All entries of this event
 
Taekwon-do ITF - Norgesmesterskap og Landsmesterskap 2019  print this site
 Search:
Team Entries Categories Time of entry
Ål IL Taekwondo(1212)
 NORWAY
Ayala-Truilljo Luna-Silvana 0020 Yngre Junior Dame Mønster Alle Dan 2019-10-15 20:07:02
        Ål IL Taekwondo(1212), NORWAY Ayala-Truilljo Luna-Silvana 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-10-15 20:07:02
        Ål IL Taekwondo(1212), NORWAY Ayala-Truilljo Luna-Silvana 3010 Spesialteknikk Dan Yngre Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-15 22:05:01
        Ål IL Taekwondo(1212), NORWAY Ayala-Trujillo Valerie 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-15 22:07:33
        Ål IL Taekwondo(1212), NORWAY Ayala-Trujillo Valerie 0540 Senior Damer Sparring Dan -68 KG 2019-10-15 22:09:05
        Ål IL Taekwondo(1212), NORWAY Ayala-Trujillo Valerie 3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 2019-10-15 22:12:07
        Ål IL Taekwondo(1212), NORWAY Tveito Tiril Emilie Fuglesang 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 20:05:12
        Ål IL Taekwondo(1212), NORWAY Tveito Tiril Emilie Fuglesang 0260 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-15 22:09:41
        Ål IL Taekwondo(1212), NORWAY Øen Li Selma 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-15 20:06:36
        Ål IL Taekwondo(1212), NORWAY Øen Li Selma 0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2019-10-15 20:06:36
Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043)
 NORWAY
Brastad Sindre 0190 Senior Herre Mønster Rødt 2019-10-14 15:17:52
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Brastad Sindre 0850 Senior Herre Sparring Rødt -78 KG 2019-10-14 15:18:01
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Fossheim Victor Blankholm 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-14 14:57:57
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Fossheim Victor Blankholm 0770 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-14 14:58:18
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Govind Sunniva 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 15:07:23
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Govind Sunniva 0290 Junior Damer Sparring Rødt -50 KG 2019-10-14 15:07:38
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Hammervold Aleksander Bårdsnes 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-14 15:18:17
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Hessen Isabel Bradley 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 15:21:54
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Hessen Isabel Bradley 0260 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-14 15:22:04
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Hessen-Akslen Ida Marie 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 15:09:10
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Hessen-Akslen Ida Marie 0310 Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 2019-10-14 15:09:28
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Honningsvåg Marthine 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 14:47:18
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Honningsvåg Marthine 0470 Eldre Junior Damer Sparring Dan -65 KG 2019-10-14 14:47:32
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Kjærstad-Schønefeld Mia 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 14:58:51
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Kjærstad-Schønefeld Mia 0310 Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 2019-10-14 14:59:05
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Luka Adrian Wiik 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 14:34:49
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Luka Adrian Wiik 0840 Eldre Junior Herre Sparring Dan +75 KG 2019-10-14 14:41:05
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Ness Knut Erik 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 15:08:43
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Ness Knut Erik 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-14 15:08:54
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Ness Ole Marius 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-14 15:20:30
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Ness Ole Marius 0630 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -62 KG 2019-10-14 15:20:48
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Norheim Eirik Vikebakk 0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-14 15:04:01
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Romestrand Jarand Jensen 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-14 15:17:29
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Romestrand Jarand Jensen 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-10-14 15:17:39
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Sørgård Kristiane Solheim 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 14:59:31
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Sørgård Kristiane Solheim 0290 Junior Damer Sparring Rødt -50 KG 2019-10-14 14:59:45
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Westad Hallvard 0190 Senior Herre Mønster Rødt 2019-10-14 15:17:01
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Westad Hallvard 0850 Senior Herre Sparring Rødt -78 KG 2019-10-14 15:17:11
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Yndestad Mats Ratvik 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-14 15:07:57
        Ålesund NTN Taekwon-do Klubb(4043), NORWAY Yndestad Mats Ratvik 0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-14 15:08:25
Alta NTN Tae Kwon-Do Klubb(5000)
 NORWAY
Jensen Esben Ringbu 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 19:44:55
        Alta NTN Tae Kwon-Do Klubb(5000), NORWAY Jensen Esben Ringbu 0810 Eldre Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-10-15 19:44:55
        Alta NTN Tae Kwon-Do Klubb(5000), NORWAY Jensen Esben Ringbu 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-15 19:44:55
        Alta NTN Tae Kwon-Do Klubb(5000), NORWAY Svane Eskil Vitsø 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 20:03:40
        Alta NTN Tae Kwon-Do Klubb(5000), NORWAY Svane Eskil Vitsø 0630 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -62 KG 2019-10-15 20:03:40
        Alta NTN Tae Kwon-Do Klubb(5000), NORWAY Vedel Kai Robert 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 19:10:48
        Alta NTN Tae Kwon-Do Klubb(5000), NORWAY Vedel Kai Robert 0630 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -62 KG 2019-10-15 19:10:48
Arendal NTN Taekwon-Do-klubb(2001)
 NORWAY
Andreassen Chris Joakim 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 16:30:26
        Arendal NTN Taekwon-Do-klubb(2001), NORWAY Andreassen Chris Joakim 0640 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt +62 KG 2019-10-15 16:30:26
        Arendal NTN Taekwon-Do-klubb(2001), NORWAY Jacobsen Ole Andreas 0190 Senior Herre Mønster Rødt 2019-10-16 20:43:12
        Arendal NTN Taekwon-Do-klubb(2001), NORWAY Jacobsen Ole Andreas 0870 Senior Herre Sparring Rødt +85 KG 2019-10-16 20:43:12
        Arendal NTN Taekwon-Do-klubb(2001), NORWAY Lande Jim 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-16 20:43:35
        Arendal NTN Taekwon-Do-klubb(2001), NORWAY van der Linden Luke 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-16 20:49:09
        Arendal NTN Taekwon-Do-klubb(2001), NORWAY van der Linden Luke 0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-16 20:49:09
Asker NTN Taekwondo Klubb(1046)
 NORWAY
Nordang Simen Selvik 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-12 15:48:18
        Asker NTN Taekwondo Klubb(1046), NORWAY Nordang Simen Selvik 0910 Senior Herre Sparring Dan -85 KG 2019-10-12 15:48:18
Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002)
 NORWAY
Gundersen Andre B 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-14 13:35:49
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Gundersen Andre B 0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-15 11:09:51
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Hamre-Higraff Eline 0020 Yngre Junior Dame Mønster Alle Dan 2019-10-14 13:33:19
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Hamre-Higraff Eline 0260 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-15 11:19:49
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Karlsen Lukas Steen 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 12:41:35
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Karlsen Lukas Steen 0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-15 12:42:18
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Svendsen Silje Drange 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 13:31:11
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Sørtun Anders 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 11:07:14
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Sørtun Anders 0780 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 2019-10-15 11:07:47
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Sørtun Kasper 0190 Senior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 11:06:20
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Sørtun Kasper 0860 Senior Herre Sparring Rødt -85 KG 2019-10-15 11:06:38
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Vorren Magnus 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 12:47:26
        Askøy NTN Taekwon-Do klubb(3002), NORWAY Vorren Magnus 0840 Eldre Junior Herre Sparring Dan +75 KG 2019-10-15 12:47:42
Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009)
 NORWAY
Aarbakke August 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-15 15:40:10
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Aarbakke August 0880 Senior Herre Sparring Dan -63 Kg 2019-10-15 15:40:10
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Agdesteen Geir 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-15 22:22:56
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Agdesteen Geir 0940 Veteran Herre Sparring Rødt +80 KG 2019-10-15 22:22:56
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Bergen (Lind, Naurdinov)   2020 Tradisjonell Sparring Dan Senior og Veteran 2019-10-18 13:35:46
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Bergen 1(Iversen, Svendsen)   2010 Tradisjonell Sparring Dan Alle Junior 2019-10-18 13:37:21
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Bergen 2(Iversen, Lind)   2010 Tradisjonell Sparring Dan Alle Junior 2019-10-18 13:37:53
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Bergen 3(Knarvik, Tollånes)   2010 Tradisjonell Sparring Dan Alle Junior 2019-10-18 13:38:30
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Birkhaug Vilde Solhaug 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-15 15:35:56
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Birkhaug Vilde Solhaug 0550 Senior Damer Sparring Dan -75 KG 2019-10-15 15:35:56
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Blom-Andersen Emily 0340 Junior Damer Sparring Dan -50 KG 2019-10-15 21:57:38
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Boonstra Emma Sofie 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 21:56:11
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Brautaset Christina 0110 Veteran Dame Mønster Rødt 2019-10-15 21:26:50
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Cejka Katharina 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 21:59:00
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Cejka Katharina 0300 Junior Damer Sparring Rødt -55 KG 2019-10-15 21:59:00
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Eggesbø Vibeke 0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 22:14:29
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Eggesbø Vibeke 0600 Veteran Dame Sparring Dan +65 KG 2019-10-15 22:14:29
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Flisram Edith 0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-15 20:38:04
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Folkedal Espen J. 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-15 20:38:48
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Hellevang Steffen Joo 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 21:26:18
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Hellevang Steffen Joo 0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-10-15 21:26:18
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Hereide Anders Fosse 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-15 22:22:01
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Hereide Anders Fosse 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-10-15 22:22:01
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Hereide Anders Fosse 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-15 22:22:01
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Hole Ann Linnea 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-15 21:42:54
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Hole Ann Linnea 0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 2019-10-15 21:42:54
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Hole Ann Linnea 3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 2019-10-15 21:42:54
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Iversen Marie 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 20:54:54
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Iversen Marie 0350 Junior Damer Sparring Dan -55 KG 2019-10-15 20:54:54
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Iversen Marius Hauge 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 22:03:21
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Iversen Marius Hauge 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-15 22:03:21
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Iversen Markus 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-15 20:37:39
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Iversen Markus 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-10-15 20:37:39
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Iversen Stine 0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2019-10-15 21:40:04
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Jordal Ann-Elise O. 0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 15:35:28
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Jordal Ann-Elise O. 0600 Veteran Dame Sparring Dan +65 KG 2019-10-15 15:35:28
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Kammerhuber Petter 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 20:38:30
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Kammerhuber Petter 0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 2019-10-15 20:38:30
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Knarvik Solveig 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 21:42:01
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Knarvik Solveig 0370 Junior Damer Sparring Dan -65 KG 2019-10-15 21:42:01
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Knudssøn Hanna 0360 Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-10-15 21:25:48
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Kristiansen Knut 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 21:57:11
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Kristiansen Knut 0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 2019-10-15 21:57:11
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Krog Didrik 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-15 21:55:42
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Krog Didrik 0880 Senior Herre Sparring Dan -63 Kg 2019-10-15 21:55:42
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Krog Didrik 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-15 21:55:42
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Langeland Roger 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 21:56:34
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Lie Ingrid 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-15 20:53:17
