Results
 
Taekwon-do ITF - Norgesmesterskap og Landsmesterskap 2023 - STAVANGER - Results  print this site
 Search:
10100 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
10100 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan -50 kg
1
KAMALI OMID BRYNE TKD  NORWAY
        10100 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan -50 kg
2
HOEL PETTER GODØ STORFJORD TKD  NORWAY
        10100 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan -50 kg
3
INGEBRIGTSEN OSCAR ANDREAS SOTRA TKD  NORWAY
10104 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 50-55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
10104 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 50-55 kg
1
RINCON JAIMES JUAN DIEGO SOLA TKD  NORWAY
        10104 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 50-55 kg
2
FADNES SANDER RØYKEN TKD  NORWAY
        10104 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 50-55 kg
3
ØSTRAAT SNORRE LEIKANGER ÅLESUND TKD  NORWAY
10105 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 55-60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
10105 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 55-60 kg
1
ROLSTAD MELVIN OSLO ØST TKD  NORWAY
10106 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
10106 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 60-65 kg
1
REITAN LEO KRISTIANSAND TKD  NORWAY
10107 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
10107 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +65 kg
1
THYVE OLIVER OPPDAL TKD  NORWAY
        10107 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +65 kg
2
ZAHL FELIX ANDRE SKJØTSKIFT OPPDAL TKD  NORWAY
        10107 Herre Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +65 kg
3
KJØLSØ TOBIAS VÆRNES TKD  NORWAY
10240 Herre Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
10240 Herre Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
1
KAMALI OMID BRYNE TKD  NORWAY
        10240 Herre Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
2
LEIKVAM SONDRE TØNSBERG TKD  NORWAY
        10240 Herre Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
3
HOEL PETTER GODØ STORFJORD TKD  NORWAY
        10240 Herre Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
3
ANDERSSEN MARIUS SCHEDELBERGER KRISTIANSAND TKD  NORWAY
10251 Herre Yngre Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
10251 Herre Yngre Jr. Mønster 1-3 Dan
1
KJØLSØ TOBIAS VÆRNES TKD  NORWAY
        10251 Herre Yngre Jr. Mønster 1-3 Dan
2
ROLSTAD MELVIN OSLO ØST TKD  NORWAY
11150 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11150 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup -55 kg
1
ANDRESEN SIMEN GUNBY RØYKEN TKD  NORWAY
        11150 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup -55 kg
2
LUND NIKOLAI TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11150 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup -55 kg
3
GRANDE CHRISTOFFER RØYKEN TKD  NORWAY
11153 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 55-60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11153 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 55-60 kg
1
HALVORSEN SEBASTIAN FANA TKD  NORWAY
        11153 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 55-60 kg
2
THYKJÆR MARCUS STORM SCHROFF OSLO ØST TKD  NORWAY
        11153 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 55-60 kg
3
WADSETH ADRIAN SINGSON ÅLESUND TKD  NORWAY
11154 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11154 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg
1
NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS TKD  NORWAY
        11154 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg
2
SÆTER SIGVE GLOMNES OSLO ØST TKD  NORWAY
        11154 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg
3
LILLEHAUG BRATTLI NIKOLAI SALTEN TKD  NORWAY
11155 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 65-70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11155 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 65-70 kg
1
AKRIM ULRIK SURNADAL TKD  NORWAY
        11155 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 65-70 kg
2
NORDAL MAGNUS FRIELE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11155 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup 65-70 kg
3
NATVIK EIRIK OS TKD  NORWAY
11158 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11158 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup +70 kg
1
AUNE BENJAMIN HEIMSTAD BALSFJORD TKD  NORWAY
        11158 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup +70 kg
2
EKEHAUG ANDREAS BATALDEN FANA TKD  NORWAY
        11158 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup +70 kg
3
TANK-NIELSEN MATHIAS NÆSS ASKER TKD  NORWAY
        11158 Herre Jr. Sparring 2-1 Gup +70 kg
3
LIE NICKLAS ØLSTAD DRAMMEN TKD  NORWAY
11170 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11170 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan -55 kg
1
HAMANG CONRAD CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        11170 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan -55 kg
2
KRISTIANSEN MARKUS KJERNAAS DRAMMEN TKD  NORWAY
        11170 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan -55 kg
3
IVERSEN MATHIAS HAUGE BERGEN TKD  NORWAY
11173 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 55-60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11173 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 55-60 kg
1
S. GJERDSBAKK SIGVE HARAM TKD  NORWAY
        11173 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 55-60 kg
2
DUÅS SIGURD OLAV SORTLAND TKD  NORWAY
        11173 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 55-60 kg
3
KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM TKD  NORWAY
11174 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11174 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
1
NORDAL EIRIK HØYLAND KIRKENES TKD  NORWAY
        11174 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
2
LYGRE KRISTER ANTUN BERGEN TKD  NORWAY
        11174 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
3
ALBERTSEN DANIEL ÅLESUND TKD  NORWAY
11175 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11175 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg
1
KAADA KRISTIAN SOLA TKD  NORWAY
        11175 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg
2
VALDERHAUG KIAN EMIL MOLDE TKD  NORWAY
        11175 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg
3
IVANGEN-HAGEDAL OSCAR SHUPAVU TRONDHEIM TKD  NORWAY
11178 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11178 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
1
WEVANG KARL-HENRIK RØYKEN TKD  NORWAY
        11178 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
2
GJERDE VATNEHOL HAUK HARAM TKD  NORWAY
        11178 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
3
HOLLINGSHOLM SINDRE MOLDE TKD  NORWAY
        11178 Herre Jr. Sparring 1-3 Dan +70 kg
3
KVARSNES ANFELDT MOLDE TKD  NORWAY
11240 Herre Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
11240 Herre Jr. Mønster 2-1 Gup
1
NESSE-OLSEN LARS HENRIK MELHUS TKD  NORWAY
        11240 Herre Jr. Mønster 2-1 Gup
2
ØHLÉN HÅKON MOTRØEN SELBU TKD  NORWAY
        11240 Herre Jr. Mønster 2-1 Gup
3
ØDEGAARD-NORDBYHAUG OLIVER DRAMMEN TKD  NORWAY
        11240 Herre Jr. Mønster 2-1 Gup
3
AKRIM ULRIK SURNADAL TKD  NORWAY
11251 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
11251 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
1
EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11251 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
2
SELNÆS MARTIN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11251 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
3
SPAETE THOR SANDER FRØYA OG HITRA TKD  NORWAY
        11251 Herre Jr. Mønster 1-3 Dan
3
MELKVIK JULIAN J. TRONDHEIM TKD  NORWAY
11470 Herre Yngre Jr. & Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
11470 Herre Yngre Jr. & Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
1
EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM TKD  NORWAY
        11470 Herre Yngre Jr. & Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
2
HOLLINGSHOLM SINDRE MOLDE TKD  NORWAY
        11470 Herre Yngre Jr. & Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
3
VALDERHAUG KIAN EMIL MOLDE TKD  NORWAY
12150 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12150 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup -60 kg
1
HIDALGO FABIAN JOHNSTAD STAVANGER TKD  NORWAY
12154 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12154 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg
1
VALKOV DANIIL TROMSØ TKD  NORWAY
        12154 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 60-65 kg
2
SKI FREDRIK ØXSETH RØYKEN TKD  NORWAY
12156 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 70-75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12156 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 70-75 kg
1
ALSOS FREDRIK LIER TKD  NORWAY
        12156 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 70-75 kg
2
MARJONI FREDRIK JONATHAN BÆRUM TKD  NORWAY
        12156 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 70-75 kg
3
HÅKONSEN MAGNUS ARENDAL TKD  NORWAY
12157 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12157 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup +75 kg
1
WIKMARK TOR ERIK BARTNES TROMSØ TKD  NORWAY
        12157 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup +75 kg
2
KLEIVKÅS HEINE KRISTIANSAND TKD  NORWAY
        12157 Herre Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup +75 kg
3
AUNE BRYNJAR FRIIS TROMSØ TKD  NORWAY
12170 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan -60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12170 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan -60 kg
1
LØVE WILLIAM SKIEN TKD  NORWAY
        12170 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan -60 kg
2
SOLLI ÅSMUND SELBU TKD  NORWAY
        12170 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan -60 kg
3
TAULE JOHANNES S. FANA TKD  NORWAY
12174 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12174 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
1
LANDE ANDREAS NILSSEN ÅLESUND TKD  NORWAY
        12174 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
2
GUNDERSEN ANDRE B ASKØY TKD  NORWAY
        12174 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
3
KIPPERBERG ERLING STENEVIK ÅLESUND TKD  NORWAY
        12174 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
3
HAUGLAND ANGEL DANIEL KYRKJEBØ FANA TKD  NORWAY
12175 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12175 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg
1
KYTE ELIAS FANA TKD  NORWAY
        12175 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg
2
BJERKAN EMIL MARIUS MOLDE TKD  NORWAY
        12175 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 65-70 kg
3
VALDERHAUG ROBIN AUGUST MOLDE TKD  NORWAY
12176 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 70-75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12176 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 70-75 kg
1
WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM TKD  NORWAY
        12176 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 70-75 kg
2
NILSEN NOAH MARTINIUS FREDRIKSTAD TKD  NORWAY
        12176 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 70-75 kg
