sportdata
BUSHI-DO CUP 2021 - 2021-11-06

2021-11-06 / Print

Tatami 1 Tatami 2 Tatami 3 Tatami 4 Tatami 5 Tatami 6 Tatami 7
09:00 KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 7 lat i młodsze (3 entries draw)
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 7 lat i młodsi (6 entries draw)
09:00 - 09:20 (00:20)
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 8-9 lat (5 entries draw)
09:00 - 09:20 (00:20)
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat (6 entries draw)
09:00 - 09:20 (00:20)
Kata Indywidualne Juniorek Młodszych (7 entries draw)
Pool 1/2
09:00 - 09:35 (00:35)
Kata Indywidualne Juniorów Młodszych (4 entries draw)
Pool 1/2
09:00 - 09:20 (00:20)
Kata Indywidualne Kobiet (2 entries draw)
Pool 1/2
09:00 - 09:10 (00:10)
09:05 KATA INDYWIDUALNE BIAŁE I ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 12-13 lat (4 entries draw)
09:05 - 09:20 (00:15)
09:10 Kata Indywidualne Kobiet (2 entries draw)
Pool 2/2
09:10 - 09:20 (00:10)
09:15
09:20 KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat (2 entries draw)
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 7 lat i młodsi (3 entries draw)
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 lat (9 entries draw)
09:20 - 09:55 (00:35)
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY DZIEWCZĘTA 10-11 lat (2 entries draw)
Kata Indywidualne Juniorów Młodszych (4 entries draw)
Pool 2/2
09:20 - 09:40 (00:20)
Kata Indywidualne Kobiet R2 Bronze Medal Match 1 (2 entries draw)
09:20 - 09:30 (00:10)
09:25 KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat (8 entries draw)
09:25 - 09:55 (00:30)
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat (11 entries draw)
09:25 - 10:10 (00:45)
KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat (18 entries draw)
09:25 - 10:35 (01:10)
09:30 Kata Indywidualne Kobiet R2 Bronze Medal Match 2 (2 entries draw)
09:30 - 09:40 (00:10)
09:35 Kata Indywidualne Juniorek Młodszych (6 entries draw)
Pool 2/2
09:35 - 10:05 (00:30)
09:40 Kata Indywidualne Juniorów Młodszych R2 Bronze Medal Match 1 (2 entries draw)
09:40 - 09:50 (00:10)
Kata Indywidualne Kobiet R2 Gold Medal Match (2 entries draw)
09:40 - 09:50 (00:10)
09:45
09:50 Kata Indywidualne Juniorów Młodszych R2 Bronze Medal Match 2 (2 entries draw)
09:50 - 10:05 (00:15)
Kata Indywidualne Mężczyzn (3 entries draw)
Pool 1/2
09:50 - 10:05 (00:15)
09:55 KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 8-9 lat (13 entries draw)
09:55 - 10:45 (00:50)
KATA INDYWIDUALNE BIAŁE PASY CHŁOPCY 10-11 lat (4 entries draw)
09:55 - 10:10 (00:15)
10:00
10:05 Kata Indywidualne Juniorek Młodszych R2-G1 (4 entries draw)
10:05 - 10:25 (00:20)
Kata Indywidualne Juniorów Młodszych R2 Gold Medal Match (2 entries draw)
10:05 - 10:20 (00:15)
Kata Indywidualne Mężczyzn (3 entries draw)
Pool 2/2
10:05 - 10:20 (00:15)
10:10 KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat (5 entries draw)
10:10 - 10:35 (00:25)
KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat (18 entries draw)
10:10 - 11:20 (01:10)
10:15
10:20 Kata Indywidualne Juniorów (3 entries draw)
Pool 1/2
10:20 - 10:35 (00:15)
Kata Indywidualne Mężczyzn R2 Bronze Medal Match 1 (2 entries draw)
10:20 - 10:35 (00:15)
10:25 Kata Indywidualne Juniorek Młodszych R2-G2 (4 entries draw)
10:25 - 10:45 (00:20)
10:30
10:35 KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 10-11 lat (6 entries draw)
10:35 - 11:00 (00:25)
KATA INDYWIDUALNE ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 12-13 lat (8 entries draw)
10:35 - 11:05 (00:30)
Kata Indywidualne Juniorów (3 entries draw)
Pool 2/2
10:35 - 10:50 (00:15)
Kata Indywidualne Mężczyzn R2 Bronze Medal Match 2 (2 entries draw)
10:35 - 10:50 (00:15)
10:40
10:45 KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat (10 entries draw)
10:45 - 11:25 (00:40)
