Results
 
Taekwon-do ITF - Norgesmesterskap og Landsmesterskap 2022 - STRAUME - Results  print this site
 Search:
10100 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
10100 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan -50 kg 1gold HOEL PETTER GODØ STORFJORD TKD  NORWAY
        10100 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan -50 kg 2silver STENDAL SEAN ERIC GAULDAL TKD  NORWAY
        10100 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan -50 kg 3bronze FADNES SANDER RØYKEN TKD  NORWAY
10104 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 50-55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
10104 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 50-55 kg 1gold KRISTIANSEN MARKUS KJERNAAS DRAMMEN TKD  NORWAY
        10104 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 50-55 kg 2silver ROLSTAD MELVIN OSLO ØST TKD  NORWAY
        10104 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 50-55 kg 3bronze S. GJERDSBAKK SIGVE HARAM TKD  NORWAY
10105 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 55-60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
10105 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 55-60 kg 1gold HALVORSEN SEBASTIAN FANA TKD  NORWAY
        10105 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 55-60 kg 2silver THYKJÆR MARCUS STORM SCHROFF OSLO ØST TKD  NORWAY
        10105 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 55-60 kg 3bronze ISAKSEN ANDREAS SALTEN TKD  NORWAY
10106 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
10106 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 60-65 kg 1gold AKRIM ULRIK SURNADAL TKD  NORWAY
        10106 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 60-65 kg 2silver SPAETE THOR SANDER FRØYA OG HITRA TKD  NORWAY
10107 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
10107 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +65 kg 1gold VALDERHAUG KIAN ÅLESUND TKD  NORWAY
        10107 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +65 kg 2silver KJØLSØ TOBIAS VÆRNES TKD  NORWAY
        10107 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +65 kg 3bronze EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TKD  NORWAY
10240 Herre Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
10240 Herre Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup 1gold ROLSTAD MELVIN OSLO ØST TKD  NORWAY
        10240 Herre Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup 2silver KJØLSØ TOBIAS VÆRNES TKD  NORWAY
        10240 Herre Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze ALBERTSEN DANIEL ÅLESUND TKD  NORWAY
        10240 Herre Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze ELLEFSEN JONATAN KONGSVINGER TKD  NORWAY
11150 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11150 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup -55 kg 1gold HAMANG CONRAD CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        11150 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup -55 kg 2silver LIE HENRIK LARSEN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11150 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup -55 kg 3bronze HYBERTSEN LYSØ ANDREAS TRONDHEIM TKD  NORWAY
11153 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 55-60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11153 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 55-60 kg 1gold HAMMERSTRØM ULRIK VATN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11153 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 55-60 kg 2silver MOE TEODOR STØRSETH TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11153 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 55-60 kg 3bronze HIDALGO FABIAN JOHNSTAD STAVANGER TKD  NORWAY
11154 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11154 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg 1gold ARVESEN JO SANDER SANDEFJORD TKD  NORWAY
        11154 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg 2silver KIPPERBERG ERLING STENEVIK ÅLESUND TKD  NORWAY
        11154 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg 3bronze SVENDGÅRD BJØRN-ROAR SALTEN TKD  NORWAY
11155 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 65-70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11155 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 65-70 kg 1gold WASSMO KNUT NONSTAD TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11155 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 65-70 kg 2silver MELVIK STÅLE PETTER MASSANTI SALTEN TKD  NORWAY
        11155 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 65-70 kg 3bronze JOHANNESSEN SINDRE EGILL SOLA TKD  NORWAY
        11155 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 65-70 kg 3bronze LÆRDAL RUDJORD MATHEO STAVANGER TKD  NORWAY
11158 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11158 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup +70 kg 1gold VALKOV DANIIL TROMSØ TKD  NORWAY
        11158 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup +70 kg 2silver WIKMARK TOR ERIK BARTNES TROMSØ TKD  NORWAY