3
MELVIK STÅLE PETTER MASSANTI SALTEN TKD  NORWAY
        12176 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 70-75 kg
3
VOLLAN MARCUS STAVANGER TKD  NORWAY
12177 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12177 Herre Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
1
EKEHAUG HENRIK BATALDEN FANA TKD  NORWAY
12240 Herre Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
12240 Herre Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
1
MARJONI FREDRIK JONATHAN BÆRUM TKD  NORWAY
        12240 Herre Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
2
SKI FREDRIK ØXSETH RØYKEN TKD  NORWAY
        12240 Herre Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
3
HÅKONSEN MAGNUS ARENDAL TKD  NORWAY
        12240 Herre Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
3
FLÅTEN VALENTIN KRISTIANSAND TKD  NORWAY
12251 Herre Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
12251 Herre Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
1
LØVE WILLIAM SKIEN TKD  NORWAY
        12251 Herre Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
2
KYTE ELIAS FANA TKD  NORWAY
        12251 Herre Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
3
VOLLAN MARCUS STAVANGER TKD  NORWAY
        12251 Herre Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
3
GREVSKOTT ADAM PHAM OSLO ØST TKD  NORWAY
12470 Herre Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
12470 Herre Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
1
WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM TKD  NORWAY
        12470 Herre Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
2
LØVE WILLIAM SKIEN TKD  NORWAY
        12470 Herre Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
3
GUNDERSEN ANDRE B ASKØY TKD  NORWAY
15156 Herre Sr. Sparring 2-1 Gup 81-87 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15156 Herre Sr. Sparring 2-1 Gup 81-87 kg
1
ANDREASSEN KEVIN ALEXANDER RØYKEN TKD  NORWAY
        15156 Herre Sr. Sparring 2-1 Gup 81-87 kg
2
KARLSEN BENJAMIN OPPDAL TKD  NORWAY
15180 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan -63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15180 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan -63 kg
1
HASSANIPOUR DANIEL TRONDHEIM TKD  NORWAY
        15180 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan -63 kg
2
JENSEN ESBEN RINGBU OSLO ØST TKD  NORWAY
        15180 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan -63 kg
3
KRISTENSEN EMIL SKOGHOLT TROMSØ TKD  NORWAY
        15180 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan -63 kg
3
NORDAL SONDRE HØYLAND KIRKENES TKD  NORWAY
15183 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 63-69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15183 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 63-69 kg
1
LOODTZ THEO BERGEN TKD  NORWAY
        15183 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 63-69 kg
2
STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES TKD  NORWAY
        15183 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 63-69 kg
3
HEYERAAS THOMAS NORDBØ CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        15183 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 63-69 kg
3
EL-AGROUDI TAREK TRONDHEIM TKD  NORWAY
15184 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 69-75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15184 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 69-75 kg
1
NAURDINOV MAGOMED BERGEN TKD  NORWAY
        15184 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 69-75 kg
2
VALKOV EGOR TROMSØ TKD  NORWAY
        15184 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 69-75 kg
3
HEREIDE ANDERS FOSSE BERGEN TKD  NORWAY
        15184 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 69-75 kg
3
RYAN-ØYE KYRRE TRONDHEIM TKD  NORWAY
15185 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 75-81 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15185 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 75-81 kg
1
JACOBSEN VEGARD CORNELL OSLO ØST TKD  NORWAY
        15185 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 75-81 kg
2
GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM TKD  NORWAY
        15185 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 75-81 kg
3
NORDANG SIMEN SELVIK ASKER TKD  NORWAY
15186 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 81-87 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15186 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 81-87 kg
1
STIGE DAVID BERGEN TKD  NORWAY
        15186 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 81-87 kg
2
VIK ARNE MARTIN CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        15186 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan 81-87 kg
3
KVALSUND JON OLAV VOLDA TKD  NORWAY
15187 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan +87 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15187 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan +87 kg
1
STRØMME IDAR FRØYA OG HITRA TKD  NORWAY
        15187 Herre Sr. Sparring 1-6 Dan +87 kg
2
VESTERÅS CASPER SALTEN TKD  NORWAY
15240 Herre Sr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
15240 Herre Sr. Mønster 2-1 Gup
1
ANDREASSEN KEVIN ALEXANDER RØYKEN TKD  NORWAY
        15240 Herre Sr. Mønster 2-1 Gup
2
KARLSEN BENJAMIN OPPDAL TKD  NORWAY
        15240 Herre Sr. Mønster 2-1 Gup
3
MELHEIM ESPEN BERGEN TKD  NORWAY
15250 Herre Sr. Mønster 1 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
15250 Herre Sr. Mønster 1 Dan
1
LIND MATS BERGEN TKD  NORWAY
        15250 Herre Sr. Mønster 1 Dan
2
KROGVOLD FELIX TRONDHEIM TKD  NORWAY
        15250 Herre Sr. Mønster 1 Dan
3
