sportdata
NK jeugd, cadetten, junioren en -21jaar kata en kumite 2018 - 2018-11-24

2018-11-24 / 2018-11-25 / Print

Tatami 1 Tatami 2 Tatami 3 Tatami 4 Tatami 5
09:00 meisjes 8 tm 9 jaar kata (12 entries draw)
09:00 - 09:55 (00:55)
meisjes 10 tm 11 jaar kata (23 entries draw)
09:00 - 10:55 (01:55)
jongens 8 tm 9 jaar kata (11 entries draw)
09:00 - 09:50 (00:50)
jongens 10 tm 11 jaar kata (10 entries draw)
Pool 1/2
09:00 - 09:30 (00:30)
jongens 10 tm 11 jaar kata (9 entries draw)
Pool 2/2
09:00 - 09:30 (00:30)
09:05
09:10
09:15
09:20
09:25
09:30
09:35 jongens 10 tm 11 jaar kata (4 entries draw)
Repechage 1
09:35 - 09:45 (00:10)
jongens 12 tm 13 jaar kata (16 entries draw)
09:35 - 10:50 (01:15)
09:40
09:45 jongens 10 tm 11 jaar kata (4 entries draw)
Repechage 2
09:45 - 09:55 (00:10)
09:50
09:55 kata meisjes 14-15 jaar (14 entries draw)
Pool 1/2
09:55 - 10:55 (01:00)
10:00 meisjes 12 tm 13 jaar kata (17 entries draw)
10:00 - 11:30 (01:30)
jongens 10 tm 11 jaar kata (2 entries draw)
Final
10:05
10:10 kata meisjes 14-15 jaar (14 entries draw)
Pool 2/2
10:10 - 11:10 (01:00)
10:15
10:20
10:25
10:30
10:35
10:40
10:45
10:50
10:55 kata heren -21jr (5 entries draw)
10:55 - 11:30 (00:35)
11:00 kata jongens 14-15 jaar (15 entries draw)
11:00 - 12:20 (01:20)
kata meisjes 14-15 jaar (4 entries draw)
Repechage 1
11:00 - 11:15 (00:15)
11:05
11:10
11:15 kata meisjes 14-15 jaar (2 entries draw)
Final
kata meisjes 14-15 jaar (4 entries draw)
Repechage 2
11:15 - 11:30 (00:15)
11:20
11:25 kata meisjes 16-17 jaar (8 entries draw)
11:25 - 12:05 (00:40)
11:30
11:35 kata dames -21jr (6 entries draw)
11:35 - 12:15 (00:40)
kata jongens 16-17 jaar (8 entries draw)
11:35 - 12:15 (00:40)
Para Karate
11:35 - 12:35 (01:00)
11:40
11:45
11:50
11:55
12:00
12:05
12:10
12:15
12:20
12:25
12:30
12:35
12:40 Prijsuitreiking
12:40 - 13:15 (00:35)
Prijsuitreiking
12:40 - 13:15 (00:35)
Prijsuitreiking
12:40 - 13:15 (00:35)
Prijsuitreiking
12:40 - 13:15 (00:35)
Prijsuitreiking
12:40 - 13:15 (00:35)
12:45
12:50
12:55
13:00
13:05
13:10
13:15
13:20 meisjes 14 tm 15 jaar -54kg (9 entries draw)
Pool 1/2
13:20 - 13:55 (00:35)
meisjes 14 tm 15 jaar -54kg (8 entries draw)
Pool 2/2
