Results
 
Taekwon-do ITF - MIDT-NORSK MESTERSKAP 1/2024- TRONDHEIM - Results  print this site
 Search:
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
1
AUNE HØYHEIM LEON OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
2
NYSTUEN TRULS HAUGDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
3
NØSTVIK ODNE SOLAN BUHAUG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
4
ØIAMO HÅKON OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
5
HAKVÅG-SANDENGEN HÅKON TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13011 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup -165 cm
5
NORHEIM BRAGE BJØRNDALSÆTER OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
1
SUNDE NICOLAI FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
2
KINDSBEKKEN ÅDNE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13012 Herre Jr.-1 Sparring 8-5 Gup +165 cm
3
TIRSLAUG VARG MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm
1
ASFADAY SALMAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm
2
WHITE THOMAS OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm
3
HOEL PETTER GODØ STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm
3
AUSTAD MELVIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm
5
BERGIN-GJØNNES KEVIN ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm
5
GRØVER HAAKON TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm
5
HESSELBERG MARTIN THEODOR TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13041 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup -165 cm
5
DIOUCK HADJ OMAR TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
1
THYVE OLIVER OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
2
KJERRINGVÅG MATHIAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
3
MOEN FREDRIK BERGERSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
3
ZAHL FELIX ANDRE SKJØTSKIFT OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
5
KVERNBERG THEODOR INGEBRIGTSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
5
WINUM PEDERSBORG LINUS GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
5
PAJEWSKI DAWID ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
5
DAUKSAS JONAS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
9
HAVNES DE JONG NOAH JOHANNES HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13042 Herre Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +165 cm
9
OLSEN JOHAN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13072 Herre Jr.-1 Sparring 1-3 Dan +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
13072 Herre Jr.-1 Sparring 1-3 Dan +165 cm
1
KJØLSØ TOBIAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13072 Herre Jr.-1 Sparring 1-3 Dan +165 cm
2
ØSTRAAT SNORRE LEIKANGER ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
1
TIRSLAUG VARG MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
2
HAKVÅG-SANDENGEN HÅKON TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
3
ØIAMO HÅKON OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
3
KVARME LUCAS A A VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
NØSTVIK ODNE SOLAN BUHAUG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
SIRA HALVOR HAGEN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
NYSTUEN TRULS HAUGDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
5
AUNE HØYHEIM LEON OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13211 Herre Jr.-1 Mønster 8-5 Gup
9
NORHEIM BRAGE BJØRNDALSÆTER OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
1
HAVNES DE JONG NOAH JOHANNES HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
2
KVERNBERG THEODOR INGEBRIGTSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
3
MOEN FREDRIK BERGERSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
3
HOVLANDSVÅG BO HOSETH TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
BERGIN-GJØNNES KEVIN ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
HOEL PETTER GODØ STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
HARKJERR BLAKLI SVERRE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
5
PAJEWSKI DAWID ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
WINUM PEDERSBORG LINUS GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
WHITE THOMAS OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
GJEDREM SILAS FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
AUSTAD MELVIN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
ZAHL FELIX ANDRE SKJØTSKIFT OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
OLSEN JOHAN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
THYVE OLIVER OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13231 Herre Jr.-1 Mønster 4-1 Gup
9
LINDQUIST VAN GENUGTEN NOAH FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
13251 Herre Jr.-1 Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
13251 Herre Jr.-1 Mønster 1-3 Dan
1
KJØLSØ TOBIAS VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        13251 Herre Jr.-1 Mønster 1-3 Dan
2
ØSTRAAT SNORRE LEIKANGER ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14140 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14140 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -70 kg
1
NATVIK JENS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14140 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -70 kg
2
HAUKÅS MAGNUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14140 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -70 kg
3
ALMAAS ANDERS RØSJØ FOSEN NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14140 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -70 kg
3
STUVLAND BRAGE WIIG TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14140 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -70 kg
5
THORBJØRNSEN MARIO HERVIK MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14140 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -70 kg
5
NILSEN KAY STEFAN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14140 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -70 kg