EL-AGROUDI TAREK TRONDHEIM TKD  NORWAY
        15250 Herre Sr. Mønster 1 Dan
3
KLUNGERBO OLE MARTIN TRONDHEIM TKD  NORWAY
15260 Herre Sr. Mønster 2 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
15260 Herre Sr. Mønster 2 Dan
1
KRISTENSEN EMIL SKOGHOLT TROMSØ TKD  NORWAY
        15260 Herre Sr. Mønster 2 Dan
2
NAURDINOV MAGOMED BERGEN TKD  NORWAY
        15260 Herre Sr. Mønster 2 Dan
3
STIGE DAVID BERGEN TKD  NORWAY
        15260 Herre Sr. Mønster 2 Dan
3
NORDANG SIMEN SELVIK ASKER TKD  NORWAY
15272 Herre Sr. Mønster 3-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
15272 Herre Sr. Mønster 3-6 Dan
1
TØNDER LARS TRONDHEIM TKD  NORWAY
        15272 Herre Sr. Mønster 3-6 Dan
2
STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES TKD  NORWAY
        15272 Herre Sr. Mønster 3-6 Dan
3
LOODTZ THEO BERGEN TKD  NORWAY
        15272 Herre Sr. Mønster 3-6 Dan
3
IVERSEN MARKUS BERGEN TKD  NORWAY
17150 Herre Veteran Sparring 2-1 Gup -76 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17150 Herre Veteran Sparring 2-1 Gup -76 kg
1
KLAUSEN TROND ASKØY TKD  NORWAY
17153 Herre Veteran Sparring 2-1 Gup 76-84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17153 Herre Veteran Sparring 2-1 Gup 76-84 kg
1
ALSOS CARL OSCAR LIER TKD  NORWAY
17154 Herre Veteran Sparring 2-1 Gup +84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17154 Herre Veteran Sparring 2-1 Gup +84 kg
1
NORDAL DAN-SIGURD HØYLAND KIRKENES TKD  NORWAY
17180 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan -76 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17180 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan -76 kg
1
ROSHAN ANDRÉ ARENDAL TKD  NORWAY
        17180 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan -76 kg
2
HAMANG JENS PETTER CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        17180 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan -76 kg
3
GRØNBERG BJØRN HENNING TRONDHEIM TKD  NORWAY
17183 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan 76-84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17183 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan 76-84 kg
1
GIMSE ANTON MELHUS TKD  NORWAY
        17183 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan 76-84 kg
2
SØILAND ØYVIND BRYNE TKD  NORWAY
        17183 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan 76-84 kg
3
SELNÆS KRISTIAN TRONDHEIM TKD  NORWAY
17184 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan +84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17184 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan +84 kg
1
SLETTSTRAND ROGER OS TKD  NORWAY
        17184 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan +84 kg
2
ROSENDAHL ANDERS FANA TKD  NORWAY
        17184 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan +84 kg
3
KJØLSØ ROAR VÆRNES TKD  NORWAY
        17184 Herre Veteran Sparring 1-6 Dan +84 kg
3
AGDESTEEN GEIR BERGEN TKD  NORWAY
17240 Herre Veteran Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
17240 Herre Veteran Mønster 2-1 Gup
1
ALSOS CARL OSCAR LIER TKD  NORWAY
        17240 Herre Veteran Mønster 2-1 Gup
2
KALSÅS-CARLSEN KIM JESSHEIM TKD  NORWAY
        17240 Herre Veteran Mønster 2-1 Gup
3
OCHANDO RUBEN BÆRUM TKD  NORWAY
17290 Herre Veteran Mønster 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
17290 Herre Veteran Mønster 1-6 Dan
1
GRØNBERG BJØRN HENNING TRONDHEIM TKD  NORWAY
        17290 Herre Veteran Mønster 1-6 Dan
2
KJØLSØ ROAR VÆRNES TKD  NORWAY
        17290 Herre Veteran Mønster 1-6 Dan
3
HAMANG JENS PETTER CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        17290 Herre Veteran Mønster 1-6 Dan
3
SØILAND ØYVIND BRYNE TKD  NORWAY
18390 Herre Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
18390 Herre Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan
1
WIGHUS STIAN RØYKEN TKD  NORWAY
        18390 Herre Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan
2
STØRSETH TROND RØVIK TRONDHEIM TKD  NORWAY
        18390 Herre Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan
3
URANG ALEKSANDER R. FANA TKD  NORWAY
18480 Herre Sr/Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
18480 Herre Sr/Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan
1
GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM TKD  NORWAY
        18480 Herre Sr/Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan
2
NAURDINOV MAGOMED BERGEN TKD  NORWAY
        18480 Herre Sr/Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan
3
PARADINA DANIEL MØRCK SURNADAL TKD  NORWAY
        18480 Herre Sr/Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan
3
LOODTZ THEO BERGEN TKD  NORWAY
20104 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 48-52 kg
Categories Rank Name   Club Country    
20104 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 48-52 kg
1
BORODINA VIKTORIA ARENDAL TKD  NORWAY
        20104 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 48-52 kg
2
HEGGEN JOHANSEN EVELINA STORFJORD TKD  NORWAY
        20104 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 48-52 kg
3
HANSEN LYCKE CHRISTIANIA TKD  NORWAY
20105 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 52-56 kg
Categories Rank Name   Club Country    
20105 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 52-56 kg
1
BIRKELAND MILLE CHRISTIN RØYKEN TKD  NORWAY
        20105 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 52-56 kg
2
LAURIDSEN SOFIE VARDØ TKD  NORWAY
20106 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 56-60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
20106 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 56-60 kg
1
JENSEN KAROLINE STRØMHAUG KIRKENES TKD  NORWAY
        20106 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 56-60 kg
