Results
 
Taekwon-do ITF - MIDT-NORSK MESTERSKAP 1/2023- TRONDHEIM - Results  print this site
 Search:
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
1
KONGSHAUG-YRI JØRGEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
2
KVARME LUCAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
1
RANDEN TOR EINAR GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
2
WAHL SIMEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
3
HAGERUP WILLIAM MOEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
1
VALDERHAUG KIAN EMIL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
2
KJØLSØ TOBIAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
3
AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
3
NORDAL MAGNUS FRIELE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
5
KLÜVER KASPER DIMMEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
5
DRAGSNES JULIAN STRAND TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
5
GJERDSBAKK SIGVE HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
5
MOEN FREDRIK BERGERSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
9
HAUG OLIVER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
9
GRØNMO MAGNUS JOHNSEN STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
9
KVERNBERG THEODOR INGEBRIGTSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
9
SKJOETSKIFT ZAHL FELIX ANDRE FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
9
THYVE OLIVER OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
9
HAVNES DE JONG NOAH JOHANNES HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
9
ENGE SONDRE BREVIK KLÆBU NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
9
GARTHE FREDRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
17
ANABTAWI HAZEN ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
17
STUVLAND BRAGE WIIG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
17
ALBERTSEN DANIEL ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
17
DANIELSEN JOHAN KJESTVEIT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
17
EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
1
AUSTAD MELVIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
2
MYRHAUG ANDERS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
3
PAASCHE JØRGEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
3
HOEL PETTER GODØ STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
5
RØV ALEXANDER HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
5
ASFADAY SALMAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
5
WHITE THOMAS OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
5
IVERSEN TRYGVE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
9
KVARSNES THEODOR FUGLEDAL ÅNDALSNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
9
KANAT-GUNAYDIN DEMIR TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
9
MILTON-JONES ODDMUND TUDOR SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
9
PAJEVSKI DAWID ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
9
GJØNNES KEVIN BERGIN ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
9
HILLESTAD HENRIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
9
KARLSEN HERMANN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup / 1-3 Dan -165 cm
9
CAINE JAIME OLAV ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
1
RANDEN TOR EINAR GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
2
WAHL SIMEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
3
ELVEBAKK EVEN NIKOLAI BJØRNBETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
4
KVARME LUCAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
HAGERUP WILLIAM MOEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
WINUM PEDERSBORG LINUS GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
1
KJØLSØ TOBIAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
2
STENDAL SEAN ERIC GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
3
ALBERTSEN DANIEL ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
3
RØDAL-TVEIT MARTINUS ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
PAJEVSKI DAWID ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
HOEL PETTER GODØ STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
GJERDSBAKK SIGVE HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
HAVNES DE JONG NOAH JOHANNES HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
VALDERHAUG KIAN EMIL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
THYVE OLIVER OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
HAUG OLIVER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
AUSTAD MELVIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
MOEN FREDRIK BERGERSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
HOVLANDSVÅG JO HOSETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
WHITE THOMAS OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
IVERSEN TRYGVE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
DANIELSEN JOHAN KJESTVEIT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
KANAT-GUNAYDIN DEMIR TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
BREKKE SINDRE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
SKJOETSKIFT ZAHL FELIX ANDRE FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
GJØNNES KEVIN BERGIN ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
GARTHE FREDRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
RØV ALEXANDER HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
KVARSNES THEODOR FUGLEDAL ÅNDALSNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
KVERNBERG THEODOR INGEBRIGTSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
GARSHOL EINAR INGEBERG MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
ASFADAY SALMAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
GRØNMO MAGNUS JOHNSEN STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
HÖRNQVIST SMITH NICHOLAS GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
HILLESTAD HENRIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
33
ENGE SONDRE BREVIK KLÆBU NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
1
HAMANG CONRAD CHRISTIANIA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
2
VALDERHAUG ROBIN AUGUST MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
3
BRUBAK EIVIND KJØLSØ MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
3
NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
5
KIPPERBERG ERLING STENEVIK ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
5
HYBERTSEN LYSØ ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
5
NILSEN KAY STEFAN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
