Results
 
TAEKWON-DO ITF - Midt-Norsk Mesterskap 3/2022 - Trondheim - Results  print this site
 Search:
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm 1gold LYNMO ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm 2silver KONGSHAUG-YRI JØRGEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm 3bronze ELDEN HUSTAD MAGNUS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm 1gold RYSGÅRD LEANDER EMIEL ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm 2silver BERGERSEN MOEN FREDRIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm 3bronze OLSEN DANIEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm 4 SUNDE NICOLAI FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm 1gold HOFSØY BENJAMIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm 2silver HELSETH BIRK VILJAR ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm 3bronze VOLLAN BÆVRE ADRIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm 3bronze DANIELSEN JOHAN KJESTVEIT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm 5 CAIN JAMIE OLAV ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm 5 WHITE THOMAS OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm 5 MILTON-JONES ODDMUND TUDOR SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm 5 GJØSUND EIKEN JOHANNES ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm 9 STENDAL SEAN ERIC GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm 9 HAUKÅS MAGNUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm 9 BJØRNMELEN JACKIE LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 1gold VALDERHAUG KIAN ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 2silver AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 3bronze KJØLSØ TOBIAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 3bronze NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 5 GAUSTAD ESPEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 5 ØHLÉN HÅKON MOTRØEN SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 5 ULVUND INGVAR SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 5 KVANDE GRAVVOLD LARS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 9 NILSEN KAY STEFAN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 9 ALBERTSEN DANIEL ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 9 ULVUND MARTIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 9 STUVLAND BRAGE WIIG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 9 THYVE OLIVER OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 9 RØDAL-TVEIT MARTINUS ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 9 LYNGSTAD SANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm 9 EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13073 Herre Jr.-1 Sparring 1-3 Dan Alle
Categories Rank Name   Club Country    
13073 Herre Jr.-1 Sparring 1-3 Dan Alle 1gold DØRUM EDVIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13073 Herre Jr.-1 Sparring 1-3 Dan Alle 2silver EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13073 Herre Jr.-1 Sparring 1-3 Dan Alle 3bronze TRONSGÅRD TRYM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13073 Herre Jr.-1 Sparring 1-3 Dan Alle 4 KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13073 Herre Jr.-1 Sparring 1-3 Dan Alle 5 SPAETE THOR SANDER FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup 1gold LYNMO ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup 2silver OLSEN DANIEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 1gold NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 2silver RØDAL-TVEIT MARTINUS ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 3bronze HOVLANDSVÅG JO HOSETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 3bronze KJØLSØ TOBIAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 5 HÖRNQVIST SMITH NICHOLAS GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 5 ULVUND MARTIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 5 GAUSTAD ESPEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 5 ØHLÉN HÅKON MOTRØEN SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 VALDERHAUG KIAN ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 MILTON-JONES ODDMUND TUDOR SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 GJØSUND EIKEN JOHANNES ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 STENDAL SEAN ERIC GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 BRUBAK EIVIND KJØLSØ MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 IVANGEN-HAGEDAL OSCAR SHUPAVU TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 ULVUND INGVAR SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 THYVE OLIVER OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 KVANDE GRAVVOLD LARS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 WHITE THOMAS OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 BJØRNMELEN JACKIE LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 HAUKÅS MAGNUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 SKJOETSKIFT ZAHL FELIX ANDRE FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 VOLLAN BÆVRE ADRIAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 BREKKE SINDRE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 HOFSØY BENJAMIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 ALBERTSEN DANIEL ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 HELSETH BIRK VILJAR ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 LYNGSTAD SANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13251 Herre Jr.-1 Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
13251 Herre Jr.-1 Mønster 1-3 Dan 1gold EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13251 Herre Jr.-1 Mønster 1-3 Dan 2silver GUILLEN CARLOS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13251 Herre Jr.-1 Mønster 1-3 Dan 3bronze GRØNLIEN-BUSCHMANN OLE AUGUST TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13251 Herre Jr.-1 Mønster 1-3 Dan 4 KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13251 Herre Jr.-1 Mønster 1-3 Dan 5 SPAETE THOR SANDER FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14141 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14141 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup -70 kg 1gold HAMMERSTRØM ULRIK VATN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup -70 kg 2silver SELAND TORMOD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup -70 kg 3bronze WASSMO KNUT NONSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup -70 kg 4 LYSØ ANDREAS HYBERTSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup -70 kg 5 COLUMBUS JONAH LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup -70 kg 5 VALDERHAUG ROBIN ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg 1gold FLAA ODIN INNERDAL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg 2silver LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg 1gold LANDE ANDREAS NILSSEN ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg 2silver SOLLI ÅSMUND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg 3bronze BJERKAN EMIL MARIUS MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg 1gold WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg 2silver NORHEIM EIRIK VIKEBAKK ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg 3bronze ALMAAS LEANDER RØSJØ FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg 4 KIYANI ZANIAR MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
Categories Rank Name   Club Country    
