Results
 
Taekwon-do ITF - MIDT-NORSK MESTERSKAP 2/2024- TRONDHEIM - Results  print this site
 Search:
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
1
LYNMO ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
2
ELDEN HUSTAD MAGNUS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
1
RANDEN TOR EINAR GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
2
KONGSHAUG-YRI JØRGEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
3
WAHL SIMEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
4
HAGERUP WILLIAM MOEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13043 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13043 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup -165 cm
1
AUSTAD MELVIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13043 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup -165 cm
2
PAJEWSKI DAWID ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13043 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup -165 cm
3
RISSTAD SVERRE ALEKSANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13043 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup -165 cm
4
PAASCHE JØRGEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13043 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup -165 cm
5
HAUKÅS MAGNUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup -165 cm
1
ASFADAY SALMAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup -165 cm
2
MYRHAUG ANDERS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup -165 cm
3
ROLFSEN ALEXANDER NORDHØY TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup -165 cm
4
BERGIN-GJØNNES KEVIN ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup -165 cm
5
IVERSEN TRYGVE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13044 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup -165 cm
5
KARLSEN HERMANN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13045 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup 165-171 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13045 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup 165-171 cm
1
AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13045 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup 165-171 cm
2
KVERNBERG THEODOR INGEBRIGTSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13045 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup 165-171 cm
3
HAUG OLIVER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13045 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup 165-171 cm
4
STUVLAND BRAGE WIIG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13045 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup 165-171 cm
5
ARNESEN KASPER WICKS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13045 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup 165-171 cm
5
KOTENG FELIX TORESEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13045 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup 165-171 cm
5
KLÜVER KASPER DIMMEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +165 cm
1
NORDAL MAGNUS FRIELE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +165 cm
2
MOEN FREDRIK BERGERSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +165 cm
3
HAVNES DE JONG NOAH JOHANNES HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +165 cm
4
GARSHOL EINAR INGEBERG MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +165 cm
5
RYSGÅRD LEANDER EMIEL ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13046 Herre Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +165 cm
5
OTLO ALEXANDER ARAN CHAROENSANG ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13047 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup +171 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13047 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup +171 cm
1
VALDERHAUG KIAN EMIL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13047 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup +171 cm
2
BREVIK-ENGE SONDRE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13047 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup +171 cm
5
HELL ØWRE TONY MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13047 Herre Jr.-1 Sparring 2-1 Gup +171 cm
5
KJERRINGVÅG MATHIAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
1
RANDEN TOR EINAR GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
2
HAGERUP WILLIAM MOEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
3
WAHL SIMEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
4
KVARME LUCAS A A VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
LYNMO ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
ELVEBAKK EVEN NIKOLAI BJØRNBETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
WINUM PEDERSBORG LINUS GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
1
HOVLANDSVÅG JO HOSETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
2
PAJEWSKI DAWID ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
3
HÖRNQVIST SMITH NICHOLAS GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
3
VALDERHAUG KIAN EMIL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
5
HAUG OLIVER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
5
AUSTAD MELVIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
5
WELDE OLIVER STAVHEIM MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
5
EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
KVERNBERG THEODOR INGEBRIGTSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
SKJOETSKIFT ZAHL FELIX ANDRE FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
HAUKÅS MAGNUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
BREVIK-ENGE SONDRE KLÆBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
STENDAL SEAN ERIC GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
ARNESEN KASPER WICKS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13232 Herre Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
17
PAASCHE JØRGEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
1
HAVNES DE JONG NOAH JOHANNES HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
2
IVERSEN TRYGVE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
3
RYSGÅRD LEANDER EMIEL ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
3
MOEN FREDRIK BERGERSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
5
BERGIN-GJØNNES KEVIN ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
5
OTLO ALEXANDER ARAN CHAROENSANG ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
5
HØVERSTAD SIGURD STØLEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
5
GARSHOL EINAR INGEBERG MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
9
ASFADAY SALMAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
9
KARLSEN HERMANN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13233 Herre Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
9
MYRHAUG ANDERS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14117 Herre Jr.-2 Sparring 8-5 Gup +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14117 Herre Jr.-2 Sparring 8-5 Gup +75 kg