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Lie Ingrid 0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2019-10-15 20:53:17
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Lind Madeleine 0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-15 14:55:20
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Lind Madeleine 0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2019-10-15 14:55:20
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Lind Mats 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 15:46:42
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Lind Mats 0700 Junior Herre Sparring Dan -56 KG 2019-10-15 15:46:42
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Lind Morten 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 21:40:24
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Lind Morten 0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-10-15 21:40:24
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Loodtz Theo Danckert 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-15 20:54:08
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Loodtz Theo Danckert 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-10-15 20:54:08
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Loodtz Theo Danckert 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-15 20:54:08
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Markhus Jo Erik 0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-10-15 21:40:45
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Markhus Jo Erik 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-15 21:40:45
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Miller Hanna Victoria 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-15 15:31:48
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Miller Hanna Victoria 0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 2019-10-15 15:31:48
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Miller Hanna Victoria 3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 2019-10-15 22:23:29
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Miller Hanna Victoria 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-10-15 15:31:48
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Moe Andreas Søraa 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-15 20:43:07
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Moe Andreas Søraa 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-10-15 20:43:07
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Myrland Mats Olsen 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-15 21:39:42
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Myrland Mats Olsen 0920 Senior Herre Sparring Dan +85 KG 2019-10-15 21:39:42
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Naurdinov Magomed 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-15 15:28:22
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Naurdinov Magomed 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-10-15 15:28:22
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Naurdinov Magomed 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-15 15:28:22
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Prestegard Mads J. 0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-15 15:29:54
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Prestegard Mads J. 0910 Senior Herre Sparring Dan -85 KG 2019-10-15 15:29:54
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Prestegard Mads J. 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-15 15:29:54
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Rusten Signy Aud 0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 20:42:40
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Rusten Signy Aud 0600 Veteran Dame Sparring Dan +65 KG 2019-10-15 20:42:40
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Scholz Markus 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 22:09:18
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Scholz Markus 0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 2019-10-15 22:14:01
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Sperrevik John Anders 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 20:24:46
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Sperrevik John Anders 0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 2019-10-15 20:24:46
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Stavsøien Claes Daniel 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 21:58:24
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Stavsøien Claes Daniel 0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 2019-10-15 21:58:24
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Storvik Laura 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 21:25:08
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Storvik Laura 0320 Junior Damer Sparring Rødt -65 KG 2019-10-15 21:25:08
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Svendsen Thea Kristine Holm 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 21:42:30
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Svendsen Thea Kristine Holm 0360 Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-10-15 21:42:30
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Svendsen Thea Kristine Holm 3030 Spesialteknikk Dan Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-15 21:42:30
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Tollånes Helene Louise 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 21:58:04
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Trengereid Mathilde Karoline 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 22:27:40
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Trengereid Mathilde Karoline 0310 Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 2019-10-15 22:27:40
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Ullensvang Adrian Tøsdal 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 15:31:21
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Ullensvang Adrian Tøsdal 0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-10-15 15:31:21
        Bergen NTN Tae Kwon-Do Klubb(3009), NORWAY Wanvik Laura M. I. 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 21:56:51
Bjoa Taekwon-Do Klubb(Bjoa TKD)
 NORWAY
Eikehaugen Knutsen Dagfinn 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 17:36:18
        Bjoa Taekwon-Do Klubb(Bjoa TKD), NORWAY Eikehaugen Knutsen Dagfinn 0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 2019-10-15 17:36:19
        Bjoa Taekwon-Do Klubb(Bjoa TKD), NORWAY Eikehaugen Knutsen Milde 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 17:35:41
        Bjoa Taekwon-Do Klubb(Bjoa TKD), NORWAY Eikehaugen Knutsen Milde 0370 Junior Damer Sparring Dan -65 KG 2019-10-15 17:35:41
Bryne Taekwon-Do Klubb(2075)
 NORWAY
Aasland Arild Tore 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 20:28:15
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Berentsen Krister 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-15 22:46:38
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Berentsen Krister 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-10-15 22:46:38
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Berentsen Krister 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-15 22:46:38
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Christensen Christian 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-15 22:47:57
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Christensen Christian 0930 Veteran Herre Sparring Rødt -80 KG 2019-10-15 22:47:57
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Mydland Lars Henrik 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-16 18:43:34
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Mydland Ole Andreas 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-16 18:43:17
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Rød Cato Johan 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 22:44:46
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Simonsen Ketil 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-15 22:47:27
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Simonsen Ketil 0940 Veteran Herre Sparring Rødt +80 KG 2019-10-15 22:47:27
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Søiland Øyvind 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-15 20:38:08
        Bryne Taekwon-Do Klubb(2075), NORWAY Søiland Øyvind 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-15 20:38:08
Bærum Taekwondo Klubb(1056)
 NORWAY
Hafredal Victoria 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-09-03 13:30:07
        Bærum Taekwondo Klubb(1056), NORWAY Hafredal Victoria 0400 Eldre Junior Damer Sparring Rødt -55 KG 2019-09-03 13:30:29
        Bærum Taekwondo Klubb(1056), NORWAY Krog Josefine 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-09-03 16:59:31
        Bærum Taekwondo Klubb(1056), NORWAY Krog Josefine 0290 Junior Damer Sparring Rødt -50 KG 2019-10-13 15:55:07
        Bærum Taekwondo Klubb(1056), NORWAY Maagerud Henning 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-14 20:51:53
        Bærum Taekwondo Klubb(1056), NORWAY Schiøll Trygve Johan 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-09-03 20:52:03
        Bærum Taekwondo Klubb(1056), NORWAY Schiøll Trygve Johan 0940 Veteran Herre Sparring Rødt +80 KG 2019-09-03 20:52:22
        Bærum Taekwondo Klubb(1056), NORWAY Solli Caroline Meek 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-09-13 17:19:40
        Bærum Taekwondo Klubb(1056), NORWAY Solli Caroline Meek 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-09-13 17:19:56
        Bærum Taekwondo Klubb(1056), NORWAY Stenseng Elisabeth 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-09-04 17:42:19
        Bærum Taekwondo Klubb(1056), NORWAY Stenseng Elisabeth 0330 Junior Damer Sparring Rødt +65 KG 2019-09-04 17:43:08
Christiania Taekwon-do klubb(1059)
 NORWAY
Aas-Bakke Syver 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-16 08:14:03
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Aas-Bakke Syver 0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-10-16 08:14:03
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Asp Ingrid 0070 Senior Dame Mønster Rødt 2019-10-13 19:56:30
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Hamang Jens Petter 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-09-04 10:54:02
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Hamang Jens Petter 0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 2019-09-04 10:54:02
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Hamang Jens Petter 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-09-04 10:54:02
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Heyeraas Thomas Nordbø 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-09-07 10:19:03
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Heyeraas Thomas Nordbø 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-09-07 10:19:03
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Heyeraas Thomas Nordbø 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-09-07 10:19:03
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Heyeraas Thomas Nordbø 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-09-07 10:19:03
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Hou Li-Lian Ahlskog 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-15 10:35:10
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Hou Li-Lian Ahlskog 0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 2019-10-15 10:35:10
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Hreggvidsson Thorstein Harstad 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-13 19:55:01
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Hreggvidsson Thorstein Harstad 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-13 19:55:01
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Krogstad Gulseth Fredrik 0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-09-30 15:35:18
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Opdal Olav Elliot 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 19:56:06
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Opdal Olav Elliot 0690 Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 2019-10-13 19:56:06
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Raanaas Luisa 0250 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -45 KG 2019-10-17 13:20:21
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Sønsteby Hauger Sebastian 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-09-26 11:47:22
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Sønsteby Hauger Sebastian 0920 Senior Herre Sparring Dan +85 KG 2019-09-26 11:47:22
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Vik Arne Martin 0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2019-09-01 19:24:50
        Christiania Taekwon-do klubb(1059), NORWAY Vik Arne Martin 0900 Senior Herre Sparring Dan -78 KG 2019-09-01 19:24:50
Drammen Taekwondo klubb(1062)
 NORWAY
Hansen Fridtjof 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-14 20:22:46
        Drammen Taekwondo klubb(1062), NORWAY Hansen Fridtjof 0680 Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 2019-10-14 20:22:46
        Drammen Taekwondo klubb(1062), NORWAY Kristensen Emil Skogholt 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 20:25:37
        Drammen Taekwondo klubb(1062), NORWAY Kristensen Emil Skogholt 0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-10-15 21:00:31
        Drammen Taekwondo klubb(1062), NORWAY Leirvaara Tony 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-14 20:19:24
        Drammen Taekwondo klubb(1062), NORWAY Leirvaara Tony 0910 Senior Herre Sparring Dan -85 KG 2019-10-14 20:19:24
        Drammen Taekwondo klubb(1062), NORWAY Leirvaara Tony 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-14 20:21:22
        Drammen Taekwondo klubb(1062), NORWAY Leirvaara Tony 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-14 20:21:22
        Drammen Taekwondo klubb(1062), NORWAY Sjetnan Caroline Desireé 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 20:24:07
        Drammen Taekwondo klubb(1062), NORWAY Sjetnan Caroline Desireé 0400 Eldre Junior Damer Sparring Rødt -55 KG 2019-10-14 20:24:07
Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021)
 NORWAY
Andersen Tuva Marie 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-13 11:11:26
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Bjørhusdal Brede Tysnes 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-13 11:19:10
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Bjørhusdal Brede Tysnes 0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-10-13 11:19:10
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Bjørhusdal Brede Tysnes 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-13 11:19:10
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Bønes Birk 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 21:28:58
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Bønes Birk 0680 Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 2019-10-13 21:28:58
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Drange Espen 0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-15 14:37:55
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Dusza Oskar 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 21:15:18
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Dusza Oskar 0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-13 21:15:18
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Ekehaug Henrik Batalden 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 21:13:59
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Ekehaug Henrik Batalden 0640 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt +62 KG 2019-10-13 21:13:59
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Engedal Jonas Svensen 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 22:24:16