        11158 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup +70 kg 3bronze LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK VÆRNES TKD  NORWAY
        11158 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup +70 kg 3bronze GRANDE SKODJE GUSTAV HARAM TKD  NORWAY
11170 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11170 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan -55 kg 1gold LØVE WILLIAM SKIEN TKD  NORWAY
        11170 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan -55 kg 2silver SOLLI ÅSMUND SELBU TKD  NORWAY
        11170 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan -55 kg 3bronze GUILLEN CARLOS MANUEL TRONDHEIM TKD  NORWAY
11174 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11174 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg 1gold LANDE ANDREAS NILSSEN ÅLESUND TKD  NORWAY
        11174 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg 2silver EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11174 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg 3bronze NORDAL EIRIK HØYLAND KIRKENES TKD  NORWAY
        11174 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg 3bronze MIDTTUN NILS FREDRIK ANDERSEN FANA TKD  NORWAY
11175 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11175 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg 1gold DØRUM EDVIN OPPDAL TKD  NORWAY
11178 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11178 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan +70 kg 1gold HOWARD THOMAS FANA TKD  NORWAY
        11178 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan +70 kg 2silver THYHOLT TERJE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11178 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan +70 kg 3bronze BARRETT GUSTAV BERGEN TKD  NORWAY
11240 Herre Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
11240 Herre Jr. Mønster 2-1 Gup 1gold HOLLINGSHOLM SINDRE MOLDE TKD  NORWAY
        11240 Herre Jr. Mønster 2-1 Gup 2silver WEVANG KARL HENRIK RØYKEN TKD  NORWAY
        11240 Herre Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze GRANDE SKODJE GUSTAV HARAM TKD  NORWAY
        11240 Herre Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze HAMMERSTRØM ULRIK VATN TRONDHEIM TKD  NORWAY
11251 Herre Yngre Jr. & Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
11251 Herre Yngre Jr. & Jr. Mønster 1-3 Dan 1gold LØVE WILLIAM SKIEN TKD  NORWAY
        11251 Herre Yngre Jr. & Jr. Mønster 1-3 Dan 2silver SOLLI ÅSMUND SELBU TKD  NORWAY
        11251 Herre Yngre Jr. & Jr. Mønster 1-3 Dan 3bronze NORDAL EIRIK HØYLAND KIRKENES TKD  NORWAY
        11251 Herre Yngre Jr. & Jr. Mønster 1-3 Dan 3bronze SPAETE THOR SANDER FRØYA OG HITRA TKD  NORWAY
11470 Herre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
11470 Herre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 1gold EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11470 Herre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 2silver BARRETT GUSTAV BERGEN TKD  NORWAY
        11470 Herre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 3bronze NORDAL EIRIK HØYLAND KIRKENES TKD  NORWAY
12154 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12154 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg 1gold JØRGENSEN MARTIN HAVNES MOLDE TKD  NORWAY
12155 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 65-70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12155 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 65-70 kg 1gold HANKEN YKSNØY NIKOLAI ÅLESUND TKD  NORWAY
12157 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12157 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup +75 kg 1gold ØYGARD MARTIN DRAMMEN TKD  NORWAY
12170 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12170 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan -60 kg 1gold JENSTAD OLIVER RØYKEN TKD  NORWAY
        12170 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan -60 kg 2silver TAULE JOHANNES S. FANA TKD  NORWAY
12174 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12174 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg 1gold GUNDERSEN ANDRE B ASKØY TKD  NORWAY
        12174 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg 2silver SEM-OLSEN THOMAS FANA TKD  NORWAY
        12174 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg 3bronze PARAJULI REHAN TROMSØ TKD  NORWAY
12175 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12175 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg 1gold LASSEN SEBASTIAN DELGADILLO FANA TKD  NORWAY
        12175 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg 2silver DUSZA OSKAR FANA TKD  NORWAY
        12175 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg 3bronze VESETVIK MURI ELIAS MOLDE TKD  NORWAY
        12175 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg 3bronze BJERKAN EMIL MARIUS MOLDE TKD  NORWAY
12176 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 70-75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12176 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 70-75 kg 1gold TØSDAL ADRIAN BERGEN TKD  NORWAY
        12176 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 70-75 kg 2silver VOLLAN MARCUS STAVANGER TKD  NORWAY