Kata Indywidualne Juniorek Młodszych R3 Bronze Medal Match 1 (2 entries draw)
10:45 - 10:55 (00:10)
10:50 Kata Indywidualne Juniorów R2 Bronze Medal Match 1 (2 entries draw)
10:50 - 11:00 (00:10)
Kata Indywidualne Mężczyzn R2 Gold Medal Match (2 entries draw)
10:50 - 11:05 (00:15)
10:55 Kata Indywidualne Juniorek Młodszych R3 Bronze Medal Match 2 (2 entries draw)
10:55 - 11:05 (00:10)
11:00 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI +25kg (5 entries draw)
11:00 - 11:15 (00:15)
Kata Indywidualne Juniorów R2 Bronze Medal Match 2 (2 entries draw)
11:00 - 11:10 (00:10)
11:05 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 7 LAT I MŁODSI -25kg (5 entries draw)
11:05 - 11:20 (00:15)
Kata Indywidualne Juniorek Młodszych R3 Gold Medal Match (2 entries draw)
11:05 - 11:15 (00:10)
KATA INDYWIDUALNE KOBIET MASTERS (3 entries draw)
Pool 1/2
11:05 - 11:20 (00:15)
11:10 Kata Indywidualne Juniorów R2 Gold Medal Match (2 entries draw)
11:10 - 11:20 (00:10)
11:15 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat +30kg (6 entries draw)
11:15 - 11:35 (00:20)
Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -52kg (15 entries draw)
11:15 - 12:30 (01:15)
11:20 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat +30kg (28 entries draw)
11:20 - 12:45 (01:25)
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 8-9 lat -30kg (13 entries draw)
11:20 - 12:00 (00:40)
Kata Indywidualne Juniorek (2 entries draw)
Pool 1/2
11:20 - 11:30 (00:10)
KATA INDYWIDUALNE KOBIET MASTERS (3 entries draw)
Pool 2/2
11:20 - 11:35 (00:15)
11:25 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze -25kg (8 entries draw)
11:25 - 11:50 (00:25)
11:30 Kata Indywidualne Juniorek (2 entries draw)
Pool 2/2
11:30 - 11:40 (00:10)
11:35 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 lat -30kg (20 entries draw)
11:35 - 12:40 (01:05)
KATA INDYWIDUALNE KOBIET MASTERS R2 Bronze Medal Match 1 (2 entries draw)
11:35 - 11:45 (00:10)
11:40 Kata Indywidualne Juniorek R2 Gold Medal Match (2 entries draw)
11:40 - 11:55 (00:15)
11:45 KATA INDYWIDUALNE KOBIET MASTERS R2 Bronze Medal Match 2 (2 entries draw)
11:45 - 11:55 (00:10)
11:50 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat +40kg (16 entries draw)
11:50 - 12:50 (01:00)
11:55 Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych +54kg (21 entries draw)
11:55 - 13:40 (01:45)
KATA INDYWIDUALNE KOBIET MASTERS R2 Gold Medal Match (2 entries draw)
11:55 - 12:05 (00:10)
12:00 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat +50kg (35 entries draw)
12:00 - 14:10 (02:10)
12:05 KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS (3 entries draw)
Pool 1/2
12:05 - 12:20 (00:15)
12:10
12:15
12:20 KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS (3 entries draw)
Pool 2/2
12:20 - 12:35 (00:15)
12:25
12:30 Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -54kg (14 entries draw)
12:30 - 13:40 (01:10)
12:35 KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS R2 Bronze Medal Match 1 (2 entries draw)
12:35 - 12:45 (00:10)
12:40 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat +35kg (22 entries draw)
Pool 2/2
12:40 - 13:45 (01:05)
12:45 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -35kg (23 entries draw)
12:45 - 14:10 (01:25)
KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS R2 Bronze Medal Match 2 (2 entries draw)
12:45 - 12:55 (00:10)
12:50 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat +35kg (22 entries draw)
Pool 1/2
12:50 - 13:55 (01:05)
12:55 KATA INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS R2 Gold Medal Match (2 entries draw)
12:55 - 13:05 (00:10)
13:00
13:05 Kumite Indywidualne Juniorek Młodszych -47kg (11 entries draw)
13:05 - 14:00 (00:55)
13:10
13:15
13:20
13:25
13:30
13:35
13:40 Kumite Indywidualne Juniorów -68kg (7 entries draw)
13:40 - 14:15 (00:35)
Kumite Indywidualne Juniorów -55kg (8 entries draw)