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Engedal Jonas Svensen 0620 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -56 KG 2019-10-13 19:01:46
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Halvorsen Asle 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-13 21:48:41
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Halvorsen Asle 0930 Veteran Herre Sparring Rødt -80 KG 2019-10-13 21:48:41
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Halvorsen Nikolai 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 22:25:32
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Halvorsen Nikolai 0700 Junior Herre Sparring Dan -56 KG 2019-10-13 21:20:38
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Haugland Angel Daniel Kyrkjebø 0140 Yngre Junior Herre Mønster Alle Dan 2019-10-13 11:20:52
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Haugland Angel Daniel Kyrkjebø 0620 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -56 KG 2019-10-13 11:20:52
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Haugrønning Tobias Ursin 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 22:24:47
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Haugrønning Tobias Ursin 0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-13 21:17:47
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Hina Ariza 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 22:27:26
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Hina Ariza 0250 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -45 KG 2019-10-14 10:58:04
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Husby Helle 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 10:52:04
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Husby Helle 0370 Junior Damer Sparring Dan -65 KG 2019-10-14 10:52:04
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Jacobsen Agnes Louise 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-13 21:25:53
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Johansen Jakob Myhre 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 19:07:13
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Johansen Jakob Myhre 0640 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt +62 KG 2019-10-13 19:07:13
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Karam Emilio 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 11:14:02
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Kristensen Arne Olav S. 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-13 11:18:03
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Kristensen Arne Olav S. 0900 Senior Herre Sparring Dan -78 KG 2019-10-13 11:18:03
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Kristensen Ragnhild S. 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-13 21:11:09
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Kristensen Ragnhild S. 0270 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -55 KG 2019-10-13 21:11:09
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Kyte Elias 0140 Yngre Junior Herre Mønster Alle Dan 2019-10-13 21:27:12
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Kyte Elias 0620 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -56 KG 2019-10-13 21:27:12
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Kyte Elias 3020 Spesialteknikk Dan Yngre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-13 21:27:12
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Lassen Erik Delgadillo 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-13 11:13:06
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Lassen Erik Delgadillo 0840 Eldre Junior Herre Sparring Dan +75 KG 2019-10-13 11:13:06
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Lassen Erik Delgadillo 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-13 11:13:06
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Lassen Sebastian Delgadillo 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-13 19:10:25
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Lassen Sebastian Delgadillo 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-15 22:23:57
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Lie Sivert Kornelius 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 19:08:00
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Lie Sivert Kornelius 0620 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -56 KG 2019-10-13 19:08:00
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Mansoor Afras Uddin 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 22:28:47
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Mansoor Afras Uddin 0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-14 10:54:53
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Midttun Nils Fredrik Andersen 0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-13 20:45:12
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Milde Mats 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 16:52:41
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Milde Mats 0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-15 16:52:41
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Norheim Anita 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-07 20:23:22
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Norheim Anita 0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2019-10-07 20:23:22
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Rosendahl Anders 0930 Veteran Herre Sparring Rødt -80 KG 2019-10-13 21:47:45
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Skage Remi 0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-13 21:31:24
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Tangen Bastian V. 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 20:46:23
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Taule Johannes S. 0140 Yngre Junior Herre Mønster Alle Dan 2019-10-13 11:07:35
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Taule Johannes S. 0620 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -56 KG 2019-10-13 11:07:35
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Taule Johannes S. 3020 Spesialteknikk Dan Yngre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-15 22:27:53
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Torsteinsen Torvald Nam Hoon 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-13 21:45:50
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Torsteinsen Torvald Nam Hoon 0880 Senior Herre Sparring Dan -63 Kg 2019-10-13 21:45:50
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Torsvik Henrik 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 10:59:48
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Torsvik Henrik 0840 Eldre Junior Herre Sparring Dan +75 KG 2019-10-14 10:59:48
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Torsvik Henrik 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-14 10:59:48
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Urang Aleksander R. 0190 Senior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 21:51:07
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Valentin Emil 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-13 11:10:34
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Valentin Emil 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-13 11:10:34
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Wold Vilje 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-13 21:12:19
        Fana NTN Tae kwon - Do klubb(3021), NORWAY Wold Vilje 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-10-13 21:12:19
Frøya og Hitra Taekwon-do Klubb(4072)
 NORWAY
kjerstad jone Halse 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 17:29:40
        Frøya og Hitra Taekwon-do Klubb(4072), NORWAY kjerstad jone Halse 0680 Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 2019-10-13 17:30:18
        Frøya og Hitra Taekwon-do Klubb(4072), NORWAY Strømme Idar 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-09-27 16:29:54
        Frøya og Hitra Taekwon-do Klubb(4072), NORWAY Strømme Idar 0790 Eldre Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 2019-10-13 17:31:14
        Frøya og Hitra Taekwon-do Klubb(4072), NORWAY Sæther Mary Daniese Adolfo 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-09-27 16:30:32
        Frøya og Hitra Taekwon-do Klubb(4072), NORWAY Sæther Mary Daniese Adolfo 0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2019-09-27 16:31:41
Gauldal Taekwon-Do Klubb(4081)
 NORWAY
Brattset Eivind 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-09 18:34:22
        Gauldal Taekwon-Do Klubb(4081), NORWAY Brattset Eivind 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-09 18:34:22
        Gauldal Taekwon-Do Klubb(4081), NORWAY Dahle Andre Sandø 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-09 18:36:36
        Gauldal Taekwon-Do Klubb(4081), NORWAY Dahle Andre Sandø 0760 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-09 21:52:34
        Gauldal Taekwon-Do Klubb(4081), NORWAY Dahle Ketil 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-09 18:35:32
        Gauldal Taekwon-Do Klubb(4081), NORWAY Dahle Ketil 0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 2019-10-09 18:35:32
        Gauldal Taekwon-Do Klubb(4081), NORWAY Mosbakken Arve Olsen 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-09 18:37:15
        Gauldal Taekwon-Do Klubb(4081), NORWAY Mosbakken Arve Olsen 0930 Veteran Herre Sparring Rødt -80 KG 2019-10-09 18:37:15
        Gauldal Taekwon-Do Klubb(4081), NORWAY Stendal Tom 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-09 18:38:44
        Gauldal Taekwon-Do Klubb(4081), NORWAY Stendal Tom 0930 Veteran Herre Sparring Rødt -80 KG 2019-10-09 18:44:34
Giske Taekwon-Do Klubb(4077)
 NORWAY
Hansen Markus Skaar 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-09-15 19:39:47
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Hansen Markus Skaar 0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-09-15 19:39:47
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Heltne Annabel Gundersen 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 23:07:06
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Heltne Annabel Gundersen 0270 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -55 KG 2019-10-15 23:07:06
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Johnsen Christina Haram 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-13 20:26:19
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Johnsen Christina Haram 0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-10-13 20:26:19
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Klokk Thomas 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-09-15 19:55:35
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Klokk Thomas 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-09-15 19:55:35
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Roaldsnes Tora Liv 0020 Yngre Junior Dame Mønster Alle Dan 2019-10-13 20:31:11
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Roaldsnes Tora Liv 0260 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-13 20:31:11
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Roaldsnes Truls Eirik 0140 Yngre Junior Herre Mønster Alle Dan 2019-10-13 20:31:54
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Roaldsnes Truls Eirik 0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-13 20:31:54
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Schrøder-Bjørke Sofia 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 20:54:20
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Schrøder-Bjørke Sofia 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-10-15 20:54:20
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Wahl Malin 0070 Senior Dame Mønster Rødt 2019-10-13 20:49:51
        Giske Taekwon-Do Klubb(4077), NORWAY Wahl Malin 0490 Senior Damer Sparring Rødt -68 KG 2019-10-13 20:49:51
Hadsel Taekwon-do Klubb(5054)
 NORWAY
Breivik Aron Vatndal 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-09-01 16:38:22
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Breivik Aron Vatndal 0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-09-01 16:38:22
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Clarke Jasmin Jessen 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-09-01 16:32:20
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Clarke Jasmin Jessen 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-09-01 16:32:20
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Hellesø Tale Holten 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-09-15 21:06:32
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Hellesø Tale Holten 0650 Junior Herre Sparring Rødt -56 KG 2019-09-15 21:06:32
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Kvæl-Ongstad Henrik 0740 Junior Herre Sparring Dan +75 KG 2019-09-01 16:30:42
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Kvæl-Ongstad Henrik 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-09-01 20:48:52
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Kvæl-Ongstad Thea 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-09-01 16:31:43
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Kvæl-Ongstad Thea 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-09-01 16:31:43
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Larsen Ronja 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-09-01 16:28:47
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Larsen Ronja 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-09-01 16:28:47
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Larsen Tina Sofie 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-09-01 16:27:49
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Larsen Tina Sofie 0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-09-01 16:27:49
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Larsen Tina Sofie 3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 2019-09-01 16:28:00
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Montazeri Khairullah 0900 Senior Herre Sparring Dan -78 KG 2019-10-07 22:03:44
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Montazeri Khairullah 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-07 22:03:44
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Ongstad Ronja Elida 0560 Senior Damer Sparring Dan +75 KG 2019-10-06 23:36:53
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Ongstad Ronja Elida 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-09-15 21:07:23
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Værnes Hilmar 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-09-05 16:17:03
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Værnes Hilmar 0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 2019-10-13 12:52:57
        Hadsel Taekwon-do Klubb(5054), NORWAY Værnes Hilmar 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-09-05 16:17:03
Haram NTN Taekwon-Do Klubb(4049)
 NORWAY
Rajan Thulachi 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-13 14:16:01
Harstad Taekwon-do klubb(Harstad TKD)
 NORWAY
Gallimore Morris 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 22:33:24
        Harstad Taekwon-do klubb(Harstad TKD), NORWAY Hesari Mohammed Reza 0850 Senior Herre Sparring Rødt -78 KG 2019-10-14 19:03:00
Harøy Taekwon-Do Klubb(4091)
 NORWAY
Morsund Kristine 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-09-10 22:16:17
        Harøy Taekwon-Do Klubb(4091), NORWAY Morsund Kristine 0300 Junior Damer Sparring Rødt -55 KG 2019-10-14 22:09:00
        Harøy Taekwon-Do Klubb(4091), NORWAY Saure Anna Røyset 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-01 21:48:16
        Harøy Taekwon-Do Klubb(4091), NORWAY Saure Anna Røyset 0430 Eldre Junior Damer Sparring Rødt +65 KG 2019-10-01 21:48:16
Jessheim Taekwon-do Klubb(1177)
 NORWAY
Elsebutangen Synne Hagvåg 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 15:33:29
