Results
 
WUSHU - OSLO WUSHU CUP 2023 - OSLO - Results  print this site
 Search:
SANDA LETTKONTAKT JUNIOR HERRER 15-18 ÅR ÅPEN
Categories Rank Name   Club Country    
SANDA LETTKONTAKT JUNIOR HERRER 15-18 ÅR ÅPEN
1
Tollefsen Thomas Flaktveit Idrettsklubb- Wushu  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT JUNIOR HERRER 15-18 ÅR ÅPEN
2
Bigset Jonas Flaktveit Idrettsklubb- Wushu  NORWAY
        SANDA LETTKONTAKT JUNIOR HERRER 15-18 ÅR ÅPEN
3
Monclair Westrheim Jonas Flaktveit Idrettsklubb- Wushu  NORWAY
SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
SANDA LETTKONTAKT SENIOR HERRER 18-44 ÅR
1
Moseng displettkontakt Gunnar Flaktveit IK Wushu  NORWAY
TAOLU ÅPEN VÅPENFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU ÅPEN VÅPENFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
1
Iacovone Andrea Rustad Martial Arts  NORWAY 7,0
        TAOLU ÅPEN VÅPENFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
2
Messias Rex Lauvåsen Martial Arts  NORWAY 6,6
TAOLU BARNEFESTIVAL HÅNDFORM 6-10 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU BARNEFESTIVAL HÅNDFORM 6-10 ÅR
1
Bolstad Olav Svartveit Sportsklubben Djerv  NORWAY GULL
        TAOLU BARNEFESTIVAL HÅNDFORM 6-10 ÅR
2
Fryxelius Mikael Oslo Wushuklubb  NORWAY GULL
        TAOLU BARNEFESTIVAL HÅNDFORM 6-10 ÅR
3
Fryxelius Sebastian Oslo Wushuklubb  NORWAY GULL
TAOLU BARNEFESTIVAL VÅPENFORM 6-10 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU BARNEFESTIVAL VÅPENFORM 6-10 ÅR
1
Bolstad Olav Svartveit Sportsklubben Djerv  NORWAY GULL
TAOLU HÅNDFORM SENIOR KVINNER +16 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU HÅNDFORM SENIOR KVINNER +16 ÅR
1
Zvirblyte Akvile Bjørkelangen Taekwondoklubb  NORWAY 6
        TAOLU HÅNDFORM SENIOR KVINNER +16 ÅR
2
Loran Olga Rustad Martial Arts  NORWAY 5,3
        TAOLU HÅNDFORM SENIOR KVINNER +16 ÅR
3
Fryxelius Anna Oslo Wushuklubb  NORWAY 5
TAOLU MODERNE VÅPENFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU MODERNE VÅPENFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
1
Joksimovic Milos Oslo Wushuklubb  NORWAY 8,8
        TAOLU MODERNE VÅPENFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
2
Alvær Emil Aron Bjerkan Sportsklubben Djerv  NORWAY 7,4
        TAOLU MODERNE VÅPENFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
3
Myhre Thomas Oslo Wushuklubb  NORWAY 6,4
TAOLU TAIJI HÅNDFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU TAIJI HÅNDFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
1
Iacovone Andrea Rustad Martial Arts  NORWAY 7,0
        TAOLU TAIJI HÅNDFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
2
Moseng displettkontakt Gunnar Flaktveit IK Wushu  NORWAY 6,6
TAOLU YTRE HÅNDFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
Categories Rank Name   Club Country    
TAOLU YTRE HÅNDFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
1
Joksimovic Milos Oslo Wushuklubb  NORWAY 8,6
        TAOLU YTRE HÅNDFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
2
Setiawan Julius Oslo Wushuklubb  NORWAY 8,1
        TAOLU YTRE HÅNDFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
3
Alvær Emil Aron Bjerkan Sportsklubben Djerv  NORWAY 7,6
        TAOLU YTRE HÅNDFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
4
Iacovone Andrea Rustad Martial Arts  NORWAY 7,4
        TAOLU YTRE HÅNDFORM SENIOR HERRER +16 ÅR
5
Fryxelius Samuel Oslo Wushuklubb  NORWAY 4,5
TUISHOU PUSH HANDS FIXED JR/SR HERRER ÅPEN
Categories Rank Name   Club Country    
TUISHOU PUSH HANDS FIXED JR/SR HERRER ÅPEN
1
Michel Claudio Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        TUISHOU PUSH HANDS FIXED JR/SR HERRER ÅPEN
2
Messias Rex Lauvåsen Martial Arts  NORWAY
        TUISHOU PUSH HANDS FIXED JR/SR HERRER ÅPEN
3
Aguilar Jose DISP Flaktveit Idrettsklubb- Wushu  NORWAY
        TUISHOU PUSH HANDS FIXED JR/SR HERRER ÅPEN
3
Iacovone Andrea Rustad Martial Arts  NORWAY
        TUISHOU PUSH HANDS FIXED JR/SR HERRER ÅPEN
5
Myhre Thomas Oslo Wushuklubb  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-21 08:21:01 CEST +02:00)