5
DANIELSEN JOHAN KJESTVEIT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14140 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -70 kg
5
EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14140 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -70 kg
9
WAHL SIMEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
14148 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14148 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +70 kg
1
SVEBERG JOEL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14148 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +70 kg
2
BRUBAK EIVIND KJØLSØ MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14148 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +70 kg
3
LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14148 Herre Jr.-2 Sparring 4-1 Gup +70 kg
4
GARSHOL EINAR INGEBERG MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
1
LANDE ANDREAS NILSSEN ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
2
SOLLI ÅSMUND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
3
EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
3
WADSETH ADRIAN SINGSON ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
5
S. GJERDSBAKK SIGVE HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
5
WASSMO KNUT NONSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
5
AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
5
KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
9
GRØNLIEN-BUSCHMANN OLE AUGUST TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
9
VALDERHAUG ROBIN AUGUST MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14170 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -70 kg
9
VALDERHAUG KIAN EMIL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14176 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan 70-75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14176 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan 70-75 kg
1
TRONSGÅRD TRYM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14176 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan 70-75 kg
2
HANSEN MAGNUS LYSÅ TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14176 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan 70-75 kg
3
VETVIK KVALVÅG ELIAS HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
14177 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14177 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +75 kg
1
DØRUM EDVIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14177 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +75 kg
2
MELKVIK JULIAN J. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14177 Herre Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +75 kg
3
GAUSTAD ESPEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
14211 Herre Jr.-2 Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
14211 Herre Jr.-2 Mønster 8-5 Gup
1
VÆRING-SKOGRAND TOBIAS MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14211 Herre Jr.-2 Mønster 8-5 Gup
2
VULLUM OLE KRISTIAN HAUGE MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
1
HÖRNQVIST SMITH NICHOLAS GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
2
ØHLÉN HÅKON MOTRØEN SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
3
ELVHEIM PETTER ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
3
DANIELSEN JOHAN KJESTVEIT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
LUND NIKOLAI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
LYSØ SEBASTIAN ANDRÉ HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
JENSEN LEONARD RANHEIM TKD  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
HAUKÅS MAGNUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
NILSEN KAY STEFAN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
THORBJØRNSEN MARIO HERVIK MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
WEEN ANDERS KJETILSON OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
GARSHOL EINAR INGEBERG MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
MASTAD DANIEL LENNART TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
SVEBERG JOEL SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
BRUBAK EIVIND KJØLSØ MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
EIDEM SCOTT THOMASSEN FRØYA OG HITRA TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14231 Herre Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
17
WAHL SIMEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
1
SOLLI ÅSMUND SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
2
HANSEN MAGNUS LYSÅ TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
GUILLEN CARLOS MANUEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
EINMO GABRIEL LISTANCO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
MELKVIK JULIAN J. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
KULVIK THEO KJELSRUD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
IVANGEN-HAGEDAL OSCAR SHUPAVU TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
GRØNLIEN-BUSCHMANN OLE AUGUST TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
GAUSTAD ESPEN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
VALDERHAUG KIAN EMIL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
VETVIK KVALVÅG ELIAS HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
DØRUM EDVIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
DYRHAUG LEANDER MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
KVITHYLL LEANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
TRONSGÅRD TRYM OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
GJERDE VATNEHOL HAUK HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
17
WADSETH ADRIAN SINGSON ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
17
S. GJERDSBAKK SIGVE HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
17
AKRIM ULRIK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        14251 Herre Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
17