        Jessheim Taekwon-do Klubb(1177), NORWAY Elsebutangen Synne Hagvåg 0370 Junior Damer Sparring Dan -65 KG 2019-10-15 15:33:29
        Jessheim Taekwon-do Klubb(1177), NORWAY Ovlien Emma Brigitte 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 15:28:59
        Jessheim Taekwon-do Klubb(1177), NORWAY Ovlien Emma Brigitte 0310 Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 2019-10-15 15:28:59
Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018)
 NORWAY
Dalhaug Eivind 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-09-23 22:31:31
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Dalhaug Eivind 0730 Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-09-23 22:31:31
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Dalhaug Eivind 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-09-23 22:31:31
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Friskilä Øyvind 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-13 23:28:44
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Friskilä Øyvind 0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 2019-10-13 23:28:44
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Friskilä Øyvind 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-13 23:28:44
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Nordal Sondre Høyland 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-09-23 22:32:20
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Nordal Sondre Høyland 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-09-23 22:33:56
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Nordal Sondre Høyland 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-09-23 22:32:20
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Sundstrøm Julie S. 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-13 23:19:49
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Sundstrøm Julie S. 0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-10-13 23:19:49
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Valvatne Tuva 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-09-23 22:29:50
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Valvatne Tuva 0410 Eldre Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 2019-09-23 22:29:50
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Valvatne Tuva 3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 2019-09-23 22:29:50
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Westgaard Cecilie Foss 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-14 22:43:08
        Kirkenes NTN Tae Kwon-do klubb(5018), NORWAY Westgaard Cecilie Foss 0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 2019-10-14 22:43:08
Klæbu Taekwon-do Klubb(4057)
 NORWAY
Haug Harr Elias 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-09 01:21:12
        Klæbu Taekwon-do Klubb(4057), NORWAY Haug Harr Elias 0630 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -62 KG 2019-10-09 01:21:12
        Klæbu Taekwon-do Klubb(4057), NORWAY Lundin Kjell Roger 0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 2019-10-09 01:21:59
        Klæbu Taekwon-do Klubb(4057), NORWAY Lundin Kjell Roger 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-09 01:21:59
        Klæbu Taekwon-do Klubb(4057), NORWAY Løvold Nilsen Eivind Andre 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-09 01:20:14
        Klæbu Taekwon-do Klubb(4057), NORWAY Løvold Nilsen Eivind Andre 0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-09 01:20:14
        Klæbu Taekwon-do Klubb(4057), NORWAY Skog Anna haug 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-09 01:18:42
        Klæbu Taekwon-do Klubb(4057), NORWAY Skog Anna haug 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-10-09 01:18:42
Kolbotn Taekwon-Do Klubb(1094)
 NORWAY
Egsæter Celine 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-16 15:55:40
        Kolbotn Taekwon-Do Klubb(1094), NORWAY Egsæter Celine 0290 Junior Damer Sparring Rødt -50 KG 2019-10-16 15:55:40
        Kolbotn Taekwon-Do Klubb(1094), NORWAY Egsæter Christian Mood 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 22:42:20
        Kolbotn Taekwon-Do Klubb(1094), NORWAY Egsæter Christian Mood 0650 Junior Herre Sparring Rødt -56 KG 2019-10-15 22:42:20
        Kolbotn Taekwon-Do Klubb(1094), NORWAY Egsæter Christian Mood 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-15 22:42:20
        Kolbotn Taekwon-Do Klubb(1094), NORWAY Jakobsen Cecilie 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 22:46:39
        Kolbotn Taekwon-Do Klubb(1094), NORWAY Jakobsen Cecilie 0300 Junior Damer Sparring Rødt -55 KG 2019-10-15 22:46:39
Kongsvinger Taekwondo Klubb ITF(1097)
 NORWAY
Babai Tahira 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-01 21:07:35
        Kongsvinger Taekwondo Klubb ITF(1097), NORWAY Kristiansen Cornelia Helen Haugen 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-01 20:31:05
        Kongsvinger Taekwondo Klubb ITF(1097), NORWAY Pettersen Maia Zhu 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-01 21:09:17
        Kongsvinger Taekwondo Klubb ITF(1097), NORWAY Rezaiy Samira 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-01 22:09:40
        Kongsvinger Taekwondo Klubb ITF(1097), NORWAY Soltvedt Eivind 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-01 20:31:37
Kristiansand NTN Taekwondo Klubb(2027)
 NORWAY
Ommundsen Malin Sørli 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 15:28:05
        Kristiansand NTN Taekwondo Klubb(2027), NORWAY Ommundsen Malin Sørli 0360 Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-10-14 15:28:05
Levanger NTN Taekwon-Do Klubb(4096)
 NORWAY
Kristiansen Sødal Lena 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-14 11:34:18
        Levanger NTN Taekwon-Do Klubb(4096), NORWAY Nutudal Andreas 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-14 11:35:17
        Levanger NTN Taekwon-Do Klubb(4096), NORWAY Nutudal Andreas 0760 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-14 11:35:17
        Levanger NTN Taekwon-Do Klubb(4096), NORWAY Tveråmo Stine Lise 0070 Senior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 11:34:55
Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD)
 NORWAY
Eroglu Viktor 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 07:27:06
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Eroglu Viktor 0790 Eldre Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 2019-10-15 07:27:06
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Eroglu Viktor 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-15 07:27:06
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Gustavsen Richard 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-15 07:37:44
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Gustavsen Richard 0910 Senior Herre Sparring Dan -85 KG 2019-10-15 07:37:44
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Johansen Philip August Haaland 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 07:36:27
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Johansen Philip August Haaland 0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-15 07:36:27
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Kågen Siri O 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 07:21:51
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Kågen Siri O 0410 Eldre Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 2019-10-15 07:21:51
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Kågen Torbjørn 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-15 07:38:28
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Kågen Torbjørn 0940 Veteran Herre Sparring Rødt +80 KG 2019-10-15 07:38:28
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY krosser Heidi Helgerud 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 08:44:47
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY krosser Heidi Helgerud 0460 Eldre Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-10-15 08:44:47
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Krosser Helene 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 07:22:28
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Krosser Helene 0320 Junior Damer Sparring Rødt -65 KG 2019-10-15 07:22:28
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Lund Eirik 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 07:21:11
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Lund Eirik 0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 2019-10-15 07:21:11
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Lund Magnus 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-15 07:34:44
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Lund Magnus 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-10-15 07:34:44
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Papoutsis Nadia Foss 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 07:38:01
        Lier NTN Taekwondoklubb(LTKD), NORWAY Papoutsis Nadia Foss 0430 Eldre Junior Damer Sparring Rødt +65 KG 2019-10-15 07:38:01
Malvik NTN Taekwondo klubb(4004)
 NORWAY
Halseth Frida Elise 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 10:54:58
        Malvik NTN Taekwondo klubb(4004), NORWAY Husås Ann Mari 0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 2019-10-14 10:55:35
        Malvik NTN Taekwondo klubb(4004), NORWAY Husås Ann Mari 0600 Veteran Dame Sparring Dan +65 KG 2019-10-14 10:55:35
        Malvik NTN Taekwondo klubb(4004), NORWAY Husås Ann Mari 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-10-14 10:55:35
        Malvik NTN Taekwondo klubb(4004), NORWAY Sundfær Bjørn 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-14 11:54:46
        Malvik NTN Taekwondo klubb(4004), NORWAY Ulvik Håkon 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 10:52:27
        Malvik NTN Taekwondo klubb(4004), NORWAY Ulvik Håkon 0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-10-14 10:52:27
Manndalen UIL - Kampsport(5065)
 NORWAY
Jensen Marita 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-14 13:17:20
        Manndalen UIL - Kampsport(5065), NORWAY Jensen Marita 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-10-14 13:17:20
        Manndalen UIL - Kampsport(5065), NORWAY Olsen Sajane Karina 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 13:16:22
        Manndalen UIL - Kampsport(5065), NORWAY Olsen Sajane Karina 0450 Eldre Junior Damer Sparring Dan -55 KG 2019-10-14 13:16:22
        Manndalen UIL - Kampsport(5065), NORWAY Pedersen Antone 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 13:14:39
        Manndalen UIL - Kampsport(5065), NORWAY Pedersen Antone 0260 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-14 13:14:39
        Manndalen UIL - Kampsport(5065), NORWAY Pedersen Ståle 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-14 13:13:24
        Manndalen UIL - Kampsport(5065), NORWAY Pedersen Ståle 0930 Veteran Herre Sparring Rødt -80 KG 2019-10-14 13:13:24
Melhus NTN Taekwondo klubb(4005)
 NORWAY
Andresen Anne Maria 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-13 18:55:42
        Melhus NTN Taekwondo klubb(4005), NORWAY Andresen Anne Maria 0450 Eldre Junior Damer Sparring Dan -55 KG 2019-10-13 18:56:09
        Melhus NTN Taekwondo klubb(4005), NORWAY Andresen Anne Maria 3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-13 18:56:22
        Melhus NTN Taekwondo klubb(4005), NORWAY Gimse Anton 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-13 18:57:38
        Melhus NTN Taekwondo klubb(4005), NORWAY Gimse Anton 0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 2019-10-13 18:58:10
        Melhus NTN Taekwondo klubb(4005), NORWAY Kiyani Zaniar 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 18:51:14
        Melhus NTN Taekwondo klubb(4005), NORWAY Kiyani Zaniar 0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-13 18:52:04
        Melhus NTN Taekwondo klubb(4005), NORWAY Krogstad Erika 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-13 18:08:52
        Melhus NTN Taekwondo klubb(4005), NORWAY Krogstad Erika 0440 Eldre Junior Damer Sparring Dan -50 KG 2019-10-13 18:08:30
        Melhus NTN Taekwondo klubb(4005), NORWAY Krogstad Erika 3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-13 18:09:24
Molde Taekwon-Do klubb(4006)
 NORWAY
Andersson Emilie Gjelsten 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-08 19:44:08
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Andersson Emilie Gjelsten 0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2019-10-08 19:44:08
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Andersson Emilie Gjelsten 3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 2019-10-08 19:44:08
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Andersson Emilie Gjelsten 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-10-08 19:44:08
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Antonsen Henriette Håheim 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-08 19:43:24
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Antonsen Henriette Håheim 0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2019-10-08 19:43:24
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Antonsen Henriette Håheim 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-10-08 19:43:24
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Antonsen Mathias Håheim 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-08 20:00:00
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Antonsen Mathias Håheim 0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-10-08 20:00:00
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Bjerkan Emil Marius 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-08 20:07:16
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Bjerkan Emil Marius 0630 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -62 KG 2019-10-08 20:07:16
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Fossdal Bendik Balecke 0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-09-29 22:38:00
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Haukebø Solveig 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-11 19:32:40
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Haukebø Solveig 0380 Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-10-11 19:32:40
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Hoflandsdal Bente Maridal 0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 2019-10-11 19:26:42
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Hoflandsdal Erica Maridal 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-09 19:38:20
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Hoflandsdal Erica Maridal 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-10-09 19:38:20
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Male Aaron Ezra 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-08 20:08:45
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Male Aaron Ezra 0750 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -56 KG 2019-10-08 20:08:45
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Melaas Simon Simonsen 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-09 19:25:34
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Melaas Simon Simonsen 0640 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt +62 KG 2019-10-09 19:25:34
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Molde damer(Andersson, Antonsen)   2020 Tradisjonell Sparring Dan Senior og Veteran 2019-10-13 13:08:38
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Molde junior herrer(Antonsen, Vesetvik Muri)   2010 Tradisjonell Sparring Dan Alle Junior 2019-10-11 19:29:25
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Polakovic Peter 0190 Senior Herre Mønster Rødt 2019-09-29 22:34:44
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Polakovic Peter 0850 Senior Herre Sparring Rødt -78 KG 2019-09-29 22:34:44
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Sabatino Marius Skare 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-08 19:57:44