        12176 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 70-75 kg 3bronze MOLID MAGNUS SALTEN TKD  NORWAY
12177 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12177 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +75 kg 1gold WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM TKD  NORWAY
        12177 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +75 kg 2silver NORHEIM EIRIK VIKEBAKK ÅLESUND TKD  NORWAY
        12177 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +75 kg 3bronze EKEHAUG HENRIK BATALDEN FANA TKD  NORWAY
12240 Herre Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
12240 Herre Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup 1gold JANGUMPORN TANAKORN FREDRIKSTAD TKD  NORWAY
        12240 Herre Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup 2silver JØRGENSEN MARTIN HAVNES MOLDE TKD  NORWAY
        12240 Herre Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze HÅKONSEN MAGNUS ARENDAL TKD  NORWAY
        12240 Herre Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze HANKEN YKSNØY NIKOLAI ÅLESUND TKD  NORWAY
12251 Herre Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
12251 Herre Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan 1gold LIND MATS BERGEN TKD  NORWAY
        12251 Herre Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan 2silver KRISTENSEN EMIL SKOGHOLT DRAMMEN TKD  NORWAY
        12251 Herre Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan 3bronze KYTE ELIAS FANA TKD  NORWAY
        12251 Herre Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan 3bronze HAUGLAND ANGEL DANIEL KYRKJEBØ FANA TKD  NORWAY
12470 Herre Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
12470 Herre Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 1gold AAKVIK TRYGVE SALTEN TKD  NORWAY
        12470 Herre Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 2silver NORDAL SONDRE HØYLAND KIRKENES TKD  NORWAY
        12470 Herre Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 3bronze ALREK EDVIN SOTRA TKD  NORWAY
15150 Herre Sr. Sparring 2-1 Gup -81 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15150 Herre Sr. Sparring 2-1 Gup -81 kg 1gold KARLSEN BENJAMIN SURNADAL TKD  NORWAY
        15150 Herre Sr. Sparring 2-1 Gup -81 kg 2silver KYRKJEEIDE TOR KRISTIAN OSLO ØST TKD  NORWAY
        15150 Herre Sr. Sparring 2-1 Gup -81 kg 3bronze NADERI SHER DRAMMEN TKD  NORWAY
        15150 Herre Sr. Sparring 2-1 Gup -81 kg 3bronze UTRA THANAT KRISTIANSAND TKD  NORWAY
15156 Herre Sr. Sparring 2-1 Gup 81-87 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15156 Herre Sr. Sparring 2-1 Gup 81-87 kg 1gold ANDREASSEN KEVIN ALEXANDER RØYKEN TKD  NORWAY
15180 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan -63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15180 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan -63 kg 1gold HASSANIPOUR DANIEL TRONDHEIM TKD  NORWAY
        15180 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan -63 kg 2silver JENSEN ESBEN RINGBU OSLO ØST TKD  NORWAY
        15180 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan -63 kg 3bronze TORSTEINSEN TORVALD NAM HOON FANA TKD  NORWAY
15184 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 69-75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15184 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 69-75 kg 1gold NAURDINOV MAGOMED BERGEN TKD  NORWAY
        15184 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 69-75 kg 2silver IVERSEN MARKUS BERGEN TKD  NORWAY
        15184 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 69-75 kg 3bronze HANSEN VEGARD KONGSVINGER TKD  NORWAY
        15184 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 69-75 kg 3bronze AARBAKKE AUGUST BERGEN TKD  NORWAY
15185 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 75-81 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15185 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 75-81 kg 1gold JACOBSEN VEGARD CORNELL OSLO ØST TKD  NORWAY
        15185 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 75-81 kg 2silver LISTHAUG JOHANNES TRONDHEIM TKD  NORWAY
        15185 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 75-81 kg 3bronze VIK ARNE MARTIN CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        15185 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 75-81 kg 3bronze GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM TKD  NORWAY
15186 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 81-87 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15186 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 81-87 kg 1gold VALKOV EGOR TROMSØ TKD  NORWAY
        15186 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 81-87 kg 2silver LIND MORTEN BERGEN TKD  NORWAY
15187 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan +87 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15187 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan +87 kg 1gold STIGE DAVID MOLDE TKD  NORWAY
        15187 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan +87 kg 2silver PRESTEGARD MADS J. BERGEN TKD  NORWAY
        15187 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan +87 kg 3bronze TORSVIK HENRIK FANA TKD  NORWAY
