sportdata
NK Senioren 2019 kata kumite en teams - 2019-03-17

2019-03-17 / Print

Tatami 1 Tatami 2 Tatami 3 Tatami 4
09:30 01 kata heren +16 jaar (7 entries draw)
Pool 1/2
09:30 - 10:00 (00:30)
01 kata heren +16 jaar (7 entries draw)
Pool 2/2
09:30 - 10:00 (00:30)
02 kata dames +16 jaar (6 entries draw)
Pool 1/2
09:30 - 09:55 (00:25)
02 kata dames +16 jaar (6 entries draw)
Pool 2/2
09:30 - 09:55 (00:25)
09:35
09:40
09:45
09:50
09:55 02 kata dames +16 jaar (3 entries draw)
Repechage 1
09:55 - 10:05 (00:10)
02 kata dames +16 jaar (3 entries draw)
Repechage 2
09:55 - 10:05 (00:10)
10:00 01 kata heren +16 jaar (3 entries draw)
Repechage 1
10:00 - 10:10 (00:10)
01 kata heren +16 jaar (3 entries draw)
Repechage 2
10:00 - 10:10 (00:10)
10:05 02 kata dames +16 jaar (2 entries draw)
Final
10:10 01 kata heren +16 jaar (2 entries draw)
Final
10:15 kata team jeugd meisjes (2 entries draw)
10:15 - 10:25 (00:10)
kata team senioren heren (2 entries draw)
10:15 - 10:25 (00:10)
10:20
10:25
10:30 04 kumite dames -50kg (2 entries draw)
10:30 - 10:40 (00:10)
04 kumite dames -68kg (7 entries draw)
10:30 - 11:10 (00:40)
03 kumite heren -67kg (10 entries draw)
10:30 - 11:35 (01:05)
03 kumite heren -75kg (12 entries draw)
10:30 - 11:45 (01:15)
10:35
10:40
10:45 04 kumite dames -61kg (4 entries draw)
10:45 - 11:15 (00:30)
10:50
10:55
11:00
11:05
11:10
11:15 04 kumite dames +68kg (5 entries draw)
11:15 - 11:45 (00:30)
11:20 03 kumite heren +84kg (7 entries draw)
11:20 - 12:00 (00:40)
11:25
11:30
11:35
11:40 03 kumite heren -84kg (5 entries draw)
11:40 - 12:10 (00:30)
11:45
11:50 04 kumite dames -55kg (3 entries draw)
11:50 - 12:05 (00:15)
11:55
12:00
12:05
12:10 Prijsuitreiking
12:10 - 12:40 (00:30)
Prijsuitreiking
12:10 - 12:40 (00:30)
Prijsuitreiking
12:10 - 12:40 (00:30)
Prijsuitreiking
12:10 - 12:40 (00:30)
12:15
12:20
12:25
12:30
12:35
12:40 kumite team cadetten meisjes (6 entries draw)
12:40 - 14:25 (01:45)
kumite team senioren dames (3 entries draw)
12:40 - 13:25 (00:45)
kumite teams senioren heren +18jr (4 entries draw)
Pool 1/2
12:40 - 13:25 (00:45)
kumite teams senioren heren +18jr (4 entries draw)
Pool 2/2
12:40 - 13:25 (00:45)
12:45
12:50
12:55
13:00
13:05
13:10
13:15
13:20
13:25 kumite teams senioren heren +18jr (2 entries draw)
Repechage 1
13:25 - 13:40 (00:15)
13:30 kumite team jeugd meisjes (4 entries draw)
13:30 - 14:30 (01:00)
kumite team junioren jongens (4 entries draw)
13:30 - 15:00 (01:30)
13:35
13:40
13:45 kumite teams senioren heren +18jr (2 entries draw)
Repechage 2
13:45 - 14:00 (00:15)
13:50
13:55
14:00 kumite teams senioren heren +18jr (2 entries draw)
Final
14:00 - 14:15 (00:15)
14:05
14:10
14:15
14:20 kumite team cadetten jongens (6 entries draw)
14:20 - 16:05 (01:45)
14:25
14:30 kumite team junioren meisjes (5 entries draw)
14:30 - 16:00 (01:30)
14:35 kumite teams dames -21jr (2 entries draw)
14:35 - 14:50 (00:15)
14:40
14:45
14:50
14:55 kumite teams heren -21jr (4 entries draw)
14:55 - 16:25 (01:30)
15:00
15:05 kumite team jeugd jongens (7 entries draw)
15:05 - 16:25 (01:20)
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30 Prijsuitreiking
16:30 - 17:00 (00:30)
Prijsuitreiking
16:30 - 17:00 (00:30)
Prijsuitreiking
16:30 - 17:00 (00:30)
Prijsuitreiking
16:30 - 17:00 (00:30)
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55