2
JØRGENSEN PERNILLE OPPDAL TKD  NORWAY
        20106 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan 56-60 kg
3
STEINGÅRD INGA TROMSØ TKD  NORWAY
20107 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
20107 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +60 kg
1
YTTERNES PANTHEA MARIA VALDEZ OSLO ØST TKD  NORWAY
        20107 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +60 kg
2
FÜRSTENBERG CLARA SOFIE FANA TKD  NORWAY
        20107 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +60 kg
3
HAUGSMARK HEDDA HARSTAD TKD  NORWAY
        20107 Dame Yngre Jr. Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan +60 kg
3
FYLLINGEN-SIMMS EVINA BERGEN TKD  NORWAY
20240 Dame Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
20240 Dame Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
1
EIDE MARIA JUSTINE KVITSØY OG RANDABERG TKD  NORWAY
        20240 Dame Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
2
JENSEN KAROLINE STRØMHAUG KIRKENES TKD  NORWAY
        20240 Dame Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
3
BIRKELAND MILLE CHRISTIN RØYKEN TKD  NORWAY
        20240 Dame Yngre Jr. Mønster 2-1 Gup
3
PEREZ-RØNNEBERG ERA STORFJORD TKD  NORWAY
21143 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 49-53 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21143 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 49-53 kg
1
KOLKO JOUDI HARAM TKD  NORWAY
        21143 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 49-53 kg
2
GULBRANDSEN ALINE FANA TKD  NORWAY
21144 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 53-57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21144 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 53-57 kg
1
ROSHAN THEA ARIANA JØRGENSEN ARENDAL TKD  NORWAY
        21144 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 53-57 kg
2
JOHNSEN ELISA NORDMO TROMSØ TKD  NORWAY
        21144 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 53-57 kg
3
SUJAN SWETHAA SOLA TKD  NORWAY
21145 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21145 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg
1
LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES TKD  NORWAY
21148 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup +61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21148 Dame Jr. Sparring 2-1 Gup +61 kg
1
GRØNNERUD OTHILIA KONGSVINGER TKD  NORWAY
21170 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan -49 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21170 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan -49 kg
1
PEDERSEN KRISTINE KÅFJORD TKD  NORWAY
21173 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 49-53 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21173 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 49-53 kg
1
JENSTAD LONE RØYKEN TKD  NORWAY
        21173 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 49-53 kg
2
TRUJILLO DANIELA BERG RØYKEN TKD  NORWAY
        21173 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 49-53 kg
3
REINÅS AURORA VÆRNES TKD  NORWAY
21175 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21175 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg
1
LØVE LINNEA SKIEN TKD  NORWAY
        21175 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg
2
GAJINOV NATALIJA ASKER TKD  NORWAY
        21175 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg
3
KRISTOFFERSEN MARGRETHE LAKSELV TKD  NORWAY
21178 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan +61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21178 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan +61 kg
1
HENJUM VÅR T ASKØY TKD  NORWAY
        21178 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan +61 kg
2
HAUGSMARK IDA HARSTAD TKD  NORWAY
        21178 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan +61 kg
3
STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TKD  NORWAY
        21178 Dame Jr. Sparring 1-3 Dan +61 kg
3
KINSARVIK SIGRID BERGEN TKD  NORWAY
21240 Dame Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
21240 Dame Jr. Mønster 2-1 Gup
1
GRØNNERUD OTHILIA KONGSVINGER TKD  NORWAY
        21240 Dame Jr. Mønster 2-1 Gup
2
JOHNSEN ELISA NORDMO TROMSØ TKD  NORWAY
        21240 Dame Jr. Mønster 2-1 Gup
3
SOZA JOHANSSON SARAH ANDREA RØYKEN TKD  NORWAY
        21240 Dame Jr. Mønster 2-1 Gup
3
ROSHAN THEA ARIANA JØRGENSEN ARENDAL TKD  NORWAY
21251 Dame Yngre Jr. & Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
21251 Dame Yngre Jr. & Jr. Mønster 1-3 Dan
1
STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TKD  NORWAY
        21251 Dame Yngre Jr. & Jr. Mønster 1-3 Dan
2
BØRRESEN MATILDE H. BERGEN TKD  NORWAY
        21251 Dame Yngre Jr. & Jr. Mønster 1-3 Dan
3
KINSARVIK SIGRID BERGEN TKD  NORWAY
        21251 Dame Yngre Jr. & Jr. Mønster 1-3 Dan
3
PEDERSEN KRISTINE KÅFJORD TKD  NORWAY
21470 Dame Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
21470 Dame Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
1
ANDERSEN ISABEL FREDERIKKE ASKØY TKD  NORWAY
        21470 Dame Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
2
STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TKD  NORWAY
        21470 Dame Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
3
KRISTOFFERSEN MARGRETHE LAKSELV TKD  NORWAY
22145 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22145 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg
1
REZAI MOBINA MELHUS TKD  NORWAY
        22145 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg
2
TORANGER JENNIFER-VIKTORIA RØYKEN TKD  NORWAY
        22145 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup 57-61 kg
3
ANDERSSEN MARTINE KRISTIANSAND TKD  NORWAY