        15187 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan +87 kg 3bronze SKJERVHEIM HANS-ANDRE JOACHIM FANA TKD  NORWAY
15240 Herre Sr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
15240 Herre Sr. Mønster 2-1 Gup 1gold KYRKJEEIDE TOR KRISTIAN OSLO ØST TKD  NORWAY
        15240 Herre Sr. Mønster 2-1 Gup 2silver MELHEIM ESPEN BERGEN TKD  NORWAY
        15240 Herre Sr. Mønster 2-1 Gup 3bronze CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER TRONDHEIM TKD  NORWAY
        15240 Herre Sr. Mønster 2-1 Gup 3bronze KARLSEN BENJAMIN SURNADAL TKD  NORWAY
15250 Herre Sr. Mønster 1 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
15250 Herre Sr. Mønster 1 Dan 1gold BERENTSEN KRISTER BRYNE TKD  NORWAY
        15250 Herre Sr. Mønster 1 Dan 2silver HANSEN VEGARD KONGSVINGER TKD  NORWAY
        15250 Herre Sr. Mønster 1 Dan 3bronze TESSEM HOLE TOBIAS SALTEN TKD  NORWAY
        15250 Herre Sr. Mønster 1 Dan 3bronze LISTHAUG JOHANNES TRONDHEIM TKD  NORWAY
15260 Herre Sr. Mønster 2 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
15260 Herre Sr. Mønster 2 Dan 1gold STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES TKD  NORWAY
        15260 Herre Sr. Mønster 2 Dan 2silver NAURDINOV MAGOMED BERGEN TKD  NORWAY
        15260 Herre Sr. Mønster 2 Dan 3bronze NORDANG SIMEN SELVIK ASKER TKD  NORWAY
        15260 Herre Sr. Mønster 2 Dan 3bronze JENSEN ESBEN RINGBU OSLO ØST TKD  NORWAY
15271 Herre Sr. Mønster 3-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
15271 Herre Sr. Mønster 3-6 Dan 1gold TØNDER LARS TRONDHEIM TKD  NORWAY
        15271 Herre Sr. Mønster 3-6 Dan 2silver BERG MARTIN ALEKSANDER TRONDHEIM TKD  NORWAY
        15271 Herre Sr. Mønster 3-6 Dan 3bronze GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM TKD  NORWAY
        15271 Herre Sr. Mønster 3-6 Dan 3bronze KORDU LAVIN TØNSBERG TKD  NORWAY
17180 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan -76 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17180 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan -76 kg 1gold GRØTTE SVEIN ASKØY TKD  NORWAY
17183 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan 76-84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17183 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan 76-84 kg 1gold HAMANG JENS PETTER CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        17183 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan 76-84 kg 2silver GIMSE ANTON MELHUS TKD  NORWAY
17184 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan +84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17184 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan +84 kg 1gold SLETTSTRAND ROGER OS TKD  NORWAY
        17184 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan +84 kg 2silver KRISTIANSEN KNUT BERGEN TKD  NORWAY
        17184 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan +84 kg 3bronze VAN DER MAAREL DOLF BERGEN TKD  NORWAY
17240 Herre Veteran Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
17240 Herre Veteran Mønster 2-1 Gup 1gold KVARSNES STIAN FUGLEDAL ÅNDALSNES TKD  NORWAY
        17240 Herre Veteran Mønster 2-1 Gup 2silver BIRKELAND ERIK H RØYKEN TKD  NORWAY
        17240 Herre Veteran Mønster 2-1 Gup 3bronze KALSÅS-CARLSEN KIM JESSHEIM TKD  NORWAY
17252 Herre Veteran Mønster 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
17252 Herre Veteran Mønster 1-6 Dan 1gold GRØNBERG BJØRN HENNING TRONDHEIM TKD  NORWAY
        17252 Herre Veteran Mønster 1-6 Dan 2silver HAMANG JENS PETTER CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        17252 Herre Veteran Mønster 1-6 Dan 3bronze GIMSE ANTON MELHUS TKD  NORWAY
        17252 Herre Veteran Mønster 1-6 Dan 3bronze DONJEM CARL-FREDRIK SALTEN TKD  NORWAY
18390 Herre Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
18390 Herre Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan 1gold SAXRUD KAI RØYKEN TKD  NORWAY
        18390 Herre Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan 2silver URANG ALEKSANDER R. FANA TKD  NORWAY
        18390 Herre Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan 3bronze FALCH EILIF STORFJORD TKD  NORWAY
        18390 Herre Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan 3bronze VIK ARNE MARTIN CHRISTIANIA TKD  NORWAY
18480 Herre Sr/Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
18480 Herre Sr/Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan 1gold HASSANIPOUR DANIEL TRONDHEIM TKD  NORWAY
        18480 Herre Sr/Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan 2silver PEDERSEN HÅVAR KIRKENES TKD  NORWAY
        18480 Herre Sr/Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan 3bronze NAURDINOV MAGOMED BERGEN TKD  NORWAY
20104 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 48-52 kg
Categories Rank Name   Club Country    
20104 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 48-52 kg 1gold REINÅS AURORA VÆRNES TKD  NORWAY
20106 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 56-60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
20106 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 56-60 kg 1gold VALDEMARSDOTTIR IDA MARIA OS TKD  NORWAY