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Sabatino Marius Skare 0770 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-08 19:57:44
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Solli Edvard 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-09-29 22:27:20
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Solli Edvard 0810 Eldre Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-09-29 22:27:20
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Solli Edvard 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-09-29 22:27:20
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Stige David 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-09-29 22:30:29
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Stige David 0840 Eldre Junior Herre Sparring Dan +75 KG 2019-09-29 22:30:29
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Stige David 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-09-29 22:30:29
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Tokle Julian 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-09-29 22:36:58
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Tokle Julian 0770 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-09-29 22:36:58
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Tomren Jonas Aasen 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-11 19:32:06
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Tomren Jonas Aasen 0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-11 19:32:06
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Tornes Joo Hyun Kim 0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 2019-10-08 19:47:49
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Tornes Martin 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-08 19:47:28
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Vasseng Anders- Nikolai 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-08 19:55:16
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Vasseng Anders- Nikolai 0640 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt +62 KG 2019-10-08 19:55:16
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Vasseng Beret- Olea 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-08 19:54:40
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Vasseng Beret- Olea 0250 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -45 KG 2019-10-08 19:54:40
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Vesetvik Muri Elias 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-08 19:48:58
        Molde Taekwon-Do klubb(4006), NORWAY Vesetvik Muri Elias 0700 Junior Herre Sparring Dan -56 KG 2019-10-08 19:48:58
Moss National Tae Kwon-Do Klubb(1244)
 NORWAY
Bysheim Aaron 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-07 11:27:08
        Moss National Tae Kwon-Do Klubb(1244), NORWAY Bysheim Aaron 0760 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-07 11:27:08
Oppdal Taekwon-Do klubb(4076)
 NORWAY
Buravcevs Deinis 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 16:48:29
        Oppdal Taekwon-Do klubb(4076), NORWAY Buravcevs Deinis 0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-15 16:48:37
        Oppdal Taekwon-Do klubb(4076), NORWAY Mellemsæter Steingrim 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 16:13:51
        Oppdal Taekwon-Do klubb(4076), NORWAY Mellemsæter Steingrim 0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-10-15 15:07:19
Orkdal NTN Taekwon-do klubb(4019)
 NORWAY
Hukkelås Rikke 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 11:20:20
        Orkdal NTN Taekwon-do klubb(4019), NORWAY Hukkelås Rikke 0270 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -55 KG 2019-10-14 11:20:20
Os NTN Tae Kwon-Do Klubb(3050)
 NORWAY
Bertelsen Joakim 0770 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-02 19:04:26
        Os NTN Tae Kwon-Do Klubb(3050), NORWAY Fonn Fjæreide Pernille 0370 Junior Damer Sparring Dan -65 KG 2019-09-17 21:44:19
        Os NTN Tae Kwon-Do Klubb(3050), NORWAY Gjøsæter-Pedersen Selena Andrea 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-04 21:21:22
        Os NTN Tae Kwon-Do Klubb(3050), NORWAY Korsvold Nagel Tirill 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-13 13:27:40
        Os NTN Tae Kwon-Do Klubb(3050), NORWAY Korsvold Nagel Tirill 0260 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-13 13:27:40
        Os NTN Tae Kwon-Do Klubb(3050), NORWAY Ouhadou Ikram 0330 Junior Damer Sparring Rødt +65 KG 2019-10-13 00:40:05
        Os NTN Tae Kwon-Do Klubb(3050), NORWAY Rimstad Fartein Kofoed 0840 Eldre Junior Herre Sparring Dan +75 KG 2019-10-04 21:22:27
        Os NTN Tae Kwon-Do Klubb(3050), NORWAY Sperrevik Frank Sebastian 0770 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-02 19:04:48
        Os NTN Tae Kwon-Do Klubb(3050), NORWAY Strømman Ida Amanda 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-09-14 00:57:13
        Os NTN Tae Kwon-Do Klubb(3050), NORWAY Strømman Ida Amanda 0250 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -45 KG 2019-10-15 21:59:39
        Os NTN Tae Kwon-Do Klubb(3050), NORWAY Torgilstveit Kaisa 0330 Junior Damer Sparring Rødt +65 KG 2019-09-26 18:06:10
Oslo Øst Taekwon-Do klubb(1029)
 NORWAY
Hammerø Trine 0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-11 18:19:34
        Oslo Øst Taekwon-Do klubb(1029), NORWAY Hammerø Trine 0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 2019-10-11 18:19:34
        Oslo Øst Taekwon-Do klubb(1029), NORWAY Hammerø Trine 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-10-11 18:19:34
        Oslo Øst Taekwon-Do klubb(1029), NORWAY Holten Tina Katrin 0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-11 18:19:52
        Oslo Øst Taekwon-Do klubb(1029), NORWAY Holten Tina Katrin 0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 2019-10-11 18:19:52
        Oslo Øst Taekwon-Do klubb(1029), NORWAY Jacobsen Vegard Cornell 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-11 18:53:51
        Oslo Øst Taekwon-Do klubb(1029), NORWAY Jacobsen Vegard Cornell 0900 Senior Herre Sparring Dan -78 KG 2019-10-11 18:53:51
        Oslo Øst Taekwon-Do klubb(1029), NORWAY Lervold Iril 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-11 18:20:56
        Oslo Øst Taekwon-Do klubb(1029), NORWAY Lervold Iril 0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2019-10-11 18:20:56
        Oslo Øst Taekwon-Do klubb(1029), NORWAY Lund Hanne Kristine 0110 Veteran Dame Mønster Rødt 2019-10-11 18:46:42
        Oslo Øst Taekwon-Do klubb(1029), NORWAY Lund Hanne Kristine 0580 Veteran Dame Sparring Rødt +65 KG 2019-10-11 18:46:42
Polar Taekwon-Do Klubb(5027)
 NORWAY
Hansen Mina Bratterud 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-03 09:40:14
        Polar Taekwon-Do Klubb(5027), NORWAY Hansen Mina Bratterud 0430 Eldre Junior Damer Sparring Rødt +65 KG 2019-10-03 09:39:52
Porsgrunn NTN Taekwon-Do klubb(2040)
 NORWAY
Hagen Magnus 0190 Senior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 21:05:39
        Porsgrunn NTN Taekwon-Do klubb(2040), NORWAY Hegna Tor Kristian 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-08 22:12:32
        Porsgrunn NTN Taekwon-Do klubb(2040), NORWAY Hegna Tor Kristian 0770 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-08 22:13:05
        Porsgrunn NTN Taekwon-Do klubb(2040), NORWAY Romsaas Kristoffer 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-08 22:13:51
        Porsgrunn NTN Taekwon-Do klubb(2040), NORWAY Romsaas Kristoffer 0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-08 22:14:08
        Porsgrunn NTN Taekwon-Do klubb(2040), NORWAY Vik Marie 0540 Senior Damer Sparring Dan -68 KG 2019-10-11 20:13:09
        Porsgrunn NTN Taekwon-Do klubb(2040), NORWAY Wiersdalen Aksel Holmstrøm 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-08 22:10:31
        Porsgrunn NTN Taekwon-Do klubb(2040), NORWAY Wiersdalen Aksel Holmstrøm 0700 Junior Herre Sparring Dan -56 KG 2019-10-08 22:11:15
Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036)
 NORWAY
Holsæter Kjær Balder 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-07 22:44:01
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Holsæter Kjær Balder 0790 Eldre Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 2019-09-25 15:43:44
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Jenstad Elias 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-09-25 15:42:17
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Jenstad Elias 0810 Eldre Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-10-07 22:45:28
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Jenstad Oliver 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-09-25 15:37:37
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Jenstad Oliver 0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-09-25 15:37:37
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Lillelien Nora Beck 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-07 22:46:10
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Lillelien Nora Beck 0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2019-10-07 22:46:10
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Saxrud Kai 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-09-30 18:41:27
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Segura Mathias 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-07 22:41:58
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Segura Mathias 0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-07 22:41:58
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Ski Fredrik Øxseth 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-07 22:42:40
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Ski Fredrik Øxseth 0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-07 22:42:40
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Torske Olai Nygård 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-07 22:40:15
        Røyken NTN Taekwondo Klubb(1036), NORWAY Torske Olai Nygård 0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-07 22:40:15
Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031)
 NORWAY
Aakvik Trygve 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-10 09:50:24
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Aakvik Trygve 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-10 09:50:24
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Aakvik Trygve 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-10 09:50:24
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Abelsen Edvard Ytterstad 0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-10 09:52:12
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Abelsen Frida Ytterstad 0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-10 09:54:01
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Bomstad Vanessa 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-10 09:53:39
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Bækø Emil August 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-10 09:46:00
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Bækø Emil August 0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-10-10 09:46:00
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Bækø Emil August 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-10 09:46:00
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Donjem Carl-Fredrik 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-10 09:42:43
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Donjem Carl-Fredrik 0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 2019-10-10 09:42:43
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Donjem Carl-Fredrik 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-10 09:42:43
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Donjem Tyra Johanne 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-10 09:42:04
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Eldøen Hedda 0110 Veteran Dame Mønster Rødt 2019-10-10 09:51:57
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Eldøen Kolberg Ludvig 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-10 09:51:41
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Eldøen Kolberg Ludvig 0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-10 09:51:41
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Grande Håkon Ytterstad 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-10 09:45:29
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Grande Håkon Ytterstad 0790 Eldre Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 2019-10-10 09:45:29
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Grytvik Isak Johansen 0790 Eldre Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 2019-10-10 09:44:21
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Henriksen Andrea Eline 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-10 09:54:29
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Henriksen Andrea Eline 0380 Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-10-10 09:54:29
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Høiskar Elias 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-10 09:43:58
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Høiskar Elias 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-10 09:43:58
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Høiskar Elias 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-10 09:43:58
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Høiskar/Ysland(Høiskar, Ysland)   2010 Tradisjonell Sparring Dan Alle Junior 2019-10-15 19:25:01
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Karlsen Camilla Restad 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-10 10:15:03
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Karlsen Jonathan Restad 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-10 09:52:35
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Kjøsnes Sivert 0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-10 09:49:42
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Kjøsnes Sivert 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-13 20:10:59
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Kristiansen Tilde 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-10 09:51:23
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Lund Ine-Desirée 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-10 09:53:05
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Lund Ine-Desirée 0520 Senior Damer Sparring Dan -56 KG 2019-10-10 09:53:05
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Tessem Hole Tobias 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-10 09:43:23
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Tessem Hole Tobias 0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-10 09:43:23
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Ysland Mathias 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-10 09:54:58
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Ysland Mathias 0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-10-10 09:54:58
        Salten NTN Taekwon-Do Klubb(5031), NORWAY Ysland Mathias 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-10 09:54:58
Sandefjord Taekwon-Do Klubb(2071)
 NORWAY
Alzeer Qasem 0190 Senior Herre Mønster Rødt 2019-10-01 14:19:08
        Sandefjord Taekwon-Do Klubb(2071), NORWAY Alzeer Qasem 0850 Senior Herre Sparring Rødt -78 KG 2019-10-01 14:19:08
        Sandefjord Taekwon-Do Klubb(2071), NORWAY Berthling Cato 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-01 14:11:56
        Sandefjord Taekwon-Do Klubb(2071), NORWAY Berthling Cato 0940 Veteran Herre Sparring Rødt +80 KG 2019-10-01 14:11:56
        Sandefjord Taekwon-Do Klubb(2071), NORWAY Omerinovic Mehmed 0190 Senior Herre Mønster Rødt 2019-09-30 00:12:56
        Sandefjord Taekwon-Do Klubb(2071), NORWAY Omerinovic Mehmed 0870 Senior Herre Sparring Rødt +85 KG 2019-09-30 00:12:56
        Sandefjord Taekwon-Do Klubb(2071), NORWAY Svendsen Camilla Klingen 0070 Senior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 00:57:41