1
SVEBERG JOEL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14117 Herre Jr.-2 Sparring 8-5 Gup +75 kg
2
ROSVOLL MARCUS GRYTVIK FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
1
THORBJØRNSEN MARIO HERVIK MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
2
HOFSØY BENJAMIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
3
LYSØ ANDREAS HYBERTSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
4
FREDHEIM ASKILD SKJERMO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14141 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -60 kg
5
DYRHAUG LEANDER MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-69 kg
1
WASSMO KNUT NONSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-69 kg
2
BRUBAK EIVIND KJØLSØ MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-69 kg
3
NILSEN KAY STEFAN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-69 kg
4
COLOMBUS JONAH LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14142 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 60-69 kg
5
NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
14146 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 70-75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14146 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 70-75 kg
1
VALDERHAUG ROBIN AUGUST MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14146 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup 70-75 kg
2
SELAND TORMOD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
1
GAUSTAD ESPEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
2
LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
3
GJERDE VATNEHOL HAUK HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14147 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +75 kg
4
HØIÅS WEHN JOACKIM HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
1
LANDE ANDREAS NILSSEN ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
2
BJERKAN EMIL MARIUS MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
3
ROMULD MADS OLAV MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
4
IVANGEN-HAGEDAL OSCAR SHUPAVU TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
5
SOLLI ÅSMUND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
5
HOLLINGSHOLM SINDRE MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
1
WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14178 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +70 kg
2
MELKVIK JULIAN J. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14211 Herre Jr.-2 Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
14211 Herre Jr.-2 Mønster 8-5 Gup
1
HOLM OLIVER KVALVIK FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14211 Herre Jr.-2 Mønster 8-5 Gup
2
ROSVOLL MARCUS GRYTVIK FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14211 Herre Jr.-2 Mønster 8-5 Gup
3
SVEBERG JOEL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
1
NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
2
SELAND TORMOD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
3
ELVHEIM PETTER ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
3
HVITSTEIN ØYVIND FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
5
DYRHAUG LEANDER MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
5
HAMMERSTRØM ULRIK VATN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
5
THORBJØRNSEN MARIO HERVIK MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
5
VALDERHAUG ROBIN AUGUST MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
9
SUMSTAD MAGNUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
9
BRUBAK EIVIND KJØLSØ MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
9
GJERDE VATNEHOL HAUK HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
9
GAUSTAD ESPEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
9
HAUGE EMILE ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
9
WASSMO KNUT NONSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
9
LYSØ ANDREAS HYBERTSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14232 Herre Jr.-2 Mønster 2-1 Gup
9
LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14233 Herre Jr.-2 Mønster 4-3 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
14233 Herre Jr.-2 Mønster 4-3 Gup
1
LYNGSTAD SANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14233 Herre Jr.-2 Mønster 4-3 Gup
2
COLOMBUS JONAH LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14252 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
14252 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
1
SOLLI ÅSMUND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14252 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
2
ROMULD MADS OLAV MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14252 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
3
MELKVIK JULIAN J. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14252 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
3
BJERKAN EMIL MARIUS MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14252 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
5
HANSEN MAGNUS LYSÅ TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14252 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
5
KULVIK THEO KJELSRUD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14252 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
5
HOLLINGSHOLM SINDRE MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14252 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
5
VETVIK KVALVÅG ELIAS HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15145 Herre Sr. Sparring 8-4 Gup -75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15145 Herre Sr. Sparring 8-4 Gup -75 kg
1
DULAK SZYMON RYSZARD ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15145 Herre Sr. Sparring 8-4 Gup -75 kg
2
DULAK BARTLOMIEJ ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15170 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15170 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -69 kg
1
SLIND ELIAS RUDI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15170 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -69 kg
2
NUTUDAL ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15170 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -69 kg
3
NUTUDAL ADRIAN LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15179 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15179 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
1
STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15179 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
2
TØNDER LARS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15179 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
3
KVALSUND JON OLAV ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15179 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
4
NORHEIM EIRIK VIKEBAKK ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15179 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
5