5
DYRHAUG LEANDER MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
9
THORBJØRNSEN MARIO HERVIK MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
9
HOFSØY BENJAMIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -75 kg
9
NEGAARD SEBASTIAN KJØREN ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14148 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14148 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup +75 kg
1
GJERDE-VATNEHOL HAUK HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14148 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup +75 kg
2
SVEBERG JOEL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14148 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup +75 kg
3
LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14148 Herre Jr.-2 Sparring Alle Gup +75 kg
4
GAUSTAD ESPEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
1
EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
2
HOLLINGSHOLM SINDRE MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
3
MOE TEODOR STØRSETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
4
KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
5
SOLLI ÅSMUND SELBU NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
5
ROMULD MADS OLAV MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
5
VETVIK KVALVÅG ELIAS HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
1
WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
2
WEVANG KARL-HENRIK RØYKEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
3
MELKVIK JULIAN J. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
4
GRØNLIEN-BUSCHMANN OLE AUGUST TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
5
TRONSGÅRD TRYM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
5
KVARSNES ANFELDT FUGLEDAL ÅNDALSNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
5
HARR ELIAS HAUG KLÆBU NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
Categories Rank Name   Club Country    
14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
1
NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
2
HAMMERSTRØM ULRIK VATN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
3
HYBERTSEN LYSØ ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
3
VALDERHAUG ROBIN AUGUST MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
5
HAMANG CONRAD CHRISTIANIA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
5
SVEBERG JOEL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
5
GJERDE-VATNEHOL HAUK HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
5
BRUBAK EIVIND KJØLSØ MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
9
THORBJØRNSEN MARIO HERVIK MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
9
GAUSTAD ESPEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
9
ULVUND MARTIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
9
SELAND TORMOD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
9
EVHEIM PETTER ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
9
LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster Alle Gup
9
DYRHAUG LEANDER MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
1
SOLLI ÅSMUND SELBU NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
2
EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
GUILLEN CARLOS MANUEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
HANSEN MAGNUS LYSÅ TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
ROMULD MADS OLAV MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
HOLLINGSHOLM SINDRE MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
KVARSNES ANFELDT FUGLEDAL ÅNDALSNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
SELNÆS MARTIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
VETVIK KVALVÅG ELIAS HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
MELKVIK JULIAN J. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
WEVANG KARL-HENRIK RØYKEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
HARR ELIAS HAUG KLÆBU NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
TRONSGÅRD TRYM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
GRØNLIEN-BUSCHMANN OLE AUGUST TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15110 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15110 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup -69 kg
1
VŨ HUY ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15110 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup -69 kg
2
VASO LAERTIS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15110 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup -69 kg
3
DULAK BARTLOMIEJ ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +69 kg
1
KARLSEN BENJAMIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +69 kg
2
CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +69 kg
3
FLAATA THOMAS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +69 kg
4
DULAK SZYMON RYSZARD ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15149 Herre Sr. Sparring Alle Gup +69 kg
5
LERAAND ADRIAN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
1
STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
2
PARADINA DANIEL MØRCK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
15178 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15178 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
1
GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15178 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
2
YNDESTAD MATS RATVIK ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15178 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
3
NORHEIM EIRIK VIKEBAKK ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15178 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
4
STRØMME IDAR FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
1
TØNDER LARS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
2
GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
3
STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
4
KIYANI ZANIAR MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
YNDESTAD MATS RATVIK ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
PARADINA DANIEL MØRCK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
BERG MARTIN ALEKSANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
17145 Herre Veteran Sparring Alle Gup +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17145 Herre Veteran Sparring Alle Gup +75 kg
1
NILSEN FRODE FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17145 Herre Veteran Sparring Alle Gup +75 kg
2
WÆRDAHL LEIF ÅNDALSNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17145 Herre Veteran Sparring Alle Gup +75 kg