        Sandefjord Taekwon-Do Klubb(2071), NORWAY Svendsen Camilla Klingen 0500 Senior Damer Sparring Rødt -75 KG 2019-10-15 00:57:41
Sandnes Taekwondo klubb(2048)
 NORWAY
Hidle Nora 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 20:54:27
        Sandnes Taekwondo klubb(2048), NORWAY Hidle Selma 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 20:58:07
        Sandnes Taekwondo klubb(2048), NORWAY Hidle Selma 0410 Eldre Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 2019-10-14 20:58:07
        Sandnes Taekwondo klubb(2048), NORWAY Tostensen Hedda 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 20:52:03
        Sandnes Taekwondo klubb(2048), NORWAY Tostensen Hedda 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-10-14 20:52:03
Selbu Taekwon-Do Klubb(4053)
 NORWAY
Barland Borgar 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-12 22:45:30
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Barland Rune T. 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-12 22:56:16
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Kjøsnes Torill Slind 0110 Veteran Dame Mønster Rødt 2019-10-13 20:32:26
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Kjøsnes Torill Slind 0580 Veteran Dame Sparring Rødt +65 KG 2019-10-13 20:33:40
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Rønsberg Brage 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-13 20:30:00
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Rønsberg Brage 0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-13 20:31:12
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Sletner Sigrun 0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 2019-10-16 08:32:36
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Sletner Sigrun 0590 Veteran Dame Sparring Dan -65 KG 2019-10-16 08:33:29
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Solli Åsmund 0140 Yngre Junior Herre Mønster Alle Dan 2019-10-13 19:53:08
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Øhlen Sigrid Motrøen 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 22:53:39
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Øhlen Sigrid Motrøen 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-10-15 23:20:19
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Øhlen Trude Motrøen 0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 2019-10-15 22:56:26
        Selbu Taekwon-Do Klubb(4053), NORWAY Øhlen Trude Motrøen 0600 Veteran Dame Sparring Dan +65 KG 2019-10-15 22:57:19
Setermoen NTN Tae Kwon Do Klubb(5033)
 NORWAY
Nilsen Ådne 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-13 21:44:38
        Setermoen NTN Tae Kwon Do Klubb(5033), NORWAY Nilsen Ådne 0840 Eldre Junior Herre Sparring Dan +75 KG 2019-10-13 21:44:38
        Setermoen NTN Tae Kwon Do Klubb(5033), NORWAY Talseth Constance 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-13 22:20:05
        Setermoen NTN Tae Kwon Do Klubb(5033), NORWAY Talseth Constance 0330 Junior Damer Sparring Rødt +65 KG 2019-10-13 22:20:05
        Setermoen NTN Tae Kwon Do Klubb(5033), NORWAY Wiggerts Maiko 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 18:38:38
        Setermoen NTN Tae Kwon Do Klubb(5033), NORWAY Wiggerts Maiko 0680 Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 2019-10-15 18:38:38
Skien Taekwon-Do Klubb(2093)
 NORWAY
Andersen Ravna 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-15 22:49:56
        Skien Taekwon-Do Klubb(2093), NORWAY Lundesgaard Eldar 0190 Senior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 23:02:56
        Skien Taekwon-Do Klubb(2093), NORWAY Lundesgaard Eldar 0870 Senior Herre Sparring Rødt +85 KG 2019-10-15 22:51:26
        Skien Taekwon-Do Klubb(2093), NORWAY Løve Tormod 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-15 23:01:29
        Skien Taekwon-Do Klubb(2093), NORWAY Løve William 0140 Yngre Junior Herre Mønster Alle Dan 2019-10-15 23:01:19
        Skien Taekwon-Do Klubb(2093), NORWAY Sveinungsen Frode 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-15 22:49:45
        Skien Taekwon-Do Klubb(2093), NORWAY Sveinungsen Frode 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-15 23:05:34
Sola NTN Taekwondo Klubb(2055)
 NORWAY
Auglend Tania 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 22:17:59
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Auglend Tania 0460 Eldre Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-10-14 22:18:22
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Eltervåg Terje 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-15 20:40:08
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Eltervåg Terje 0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-15 20:40:08
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Kaada Anders Knoph 0940 Veteran Herre Sparring Rødt +80 KG 2019-10-14 22:20:27
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Løvaas Andrea Miccoli 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-14 22:26:47
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Løvaas Andrea Miccoli 0310 Junior Damer Sparring Rødt -60 KG 2019-10-14 22:27:01
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Løvik Andreas 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-14 22:22:01
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Løvik Andreas 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-14 22:22:34
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Najèm Dib Hassan, Ali 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 22:24:05
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Najèm Dib Hassan, Ali 0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-14 22:24:24
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Norland Ida 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 22:25:42
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Norland Ida 0350 Junior Damer Sparring Dan -55 KG 2019-10-14 22:26:13
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Olsen Lund Sander 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-14 22:23:20
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Randeberg Anne-Gro 0070 Senior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 09:10:12
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Sola Tradisjonell(Auglend, Eltervåg)   2010 Tradisjonell Sparring Dan Alle Junior 2019-10-15 20:46:54
        Sola NTN Taekwondo Klubb(2055), NORWAY Teig Silje Karin 0070 Senior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 21:13:28
Sortland TaeKwonDo-Klubb(5034)
 NORWAY
Andreassen Linnea 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-07 16:38:33
        Sortland TaeKwonDo-Klubb(5034), NORWAY Andreassen Linnea 0420 Eldre Junior Damer Sparring Rødt -65 KG 2019-10-07 16:44:48
        Sortland TaeKwonDo-Klubb(5034), NORWAY Andreassen Linnea 3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-07 16:38:33
        Sortland TaeKwonDo-Klubb(5034), NORWAY Finnesen Isak 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 16:36:32
        Sortland TaeKwonDo-Klubb(5034), NORWAY Finnesen Isak 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-07 16:36:32
        Sortland TaeKwonDo-Klubb(5034), NORWAY Ra David 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 16:35:43
        Sortland TaeKwonDo-Klubb(5034), NORWAY Ra David 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-07 16:35:43
        Sortland TaeKwonDo-Klubb(5034), NORWAY Solvoll Helena 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 16:34:48
        Sortland TaeKwonDo-Klubb(5034), NORWAY Solvoll Helena 0340 Junior Damer Sparring Dan -50 KG 2019-10-07 16:34:48
        Sortland TaeKwonDo-Klubb(5034), NORWAY Solvoll Helena 3030 Spesialteknikk Dan Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-07 16:34:48
Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055)
 NORWAY
Bjørvik Sunniva 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-09-15 11:18:29
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Bjørvik Tirill 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-09-15 11:19:03
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Bjørvik Tirill 0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-09-15 11:19:03
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Eikanger Eirik Fjeldstad 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-04 20:37:44
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Eikanger Eirik Fjeldstad 0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-04 20:37:44
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Ingebrigtsen Atle 0940 Veteran Herre Sparring Rødt +80 KG 2019-10-04 21:48:19
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Kvamme Ronny 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-09-07 12:07:20
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Larsen Markus Nipen 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-04 20:24:04
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Larsen Markus Nipen 0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-04 20:24:04
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Lillebø Henrik 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-09-11 21:49:53
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Lillebø Henrik 0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-09-11 21:49:53
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Lyngbø-Toftevåg Rune 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-09-15 11:30:21
        Sotra NTN Tae-Kwon-Do Klubb(3055), NORWAY Lyngbø-Toftevåg Rune 0940 Veteran Herre Sparring Rødt +80 KG 2019-09-15 11:30:21
Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060)
 NORWAY
Bakke-Erichsen Eyolf 0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 2019-10-15 18:55:27
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Billa Adil 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-09-27 09:26:09
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Billa Adil 0880 Senior Herre Sparring Dan -63 Kg 2019-09-27 09:27:18
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Clausen Steinar 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-09-27 09:23:52
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Clausen Steinar 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-09-27 09:24:30
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Eliassen Sjølyst Renate R. 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-09-27 09:35:35
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Eliassen Sjølyst Renate R. 0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 2019-09-27 09:36:21
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Eliassen Sjølyst Renate R. 3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 2019-09-27 09:36:58
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Eliassen Sjølyst Renate R. 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-09-27 09:36:47
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Hassanipour Daniel 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-09-06 09:41:03
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Hassanipour Daniel 0700 Junior Herre Sparring Dan -56 KG 2019-09-26 18:08:34
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Hassanipour Daniel 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-09-14 06:57:58
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Hassanipour Mikael 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-09-27 14:28:12
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Hassanipour Mikael 0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-09-27 14:28:35
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Hiorth Matteus Hivand 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-09-27 09:20:57
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Hiorth Matteus Hivand 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-09-27 09:21:36
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Husebø Remi 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-09-26 18:19:00
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Husebø Remi 0730 Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-09-26 18:19:28
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Husebø Remi 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-09-26 18:19:57
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Jabbarzadeh Avin 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-09-27 09:18:44
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Jabbarzadeh Avin 0340 Junior Damer Sparring Dan -50 KG 2019-09-27 09:19:29
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Jabbarzadeh Kian 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-09-27 09:30:26
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Jabbarzadeh Kian 0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-09-27 09:30:58
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Jabbarzadeh Kian 3040 Spesialteknikk Dan Junior Herrer 3 Øvelser 2019-09-27 09:31:07
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Lokna Gustav 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-09-06 09:41:52
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Lokna Gustav 0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-09-26 18:22:13
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Lokna Gustav 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-09-26 18:22:30
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Voll Sverre 0190 Senior Herre Mønster Rødt 2019-09-26 18:15:26
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Voll Sverre 0850 Senior Herre Sparring Rødt -78 KG 2019-09-26 18:16:08
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Vollan Marcus 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-09-27 09:07:50
        Stavanger NTN Taekwon-do Klubb(2060), NORWAY Vollan Marcus 0640 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt +62 KG 2019-09-27 09:08:26
Stord NTN Taekwon-Do Klubb(3058)
 NORWAY
Auestad Thea 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 22:23:53
        Stord NTN Taekwon-Do Klubb(3058), NORWAY Auestad Thea 0420 Eldre Junior Damer Sparring Rødt -65 KG 2019-10-15 22:23:53
        Stord NTN Taekwon-Do Klubb(3058), NORWAY Engevik Jens Martin 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-09-16 12:18:03
        Stord NTN Taekwon-Do Klubb(3058), NORWAY Engevik Jens Martin 0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-09-16 12:18:03
        Stord NTN Taekwon-Do Klubb(3058), NORWAY Havro Johannes 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 22:36:41
        Stord NTN Taekwon-Do Klubb(3058), NORWAY Havro Johannes 0680 Junior Herre Sparring Rødt -75 KG 2019-10-15 22:36:41
        Stord NTN Taekwon-Do Klubb(3058), NORWAY Hyttebakk Sindre 0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-09-09 22:46:29
Storfjord NTN Taekwon-Do Klubb(4083)
 NORWAY
Dale Vilde 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-07 09:57:54
        Storfjord NTN Taekwon-Do Klubb(4083), NORWAY Falch Cato Giskeødegård 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-07 09:56:00
        Storfjord NTN Taekwon-Do Klubb(4083), NORWAY Falch Cato Giskeødegård 0640 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt +62 KG 2019-10-07 09:56:00
        Storfjord NTN Taekwon-Do Klubb(4083), NORWAY Falch Eilif 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-07 09:56:33
        Storfjord NTN Taekwon-Do Klubb(4083), NORWAY Falch Eilif 0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 2019-10-07 09:56:33
        Storfjord NTN Taekwon-Do Klubb(4083), NORWAY Falch Eilif 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-07 09:56:33
        Storfjord NTN Taekwon-Do Klubb(4083), NORWAY Omenås Eileen Ranheim 0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 2019-10-07 09:57:21
Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029)
 NORWAY
Berg Ragnhild 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-10 10:12:46
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Berg Ragnhild 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-10-10 10:12:46