13:20 - 13:50 (00:30)
meisjes 14 tm 15 jaar +54kg (16 entries draw)
13:20 - 14:35 (01:15)
jongens 14 tm 15 jaar -52kg (14 entries draw)
13:20 - 14:30 (01:10)
jongens 14 tm 15 jaar -57kg (10 entries draw)
13:20 - 14:15 (00:55)
13:25
13:30
13:35
13:40
13:45
13:50
13:55 meisjes 14 tm 15 jaar -54kg (4 entries draw)
Repechage 2
13:55 - 14:10 (00:15)
14:00 meisjes 14 tm 15 jaar -54kg (4 entries draw)
Repechage 1
14:00 - 14:15 (00:15)
14:05
14:10 meisjes 14 tm 15 jaar -54kg (2 entries draw)
Final
14:15
14:20 meisjes 14 tm 15 jaar -47kg (6 entries draw)
14:20 - 14:50 (00:30)
meisjes 16 tm 17 jaar +59kg (11 entries draw)
14:20 - 15:15 (00:55)
jongens 14 tm 15 jaar -63kg (15 entries draw)
14:20 - 15:35 (01:15)
14:25
14:30
14:35 jongens 14 tm 15 jaar +70kg (7 entries draw)
14:35 - 15:10 (00:35)
14:40 KUMITE DAMES -21JR -55KG (3 entries draw)
14:40 - 14:55 (00:15)
14:45
14:50
14:55 meisjes 16 tm 17 jaar -59kg (5 entries draw)
14:55 - 15:20 (00:25)
15:00 KUMITE DAMES -21JR -50KG (2 entries draw)
15:00 - 15:10 (00:10)
15:05
15:10
15:15 KUMITE DAMES -21JR +68KG (2 entries draw)
15:15 - 15:25 (00:10)
jongens 14 tm 15 jaar -70kg (6 entries draw)
15:15 - 15:45 (00:30)
15:20 Kumite dames -21jr -61kg (4 entries draw)
15:20 - 15:50 (00:30)
15:25 KUMITE DAMES -21JR -68KG (4 entries draw)
15:25 - 15:55 (00:30)
15:30 jongens 16 tm 17 jaar -76kg (8 entries draw)
15:30 - 16:05 (00:35)
15:35
15:40 jongens 16 tm 17 jaar +76kg (6 entries draw)
15:40 - 16:10 (00:30)
15:45
15:50 jongens 16 tm 17 jaar -68kg (3 entries draw)
15:50 - 16:05 (00:15)
15:55 Kumite heren -21jr -75kg (8 entries draw)
15:55 - 16:40 (00:45)
16:00 Kumite heren -21jr -67kg (7 entries draw)
16:00 - 16:40 (00:40)
16:05
16:10 jongens 16 tm 17 jaar -61kg (5 entries draw)
16:10 - 16:35 (00:25)
jongens 16 tm 17 jaar -55kg (2 entries draw)
16:15 Kumite heren -21jr -84kg (3 entries draw)
16:15 - 16:30 (00:15)
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45 Prijsuitreiking
16:45 - 17:20 (00:35)
Prijsuitreiking
16:45 - 17:20 (00:35)
Prijsuitreiking
16:45 - 17:20 (00:35)
Prijsuitreiking
16:45 - 17:20 (00:35)
Prijsuitreiking
16:45 - 17:20 (00:35)
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15