VALDERHAUG ROBIN AUGUST MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15119 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup +70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15119 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup +70 kg
1
LERAAND ADRIAN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        15119 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup +70 kg
2
OT YUNUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15119 Herre Sr. Sparring 8-5 Gup +70 kg
3
LARSEN MAGNUS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
15140 Herre Sr. Sparring 4-1 Gup -69 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15140 Herre Sr. Sparring 4-1 Gup -69 kg
1
STEFANUSSEN NIKOLAI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15140 Herre Sr. Sparring 4-1 Gup -69 kg
2
DULAK BARTLOMIEJ ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15148 Herre Sr. Sparring 4-1 Gup +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15148 Herre Sr. Sparring 4-1 Gup +75 kg
1
KARLSEN BENJAMIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15148 Herre Sr. Sparring 4-1 Gup +75 kg
2
DULAK SZYMON RYSZARD ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
1
STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
2
HEYERAAS THOMAS NORDBØ TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
3
SKOGDALEN JONAS UTNE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
3
WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
5
EL-AGROUDI TAREK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
5
VOLLAN MARCUS STAVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
5
KROGVOLD FELIX TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15175 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan -75 kg
5
HAAHJEM BRENDEN HÅKON HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15178 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
15178 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
1
STIGE DAVID BERGEN NTN TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        15178 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
2
GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15178 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
3
LUKA ADRIAN WIIK ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15178 Herre Sr. Sparring 1-3 Dan +75 kg
4
RISHAUG OLIVER HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
1
GJERSVOLD KRISTIAN FORFOT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
2
STEINKJER INGEBRIGT VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
3
EL-AGROUDI TAREK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
3
TØNDER LARS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
BERG MARTIN ALEKSANDER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
HEYERAAS THOMAS NORDBØ TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
BRATTSET EIVIND GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
5
STIGE DAVID BERGEN NTN TAE KWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
9
VOLLAN MARCUS STAVANGER NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
9
LUKA ADRIAN WIIK ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
9
RISHAUG OLIVER HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
9
HAAHJEM BRENDEN HÅKON HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
9
PARADINA DANIEL MØRCK SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        15251 Herre Sr. Mønster 1-3 Dan
9
KROGVOLD FELIX TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
17113 Herre Veteran Sparring 8-5 Gup 76-84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17113 Herre Veteran Sparring 8-5 Gup 76-84 kg
1
BASENKO ROMAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17113 Herre Veteran Sparring 8-5 Gup 76-84 kg
2
WANG MARIUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
17114 Herre Veteran Sparring 8-5 Gup +84 kg
Categories Rank Name   Club Country    
17114 Herre Veteran Sparring 8-5 Gup +84 kg
1
LAPTIEV DMYTRO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17114 Herre Veteran Sparring 8-5 Gup +84 kg
2
OLDERVIK GEIR ATLE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
1
KJØLSØ ROAR VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
2
PEDERSEN ARVE OLSEN GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        17251 Herre Veteran Mønster 1-3 Dan
3
BARLAND RUNE T. SELBU TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
1
OT YUNUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
2
WANG MARIUS TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
3
LAPTIEV DMYTRO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
3
BASENKO ROMAN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
5
OLDERVIK GEIR ATLE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
5
LARSEN MAGNUS SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
5
JOHANSEN CHRISTOFFER MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        18211 Herre Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
5
LERAAND ADRIAN MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
1
STEFANUSSEN NIKOLAI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
2
TØRRING JACOB ODGÅRD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
GIPLING-SAGFJÆRA ROBERT TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
AUSTAD HENRIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
CASTRILLO ROBERT EDWARD FILMER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
NORDVIK RONNY TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
WALE ERIK TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
BAKKEN STIG SÆTHER NORDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
9
DULAK SZYMON RYSZARD ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
9
KARLSEN BENJAMIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        18231 Herre Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
9
DULAK BARTLOMIEJ ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18491 Herre Sr. Spes.Tek. 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