3
KRISTENSEN INGVAR MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
17174 Herre Veteran Sparring 1-3 Dan +84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17174 Herre Veteran Sparring 1-3 Dan +84 kg
1
GIMSE ANTON MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        17174 Herre Veteran Sparring 1-3 Dan +84 kg
2
KJØLSØ ROAR VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
1
KJØLSØ ROAR VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
2
BARLAND RUNE SELBU NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
3
GIMSE ANTON MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
4
SCHJETNE IVER KRISTIAN HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
5
BREKKE BORGER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
1
WÆRDAHL LEIF ÅNDALSNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
2
VŨ HUY ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
3
VASO LAERTIS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
4
DULAK BARTLOMIEJ ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
5
LERAAND ADRIAN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
1
CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
2
KARLSEN BENJAMIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
FLAATA THOMAS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
KVARSNES STIAN FUGLEDAL ÅNDALSNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
KRISTENSEN INGVAR MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
WALE ERIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
BAKKEN STIG SÆTHER NORDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
AUSTAD HENRIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
9
DULAK SZYMON RYSZARD ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18490 HERRE SR. SPES.TEK. ALLE GRADER
Categories Rank Name   Club Country    
18490 HERRE SR. SPES.TEK. ALLE GRADER
1
GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18590 Herre Veteran Spes.Tek. Alle Grader
Categories Rank Name   Club Country    
18590 Herre Veteran Spes.Tek. Alle Grader
1
GIMSE ANTON MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
19490 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
19490 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader -165 cm
1
HYBERTSEN LYSØ ANDREAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
19491 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
19491 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader +165 cm
1
WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23011 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23011 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -160 cm
1
NARASIRISAP THANNARAT GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23011 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -160 cm
2
ØIEN NINA KRISTIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23011 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -160 cm
3
SUNDE ANE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
1
OTHELIE VOLD MIRIAM MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
2
MOE PEDERSEN SANNA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
3
CHIAPPA EMMA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
4
BRUSTAD ZELIA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
1
NOROZI MAEDA ZAHAR TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
2
ASGHARI RANA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
3
SJØTRØ TUVA VENES MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23041 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm
4
ARNTSEN BYBERG ELISE VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
1
JØRGENSEN PERNILLE OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
2
STAMNES ISDAHL EMELI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
3
REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
3
HEGGEN JOHANSEN EVELINA STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
SALOMONSEN FRIDA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
REINÅS CORNELIA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
ULRIKSEN ELLINOR ALMENNING TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
GAUSTAD JUNE MISUND TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
STØRSETH MATHEA TESSEM TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
1
OTHELIE VOLD MIRIAM MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
2
CHIAPPA EMMA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
3
NARASIRISAP THANNARAT GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
3
ØIEN NINA KRISTIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
SELAND KRISTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
SKJERSLI HILMA JOHANNE FORBORD MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
SUNDE ANE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
CHELEST CHRISTINA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
1
SCHJØDT ERIKA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
2
STØRSETH MATHEA TESSEM TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
3
ASGHARI RANA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
3
REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
AKRIM SIMONE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
HALVORSEN BELINDA JAING VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
REINÅS CORNELIA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
HEGGEN JOHANSEN EVELINA STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
JØRGENSEN PERNILLE OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
STAMNES ISDAHL EMELI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
PEREZ-RØNNEBERG ERA STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
NOROZI MAEDA ZAHAR TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
SJØTRØ TUVA VENES MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
SALOMONSEN FRIDA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
HALLE VANJA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
RØE FOSSDAL HILDA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
GAUSTAD JUNE MISUND TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
ARNTSEN BYBERG ELISE VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
KVALVAAG MARTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23231 Dame Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
17
DALSHVEEN RAGNHILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24148 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup +56 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24148 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup +56 kg