STRØMME IDAR FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15179 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
5
HAAHJEM BRENDEN HÅKON HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
1
TØNDER LARS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
2
STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
3
KIYANI ZANIAR MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
3
KVALSUND JON OLAV ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
HAMMERVOLD ALEKSANDER BÅRDSNES ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
HAAHJEM BRENDEN HÅKON HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
NUTUDAL ANDREAS LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
9
BERG MARTIN ALEKSANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
9
BRATTSET EIVIND GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
17140 Herre Veteran Sparring 4-1 Gup -76 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17140 Herre Veteran Sparring 4-1 Gup -76 kg
1
FREDHEIM ARNE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17140 Herre Veteran Sparring 4-1 Gup -76 kg
2
BAKKEN STIG SÆTHER NORDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
17145 Herre Veteran Sparring 6-3 Gup +84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17145 Herre Veteran Sparring 6-3 Gup +84 kg
1
ALMAAS TORGER FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        17145 Herre Veteran Sparring 6-3 Gup +84 kg
2
GIPLING-SAGFJÆRA ROBERT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
17175 Herre Veteran Sparring 1-3 Dan +80 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17175 Herre Veteran Sparring 1-3 Dan +80 kg
1
DAHLE KETIL GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17175 Herre Veteran Sparring 1-3 Dan +80 kg
2
GIMSE ANTON MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
1
BARLAND RUNE T. SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
2
GIMSE ANTON MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
1
GIPLING-SAGFJÆRA ROBERT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
2
DULAK BARTLOMIEJ ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
1
MELLINGSETER RUNE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
2
AUSTAD HENRIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
BAKKEN STIG SÆTHER NORDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
NORDVIK RONNY TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
FREDHEIM ARNE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
NORDGÅRD STIG VIDAR TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
SELAND INGE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
DULAK SZYMON RYSZARD ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18490 HERRE SR. SPES.TEK. ALLE GRADER
Categories Rank Name   Club Country    
18490 HERRE SR. SPES.TEK. ALLE GRADER
1
STRØMME IDAR FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18590 Herre Veteran Spes.Tek. Alle Grader
Categories Rank Name   Club Country    
18590 Herre Veteran Spes.Tek. Alle Grader
1
GIMSE ANTON MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
19490 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
19490 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader -165 cm
1
HOFSØY BENJAMIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
19492 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader 165-175 cm
Categories Rank Name   Club Country    
19492 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader 165-175 cm
1
THORBJØRNSEN MARIO HERVIK MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
19493 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader +175 cm
Categories Rank Name   Club Country    
19493 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader +175 cm
1
WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23011 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23011 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -160 cm
1
NARASIRISAP THANNARAT GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23011 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -160 cm
2
SUNDE ANE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
1
OTHELIE VOLD MIRIAM MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
2
CHIAPPA EMMA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +160 cm
3
MOE PEDERSEN SANNA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23043 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm -45 kg
Categories Rank Name   Club Country    
23043 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm -45 kg
1
SJØTRØ TUVA VENES MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23043 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm -45 kg
2
HASSEL CAROLINE MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23043 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm -45 kg
3
GILDE ELINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23043 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm -45 kg
4
AKRIM SIMONE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
23044 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm +45 kg
Categories Rank Name   Club Country    
23044 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm +45 kg
1
ASGHARI RANA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23044 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm +45 kg
2
ARNTSEN BYBERG ELISE VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23044 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -160 cm +45 kg
3
STENSRUD ALIDA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23073 Dame Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23073 Dame Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +160 cm
1
KOLKO JOUDI HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23073 Dame Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +160 cm
2
GAUSTAD JUNE MISUND TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23073 Dame Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +160 cm
3
SALOMONSEN FRIDA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23073 Dame Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +160 cm
4
ULRIKSEN ELLINOR ALMENNING TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23073 Dame Jr.-1 Sparring 4-3 Gup +160 cm
5
NOROZI MAEDA ZAHAR TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23074 Dame Jr.-1 Sparring 1 Gup & 1 Dan +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23074 Dame Jr.-1 Sparring 1 Gup & 1 Dan +160 cm
1
STØRSETH MATHEA TESSEM TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23074 Dame Jr.-1 Sparring 1 Gup & 1 Dan +160 cm
2
STAMNES ISDAHL EMELI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23074 Dame Jr.-1 Sparring 1 Gup & 1 Dan +160 cm
3
REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23074 Dame Jr.-1 Sparring 1 Gup & 1 Dan +160 cm
4
BJERKAN MIA SOFIE MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
1
NARASIRISAP THANNARAT GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
2
OTHELIE VOLD MIRIAM MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
3