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Berle Aurora Dønheim 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-09-22 14:46:47
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Berle Aurora Dønheim 0360 Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-09-22 14:46:47
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Brandsegg Vebjørn 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-10 10:05:56
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Bruset Sindre Klungervik 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-09-22 14:56:37
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Bruset Sindre Klungervik 0730 Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-09-22 14:56:37
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Fiske Heidi 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-10 10:09:18
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Fiske Heidi 0250 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -45 KG 2019-10-10 10:09:18
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Fiske Jorunn 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-09-22 14:54:30
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Gravvold Una Langeland 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-09-22 14:55:40
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Gravvold Una Langeland 0350 Junior Damer Sparring Dan -55 KG 2019-09-22 14:55:40
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Grimsmo Ingeborg Sørvik 0360 Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-09-22 14:53:19
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Grimsmo Ingeborg Sørvik 3030 Spesialteknikk Dan Junior Damer 3 Øvelser 2019-09-22 14:53:19
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Grimsmo Sunniva 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-09-22 14:48:31
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Grimsmo Sunniva 0550 Senior Damer Sparring Dan -75 KG 2019-09-22 14:48:31
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Hausberg Kari 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-09-22 14:54:11
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Hausberg Kari 0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-09-22 14:54:11
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Reiten Sander 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-09-22 14:47:20
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Reiten Sander 0920 Senior Herre Sparring Dan +85 KG 2019-09-22 14:47:20
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Svanem Maren 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-09-22 14:55:01
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Svanem Maren 0550 Senior Damer Sparring Dan -75 KG 2019-09-22 14:55:01
        Surnadal NTN Taekwondo klubb(4029), NORWAY Sæterbø Emil 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-10 10:13:51
Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043)
 NORWAY
Brendeløkken Hanne 0050 Eldre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-11 17:59:43
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Ditløvsen Anna 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-11 17:49:22
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Ditløvsen Ingrid 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-11 17:54:47
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Elvenes Kasper Andre 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-11 17:51:06
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Elvenes Kasper Andre 0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-11 17:51:06
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Elvenes Kasper Andre 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-11 17:51:06
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Elvenes Lars Marius 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-11 17:55:34
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Johansen Sofie Haugslett 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-11 17:35:34
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Johansen Sofie Haugslett 0380 Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-10-11 17:35:34
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Leiros Helle Schrøder 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-11 17:29:20
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Leiros Helle Schrøder 0460 Eldre Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-10-11 17:29:20
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Leiros Helle Schrøder 3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-11 17:29:20
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Nordgård Elisabeth Fosse 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-11 17:43:00
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Olsen Anders 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-11 17:27:49
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Riibe-Hansen Karoline 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-11 17:23:56
        Tromsø NTN Taekwon-Do Klubb(5043), NORWAY Tøllefsen Frida Lyngedal 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-11 17:46:55
Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037)
 NORWAY
Andreassen Johanna Aune 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-07 11:31:03
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Andreassen Johanna Aune 0270 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -55 KG 2019-10-07 11:31:03
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Andreassen Jonas Aune 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-07 11:30:33
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Andreassen Jonas Aune 0690 Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 2019-10-07 11:30:33
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Aunvik Adele 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 12:18:05
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Aunvik Adele 0360 Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-10-07 12:18:05
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Aunvik Leander 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 11:52:05
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Aunvik Leander 0610 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -50 KG 2019-10-15 11:52:05
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Bakken Fjeld Christine 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-07 12:57:28
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Berg Mina Stubban 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 12:26:37
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Berg Mina Stubban 0350 Junior Damer Sparring Dan -55 KG 2019-10-07 12:26:37
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Bolland Hedda Laanke 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 12:20:49
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Bolland Hedda Laanke 0360 Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-10-07 12:20:49
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Botten Ronja Margrete 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-07 12:57:50
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Botten Ronja Margrete 0550 Senior Damer Sparring Dan -75 KG 2019-10-15 22:51:36
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Brekke Medin Nanna 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-03 14:42:24
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Brekke Medin Nanna 0540 Senior Damer Sparring Dan -68 KG 2019-10-03 14:42:24
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Brekke Medin Nanna 3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 2019-10-03 14:42:24
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Dahle Haukland Kjetil 0230 Veteran Herre Mønster Rødt 2019-10-15 11:52:29
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Dahle Haukland Kjetil 0930 Veteran Herre Sparring Rødt -80 KG 2019-10-15 11:52:29
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Eggan Tore Greiner 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-15 22:49:03
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Eide Sivert Lein 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-03 14:13:36
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Eide Sivert Lein 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-03 14:13:36
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Eilertsen Jack Phillip 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-07 11:29:06
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Eilertsen Jack Phillip 0880 Senior Herre Sparring Dan -63 Kg 2019-10-07 11:29:06
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Flatjord Nora Garnes 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 12:24:01
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Flatjord Nora Garnes 0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-10-07 12:24:01
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Gjersvold Camilla Linnea 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-03 14:44:15
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Gjersvold Camilla Linnea 0370 Junior Damer Sparring Dan -65 KG 2019-10-03 14:44:15
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Gjersvold Camilla Linnea 3030 Spesialteknikk Dan Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-03 14:44:15
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Gjersvold Kristian Forfot 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-03 14:43:05
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Gjersvold Kristian Forfot 0840 Eldre Junior Herre Sparring Dan +75 KG 2019-10-03 14:43:05
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Gjersvold Kristian Forfot 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-03 14:43:05
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Gjersvold/Reitan(Gjersvold, Reitan)   2010 Tradisjonell Sparring Dan Alle Junior 2019-10-15 22:50:08
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Groven Ola Mathias 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-03 14:11:13
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Groven Ola Mathias 0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-10-03 14:11:13
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Grønberg Bjørn Henning 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-07 12:25:21
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Grønberg Bjørn Henning 0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 2019-10-07 12:25:21
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Grønberg Miriam 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 12:25:49
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Grønberg Miriam 0450 Eldre Junior Damer Sparring Dan -55 KG 2019-10-07 12:25:49
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Grønberg Miriam 3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-07 12:25:49
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Herskedal Valentine 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-07 12:56:10
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Herskedal Valentine 0550 Senior Damer Sparring Dan -75 KG 2019-10-07 12:56:10
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Holmen-Løkken Even 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 22:46:06
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Holmen-Løkken Even 0620 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -56 KG 2019-10-15 22:46:06
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Holmen-Løkken Hilmar 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 12:24:38
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Holmen-Løkken Hilmar 0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-10-07 12:24:38
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Indstøy Torkild 0240 Veteran Herre Mønster 1-4 Dan 2019-10-07 11:07:11
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Indstøy Torkild 0960 Veteran Herre Sparring Dan +80 KG 2019-10-07 11:07:11
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Johannessen Martin 0880 Senior Herre Sparring Dan -63 Kg 2019-10-07 12:59:31
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Johannessen Martin 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-07 12:59:31
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Johansen Kaja Bolstad 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-07 12:57:10
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Johansen Kaja Bolstad 0560 Senior Damer Sparring Dan +75 KG 2019-10-07 12:57:10
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Kjøsnes Marte 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-15 13:08:47
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Kjøsnes Marte 0560 Senior Damer Sparring Dan +75 KG 2019-10-15 13:08:47
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Klungerbo Marthe Stamnes 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-07 12:22:38
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Klungerbo Marthe Stamnes 0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 2019-10-07 12:22:38
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Klungerbo Marthe Stamnes 3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 2019-10-07 12:22:38
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Klungerbo Marthe Stamnes 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-10-07 12:22:38
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Klungerbo Ole Martin 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-07 12:23:22
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Klungerbo Ole Martin 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-10-15 13:12:41
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Klungerbo Ole Martin 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-07 12:23:22
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Klungerbo Ole Martin 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-07 12:23:22
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Kvaran Nora Baudouin Lie 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 11:21:06
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Kvaran Nora Baudouin Lie 0380 Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-10-07 11:21:06
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Lerstad Charlotte Sæther 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-07 12:16:56
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Lerstad Charlotte Sæther 0320 Junior Damer Sparring Rødt -65 KG 2019-10-07 12:16:56
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Leynse Oda Katrine Valen 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-03 14:14:17
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Leynse Oda Katrine Valen 0530 Senior Damer Sparring Dan -62 KG 2019-10-03 14:14:17
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Listhaug Jenny Marvel 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-03 14:11:47
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Listhaug Jenny Marvel 0360 Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-10-03 14:11:47
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Listhaug Johannes 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-07 11:11:51
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Listhaug Johannes 0900 Senior Herre Sparring Dan -78 KG 2019-10-07 11:11:51
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Lundager Linn Anita 0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-07 12:58:13
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Lundager Linn Anita 0560 Senior Damer Sparring Dan +75 KG 2019-10-07 12:58:13
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Lundager Linn Anita 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-10-07 12:58:13
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Løkken Skaanes Frank 0950 Veteran Herre Sparring Dan -80 KG 2019-10-15 13:28:36
