFIA GISKE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0232 ITF SPARRING D. Junior -60KG Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0232 ITF SPARRING D. Junior -60KG Dan
1
DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0232 ITF SPARRING D. Junior -60KG Dan
2
VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0233 ITF SPARRING D. Junior +60KG Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0233 ITF SPARRING D. Junior +60KG Dan
1
SANDSTÅ ANASTASIA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0233 ITF SPARRING D. Junior +60KG Dan
2
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0233 ITF SPARRING D. Junior +60KG Dan
3
FANDREM KINE S. ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0331 ITF SPARRING D. ELDRE Junior -55KG Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0331 ITF SPARRING D. ELDRE Junior -55KG Dan
1
BERG MINA STUBBAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0331 ITF SPARRING D. ELDRE Junior -55KG Dan
2
GRAVVOLD UNA LANGELAND SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0331 ITF SPARRING D. ELDRE Junior -55KG Dan
3
RUI MINA. S. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0333 ITF SPARRING D. ELDRE Junior +60KG Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0333 ITF SPARRING D. ELDRE Junior +60KG Dan
1
BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0333 ITF SPARRING D. ELDRE Junior +60KG Dan
2
LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0333 ITF SPARRING D. ELDRE Junior +60KG Dan
3
KVARAN NORA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0413 ITF SPARRING D. Senior Alle GULT - GRØNT
Categories Rank Name   Club Country    
0413 ITF SPARRING D. Senior Alle GULT - GRØNT
1
JOHNSGÅRD KARIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0413 ITF SPARRING D. Senior Alle GULT - GRØNT
2
HOLTEKJØLEN MADELEINE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0423 ITF SPARRING D. Senior Alle BLÅTT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0423 ITF SPARRING D. Senior Alle BLÅTT - RØDT
1
JAKOBSEN RINNAN KAJA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0423 ITF SPARRING D. Senior Alle BLÅTT - RØDT
2
MORTENSEN NORA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0431 ITF SPARRING D. Senior -62KG Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0431 ITF SPARRING D. Senior -62KG Dan
1
SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0431 ITF SPARRING D. Senior -62KG Dan
2
AUGLEND TANIA YU SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0433 ITF SPARRING D. Senior Dan +62
Categories Rank Name   Club Country    
0433 ITF SPARRING D. Senior Dan +62
1
KLUNGERBO MARTHE STAMNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0433 ITF SPARRING D. Senior Dan +62
2
LUNDAGER LINN ANITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0433 ITF SPARRING D. Senior Dan +62
3
LARSEN TINA SOFIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0611 ITF SPARRING H. YNGRE Junior -160CM GULT - GRØNT
Categories Rank Name   Club Country    
0611 ITF SPARRING H. YNGRE Junior -160CM GULT - GRØNT
1
HOFSØY BENJAMIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0611 ITF SPARRING H. YNGRE Junior -160CM GULT - GRØNT
2
STAVEN ELDEN SIGURD LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0621 ITF SPARRING H. YNGRE Junior -160CM BLÅTT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0621 ITF SPARRING H. YNGRE Junior -160CM BLÅTT - RØDT
1
BREVIK-ENGE SONDRE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
1
BUVARP KRISTOFFER SVENDSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
2
EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
3
LIABØ HØIE IBEN GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
3
KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
5
BRUBAK EIVIND KJØLSØ MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
5
DØRUM EDVIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
5
NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
5
HAUG OLIVER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
9
LØVSETH ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
9
EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
9
ULVUND MARTIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
9
ØHLÉN HÅKON MOTRØEN SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
9
TRONSGÅRD TRYM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
9
NILSEN KAY STEFAN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0622 ITF SPARRING H. YNGRE Junior +160CM GULT - RØDT
9
AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0720 ITF SPARRING H. Junior Blått - Rødt -62KG
Categories Rank Name   Club Country    
0720 ITF SPARRING H. Junior Blått - Rødt -62KG
1
VATNE HAMMERSTRØM ULRIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0720 ITF SPARRING H. Junior Blått - Rødt -62KG
2
FLAA ODIN INNERDAL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0720 ITF SPARRING H. Junior Blått - Rødt -62KG
3
HYBERTSEN LYSØ ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0720 ITF SPARRING H. Junior Blått - Rødt -62KG
4
WAMMER-PETTERSEN AKSEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0723 ITF SPARRING H. Junior -68KG BLÅTT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0723 ITF SPARRING H. Junior -68KG BLÅTT - RØDT
1
WASSMO KNUT NONSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0723 ITF SPARRING H. Junior -68KG BLÅTT - RØDT
2
OSE PETTERSEN MARTIN MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0723 ITF SPARRING H. Junior -68KG BLÅTT - RØDT
3
MATTSSON-VEVELSTAD TORMOD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0723 ITF SPARRING H. Junior -68KG BLÅTT - RØDT
4
SKJÆRVØ KRISTIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0724 ITF SPARRING H. Junior +68KG BLÅTT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0724 ITF SPARRING H. Junior +68KG BLÅTT - RØDT
