Results
 
WUSHU - NORGESMESTERSKAP 2022 - KRISTIANSAND - Results  print this site
 Search:
DRAGEFESTIVAL: BARN HÅNDFORM 6-12 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
DRAGEFESTIVAL: BARN HÅNDFORM 6-12 ÅR
1
Zhang Amelia Rongjuan Oslo Wushuklubb  NORWAY Barnegull
        DRAGEFESTIVAL: BARN HÅNDFORM 6-12 ÅR
2
Fasmer Luka Jones Sportsklubben Djerv  NORWAY Barnegull
DRAGEFESTIVAL: LAGKLASSE SYNKRONFORM/JITI & OPPVISNINGSKAMP/DUILIAN
Categories Rank Name   Club Country    
DRAGEFESTIVAL: LAGKLASSE SYNKRONFORM/JITI & OPPVISNINGSKAMP/DUILIAN
1
Lillesand Taekwondo Klubb Lillesand Taekwondo Klubb  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: LAGKLASSE SYNKRONFORM/JITI & OPPVISNINGSKAMP/DUILIAN
2
Oslo Wushu Team Oslo Wushuklubb  NORWAY
DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED PUSH HANDS HERRER +16 ÅR ÅPEN
Categories Rank Name   Club Country    
DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED PUSH HANDS HERRER +16 ÅR ÅPEN
1
Michel Claudio Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED PUSH HANDS HERRER +16 ÅR ÅPEN
2
Myhre Thomas Oslo Wushuklubb  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED PUSH HANDS HERRER +16 ÅR ÅPEN
3
Messias Rex Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED PUSH HANDS HERRER +16 ÅR ÅPEN
4
Abusland Jo Ravn Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT GUTTER 13-15 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT GUTTER 13-15 ÅR
1
Nessa Engebretsen Leander Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT GUTTER 13-15 ÅR
2
Michel Luis Claudio Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT GUTTER 13-15 ÅR
3
Hansen Martin Oslo Wushuklubb  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT GUTTER 13-15 ÅR
4
Steffensen Adrian Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT JENTER 13-15 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT JENTER 13-15 ÅR
1
Kavli Alva Johanne Andersen Sportsklubben Djerv  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT JENTER 13-15 ÅR
2
Zhang Sarah Rongzhen Oslo Wushuklubb  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT JENTER 13-15 ÅR
3
Bastesen-Osland Aurora Linnea Eivindsdatter Sportsklubben Djerv  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT JENTER 13-15 ÅR
4
Akam Sandra Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT JENTER 13-15 ÅR
5
Tieve Jahau Ruth Run Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        DRAGEFESTIVAL: TUISHOU FIXED STEP PUSH HANDS KADETT JENTER 13-15 ÅR
5
Jahau Ngun Tlesin Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
SANDA LETTKONTAKT JUNIOR HERRER 15-18 ÅR ÅPEN
Categories Rank Name   Club Country    
SANDA LETTKONTAKT JUNIOR HERRER 15-18 ÅR ÅPEN
1
Gamajev Mallik Idrettsklubben Oksa Muay Thai  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT JUNIOR HERRER 15-18 ÅR ÅPEN
2
Khawajazada Rustam Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT JUNIOR HERRER 15-18 ÅR ÅPEN
3
Pedersen Olve Flaktveit Idrettsklubb- Wushu  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT JUNIOR HERRER 15-18 ÅR ÅPEN
3
Tollefsen Thomas Flaktveit Idrettsklubb- Wushu  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT JUNIOR HERRER 15-18 ÅR ÅPEN
5
Nessa Engebretsen Leander Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT JUNIOR HERRER 15-18 ÅR ÅPEN
5
Sundby Benjamin Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
SANDA LETTKONTAKT JUNIOR KVINNER 15-18 ÅR ÅPEN
Categories Rank Name   Club Country    