18491 Herre Sr. Spes.Tek. 1-3 Dan
1
WOLD HENNING KALDAHL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
18591 Herre Spes.Tek. Sr. 8-1 Gup / Veteran alle grader
Categories Rank Name   Club Country    
18591 Herre Spes.Tek. Sr. 8-1 Gup / Veteran alle grader
1
KJØLSØ ROAR VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
19490 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader -165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
19490 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader -165 cm
1
HOEL PETTER GODØ STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
19491 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader +165 cm
Categories Rank Name   Club Country    
19491 Herre Alle Jr. Spes.Tek Alle Grader +165 cm
1
MELKVIK JULIAN J. TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
23012 Dame Jr.-1 Sparring 5-1 Gup -160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23012 Dame Jr.-1 Sparring 5-1 Gup -160 cm
1
NOROZI MAEDA ZAHAR TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 5-1 Gup -160 cm
2
SÆTHER INA LINNEA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 5-1 Gup -160 cm
3
SKARBØVIK MARTINE HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 5-1 Gup -160 cm
3
HEGGELUND JENSEN RONJA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 5-1 Gup -160 cm
5
SUNDE ANE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 5-1 Gup -160 cm
5
ØIEN NINA KRISTIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 5-1 Gup -160 cm
5
SEEHUUS EMMA SOFIE MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23012 Dame Jr.-1 Sparring 5-1 Gup -160 cm
5
BEKKVIK ISADORA HELENA MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
1
GRØNMYR NINJA CHRISTINE HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
2
ISDAHL EMELI STAMNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
3
JØRGENSEN PERNILLE OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
3
ARNTSEN BYBERG ELISE VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
PEDERSEN SANNA MOE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
HEGGEN JOHANSEN EVELINA STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
SJØTRØ TUVA VENES MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
5
DAHL EMILIE MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
DOLAN ASHLING TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
ULRIKSEN ELLINOR ULRIKSEN  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
G. JENSSEN HENRIETTE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23042 Dame Jr.-1 Sparring 4-1 Gup +160 cm
9
NESSE VERKLAND EIVOR MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
1
LØVDAL-BAKKEN MIA MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
2
HALVORSEN BELINDA JAING VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
3
SJØTRØ TUVA VENES MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
3
HEGGEN JOHANSEN EVELINA STORFJORD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
5
VÅRDAL ELENA MARIE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
5
SELAND KRISTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
5
CHELEST CHRISTINA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
5
NOROZI MAEDA ZAHAR TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
9
STORVAND MAIKEN HERMINE HUSTADVIKA NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
9
JØRGENSEN PERNILLE OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
9
HAUGEN EIRIN ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
9
GRØNMYR NINJA CHRISTINE HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
9
ISDAHL EMELI STAMNES TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
9
DAHL EMILIE MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
9
BEKKVIK ISADORA HELENA MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
9
SUNDE ANE ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
ARNTSEN BYBERG ELISE VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
FOSSDAL HILDA RØE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
BRUSTAD ZELIA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
SÆTHER INA LINNEA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
SANDE EDEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
SEEHUUS EMMA SOFIE MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
NESSE VERKLAND EIVOR MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
REINÅS CORNELIA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
SKARBØVIK MARTINE HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
DOLAN ASHLING TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
SKIPENES PETRA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
HEGGELUND JENSEN RONJA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        23232 Dame Jr.-1 Mønster 5-1 Gup
17
ØIEN NINA KRISTIN OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
1
KOLKO JOUDI HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
2
KALSTAD VICTORIA CHI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
5
MOE SIGRID JACOBSDATTER TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24140 Dame Jr.-2 Sparring 4-1 Gup -61 kg
5
NARASIRISAP THANNARAT GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
1
FISKE HEIDI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
2
REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
3
ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
4
VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
5
BJERKAN MIA SOFIE MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24180 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan -61 kg
5
IVANGEN-HAGEDAL OONAGH U TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24188 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +61 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24188 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +61 kg
1
STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24188 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +61 kg
2
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24188 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +61 kg
3
LINN-VALDOR MARTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24188 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +61 kg
4
EGGEREIDE GURO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24188 Dame Jr.-2 Sparring 1-3 Dan +61 kg
5
NORDLUND NATHALIE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
1
REZAI MOBINA MELHUS TAEKWON-DO  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
2
KOLKO JOUDI HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
3
FERAGEN LENA VANVIK MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
3
NORDLUND NATHALIE SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
SOLEMSLI EMILIE OLISE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
LYSØ RONJA CHRISTINE HEGVIK VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
NARASIRISAP THANNARAT GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
5
KALSTAD VICTORIA CHI TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
NOROZI SANI-E-ZAHRA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
KARAMI SANA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24231 Dame Jr.-2 Mønster 4-1 Gup
9
JARWSON VILDE GUNDERSEN TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
1
FISKE HEIDI SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
2
LINN-VALDOR MARTINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
VASSENG BERET- OLEA MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
3
FOSSDAL LINA RØE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
IVANGEN-HAGEDAL OONAGH U TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
STENDAL THALIA SAFIRA GAULDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
5
REINÅS AURORA VÆRNES NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
SIVERTSEN IDA C. BOLSTAD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
BJERKAN MIA SOFIE MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
LØVSETH KAROLINE TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
EGGEREIDE GURO TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
BJERKESET TERESE ROALDSETLI MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        24251 Dame Jr.-2 Mønster 1-3 Dan
9
ASPHAUG THEA OPPDAL TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
25149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup Åpen klasse
Categories Rank Name   Club Country    
25149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup Åpen klasse
1
MYHRE EIVOR ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25149 Dame Sr. Sparring 4-1 Gup Åpen klasse
2
MÆHRE ADA ØYDVIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
25179 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan Åpen klasse
Categories Rank Name   Club Country    
25179 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan Åpen klasse
1
LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25179 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan Åpen klasse
2
RUI MINA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25179 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan Åpen klasse
3
DAUKSAITE BARBORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25179 Dame Sr. Sparring 1-3 Dan Åpen klasse
4
HANSEN MINA BRATTERUD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
1
HAUKEBØ SOLVEIG MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
2
RUI MINA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
3
HERVIK MARIA AAMO ORKDAL NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
3
STAVRUM RIKKE MARII TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
5
LISTHAUG JENNY MARVEL TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
5
HELGERUD KROSSER HEIDI MALVIK NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
5
HANSEN MINA BRATTERUD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        25251 Dame Sr. Mønster 1-3 Dan
5
STOIBER HANNA SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
Categories Rank Name   Club Country    
27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
1
WADSETH MARIA THERESA S. ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        27251 Dame Veteran Mønster 1-3 Dan
2
SELAND GRY TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
1
JEGERSTEDT ERIKA TIMM TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28211 Dame Sr./Veteran Mønster 8-5 Gup
2
JARWSON PIA PHARO SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
Categories Rank Name   Club Country    
28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
1
MÆHRE ADA ØYDVIN SURNADAL NTN TAEKWONDO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
2
BERG-TESDAL ÅSHILD TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
3
JURIKOVA NORA TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
4
BUER TUVA FREDRIKSTAD NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
VEVELSTAD GINA ERSØY TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
        28231 Dame Sr./Veteran Mønster 4-1 Gup
5
MYHRE EIVOR ÅLESUND NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
28490 Dame Sr. Spes.Tek. Alle Grader
Categories Rank Name   Club Country    
28490 Dame Sr. Spes.Tek. Alle Grader
1
STAVRUM RIKKE MARII TRONDHEIM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
29490 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader -160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
29490 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader -160 cm
1
SKARBØVIK MARTINE HARAM NTN TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
29491 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader +160 cm
Categories Rank Name   Club Country    
29491 Dame Alle Jr. Spes.Tek. Alle Grader +160 cm
1
HOFLANDSDAL ERICA MARIDAL MOLDE TAEKWON-DO KLUBB  NORWAY
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-06-17 03:37:46 CEST +02:00)