14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup 1gold LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup 2silver VALDERHAUG ROBIN ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup 3bronze FLAA ODIN INNERDAL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup 3bronze HAMMERSTRØM ULRIK VATN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup 5 SELAND TORMOD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup 5 LYSØ ANDREAS HYBERTSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup 5 COLUMBUS JONAH LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup 5 VETVIK KVALVÅG ELIAS HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup 9 WASSMO KNUT NONSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 1gold KIYANI ZANIAR MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 2silver SOLLI ÅSMUND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 3bronze HANSEN MAGNUS LYSÅ TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 4 NORHEIM EIRIK VIKEBAKK ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 5 ALMAAS LEANDER RØSJØ FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 5 BJERKAN EMIL MARIUS MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15145 Herre Sr. Sparring Alle Gup -75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15145 Herre Sr. Sparring Alle Gup -75 kg 1gold CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15145 Herre Sr. Sparring Alle Gup -75 kg 2silver VŨ HUY ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15145 Herre Sr. Sparring Alle Gup -75 kg 3bronze DULAK SZYMON RYSZARD ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +75 kg 1gold KARLSEN BENJAMIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +75 kg 2silver WÅGBØ ROY-ARNE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +75 kg 3bronze DAMHAUG GANGÅSSÆTER ALEKSANDER FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +75 kg 4 FLAATA THOMAS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
15170 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15170 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -69 kg 1gold EL-AGROUDI TAREK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15170 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -69 kg 2silver NUTUDAL ADRIAN LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15170 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -69 kg 3bronze PARADINA DANIEL MØRCK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        15170 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -69 kg 4 STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15170 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -69 kg 5 NUTUDAL ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15170 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -69 kg 5 HASSANIPOUR DANIEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15179 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15179 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +69 kg 1gold STIGE DAVID MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15179 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +69 kg 2silver GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15179 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +69 kg 5 LØKKEN SKAANES MARTIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 1gold STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 2silver GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 3bronze BERG MARTIN ALEKSANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 3bronze STIGE DAVID MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 5 EL-AGROUDI TAREK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 5 BRATTSET EIVIND GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 5 KJØLSØ ROAR VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 5 SCHEI RÅG DYRNES SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 9 NUTUDAL ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 9 PARADINA DANIEL MØRCK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 9 NUTUDAL ADRIAN LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan 9 EIDE SIVERT LEIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
17145 Herre Veteran Sparring Alle Gup +84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17145 Herre Veteran Sparring Alle Gup +84 kg 1gold LEERGAARD TRYGVE ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17145 Herre Veteran Sparring Alle Gup +84 kg 2silver OLDERVIK STIG SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        17145 Herre Veteran Sparring Alle Gup +84 kg 3bronze NILSEN FRODE FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17145 Herre Veteran Sparring Alle Gup +84 kg 4 EIKEN TOR-ANDRÉ ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan 1gold BARLAND RUNE T. SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan 2silver BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup 1gold DULAK BARTLOMIEJ ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup 2silver WÅGBØ ROY-ARNE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup 3bronze LEERGAARD TRYGVE ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 1gold CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 2silver OLDERVIK STIG SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 3bronze DULAK SZYMON RYSZARD ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 4 FRENGSTAD MIKKEL EVALD HANNESØND TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 5 FLAATA THOMAS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 5 KARLSEN BENJAMIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
18490 Herre Sr Spes.Tek. Alle Grader
Categories Rank Name   Club Country    
18490 Herre Sr Spes.Tek. Alle Grader 1gold GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18491 Herre Veteran Spes.Tek. Alle Grader
Categories Rank Name   Club Country    
18491 Herre Veteran Spes.Tek. Alle Grader 1gold BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
19490 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
19490 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader -165 cm 1gold TRONSGÅRD TRYM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
19491 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
19491 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader +165 cm 1gold WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23013 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup Alle
Categories Rank Name   Club Country    
23013 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup Alle 1gold OTHELIE VOLD MIRIAM MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23013 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup Alle 2silver FORSET SUNDLISÆTER ANNA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23013 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup Alle 3bronze CHIAPPA EMMA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23013 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup Alle 4 PEDERSEN SANNA MOE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23013 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup Alle 5 ØIEN NINA KRISTIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm 1gold ELDEN HUSTAD MALIN LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm 2silver BJERKAN MIA SOFIE MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm 3bronze NDUTA HALLEM OTELIA LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm 1gold REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm 2silver ARO SAGA CHRISTENSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm 3bronze GJERSVIK ARINA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm 3bronze JØRGENSEN PERNILLE OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm 5 SCHAUER SOPHIE CHARLOTTE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm 5 LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm 5 KIRKEBY ALICA MALVIK NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm 5 STØRSETH MATHEA TESSEM TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm 9 STAMNES ISDAHL EMELI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23072 Dame Jr.-1 Sparring 1-3 Dan +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23072 Dame Jr.-1 Sparring 1-3 Dan +160 cm 1gold STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23072 Dame Jr.-1 Sparring 1-3 Dan +160 cm 2silver LINN-VALDOR MARTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23072 Dame Jr.-1 Sparring 1-3 Dan +160 cm 3bronze SIVERTSEN IDA C. BOLSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23072 Dame Jr.-1 Sparring 1-3 Dan +160 cm 4 JAKOBSEN AURORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup 1gold OTHELIE VOLD MIRIAM MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup 2silver FORSET SUNDLISÆTER ANNA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup 3bronze CHIAPPA EMMA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup 4 ØIEN NINA KRISTIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup 5 GUSTAD STRØM INGRID LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup 5 LINDSET RIKKE LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 1gold SAGEN LEA ALICE MALVIK NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 2silver STØRSETH MATHEA TESSEM TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 3bronze SCHJØDT ERIKA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 3bronze HVITSTEIN MARIE FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 5 BJERKAN MIA SOFIE MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 5 BARLAND ELLEN SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 5 LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 5 DALSHVEEN RAGNHILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 IVANGEN-HAGEDAL OONAGH U TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 GJERSVIK ARINA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 STAMNES ISDAHL EMELI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 HASSELBERG MAJA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 ARO SAGA CHRISTENSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 SCHAUER SOPHIE CHARLOTTE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 JØRGENSEN PERNILLE OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 9 REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup 17 MONSEN MALIN FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