SANDA LETTKONTAKT JUNIOR KVINNER 15-18 ÅR ÅPEN
1
Thorkildsen Malin Idrettsklubben Oksa Muay Thai  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT JUNIOR KVINNER 15-18 ÅR ÅPEN
2
Rasmussen Juni Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT JUNIOR KVINNER 15-18 ÅR ÅPEN
3
Jahau Ngun Tlesin Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT JUNIOR KVINNER 15-18 ÅR ÅPEN
4
Akam Sandra Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT JUNIOR KVINNER 15-18 ÅR ÅPEN
5
Tieve Jahau Ruth Run Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR +90 KG
Categories Rank Name   Club Country    
SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR +90 KG
1
Nzoba Elijah Idrettsklubben Oksa Muay Thai  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR +90 KG
2
Aguilar Jose DISP Flaktveit Idrettsklubb- Wushu  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR +90 KG
3
TØNNESEN PER KJETIL HAUGLAND Spartacus MMA Idrettslag  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR +90 KG
4
Ringen Mortensen Simen Frode Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR +90 KG
5
Undseth Christian Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR +90 KG
5
Akselsen Kjetil Lillesand Taekwondo Klubb  NORWAY Noshow
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR +90 KG
5
Moseng DISP Gunnar Bærum Kampsport Klubb  NORWAY Noshow
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR +90 KG
5
Drangsholt David Lillesand Taekwondo Klubb  NORWAY Noshow
SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -80 KG
Categories Rank Name   Club Country    
SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -80 KG
1
Merjoev Torpal Alikhanovich Spartacus MMA Idrettslag  NORWAY Kongepokal
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -80 KG
2
Khawajazada Abdul Jamal Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -80 KG
3
Óskarsson Jóhann Idrettsklubben Oksa Muay Thai  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -80 KG
4
Korshavn Harald Tveita Taekwondoklubb  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -80 KG
5
Stokke Brenstad Kristoffer Søndre Nordstrand Widae Taekkyeon Klubb  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -80 KG
5
Nilsson Sebastian Spartacus MMA Idrettslag  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -80 KG
5
Juell Fredrik A. Lillesand Taekwondo Klubb  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -80 KG
5
Tveit Benjamin Søndre Nordstrand Widae Taekkyeon Klubb  NORWAY Noshow
SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -90 KG
Categories Rank Name   Club Country    
SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -90 KG
1
Moen Brandon Trung Idrettsklubben Oksa Muay Thai  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -90 KG
2
Alhabbash Yahya Flaktveit Idrettsklubb- Wushu  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -90 KG
3
Hesse Ravio Sangrok Kwan Romerike IL  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -90 KG
4
Khawajazada Said Hussain Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -90 KG
5
Michel Claudio Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR -90 KG
5
Helle Dag Terje Sira Kyokushin Karateklubb  NORWAY
TAOLU HÅNDFORM JUNIOR MIX 13-17 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU HÅNDFORM JUNIOR MIX 13-17 ÅR
1
Kavli Alva Johanne Andersen Sportsklubben Djerv  NORWAY 7.76
        TAOLU HÅNDFORM JUNIOR MIX 13-17 ÅR
2
Hansen Martin Oslo Wushuklubb  NORWAY 7.58
        TAOLU HÅNDFORM JUNIOR MIX 13-17 ÅR