        20106 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 56-60 kg 2silver BIRKELAND MILLE CHRISTIN RØYKEN TKD  NORWAY
        20106 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 56-60 kg 3bronze STØRSETH MATHEA TESSEM TRONDHEIM TKD  NORWAY
20240 Dame Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
20240 Dame Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup 1gold BIRKELAND MILLE CHRISTIN RØYKEN TKD  NORWAY
        20240 Dame Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup 2silver STØRSETH MATHEA TESSEM TRONDHEIM TKD  NORWAY
        20240 Dame Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze HENJUM VÅR T ASKØY TKD  NORWAY
        20240 Dame Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze STEIHAUG LIV ENGAN BERGEN TKD  NORWAY
20251 Dame Yngre Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
20251 Dame Yngre Jr. Mønster 1-3 Dan 1gold LINN-VALDOR MARTINE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        20251 Dame Yngre Jr. Mønster 1-3 Dan 2silver LØVE LINNEA SKIEN TKD  NORWAY
        20251 Dame Yngre Jr. Mønster 1-3 Dan 3bronze LYNGBØ-TOFTEVÅG MATILDE SOTRA TKD  NORWAY
21140 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup -49 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21140 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup -49 kg 1gold BOLDT EMMA TØNSBERG TKD  NORWAY
21143 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 49-53 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21143 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 49-53 kg 1gold BØRRESEN MATILDE H. BERGEN TKD  NORWAY
        21143 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 49-53 kg 2silver TRUJILLO DANIELA BERG RØYKEN TKD  NORWAY
21144 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 53-57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21144 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 53-57 kg 1gold GAJINOV NATALIJA ASKER TKD  NORWAY
        21144 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 53-57 kg 2silver NILSEN MICHELLE ALEXANDRA TROMSØ TKD  NORWAY
        21144 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 53-57 kg 3bronze KRISTOFFERSEN MARGRETHE SOFIE LAKSELV TKD  NORWAY
21145 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21145 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg 1gold KINSARVIK SIGRID BERGEN TKD  NORWAY
        21145 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg 2silver ERDMANN AURORA L. SANDEFJORD TKD  NORWAY
        21145 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg 3bronze MYRHAUG LISBETH VÆRNES TKD  NORWAY
21148 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup +61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21148 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup +61 kg 1gold SANDVIK TUVA NÆRUP TRONDHEIM TKD  NORWAY
21170 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan -49 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21170 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan -49 kg 1gold PEDERSEN KRISTINE MANNDALEN UIL TKD  NORWAY
21173 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 49-53 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21173 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 49-53 kg 1gold FISKE HEIDI SURNADAL TKD  NORWAY
        21173 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 49-53 kg 2silver JENSTAD LONE RØYKEN TKD  NORWAY
21175 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21175 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg 1gold VASSENG BERET- OLEA MOLDE TKD  NORWAY
        21175 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg 2silver ROLSTAD ALBA OSLO ØST TKD  NORWAY
        21175 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg 3bronze ASPHAUG THEA OPPDAL TKD  NORWAY
21178 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan +61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21178 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan +61 kg 1gold STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TKD  NORWAY
        21178 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan +61 kg 2silver HAUGSMARK IDA HARSTAD TKD  NORWAY
        21178 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan +61 kg 3bronze HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TKD  NORWAY
21240 Dame Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
21240 Dame Jr. Mønster 2-1 Gup 1gold GAJINOV NATALIJA ASKER TKD  NORWAY
        21240 Dame Jr. Mønster 2-1 Gup 2silver BOLDT EMMA TØNSBERG TKD  NORWAY
        21240 Dame Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze RAAEN ULRIKKE GJERNES VÆRNES TKD  NORWAY
        21240 Dame Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze TRUJILLO DANIELA BERG RØYKEN TKD  NORWAY
21251 Dame Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
21251 Dame Jr. Mønster 1-3 Dan 1gold VASSENG BERET- OLEA MOLDE TKD  NORWAY
        21251 Dame Jr. Mønster 1-3 Dan 2silver JENSTAD LONE RØYKEN TKD  NORWAY
        21251 Dame Jr. Mønster 1-3 Dan 3bronze ROLSTAD ALBA OSLO ØST TKD  NORWAY
        21251 Dame Jr. Mønster 1-3 Dan 3bronze FISKE HEIDI SURNADAL TKD  NORWAY