13:40 - 14:15 (00:35)
13:45 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat +35kg (5 entries draw)
Repechage 2
13:45 - 14:00 (00:15)
13:50
13:55 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat +35kg (5 entries draw)
Repechage 1
13:55 - 14:10 (00:15)
14:00 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -35kg (9 entries draw)
14:00 - 14:40 (00:40)
Kumite Indywidualne Juniorów -61kg (5 entries draw)
14:00 - 14:25 (00:25)
14:05
14:10 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat +35kg (2 entries draw)
Final
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -30kg (9 entries draw)
14:10 - 14:45 (00:35)
KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -40kg (16 entries draw)
14:10 - 15:10 (01:00)
14:15 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 10-11 lat -30kg (8 entries draw)
14:15 - 14:50 (00:35)
Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -70kg (10 entries draw)
14:15 - 15:10 (00:55)
Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -57kg (13 entries draw)
14:15 - 15:20 (01:05)
14:20
14:25 Kumite Indywidualne Juniorów +76kg (4 entries draw)
14:25 - 14:40 (00:15)
14:30
14:35
14:40 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -50kg (18 entries draw)
14:40 - 15:50 (01:10)
Kumite Indywidualne Juniorek +59kg (8 entries draw)
14:40 - 15:15 (00:35)
14:45 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat -35kg (10 entries draw)
14:45 - 15:25 (00:40)
14:50 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -45kg (19 entries draw)
14:50 - 16:05 (01:15)
14:55
15:00
15:05
15:10 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat +50kg (29 entries draw)
15:10 - 16:55 (01:45)
Kumite Indywidualne Juniorów Młodszych -63kg (16 entries draw)
15:10 - 16:30 (01:20)
15:15 Kumite Indywidualne Juniorek -53kg (4 entries draw)
15:15 - 15:30 (00:15)
15:20 Kumite Indywidualne Mężczyzn +75 KG (4 entries draw)
15:20 - 15:40 (00:20)
15:25 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -40kg (21 entries draw)
15:25 - 16:45 (01:20)
15:30 Kumite Indywidualne Juniorek -59kg (9 entries draw)
15:30 - 16:20 (00:50)
15:35
15:40 Kumite Indywidualne Mężczyzn -75 KG (5 entries draw)
15:40 - 16:15 (00:35)
15:45
15:50 KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 12-13 lat -40kg (11 entries draw)
15:50 - 16:35 (00:45)
15:55
16:00
16:05 KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW OPEN (6 entries draw)
16:05 - 16:40 (00:35)
16:10
16:15 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg (17 entries draw)
Pool 1/2
16:15 - 17:05 (00:50)
16:20 Kumite Indywidualne Mężczyzn -67 KG (3 entries draw)
16:20 - 16:35 (00:15)
16:25
16:30 KUMITE INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN - OPEN (8 entries draw)
16:30 - 17:30 (01:00)
16:35 KUMITE INDYWIDUALNE KOBIET MASTERS OPEN (5 entries draw)
16:35 - 17:10 (00:35)
KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg (17 entries draw)
Pool 2/2
16:35 - 17:25 (00:50)
16:40 KUMITE INDYWIDUALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH OPEN (11 entries draw)
16:40 - 17:30 (00:50)
16:45 Kumite Indywidualne Kobiet - OPEN (6 entries draw)
16:45 - 17:30 (00:45)
16:50
16:55 KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK OPEN (7 entries draw)
16:55 - 17:30 (00:35)
17:00
17:05 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg (5 entries draw)
Repechage 1
17:05 - 17:20 (00:15)
17:10 KUMITE INDYWIDUALNE MĘŻCZYZN MASTERS OPEN (4 entries draw)
17:10 - 17:30 (00:20)
17:15
17:20 KUMITE INDYWIDUALNE JUNIOREK MŁODSZYCH OPEN (8 entries draw)
17:20 - 18:05 (00:45)
17:25 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg (5 entries draw)
Repechage 2
17:25 - 17:40 (00:15)
17:30
17:35
17:40 KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 12-13 lat -50kg (2 entries draw)
Final
17:40 - 17:50 (00:10)
17:45
17:50
17:55
18:00