22147 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22147 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup +65 kg
1
BERTHLING TUVA SANDEFJORD TKD  NORWAY
        22147 Dame Eldre Jr. Sparring 2-1 Gup +65 kg
2
BYBERG LYSE CAMILLA BRYNE TKD  NORWAY
22170 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan -53 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22170 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan -53 kg
1
STRØMMAN IDA AMANDA OS TKD  NORWAY
22174 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 53-57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22174 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 53-57 kg
1
FISKE HEIDI SURNADAL TKD  NORWAY
        22174 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 53-57 kg
2
BIRKELAND HEDDA RØYKEN TKD  NORWAY
22175 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22175 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg
1
VASSENG BERET- OLEA MOLDE TKD  NORWAY
        22175 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg
2
HINA ARIZA FANA TKD  NORWAY
        22175 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 57-61 kg
3
FLATEBØ LIV-MARION BERGEN TKD  NORWAY
22176 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 61-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22176 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 61-65 kg
1
AYALA-TRUILLJO LUNA-SILVANA ÅL IL TKD  NORWAY
        22176 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 61-65 kg
2
RASMUSSEN LINE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        22176 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan 61-65 kg
3
SOMMERRO SILJE DAHL BERGEN TKD  NORWAY
22177 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22177 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
1
DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        22177 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
2
HAGA SUSANNE BRYNE TKD  NORWAY
        22177 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
3
TOSTENSEN HEDDA STAVANGER TKD  NORWAY
        22177 Dame Eldre Jr. Sparring 1-3 Dan +65 kg
3
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TKD  NORWAY
22240 Dame Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
22240 Dame Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
1
REZAI MOBINA MELHUS TKD  NORWAY
        22240 Dame Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
2
TORANGER JENNIFER-VIKTORIA RØYKEN TKD  NORWAY
        22240 Dame Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
3
ANDERSSEN MARTINE KRISTIANSAND TKD  NORWAY
        22240 Dame Eldre Jr. Mønster 2-1 Gup
3
ERDMANN AURORA L. SANDEFJORD TKD  NORWAY
22251 Dame Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
22251 Dame Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
1
VASSENG BERET- OLEA MOLDE TKD  NORWAY
        22251 Dame Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
2
AYALA-TRUILLJO LUNA-SILVANA ÅL IL TKD  NORWAY
        22251 Dame Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
3
FISKE HEIDI SURNADAL TKD  NORWAY
        22251 Dame Eldre Jr. Mønster 1-3 Dan
3
DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM TKD  NORWAY
22470 Dame Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
22470 Dame Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
1
HELTNE ANNABEL CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        22470 Dame Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
2
DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        22470 Dame Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
3
KLAUSEN AMANDA REZAI SOLA TKD  NORWAY
        22470 Dame Eldre Jr. Spes.Tek. 1-3 Dan
3
AYALA-TRUILLJO LUNA-SILVANA ÅL IL TKD  NORWAY
25150 Dame Sr. Sparring 2-1 Gup -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25150 Dame Sr. Sparring 2-1 Gup -70 kg
1
LØVSCHALL NATALIA KUDLACZ RØYKEN TKD  NORWAY
25180 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan -55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25180 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan -55 kg
1
ØEN LI SELMA ÅL IL TKD  NORWAY
        25180 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan -55 kg
2
OLSEN SAJANE KARINA TROMSØ TKD  NORWAY
        25180 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan -55 kg
3
ANDRESEN ANNE MARIA BERGEN TKD  NORWAY
25183 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 55-60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25183 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 55-60 kg
1
BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL TKD  NORWAY
        25183 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 55-60 kg
2
IVERSEN STINE BERGEN TKD  NORWAY
        25183 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 55-60 kg
3
SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM TKD  NORWAY
25184 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25184 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 60-65 kg
1
HOLE ANN LINNEA BERGEN TKD  NORWAY
        25184 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 60-65 kg
2
ANDERSSON EMILIE OSLO ØST TKD  NORWAY
        25184 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 60-65 kg
3
BJØRVIK TIRILL SOTRA TKD  NORWAY
25185 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 65-70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25185 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 65-70 kg
1
LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM TKD  NORWAY
        25185 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 65-70 kg
2
KLUNGERBO MARTHE STAMNES TRONDHEIM TKD  NORWAY
        25185 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 65-70 kg