21470 Dame Yngre Jr. & Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
21470 Dame Yngre Jr. & Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 1gold HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TKD  NORWAY
        21470 Dame Yngre Jr. & Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 2silver ROLSTAD ALBA OSLO ØST TKD  NORWAY
        21470 Dame Yngre Jr. & Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 3bronze HAUGSMARK IDA HARSTAD TKD  NORWAY
22145 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22145 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg 1gold AKSELSEN RIKKE GREVE RØYKEN TKD  NORWAY
22146 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 61-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22146 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 61-65 kg 1gold KURSETH ELINE SOTRA TKD  NORWAY
22147 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22147 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup +65 kg 1gold TALSETH CONSTANCE SETERMOEN TKD  NORWAY
22170 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan -53 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22170 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan -53 kg 1gold STRØMMAN IDA AMANDA OS TKD  NORWAY
22175 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22175 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg 1gold BIRKELAND HEDDA RØYKEN TKD  NORWAY
        22175 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg 2silver HINA ARIZA FANA TKD  NORWAY
        22175 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg 3bronze HAMRE-HIGRAFF ELINE ASKØY TKD  NORWAY
22176 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 61-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22176 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 61-65 kg 1gold BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL TKD  NORWAY
        22176 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 61-65 kg 2silver AYALA-TRUILLJO LUNA-SILVANA ÅL IL TKD  NORWAY
        22176 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 61-65 kg 3bronze SANDSTÅ ANASTASIA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        22176 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 61-65 kg 3bronze DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM TKD  NORWAY
22177 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22177 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +65 kg 1gold LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM TKD  NORWAY
        22177 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +65 kg 2silver HAGA SUSANNE BRYNE TKD  NORWAY
        22177 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +65 kg 3bronze STRANDSKOG FRØYA TØNSBERG TKD  NORWAY
        22177 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +65 kg 3bronze KROSSER HELENE LIER TKD  NORWAY
22240 Dame Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
22240 Dame Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup 1gold WIK PIA SALTEN TKD  NORWAY
        22240 Dame Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup 2silver WOLANIN ZUZANNA RØYKEN TKD  NORWAY
        22240 Dame Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze AKSELSEN RIKKE GREVE RØYKEN TKD  NORWAY
        22240 Dame Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup 3bronze ØYDVIN MÆHRE ADA VÆRNES TKD  NORWAY
22251 Dame Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
22251 Dame Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan 1gold AYALA-TRUILLJO LUNA-SILVANA ÅL IL TKD  NORWAY
        22251 Dame Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan 2silver SVENDSEN THEA KRISTINE HOLM BERGEN TKD  NORWAY
        22251 Dame Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan 3bronze PEDERSEN ANTONE MANNDALEN UIL TKD  NORWAY
        22251 Dame Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan 3bronze LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM TKD  NORWAY
22470 Dame Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
22470 Dame Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 1gold AYALA-TRUILLJO LUNA-SILVANA ÅL IL TKD  NORWAY
        22470 Dame Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 2silver SANDSTÅ ANASTASIA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        22470 Dame Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan 3bronze SVENDSEN THEA KRISTINE HOLM BERGEN TKD  NORWAY
25150 Dame Sr. Sparring 2-1 Gup -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25150 Dame Sr. Sparring 2-1 Gup -70 kg 1gold STOLARCZYK MONIKA HADSEL TKD  NORWAY
        25150 Dame Sr. Sparring 2-1 Gup -70 kg 2silver LØVSCHALL NATALIA KUDLACZ RØYKEN TKD  NORWAY
        25150 Dame Sr. Sparring 2-1 Gup -70 kg 3bronze JOHNSGÅRD KARIN SURNADAL TKD  NORWAY
25157 Dame Sr. Sparring 2-1 Gup +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25157 Dame Sr. Sparring 2-1 Gup +75 kg 1gold ØVRETVEIT MADELEINE SANDEFJORD TKD  NORWAY
25180 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25180 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan -55 kg 1gold OLSEN SAJANE KARINA TROMSØ TKD  NORWAY
        25180 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan -55 kg 2silver OLSEN CELINE CHRISTENSEN OSLO ØST TKD  NORWAY