SELAND KRISTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
3
ALHUSSEIN AZIZA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
HAUG MAIA ANDREA SANDOVAL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
CHIAPPA EMMA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
SKJERSLI HILMA JOHANNE FORBORD MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
SUNDE ANE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23211 Dame Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
9
GUSTAD STRØM INGRID LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
1
SCHJØDT ERIKA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
2
TVEIT JULIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
3
SANDBAKHEI RAGNHILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
3
STØRSETH MATHEA TESSEM TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
5
HAMNES NORA-ELISE MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
5
VÅRDAL ELENA MARIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
5
STAMNES ISDAHL EMELI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
5
ASGHARI RANA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
HAUGEN EIRIN ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
LØVDAL-BAKKEN MIA MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
AKRIM SIMONE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 2-1 Gup
9
VETTING IDA EMILIE HESTAD MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23233 Dame Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
23233 Dame Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
1
KOLKO JOUDI HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23233 Dame Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
2
NOROZI MAEDA ZAHAR TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23233 Dame Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
3
HALVORSEN BELINDA JAING VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23233 Dame Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
3
ARNTSEN BYBERG ELISE VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23233 Dame Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
5
SALOMONSEN FRIDA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23233 Dame Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
5
ARNTSEN BYBERG CELINA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23233 Dame Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
5
SJØTRØ TUVA VENES MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23233 Dame Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
5
HASSEL CAROLINE MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23233 Dame Jr.-1 Mønster 4-3 Gup
9
REINÅS CORNELIA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
1
MYRHAUG LISBETH VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
2
RAAEN ULRIKKE GJERNES VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
3
FORSET SUNDLISÆTER ANNA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
4
ELDEN HUSTAD MALIN LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
5
LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
5
REZAI MOBINA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
24188 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24188 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -69 kg
1
VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24188 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -69 kg
2
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
1
MYRHAUG LISBETH VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
2
REZAI MOBINA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
3
FORSET SUNDLISÆTER ANNA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
3
HVITSTEIN MARIE FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
ELDEN HUSTAD MALIN LEVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
RAAEN ULRIKKE GJERNES VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
NOROZI SANI-E-ZAHRA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24252 Dame Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
24252 Dame Jr. Mønster 1-3 Dan
1
VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24252 Dame Jr. Mønster 1-3 Dan
2
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24252 Dame Jr. Mønster 1-3 Dan
3
BJERKAN MIA SOFIE MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
25178 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25178 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
1
SEMB HELENE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25178 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
2
LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
1
LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
2
HAUKEBØ SOLVEIG MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
3
SEMB HELENE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
27174 Dame Veteran Sparring Rødt+Dan -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
27174 Dame Veteran Sparring Rødt+Dan -69 kg
1
HELLAND-HANSEN KRISTEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        27174 Dame Veteran Sparring Rødt+Dan -69 kg
2
LYSØ HEIDI HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        27174 Dame Veteran Sparring Rødt+Dan -69 kg
3
RØDSJØ ANNE ÅSHILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
1
BAKKEN ANNA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
2
STEINKJER AUD-ELI VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
3
LYSØ HEIDI HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
1
RISØY MARITA MO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
2
VALDERHAUG MARIANN MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
3
BERG-TESDAL ÅSHILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
3
RØDSJØ ANNE ÅSHILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
5
HELLAND-HANSEN KRISTEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
5
FORBORD LINE ELISABETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
5
GRØNLI MARIE KATRINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
5
GJENGÅR ANNIKEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
9
JURIKOVA NORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
9
ØYDVIN MÆHRE ADA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28232 Dame Sr./Veteran Mønster 6-1 Gup
9
HUNGNES BENTE MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
28590 Dame Veteran Spes.Tek. Alle Grader
Categories Rank Name   Club Country    
28590 Dame Veteran Spes.Tek. Alle Grader
1
RISØY MARITA MO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
29490 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader -160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
29490 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader -160 cm
1
GILDE ELINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
29491 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
29491 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader +160 cm
1
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-23 20:47:35 CEST +02:00)