3
BOTTEN RONJA MARGRETHE TRONDHEIM TKD  NORWAY
        25185 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 65-70 kg
3
MEDIN NANNA BREKKE OSLO ØST TKD  NORWAY
25186 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 70-75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25186 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 70-75 kg
1
SEMB HELENE CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        25186 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan 70-75 kg
2
JOHANSEN SOFIE HAUGSLETT TROMSØ TKD  NORWAY
25187 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25187 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan +75 kg
1
HAUGEN MARIEL SOLA TKD  NORWAY
        25187 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan +75 kg
2
TIBERG KARINA BÅTSFJORD TKD  NORWAY
        25187 Dame Sr. Sparring 1-6 Dan +75 kg
3
ØVRETVEIT MADELEINE SANDEFJORD TKD  NORWAY
25240 Dame Sr. Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
25240 Dame Sr. Mønster 2-1 Gup
1
LØVSCHALL NATALIA KUDLACZ RØYKEN TKD  NORWAY
        25240 Dame Sr. Mønster 2-1 Gup
2
LORENTZEN LISA VICTORIA SURNADAL TKD  NORWAY
        25240 Dame Sr. Mønster 2-1 Gup
3
MÆHRE ADA ØYDVIN SURNADAL TKD  NORWAY
25250 Dame Sr. Mønster 1 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
25250 Dame Sr. Mønster 1 Dan
1
BREIVIK JOSEFINE TROMSØ TKD  NORWAY
        25250 Dame Sr. Mønster 1 Dan
2
ANDRESEN ANNE MARIA BERGEN TKD  NORWAY
        25250 Dame Sr. Mønster 1 Dan
3
EISMA JITTE CHRISTIANIA TKD  NORWAY
        25250 Dame Sr. Mønster 1 Dan
3
BLEGEN MARTE ARENDAL TKD  NORWAY
25260 Dame Sr. Mønster 2 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
25260 Dame Sr. Mønster 2 Dan
1
OLSEN CELINE CHRISTENSEN OSLO ØST TKD  NORWAY
        25260 Dame Sr. Mønster 2 Dan
2
ØEN LI SELMA ÅL IL TKD  NORWAY
        25260 Dame Sr. Mønster 2 Dan
3
HAUKEBØ SOLVEIG MOLDE TKD  NORWAY
        25260 Dame Sr. Mønster 2 Dan
3
LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM TKD  NORWAY
25272 Dame Sr. Mønster 3-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
25272 Dame Sr. Mønster 3-6 Dan
1
HOLTEN TINA KATRIN TRONDHEIM TKD  NORWAY
        25272 Dame Sr. Mønster 3-6 Dan
2
SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM TKD  NORWAY
        25272 Dame Sr. Mønster 3-6 Dan
3
HAMMERØ TRINE OSLO ØST TKD  NORWAY
        25272 Dame Sr. Mønster 3-6 Dan
3
IVERSEN STINE BERGEN TKD  NORWAY
27150 Dame Veteran Sparring 2-1 Gup -67 kg
Categories Rank Name   Club Country    
27150 Dame Veteran Sparring 2-1 Gup -67 kg
1
GOMES DA SILVA DANIELA MOSS TKD  NORWAY
27153 Dame Veteran Sparring 2-1 Gup 67-74 kg
Categories Rank Name   Club Country    
27153 Dame Veteran Sparring 2-1 Gup 67-74 kg
1
LANDMARK INGVILD RØYKEN TKD  NORWAY
27180 Dame Veteran Sparring 1-6 Dan -67 kg
Categories Rank Name   Club Country    
27180 Dame Veteran Sparring 1-6 Dan -67 kg
1
STENDAL PORNPIMOL GAULDAL TKD  NORWAY
        27180 Dame Veteran Sparring 1-6 Dan -67 kg
2
JENSEN MARITA KÅFJORD TKD  NORWAY
27183 Dame Veteran Sparring 1-6 Dan 67-74 kg
Categories Rank Name   Club Country    
27183 Dame Veteran Sparring 1-6 Dan 67-74 kg
1
EGGESBØ VIBEKE BERGEN TKD  NORWAY
27240 Dame Veteran Mønster 2-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
27240 Dame Veteran Mønster 2-1 Gup
1
LANDMARK INGVILD RØYKEN TKD  NORWAY
        27240 Dame Veteran Mønster 2-1 Gup
2
KNOFF CECILIE ÅLESUND TKD  NORWAY
        27240 Dame Veteran Mønster 2-1 Gup
3
JURIKOVA NORA TRONDHEIM TKD  NORWAY
        27240 Dame Veteran Mønster 2-1 Gup
3
NORDLI RANDI MARGRETHE RØYKEN TKD  NORWAY
27290 Dame Veteran Mønster 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
27290 Dame Veteran Mønster 1-6 Dan
1
JENSEN MARITA KÅFJORD TKD  NORWAY
        27290 Dame Veteran Mønster 1-6 Dan
2
STENDAL PORNPIMOL GAULDAL TKD  NORWAY
        27290 Dame Veteran Mønster 1-6 Dan
3
TORNES JOO HYUN KIM MOLDE TKD  NORWAY
        27290 Dame Veteran Mønster 1-6 Dan
3
DRAGLAND MAJA WILHELMINA OSLO ØST TKD  NORWAY
28390 Dame Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
28390 Dame Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan
1
MEDIN NANNA BREKKE OSLO ØST TKD  NORWAY
        28390 Dame Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan
2
SIVERTSVIK RITA MOSENG TRONDHEIM TKD  NORWAY
        28390 Dame Sr./Veteran Knusing 1-6 Dan
3
LUNDAGER LINN ANITA TRONDHEIM TKD  NORWAY
28480 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
28480 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan
1
HOLE ANN LINNEA BERGEN TKD  NORWAY
        28480 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan
2
BERLE AURORA DØNHEIM SURNADAL TKD  NORWAY
        28480 Dame Sr./Veteran Spes.Tek. 1-6 Dan
3
KLUNGERBO MARTHE STAMNES TRONDHEIM TKD  NORWAY
35174 Herre U21 Sparring 1-3 Dan 69-75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
35174 Herre U21 Sparring 1-3 Dan 69-75 kg
1
KROGVOLD FELIX TRONDHEIM TKD  NORWAY
35175 Herre U21 Sparring 1-3 Dan 75-81 kg
Categories Rank Name   Club Country    
35175 Herre U21 Sparring 1-3 Dan 75-81 kg
1
KIYANI ZANIAR MELHUS TKD  NORWAY
45173 Dame U21 Sparring 1-3 Dan 55-60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
45173 Dame U21 Sparring 1-3 Dan 55-60 kg
1
BJØRVIK SUNNIVA SOTRA TKD  NORWAY
        45173 Dame U21 Sparring 1-3 Dan 55-60 kg
2
WIKER ELVERUM RONJA ÅLESUND TKD  NORWAY
        45173 Dame U21 Sparring 1-3 Dan 55-60 kg
3
ØDEGÅRD SARA TROMSØ TKD  NORWAY
45174 Dame U21 Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
45174 Dame U21 Sparring 1-3 Dan 60-65 kg
1
LEIROS HELLE SCHRØDER TROMSØ TKD  NORWAY
45250 Dame U21 Mønster 1 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
45250 Dame U21 Mønster 1 Dan
1
HORNBERG LAIMA MARIA KRISTIANSAND TKD  NORWAY