1
VASSENG ANDERS- NIKOLAI MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0724 ITF SPARRING H. Junior +68KG BLÅTT - RØDT
2
MYRSETH EVEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0734 ITF SPARRING H. Junior +68KG Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0734 ITF SPARRING H. Junior +68KG Dan
1
WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0734 ITF SPARRING H. Junior +68KG Dan
2
THYHOLT TERJE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0734 ITF SPARRING H. Junior +68KG Dan
3
UVSLØKK EIVIND JOHAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0820 ITF SPARRING H. ELDRE Junior ALLE
Categories Rank Name   Club Country    
0820 ITF SPARRING H. ELDRE Junior ALLE
1
KIYANI ZANIAR MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0820 ITF SPARRING H. ELDRE Junior ALLE
2
LØVOLD NILSEN EIVIND ANDRE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0820 ITF SPARRING H. ELDRE Junior ALLE
3
GYNNILD CHRISTIAN WESSEL NIDAROS TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
0900 ITF SPARRING H. Senior ALLE GULT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
0900 ITF SPARRING H. Senior ALLE GULT - RØDT
1
FJELD KRISTIAN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0900 ITF SPARRING H. Senior ALLE GULT - RØDT
2
FRENGSTAD MIKKEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0900 ITF SPARRING H. Senior ALLE GULT - RØDT
3
VAAGAN ANDERS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
0931 ITF SPARRING H. Senior -70KG Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0931 ITF SPARRING H. Senior -70KG Dan
1
STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0931 ITF SPARRING H. Senior -70KG Dan
2
NUTUDAL ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
0934 ITF SPARRING H. Senior +70kg Dan
Categories Rank Name   Club Country    
0934 ITF SPARRING H. Senior +70kg Dan
1
GJERSVOLD KRISTIAN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0934 ITF SPARRING H. Senior +70kg Dan
2
GROVEN OLA MATHIAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0934 ITF SPARRING H. Senior +70kg Dan
3
ELVENES KASPER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        0934 ITF SPARRING H. Senior +70kg Dan
4
STRØMME IDAR FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        0934 ITF SPARRING H. Senior +70kg Dan
5
NIELSEN ALEXANDER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
1020 ITF SPARRING H. Veteran +80kg GULT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
1020 ITF SPARRING H. Veteran +80kg GULT - RØDT
1
OLDERVIK STIG SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        1020 ITF SPARRING H. Veteran +80kg GULT - RØDT
2
SÆTERBØ STÅLE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        1020 ITF SPARRING H. Veteran +80kg GULT - RØDT
3
BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        1020 ITF SPARRING H. Veteran +80kg GULT - RØDT
4
NILSEN FRODE FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
1033 ITF SPARRING H. VETERAN ALLE Dan
Categories Rank Name   Club Country    
1033 ITF SPARRING H. VETERAN ALLE Dan
1
GIMSE ANTON MELHUS NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        1033 ITF SPARRING H. VETERAN ALLE Dan
2
GRØNBERG BJØRN HENNING TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        1033 ITF SPARRING H. VETERAN ALLE Dan
3
MOSBAKKEN ARVE OLSEN GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2015 ITF HIGH KICK D. Junior 1 GULT - BLÅTT
Categories Rank Name   Club Country    
2015 ITF HIGH KICK D. Junior 1 GULT - BLÅTT
1
ERSTAD MALIN GIKLING SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
2016 ITF HIGH KICK D. Junior 1 RØDT - SORT
Categories Rank Name   Club Country    
2016 ITF HIGH KICK D. Junior 1 RØDT - SORT
1
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2024 ITF HIGH KICK D. Junior 2 ALLE
Categories Rank Name   Club Country    
2024 ITF HIGH KICK D. Junior 2 ALLE
1
SANDSTÅ ANASTASIA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2031 ITF HIGH KICK D. Senior GULT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
2031 ITF HIGH KICK D. Senior GULT - RØDT
1
JAKOBSEN RINNAN KAJA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2032 ITF HIGH KICK D. Senior Dan
Categories Rank Name   Club Country    
2032 ITF HIGH KICK D. Senior Dan
1
KLUNGERBO MARTHE STAMNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2041 ITF HIGH KICK D. VETERAN GULT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
2041 ITF HIGH KICK D. VETERAN GULT - RØDT
1
MO RISØY MARITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2115 ITF HIGH KICK H. Junior 1 GULT - BLÅTT
Categories Rank Name   Club Country    
2115 ITF HIGH KICK H. Junior 1 GULT - BLÅTT
1
FLAA ODIN INNERDAL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
2116 ITF HIGH KICK H. Junior 1 RØDT - SORT
Categories Rank Name   Club Country    
2116 ITF HIGH KICK H. Junior 1 RØDT - SORT
1
EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2124 ITF HIGH KICK H. Junior 2 ALLE
Categories Rank Name   Club Country    
2124 ITF HIGH KICK H. Junior 2 ALLE
1
WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
2131 ITF HIGH KICK H. Senior GULT - RØDT
Categories Rank Name   Club Country    
2131 ITF HIGH KICK H. Senior GULT - RØDT
1
CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
2132 ITF HIGH KICK H. Senior Dan
Categories Rank Name   Club Country    
2132 ITF HIGH KICK H. Senior Dan
1
GJERSVOLD KRISTIAN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
2141 ITF HIGH KICK H. VETERAN GULT - RØD
Categories Rank Name   Club Country    
2141 ITF HIGH KICK H. VETERAN GULT - RØD
1
BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-07-19 02:25:58 CEST +02:00)