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Løkken Skaanes Martin 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-15 13:28:07
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Løkken Skaanes Martin 0910 Senior Herre Sparring Dan -85 KG 2019-10-15 13:28:07
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Løkken Skaanes Martin 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-15 13:28:07
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Mathisen Isak Myrseth 0790 Eldre Junior Herre Sparring Rødt +75 KG 2019-10-07 12:55:25
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Minervini Sarah Klein 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-03 14:10:27
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Minervini Sarah Klein 0470 Eldre Junior Damer Sparring Dan -65 KG 2019-10-03 14:10:27
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Olsen Christian 0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-07 12:58:37
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Olsen Christian 0920 Senior Herre Sparring Dan +85 KG 2019-10-07 12:58:37
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Olsen Christian 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-07 12:58:37
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Olsen Christian 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-07 12:58:37
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Opsal Kristine 0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-10-07 12:17:44
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Opsal Kristine 3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-07 12:17:44
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Rautio Ida Välikangas 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-07 11:10:10
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Rautio Ida Välikangas 0540 Senior Damer Sparring Dan -68 KG 2019-10-07 11:10:10
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Reitan Frida Pedersen 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 11:11:05
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Reitan Frida Pedersen 0480 Eldre Junior Damer Sparring Dan +65 KG 2019-10-07 11:11:05
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Rian Myrli Maiken 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 12:59:05
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Rui Mina. S. 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 12:15:44
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Rui Mina. S. 0350 Junior Damer Sparring Dan -55 KG 2019-10-07 12:15:44
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Ryan-Øye Kyrre 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-07 12:55:50
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Ryan-Øye Kyrre 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-10-07 12:55:50
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Ryan-Øye Kyrre 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-07 12:55:50
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Ryan-Øye Kyrre 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-07 12:55:50
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Sandstå Anastasia 0020 Yngre Junior Dame Mønster Alle Dan 2019-10-07 16:06:27
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Sandstå Anastasia 0280 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt +55 KG 2019-10-07 16:06:27
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Sandstå Anastasia 3010 Spesialteknikk Dan Yngre Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-07 16:06:27
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Selnes Lorentzen Olav 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 11:54:09
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Selnes Lorentzen Olav 0760 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-15 11:54:09
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Semb Helene 0090 Senior Damer Mønster 2 Dan 2019-10-07 11:27:37
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Semb Helene 0550 Senior Damer Sparring Dan -75 KG 2019-10-07 11:27:37
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Semb Helene 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-10-07 11:27:37
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Sigurdsen Nora Johanne 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 12:19:22
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Skogdalen Jonas Utne 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 11:31:34
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Skogdalen Jonas Utne 0830 Eldre Junior Herre Sparring Dan -75 KG 2019-10-07 11:31:34
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Slind Elias Rudi 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-07 11:08:45
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Slind Elias Rudi 0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-07 11:08:45
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Stuen Buvarp Martin 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 11:18:53
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Stuen Buvarp Martin 0710 Junior Herre Sparring Dan -62 KG 2019-10-07 11:18:53
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Sæle Ludvig 0900 Senior Herre Sparring Dan -78 KG 2019-10-07 11:30:04
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Sæther Aurora Minsaas 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-03 14:12:59
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Sæther Jarl Sondre 0920 Senior Herre Sparring Dan +85 KG 2019-10-07 13:00:08
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Sæther Jarl Sondre 3080 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Herrer 3 Øvelser 2019-10-07 13:00:08
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Sørgjerd August Olai 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-07 13:15:25
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Sørgjerd August Olai 0650 Junior Herre Sparring Rødt -56 KG 2019-10-07 13:15:25
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Thyholt Terje 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 22:46:47
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Thyholt Terje 0620 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -56 KG 2019-10-15 22:46:47
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Tveit Emma 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-07 11:17:35
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Tveit Emma 0250 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -45 KG 2019-10-07 11:17:35
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Tønder Lars 0210 Senior Herre Mønster 2 Dan 2019-10-03 14:02:01
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Tønder Lars 0890 Senior Herre Sparring Dan -70 KG 2019-10-03 14:02:01
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Tønder/Eilertsen(Eilertsen, Tønder)   2020 Tradisjonell Sparring Dan Senior og Veteran 2019-10-03 14:05:49
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Utne Skogdalen Ina 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 11:18:26
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Utne Skogdalen Ina 0370 Junior Damer Sparring Dan -65 KG 2019-10-07 11:18:26
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Utne Skogdalen Ina 3030 Spesialteknikk Dan Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-07 11:18:26
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Uvsløkk Eivind Johan 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-15 11:53:40
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Uvsløkk Eivind Johan 0620 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt -56 KG 2019-10-15 11:53:40
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Westgaard Karlsen Milla 0010 Yngre Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-15 11:52:54
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Wohlen Frida 0040 Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 11:19:49
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Wohlen Frida 0350 Junior Damer Sparring Dan -55 KG 2019-10-07 11:19:49
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Wohlen Ingvild 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 12:19:00
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Wohlen Ingvild 0460 Eldre Junior Damer Sparring Dan -60 KG 2019-10-07 12:19:00
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Wohlen Ingvild 3050 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Damer 3 Øvelser 2019-10-07 12:19:00
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Wold Henning Kaldahl 0130 Yngre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-03 14:51:00
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Wold Henning Kaldahl 0640 Yngre Junior Herre Sparring Dan og Rødt +62 KG 2019-10-03 14:51:00
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Ødegård Andreas 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-07 12:56:40
        Trondheim NTN Taekwon-Do klubb(4037), NORWAY Ødegård Andreas 0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-07 12:56:40
Træleborg ITF TaeKwonDo Klubb(2063)
 NORWAY
Halling Lina Xiao-Lan 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-09-19 00:04:06
Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067)
 NORWAY
Asheim Oliver Mikkelsen 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-11 21:36:31
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Asheim Oliver Mikkelsen 0660 Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-11 21:36:31
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Caroline og Anne-Lise(Kristiansen, Vedvik)   2020 Tradisjonell Sparring Dan Senior og Veteran 2019-10-14 21:47:35
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Kordu Lavin 0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-11 21:33:32
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Kordu Lavin 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-11 21:33:32
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Kristiansen Anne-Lise 0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-14 21:41:56
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Kristiansen Anne-Lise 0560 Senior Damer Sparring Dan +75 KG 2019-10-14 21:41:56
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Kristiansen Anne-Lise 3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 2019-10-14 21:41:56
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Kristiansen Anne-Lise 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-10-14 21:41:56
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Lyngås Truls 0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-11 21:14:43
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Malmin Trane Snekkestad 0220 Senior Herre Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-11 21:39:13
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Malmin Trane Snekkestad 4020 Knusing Senior og Veteran Dan Herrer 2019-10-11 21:39:13
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Plyhn Truls Amandus 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-11 21:11:23
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Strandskog Frøya 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-11 21:38:03
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Strandskog Frøya 0320 Junior Damer Sparring Rødt -65 KG 2019-10-11 21:38:03
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Stubben Silje Beathe 0070 Senior Dame Mønster Rødt 2019-10-11 21:32:29
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Stubben Silje Beathe 0490 Senior Damer Sparring Rødt -68 KG 2019-10-11 21:32:29
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Vedvik Caroline 0080 Senior Dame Mønster 1 Dan 2019-10-12 20:13:12
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Vedvik Caroline 0540 Senior Damer Sparring Dan -68 KG 2019-10-12 20:13:12
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Vedvik Caroline 3070 Spesialteknikk Dan Senior og Veteran Damer 3 Øvelser 2019-10-12 20:13:12
        Tønsberg NTN Taekwon-Do Klubb(2067), NORWAY Vedvik Caroline 4010 Knusing Senior og Veteran Dan Damer 2019-10-12 20:13:12
Vardø NTN Tae Kwon-do klubb(5048)
 NORWAY
Christensen Olsen Celine 0060 Eldre Junior Dame Mønster 1-3 Dan 2019-10-06 12:18:50
        Vardø NTN Tae Kwon-do klubb(5048), NORWAY Christensen Olsen Celine 0440 Eldre Junior Damer Sparring Dan -50 KG 2019-10-06 12:18:50
        Vardø NTN Tae Kwon-do klubb(5048), NORWAY Elverum Ronja Wiker 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-06 12:22:53
        Vardø NTN Tae Kwon-do klubb(5048), NORWAY Elverum Ronja Wiker 0300 Junior Damer Sparring Rødt -55 KG 2019-10-06 12:22:53
        Vardø NTN Tae Kwon-do klubb(5048), NORWAY Sætrum Marte Brasøy 0100 Senior Damer Mønster 3 og 4 Dan 2019-10-06 12:18:15
        Vardø NTN Tae Kwon-do klubb(5048), NORWAY Team Finnmark(Sætrum, Westgaard)   2020 Tradisjonell Sparring Dan Senior og Veteran 2019-10-06 12:25:48
        Vardø NTN Tae Kwon-do klubb(5048), NORWAY Wilhelmsen Celina 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-06 12:19:21
        Vardø NTN Tae Kwon-do klubb(5048), NORWAY Wilhelmsen Celina 0300 Junior Damer Sparring Rødt -55 KG 2019-10-06 12:19:21
Voss NTN Taekwon-Do Klubb(3066)
 NORWAY
blikberg herheim Johanne 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-13 16:38:12
        Voss NTN Taekwon-Do Klubb(3066), NORWAY Eckhoff Elisabeth 0070 Senior Dame Mønster Rødt 2019-10-13 16:45:24
        Voss NTN Taekwon-Do Klubb(3066), NORWAY Eckhoff Elisabeth 0510 Senior Damer Sparring Rødt +75 KG 2019-10-14 19:29:29
        Voss NTN Taekwon-Do Klubb(3066), NORWAY Rong Næss Håvard 0150 Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-16 21:36:28
        Voss NTN Taekwon-Do Klubb(3066), NORWAY Rong Næss Håvard 0670 Junior Herre Sparring Rødt -68 KG 2019-10-16 21:36:28
        Voss NTN Taekwon-Do Klubb(3066), NORWAY Timmers Puk 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-13 16:41:48
        Voss NTN Taekwon-Do Klubb(3066), NORWAY Timmers Puk 0300 Junior Damer Sparring Rødt -55 KG 2019-10-13 17:05:20
Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041)
 NORWAY
Bakmark Ivan Nørkov 0200 Senior Herre Mønster 1 Dan 2019-10-08 23:16:01
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Brendmo Tia 0020 Yngre Junior Dame Mønster Alle Dan 2019-10-08 23:13:03
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Brendmo Tia 0270 Yngre Junior Damer Sparring Dan og Rødt -55 KG 2019-10-08 23:13:03
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Nutudal Adrian 0170 Eldre Junior Herre Mønster Rødt 2019-10-14 21:13:23
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Nutudal Adrian 0760 Eldre Junior Herre Sparring Rødt -62 KG 2019-10-14 21:13:23
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Ottesen Olsen Venild 0030 Junior Dame Mønster Rødt 2019-10-08 23:06:19
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Ottesen Olsen Venild 0320 Junior Damer Sparring Rødt -65 KG 2019-10-08 23:06:19
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Skogmo Ole Jakob Grøttum 0160 Junior Herre Mønster 1-3 Dan 2019-10-08 23:15:27
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Skogmo Ole Jakob Grøttum 0720 Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-08 23:15:27
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Steinkjer Aud-Eli 0120 Veteran Dame Mønster 1-4 Dan 2019-10-08 23:14:25
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Steinkjer Aud-Eli 0590 Veteran Dame Sparring Dan -65 KG 2019-10-08 23:14:25
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Steinkjer Ingebrigt 0180 Eldre Junior HErre Mønster 1-3 Dan 2019-10-08 23:13:46
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Steinkjer Ingebrigt 0820 Eldre Junior Herre Sparring Dan -68 KG 2019-10-08 23:13:46
        Værnes NTN Taekwon-Do Klubb(4041), NORWAY Steinkjer Ingebrigt 3060 Spesialteknikk Dan Eldre Junior Herrer 3 Øvelser 2019-10-08 23:13:46
        Clubs: 60        Total entries: 935        Competitor: 478
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-11-17 03:51:55 CET +01:00)