3
Bastesen-Osland Aurora Linnea Eivindsdatter Sportsklubben Djerv  NORWAY 7.2
        TAOLU HÅNDFORM JUNIOR MIX 13-17 ÅR
4
Zhang Sarah Rongzhen Oslo Wushuklubb  NORWAY 6.46
TAOLU MODERNE HÅNDFORM SENIOR HERRER
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU MODERNE HÅNDFORM SENIOR HERRER
1
Joksimovic Milos Oslo Wushuklubb  NORWAY 8.76
        TAOLU MODERNE HÅNDFORM SENIOR HERRER
2
Alvær Emil Aron Bjerkan Bergen Wushuklubb  NORWAY 7.76
TAOLU MODERNE VÅPENFORM JUNIOR/SENIOR HERRER +16 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU MODERNE VÅPENFORM JUNIOR/SENIOR HERRER +16 ÅR
1
Alvær Emil Aron Bjerkan Bergen Wushuklubb  NORWAY 7.28*
        TAOLU MODERNE VÅPENFORM JUNIOR/SENIOR HERRER +16 ÅR
2
Zhang William Ronghui Oslo Wushuklubb  NORWAY 7.28
        TAOLU MODERNE VÅPENFORM JUNIOR/SENIOR HERRER +16 ÅR
3
Joksimovic Milos Oslo Wushuklubb  NORWAY 0
TAOLU TAIJI HÅNDFORM ÅPEN +18 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU TAIJI HÅNDFORM ÅPEN +18 ÅR
1
Abrahamsen Britt MiRee Lauvåsen Martial Arts  NORWAY 8.4
        TAOLU TAIJI HÅNDFORM ÅPEN +18 ÅR
2
Bakk Ida Oslo Wushuklubb  NORWAY 7.81
        TAOLU TAIJI HÅNDFORM ÅPEN +18 ÅR
3
Jakobsen Stig Einar Lillesand Taekwondo Klubb  NORWAY 6.96
        TAOLU TAIJI HÅNDFORM ÅPEN +18 ÅR
4
Myhre Thomas Oslo Wushuklubb  NORWAY 0
TAOLU TAIJI VÅPENFORM SENIOR KVINNER
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU TAIJI VÅPENFORM SENIOR KVINNER
1
Abrahamsen Britt MiRee Lauvåsen Martial Arts  NORWAY 8.36
        TAOLU TAIJI VÅPENFORM SENIOR KVINNER
2
Bakk Ida Oslo Wushuklubb  NORWAY 7.55
TAOLU TRADISJONELL HÅNDFORM JUNIOR/SENIOR HERRER +16 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU TRADISJONELL HÅNDFORM JUNIOR/SENIOR HERRER +16 ÅR
1
Joksimovic Milos Oslo Wushuklubb  NORWAY 8.18
        TAOLU TRADISJONELL HÅNDFORM JUNIOR/SENIOR HERRER +16 ÅR
2
Michel Claudio Lauvåsen Martial Arts  NORWAY 7.48
        TAOLU TRADISJONELL HÅNDFORM JUNIOR/SENIOR HERRER +16 ÅR
3
Iacovone Andrea Rustad Martial Arts  NORWAY 7.46
        TAOLU TRADISJONELL HÅNDFORM JUNIOR/SENIOR HERRER +16 ÅR
4
Zhang William Ronghui Oslo Wushuklubb  NORWAY 7.4
        TAOLU TRADISJONELL HÅNDFORM JUNIOR/SENIOR HERRER +16 ÅR
5
Jakobsen Stig Einar Lillesand Taekwondo Klubb  NORWAY 6.46
TAOLU TRADISJONELL VÅPENFORM JUNIOR HERRER 13-17 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU TRADISJONELL VÅPENFORM JUNIOR HERRER 13-17 ÅR
1
Zhang William Ronghui Oslo Wushuklubb  NORWAY 7.36
        TAOLU TRADISJONELL VÅPENFORM JUNIOR HERRER 13-17 ÅR
2
Hansen Martin Oslo Wushuklubb  NORWAY 7
TAOLU TRADISJONELL VÅPENFORM SENIOR HERRER
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU TRADISJONELL VÅPENFORM SENIOR HERRER
1
Joksimovic Milos Oslo Wushuklubb  NORWAY 8.9 - høyeste score, beste utøver totalt i taolu
        TAOLU TRADISJONELL VÅPENFORM SENIOR HERRER
2
Myhre Thomas Oslo Wushuklubb  NORWAY 7.26
        TAOLU TRADISJONELL VÅPENFORM SENIOR HERRER
3
Michel Claudio Lauvåsen Martial Arts  NORWAY 7
TAOLU VÅPENFORM JUNIOR JENTER 13-17 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU VÅPENFORM JUNIOR JENTER 13-17 ÅR
1
Kavli Alva Johanne Andersen Sportsklubben Djerv  NORWAY 7.03
        TAOLU VÅPENFORM JUNIOR JENTER 13-17 ÅR
2
Bastesen-Osland Aurora Linnea Eivindsdatter Sportsklubben Djerv  NORWAY 6.93
        TAOLU VÅPENFORM JUNIOR JENTER 13-17 ÅR
3
Zhang Sarah Rongzhen Oslo Wushuklubb  NORWAY 6.06
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-04-14 22:17:32 CEST +02:00)