        25180 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan -55 kg 3bronze GRØNBERG MIRIAM BERGEN TKD  NORWAY
        25180 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan -55 kg 3bronze LUND INE-DESIRÉE BERGEN TKD  NORWAY
25183 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 55-60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25183 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 55-60 kg 1gold SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM TKD  NORWAY
        25183 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 55-60 kg 2silver NORHEIM ANITA FANA TKD  NORWAY
        25183 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 55-60 kg 3bronze HOLTEN TINA KATRIN TRONDHEIM TKD  NORWAY
25184 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25184 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 60-65 kg 1gold HOLE ANN LINNEA BERGEN TKD  NORWAY
25185 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 65-70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25185 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 65-70 kg 1gold MEDIN NANNA BREKKE OSLO ØST TKD  NORWAY
        25185 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 65-70 kg 2silver BJØRVIK TIRILL SOTRA TKD  NORWAY
25186 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 70-75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25186 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 70-75 kg 1gold KVARAN NORA BAUDOUIN LIE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        25186 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 70-75 kg 2silver HANSEN MINA BRATTERUD TROMSØ TKD  NORWAY
25187 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25187 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan +75 kg 1gold SEMB HELENE TRONDHEIM TKD  NORWAY
25240 Dame Sr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
25240 Dame Sr. Mønster 2-1 Gup 1gold BLEGEN MARTE ARENDAL TKD  NORWAY
        25240 Dame Sr. Mønster 2-1 Gup 2silver STOLARCZYK MONIKA HADSEL TKD  NORWAY
        25240 Dame Sr. Mønster 2-1 Gup 3bronze LØVSCHALL NATALIA KUDLACZ RØYKEN TKD  NORWAY
        25240 Dame Sr. Mønster 2-1 Gup 3bronze ØVRETVEIT MADELEINE SANDEFJORD TKD  NORWAY
25250 Dame Sr. Mønster 1 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
25250 Dame Sr. Mønster 1 Dan 1gold ANDRESEN ANNE MARIA BERGEN TKD  NORWAY
        25250 Dame Sr. Mønster 1 Dan 2silver GRAVVOLD UNA LANGELAND SURNADAL TKD  NORWAY
        25250 Dame Sr. Mønster 1 Dan 3bronze ØDEGÅRD SARA TROMSØ TKD  NORWAY
        25250 Dame Sr. Mønster 1 Dan 3bronze BREIVIK JOSEFINE TROMSØ TKD  NORWAY
25260 Dame Sr. Mønster 2 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
25260 Dame Sr. Mønster 2 Dan 1gold SÆTHER DANIESE FRØYA OG HITRA TKD  NORWAY
        25260 Dame Sr. Mønster 2 Dan 2silver ØEN LI SELMA ÅL IL TKD  NORWAY
        25260 Dame Sr. Mønster 2 Dan 3bronze OLSEN CELINE CHRISTENSEN OSLO ØST TKD  NORWAY
        25260 Dame Sr. Mønster 2 Dan 3bronze HOLE ANN LINNEA BERGEN TKD  NORWAY
25271 Dame Sr. Mønster 3-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
25271 Dame Sr. Mønster 3-6 Dan 1gold HOLTEN TINA KATRIN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        25271 Dame Sr. Mønster 3-6 Dan 2silver LIND MADELEINE BERGEN TKD  NORWAY
        25271 Dame Sr. Mønster 3-6 Dan 3bronze MILLER HANNA VICTORIA BERGEN TKD  NORWAY
        25271 Dame Sr. Mønster 3-6 Dan 3bronze MEDIN NANNA BREKKE OSLO ØST TKD  NORWAY
27150 Dame Veteran Sparring 2-1 Gup -67 kg
Categories Rank Name   Club Country    
27150 Dame Veteran Sparring 2-1 Gup -67 kg 1gold GOMES DA SILVA DANIELA MOSS TKD  NORWAY
27154 Dame Veteran Sparring 2-1 Gup +74 kg
Categories Rank Name   Club Country    
27154 Dame Veteran Sparring 2-1 Gup +74 kg 1gold POWER CAROLINE SYNNØVE BERGEN TKD  NORWAY
27180 Dame Veteran Sparring 1-6 Dan -67 kg
Categories Rank Name   Club Country    
27180 Dame Veteran Sparring 1-6 Dan -67 kg 1gold STENDAL PORNPIMOL GAULDAL TKD  NORWAY
        27180 Dame Veteran Sparring 1-6 Dan -67 kg 2silver MONGE GERD KRISTIN OS TKD  NORWAY
        27180 Dame Veteran Sparring 1-6 Dan -67 kg 3bronze RINGBU TORIL HELENE ALTA TKD  NORWAY
27183 Dame Veteran Sparring 1-6 Dan 67-74 kg
Categories Rank Name   Club Country    
27183 Dame Veteran Sparring 1-6 Dan 67-74 kg 1gold JORDAL ANN-ELISE O. BERGEN TKD  NORWAY
27240 Dame Veteran Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
27240 Dame Veteran Mønster 2-1 Gup 1gold DRAGLAND MAJA WILHELMINA OSLO ØST TKD  NORWAY
        27240 Dame Veteran Mønster 2-1 Gup 2silver BAKKEN ANNA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        27240 Dame Veteran Mønster 2-1 Gup 3bronze ELLINGSEN CATHRINE FLO BERGEN TKD  NORWAY
        27240 Dame Veteran Mønster 2-1 Gup 3bronze OSMUNDSEN TONJE NORDLINDER ARENDAL TKD  NORWAY
27252 Dame Veteran Mønster 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
27252 Dame Veteran Mønster 1-6 Dan 1gold RINGBU TORIL HELENE ALTA TKD  NORWAY
        27252 Dame Veteran Mønster 1-6 Dan 2silver LIE MARIANNE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        27252 Dame Veteran Mønster 1-6 Dan 3bronze KJØSNES TORILL SLIND SELBU TKD  NORWAY