sportdata
NK jeugd, cadetten, junioren en -21jaar kata en kumite 2018 - 2018-11-25

2018-11-24 / 2018-11-25 / Print

Tatami 1 Tatami 2 Tatami 3 Tatami 4
09:30 meisjes 8 tm 9 jaar -28kg (11 entries draw)
09:30 - 10:20 (00:50)
meisjes 8 tm 9 jaar -33kg (7 entries draw)
09:30 - 10:00 (00:30)
jongens 8 tm 9 jaar -33kg (11 entries draw)
09:30 - 10:20 (00:50)
jongens 8 tm 9 jaar -28kg (6 entries draw)
09:30 - 09:55 (00:25)
09:35
09:40
09:45
09:50
09:55
10:00 jongens 8 tm 9 jaar +33kg (6 entries draw)
10:00 - 10:25 (00:25)
10:05 meisjes 8 tm 9 jaar +33kg (8 entries draw)
10:05 - 10:35 (00:30)
10:10
10:15
10:20
10:25 meisjes 10 tm 11 jaar -35kg (16 entries draw)
10:25 - 11:30 (01:05)
jongens 10 tm 11 jaar -39kg (13 entries draw)
Pool 1/2
10:25 - 11:10 (00:45)
10:30 jongens 10 tm 11 jaar -39kg (12 entries draw)
Pool 2/2
10:30 - 11:10 (00:40)
10:35
10:40 meisjes 10 tm 11 jaar +40kg (14 entries draw)
10:40 - 11:40 (01:00)
10:45
10:50
10:55
11:00
11:05
11:10
11:15 jongens 10 tm 11 jaar -39kg (4 entries draw)
Repechage 1
11:15 - 11:25 (00:10)
jongens 10 tm 11 jaar -39kg (4 entries draw)
Repechage 2
11:15 - 11:25 (00:10)
11:20
11:25 jongens 10 tm 11 jaar -39kg (2 entries draw)
Final
11:30 jongens 10 tm 11 jaar -33kg (12 entries draw)
11:30 - 12:25 (00:55)
11:35 meisjes 10 tm 11 jaar -40kg (12 entries draw)
11:35 - 12:30 (00:55)
jongens 10 tm 11 jaar +43kg (13 entries draw)
11:35 - 12:30 (00:55)
11:40
11:45 meisjes 12 tm 13 jaar -42kg (8 entries draw)
11:45 - 12:15 (00:30)
11:50
11:55
12:00
12:05
12:10
12:15
12:20
12:25
12:30 Prijsuitreiking
12:30 - 13:00 (00:30)
Prijsuitreiking
12:30 - 13:00 (00:30)
Prijsuitreiking
12:30 - 13:00 (00:30)
Prijsuitreiking
12:30 - 13:00 (00:30)
12:35
12:40
12:45
12:50
12:55
13:00 meisjes 12 tm 13 jaar -48kg (14 entries draw)
13:00 - 14:00 (01:00)
meisjes 12 tm 13 jaar -55kg (14 entries draw)
13:00 - 14:00 (01:00)
jongens 10 tm 11 jaar -43kg (14 entries draw)
13:00 - 14:00 (01:00)
jongens 12 tm 13 jaar -48kg (10 entries draw)
13:00 - 13:45 (00:45)
13:05
13:10
13:15
13:20
13:25
13:30
13:35
13:40
13:45
13:50
13:55 jongens 12 tm 13 jaar +63kg (2 entries draw)
13:55 - 14:05 (00:10)
14:00
14:05 meisjes 12 tm 13 jaar +55kg (8 entries draw)
14:05 - 14:35 (00:30)
14:10 jongens 12 tm 13 jaar -55kg (11 entries draw)
14:10 - 15:00 (00:50)
jongens 12 tm 13 jaar -42kg (10 entries draw)
Pool 1/2
14:10 - 14:40 (00:30)
jongens 12 tm 13 jaar -42kg (10 entries draw)
Pool 2/2
14:10 - 14:40 (00:30)
14:15
14:20
14:25
14:30
14:35
14:40 jongens 12 tm 13 jaar -63kg (5 entries draw)
14:40 - 15:00 (00:20)
14:45 jongens 12 tm 13 jaar -42kg (4 entries draw)
Repechage 1
14:45 - 14:55 (00:10)
jongens 12 tm 13 jaar -42kg (4 entries draw)
Repechage 2
14:45 - 14:55 (00:10)
14:50
14:55 jongens 12 tm 13 jaar -42kg (2 entries draw)
Final
15:00
15:05 Prijsuitreiking
15:05 - 15:35 (00:30)
Prijsuitreiking
15:05 - 15:35 (00:30)
Prijsuitreiking
15:05 - 15:35 (00:30)
Prijsuitreiking
15:05 - 15:35 (00:30)
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30