        45250 Dame U21 Mønster 1 Dan
2
WIKER ELVERUM RONJA ÅLESUND TKD  NORWAY
        45250 Dame U21 Mønster 1 Dan
3
CEJKA KATHARINA OSLO ØST TKD  NORWAY
45261 Dame U21 Mønster 2-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
45261 Dame U21 Mønster 2-3 Dan
1
SOLVOLL HELENA SORTLAND TKD  NORWAY
        45261 Dame U21 Mønster 2-3 Dan
2
SVENDSEN SILJE DRANGE ASKØY TKD  NORWAY
        45261 Dame U21 Mønster 2-3 Dan
3
BJØRVIK TIRILL SOTRA TKD  NORWAY
58590 Sr./Veteran Trad.Sparring 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
58590 Sr./Veteran Trad.Sparring 1-6 Dan
1
BERGEN NTN TAE KWON-DO KLUBB
  • LIND MATS
  • SVENDSEN THEA KRISTINE HOLM
BERGEN TKD  NORWAY
        58590 Sr./Veteran Trad.Sparring 1-6 Dan
2
ARENDAL NTN TAEKWON-DO-KLUBB
  • ROSHAN ANDRÉ
  • BLEGEN MARTE
ARENDAL TKD  NORWAY
        58590 Sr./Veteran Trad.Sparring 1-6 Dan
3
BERGEN NTN TAE KWON-DO KLUBB
  • HOLE ANN LINNEA
  • IVERSEN STINE
BERGEN TKD  NORWAY
59551 Alle Jr. Trad.Sparring 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
59551 Alle Jr. Trad.Sparring 1-3 Dan
1
RØYKEN NTN TAEKWONDO KLUBB
  • JENSTAD LONE
  • ØSTENSEN EMILIE VIIG
RØYKEN TKD  NORWAY
        59551 Alle Jr. Trad.Sparring 1-3 Dan
2
STAVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB
  • TOSTENSEN HEDDA
  • VOLLAN MARCUS
STAVANGER TKD  NORWAY
        59551 Alle Jr. Trad.Sparring 1-3 Dan
3
BERGEN NTN TAE KWON-DO KLUBB
  • LINDEMANN HÅKON
  • LYGRE KRISTER ANTUN
BERGEN TKD  NORWAY
        59551 Alle Jr. Trad.Sparring 1-3 Dan
3
TRONDHEIM - EINMO/HANSEN
  • HANSEN MAGNUS LYSÅ
  • EINMO GABRIEL LISTANCO
TRONDHEIM TKD  NORWAY
61100 Herre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
61100 Herre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
1
TEAM NORD-VEST
  • NORD-VEST HERRE JR
REGION NORD-VEST  NORWAY
        61100 Herre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
2
TEAM VEST
  • VEST HERRE JR
REGION VEST  NORWAY
        61100 Herre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
3
TEAM ØST
  • ØST HERRE JR
REGION ØST  NORWAY
62100 Herre Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
62100 Herre Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
1
TEAM VEST
  • VEST HERRE ELDRE JR
REGION VEST  NORWAY
        62100 Herre Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
2
TEAM NORD
  • NORD HERRE ELDRE JR
REGION NORD  NORWAY
        62100 Herre Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
3
TEAM TRØNDELAG
  • TRØNDELAG HERRE ELDRE JR
REGION TRØNDELAG  NORWAY
65180 Herre Sr. Lag Sparring 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
65180 Herre Sr. Lag Sparring 1-6 Dan
1
TEAM VEST 1
  • VEST HERRE SR
REGION VEST  NORWAY
        65180 Herre Sr. Lag Sparring 1-6 Dan
2
TEAM TRØNDELAG
  • TRØNDELAG HERRE SR
REGION TRØNDELAG  NORWAY
        65180 Herre Sr. Lag Sparring 1-6 Dan
3
TEAM VEST 2
  • VEST HERRE SR
REGION VEST  NORWAY
68290 Herre Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
68290 Herre Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan
1
TEAM TRØNDELAG
  • TRØNDELAG HERRE SR
REGION TRØNDELAG  NORWAY
        68290 Herre Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan
2
TEAM VEST
  • VEST HERRE SR
REGION VEST  NORWAY
69200 Herre Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
69200 Herre Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
1
TEAM TRØNDELAG 1
  • TRØNDELAG HERRE JR
REGION TRØNDELAG  NORWAY
        69200 Herre Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
2
TEAM VEST 1
  • VEST HERRE JR
REGION VEST  NORWAY
        69200 Herre Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
3
TEAM NORD-VEST 1
  • NORD-VEST HERRE JR
REGION NORD-VEST  NORWAY
        69200 Herre Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
3
TEAM NORD-VEST 2
  • NORD-VEST HERRE JR
REGION NORD-VEST  NORWAY
71100 Dame Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
71100 Dame Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
1
TEAM ØST
  • ØST DAME JR
REGION ØST  NORWAY
72100 Dame Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
72100 Dame Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
1
TEAM TRØNDELAG
  • TRØNDELAG DAME ELDRE JR
REGION TRØNDELAG  NORWAY
        72100 Dame Eldre Jr. Lag Sparring 2-1 Gup - 1-3 Dan
2
TEAM VEST 1
  • VEST DAME ELDRE JR
REGION VEST  NORWAY
75180 Dame Sr. Lag Sparring 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
75180 Dame Sr. Lag Sparring 1-6 Dan
1
TEAM TRØNDELAG
  • TRØNDELAG DAME SR
REGION TRØNDELAG  NORWAY
        75180 Dame Sr. Lag Sparring 1-6 Dan
2
TEAM VEST
  • VEST DAME SR
REGION VEST  NORWAY
        75180 Dame Sr. Lag Sparring 1-6 Dan
3
TEAM ØST
  • ØST DAME SR
REGION ØST  NORWAY
78290 Dame Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
78290 Dame Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan
1
TEAM TRØNDELAG
  • TRØNDELAG DAME SR
REGION TRØNDELAG  NORWAY
        78290 Dame Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan
2
TEAM VEST 1
  • VEST DAME SR
REGION VEST  NORWAY
        78290 Dame Sr./Veteran Lag Mønster 1-6 Dan
3
TEAM ØST
  • ØST DAME SR
REGION ØST  NORWAY
79200 Dame Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
79200 Dame Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
1
TEAM TRØNDELAG 1
  • TRØNDELAG DAME JR
REGION TRØNDELAG  NORWAY
        79200 Dame Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
2
TEAM TRØNDELAG 2
  • TRØNDELAG DAME JR
REGION TRØNDELAG  NORWAY
        79200 Dame Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
3
TEAM VEST 1
  • VEST DAME JR
REGION VEST  NORWAY
        79200 Dame Alle Jr. Lag Mønster 2-1 Gup - 1-3 Dan
3
TEAM ØST 2
  • ØST DAME JR
REGION ØST  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-04-18 05:26:44 CEST +02:00)