1
REZAI MOBINA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        24148 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup +56 kg
2
MYRHAUG LISBETH VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24148 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup +56 kg
3
NORDLUND NATHALIE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24148 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup +56 kg
4
NOROZI SANI-E-ZAHRA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24148 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup +56 kg
5
FORSET SUNDLISÆTER ANNA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        24148 Dame Jr.-2 Sparring Alle Gup +56 kg
5
LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
1
ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
2
RASMUSSEN LINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
3
VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24232 Dame Jr.-2 Mønster Alle Gup
Categories Rank Name   Club Country    
24232 Dame Jr.-2 Mønster Alle Gup
1
REZAI MOBINA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        24232 Dame Jr.-2 Mønster Alle Gup
2
MYRHAUG LISBETH VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24232 Dame Jr.-2 Mønster Alle Gup
3
FORSET SUNDLISÆTER ANNA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        24232 Dame Jr.-2 Mønster Alle Gup
4
ANABTAWI LEEN ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24232 Dame Jr.-2 Mønster Alle Gup
5
NORDLUND NATHALIE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24232 Dame Jr.-2 Mønster Alle Gup
5
NOROZI SANI-E-ZAHRA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24232 Dame Jr.-2 Mønster Alle Gup
5
LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
1
FISKE HEIDI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
2
STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
FOSSDAL LINA RØE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
RASMUSSEN LINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
STAVRUM RIKKE MARII TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
EGGEREIDE GURO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
LØVSETH KAROLINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
25149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup +60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup +60 kg
1
JOHNSGÅRD KARIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        25149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup +60 kg
2
BJERKLUND DANIELA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        25149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup +60 kg
3
LOTHE MADELEN HELLERVIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup +60 kg
4
ESPEJORD KARI-HANNA ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
25175 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan -65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25175 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan -65 kg
1
RANHEIM OMENÅS EILEEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
25178 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25178 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
1
SEMB HELENE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25178 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
2
LISTHAUG JENNY TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
1
HAUKEBØ SOLVEIG MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
2
SEMB HELENE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
3
LISTHAUG JENNY TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
4
EISMA JITTE STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
5
KNARVIK SOLVEIG SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
5
BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
27115 Dame Sr./Veteran Sparring Alle Gup +60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
27115 Dame Sr./Veteran Sparring Alle Gup +60 kg
1
BELL VICTORIA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        27115 Dame Sr./Veteran Sparring Alle Gup +60 kg
2
KVARSNES KAIRITH FUGLEDAL ÅNDALSNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        27115 Dame Sr./Veteran Sparring Alle Gup +60 kg
3
JOHNSON MINA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
1
BELL VICTORIA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
2
JOHNSON MINA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
3
KVARSNES KAIRITH FUGLEDAL ÅNDALSNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
3
STROKKENES-HOLMEBUKT EMMA-CATHRIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
5
SANDVIK INGRID SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
5
MØLLENES SILJE MARI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
5
HAFSÅS ELIN ØRBORG SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
5
EKEBERG PIA KANUTTE LISETH SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
1
MO RISØY MARITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
2
JOHNSGÅRD KARIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
BJERKLUND DANIELA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
LOTHE MADELEN HELLERVIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
VALDERHAUG MARIANN MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
JURIKOVA NORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
GJENGÅR ANNIKEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
ESPEJORD KARI-HANNA ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
9
FALCH EMILIE GISKEØDEGÅRD STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
28490 Dame Sr. Spes.Tek. Alle Grader
Categories Rank Name   Club Country    
28490 Dame Sr. Spes.Tek. Alle Grader
1
BELL VICTORIA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
28590 Dame Veteran Spes.Tek. Alle Grader
Categories Rank Name   Club Country    
28590 Dame Veteran Spes.Tek. Alle Grader
1
MO RISØY MARITA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
29490 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader -160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
29490 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader -160 cm
1
PEREZ-RØNNEBERG ERA STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
29491 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
29491 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader +160 cm
1
STAVRUM RIKKE MARII TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-04-14 22:43:15 CEST +02:00)