sportdata
8. карате купа Мемориал Светослав Иванов - 2019-03-10

2019-03-10 / Print

Tatami 1 Tatami 2 Tatami 3
10:00 CHILDREN U8 FEMALE MAKIWARA (24 entries draw)
Pool 1/1
10:00 - 10:25 (00:25)
CHILDREN U12 Female Kata (11 entries draw)
Pool 1/1
10:00 - 10:25 (00:25)
Cadets female kata (3 entries draw)
10:00 - 10:10 (00:10)
10:05
10:10 Cadets male kata (6 entries draw)
10:10 - 10:45 (00:35)
10:15
10:20
10:25 CHILDREN U12 Female Kata (2 entries draw)
Final
10:30 CHILDREN U8 MALE MAKIWARA (23 entries draw)
Pool 1/2
10:30 - 10:55 (00:25)
CHILDREN U12 Male Kata (24 entries draw)
Pool 1/1
10:30 - 11:25 (00:55)
10:35
10:40
10:45 JUNIOR Female Kata (2 entries draw)
10:50 JUNIOR Male Kata (3 entries draw)
10:50 - 11:00 (00:10)
10:55 CHILDREN U8 MALE MAKIWARA (22 entries draw)
Pool 2/2
10:55 - 11:15 (00:20)
11:00 TEAM KATA MALE 14-17 years (2 entries draw)
11:05 Cadets female -47kg (2 entries draw)
11:10 Cadets female -54kg (3 entries draw)
11:10 - 11:20 (00:10)
11:15
11:20 CHILDREN U10 FEMALE MAKIWARA (12 entries draw)
Pool 1/1
11:20 - 11:40 (00:20)
Cadets female +54kg (3 entries draw)
11:20 - 11:30 (00:10)
11:25 CHILDREN U12 Male Kata (2 entries draw)
Final
11:30 CHILDREN U14 Female Kata (4 entries draw)
11:30 - 11:40 (00:10)
Cadet Male -55 kg (10 entries draw)
11:30 - 12:30 (01:00)
11:35
11:40 CHILDREN U10 MALE MAKIWARA (23 entries draw)
Pool 1/1
11:40 - 12:00 (00:20)
CHILDREN U14 Male Kata (9 entries draw)
Pool 1/1
11:40 - 12:00 (00:20)
11:45
11:50
11:55
12:00 CHILDREN U14 Male Kata (2 entries draw)
Final
12:05 Referee Break
12:05 - 12:30 (00:25)
12:10 Referee Break
12:10 - 12:35 (00:25)
12:15
12:20
12:25
12:30 Team Kata female 6-9 years (4 entries draw)
12:30 - 12:40 (00:10)
Referee Break
12:30 - 12:55 (00:25)
12:35 TEAM KATA FEMALE 10-13 years (3 entries draw)
12:35 - 12:45 (00:10)
12:40 Team Kata male 6-9 years (4 entries draw)
12:40 - 12:50 (00:10)
12:45 TEAM KATA MALE 10-13 years (8 entries draw)
Pool 1/1
12:45 - 13:15 (00:30)
12:50 Children U8 female Kata white belt (10 entries draw)
Pool 1/1
12:50 - 13:10 (00:20)
12:55 Cadet Male -65 kg (10 entries draw)
12:55 - 13:55 (01:00)
13:00
13:05
13:10 Children U8 male Kata white belt (18 entries draw)
Pool 1/1
13:10 - 13:35 (00:25)
13:15 TEAM KATA MALE 10-13 years (2 entries draw)
Final
13:20 CHILDREN U10 FEMALE KATA (17 entries draw)
Pool 1/1
13:20 - 13:50 (00:30)
13:25
13:30
13:35 Children U8 female Kata yellow belt (7 entries draw)
Pool 1/1
13:35 - 13:45 (00:10)
13:40
13:45 Children U8 male Kata yellow belt (7 entries draw)
Pool 1/1
13:45 - 13:55 (00:10)
13:50 CHILDREN U10 FEMALE KATA (2 entries draw)
Final
13:55
14:00 Opening Ceremony
14:00 - 14:30 (00:30)
Opening Ceremony
14:00 - 14:30 (00:30)
Opening Ceremony
14:00 - 14:30 (00:30)
14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30 Children U8 male Kata orange+ belt (3 entries draw)
CHILDREN U10 MALE KATA (18 entries draw)
Pool 1/2
14:30 - 15:05 (00:35)