23251 Dame Jr.-1 Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
23251 Dame Jr.-1 Mønster 1-3 Dan 1gold STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23251 Dame Jr.-1 Mønster 1-3 Dan 2silver FOSSDAL LINA RØE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23251 Dame Jr.-1 Mønster 1-3 Dan 3bronze LINN-VALDOR MARTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23251 Dame Jr.-1 Mønster 1-3 Dan 4 EGGEREIDE GURO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23251 Dame Jr.-1 Mønster 1-3 Dan 5 JAKOBSEN AURORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23251 Dame Jr.-1 Mønster 1-3 Dan 5 SIVERTSEN IDA C. BOLSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24147 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup -65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24147 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup -65 kg 1gold SUNDE SAMANTHA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24147 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup -65 kg 2silver SANDVIK TUVA NÆRUP TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24147 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup -65 kg 3bronze MYRHAUG LISBETH VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24147 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup -65 kg 3bronze REZAI MOBINA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        24147 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup -65 kg 5 ØYDVIN MÆHRE ADA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24147 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup -65 kg 5 RAAEN ULRIKKE GJERNES VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24147 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup -65 kg 5 ERSTAD MALIN GIKLING SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24147 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup -65 kg 5 ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup +60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup +60 kg 1gold JOHNSGÅRD KARIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup +60 kg 2silver BRASTAD VICKY-LYNN SPENCER HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24171 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24171 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg 1gold VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24171 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg 2silver FISKE HEIDI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24171 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg 3bronze ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24178 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24178 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +61 kg 1gold LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24178 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +61 kg 2silver BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24178 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +61 kg 3bronze DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24178 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +61 kg 4 IDSØ IDUNN AUSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup 1gold MYRHAUG LISBETH VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup 2silver REZAI MOBINA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup 3bronze SANDVIK TUVA NÆRUP TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup 4 RAAEN ULRIKKE GJERNES VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup 5 ØYDVIN MÆHRE ADA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup 5 SUNDE SAMANTHA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup 5 ERSTAD MALIN GIKLING SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 1gold FISKE HEIDI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 2silver LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 3bronze VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 3bronze BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 5 DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 5 IDSØ IDUNN AUSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 5 RASMUSSEN LINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 5 STAVRUM RIKKE MARII TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 9 LØVSETH KAROLINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan 9 ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
25178 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25178 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +65 kg 1gold SEMB HELENE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25178 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +65 kg 2silver LARSEN TINA SOFIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
25251 Dame Sr. Mønster 1-4 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
25251 Dame Sr. Mønster 1-4 Dan 1gold SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-4 Dan 2silver HOLTEN TINA KATRIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-4 Dan 3bronze SEMB HELENE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-4 Dan 4 LARSEN TINA SOFIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-4 Dan 5 KNARVIK SOLVEIG SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-4 Dan 5 GRAVVOLD UNA LANGELAND SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan 1gold STEINKJER AUD-ELI VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan 2silver KJØSNES TORILL SLIND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup 1gold GJENGÅR ANNIKEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup 2silver SANDVIK INGRID SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 1gold JOHNSGÅRD KARIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 2silver RØDSJØ ANNE ÅSHILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 3bronze NESSE GRETE AGATHE MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 3bronze BAKKEN ANNA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 5 FOSSDAL ANITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 5 VALDERHAUG MARIANN ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 5 FØRELAND TRINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 5 BRASTAD VICKY-LYNN SPENCER HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup 9 SELAND GRY TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
28490 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. Alle Grader
Categories Rank Name   Club Country    
28490 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. Alle Grader 1gold JOHNSGÅRD KARIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
29490 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader -160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
29490 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader -160 cm 1gold NDUTA HALLEM OTELIA LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
29491 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
29491 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader +160 cm 1gold ERSTAD MALIN GIKLING SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-11-27 03:32:03 CET +01:00)