        27252 Dame Veteran Mønster 1-6 Dan 3bronze SLETNER SIGRUN SELBU TKD  NORWAY
28390 Dame Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
28390 Dame Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan 1gold MEDIN NANNA BREKKE OSLO ØST TKD  NORWAY
        28390 Dame Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan 2silver SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM TKD  NORWAY
        28390 Dame Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan 3bronze LUNDAGER LINN ANITA TRONDHEIM TKD  NORWAY
28480 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
28480 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan 1gold HOLE ANN LINNEA BERGEN TKD  NORWAY
        28480 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan 2silver ANDERSSON EMILIE OSLO ØST TKD  NORWAY
        28480 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan 3bronze MEDIN NANNA BREKKE OSLO ØST TKD  NORWAY
58552 Sr./Veteran Trad.Sparring 1-4 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
58552 Sr./Veteran Trad.Sparring 1-4 Dan 1gold SURNADAL NTN TAEKWON-DO KLUBB SURNADAL TKD  NORWAY
59551 Alle Jr. Trad.Sparring 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
59551 Alle Jr. Trad.Sparring 1-3 Dan 1gold BERGEN NTN TAE KWON-DO KLUBB BERGEN TKD  NORWAY
        59551 Alle Jr. Trad.Sparring 1-3 Dan 2silver MOLDE TAEKWON-DO KLUBB MOLDE TKD  NORWAY
        59551 Alle Jr. Trad.Sparring 1-3 Dan 3bronze RØYKEN NTN TAEKWONDO KLUBB RØYKEN TKD  NORWAY
61100 Herre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
61100 Herre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 1gold TEAM NORDVEST REGION NORDVEST  NORWAY
        61100 Herre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 2silver TEAM NORD REGION NORD  NORWAY
        61100 Herre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 3bronze TEAM B EAST REGION ØST  NORWAY
62100 Herre Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
62100 Herre Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 1gold TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
        62100 Herre Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 2silver TEAM B EAST REGION ØST  NORWAY
        62100 Herre Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 3bronze TEAM WEST 2 REGION VEST  NORWAY
65180 Herre Sr. Lag Sparring 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
65180 Herre Sr. Lag Sparring 1-6 Dan 1gold TEAM TRØNDELAG REGION TRØNDELAG  NORWAY
        65180 Herre Sr. Lag Sparring 1-6 Dan 2silver TEAM NORD REGION NORD  NORWAY
        65180 Herre Sr. Lag Sparring 1-6 Dan 3bronze TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
68290 Herre Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
68290 Herre Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan 1gold TEAM WEST REGION VEST  NORWAY
69200 Herre Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
69200 Herre Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan 1gold TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
        69200 Herre Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan 2silver TEAM TRØNDELAG 2 REGION TRØNDELAG  NORWAY
        69200 Herre Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan 3bronze TEAM B EAST 2 REGION ØST  NORWAY
        69200 Herre Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan 3bronze TEAM WEST 2 REGION VEST  NORWAY
72100 Dame Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
72100 Dame Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 1gold TEAM TRØNDELAG REGION TRØNDELAG  NORWAY
        72100 Dame Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 2silver TEAM B EAST REGION ØST  NORWAY
        72100 Dame Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 3bronze TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
75180 Dame Sr. Lag Sparring 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
75180 Dame Sr. Lag Sparring 1-6 Dan 1gold TEAM TRØNDELAG REGION TRØNDELAG  NORWAY
        75180 Dame Sr. Lag Sparring 1-6 Dan 2silver TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
        75180 Dame Sr. Lag Sparring 1-6 Dan 3bronze TEAM B EAST REGION ØST  NORWAY
78290 Dame Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
78290 Dame Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan 1gold TEAM WEST REGION VEST  NORWAY
        78290 Dame Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan 2silver TEAM WEST 2 REGION VEST  NORWAY
        78290 Dame Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan 3bronze TEAM TRØNDELAG REGION TRØNDELAG  NORWAY
79200 Dame Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
79200 Dame Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan 1gold TEAM WEST 1 REGION VEST  NORWAY
        79200 Dame Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan 2silver TEAM B EAST 2 REGION ØST  NORWAY
        79200 Dame Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan 3bronze TEAM B EAST 1 REGION ØST  NORWAY
        79200 Dame Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan 3bronze TEAM TRØNDELAG 2 REGION TRØNDELAG  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-04 18:51:59 CET +01:00)