Cadet Male +65 kg (7 entries draw)
14:30 - 15:05 (00:35)
14:35 Children U8 female Kata orange+ belt (5 entries draw)
Pool 1/1
14:40
14:45 CHILDREN U8 FEMALE KUMITE OPEN (6 entries draw)
Pool 1/1
14:45 - 14:55 (00:10)
14:50
14:55 CHILDREN U8 FEMALE KUMITE OPEN (2 entries draw)
Final
15:00 CHILDREN U8 MALE KUMITE OPEN (11 entries draw)
Pool 1/1
15:00 - 15:20 (00:20)
15:05 CHILDREN U10 MALE KATA (18 entries draw)
Pool 2/2
15:05 - 15:40 (00:35)
Children U12 female -35 kg (9 entries draw)
15:05 - 15:40 (00:35)
15:10
15:15
15:20 CHILDREN U8 MALE KUMITE OPEN (2 entries draw)
Final
15:25 Children 10 female -30 kg (13 entries draw)
Pool 1/1
15:25 - 15:50 (00:25)
15:30
15:35
15:40 CHILDREN U10 MALE KATA (2 entries draw)
Final
Children U12 female -40 kg (5 entries draw)
15:40 - 16:00 (00:20)
15:45 Children U10 male -30 kg (26 entries draw)
Pool 1/1
15:45 - 16:35 (00:50)
15:50 Children 10 female -30 kg (2 entries draw)
Final
15:55 Children U10 female -35 kg (5 entries draw)
Pool 1/1
16:00 Children U10 female -35 kg (2 entries draw)
Final
Children U12 female +40 kg (5 entries draw)
16:00 - 16:20 (00:20)
16:05 Children U10 female +35 kg (5 entries draw)
16:05 - 16:15 (00:10)
16:10
16:15 Children U10 male -35 kg (19 entries draw)
Pool 1/1
16:15 - 16:50 (00:35)
16:20 Children U12 male -35 kg (30 entries draw)
Pool 1/1
16:20 - 17:45 (01:25)
16:25
16:30
16:35 Children U10 male -30 kg (2 entries draw)
Final
16:40 Children U10 male +35 kg (10 entries draw)
Pool 1/1
16:40 - 16:55 (00:15)
16:45
16:50 Children U10 male -35 kg (2 entries draw)
Final
16:55 Children U12 male +40 kg (20 entries draw)
Pool 1/1
16:55 - 17:50 (00:55)
Children U10 male +35 kg (2 entries draw)
Final
17:00 Children U12 male -40 kg (16 entries draw)
Pool 1/1
17:00 - 17:45 (00:45)
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45 Children U12 male -40 kg (2 entries draw)
Final
Children U12 male -35 kg (2 entries draw)
Final
17:50 Children U12 male +40 kg (2 entries draw)
Final
CHILDREN U14 MALE KUMITE -45 KG (15 entries draw)
Pool 1/1
17:50 - 18:30 (00:40)
Junior Kumite Female -53kg (2 entries draw)
17:55 CHILDREN U14 Female Kumite -42 kg (4 entries draw)
17:55 - 18:05 (00:10)
Junior Kumite Female -59/ +59 kg (3 entries draw)
17:55 - 18:05 (00:10)
18:00
18:05 CHILDREN U14 Female Kumite -47 kg (5 entries draw)
18:05 - 18:25 (00:20)
JUNIOR KUMITE MALE +76 KG (2 entries draw)
18:10 Junior Kumite Male -76kg (6 entries draw)
18:10 - 18:40 (00:30)
18:15
18:20
18:25 CHILDREN U14 Female Kumite +47 kg (4 entries draw)
18:25 - 18:35 (00:10)
18:30 CHILDREN U14 MALE KUMITE -45 KG (2 entries draw)
Final
18:35 CHILDREN U14 Male Kumite -50 kg2 (4 entries draw)
18:35 - 18:45 (00:10)
18:40 Junior Kumite Male -68kg (8 entries draw)
18:40 - 19:20 (00:40)
18:45 CHILDREN U14 Male Kumite +50 kg (9 entries draw)
Pool 1/1
18:45 - 19:05 (00:20)
18:50
18:55
19:00
19:05 CHILDREN U14 Male Kumite +50 kg (2 entries draw)
Final
19:10
19:15